Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Technika ekologiczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 5:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ELEKTROWNIA TOROWA

Wczoraj przed północą widziałem film o ENERGETYCE TOROWEJ. Na otwarciu Pierwszej Elektrowni Torowej premier Norwegii oświadcza: KONIEC Z BRUDNĄ ENERGETYKĄ ROPY I GAZU. NORWEGIA PRZECHODZI NA ENERGETYKĘ TOROWĄ JAKO CZYSTĄ I TAŃSZĄ, A ZA NIĄ MUSI PODĄŻYĆ CAŁY ŚWIAT.
Pan Premier nie zdawał sobie jednak sprawy z potęgi kapitału żydoarabskiego, który rządzi światem PETROCHEMIĄ, bo na Samochodzie Rokefeler zarabia więcej od Forda. Cywilizację Samochodową zafundował cesarz Franciszek Józef POWIERZAJĄC krakowski patent Łukasiewicza SZKOTOWI Rokefelerowi, który okazał się żydem, bo KAŻDY DOBRY ZŁODZIEJ ŻYDOKRATĄ BYĆ MUSI, co jest podstawą kapitału KRYMINALNEGO.
W amerykańskiej wojnie imperialnej spotkały się na Morzu Południowochińskim kanonierki amerykańskie z niemieckimi. Ale do wymiany ognia nie doszło, bo ktoś Mądry powiedział: PO CO MACIE SIĘ STRZELAĆ, SKORO JEST TAKIE PIĘKNE IMPERIUM BRYTYJSKIE DO WZIĘCIA. ANGLICY NIE MAJĄ ROPY NAFTOWEJ WA WY MACIE. DAJCIE ŻMUDZINOWI PIŁSUDSKIEMU SABAH, MOZAMBIK I TOGO A ON WAM DA SILNIK NADROWSKIEGO, KTÓRYM POBIJECIE ANGLIKÓW.
Z tego Pokonania Anglików to nic nie wyszło, bo Winston Churchill znalazł ropę w Nigerii. To on skłonił Rokefelera do wykupienia na Salonie PARYŻ 1901 Parowego Silnika PANNA MERCEDES, który NIE SMRODZIŁ i Nie Dymił, gdyż Niemcy WYGRYWALI nim Wojnę Światową.
Film o ENERGETYCE TOROWEJ kończy się smutnie, bo Premier Norwegii zostaje uprowadzony a zbudowana w tajemnicy przez ekologów elektrownia torowa wykupiona przez kapitał ANONIMOWY – według Ojców Faszyzmu Keynesa i Paderewskiego GROŹNIEJSZY od Żydowskiego Kapitału Kryminalnego.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Lip 03, 2019 5:44 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 5:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/07/01/wolne-tematy-33-2019/#comment-841471
Ad. 40, 67:.
http://wgospodarce.pl/opinie/50303-dlaczego-w-zarzadzie-greenpeace-polska-nie-ma-polakow

DLACZEGO W ZARZĄDZIE GREENPEACE POLSKA NIE MA POLAKÓW?

Nazajutrz po przyjeździe do Berlina udałem się do Ratusza i poprosiłem o wpuszczenie do siedziby Zielonych. WYSZEDŁ do mnie Czarniawy, którego zapytałem, czy słyszeli o mojej technice ekologicznej, czemu zaprzeczył. Wobec tego zapytałem, czy wśród berlińskich Zielonych jest ktoś, kto mówi po polsku, czemu też Zaprzeczył, ale z pewnym zażenowaniem.
Podczas pobytu w RFN kilkakrotnie starałem się nawiązać kontakt z aktywistami Zielonych, ale zachowywali się tak, jakby mieli ZAKAZ rozmawiania ze mną, wobec czego fama, że Joschka Fischer jest agentem przemysłu Nuklearnego jest wiarygodna.
Kapitał KOR-u pochodził ze sprzedaży Rokefelerowi we wrocławskiej TOSHIBIE mego minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, gdy Za Ścianą był koncert Urszuli Sipińskiej, której ojciec "liczył się" u CEGIELSKIEGO, gdzie chciałem produkować minireaktory, ale miast tego CEGIELSKI został użyty do NISZCZENIA metalurgii górnośląskiej. Sperma jerozolimska znalazła na to Genialne tłumaczenie – ŻE MI SIĘ DUPY ZACHCIAŁO...
SKUTKIEM tego była FUKUSHIMA z superreaktorami ROCKEFELLER. Dowodem na to jest pyskówka w parlamencie japońskim: DLACZEGO NIE WYŁĄCZONO REKTORÓW? - RZĄD OBAWIAŁ SIĘ PANIKI W TOKIO I DZIKIEJ EWAKUACJI, A POZA TYM ARMIA OBIECAŁA DOSTARCZYĆ REAKTORY PRZENOŚNE. - I DOSTARCZYŁA? - TAK, ALE OKAZAŁY SIĘ NIESTOSOWNE. - DZIĘKUJĘ.
Te REAKTORY PRZENOŚNE to minireaktory URSZULA SIPIŃSKA, co do których Pierdziel Rokefeler zadbał, aby do energetyki cywilnej się NIE NADAWAŁY, bo chciał mieć monopol ROCKEFELLERÓW. - Jak mówi Korwin Mikke to GREENPEACE jest organizacją TERRORYSTYCZNĄ, która ZA PIENIĄDZE umożliwi każdą Zbrodnię Ekologiczną. Ja bym to złagodził na Organizację Korupcyjną.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Czw Lip 04, 2019 5:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lip 07, 2019 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawie metra Szczecin-Świnoujście posłużyłem się argumentem DRUGORZĘDNYM: planem przeniesienia stolicy Rzeszy z Berlina do Szczecina. Było to możliwe po Nowej Zwycięskiej Wojnie, tym razem z Rosją, co GWARANTOWAŁ Plan Schlieffena na technologii Habera-Boscha, co nazwano Planem Bismarcka. Jak piszę w INCYDENTU NIE BYŁO to Plan Bismarcka został Przebity technologią Kowalskiego-Mościckiego.
Był jednak znacznie ważniejszy Powód budowy metra Szczecin-Świnoujście w postaci Hoch-Tech UZNAM. W roku 1943 dokonano na Łowicy Odrzańskiej PIERWSZEJ Hitlerowskiej Próby Bomby Atomowej, co wiemy z raportu fizyka włoskiego dla Mussoliniego. Jeśli Uznam był najważniejszym HOCHTECHEM Hitlera to musiał mieć też optymalną drogę z Berlinem a komunikacja lotnicza Rzucała się w Oczy.
To wymagało nie tylko autostrady i kolei elektrycznej Berlin-Szczecin, ale i LEGENDARNEGO metra szczecińskiego, które jest teraz własnością Bundeswehry, jak forteczne metro wrocławskie, przy budowie którego zginęło pół miliona Polaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://tech.wp.pl/nowa-linia-brzegowa-w-plocku-spytalismy-eksperta-od-lodowcow-czy-to-mozliwe-6400698282813569a

NOWA LINIA BRZEGOWA W PŁOCKU? Spytaliśmy eksperta od lodowców, czy to możliwe: Zmiany klimatyczne nie omijają Polski. Wywołują już teraz wiele negatywnych skutków, a ostatnio w sieci głośno zrobiło się na temat jednego z nich - możliwego przesunięcia linii brzegowej. I to aż w okolice Płocka. Duński profesor wyjaśnia nam, czy faktycznie do tego może dojść.

