Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowożytność
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9968
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem francusko-brytyjski film BORODINO. Dowódca pułku książę Andrzej Wołkoński jest poirytowany widokiem Piotra Biezuchowa na polu Bitwy, ale mówi do niego siadaj na konia i jedź tą skarpą, bo chcę wiedzieć, co się za nią dzieje. Piotr jedzie na koniu garbem skarpy, ale koń PADA a zza skarpy wyłania się francuska piechota, przed którą skontuzjowany Piotr ucieka NA CZWORAKACH, ale żaden z Francuzów go nie dźgnął?
Rosjanie otwierają Ogień, przed którym Francuzi cofają się, ale za nimi jest francuska artyleria, która ROZNOSI drewniane umocnienia Rosjan. Rozpoczyna się bitwa artyleryjska, w której Rosjanie strzelają Na Wprost do widocznych Francuzów a Francuzi ogniem STROMYM. Taki pocisk pada pod nogi Księcia Andrzeja raniąc go ŚMIERTELNIE. Kulawy Piotr zabiera Andrzeja swym powozem do Moskwy.
Potem są dyskusje w sztabach Francuskim i Rosyjskim; Napoleon jest Obcesowy i Arogancki, gdy Kutuzow Bogobajny – jakby się czegoś BAŁ. Na koniec Kutuzow wydaje NIEZROZUMIAŁY Rozkaz Wycofania się: LEPIEJ ODDAĆ MOSKWĘ NIŻ ROSJĘ. Rozkaz stał w Wyraźnej Sprzeczności z Dyrektywą Cara, ale Naczelny Wódz ZIGNOROWAŁ Dyrektywę. Miałem nauczyciela Historii, który Twierdził że bitwa pod Borodino została przez Rosjan WYGRANA??? choć Kompetentny Tołstoj pisze, że straty Rosjan była Bardzo Duże.
Te NIEPOROZUMIENIA wynikają Stąd, że atutem Napoleona pod Borodino byli Ułani Polscy. Car nie był głupcem więc nie wydałby Dyrektywy stoczenia Bitwy na Przedpolach Moskwy, gdyby marszałkowie rosyjscy nie zapewnili go, że kawaleria rosyjska ODEPRZE atak ułanów polskich. Tołstoj pisze, że podczas bitwy pod Borodino kawaleria rosyjska prowadziła ZACIEKŁE walki z Polakami – ale nie pisze, że kawaleria rosyjska COFAŁA SIĘ, co umożliwiło Polakom OBEJŚCIE prawego skrzydła rosyjskiego, wobec czego, gdy Polacy gotowali się do uderzenia na TYŁY tego skrzydła Kutuzow wydał Rozkaz Odwrotu słynnym; LEPIEJ STRACIĆ MOSKWĘ NIŻ ROSJĘ.
Clausewitz zastawił na Napoleona pułapkę w postaci UKRYCIA w olbrzymiej twierdzy wrocławskiej 90-tysięcznej regularnej armii pruskiej, która, gdy Napoleon był w Moskwie, podjęła pruską wojnę wyzwoleńczą. Wiem, że Jadacze Fekaliów Pruskich ZAPROTESTUJĄ TO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9968
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś w nocy po godz. 2 oglądałem a kanale HD Viasat HISTOTY Polsat (69) dziennikarskie śledztwo według książki Gerarda Williamsa UCIECZKA HITLERA. Podstawą książki jest warszawski proces kapitana Luftwaffe Petera Baumgardta, który zeznał Pod Przysięgą, że wywiózł Hitlera i Ewę Braun oraz prawdopodobnie Bormanna z oblężonego przez Sowietów Berlina, oraz śledztwo sowieckiego wywiadu wojskowego SmerSz, które było weryfikacją relacji Baumgardta.
SmerSz odtworzył drogę ucieczki Hitlera: tunelem do metra, które nie zostało zalane przez Szprewę, a potem metrem ponad 10 km do lotniska, gdzie czekał Baumgardt. Z Berlina Hitler udał się do Danii, ale nie dostał szwedzkiej wizy więc Baumgardt zawiózł go do Hiszpanii, gdzie Hitler zapłacił mu kilkanaście tysięcy marek. Z Hiszpanii Hitler udał się samolotem na Wyspy Kanaryjskie, skąd popłynął TRZEMA łodziami podwodnymi do Argentyny.
Ja mam niezależną od tego relację z tej podróży, według której Hitler popłynął Trzema Łodziami Podwodnymi z Kanarów do Angoli, a ponieważ US Navy polowała na niego to wydał Denizowi rozkaz NUKLEARNEGO Ataku na Nowy Jork i Waszyngton, mianując go przy tym Swym Następcą. Wobec tego Amerykanie ściągnęli cała flotę Dla Obrony Nowego Jorku, co według Williamsa US Navy POTWIERDZIŁO. Wobec tego Hitler MÓGŁ popłynąć do Argentyny, gdzie wylądował 50 km na południe od Buenos Aires.
Dzieje Hitlera w Ameryce Południowej zgadzają się z relacją polskiej zakonnicy, która bywała w domu Hitlerów, którzy mieszkali z 2 córkami w miasteczku w Mato Grosso. Hitler był fanem piłki nożnej, którą kopał osobiście, o czym słyszałem w r. 1956.
W narracji jest jeszcze niesamowita sprawa. Otóż Martin Bormann SPRZEDAŁ Amerykanom hitlerowską bombę atomową. Ja wiedziałem tylko, że kilkanaście TAKTYCZNYCH bomb atomowych DAŁ Amerykanom Admirał Deniz; jedną zdetonowali w Newadzie a 2 rzucili na Japonię, ale Bormann dostarczył Amerykanom TECHNOLOGIĘ.
Wiadomo, że Truman WYGNAŁ Oppenheimera za zmitrężenie Olbrzymich Środków. Oppenheimer miał wyjechać do Izraela, ale syn Berii ogłosił, że Oppenheimer mieszkał w moskiewskim pałacyku Berii i przyjaźnił się z Saharowem. To WIEJE GROZĄ, gdyż Stalin wydał Berii, jako szefowi Nuklearnego Bezpieczeństwa ZSRS, rozkaz wykonania Planu Saharowa, gdyż na Planie Saharowa istnieje podpis WYKONAWCZY Berii. Plan Saharowa zakładał ZNISZCZENIE Wschodnich Stanów i Europy Zachodniej TSUNEM wywołanym wybucham na dnie Atlantyku Car-Bomby.
Car-Bombą były wyprowadzone przez SmerSz spod Książa 2 czechosłowackie bomy atomowe Tesli: na Warszawę i Berlin, które Anglicy dali w MONACHIUM Hitlerowi rekwirując III Na Londyn, czym Beck ZMUSIŁ Londyn do odstąpienia od sojuszu z Hitlerem i WYPOWIEDZENIA mu wojny w razie zaatakowania Polski: JEŚLI NIEMCY WYSTĄPIĄ w sprawie Gdańska Z ULTIMATUM MUSIMY ODPOWIEDZIEĆ KONTRULTIMATUM.
Z tego wynika, że Beria miał WYKONAĆ Rozkaz Stalina poprzez Saharowa i Oppeheimera ??? ale Plan Saharowa upadł w wojnie ukraińskiej: NIE BYŁO ŻADNEJ POLSKI TYLKO UKRAINA I NIEMCY, BO POLANIE MIESZKALI NAD DNIEPREM. Faktycznie, ale Goplanie POMAGALI Ukraińcom, bo gdy Igor oblegał Konstantynopol to Świętosław ze Szczecina kopulował Olgę Okrutnicę.
Do podziemi Książa weszli zwiadowcy Waltera, wobec czego Schoerner nie mógł uderzyć metrem fortecznym z Wałbrzycha na Wrocław i w bok I frontu białoruskiego. Zwiadowcy wyprowadzili spod Książa 2 pociągi złota serbskiego, z których jeden dali Amerykanom Pattona, oraz Walizkową Bombę Atomową, jedną z wielu do ataku na Moskwę. Czechosłowackie bomby atomowe miały być użyte do ataku na Moskwę i Leningrad, ale zapobiegła tremu AK w Łucku i Świdniku. Atak Kasnowo Lota na Świdnik pamiętam, bo matka obudziła mnie: POPATRZ JAK GWIAZDKI LATAJĄ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9968
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/01/19/klopot-z-chmielnickim/

KŁOPOT Z CHMIELNICKIM

Polskie Gamonie mają większy kłopot z Chmielnickim niż Ukraińcy. Nie są w stanie bowiem POJĄĆ, że ZAPR5ZYSIĘŻENIE przez Chana Krymskiego sojuszu z Rzeczpospolitą Było Pułapką na Polskę. Sułtan jako KALIF zwolnił bowiem chana od Przysięgi i wziął Chmielnickiego na ŁAŃCUCH, skutkiem czego była bitwa pod Batohem, gdzie TURCY wymordowali wojskową kadrę Polski niczym Donald Tusk.
