Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Huawei występuje w roli WŁAŚCICIELA https://www.wandaluzja.pl, która do wyboru Donalda Trumpa była Najpoczytniejszą i Najdroższą witryną w USA? Tolerowałem to, bo była rekomendowana jako SĄDOWA, na podstawie której FBI prowadziło śledztwo w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota i Złota Indii.
Jeśli Huawei kupiło https://www.wandaluzja.pl to ja muszę wiedzie OD KOGO i za JAKĄ CENĘ ???

Juliusz Prawdzic-Tell, https://www.wandaluzja.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 5:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/07/01/wolne-tematy-33-2019/
Ad. 31: Plasibo81 said - 2019-07-02 (Wtorek) @ 16:32:48
Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

"Największym towarem w świecie rzeczywistym pozostaje ropa, a tutaj w Stanach Zjednoczonych wciąż ma swoje najmocniejsze karty.
Ten tweet prezydenta USA Donalda Trumpa przedstawia to pięknie: Chiny otrzymują 91% swojej ropy Bezpośrednio, podobnie Japonia 62% i wiele innych krajów. Więc dlaczego chronimy szlaki żeglugowe do innych krajów (wiele lat) za zero odszkodowania.
Wszystkie te kraje powinny chronić swoje statki …
Źródła w Pentagonie mówią, że ten wpis już zmusił Chiny, Japonię i Indie do wysłania okrętów podwodnych do patrolowania Zatoki [Perskiej] i polowania na izraelskie [okręty podwodne].
Oczywiście, to był Pentagon, który stał za tweetem.
Z Markiem Esperem jako Sekretarzem Obrony i Markiem Milley jako Przewodniczącym Połączonych Szefów Sztabów wygląda na to, że armia teraz kieruje Pentagonem po tym jak marines mieli swoją kolej z [generałami Jimem] Mattisem i [Johnem] Kelly, podkreślają źródła w Pentagonie.
Oznacza to, że marines stworzyli bezpieczną plażę przeciwko chazarskiej mafii, a teraz armia bierze na siebie bardziej przyziemne ale ważne zadania administracyjne.
Jak już wspomniano na początku tego artykułu, amerykańscy wojskowi przewodzą teraz G20.
To dlatego, że ich amerykańska saudyjska kolonia przejęła przewodnictwo w G20 od Japonii.
Oznacza to, że amerykańscy wojskowi będą koordynować porządki obrad za pomocą ich czytającego skrypt fałszywego księcia Mohammeda bin Salmana (MBS)."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/07/13/wolne-tematy-35-2019/

80. Anucha said - 2019-07-16 (Wtorek) @ 06:24:04
W 1988r. pierwsza dziesiątka największych banków na świecie to banki Japońskie.
W latach 90 na Japońskiej giełdzie pojawiły się dwa średniej wielkości obce banki
Salomon Brothers i Merryll Lynch.
W krótce z giełdy został wyprowadzony ogromny kapitał.
Japończycy porównują te straty ze stratami jakie ponieśli w czasie ll wojny światowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PISMO OKÓLNE – wersja polskojęzyczna

Otrzymałem z Banku Atlantyckiego ROZKAZ Banku Światowego w USA: IMMEDIATE STOP ON TELEGRAPH TANSFER OF $XXXXXXXXXX.USD.. Mam UZUPEŁNIĆ moje dokumenty o: 1. ECOLOGICAL DAMAGES CERTIFICATE; 2. MONEY LAUNDERY CERTIFICATE; 3. DRUG CLEARANCE CERTIFICATE; 4. TAX CLEARANCE CERTIFICATE.

Światowy Bank w USA bierze tym na siebie ODPOWIEDZIALNOŚĆ za Zbrodnię Przeciw Ludzkości, czym była i jest Satelitarna Detekcja Złota, za UJAWNIENIE której ja zostałem wpisany na Listę Oszustów Światowych i spędziłem 30 lat internowania w Najostrzejszym Rygorze. Wcześniej byłem więźniem komunistów, którzy wymordowali całą moją rodzinę, ale mnie Nie Mogli, bo UJAWNIŁEM Satelitarną Detekcję Złota i Złoto Indii. Od tego uwolnił mnie Bank Atlantycki kierując moją sprawę do Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości TOGO, a ten skierował ją do FBI, ponieważ Złoto Stalina zostało złożone przez marszałka Broz-Tito w Polskim Skarbcu Wojennym na paszport amerykański mego ojca.

Po ROCZNYM śledztwie FBI, Interpol i ONZ uwolniły moje czeki Spod Protestu i przeniosły śledztwo w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota do Niemiec, ale teraz padłem ofiarą Banku Światowego cherubina Hitlera Henry'ego Kissingera, który w Kyoto pobił mój system Ekologiczny korupcyjnym Protokołem Kyoto, choć tylko ja miałem i MAM technologię Ocalenia Świata przed PRZED EFEKTEM CIEPLARNIANYM. Tego dowodem jest przyznanie mi Nagrody ONZ 10 milionów $, co Zaprotestował Bank Cherubina Hitlera.