JA SIĘ TYM PRZEJMOWAŁEM 50 LAT TEMU. Ponieważ głównym powodem topienia się lodowców na skutek EFEKTU CIEPLARNIANEGO jest PRZEMYSŁOWA emisja CO2, którą nie może skompensować FOTOSYNTESA Roślin, to szukałem Nieemitującej CO2 Energetyki. Takową znalazłem w postaci minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, który został jednak zagrabiony przez przemysł zbrojeniowy i utajniony a Gawiedzi dano do konsumpcji suprreaktor ROCKEFELLER – ze Pierdziel też niby walczy z Efektem Cieplarnianym.
Najbardziej WREDNYM aktem walki ze mną był Protokół Kioto Cherubina Hitlera, który miał być anulowany po 10 latach, czyli w roku 2007, w POZNANIU, ale gdy Świat zobaczył Pajaców Ekologicznych, którzy załatwiali sprawę dla Pierdziela Rokefelera BEZE MNIE to przeniesiono konferencję do Kopenhagi a potem do Paryża. Wynikła bowiem sprawa Indyjskiego Reaktora Torowego, który KASOWAŁ minireaktor USi i wnioskowaną na nim przez Francuzów Energetykę Gminną.
Inną sprawą była STRATEGICZNA redukcja spalin samochodowych, a tym samym ciepłoty i SMOGÓW, przez Utajniony przez Churchilla i Rockefellera silnik PANNA MERCEDES, co starał się reaktywować Alojzy Kowalski swą TURBINKĄ a który reaktywowałem ja jako VDTW.
Najpierw powstało 50 komputerowych modeli klimatycznych, aż Jednemu wyszło, że POCZDAM ZALEJE więc śmiechu było co niemiara. Ale tego Diabła już się z Komputera WYPĘDZIĆ NIE DAŁO więc powstało powiedzenie, że BÓG PRZEMÓWIŁ Z KOMPTERA. Tu zagrożony ZALANIEM Gdańsk ma jednak potężnych sojuszników, w postaci Petersburga, Szanghaju, Londynu, Nowego Jorku i setki innych metropolii nadbrzeżnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 13, 2019 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/07/12/czesi-podjeli-decyzje-o-budowie-kolejnych-reaktorow-atomowych-polacy-zastanawiaja-sie-od-10-lat/

Ad. 1: Zdzicho said - 2019-07-12 (Piątek) @ 16:31:01
"Budowa dużych elektrowni atomowych jest kosztowne i w przypadku awarii niebezpieczne. Sz. Wandaluzja wspomina o innej alternatywie elektrowni jądrowej, jako minireaktorach nazwanych przez Autora ,,Urszula Sipińska”. Szereg firm, jak np. japońska Toshiba ma gotowe patenty i realizacje takich tanich minireaktorów. Energia w ten sposób pozyskana mogłaby obsługiwać około 30 tysięcy mieszkańców, co by prowadziło do decentralizacji. Ale problem jest polityczny i niemożliwy do rozwiązania, jako decentralizacja, która by wzmacniała siłę regionów."
*******
O minireaktorach URSZULA SIPIŃSKA obsługujących 30 tysięcy mieszkańców nie słyszałem, ale ma to być patent japoński. Słyszałem natomiast to opracowanej przez Francuzów koncepcji Energetyki Gminnej na minireaktorach USi na 200 tysięcy mieszkańców, co zostało zdezawuowane przez rząd francuski jako Energetyka Wojenna – ZAGRAŻAJĄCA Potężnemu Francuskiemu Kompleksowi Energetyki Nuklearnej.
Generał d'Gaulle chciał nam podarować Reaktor Francuski, na co polscy fizycy nie zgodzili się. Polacy podjęli budowę elektrowni atomowej ŻARNOWIEC na innej koncepcji, ale ŻARNOWIEC został zniszczony przez Terrorystów Ekologicznych, którzy domagali się ŁAPÓWEK. Wobec tego na Polskich Papierach podjęli budowę takiej elektrowni Węgrzy, co okazało się Najlepszą Inwestycją. Natomiast sprawa Rektora Francuskiego była KATASTROFĄ Związku Sowieckiego w postaci Kurskiego Kombinatu Metalurgicznego, który okazał się NIERENTOWNY.
To dotyczy mnie, gdyż według KKM budowano Hutę KATOWICE, której budowę musiano PRZERWAĆ jako SPRZECZNĄ z moją koncepcja Metalurgii Górnośląskiej, którą zaproponowałem dla URALU. Na PWr przemówiono mi do rozsądku: NIEMCY PRACOWALI NAD COS-em STO LAT, A TU PRZYCHODZI JAKIŚ PRAWDZIC I MÓWI, ŻE ICH COS JEST DO LUFTU...
Japoński minireaktor URSZULA SIPIŃSKA to BIZNES dla schronów przeciwatomowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 13, 2019 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/07/13/rozsylac-masowo-strategia-przejecia-wladzy-od-ekonomicznego-okupanta/
TERESA GARLAND

akademiapolityczna
Vai al contenuto
Home
AKADEMIA POLITYCZNA SPIS ARTYKUŁÓW
Rozsyłać masowo! Strategia przejęcia władzy od ekonomicznego okupanta!
Posted on 13 luglio 2019 by biuletyninspiracyjny
Rozsyłać masowo! Strategia przejęcia władzy od ekonomicznego okupanta!

Rozsyłaj! AD2019! Strategia wyjścia Polski spod żydowskiej okupacji!!!

Szanowni Państwo,

Nadszedł czas na ujawnienie strategii której celem jest uwolnienie Narodu Polskiego spod ekonomicznej i ideologicznej okupacji sił zła, a następnie doprowadzenie Polski do odzyskania pełnej suwerenności.

Zacznijmy od ujawnienia faktycznego stanu Państwa Polskiego.