Turkom chodziło o Zdobycie Kijowa a Tuskowi o granicę izraelsko-niemiecką na Wiśle. Turkom się UDAŁO a Tuskowi NIE, bo Kaczyńscy dali po 750 tysięcy ton złota ze Skarbca Włastów w Modlinie dla USA i Izraela. O ile Dolę amerykańską zwiózł Wite na 23 statkach do Nowego Jorku, to Doli izraelskiej najcięższe samoloty US Air Force nie zdołały wywieść z Okęcia w ciągu jednej nocy, bo Sławek Sikorski omal nie został ZLINCZOWANY, co ujawniła Izba Lordów, więc tych, którzy chcieli dokonać Linczu zamordowano w SMOLEŃSKU.
Skarbiec Rzeczypospolitej nie został jeszcze przewieziony z Sandomierza do Kijowa więc sułtan Wściekł Się i kazał ZBURZYĆ KIJÓW. Skarbiec Rzeczypospolitej został jednak spławiony Wisłą z zamku sandomierskiego przez Szwedów. Nuncjusz papieski powiedział o nim; NIGDZIE NIE WIDZIAŁEM TAKICH SKARBÓW JAK U KRÓLA POLSKI. ANI W WENECJI, ANI W PARYŻU, ANI W RZYMIE...
Nad Pięknym Nekerem mieszkałem z wykształconym w Leningradzie Ukraińcem. Taki Dunajec z pięknymi zamkami. Otóż ten Ukrainiec powiedział mi, że KIJÓW ZNISZCZYLI POLACY ??? czemu Polskie Gamonie PRZYKLASNĄ.
Gdy Litwini obili Zburzony Kijów to Chmielnicki ZERWAŁ SIĘ Z TURECKIEGO ŁAŃCUCHA i uciekł do Moskwy, gdzie został przyjęty JAK KRÓL. Rada Perejesławska była UKORONOWANIEM Orła Kaukazu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9968
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KODEKS NAPOLEONA JAKO POWÓD NIENAWIŚCI ROSYJSKO-POLSKIEJ

W bitwie pod Belgradem w r. 1456 Węgrzy DZIĘKI Janowi Kapistranowi skapitulowali wielką armię turecką i wzięli do niewoli sułtana Mehmeda Zdobywcę. Potem Odbili Konstantynopol i opanowali CAŁE BAŁKANY. Maciej Korwin opanował też Wiedeń i podjął z Polską wojnę o Czechy, zadając Polakom w r. 1470 klęskę pod Wrocławiem, na skutek czego Polacy musieli oddać Węgrom Mołdawię, Nadczarnomorze, Krym, Powołże i Moskwę. Chciał jeszcze zabrać Polsce Brandenburgię, ale w 1474 r. pod Międzyrzeczem Polacy UWOLNILI Mehmeda Zdobywcę, który dzięki Serbom odbił Belgrad: I MILSZA MI BYŁA OD PAMIĘCI CZYNU, ŻEM SZTANDAR ZATYKAŁ NA MURACH SEMLINU, a po odbiciu Konstantynopola odzyskał Bałkany i przejął po Węgrach Nadczarnomorze i Krym, który opanował Powołże z Moskwą.
To zagroziło Włochom, antidotum na co była Bona. Ponieważ zagrożeni przez Bonę Piastowie Mazowieccy szukali pomocy u Hohenzollernów i Habsburgów to Bona sfinansowała Lutra. W odpowiedzi na to powstał plan KRZYŻACKI uderzenia na Gdańsk Armią Rzeszy i flotą holenderskiej na Mazowsze, w celu zagarnięcia Skarbca Włastów w Modlinie.
Ponieważ wiadomo było, że Turcy po spacyfikowaniu Afryki Północnej uderzą Słowianami Bałkańskimi na Włochy to Bona skierowała armię SZMALKALDZKĄ Lutra, która rozgromiła Francuzów i zniszczyła Rzym, na Podbój Powołża, co było fundacją Carstwa Rosyjskiego.
Sulejman musiał więc odstąpić Oranu i Wybierać: BRONIĆ ASTRACHANIA CZY SZTUTGARTU ??? Wybrał Stuttgart, co puściło z Torbami Karola V. Iwan Groźny chciał jeszcze przy pomocy Armii Szmalkaldzkiej, która ROZGROMIŁA FRANCUZÓW, ZNISZCZYŁA RZYM I ZATRZYMAŁA KAROLA V, opanować Kijów, ale ZAMACH się nie udał więc Iwan dostał się pod protektorat turecki, narzędziem czego była Opryczna, uważana za Najokrutniejszą Policję Polityczną w Historii.
Po zamordowaniu Iwana i jego następców Postopryczna chciała reformacji na sposób niemiecki czy angielski więc PRZEBOGATE monastyry wezwały Polaków, co nazywa się Smutą. Wobec tego Postopryczna wywiozła skarbiec Iwana Groźnego do tureckiej naówczas Kaczawy-Odesy, za który finansowała Powstania Kozackie jako wojny Niewolnicze. Za Napoleona wywiozła ona Skarbie Iwna IV co Ameryki, aby zakupić Nowy Jork i Rządzić USA. Był to skarbiec Największy, gdyż każdy podejrzany o posiadanie złota był mazany smołą. Carskie śledztwo przeciw loży masońskiej Czaszki i Piszczele – bo każdy Oprycznik z haremu sułtańskiego miał Psią czaszkę i piszczałkę z Psiej kości – opisał Mickiewicz w DZIADACH.
Podczas Potopu doszło do dziwnego sojuszu rosyjsko-węgierskiego o Podziale Ukrainy. Kalwini byli niepotrzebnie Okrutni, co wywołało Polską Wściekliznę. Lubomirski najpierw najechał Siedmiogród, Mordując i Paląc Co się Da, żeby zdetrymować armię węgierską na Podolu, a potem uderzył na idącą na spotkanie z Węgrami OGROMNĄ armię rosyjską. Bitwa pod Cudnowem była Największą Klęską w Historii Rosji, po której Moskwa stanęła przed Polakami Otworem, ale car wyłgał się Przystępując do Rzeczypospolitej. Potem uderzył na Węgrów, z którymi obszedł się Równie Okrutnie. Gdyby nie Sportowe Okrucieństwa kalwinów to historia mogłaby się potoczyć inaczej w postaci sojuszu z Węgrami po kapitulacji Rakoczego.
Po Potopie doszło w Polsce do Wojny Domowej, prowadzonej z większym okrucieństwem niż Szwedzka, nad którą Jan Kazimierz NIE ZAPANOWAŁ. Gdy Wielkopolanie USMAŻYLI na wolnym ogniu jezuitów – zresztą nie tylko oni – doszło do bitwy nad Mątwami, obecnie dzielnica Inowrocławia. Lubomirski dokonał tam rzezi skapitulowanej dragonii królewskiej, wsławionej zwycięstwami nad Szwedami i Rosjanami, co jest Rapsodem Narodowym. Nie miał wyboru, bo była to armia jezuicka, która po ukorzeniu się Lubomirskiego przed królem spacyfikowałaby Wielkopolskę.
Na wieść o MĄTWACH poddał się Turkom Doroszenko a sułtan wysłał do Cara z żądaniem Wystąpienia z Rzeczypospolitej. Poselstwo wracało przez Zaporoże, gdzie zaproponowało TO SAMO Radzie Kozackiej, która Uchwaliła: WYDANIE POSELSTWA ROSYJSKIEGO POLAKOM I UPIECZENIE POSELSTWA TURECKIEGO NA WOLNYM OGNIU. List Kozaków do Sułtana jest REKORDEM Mowy Nienawiści i uwiecznionej przez Repnina relikwią rosyjską.