Poza tym nie miałem nic wspólnego z narkotykami i praniem brudnych pieniędzy, gdyż żyłem w biedzie.

Juliusz Prawdzic-Tell, https://www.wandaluzja.pl// Załączam dokument Banku Atlantyckiego: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_367&iPageContent=2//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mego komputera ZNIKNĄŁ post BEZ CHWILI ZWĄTPIENIA z 22 VI br, choć mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ oraz prawdopodobnie przez Interpol. Znalazłem jednak część postu w Cytacie:
<https://bialczynski.pl/2015/10/13/wawelskie-wzgorze-w-oficjalnym-renderingu-komputerowym/
Ad. Bez Chwili Zwątpienia - 22 czerwca 2019 o 16:52

Cytuję: "Pana majątek został przejęty przez ludzi z pod flagi LGBT. Pozwolił na to Watykan, który wybrał polskiego papieża, by przykryć swe wew. porachunki oraz nową kampanię przeciwko Ziemianom. Po wyborze Karola Wojtyły, centrum dowodzenia zostało przeniesione do Gdańska, czego skutkiem była Solidarność (dzisiejszy kapitał polityczny). By LGBT rosło w siłę wybierano dzieciorobów, jak Wałęsa. Czemu?"
******
Solidarność Powstała na mym KAPITALE TECHNOLOGICZNYM i grała nim. Według tego co Pan pisze to Solidarność zafundował WATYKAN, żeby zrobić z mego Kapitału Technologicznego kapitał POLITYCZNY.
Nie kojarzyłem z tym jednak Złota Stalina na Wykupienie przez Holokaustów USA, które to Złoto odebrano mi jakoby poprzez LGBT ??? czyli wykastrowanie mego syna pod flagą ANGIELSKĄ na Wielkiego Eunucha Jerozolimskiego dla osadzenia na tronie rosyjskim Jezuity – żeby wszyscy Rosjanie mieli spermę jezuicką.
Wypada mi się zgodzić, że WAŁĘSA to Kapitał Polityczny Watykanu na moim kapitale TECHNOLOGICZNYM, bo mój kapitał Historyczny był przeznaczony do Obśmiania i Eliminacji, jak Lwowsko-Wrocławska Szkoła Archeologiczna i Architektoniczno-Historyczna z Największym Skarbcem na Świecie do WYTRUCIA pod znakiem OXFORDU.
Proszę zwrócić uwagę, że Watykan miał być przeniesiony do Trzeciej Świątyni na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie jako HOLOKAUSTYCZNEJ. Podczas dyskusji we wrocławskim Empiku podczas AKABY padło stwierdzenie, z którym zgodzili się Wszyscy, że ŚCIANA PŁACZU MUSI BYĆ WYSTRZELANA. Otóż tego WYSTRZELANIA Holokaustycznego Watykanu na Wzgórzu Świątynnym dokonałem w Niemczech ja, wykazując, że Wzgórze Świątynne nic wspólnego ze Świątynią Salomona nie miało, gdyż był to PAŁAC Salomona, przebudowany przez Rzymian na PRETORIUM – skąd Ścina Płaczu, z której ogłaszano WYROKI Sądów Rzymskich.
Przejęcie Złota Stalina na wykupienie przez LGBT jest sprawą na miarę Agenta Watykańskiego Ławrentego Berii.>

Tego, że Złoto Stalina na Wykupienie przez Hokokaustów USA zostało przejęte przez kierowaną przez Watykan międzynarodówkę LGBT, nigdy bym się nie domyślił, ale to zgadza się z wersją, że Pedofilia Była Kontrolowana przez Watykan. Jan Paweł II oficjalnie z pedofilią nie miał nic wspólnego, ale był DOBROCZYŃCĄ Mossadu, o czym świadczy darowanie Mossadowi 200 milionów dolarów podarowanych Solidarności przez CIA. Pieniądze te przywiózł do Watykanu Cazaroli w Nocy. Jan Paweł II kazał obudzić dyrektora Banku Watykańskiego i NATYCHMIAST przesłać je pocztą elektroniczną Milewskiemu w Brukseli, który dowiedział się o tym Po Latach.

Mam artykuł: KRADZIEŻ? BANKI NIE ODDAJĄ PIENIĘDZY, Gazeta Wyborcza, 22 VII 2019, s. 13. Po SPRZEDAŻY Polski przez Kaczyńskich za miliard dolarów, o czym dowiedziałem się u Giertychów, którzy mieli dobre wiadomości z londyńskiej loży masońskiej, wszystkie banki i markety są HOLDINTGOWĄ własnością Rotszyldów.