Jak wspomniał już kiedyś Pan Morawiecki, Polska należy do kogoś z zewnątrz. I w świetle narzuconego nam niesprawiedliwego protestancko-talmudycznego prawa tak w istocie jest. „III-cia RP widnieje jako syjonistyczna Firma zarejestrowana w USA o numerze 0000079312. Warto przeczytać dokumenty, jakie są zawarte pod tym numerem rejestracyjnym. Okazuje się że sprzedano nas za rządów SLD-PSL w 2002 roku. A właściwie zawiązano spółkę pod adresem polskiego konsulatu w Nowym Jorku, która ma prawo sprzedawać polskie zadłużenie. Najnowszy dokument z 2018 roku, mówi o tym, że spółka ma prawo sprzedawać zadłużenie Polski do wysokości 400 miliardów dolarów USA. Każdy kto kupi może stać się właścicielem fragmentu obszaru Polski.” Link do „firmy” https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312 (źródło książka pt.: „Fakty które każdy Polak powinien znać!” autor: Prof. R.H Kozłowski).

Gdzie są przyczyny takiego stanu rzeczy?

W Polsce w roku 1989, w miejscowości Magdalenka, grupa agentów żydowskich międzynarodowej siatki syjonistycznej wraz z eksponentami byłej PZPR głównie pochodzenia żydowskiego, zawiązali przeciwko Polakom tajny spisek, aby w sposób podstępny przeprowadzić w Polsce zamach stanu i przejąć definitywnie w Polsce władzę. Aby w razie czegoś Wojsko Polskie nie robiło problemów sprzęgnięto tajne służby wojskowe z podstępnym planem żydowskim. Dziś wojskowi widzą jak zostali wyprowadzeni przez żydostwo na manowce. Czy i teraz w definitywnej ostatecznej „bitwie” o Polskę sprzęgną się również z Żydami?

Żydowski zamach stanu w Polsce doszedł do skutku podczas wyborów czerwcowych w 1989r. W wyniku tego spisku nazywanego oficjalnie i propagandowo „porozumieniami okrągłostołowym” z Magdalenki, to Żydzi rządzą w Polsce do dziś, używając do tego mechanizmu partyjnego i działając wedle dwóch głównych zasad: „Dziel i rządź” oraz „My nie ruszamy Waszych, Wy nie ruszacie naszych”. Celem nadrzędnym całej tej operacji miało być utworzenie na terenach Polski Judeopoloni. Co w rezultacie dzieje się teraz na naszych oczach.

Aby zrealizować swoje cele i móc się tutaj całymi gromadami osiedlać, przejmować nasze bogactwa naturalne, oraz zarządzać Polakami wedle żydowskich dyskryminacyjnych rasistowskich reguł, musieli usunąć z terenów Polski jak najwięcej rdzennej ludności polskiej, sprowadzić obce wojska (już tu są), sprowadzić Ukraińców aby ich użyć przeciwko Polakom w razie gdyby Polacy się zbuntowali. Posłużono się wszelkimi im dostępnymi metodami niewidzialnej wojny z efektami dewastacyjnymi. Co zresztą widać. Zastosowali dyskryminujące Polaków polityczno-gospodarcze prawo. Zbankrutowali lub przejęli nasze polskie firmy, dorobek naszych poprzednich pokoleń, uniemożliwiając kolejnemu pokoleniu Polaków przeżycie i powodując wielomilionową emigrację. Żydzi nie potrzebowali wojny aby wypędzić Polaków z polskiego terytorium, użyli do tego rasistowskich względem Polaków i niesprawiedliwych tzw. gumowych praw opartych na filozofii protestancko-talmudycznej, uniemożliwiających Polakom rozwój i przeżycie. W Polsce w ostatnich 30 latach używano prawa podwójnego stosowania tj. tym samym prawem można było człowieka skazać albo uniewinnić. Wyrok zależał od pochodzenia rasowego. Jeśli sądzono Polaka to sąd wydawał wyrok skazujący jeśli osądzany był Żydem to wyrok był uniewinniający. Żydzi zamrozili Polską gospodarkę na kilka dziesięcioleci aby Polacy nie mogli się rozwijać i dzięki temu rozmnażać bo wtedy ich plany przejęcia terenów Polski obróciłyby się w pył.

Jedynym POKOJOWYM, LEGALNYM i możliwym wyjściem spod okupacji żydowskiej jest wytrącenie okupantom ich broni za pomocą której nas zaatakowali i za pomocą której nas zniewolili. Tą bronią jest PRAWO…… Dlatego w celu uwolnienia musimy w Polsce PILNIE zmienić PRAWO poprzez uznanie Prawa Naturalnego za obowiązujące w polskim systemie prawnym. Tu więcej: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/06/24/relacja-z-manifestacji-w-obronie-wolnosci-praw-czlowieka-i-obywatela-krakow-23-vi-2019r/

W celu pokojowego podbicia i przejęcia Polski, Żydzi wprowadzili cenzurę informacyjną we wszystkich mediach która trwa do dziś, po to aby społeczeństwo polskie nie poznało prawdy. Zakłamano naszą historię i zmanipulowano edukację.

Poprzez dyskryminujące Polaków prawo wyborcze W PRAKTYCE uniemożliwiono Polakom udział w życiu politycznym kraju i podejmowanie decyzji w sprawach własnego państwa. Fałszowano wybory i wprowadzano agentów do wszystkich nowo powstających partii politycznych. W wyniku tego Polacy jako Naród nie mają swoich reprezentantów w Sejmie, w Senacie ani w rządzie. Ci którzy tam są, są reprezentantami partii a partie są tworzone przez służby i służą interesom światowemu i krajowemu żydostwu.

Dlatego właśnie jako Naród Polski mamy mocne argumenty aby unieważnić PRAWNIE w sądzie międzynarodowym cały dotychczasowy dług publiczny oraz aby odsunąć uzurpatorów od władzy. Bo to nie są nasi reprezentanci. Ludzie sprawujący obecnie w Polsce władzę to nie są reprezentanci Narodu Polskiego, to są reprezentanci partii, korporacji i reprezentanci Narodu Żydowskiego. To są reprezentanci partii które są tworami Żydowskich służb i ich zdradzieckich kolaborantów.

Wygląda na to że Firma pod nazwą „Poland Republic of” założona przy Konsulacie polskim w USA w 2002 roku, to jest maklerski pośrednik zajmujący się handlowaniem polskim długiem którego my jako Naród Polski NIGDY nie zaciągaliśmy jako że nie mamy naszych reprezentantów w Sejmie ani w rządzie. Ta Firma w celu świadczenia swoich usług rzekomo państwu polskiemu komunikowała się z Ministerstwem Finansów Polski, które podejmowało decyzje. Ale przecież to ministerstwo funkcjonowało i funkcjonuje dotychczas pod okupacyjnymi rządami żydowskimi. Więc za dług rzekomo polski, po roku 1989 odpowiadają okupanci czyli Żydzi! I to oni powinni te długi spłacić!