Na Radzie Królewskiej król zapytał, CZY TURCY KIJÓW ZDOBĘDĄ, z czym zgodzili się wszyscy. - ALE CZY UTRZYMAJĄ? na co zapadło milczenie, które przerwał zobligowany do tego Koryciński: SĄDZĘ, ŻE PRZY POMOCY PYSZNYCH HAREMÓW UTRZYMAJUĄ, z czym też zgodzono się. Król wstał: NO TO ODDAJEMY KIJÓW MOSKWIE, i wyszedł... Lepiej było mieć w Kijowie Moskali niż Pyszne Haremy.
Pokój Karłowicki dał Polsce granice na Karpatach Wschodnich i Donie, ale bez Krymu. Podczas polowania w Puszczy Piskiej Elektor i Książe Pruski pokazał Augustowi Mocnemu wieniec jeleni, który jest Rekordem Europy Do Dziś. Ten Stracił Głowę i ZA TEN WIENIEC zgodził się na Koronację elektora na Króla Pruskiego.
Dzięki temu, i w sojuszu z Wielkopolanami, na Polskę najechał Karol XII szwedzki, który w sojuszu z Wielkopolanami zwrócił Turkom Mołdawię. Rada Królewska uznała za Największego Wroga Polski SOJUSZ prusko-szwedzki i zażądała od sułtana zerwania sojuszu z Prusami i Szwedami, czemu sułtan odmówił. Wówczas Rada Królewska udostępniła dała carowi poprzez Demidowa technologię Żelaza Węgierskiego, którą Węgrzy po II bitwie pod Chocimiem udostępnili Polakom, co awansowało Piotra I na WIELKIEGO, jak wcześniej Ludwika XIV, któremu technologię tą dała Marysieńka. Karol XII który miał KARABINY z Francji myślał, że będzie walczył pod Połtawą z Muszkieterami, ale przegrał z uzbrojonymi w DEMIDOWY Karabinierami.
W akcie Sojuszniczym Rada Królewska oddawała Piotrowi ziemie miedzy Donem a Dnieprem za odbicie Mołdawii, ale Piotr skapitulował przed Turkami na Prutem. W akcie Kapitulacji był zwrot Turcji Kubania i Nadazowia a Polsce Ukrainy Wschodniej, ale bez Donbasu, który anektowała Turcja. Piotr Wlk powetował sobie to likwidacją republiki Kursko-Woroneskiej, z której Polska jako ko-protektor tej Republiki otrzymała Charków.
W r. 1733 August III za zbrojną pomoc w zdobyciu Tronu Polskiego dał Rosji Ukrainę Wschodnią. Podczas II wojny śląskiej u Fryderyka II we Wrocławiu zjawiła się Lekarka z Kijowa ze skargą, że Rosjanie zamierzają zająć Kijów. Fryderyk zgodził się zostać Protektorem Kijowa za milion 400 tysięcy talarów. Gdy podczas konfederacji barskiej Rosjanie obsadzili cytadele kijowską to do Kronprinca przybyło 4 burmistrzów kijowskich, który przyjął ich Na Stojąco. Odpowiedział, że nic mu nie wiadomo o naruszeniu przez Rosjan praw celnych Kijowa, a jeśli to nastąpi to żeby go powiadomić Jak Najszybciej; audiencja była Skończona.
Wolter poradził Katarzynie II wykupienie władzy w Paryżu przez tajne konta szwajcarskie. Burżuazja francuska MARZYŁA o Renie więc jeśli zdobędzie władzę to Uderzy na Ren, wobec czego Prusacy będą musieli się wycofać z Gwarancji dla Kijowa i TURCJI, co się Stało.
Rosja PRZEGRAŁA wojny napoleońskie, gdyż NIE PRZYJĘŁA Kodeksu Napoleona, a Prusy je WYGRAŁY, bo PRZYJĘY Kodeks Napoleona. Car Aleksander I zgodził się na stosowanie przez Polaków Kodeksu Napoleona, co stało się powodem NIENAWIŚCI polsko-rosyjskiej. Kodeks Napoleona musieli uznać polscy komuniści jako Źródło Prawa, więc gdy delegacja polska poprosiła Stalina o Anulowanie Kodeksu Napoleona to ten ofuknął ją, bo Bez Kodeksu Napoleona NIE MÓGŁBY ZLIKWIDOWAĆ TERRORU. Kodeks Napoleona zlikwidował dopiero Generał Jaruzelski w Stanie Wojennym i konstytucji JARUZELSKIEJ, co PIELĘGNUJE III.RP.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9968
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/01/25/zimny-dlaczego-pamietamy/
Zimny: DLACZEGO PAMIĘTAMY?

Colbert był mieszczaninem i nienawidził arystokracji, więc uknuł plan pozbycia się jej. Poradził królowi, by wzorem Króla Polskiego wzniósł Pałac Imperialny na Odludziu, również dla całej Wyższej szlachty, aby mieć ją Na Oku. Żeby Wykluczyć Konspirację Klozetową Nie Było Latryn tylko NOCNIKI obsługiwane przez Osobistych Szambelanów, kontrolowanych przez policję polityczną – najlepszą na świeckie. Piotrowi I tak ta Najlepsza na Świecie Policja Polityczna nadojadła, że na Audiencji Pożegnalnej wręczy ministrowi policji złocone puzdro zapewniając, że Wykonał to Sam. Puzdro było szczelne, bo papier klozetowy NIE ŚMIERDZIAŁ.
Tak zrobiono, co nazywa się WERSALEM. Ponieważ lekarze zalecili Królowi Słońce SPACERY – jako Bardzo Zdrowe – to Mistrz Ceremonii opracował Krok Spacerowy, nie tylko Dla Króla, ale i Arystokracji. W ten sposób Poranno-przedobiadowe Spacery Królewskie – za którym szedł Korowód całej arystokracji francuskiej – stały się Codzienną Torturą Rębajłów, którzy korzystając z braku latryn OPASKUDZILI Wersal Niemiłosiernie, że wynaleziono Przeciwkloaczne Perfumy Francuskie. Król Słońce Się Wściekł i zamordował Pierwszego Ministra.
Król kazał pobudować w wersalskich pałacach i parkach kloaki, ale spisek Colberta Zadziałał, bo władzę we Francji opanowała burżuazja narodowa Ponieważ MARZENIEM francuskiej burżuazji był REN to Wolter, który też nie znosił arystokracji, poradził Katarzynie II wykupienie władzy w Paryżu przez tajne konta szwajcarskie tłumacząc, że Burżuazja – jeśli zdobędzie władzę we Francji – to UDERZY NA REN a wówczas Prusy będą musiały się wycofać z Gwarancji dla Kijowa i Turcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9968
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.gazetawarszawska.com/index.php/historia/2380-czy-hitler-byl-agentem-iluminatow
CZY HITLER BYŁ AGENTEM ILUMINATÓW?

MAKING OF THE MADMAN
W 1912 r. Hitler udał się do Anglii na szkolenie jako agent Iluminatów, który odbył się w języku niemieckim. Ten "trening" wahał się od wchłonięcia poczucia swojej roli w przeznaczeniu Niemiec do uczenia się, jak zahipnotyzować widownię.
Obejmował także traumatyczne pranie mózgu. Świadomość "alter" jest rozbita przez świadków brutalnych okrucieństw i cierpień seksualnych, z których wszystkie są filmowane. Następnie różne fragmenty świadomości są programowane i można uzyskać do nich dostęp za pomocą specjalnych słów kodowych.
Hitler powrócił do Niemiec w maju 1913 r. I zaciągnął się do armii niemieckiej. Podczas pierwszej wojny światowej służył jako GONIEC i został dwukrotnie schwytany przez Anglików. W obu przypadkach został oszczędzony przez "anioła" w brytyjskim wywiadzie.
Według Halletta Hitlerowi podobało się, że wypróżniają się z niego kobiety. Miał także niewymiarowe genitalia i tylko jedno jądro. (Wiele kobiet, z którymi się brał, popełniło samobójstwo, zamordował miłość swojego życia, swą siedemnastoletnią przyrodnią siostrzenicę, Geli, gdy zaszła w ciążę z szoferem, Machtan argumentuje, że prawdziwe uczucia Hitlera dotyczą szofera).
(Aby dowiedzieć się więcej na temat nazistowskiego homoseksualizmu, zobacz "Różowa swastyka" online).