Katastrofa Klimatyczna jest FAKTEM. Jest ona skutkiem Przebicia w Kyoto mej techniki ekologicznej KORUPCYJNYM Protokołem Kyoto cherubina Hitlera Henry'ego Kissingera. USA nie podpisały Protokołu Kyoto, gdyż ogłosiłem, że jest on obliczony na LIKWIDACJĘ narodowego kapitału amerykańskiego, który żyje z Dywidendy, gdy kapitał żydowski według Prezydenta Nixona dywidendy NIE POTRZEBUJE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez Chwili Zwątpienia 22 czerwca 2019 o 16:52 Odpowiedz
Z tym złotem do USA na wykup, to był bym ostrożny. Znam taki stary chiński kawał, ale z nowoczesnej wersji.

Chińczyk siedzi sobie przy potoku obserwując pływające ryby, obok niego stoi generał armii czerwonej, który na spojrzenie siedzącego Chińczyka posłusznie się przed nim kładzie.
– Patrz nasze zdrowe ryby, wykarmią nas. Będziemy żyć wiecznie i nic nam nie zaszkodzi. – Po tych słowach nerwowo poruszył się generał. – Wstań – Powiedział Chińczyk. – Powiedz co cię gryzie?
– Ukochany mój Władco, a USA? Mają niezwyciężoną armię, dużo pieniędzy, piękne kobiety!
– Głupcze, że jesteś mi wierny, jak pies, to nie zabije cię od razu. Teraz myśl.
– Ukochany mój Władco, trzeba zniszczyć USA, oni liczą tylko swoje majątki, zbierzmy złoto z całej Azji i im je wyślijmy, wtedy zasną, a my ich zabijemy.
– Głupcze, że rozum twój jak psa, to nie zabije cię od razu. A teraz wskakuj do rzeki i wyciągaj mi te ryby, bo zgłodniałem.

Kawał został zmieniony po zdobyciu Berlina przez Moskwę i przeliczeniu zysków USA. Pierwotnie generałem był dowódca mongolski, a USA, to była Rzeczpospolita albo inaczej Piastowie, wychowawcy ludzi czyli Bogowie.

Pana majątek został przejęty przez ludzi z pod flagi LGBT. Pozwolił na to Watykan, który wybrał polskiego papieża, by przykryć swe wew. porachunki oraz nową kampanię przeciwko Ziemianom. Po wyborze Karola Wojtyły, centrum dowodzenia zostało przeniesione do Gdańska czego skutkiem była Solidarność(dzisiejszy kapitał polityczny). By LGBT rosło w siłę wybierano dzieciorobów, jak Wałęsa. Czemu? A temu, bo gdy ma się więcej niż 4 dzieci z jednej kobiety, a dodatkowo ślubu z nią, to samcowi zaczyna znikać prawdziwy obszar swoich dokonań i albo staje się obojętny na innych, albo zmienia orientację, jeżeli jest słaby świadomościowo. Stąd poligamia u Słowian, bo wielość żon wyznaczała kryterium męskiego ego. Swaróg nakazał surowo, że małżeństwo jest święte, lecz nie mówił o liczbie żon. Kobieta mająca kilku mężów staje się pośmiewiskiem i jedyne, co ją ratuje, to otwarcie Burdelu(od polskiego Brudu), jeżeli jej wcześniej nikt nie zabije, bo jej mężowie są zazwyczaj tchórzami. Zabójstwo prezydenta Gdańska było zlecone przez gabinet cieni PO, lecz Tusk nie podpisał papieru, dał jedynie błogosławieństwo, co wszystkich oburzyło łącznie z jego kochanką, Merkelową. Tusk zdradził Merkelową za działkę dolarów o czym można by zrobić Western. Fabuła powinna toczyć się w zniszczonym mieście, gdzie znaleziono starożytny skarb. W mieście mieszka dwóch braci bliźniaków, gdzie jeden ginie od strzału nowego szeryfa, który dobrze ich znał. Brat zabitego nie wybacza mu i postanawia się zemścić, więc wymyśla swoją śmierć, by pod koniec filmu pojawić się w finałowej scenie i uratować uprowadzoną kobietę i młodego mężczyznę, który pobił szeryfa na pięści, za co poszedł siedzieć. Bójka wywiązała się z tego, że do miasta przyjechała Hrabina i zażądała od mieszkańców, natychmiastowej eksmisji, bo papier własności miała tylko ona(podrobiony przez szeryfa). Ostateczni szeryf przyznaje się do win, po tym, jak bohater który powrócił przystawia mu broń do głowy. Za muzykę powinna być odpowiedzialna Królowa Elżbieta II, która kocha kowbojów(Chciała być z Reganem, lecz było już za późno na ślub).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://turystyka.wp.pl/bylam-na-placu-budowy-zamku-serce-polski-w-dalszym-ciagu-tutaj-bije-6405611875423873a
URSZULA ABUCEWICZ, 23-07-2019 (10:30) BYŁAM NA PLACU BUDOWY ZAMKU. "SERCE POLSKI W DALSZYM CIĄGU TUTAJ BIJE"