Aby Polska wyszła na prostą z całej tej sytuacji, trzeba PILNIE utworzyć całkowicie nowy POLSKI rząd. Następnie Nowy Rząd POLSKI powinien wydać oświadczenie unieważniające wszelkie umowy oraz długi zawarte przez żydowskiego okupanta rzekomo w imieniu państwa polskiego, oraz że nowy rząd Polski nie będzie odpowiadał za żadne zobowiązania ani długi związane z działalnością firmy „Poland Republic of” gdyż ludzie podszywający się pod polski rząd którzy podpisywali rzekomo w imieniu państwa polskiego umowy na sprzedaż długu byli w istocie żydowskimi okupantami którzy w sposób podstępny oszukiwali światową opinię publiczną podając się za polski rząd. Byli i są to uzurpatorzy udający polski rząd. Nie byli oni w świetle Prawa Narodów i w świetle Prawa Naturalnego oraz w świetle demokratycznych praw obywatelskich, nie byli oni reprezentantami Narodu Polskiego lecz reprezentantami partii Narodu Żydowskiego. Zatem za wszelkie zobowiązania wobec wierzycieli którzy zakupili obligacje polskie odpowiadają partie gdyż to ich partyjni reprezentanci i nadzorowani przez władze żydowskie urzędnicy ministerialni, podpisywali umowy między innymi z tą firmą brokerską “Republic of Poland” przy konsulacie polskim, nie będąc legalnymi władzami Narodu Polskiego lecz przedstawicielami partii i Żydów. Zatem wierzycieli długu publicznego należy do nich wysłać.

Strategia wyjścia spod żydowskiej okupacji w skrócie – co robić aby odzyskać wolność i suwerenność:

1. Wyłonić rząd tymczasowy Narodu Polskiego. Powinna pilnie powstać grupa inicjatywna w celu przejęcia władzy bezpośrednio na podstawie art.4 Konstytucji z 1997r. bo inaczej się nie da. Będzie szansa to zrobić po jesiennych wyborach które na pewno zostaną jak zwykle sfałszowane….

2. Nowy rząd powinien wydać oświadczenie odnośnie unieważnienia wszelkich umów i zaciągniętych długów po roku 1989, bo Polska była od tamtego czasu pod okupacją żydowską.

3. Nowy rząd POLSKI powinien natychmiast zwrócić się do Międzynarodowego Sądu działającego na Prawie Naturalnym i zasadach norymberskich w celu otrzymania od Żydów odszkodowań za cały okres okupacji w szczególności za okres 1989-2019.

4. Nowy Rząd Polski powinien się zwrócić do Narodowego Sądu Obywatelskiego w celu osądzenia na Prawie Naturalnym wszystkich winnych zniszczenia Polski szczególnie w latach 1989-2002, za przestępstwa przeciwko Narodowi Polskiemu po 1 lipcu 2002 roku za przestępstwa przeciwko Narodowi Polskiemu orzekał będzie Międzynarodowy Sąd Karny w Hadze.

5. Nowy Rząd polski wprowadzi jednym dekretem wszystkie konieczne poprawki do Konstytucji z r. 1997 aby państwo polskie ale już pod polskimi rządami mogło w końcu zacząć się rozwijać gospodarczo.

6. Nowy Rząd polski uzna Prawo Naturalne za obowiązujące w polskim systemie prawnym.

7. Nowy Rząd polski wyda dekret w którym poinformuje opinię międzynarodową że wszystkie umowy międzynarodowe zawarte w imieniu rzekomo Polaków przez okupacyjne rządy żydowskie, z dniem przejęcia władzy przez nowy POLSKI rząd tracą moc prawną, zostaną zawieszone do ewentualnej renegocjacji. Być może trzeba będzie wyznaczyć jakiś termin przejściowy w którym umowy byłyby jeszcze respektowane po to aby nie robić zamieszania na arenie międzynarodowej. Ale okres ten nie może być dłuższy niż 6 do12 miesięcy, po czym jeśli nowa umowa nie zostanie podpisana przez nowy polski rząd traci automatycznie ważność.

8. Muszą już teraz powstać mocne grupy eksperckie które będą musiały się zmierzyć w kontaktach z rządem światowym. Oto niektóre ważne figury w światowej polityce: polityka gospodarcza (kontakt: Kenneth I. Juster), polityka monetarna (Szef Systemu Rezerwy Federalnej, kontakt Janet Yellen), Międzynarodowy fundusz Walutowy (dyrektor: Christine Lagarde, z-ca David Lipton), Energia ( Sekretarz ds. Energii Rick Perry), wojsko gen. Edward Równy (działa od dziesięcioleci przy rządzie USA), handel (Wilbur Ross sekretarz). Podałam obsadę stanowisk aktualną na rok 2017.

9. Obywatele wolontariusze powinni już teraz przestudiować wszystkie podpisane w naszym imieniu przez żydostwo umowy międzynardowe i zrobić listę tych umów których przedłużanie jest niezgodne z interesem Państwa polskiego i z dobrem wspólnym Narodu Polskiego.

Teresa Garland

Powyższy artykuł jest moją osobistą opinią i koncepcją działania wedle mojej wiedzy i mojego rozeznania na dzień dzisiejszy tj.13 VII 2019r.

W załącznikach kilka interesujących listów Komisji Papierów Wartościowych w Waszyngtonie. Dotyczących spraw polskiej gospodarki oraz długów.

2018 06 08

2018 04 10

2015 03 03

2012 06 20

2009 06 18

2005 09 21

„Polska potrzebuje ODRODZENIA poprzez PRAWO NATURALNE. Konieczna poprawka do Konstytucji. Art.8 par.1 Konstytucji z 1997r. który brzmi: „Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej” powinien brzmieć: „Konstytucja jest najwyższym prawem stanowionym Rzeczypospolitej Polskiej”. Następnie polski Sejm powinien UZNAĆ aktem prawnym Prawo Naturalne za obowiązujące w polskim systemie prawnym. #UstawaNaturalna #PrawoNaturalne #PoprawkaArt8p1

Tu więcej: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/06/24/relacja-z-manifestacji-w-obronie-wolnosci-praw-czlowieka-i-obywatela-krakow-23-vi-2019r/

Condividi:
TwitterFacebook

Correlati
Wojska amerykańskie w Polsce to OKUPACJA! Czas spojrzeć prawdzie w oczy i stanowczo się temu sprzeciwić!
In "Senza categoria"
Tylko #PRAWDA nas wyzwoli! Przesłanie do Polaków AD2019!
In "Senza categoria"
Julian Rose - Totalitarna Europa u bram!
In "Senza categoria"
Navigazione articolo← Prezydencie! Gdzie są te polskie dzieci które proszą Pana o pozostanie w Polsce? Czy już wysłano się je w adopcje zagraniczne?
Rispondi
Scrivi qui il tuo commento...
Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Notificami nuovi commenti via e-mail

Notificami nuovi post via e-mail

Blog su WordPress.com.
Privacy e cookie: Questo sito utilizza cookie. Continuando a utilizzare questo sito web, si accetta l’utilizzo dei cookie.
Per ulteriori informazioni, anche sul controllo dei cookie, leggi qui: Informativa sui cookie.