IMPLIKACJE
Historia rozwija się zgodnie z długoterminowym planem Illuminati. Wojny są kreślone dziesiątki lat wcześniej i organizowane w celu osiągnięcia zniszczenia narodów i naturalnych elit, wyludnienia, demoralizacji i oczywiście władzy i zysku.
Superbogaci zorganizowali się w satanistyczny kult, aby polować na ludzkość i ustanowić ich stałą hegemonię. Postaw się w butach bankierów centralnych. Narody świata winne są ci tryliony na podstawie pieniędzy, które wydrukowałeś, kosztem papieru i atramentu. Jedynym sposobem na ochronę tej "inwestycji" jest ustanowienie cienko zamaskowanej dyktatury przy użyciu wyrafinowanych metod kontroli społecznej i kontroli umysłu. To jest prawdziwe znaczenie "Terroru". Nie jest skierowany do "muzułmańskich terrorystów". Jest skierowany na ciebie i mnie.
Według Halletta, Józef Stalin był kolejnym "agentem wojny" Iluminatów, który uczęszczał do szkoły treningowej Tavistock Psyche Ops w 1907 roku. Clifford Shack zasugerował, że Stalin był także nieślubnym synem Rotszylda.
Hallett mówi, że śmierć Hitlera została sfałszowana (podwójny został zabity), a Hitler uciekł do Barcelony, gdzie mieszkał do 1950 roku, kiedy zmarł na raka żołądka.
********************************************************
Według śledztwa Bundestagu w/s Hitleryzmu i Holokaustu, opublikowanego częściowo w książce HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA, to Hitler był synem Młodego Frankenbergera, którego ojciec miał bank w Grazu i kancelarię adwokacką w Wiedniu. Był to ród od polskiego palatyna Śląska Frankensteina-Wszebora, który po procesie II wampira z tego rodu, w Świdnicy w r. 1602 zmieniał nazwisko na Frankenberg. W czasie Wojen Śląskich proaustriacka gałąź tego rodu wyemigrowała do Austrii, gdzie powróciła na łono Synagogi jako FRANKENBERGEROWIE.
Hitler jako weteran Wielkiej Wojny i zastępcą komisarza politycznego Czerwonego Pułku Monachijskiego dostał od Paryskiego Rotszylda 900 milionów $ a jego Totumfacki Himmler 100 tylko za zamianę wyznania z marksizmu nas lasalizm. Najbardziej niesamowite jest w tym to, że Hitler jako Uczeń angielskiej szkoły Iluminatów, prowadzonej w języku niemieckim, uczestniczył w Orgiach homoseksualnych, które były Filmowane i są dostępne w IN dla masonów.
Stalin był synem hrabiego Przewalskiego, który w warszawskiej szkole kadetów splątał się w polskie sprzysiężenie patriotyczne. W czasie śledztwa Sypał i napisał list do cara, który mu odpowiedział: TY NIE JESTEŚ POLSKIM HRABNIĄ TYLKO ROSYJSIM KSIĘCIEM. Potem jednak ten rosyjski tytuł książęcy został mu zweryfikowany ze względu na skromny status majątkowy. Stalin nie przyjął spadku i Tytułu, gdyż słynna podróżnik miał milionowy dług.
Stalin był w bandzie SDKPiL Róży Luksemburg, która rabowała na Kaukazie. Kierował napadem na cyrkuł Skarbowy w Tyflisie, gdzie zginęło kilkunastu ludzi, za co miał dintojrę u Dzierżyńskiego. Jego spowiednik z Seminarium ukrył go w Ochranie, co nie uchroniło Koby od Zesłania, z którego uciekł do Lenina w Krakowie, któremu dał 300 tysięcy rubli.
Ten wysłał go do Trockiego i Bucharina w Wiedniu, ale ci go Nie Chcieli. Wobec tego Lenin wysłał Kobę do Kaganowiczów w Doniecku, którzy kierowali wydziałem terrorystycznym Powszechnego Związku Robotników Żydowskich Polski i Rosji BUND. Ci zmienili mu pseudonim na STALIN i wysłali do Australii.
Tam Stalin rozpruwał kasy, aż został złapany przez IS. Ocalił dorobek przechodząc na służbę IS, które odesłało go do Europy. W USA został kochankiem Franklina D. Roosevelta, który jako Dyrektor kapitału Stalina został Prezydentem USA. Wracał przez Paryż, gdzie wziął na żołd zbiedniałego Lenina, którego zawiózł do Poronina.
Stalin nie był Uczniem szkoły Iluminatów w Anglii, bo się na agenta się nie nadawał. Miał natomiast oficera prowadzącego IS, którego znamy jako Jamesa Bonda, którego wydał Dzierżyńskiemu, który go rozstrzelał na Łubiance. Stalin został otruty przez Niemców Polonem na Sylwestra 1937 i zastąpione przez Stalina II, również jezuitę, który po ZAKATOWANIU przez Łupaszkę w Berdyczowie, został zastąpiony III jezuitą ze szkoły sobowtórów kremlowskich, którego OSKALPOWAŁ mój stryj. Żeby było ciekawiej to Stalina II wziął w Kijowie do niewoli mój ojciec i wydał marszałkowi Broz-Tito w Berdyczowie, który OBRONIŁ USA i Europę Zachodnią przed Car-Bombą Saharowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9968
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/01/29/najdawniejsze-siedziby-slowian//

Stanisław Michalkiewicz: WIELKA LECHIA TO RZYGOWINY UBECKIE.
To jest tak mądre, jak to, że ja jestem żydem czy stalinowcem. Mój ojciec wziął w Kijowie do niewoli Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na wykupienie przez Holokaustów USA. Wydał go marszałkowi Broz-Tito w Berdyczowie, który wydał go Łupaszce, który go ZAKATOWAŁ.
Prawdopodobnie przy katowaniu Generalissimusa byli nie tylko śledczy jugosłowiańscy, ale i mój stryj Czesław Prawdzic, siedzący z lewej na opublikowanym przez IPN zdjęciu sztabu marszałka Broz-Toto w Berdyczowie. Zdjęcie to było weryfikowane przez Bank Atlantycki w Belgradzie i Zagrzebiu.
Nie wierzę, aby Łupaszko nie WYDUSIŁ ze Stalina Wszystkiego, a zwłaszcza zamachu na USA i Europę Zachodnią Planem Saharowa, polegającym na zdetonowaniu na dnie Atlantyku Car-Bomby, utworzonej z 2 czechosłowackich STRATEGICZNYCH bomb atomowych Tesli na Warszawę i Berlin, które Anglicy w MONACHIUM po zarekwirowaniu III Na Londyn dali agentowi Rotszyldów Hitlerowi. Hitler zdradził jednak Anglików wprowadzeniem waluty KEYNESOWSKIEJ.
Ten zamierzał je rzucić na Moskwę i Leningrad, ale ZNIWECZYŁA to Armia Krajowa w Łucku i Świdniku.
Po tym hitlerowcy wpadli na szatański pomysł, żeby Dać Je Stalinowi II, który jako agent niemiecki zniszczy nimi USA i Europę Zachodnią, ale Niemcy Przeżyją i ze Stalinem zajmą Europę Zachodnią a z Japończykami USA. To ZNIWECZYŁ jednak Broz-Tito w wojnie ukraińskiej.
Artykuł Wojciecha Kempy https://www.magnapolonia.org/ jest nie tyle Rzygowaniem, co SRANIEM Krakowskiej Szkoły Archeologicznej szofera Hitlera Oskarą Schindlera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9968
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/01/31/wolne-tematy-6-2019/
Ad. 203:

Dogadaj się Durniu z Erichem von Daenikenem. On ci powie, że STONEHENGE zbudowali Kosmici. Na studiach miałem kolegę, Zbigniewa Szymańskiego, który pisał niejednokrotnie bez mej wiedzy do Daenikena w intencji, że z Torbami Pójdzie, ale Gamonie na całym świecie byly Zachwycene, że STONEHENGE BUDOWALI KOSMICI z antenkami na hełmach… LUDZIE TO KUPIĄ, BYLE BEZCZELNIE, BYLE GŁUPIO.
Generał Anton Denikin napadł na kozaków polskich, którzy śpiewali MARSYLIANKĘ a ci uciekli za Dniepr do Petlury. To było powodem Ultimatum Piłsudskiego, którzy ma Żelazne Alibi, bo Ultimatum odczytali narodowcy wielkopolscy, którzy Włazili Do Dupy Rosjanom. Lenin nie chciał z Kozakami gadać, ale przyjął ich Woroszyłow, który podpisał Konwencję, że jeśli Biała Rosja będzie iść na Moskwę to Kozacy zaatakują armię Białorosyjską od Tyłu.