Artykuł jest o Odbudowie przez Senatora Jarosława W. Laseckiego zamku MIRÓW jako KAZIMIERZOWSKIEGO. Ponieważ jest to Prowokacja Niemiecka to skontrowałem te Zamki Kazimierzowskie wpisem:
"METRYKA GOTYCKIEJ MOSKWY: Turczyńska do generała Mamaja: TY JESTEŚ SILNY I KRÓL POLSKI JEST SILNY. DOBRZE BYŁOBY DLA WSZYSTKICH, ABYŚCIE ŻYLI W POKOJU. - A CZEGO SOBIE KRÓL POLSKI ŻYCZY? - MOSKWY... W ten sposób Mamaj kupił za Moskwę tytuł CHANA Carycyna-Wołgogradu.
Cieszę się, że Grecy uznali zamki jurajskie i Białokamienną Moskwę za dzieła greckiego boga Prapoczątku Jura-Uranosa. Uranos najpierw zbudował zamek CIESZYŃSKI a potem zamki jurajskie, co umożliwiło mu przerwanie budowy stolicy w Dzielnicy między Raciborzem a Koźlem na rzecz Krakowa, czego pamiątką jest Przedromański WAWEL."

Te niemieckie Świnie z Wirtualnej Polski usunęły mój wpis, jak to robią ZAWSZE. INAUGURACJĘ Gotyckiego Kremla przedstawia UCZTA w Mstiorze: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_199&sName=krzyzacka-bydgoszcz – skan// z cudowną gestekulacją i mimiką. Ta Uczta "spycha" zamki jurajskie do NEOLITU, które Kazimierz Wielki wykorzystał na Park Łowiecki, przebudowując Pieskową Skałę na PSIARNIĘ.
Od kilku lat zamieszczam ogłoszenie: POSZUKUJEMY SPADKOBIERCÓW MARGRABIEGO NA MIROWIE GONZAGI-MYSZKOWSKIEGO, ZAMORDOWANEGO NA POLITECHNICE WROCŁAWSKIEJ PRZEZ UB. RODZINA POCHODZIŁA Z MIECHOWA. Ponieważ był to architekt więc mord mógł mieć związek w WYTRUCIEM Lwowsko-Wrocławskiej Szkoły Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej przy pomocy OXFORDU. Na mnie też był zamach Trutka Majranowskiego, którą stosowało tylko KGB, ale ja kawy nie pije więc podano mi bardzo mocną herbatę, która mi nie smakowała więc wypiłem 3/5, co ODCHOROWAŁEM.
Polski Kościół wytłumaczył to: Niemcy zbudowali największy skarbiec na świecie, żeby do niego SRAĆ. UBOWCY – czyli tacy jak JA – najedli się Fekaliów Niemieckich i OBRZYGIWALI nimi – więc trzeba było ich WYTRUĆ przy pomocy Oxfordu. PRZECZY jednak temu Armia Czerwona, bo gdy czerwonoarmiści weszli do Największego Skarbca to był on ZAPCHANY dokumentami Sejmu Śląskiego, który działał nieprzerwanie OD powołania w Pradze w roku 2175 pne Rzeszy Albańskiej. Armia Czerwona chciała te fekalia, Pardon SKARBY, wywieść do Leningradu, ale Bierut uprosił Towarzyszy Leningradzkich, żeby pozostawili je we Wrocławiu, każąc go pilnować UB i Lwowsko-Wrocławskiej Szkoła Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej.
Jeszcze lepszy biznes na Fekaliach zrobiła Angela Merkel rzucając mi w twarz: NIE BĘDĘ JEŚĆ TWOICH FEKALIÓW. Została za to Kanclerzycą i ZMUSIŁA Amerykanów do konsumpcji Fekaliów Hitlerowskich, które są bardzo DROGIE. Donald Trumpf von Wandaluzja obiecywał Amerykanom Dług Amerykański 19 bilionów $, ale nazajutrz po wystawieniu aktu Oskarżenia Lechowi Wałęsie Sekretariat Stanu MARYLAND ogłosił Dług Amerykański TYSIĄC RAZY większy. - Tyle bowiem kosztują fekalia Papy Frau Kanclerz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/07/22/wolne-tematy-36-2019/