TERESA GARLAND
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.money.pl/gospodarka/susza-w-polsce-wysychaja-studnie-i-rzeki-juz-ponad-320-ograniczen-zuzycia-wody-w-kraju-6408482130761345a.html

SUSZA W POLSCE. WYSYCHAJ? STUDNIE I RZEKI. Ju? ponad 320 ogranicze? zu?ycia wody w kraju - W sierpniu studnie i p?ytkie uj?cia podziemnych wód wyschn?? mog? a? w 12 województwach - ostrzegaj? hydrolodzy z Pa?stwowego Instytutu Geologicznego. Sytuacja jest coraz gorsza.

Ja tym przejmowa?em si? 45 lat temu. WYMY?LI?EM Polskiego Bobra Kasztela?skiego jako GMINNEGO. W ?redniowieczu wody w Polsce by?o Za Du?o wi?c bóbr by? szkodnikiem, ale wykorzystywano go TECHNICZNIE dla regulacji wody i cennych skór bobrowych, teraz luksusowej tapicerki, co teraz mo?na robi? dla MAGAZYNOWANIA WODY, gdy? nikt nie robi tego lepiej ni? bóbr.
Zwróci?em na to uwag? przy Suszy na Florydzie, któr? naukowcy zdiagnozowali jako skutek Wyt?pienia Krokodyli, które MAGAZYNUJ? WOD?, co jest obecnie PRZKLE?STWEM AFRYKI. - No i faktycznie, po odbudowie populacji krokodyli Susza na Florydzie Znikn??a.
Bóbr Kasztela?ski doskonale pasuje do Prawa Gminnego. Bobrownik gminny wykupuje tereny pod ?eremia, wsiedla bobry wysiewaj?c bobrzyn?, ?ozin? i jedlin?, co zwi?ksza pojemno?? ?owisk i zmniejsza kapitalnie wyrz?dzane przez zwierzyn? ?own? szkody rolne i le?ne.
Polskiego Bobra Kasztela?skiego skaperowali Amerykanie jako EKOLOGICZNEGO, dla Nawodnienia Zachodu i zwi?kszenia wydajno?ci terenów wodono?nych aglomeracji miejskich – ?e w zwi?zku z tym mogli ograniczy? zakup terenów wodono?nych.
W roku 1989 pojecha?em do RFN dla ODZYSKANIA Skarbu Tysi?clecia, którym by? wzi?ty przez mieszczan ?redzkich pod Legnic? MAJESTYCZNY Skarb Czyngis Chana w postaci 30 ton bi?uterii z czystego chemicznie z?ota. Bawarzy zaraz sprzedali mi ten Skarb w banku ?ydowskim we Frankfurcie – bo Czyngis by? OCZYWI?CIE Ogierkiem ?ydowskim – za Polskiego Bobra Kasztela?skiego, którego potem nauczali w Unii Europejskiej i Indiach.
Amerykanie przez Sto Lat eksperymentowali z Bobrem w Prawie ?owieckim jako OCZYWISTYM, a? w ko?cu dali sobie spokój i podj?li program Polepszenia Stosunków Wodnych Zachodu budow? Wielu Tysi?cy stopni wodnych, jak to robili Niemcy. Ale ode mnie dowiedzieli si?, ?e Bóbr Zwierz?ciem ?ownym NIE JEST, o czym Polacy wiedzieli tysi?c lat temu, czym URATOWA?EM Amerykanom 700 Okr?tów i Statków.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/o-co-chodzi-z-wybuchem-%e2%80%9ema%c5%82ego-reaktora%e2%80%9d-w-siewieromorsku/ar-AAFHs4i?ocid=UE12DHP

Tajemnicza eksplozja w pobli?u Siewieromorska spowodowana by?a testowaniem niewielkiego urz?dzenia.

Do katastrofy dosz?o 8 sierpnia, ale o jej prawdziwych przyczyna poinformowa? dopiero w poniedzia?ek dyrektor naukowy Rosyjskiego Federalnego Centrum Atomowego – Ogólnorosyjskiego Instytutu Naukowo-Badawczego Fizyki Eksperymentalnej Wiaczes?aw So?owiow.

- Jednym z kierunków naszych bada? jest stworzenie ma?ych rozmiarów ?róde? energii, z wykorzystaniem rozszczepialnych materia?ów radioaktywnych – powiedzia? w nagraniu na internetowej stronie „Koluczyj Sarow”. Wraz z szefem Instytutu Walentinem Kostikowem i cz?onkiem Rosyjskiej Akademii Nauk Aleksandrem Czernyszewem omawia? tam przyczyny katastrofy.

- Wiele krajów prowadzi podobne badania. W ubieg?ym roku na przyk?ad USA testowa?y niewielki reaktor (ledwo kilka kilowatów) w ramach swego programu „KiloPower” – doda?. Zdaniem So?owiowa takie reaktory potrzebne s? „w kosmosie, w odleg?ych rejonach Arktyki, gdzie nie ma mo?liwo?ci ci?gle obs?ugiwa? ?ród?a energii”.

Wyst?puj?cy mówili o wspó?pracy z rosyjskimi ministerstwem obrony, ale bezpo?rednio nie wi?zali wojskowych z eksperymentem. Natomiast akademik Czernyszew powiedzia?, ?e grupa pracowników Instytutu ju? po katastrofie prowadzi?a pomiary „t?a radioaktywnego w Siewmaszu” – stoczniach wojskowych w Siewierodwi?sku, le??cym 30 kilometrów od miejsca wypadku. Wtedy miano wykry? „dwukrotne podwy?szenie radioaktywnego t?a w ci?gu godziny”.

Zgin??o w nim pi?ciu pracowników Instytutu (prawdopodobnie wydzia?u KB-11), a troje jest rannych („s? to ró?nego rodzaju z?amania” – Kostikow).

Wed?ug wcze?niejszego komunikatu korporacji „Rosatom” (w sk?ad którego wchodzi Instytut) do katastrofy dosz?o podczas testów na morzu i pi?ciu badaczy zosta?o zmytych do wody. Nie jest jasne, na czym prowadzono eksperyment – na okr?cie wojennym, czy mo?e jakim? rodzaju sta?ej platformy.