W Bitwie pod Orłem Kozacy zdobyli obóz Denikina i Park Kolejowy, gdzie były pociągi ze skarbami KILKUSET rodów rosyjskich. Lenin dał zdobyczną broń i pociągi z nierozładowaną bronią aliancką Kemalowi, który pobił nią Ormian i Greków oraz wypędził Białych Rosjan z Konstantynopola.
Woroszyłow obiecał Kozakom KRYM, ale po zdobyciu Krymu napadł na Kozaków Polskich żeby zabrać im Skarby. Ci ewakuowali skarby flotyllą do Odesy, ale Chińczycy wypędzili już Polaków z Odesy, wobec czego Kozacy Polscy skapitulowali przez armią rumuńską, co było podstawą Rumuńskiej Mocarstwowości.
Ogłosiłem, że Rody Rosyjskie, które chcą odzyskać skarby utracone pod Orłem muszą się zarejestrować u mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9968
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazimierz Jasiński, XVI Wiek, KLESKA WIELKIEJ ARMADY – Kiedy w XVI wieku Anglia rozpoczynała swoją przygodę z żeglugą, na morzach i oceanach dominowała Hiszpania i Portugalia. Papież Aleksander VI oficjalnie potwierdził, że wszystkie terytoria Nowego Świata będą należeć do Królestw Półwyspu Iberyjskiego. Anglia uznała taki podział za niesprawiedliwy; Rzecz o HISTIORII, Rzeczpospolita, 8 II 2019, s. J4-5.

Uważa się, że wyznaczenie przez Filipa II na dowódcę Niezwyciężonej Armady generała LĄDOWEGO świadczy o GŁUPOCIE króla. Tenże Admirał Lądowy UNIEMOŻLIWIŁ admirałom Morskim zniszczenie floty angielskiej w Plymouth, co wynikało z Wojennego Planu Operacyjnego i POLITYCZNEGO.
Celem Operacyjnym Hiszpanów nie była bowiem Anglia, ale DANIA, gdyż opanowanie jej umożliwiało UDUSZENIE Anglii embargiem na Handel Bałtycki, bez którego Anglia Żyć nie mogła. Głównym przeciwnikiem Hiszpanów nie była więc flota angielska, którą Hiszpanie LEKCEWAŻYLI, ale flota HOLENDERSKA, z którą Hiszpanie toczyli bitwę Czołową, gdy z Anglikami Ogonową.
Bitwę Czołową z 36 najlepszymi liniowcami Holenderskimi Hiszpanie przegrali, z powodu NOCNEGO ataku gezów, co zmusiło ich do ucieczki na Północ. Gdyby nie południowy wiatr to klęska Hiszpanów byłaby jeszcze większa. To gezowie UNIEMOŻLIWILI Hiszpanom zaopatrzenie się w Niderlandach w świeżą żywność i wodę.
Wojna rozstrzygnęła się pod Byczyną, po której wiadomo było, że ani Polacy ani katolicy niemieccy na Danię nie uderzą. I jeszcze jedno, podczas przeszukiwania dna Bitwy Flandryjskiej Anglicy wyłowili okrętowe działo ODYLCOWE. Takie działo mogło być wykonane tylko w Gdańsku. Karabin BĘBENKOWY na naboje kapiszonowe wykonał dla króla w szlifierni warszawskiej Mikołaj Kopernik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9968
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 09, 2019 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nocy z 3 na 4 III oglądałem w TV film o PARYŻU i BERLINIE jako Konkurencji Urbanistycznej. Była tam mowa, że Komuna Paryska SPALIŁA ARCHIWA PARYSKIE.
Godzinami dyskutowałem z Doktorem Szwagrzykiem w Ossolineum i na ulicach. On mówił, że Największym kataklizmem II wojny światowej było spalenie przez Niemców Skomasowanego Archiwum Skarbowego, co ZDEGRADOWAŁO POLSKĘ. Śledztwo króla Stanisława Augusta Poniatowskiego nie objęło miast, które trzymały pieniądze w bankach żydowskich Na Procent, a te dane były w Skomasowanym Archiwum Skarbowym, powstałym z OBLIGATORYJNEGO wysyłania Niepotrzebnych archiwaliów do Warszawy, w celu ich Uporządkowania i Opracowania.
W roku 1912 została wydana w Krakowie książka PRAWO WYŻSZEJ RASY, zawierająca Program Żydowski wobec narodu francuskiego: Ponieważ WIĘKSZOŚĆ FRANCUZÓW MA SPERMĘ JEROZOLIMSKĄ to ci, którzy jej Nie Mają zostaną zamknięci w rezerwatach.
Za tą Książką, jak za Spaleniem Archiwów Paryskich, które było takim okaleczeniem Francji, jak spalenie skomasowanego archiwum skarbowego w Warszawie, mogli kryć się Rotszyldowie, którzy ZFINANSOWALI Hitlera na przeciwwagę Folwarku Żydowskiego Rokefelerów.
Rotszyldy żerowały Przy Mnie. Dowodem na to jest wniosek przekształcenia 200 towarzystw lotniczych w CZTERY: Rotszyldów, Rokefelerów, Buszów i Batenbergów, gdy mieli pewność, że Rokefelery zostaną Wyeliminowani Satelitarną Detekcją Złota. Gdy to się stało to Rotszyldy założyły Unię Europejską jako Nowy Folwark Żydowski.gft[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9968
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jan A. Wendt, SKARBY KARTOGRAFII, ARKADY Sp. z o.o. Warszawa 2013, s. 82-83.

W I. NOWOŻYTNYM Atlasie Świata jest dziwna mapa Theatrum Orbis Terrarum, której nikomu dotychczas nie udało się zametrykować. MOSKWA należy tam do Krymu, który jest Potęgą Terytorialną miedzy Dnieprem a Donem, Granica polsko-niemiecka jest na Kanale Przemysłowym: Bydgoszcz-Sosnowiec-Ostrawa-Bratysława, która jest na tej mapie Polska; granica niemiecko-francuska jest na środkowym i Dolnym Renie a granica francusko-hiszpańska nie na Pirenejach a na kanale Karkasońskim.
Komu to było potrzebne? co można odpowiedzieć, że dla Sulejmana Wspaniałego po bitwie pod Mohaczem w roku 1526. To tłumaczy, DLACZEGO Sulejman nie obległ Wiednia, gdy był Bezbronny, ale 3 lata później, gdy był potężnie ufortyfikowany.
Północne Niemcy z Danią i wyspą Gotlandią miały być Państwem LUTERAŃSKIM od Renu do Kanału Przemysłowego, który był Turkom POTRZEBNY dla importu Żelaza Gdańskiego na Bałkany, a kanał Bug-Boh dla importu żelaza Powiślańskiego do Azji Mniejszej. Potęga morska Turcji zależała zaś od importu drewna SZKUTNICZEGO z Litwy toteż była potrzebna granica tatarsko-polska na Dnieprze.
Habsburgowie, którym Sulejman obiecał granicę na Padzie łudzili go Konferencją Pokojową w Wiedniu na podstawie TEJ MAPY a tymczasem Fortyfikowali Wiedeń, toteż mapa Theatrum Orbis Terrarum została ZDEZAKTUALIZOWANA w roku 1529.
Taka konferencja oznaczała podbój Włoch przez Turcję, toteż Bona zorganizowała podbój Tureckiego Powołża przez składającą się głównie z Łużyczan polską armii w Turyngii. Gdy Sulejman przystąpił do oblężenia Oranu to ruszył Podbój Powołża, toteż Sulejman musiał odstąpić od Oranu i wybierać: BRONIĆ ASTRACHANIA CZY STUTTGARTU ??? Wybrał Stuttgart, co tłumaczyłem Niemcom metrykując zegar Sulejmana w Muzeum Krajowym w Stuttgarcie.