Ad. 165: Ibrahim ibn Jakub said - 2019-07-24 (Środa) @ 21:56:45
Ad 92 Wandaluzja:
No tak to już jest jak się przestało brać leki. Nie wiem, może wszystkie apteki zamknięte, albo cie lekarz wkvrwił, nie mnie dochodzić jakie problemy ma w życiu idiota.
********
Ibrahim, Co ty widzisz NIEODPOWIEDZIALNEGO w moim piśmie Okolnym 92 (???) bo jeśli nie wykażesz tego to odwołujesz się do Jurysdykcji Stalinowskiej. Ty zasłaniasz się formułą Prokuratira Stalinowskiego: NIE MNIE DOCHODZIĆ JAKIE PROBLEMY MA W ŻYCIU IDIOTA – ale jeśli jesteś AŻ TAKIM Miłośnikiem jurysdykcji stalinowskiej to czego się pchasz na forum, gdzie milośników Józefa Stalina Nie Ma.
ZELŻYŁEŚ (160) moje wyjaśnienie Problemu Naukowego SZTUCZNYCH WYSP w Irlandii i Szkocji (158), na co odpowiedział ci (179) Re1 Truth2: Re 160: CHYBA TY PIER.OLISZ.
Ad. 170: Listwa said: @ 165 ibrahim ibn jakub: Pan Wandaluzja jest artysta, od długiego czasu utrzymuje tempo i poziom, Co pewinien czas dostanie kopa od czytelnika, ale jest artysta.
Panie Listwa, dziękuję za komplement, ale NIKT MNIE NIE KOPAŁ, bo LŻENIE czy stalinowskie wołanie o Przymusowe Leczenie, Kopaniem nie jest, gdyż świadczy tylko o bezsilności Lżacza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/07/25/wolne-tematy-37-2019/
TAJNY PLAN WYSIEDLENIA POLAKÓW Z MIESZKAŃ I DOMÓW.

https://youtu.be/_g3uLTrnab4//

Pojawiła się plotka, że w ramach POPIS-u PiS odda władzę PO – jak to raz już zrobił – dla wprowadzenia Podatku Katastralnego, dla WYPĘDZENIA Polaków miast. Jak kto powiedział eksponent Narodowego Kapitału Amerykańskiego Richard Nixon, to Żydzi dywidendy nie potrzebują, gdyż są opłacani przez kahały, które rabują Gojów. Tak samo jest z podatkiem KATASTRALNYM, na który Polaków stać Nie Będzie a za Żydów opłaci je kahał z pieniędzy złupionych z Gojów.
Piszę to jako WŁAŚCICIEL Katastru Jerozolimskiego i Hipoteki Rzymu. Z mej chronologii architektury wynika bowiem, że obecnie OBOWIĄZUJĄCY kataster jerozolimski jest ŁŻY, za sprawą templariuszy i Watykanu dla UPODLENIA Biednych Na Umyśle Żydów. Podobnie ŁŻĄ jest hipoteka Rzymu, stworzona przez POŻAR Rzymu za Nerona: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_310&sname=talmud-najlepszy-kodeks-mafijny// i wykupienie posesji pogorzelców za depozyty w bankach żydowskich – czyli Odwrócenie Hipoteki. Pieniądze na to przyszły z banków aleksandryjskich, gdzie zdeponowano Złoto Afryki z konwencji Pelopsa z Poznania z wezyrem Hyksoskiego Egiptu Józefem.
Do tego dochodzi jeszcze zburzenie Rzymu przez lancknechtów Lutra, co spowodowało utworzenie na terenie Forum Romanum jako STAREGO Pałacu Papieskiego gigantycznego ŚMIETNIKA, który zlikwidował Mussolini wywłaszczając Watykan z Posesji Starego Pałacu Papieskiego.
Nad Renem chciałem ten Kataster i tą Hipotekę sprzedać Niemcom za małe pieniądze, ale Kanclerz Kohl zabrał tylko Wzgórze Świątynne Żydom – według mnie PAŁAC Salomona przebudowany przez Rzymian na PRETORIUM – i dał Palestyńczykom, którzy nie dość, że nie rozliczyli się ze mną to jeszcze ZELŻYLI MNIE, co teraz powtórzył Cherubin Hitlera jako twórca kapitału żydoarabskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BIURO Organizacji Narodów Zjednoczonych w Londynie - wersja polskojęzyczna