Chaos informacyjny trwa od 8 sierpnia. Oficjalnie, jako pierwsze o wypadku poinformowa?o ministerstwo obrony – najwyra?niej czuj?c si? za niego odpowiedzialne. Zdaniem wojskowych dosz?o do niego na l?dowym poligonie w pobli?u Siewierodwi?ska, a zgin??y w nim tylko dwie osoby. Wcze?niej, zaledwie kilka godzin po katastrofie rz?dowe agencje TASS i RIA Novosti twierdzi?y jednak, ?e katastrofa mia?a miejsce na morzu, a zgin??o tam 5-6 osób, a kilkana?cie zosta?o rannych.

1 marca 2018 roku prezydent W?adimir Putin w or?dziu do Zgromadzenia Federalnego po raz pierwszy poinformowa? o skonstruowaniu w Rosji mi?dzykontynentalnej rakiety balistycznej o „praktycznie nieograniczonym zasi?gu”, gdy? wyposa?onej w silnik j?drowym. Pocisk nazwano „Burewiestnik”. W trakcie wyst?pienia prezydent zaprezentowa? nagranie startu jakiej? rakiety. Eksperci od razu zacz?li podejrzewa?, ?e „Burewiestnik” jest jedynie projektem, a nie istniej?cym pociskiem.

Katastrofa ko?o Siewierodwi?ska bezpo?rednio ??czona jest z testowaniem silnika atomowego dla tej rakiety. Miasto u uj?cia Dwiny jest jedn? z baz rosyjskiej Floty Pó?nocnej, znajduj? si? tam wojskowe stocznie. Instytut Fizyki Eksperymentalnej, który prowadzi? testy, mie?ci si? w Sarowie, zamkni?tym mie?cie zarz?dzanym przez korporacj? „Rosatom”, gdzie od 1946 prowadzone s? badania j?drowe (wcze?niej nazywano je Arzamas-16).
***********
Wed?ug agencji Zachodnich by?o to testowanie nuklearnego silnika RAKIETOWEGO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 6:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin Korolec (prezes Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych, cz?onek rady nadzorczej Transport & Environment), E-TRANSPORT PRZERWIE SPONSOROWANIE ROSYJSKIEJ ARMII – Roczne wydatki Holandii na rosyjsk? rop? to równowarto?? 6907 nowych czo?gów T-14 Armata, Dziennik Gazeta Prawna

Prawd? jest tylko to, ?e Rosja finansuje ZBROJENIA eksportem Ropy i Gazu do Europy Zachodniej, Japonii i Chin. Zawodowy Szalbierz Rotszyldów Marcin Korolec OBIECUJE przerwanie finansowania Rosyjskich Zbroje? ELEKTRYFIKACJ? Transportu Samochodowego DLA Likwidacji Smogów, co jest NIEMO?LIWE. ?wier? wieku temu polscy fizycy wydali o?wiadczenie: NIEGDY NIE B?DZIE SAMOCHODÓW NA PR?D, bo jest to ABSURD Techniczny, Ekologiczny i Finansowy. To Z?AMA? Premier Mateusz Morawiecki, syn polako?ercy Kornela Morawieckiego i przydupnik przydupnika Rotszylda Jaros?awa Kaczy?skiego.
40 lat temu Amerykanie – ?eby nie je?? Polskich Fekaliów – musieli JE?? fekalia hitlerowskie, które nazywa?y si? Kanadyjsko-Kalifornijskim Systemem Energetyki Wodorowej. Zmusi?a ich do tego STASISTÓWKA (najlepsza policja polityczna na ?wiecie) Angela Merkel rzucaj?c mi w twarz: NIE B?D? JE?? TWOICH FEKALIÓW. To by?o Otruciem USA. Donald Trumpf obiecywa? Amerykanom D?ug Ameryka?ski 19 bilionów $ (NIE miliardów), ale nazajutrz po wystawieniu Aktu Oskar?enia Lechowu Wa??sie Sekretariat Stanu MARYLAND og?osi? D?ug Ameryka?ski TYSI?C razy Wi?kszy, gdy? fekalia Adolfa Hitlera s? Bardzo Drogie.
Podobna sprawa jest z Szachrajstwami Japo?skimi, z których najwi?ksz? karier? zrobi?y Elektryki Mateusza Morawieckiego. Pierdziel Rokefeler p?aci? za to Japo?czykom jako Synom Abrahama, a? zesra? si? paskudnie FUKUSHIM?. Tak Fekalia Hitlera jak Szachrajstwa Japo?skie by?y dla OTRUCIA Kowalskiego u Urszuli Sipi?skiej i UTOPIENIA w wannie mojego kuzyna przez marsza?ka Spycha-Spychalskiego, gdy? mój kuzyn Zaprotestowa? ??? wierzytelno?? mafii sycylijskiej wobec Polski miliarda $. Mo?na powiedzie?, ?e miliard dolców to Niewiele i sta? na? G?upich Polaczków, ale za Miliardem szed? BILION...
Pierdziel Rokefeler p?aci? Japo?czykom, bo s? NIEKONKURENCYJNE wobec trakcji benzynowej wi?c kapita?owi ?ydoarabskiemu zagrozi? NIE MOG?, jak jest teraz z Elektrykami Rotszylda, bo Pierdzie? Rokefeler dosta? tak w DUPE, ?e mu Urszula Sipi?ska nie pomo?e. Rokefeler kupi? minirekator URSZULA SIPI?SKA za 10 miliardów $.
we wroc?awskiej TOSHIBIE przy Mazowieckiej.
Dzi?ki wybuchowi minireaktora URSZULA SIPI?SKA na poligonie w Siewieromorsku dowiedzieli?my si?, ?e minirekatory USi s? produkowane w kilkunastu krajach, jako Najbezpieczniejsze i daj?ce pr?d NAJTA?SZY, co og?osili Palesty?czycy w roku 2003. Zdyskontowa? finansowo i politycznie tego nie mogli, gdy? to wymaga?o porozumienia ze mn?, jak by?o z Aerobusem-SADDAM w Dniepropietrowsku, zamówionym przez SWISSAIRA, który zbankrutowa? po wysadzeniu przez LUFTHANS? 2 Swissairów nad Atlantykiem z 450 lud?mi.
Zamówienie MEGO Aerobusa w Dniepropietrowsku przez SWISSAIRA powtórzy?y 3 lata temu siostry Alvarado u KAMAZA na licencji POROZUMIENIA ZE MN?. Poniewa? Siostry zosta?y zastrzelone przez swego ochroniarza to prawa licencyjne odziedziczy? KAMAZ.
Wszystko to s? Prawa Wojenne, z wyj?tkiem indyjskiego TATA, który uzyska? licencj? od wicepremiera Waldemara Pawlaka. Gdy FOLKSDOJCZ Tusk dowiedzia? si? o tym to wyrzuci? Pawlaka Na Zbit? Morde, za co zosta? Prezydentem Europy. Pyta?em Asza, Co To Za Kapita? TATA? na co odpowiedzia?, ?e Po?udniowokorea?ski. Podejrzewam, ?e Pó?nocnokorea?ski pod firma Po?udniowokorea?skiego, jak z INDYJSKIM rektorem Torowym, który Bije URSZUL? SIPI?SK?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 5:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/08/24/wolne-tematy-42-2019//

Ad. 59. AniaK said – 2019-08-25 (Niedziela) @ 12:01:50
Re33:
Lista osób zamordowanych które bada?y katastrof? smole?sk?