Rozwścieczony Sulejman UZNAŁ zabór Powołża za Zamach Iwana Groźnego na Kijów podczas TRAKTATOWEJ wyprawy Iwana w sukurs Polakom na Krymie. Tarnowski przewidział jednak taki obrót sprawy więc Zamach nie udał się, na skutek czego Iwan dostał się pod protektorat turecki, narzędziem czego była Opryczna – uważana za najokrutniejszą policję polityczną w historii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9968
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/03/31/wolne-tematy-16-2019/
Ad. 198, 199:
Po odpowiedzi Nicka dla La Bravo: MOŻNA NAŃ LICZYĆ, JAK NA ZAWISZE, ŻE ARCYDZIEŁA NIE NAPISZE wypada mi zostawić temat Nickowi, ale banalna deklaracja La Bravo: „Żydzi ukrywają prawdę, bo to dla nich porażka i wstyd”, każe mi się włączyć ponownie, gdyż to odpowiada na pytanie KTO UKRADŁ ARCHIWUM BERII ???
PROTOKOŁY Choroby i Śmierci Stalina ZAGINĘŁY a Podmienione są Konfabulacją, więc ktoś ukradł Oryginały, prawdopodobnie Beria, więc powinny być w Archiwum Berii, które UKRADZIONO. Jak pisałem to Złoto Renu Niny Chruszczow były Imperatywem dla Bieruta: TY, ALBO BERIA, więc musiał przywołać mego dziadka i kazać mu Zamordować Berią, gdyż mój dziadek uczył Irlandczyków mordowania Anglików.
Ponieważ Niemcy zostały Zjednoczone NA SKALPIE STALINA to Hooliwood nakręcił film o Skalpowaniu Stalina jako rapsod Togliattiego, który BOLAŁ nad Renesansowymi Praktykami Włoskimi w XX-wiecznej Moskwie.
Poza Techniką Władzy, którą pokazuje się gawiedzi, jest technologia władzy ukrywana przed gawiedzią, jako kapitał kryminalny a z demaskatorów się SZYDZI jako głosicieli Teorii Spiskowych. Kryminaliści polityczni jednak nic innego nie robią tylko KONSPIRUJĄ Antyobywatelsko, co polega głównie na malwersacji banków. Do więzienia idą bowiem nie banksterzy, ale żołnierzyki, który WIEDZĄ, że za wyjawienie Prawdy zostaną zamordowani przez więzienne komando śmieci, które w przypadku Olewnika też zostało Wymordowane przez konspiratorów politycznych, do których przystąpił Kalinowski.
Kilku rosyjskich sowietologów próbowało odpowiedzieć na pytanie KTO wygrał II wojnę światową, do czego pretendował Żukow – ale ja wykazałem, że ani Żukow, ani Stalin tylko LENINGRAD. Żukow jest za Koniewem, który odtworzył Straszną Słowiańską Dragonię na Studebackerach. Na berlińskiej radzie wojennej Żukow wygrał z Koniewem dzięki Polakom, którzy byli obrażeni na Koniewa, że rzucił przeciw Schoernerowi idącemu na tył frontu berlińskiego Koniewa niedozbrojoną II armię polską, która została zdziesiątkowana, ale Odsiecz Berlina zatrzymała.
PISZ PAN PANIE BRAVO…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9968
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotr Zychowicz – Autor Paktu Ribbentrop-Beck, Obłędu'44 i Opcji niemieckiej; PAKT PIŁSUDSKI-LENIN – Czyli jak Polacy uratowali bolszewików i zniszczyli szansę na budowę imperium, Dom Wydawniczy REBIS, Poznań 2018.
Część I
Książka jest propagandą niemiecką – że niby Lenin nie był agentem niemieckim tylko polskim. Lenin był jednak w większym stopniu agentem niemieckim niż Piłsudski, bo Niemcy finansowali go, KUPILI mu Władzę w Piotrogrodzie, sfinansowali i finansowali Armię Czerwoną, w której walczyło 300 tysięcy byłych żołnierzy Wehrmachtu zwanych MAUSERAMI, czego o Piłsudskim powiedzieć się nie da. Po bitwie warszawskiej, gdy 40 tysięcy czerwonoarmistów uciekło do Prus Wschodnich to Niemcy przewieźli ich do litewskiego Wilna, skąd Litwini odstawili ich Pod Bronią do zgrupowania sowieckiego nad Niemnem, gdzie wzięli udział w bitwie Niemeńskiej, która otworzyła Polakom drogę do Moskwy.
W tym czasie Paderewski proponował Entencie zajęcie przez armię polską Moskwy, jeśli dostanie broń i umundurowanie dla 500 tysięcy żołnierzy, na co, jak pisze PZ, nie zgodził się Piłsudski. Było to znacznie mniej od pomocy Ententy dla Białej Rosji. Piłsudski już wcześniej nie zgodził się na aneksję Opola, gdyż Ślązacy byli potencjalnymi klientami Endecji, która zamierzała utworzyć przy pomocy kapitału francuskiego Polską Szwajcarię, co miało wykluczyć Wojnę Rewanżową.
Na wschodzie Polacy uważali ze swego głównego Wroga nie bolszewików, których Nie Przeceniali, ale owładniętą Wielkoruską ideologią Ochotniczą Armię Denikina. Gdy armia czerwona Zepchnęła za polski front korpus Briedowa to Piłsudski kazał tą dobrą jednostkę rozbroić i internować we Lwowie, co było jakoby Odpowiedzią na Roszczenia Rosyjskie.
Tak misje polskie nad Donem, jak Denikina w Warszawie kończyły się fiaskiem, jakoby z Winy polskiej, ale to w Warszawie doszło do incydentu, gdy zdenerwowany generał rosyjski zaczął GROZIĆ Polakom w stylu Jałtańskim, nazywając Wilno i Mińsk Odwiecznymi Ziemiami Rosyjskimi. PZ nie napisał jednak, czy słynne ultimatum Piłsudskiego było ripostą na ten incydent: Obecny przy stole oficer Armii Wielkopolskiej wyjął papier i odczytał: ZACHOWUJECIE SIĘ PANOWIE TAK, JAKBYŚCIE TO WY ZWYCIĘŻALI, GDY ZWYCIĘŻAM JA. A TO, ŻE WAS NIE BIEJĘ TO NIE DLATEGO, ŻE NIE MOGĘ, ALE DLATEGO, ŻE NIE CHCĘ... Był to głos Piłsudskiego, odczytane przez narodowca wielkopolskiego, z których piłsudczycy szydzili, że Do Dupy Rosjanom Włażą.
Piłsudski przekonał jednak Wielkopolan, że Biała Rosja może być klientem angielskim czy Francuskim, ale ZOSTANIE klientem niemieckim, co w przypadku bolszewików jest NIEMOŻLIWE. Biali Rosjanie dostali Zajoba po podarowaniu im przez Franzów Konstantynopola.
Ta prognoza zadziałała pod Orłem, co PZ ignoruje. Podaje zestaw sił: 170 tysięcy słabo dowodzonych, wyszkolonych, wyekwipowanych choć nieźle uzbrojonych czerwonoarmistów naprzeciw 98 tysięcy dobrze dowodzonych, wyszkolonych, wyekwipowanych i przezbrojonych białorosjan. Pod Orłem zdezerterowało i uciekło 90 tysięcy czerwonoarmistów, ale bitwa była Największym sukcesem militarnym Armii Czerwonej do II wojny światowej.
Tłumaczenie tego Geniuszem Woroszyłowa i Budionnego jest głupiego gadaniem. Powodem była WALKA Denikina z Piłsudskim. Kozacy Zadnieprzańscy, którzy pamiętali słowa króla Władysława IV: TO NIE JEST ZIEMIA WIŚNIOWIECKIEGO TYLKO WASZA choć śpiewali Marsyliankę, złożyli hołd Piłsudskiemu, za czym poszli Tatarzy Krymscy. Piłsudski przyjął Hołd Kozaków, ale Tatarów odesłał do Ligi Narodów, obiecując wspieranie ich tam. W odpowiedzi Denikin uderzył na Jekatierinosław-Dniepropietowsk, wobec czego Kozacy Zadnieprzańscy uciekli do Petlury.
Był to casus beli Denikina z Piłsudskim, który jednak zmilczał. Wobec Milczenia Piłsudskiego Kozacy udali się do Lenina, który nie chciał z nimi gadać – być może obawiając się Piłsudskiego. Kozaków przyjął Trocki, który odesłał ich do Woroszyłowa, który zgodził się Na Wszystko. To był właśnie GENIUSZ WOROSZYŁOWA, bo gdy zaczęła się bitwa pod Orłem to Kozacy Zadnieprzańscy zdobyli park kolejowy Denikina, w którym były pociągi ze skarbami SETEK rodów rosyjskich i z nierozładowaną bronią aliancką, gdyż była to armia Przezbrojona.