Bank Światowy uzurpuje sobie prawa Cenzorskie, które są w kompetencji ONZ, więc nie mogę pozwolić na okradanie Narodów Zjednoczonych z ich uprawnień.
2 lata temu Bank Atlantycki powiadomił mnie, że nie może zrealizować mych czeków, gdyż jestem na liście Oszustów Światowych, o czym nie wiedziałem. To uświadomiło mi, że jestem internowany w Najostrzejszym Rygorze od roku 1990 przez III.RP jako Oszust Światowy, za ujawnienie w Niemczech Satelitarnej Detekcji Złota, która jest zbrodnią Przeciw Ludzkości, co jest sprawą ONZ. Nie powiadomiono mnie o powodzie internowania, gdyż ja nagłośniłbym to i sprawę by przejęła ONZ, która by mnie uwolniła.
Bank Atlantycki skierował moją sprawę do Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości Togo, który odesłał ją do FBI, gdyż Złoto Stalina zostało złożone przez marszałka Broz-Tito w polskim skarbcu wojennym w Togo na paszport amerykański mego ojca. Sprawa ta była sprawdzana w Belgradzie i Zagrzebiu, gdzie to potwierdzono.
Roczne śledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolniło moje czeki spod Protestu. Wykupiłem Wyrok z Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości Togo na podstawie śledztwa FBI, IP i ONZ za 350.USD, który został dostarczony do Banku Atlantyckiego, ale ja tego Wyroku nie otrzymałem choć prosiłem oń, pod pretekstem, że dalsze Śledztwo ONZ w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota i Złota Indii zostało przeniesione do Niemiec.
Wobec tego ONZ – ale nie Bank Światowy – może ocenzurować mnie na podstawie Rocznego Śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, które Podpisały mój czek w Banku Ekologicznym Togo, żeby nie został ukradziony przez urzędników III.RP.
Proszę o skierowanie mej sprawy do Komisji Prawnej ONZ jako Zamach na Uprawnienia ONZ.

Do Warszawskiego Biura ONZ: NIE WOLNO ODSZCZEKIWAĆ SPRAWY.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Łepkowski, WIELKI BLEF HITLERA, Rzeczpospolita, 26 VII 2019, s. J1.

Naczelny „Rz” uważa, że największym blefem Hitlera było spreparowanie Dowodów, iż Niemcy do napaści na Polskę wydali na zbrojenie 90 miliatdów RM, wobec czego Anglicy i Francuzi NIE ODWAŻYLI SIĘ atakować nad Renem. Niemcy wydali jednak tylko 40 miliardów marek a w Raporcie prawdą było tylko to, że w roku 1939 Zmontowali Tysiąc Samolotów dzięki przemysłowi czeskiemu. Najdziwniejsze w artykuler jest jednak jego zakończenie: ZWYCIĘSTWO NIEMIEC W KAMPANII WRZEŚNIOWEJ HITLER ZAWDZIĘCZAŁ STALINOWI.
W kampanii Wrześniowej Niemcy mieli gambit BRZEŚĆ, gdyby Guderianowi udało się do 10 września zająć Brześć, ale wobec bitwy nad Bzurą Plan Brześć nie wypalił. Polegał on na poufnym przekazaniu przez Niemców Rydzowi-Śmigłemu szczegółowej Dokumentacji zamordowania 15 milionów Polaków w ramach wielkoprzemysłowej produkcji przez NKWD AMERYKANÓW. Wówczas Rydz zgodziłby się na Rozejm i po wycofaniu Wehrmachtu na zachód przystąpił do Paktu Antykominternowskiego, który dawał Niemcom wschodnią granicę na Missisipi. Na skutek bitwy nad Bzurą gambit ten wziął jednak w Łeb.
MONACHIUM przyśpieszyło gotowość Wehrmachtu do wojny o 2 lata, gdyż Anglicy dali Hitlerowi Arsenał i Technologię czeską a Czechosłowacja miała najsilniejszą armię w Europie. Anglicy zarekwirowali jedną STRATEGICZNĄ bombę atomową Tesli, Na Londyn, a 2 pozostałe, Na Warszawę i Berlin, dali Hitlerowi, żeby użył ich na Moskwę i Leningrad.
Preambuły śledztw US Army i Armii Czerwonej w sprawie hitlerowskiej TAKTYCZNEJ Bomby Atomowej są identyczne: HITLEROWSKA BOMBA ATOMOWA ZOSTAŁA ZFINANSOWANA ZA OGROMNE SKARBY WYWIEZIONE Z POLSKI I INNYCH KRAJÓW OKUPOWANYCH czyli ze Skarbca Włastów w Modlinie. Pierwsza hitlerowska próbna eksplozja nuklearna była w roku 1943 na Ławicy Odrzańskiej, co wiemy z Raportu obserwującego nią fizyka włoskiego dla Mussoliniego, a II w r. 1944 na poligonie w Turyngii.
W roku 1942 Wielki Admirał Doeniz zniszczył na Wschodnim Wybrzeżu USA 700 okrętów i statków US Navy a w 1945 otrzymał Rozkaz zaatakowania taktycznymi bombami atomowymi Nowego Jorku i Waszyngtonu, ale oddał je Amerykanom, którzy zdetonowali jedną na pustyni Nevada a 2 użyli do ataku na Japonię. Na Wschodzie zaś Niemcy szykowali się do ataku CZECHOSŁOWACKIMI strategicznymi bombami atomowymi na Moskwę i Leningrad, ale JEDYNY zdolny do uniesienia takiej bomby Hainkel został uszkodzony przez AK na lotniku leśnym w Łucku a po przeniesieniu sterowcem do Świdnika i naprawie zniszczony przez sowieckiego kamikadze.
2 bomby strategiczne Tesli Niemcy ukryli pod Książem, skąd wyprowadził je SmerSz, jak zeznała na wrocławskim UB córka leśniczego niemieckiego i żona polskiego. Z 4 pociągów ze złotem serbskim 2 wyprowadzili zwiadowcy Waltera a 2 zwalili dynamitem, z czego jeden dali pattonowcom na Waligórze. Jak napisał mi jeden forumowicz w czasie gorączki Złotego Pociągu to jeden pociąg STAŁ w Warszawie pod wskazanym Adresem a drugi powinien pojechać do Berlina.
Beria PODPISAŁ Plan Saharowa zniszczenia Europy Zachodniej i Wschodnich USA wybuchem na dnie Atlantyku Car-bomby utworzonej z 2 bomb Tesli. Z planu tego nic nie wyszło, bo mój ojciec wziął w Kijowie do niewoli Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na wykupienie przez Holokaustów USA. Mój ojciec, Broz-Tito, Żukow i Chruszczow wydali Generalissimusa Łupaszce, który go ZKATOWAŁ, a następcą został Stalin III, bo u nich Stalinów Bogato.
Na zdjęciu z Berdyczowa: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_367&sName=47.-zloto-stalina// marszałek Broz-Tito siedzi w środku między swymi sztabowcami; w kółku jest mój ojciec a z lewej siedzi mój stryj w MASCE. To był KONIEC drugiej wojny światowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wersja polskojezyczna