Pani Aniu, to zbli?a Trucucielstwo SMOLE?SKA do Angielskiej LECHIADY: Duma Albionu: MY NIE JESTE?MY ALBA?CZYKAMI, MY JESTE?MY JEZUITAMI.
Prosz? jeszcze doda?, ?e WARUNKIEM SMOLE?SKA by? MIROS?AWIEC; 18 Genera?ów Lotnictwa, którzy lecieli z Warszawy na konferencj? w sprawie Mojego Aerobusa- ?WIDNIK, zamordowanych przez Mossad-KGB, bo wed?ug FBI to Jedna Organizacja stalinowska. Skutek za? jest tgo taki, ?e polska armia, czy to z niej Pozosta?o, nie ma ?mig?owców bojowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/dlaczego-trump-chcia%c5%82-kupi%c4%87-grenlandi%c4%99-posiada-surowiec-bez-kt%c3%b3rego-nie-b%c4%99dzie-pasty-do-z%c4%99b%c3%b3w/ar-AAGBM3m?ocid=UE12DHP#page=2

DLACZEGO TRUMP CHCIA? KUPI? GRENLANDI??

Trumfowi s? potrzebne Góry Lodowe dla NAWODNIENIA USA i wych?odzenia Yellowstone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2019 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/09/07/wolne-tematy-45-2019/
Ad. 36:

Z tym IZRAELEM 11.IX to taka bzdura, jak to, ?e 11.IX zafundowa?a Olga Korbut. To ja WYMUSI?EM ?ledztwo Bundestagu w/s 11.IX publikacj? zdj?cia z polsko-niemiecko-ameryka?skiej konferencji w gda?skim NAPTUNIE 30.XII.1999 Na Najwy?szym Szczeblu: http://wandaluzja.pl/?p=p_279&sName=45.-nowa-technika-lotnicza – ?WIDNIK// ale Rokefeler i Bush nie dali si? sfotografowa?.
Chodzi?o o Volkswagen-LUPO, w sprawie którego korespondowa?em z Kanclerzem Schroederem, ale którego Rady ODRZUCI?EM, wobec czego Volkswagen zosta? zaatakowany setkami pozwów, z których dowiedzieli?my si?, ?e nie by? to kapita? NSDAP, ale Juden-SS Himmlera.
VW-Lupo, na moim silniku spalinowo-parowym VDTW – pono? plagiacie PAROWEGO SILNIKA PANNA MERCEDES z salonu samochodowego PARY? 1901, o czym powiedzia? mi hrabia Kurowski, pali? w ma?ym litra?u 1,1 litra na 100km, w ?rednim 1,6 a w du?ym 2,1 na 100km. To PRZERAZI?O Amerykanów, bo wówczas Ford zarabia?by na samochodzie WI?CEJ od Rockefellera, wobec czego musieli B?AGA? Niemców, ?eby im tego nie robili, bo bez SMRODÓW Rokefelera ?y? Nie Mog?. Targu dobito w Sopocie, gdzie Niemcy Zrezygnowali z VDTW za koncesj? dla niemieckiego kapita?u asekuracyjnego w USA, o czym marzyli od Wieku.
Poniewa? Familia Bushów SKRYMINALIZOWA?A ameryka?ski kapita? asekuracyjny niemi?osiernie – a jest to kapita? Rz?dz?cy, bo ka?dy g?osuje na SWOJE pieni?dze – to do NIEKRYMINALISTÓW w WTC Amerykanie zacz?li si? pcha? Drzwiami i Oknami, co zagrozi?o Przewróceniem USA, ?e Bia?y Dom musia? krzycze? BIN LADENIE RATUJ.
Bin Laden mo?e si? ZLITOWA?, ale ?ledztwo Bundestagu w/s WTC wykaza?o, ?e organizatorem Zamachu by? Zarkawi – prawdopodobnie na zlecenie Bin Ladena – który zaraz zosta? przez Bin Ladena ZAMORDOWANY. Wieloletni minister Bundeswehry Bilow zezna? przed komisj? Bundestagu, ?e ?rodki na przeprowadzenie takiej operacji ma TYLKO PENTAGON.
?ledztwo Bundestagu w/s WTC, na 125 stronach mia?o by? opublikowane przez kobiecy magazyn polityczny CICERO, co przerwa?a Bardzo Brutalna interwencja Policji. Nawet Brutalniejsza od afery Der Spiegel, który drukowa? Niezale?ne ?ledztwo w/s Mordu w Poceking pod Monachium, po którym Niemcy obudzili si? w Nie Swoim Pa?stwie. Przez 40 lat szukano Porucznika Schroedera, który STRZELA?, a? ja wyt?umaczy?em Niemcom, ?e nie by? to pseudonim, ale stopie? i nazwisko handlarza broni? Kanclerza Schroedera.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J?drzej Stodkowski, KTO URATUJE KLIMAT – Carl, Frode Tiller, norweski pisarz o pisaniu krymina?u i zmianach klimatycznych, Gazeta Wyborcza, 26 VIII 2019, s. 16-17.