Po bitwie Lenin dał zdobyczną i porzuconą broń oraz pociągi z nierozładowaną bronią aliancką Kemalowi, który pobił nią Ormian i Greków oraz odzyskał Konstantynopol.
Część II
Po bitwie pod Orłem do Rostowa przybył Borys Sawinkow, który na Radzie Rosyjskiej zrobił piekielną awanturę za Odprawienie Polskiej Misji Wojskowej, zdymisjonował Denikina i powołał na jego miejsce Piotra Wrangla, który jako Czarny Baron miał sukcesy w walkach z bolszewikami. Bolszewicy uderzyli zaś na Ukrainę, gromiąc Petlure i odzyskując Kijów. Ojciec mówił mi, że Piłsudskiego zaprosili do Kijowa rabini, aby pojechać na Kreml i lżyć Lenina: TY ŻYDOSKI GNOJU, ZARAZIŁEŚ KAPLANKE SYFILISEM TO KOPULUJ JĄ. Wobec tego Lenin musiał przyjąć Afanasję na nałożnicę i dać armię Trockiemu, który się Piłsudskiego Nie Bał.
W Heilbronnie mieszkałem z wykształconym w Leningradzie Ukraińcem, który strofował mnie: PRZECIEŻ WIDZIAŁEM PISTOLET Z KTÓREGO STRZELAŁA. TO JEST BROŃ PROSTYTUTKI PARYSKIEJ, Z TEGO CZŁOWIEKA ZABIĆ NIE MOŻNA. Afanasja Kapłan w zamachu na Stołypina w operze kijowskiej straciła wzrok, ale mimo to została skazana na Karę Śmierci, którą car zamienił jej na Dożywotne Zesłanie w Najostrzejszym Rygorze. Rewolucja Lutowa uwolniła ją a Lenin załatwił jej operację w Charkowie, która przywróciła jej 20% wzroku.
Dimitrij Wołkogonow w książce STALIN – Wirtuoz Kłamstwa, Dyktator Myśli, zamieszcza zdjęcie z wypowiedzenia przez Lenina Pokoju w Brześciu Litewskim, na którym przed trybuną stoją Sawinkow, Trocki i Swierdłow a na IV planie z prawej w bieli Afanasja. Stalin kazał retuszować zdjęcia Afanasji ANTYPATYCZNIE – że niby na nałożnicę się nie nadawała, oraz przypisał jej zamach na Lenina, gdy wracał z Kondolencji w ambasadzie niemieckiej, kiedy w samochodzie znaleziono kulę z ciężkiego browninga a zamachowca widział tylko Lenin z odleglości 50 m. Gdy sztab cesarski przyznał 40 milionów RM na Armię Czerwoną to w Ambasadzie zjawiło się 2 eserów Sawinkowa po 20 mil – a gdy ambasador odmówił to ci wyjęli pistolety i zastrzelili go, co się nazywa Puczem Eserów.
Gdy Armia Czerwona była pod Warszawą to po wiecu czekająca na zapleczu fabryki w samochodzie Nałożnica strzeliła do wsiadającego Lenina z PRZYŁOŻENIA, co Stalin wlepił do Puczu Eserów. To było mu potrzebne, gdyż Armijny Dyktator Trocki aresztował nie tylko Dzierżyńskiego, ale i Stalina, jednak po klęsce nad Niemnem musiał uwolnić ich, toteż Afanasja strzelając do Lenina ZAPOBIEGŁA Odzyskaniu Dyktatury przez Lenina, gdyż STRZAŁ Uruchomił Syfilis, o co rabinom kijowskim, którzy grali na Trockiego, chodziło.
Dzierżyński i Stalin SPRZEDALI Południową Mongolię nacjonalistom chińskim a Północną Mandżurię samurajom za najemników chińskich i japońskich, którym płacił nie Rotszyld przez Lenina, a Rokefeler przez Stalina. Najemnicy ci rozgromili eserów na Syberii i Powołżu oraz wygnali Polaków z Odessy.
Gdy bolszewicy, dzięki Rozejmowi z Polakami, rozgromili Wrangla i uderzyli na Kozaków Zadnieprzańskich, to ci wycofywali się na Zachód wioząc flotyllą skarby spod Orła, ale w Odessie byli już Chińczycy, wobec czego Kozacy skapitulowali przed armią rumuńską. Rumuni skarby zatrzymali a Atamana Machno wydali Polakom.
Część III:
Po podpisaniu Rozejmu po bitwie Niemeńskiej Piłsudski wezwał Sawinkowa i zapytał, co chce, SMOLEŃSK CZY PIOTROGRÓD? Ten wybrał Piotrogród, gdzie wysłał Kirowa, który był komendantem SR w Astrachaniu i obronił go przed Chińczykami. Aktem który zadecydował o Kapitulacji Polski po bitwie nad Niemnem, gdy Droga na Moskwę została Otwarta, było dostarczenie przez Reichswehrą gazów bojowych Tuchaczewskiemu, którymi ten stłumił powstanie eserów w guberni Tambowskiej, gdyż to miało przedsmak antypolskiego sojuszu Niemców z bolszewikami wzmocnionymi finansowanym przez Rokefelera sojuszem z Chinami i Japonią.
To spowodowało zwycięstwo doktryny endeckiej, która mówiła, że Głównym zagrożeniem są Niemcy. Szermierze doktryną endecką, Bracia Grabscy, twierdzili, że Biała Rosja – niezależnie od koniunkturalnych sojuszy – musi być klientem Berlina, gdyż Rosją NIE MOŻE rządzić giełda paryska, londyńska czy nowojorska TYLKO BERLIŃSKA. Rosją Czerwoną zaś giełda berlińska rządzić nie będzie, a ponieważ sojusz niemiecko-rosyjski jest groźbą nie tylko dla Polski, ale i ŚWIATA to Polska – w interesie Świata – jest skazana na Rosję Czerwoną.
To było powodem kapitulacji Doktryny Piłsudskiego przed Doktryną Grabskich, która implikowała CZEKANIE na Wojnę Rewanżową, która po zniszczeniu przez CZECHÓW Europy Francuskiej napadem na Cieszyn była NIEUNIKNIONA.
Lenin mówił, O MIŃSK SIĘ KŁÓCIĆ NIE BĘDZIEMY, ale doktryna Grabskich WYMAGAŁA ewakuacji Mińska i Kamieńca Podolskiego dla przyszłego sojuszu z Czortem, według logiki Z CZORTEM NA DIABŁA. Diabeł był poczytalny a Czort NIE.
Oficer wywiadu wojskowego zaczepił mnie: SOWIECI WESZLI DO AFGANISTANU, CO TY NA TO? Ja: KLUCZ DO AZJI... - TO KONIEC ZWIĄZKU RADZIECKIEGO, O WROCŁAW BĘDZIEMY WALCZYLI SAMI. - DLACZEGO? - ISLAM POLITYCZNY PÓJDZIE ZA NIMI...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9968
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem raczej skrótowy film o podbojach Hitlera, w którym było powiedziane, że wojna na Wschodzie była NIEODZOWNA ze względu na ROPĘ – czyli że wojna niemiecko-sowiecka BYŁA O ROPĘ NAFTOWĄ. Jest to większe Objawienie od deklaracja Kanclerza Adenaera, że napad Wehrmachtu na Armię Czerwoną był wojną Prewencyjną, co wywołało oburzenie w Moskwie.
Tu chciałbym przypomnieć, że Hitler miał wojnę światową WYGRANĄ przez wprowadzenie Wehrmachtu do Tunisu na mocy kapitulacji Francji. Przywracało to bowiem sytuację z I.WŚ o której Winston Churchill jako Lord Admiralicji powiedział w Izbie Gmin: KARAWELE KOLUMBA DAŁY HISZPANII AMERYK, A TERAZ, DWIE NIEMIECKIE FREGATY: GUBEN I BRESLAU, DAŁY NIEMCOM AZJĘ – bo Płynęli Antysemici.