Uwazam list Biura ONZ w Londynie z 29 VII 2019; 19:36 za nieformalny. Bank Swiatowy nie moze uzurpowac praw cenzorskich, które przynaleza dla ONZ. Moja rodzina byla wieziona przez komunistów i zostala wymordowana, ze zostalem tylko ja.
W roku 1989 udalo mi sie wyjecha? od Niemiec z 20 dolarami mojej siostry, gdzie chcialem zlozyc zeznanie w sprawie Satelitarnej Detekcji Zlota, która jest zbrodnia Przeciw Ludzkosci. Rzad RFN wykorzystal to do Zjednoczenia Niemiec a sprawe Satelitarnej Detekcji zalatwil wpisaniem mnie na liste Oszustów swiatowych, na podstawie czego po powrocie do Polski w 1990 r. zosta?em internowany w Najostrzejszym Rygorze jako Tajny Wiezien, Wykluczony Spo?ecznie.
Spraw? ujawni? Bank Atlantycki, który skierowal moja sprawe do Wysokiego Trybunalu Sprawiedliwosci Togo a ten do FBI, gdyz Zloto Stalina zostalo zlozone przez marszalka Broz-Tito w polskim skarbcu wojennym na paszport amerykanski mego ojca, co bylo sprawdzane w Belgradzie i Zagrzebiu. Po rocznym sledztwie FBI, Interpolu i ONZ, moje czeki zostaly uwolnione spod Protestu, gdyz kapital nie pochodzil z korupcji, ale zlota odebranego Stalinowi na wykupienie przez Holokaustów USA, ale teraz Zaprotestowali je na podstawie Listy Oszustów swiatowych Rothschild z cherubinem Hitlera.
Lista Oszustów Swiatowych pozbawia Praw Cywilnych, co oznacza, ze mozna mnie okradac, z której to racji FBI i ONZ podpisaly mój czek w Banku Ekologicznym Togo z kapitalu ONZ za wniosek Nawodnienia Sahary, zeby nie zostal ukradziony przez "nieuczciwych urzedników panstwowych" III.RP. Moja witryna www.wandaluzja.com byla najpoczytniejsza i najdrozsza w USA, ale przez 10 lat nie placono mi jako Oszustowi Swiatowemu, tak jak teraz nie placi mi HUAWEI, który kupil www.wandaluzja.com od Mossadu, oraz prawdopodobnie serwer w Hesji.
Bank Swiatowy jest holdingowa wlasnoscia Rothschilda, co jest zasuga cherubina Hitlera Henry'ego Kissingera, który jest twórca kapitalu zydoarabskiego, wiec nie pozwole, aby zawodowi przesladowcy Prawdziców Piastowie-Rothschildowie zostali mymi spadkobiercami jako cenzorzy.
Poza tym kapital zydoarabski jest moim dluznikiem: Chcialem sprzedac Niemcom za male pieniadze kataster jerozolimski i hipoteke Rzymu, gdyz obecne statuty sa klamliwe, ale Kanclerz Kohl zabral tylko Wzgórze Swiatynne Zydom i dal Palestynczykom, którzy nie rozliczyli sie ze mna i zelzyli mnie na podstawie jakichs mych Wariackich Papierów, których ja nie widzialem, jak kapturowej listy Oszustów Swiatowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://youtu.be/SSr4XujUlzQ