Klimat by? do ratowania 30 lat temu maj? technik? Ekologiczn?. Mnie libera?owie jednak do Kioto nie wpu?cili i przyj?li tam Protokó? Kioto, obliczony na Wykupienie USA. Protokó? ten likwidowa? bowiem Dywidend?. Z tego powodu mia?em straszn? awantur? w Lidze Ochrony Przyrody, ?e wypisuj? BZDURY o Nawodnieniu Sahary, otaz pokazana mi drzwi w PSL-u.
W teczce, która zawsz? nosz? przy sobie mam czek na 10 milinów USD za Wniosek Nawodnienia Sahary, podpisany przez FBI, Interpol i ONZ – ?eby nie zosta? UKRADZIONY przez Nieuczciwych Urz?dników Pa?stwowych III.RP, „którzy to robi? od lat”. Czek ten zosta? ZAPROTESTOWANY przez Cherubina Hitlera i Rothscholda.
W Kioto przyj?to Protokó? Kioto Cherubina Hitlera – obliczony na wykupienie USA przez kapita? ?ydowski, gdy? obci??a Dywidend? a kapita? ?ydowski Dywidendy NIE POTRZEBUJE, gdy? ?yje z kapita?u kryminalnego. To jest dokrtyna Prezydenta Richarda Nixona:
Nixon do swych niemieckich doradców: CZY OBEJDZIEMY SI? BEZ KAPITA?U ?YDOWSKIEGO? – ALE? OCZYWI?CIE PANIE PREZYDENCIE. MAMY NARODOWY KAPITA? AMERYKA?SKI I MO?EMY LICZY? NA KAPITA? NIEMIECKI I ANGIELSKI… – CHERUBINIE HITLERA, POWIEDZ ROSJANOM, ?EBY ZAP?DZILI SWYCH ?YDÓW DO GAZU…
Rosjanie si? tego nie wypr?, gdy? mia?o to Najpowa?niejsze konsekwencje dyplomatyczne i Cherubin Hitlera przeprasza? za to PUBLICZNIE Rosjan i ?ydów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BUSH von Auschitz-Birekanu SWASTYKI NIE SCIERPIA?

Mieli?my TRZY NOGI ze Smole?ska pochowane na WAWELU; teraz mamy STONOG? a przed ?wier?wiekiem Tomasz Wo?ek opublikowa? na PIERWSZEJ stronie – chyba ?ycia Warszawy? - CZTERONÓG w postaci Swastyki jako Parodi? mego Aerobusa: http://wandaluzja.pl/?p=p_358&sName=swidnik// Ta parodia nie uda?a si?, bo Saddam Husajn zleci? Swissairowi reform? Bliskowschodniego Rynku Lotniczego – najlepszego na ?wiecie – MOIM Aerobusem, którego SWISSAIR zamówi? u ANTONOWA w Dniepropietrowsku, który zrobi? z tego MAJSTERSZTIK.
LUFTHANSA wysadzi?a jednak nad Atlantykiem 2 SWISSAIRY z 450 lud?mi a Prezydent Bush-Junior kaza? SKATOWA? mego pe?nomocnika w NASA ze skutkiem 11 miesi?cy leczenia. Wobec tego Kanclerz Schroeder i Jasir Arafat przenie?li Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, którego nazwano KITAN od Chin Prawdziców.
Podczas wojny jugos?owia?skiej KITANY Wyr?n??y wszystkie APACZE, aby powróci? do Chin i dokona? aneksji Morza Po?udniowochi?skiego – podstawy doktryny imperialnej Teodora Roosevelta – którego US Navy, nie maj?c tej techniki, broni? Nie Mog?a.
Argumentem przeniesienia SADDAMA do Pekinu jako KITANA by?a aneksja Tajwanu, ale mo?na by?o anektowa? nim te? Syberi?. To teraz jest niemo?liwe ze wzgl?du na Aerobusa-KAMAZA, którego zamówi?y Siostry Alvardo dla Z?AMANIA doktryny Monroe wobec archipelagów SPORNYCH, na licencji GWARANCJI Dogadania si? ze mn?. M?odsza mia?a reprezentowa? Honduras na Miss World w Londynie a starsza by?a jeszcze ?adniejsza, ale zosta?y zastrzelone przez swego ochroniarza.
Chi?czycy produkuj? Kitajca w wersji ?MIG?OWEJ, który mo?e by? przemontowany WIRNIKOWO w ci?gu nocy. Chcieli kupi? ode mnie licencj? za 6 milionów dolców, na co nie zgodzi?em si?, gdy? przej?cie KITANA a prawa Wojennego na Handlowe daje mu Awiacj? ?WIATOW?. - A niech sobie robi? Kitajca WOJENNEGO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/10/16/francja-nie-wierzy-w-energie-odnawialna-zbuduje-szesc-nowych-reaktorow-nuklearnych/
Re10: Echo z W?gier said - 2019-10-16 (?roda) @ 23:33:34

Czechy musz? przeforsowa? budow? nowych energetycznych bloków nuklearnych nawet gdyby oznacza?o to z?amanie prawa UE – o?wiadczy? 16.10.2019. na posiedzeniu komisji spraw europejskich czeskiej Izby Poselskiej premier Andrej Babisz. Wed?ug niego, nowe bloki powinny powsta? w obu dzia?aj?cych obecnie elektrowniach atomowych czyli w Dukovanach i w Temelinie. „W kwestiach nuklearnych przespali?my (w?a?ciwy) czas. Temelin ju? mogli?my budowa?. My to musimy przeforsowa?. Nawet gdyby?my mieli naruszy? prawo europejskie. Bezpiecze?stwo energetyczne jest dla nas priorytetem” – podkre?li? szef czeskiego rz?du.

Na czeskim generatorze SKADA IV Generacji powsta? BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny, RPA). Poniewa? podejrzewa?em, ?e jest to plagiat minireaktora URSZULA SIPI?SKA wi?c uda?em si? do konsulatu czeskiego, dwie uliczki ode mnie, i poprosi?em o prospekt Handlowy tej SKODY. Za?atwianie trwa?o do?? d?ugo, a? skierowali mnie do Gro?nego Wykidaj?y. - Dobrze ?e nie do najlepszego kopulanta na ?wiecie Karela Gotta.
BRICS diabli wzieli wobec Indyjskiego Reaktora Torowego, który jest prawdopodobnie na kapitale pó?nocnokorea?skim zarejestrowanym jako Po?udniowokorea?ski. Minireaktor USi, który stosowa?a US Army na licencji dowódcy sowieckiego szwadronu ?mierci Kornela Morawieckiego z PWr, zosta? ujawniony podczas FUSKUSHIMY: Opozycja: DLACZEGO NIE WY??CZONO REAKTORÓW? - RZ?D OBAWIA? SI? PANIKI W TOKIO I DZIKIEJ EWAKUACJI. A POZA TYM ARMIA OBIECA?A DOSTARCZY? REKATORY PRZENO?NE. - I DOSTACZY?A? - TAK, ALE OKAZA?Y SI? NIESTOSOWNE. - DZI?KUJ?.
Podczas ?wiatowego Forum Ekonomicznego w Ammanie w roku 2003 og?oszono, ?e Minireaktor daje energi? NAJTA?SZ? i najbezpieczniejsz?, co powtórzy? Izrael. Francuzi stworzyli na tym Energetyk? Gminn? – o strategicznym znaczeniu Obronnym a Amerykanie zastosowali j? do schronów pa i miast podziemnych – tak, ?e ?wiatow? wojn? nuklearna prze?yj? Tylko Amerykanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następny
Strona 36 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group