Lord Curson powiedział w Wersalu: TO ROPA NAFTOWA WYNIOSŁA NAS DO ZWYCIĘSTWA. Znaczyło to, że Ojcem Zwycięstwa był Winston Churchill, bo gdy na Morzu Południowochińskim spotkały się kanonierki amerykańskie z niemieckimi to do wymiany ognia Nie Doszło, bo Ktoś powiedział: PO CO MACIE SIĘ STRZELAĆ, SKORO JEST TAKIE PIĘKNE IMPERIUM BRYTYJSKIE DO WZIĘCIA. ANGLICY NIE MAJĄ ROPY A WY MACIE, ale ropę dla Anglii znalazł Winston Churchill w Nigerii.
Niemcy mogli jednak wygrać Wielką Wojnę na oleju frytkowym, gdyby nie sprzedali silnika Panny Mercedes (mój VDTW) Rokefelerowi. Silnik ten wziął się stąd, że ojciec Panny Mercedes, Emil Jelinek, był Najlepszym Wykidajłą Węgierskim, który napisał do Daimlera, że chętnie kupiłby kilka jego Automobili, gdyby była Takie, Takie, Takie i Takie. Panie Daimler – pisał Jelinek – Automobil to nie bryczka, więc musi mieć szerszy rozstaw kół, niższy środek ciężkości, i miast budy maskę. Automobil nie może SMRODZIĆ i nie może się nazywać Daimler tylko tak jak moja córka MERCEDES.
Daimler miał geniusza technicznego Maybacha, który zrobił taki samochód, z silnikiem PAROWYM, który na salonie samochodowym PARYŻ 1901 wykupił Rokefeler, gdyż palił 25% silnika OTTA, który dawał władzę nad światem Rokefelerowi a Panna Mercedes Fordowi.
Z tej racji Dmowski, gdy radio SZTOKHOLM podało o przełamaniu pod Gorlicami frontu przez IX galicyjską dywizję piechoty, telefonował Gdzie Się Dało: PALIĆ SZYBY NAFTOWE. Po spaleniu galicyjskiego zagłębia naftowego Niemcy nie mogli motoryzować armii i tworzyć broni pancernej, co dałoby im zwycięstwo w roku 1916.
Siedziałem w oknie i patrzyłem, jak przez 3 dni ciągnął Wehrmacht – a każdy samochód był INNY. Potem ciągnęła Armia Czerwona, a wszystkie samochody były TRZYOSIOWE. Zapytałem ojca, jak się taki samochód nazywa, odpowiedział że Studebaker.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9968
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Warszawa może być ŚAWiTOWYM SYMBOLEM WALKI Z FASZYZMEM – Szansą jest budiowa Muzeum Getta, Fakt 19 IV 2018, str. 2.

To są NASZE LIDICE A WASZA WARSZAWA. WARSZAWA dwukrotnie ZŁAMAŁA Granicę na Missisipi: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_365&sName=ann-ben// W roku 1939 niemiecko-żydowską a w roku 1944 żydowsko-niemiecką przez Odwrócenie Sojuszy na sojusz niemiecko-sowiecki na Atlantyku i niemiecko-sowiecko-japoński na Pacyfiku. Najzdolniejszy generał Hitlera Schoerner OBIECAŁ Utrzymanie Frontu Wisły po zbudowaniu Festung Warschau, co zniweczyło Powstanie Warszawskie, umożliwiając Żukowowi i Rokossowskiemu Aresztowanie Generalissimusa.
Profesor Iwanow mówił na UWr, że gdy w Bibliotece Kongresu USA wypisał hasło POWSTANIE WARSZAWSKIE to przyniesiono mu dokumenty Powstania w Getcie Warszawskim. Potem pojechał do LENINKI, gdzie zaserwowano mu To Samo tylko Po Rosyjsku.
W tym tygodniu prasa pisała, że Grecy ZAŻĄDALI od Niemców pół biliona E za II.WŚ. Przypuszczam, że to jest Te pół biliona, których Jarosław Kaczyński zażądał od Kanclerz Merkel, co uznałem za Kontrybucję za Satelitarną Detekcję Złota i Złoto Indii.
Polacy wycofali się z tego Pół Biliona na rzecz 19,3 bilionów USD za Największe Oszustwo w Historii. Niemcy spalili w PWa Skomasowane Archiwum Skarbowe, gdzie były wierzytelności miast polskich w bankach żydowskich, które nie zostały objęte ŚLEDZTWEM króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w/s Zadłużenia Żydów w Polsce, z powodu PROTESTU Prus i Rosji jako Protektorów Dysydentów, w której to roli wystąpił Senat USA Aktem 447.
Z tej racji sumą ze Śledztwa króla SAP, 19,3 bilionów USD zostały obciążone USA, co jest rónowartością Długu OBIECYWANEGO Amerykanom przez Donalda Trumpfa w kampanii wyborczej. Jednak nazajutrz po wystawieniu Aktu Oskrżenia Lechowi Wałęsie o spowodowanie Strat kilkuset bilionów zł Sekretariat Stanu MARYLAND ogłosił Dług Amerykański Tysiąc Razy Większy.
Wypada więc zapytać SKĄD się wziął Dług Amerykański TYSIĄC Razy Większy. Otóż z ZAPROTESTOWANIA przez Kanclerz Merkel Satelitarnej Detekcji Złota i Złota Indii: NIE BĘDĘ JEŚĆ TWOICH FEKALIÓW – wobec czego Amerykanie, żeby Nie Jeść fekaliów polskich, musieli konsumować fekalia hitlerowskie, które są BARDZO DROGIE, aż obudzili się Nie w Swoich Domach i Nie Na Swojej Ziemi.
W Skomasowanym Archiwum Skarbowym była sprawa Oszustwa Wszechczasów w postaci afery Żyda z Leszna Chaima Salomona. Według historiografii to SFINANSOWAŁ on Amerykańską Wojnę o Niepodległość. Wszystko było w porządku, dopóki nie ogłosił się z racji SWYCH wierzytelności Właścicielem USA. Wtedy jednak bankier gdański Ralf Stadnicki wytoczył my proces o przywłaszczenie swego majątku, z którego Chaim Salomon miał 5%.
Stadniki był emitorem amerykańskich papierów wartościowych, które sprzedawał na giełdzie amsterdamskiej – wówczas światowym centrum papierów wartościowych. Sąd amerykański uznał roszczenia Stadnickiego, wobec czego Chaim Salomon umarł w Filadelfii jako Nędzarz. To stało się Oszustwem Wszechczasów, gdy po spaleniu Skomasowanego Archiwum Skarbowego Chom Salomon POWRÓCIŁ na piedestał Właściciela USA, wobec czego Wierzytelności Polskie skierowały się PRZECIW USA.
Kneset uznał się za Właściciela Wawelu strasząc Polaków kwitami Wielkich Sum na budowę Zamku Królewskiego - aż ja wykazałem, że to były pieniądze na budowę moskiewskiego KREMLA.
Politolodzy Uniwersytetu Monachijskiego uczyli Adolfa, że ROSJĘ MA W KIESZENI poprzez Pakt Antykominternowski, do którego Polska – jako państwo faszystowskie – przystąpić MUSI. Faszyzm był POTĘPIENIEM przez Keynesa i Paderewskiego kapitału Anonimowego jako GROŹNIEJSZEGO od Żydowskiego Kapitału Kryminalnego.
Arystokracja komunistyczna KOMINTERN lub Nomenklatura żyła z dywidendy płaconej na tajne konta szwajcarskie właścicielom folwarku żydowskiego ZSRS, co było klasą zawodowych Lewicowców. Faszyzm był więc ANTYKOMINTERNIZMEM, który został rozgromiony przez Stalina, który Rozkazał komunistom francuskim: WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI, czemu zawtórowały Wszystkie MAŁPY.
Ja nie jestem faszystą z racji Faszystowskiego Prawa Antyrecesyjnego i Antykryzysowego, w postaci Nacjonalizacji Złota, które daje Amerykance prawo do Garnituru Złotniczego a Żydowi do złota, które może POŁKNĄĆ. Stąd Faszystowski Pucz w USA, bo amerykańska Policja Skarbowa to były Skurwysyny, które NAPEŁNIŁY KASY PAŃSTWOWE USA.
Ja jestem zwolennikiem SARMACKIEGO Babskiego Monopolu Złota, który WYMUSZA grę papierami wartościowymi, gdyż mężczyzna nie może chronić swego kapitału Zakupem Złota, odpornego na recesję i kryzys – a ponieważ gra papierami wartościowymi jest Grą w Technologię to napełni ona kasę państwową Bardziej niż Pucz Faszystowski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Następny
Strona 25 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group