Dr Mathias Rakch ze Sttutgartu oglosil, ?e Oswiecim NIE BYL ZADNYM OBOZEM HOLOKAUSTYCZNYM tylko Obozem Pracy Niewolniczej IG Farben. Powierzchnia obozu IG Farben w Oswiecimiu wynosila 24 tysi?ce kilometrów2 a jego Inwestorem by? Ojciec i Dziad Prezydentów USA Preskott Busch-Sherff-Bush, fotograficzny komitent Adolfa Hitlera.
Przy tej sprawie chcialbym zwrócic uwage, ze w Polsce znany byl jako DYREKTOR Obozu Auschwitz-Birekanau. Po wojnie wyjechal na HITLEROWSKIM paszporcie amerykanskim do Gwatemali jako szef narkotykowej mafii nowoorleanskiej.
Dr Mathias Rakch pisze o Obozie Pracy Niewolniczej dla Inteligencji i kadry technicznej, dzi?ki czemu IG Farben i jej Córki staly sie Majpotezniejszym Kartelem Chemicznym i Farmakologicznym swiata, i tak jest Do Dzis. Ja natomiast interesowalem si? obozem Oswiecim-Brzezinka jako DYSTRYBUTORA Fizycznej Sily Niewolniczej. Polegalo to na tym, ze Brzezince podlegalo STO Podobozów na terenie 14 tysiecy kilometrów2, z których kazdy mia? na ogól ponad sto osrodków pracy niewolniczej: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej//
Jednak Wa?brzych wymyka si? temu systemowi. W Wa?brzychu bylo bowiem 20 OBOZÓW Pilnowanych przez SS, ale ich administracja i eksploatacja zajmowala si? armia inwalidów Hitlera TODT. Dr Goebbels, który uwaza? si? za WYNALAZCE systemu Usmiercania Przez Prac?, pope?ni? jednak Strategiczny blad, bo Nie Dogada? z kapitalem holenderskim lokalizacji glównego o?rodka Usmiercania S?owian Praca Niewolnicza, uwazaj?c Górny Slask za Oczywisty, ale kapital holenderski na Górnym Slasku inwestowa? Nie Chcial, domagajac sie Lubelszczyzny, która zostala wprawdzie obiecana dla SS przez Hitlera, ale zarekirowal ja Wehrmacht na Zaplecze frontu wschodniego.
W ten sposób przygotowana dla kapitalu holenderskiego hipoteka gónoslaska okazala sie niepotrzebna i zdolano tylko uruchomic budowe Sila Niewolnicza kopalnie nadbuzanskie, zwane Lwowsko-Wo?ynskim Zag?ebiem Weglowym, jako podstawe energetyczna dla suwalskiego magnetytu i tytanu.
Oswi?cim nie mial z Holokaustem nic wspolnego. HOLOKAUST by? Rozkazem Antykomunsitycznym Wehrmachtu, wydanym na podstawie znalezionej w synagdze bialostockiej podczas sledztwa Abwehry w Jedwabnem uwierzytelnionej politycznie Karty Atlantyckiej: https://www.google.com/search?q=tajemnicza+mapa+równie+tajemniczego&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=-g3eWoSEOT-Y7M%253A%252CEQ_HLYA// W Oswiecimiu zamordowano 59 tysi?cy ?ydów – komunistów wegierskich.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pon Sie 12, 2019 9:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To the UNITED NATION ORGANISATION
HUMAN RIGHT ABUSE AND CONFLICT
RESOLUTION COMMISSION
UNITED NATION COMMISSION PLAZA UK

Thank you very much for a competent and factual answer. However, please do not threaten me with the confiscation of my kapital, because without a Judgment it is impossible. My kapital is GUARANTEED by the FBI and the UN.
I remind you that in the spring of 2017 the Atlantic Bank protested up my checks with a list of World Cheaters and referred the case to the Togo High Court of Justice, which referred it to the FBI, because Stalin's gold was deposited by Marshal Broz-Tito in the polish war treasury on my father's american passport.

The FBI, Interpol and UN investigation lasted a whole year and freed my checks from the protest, and the investigation into Satellite Gold Detection - for which I was entered on the World Cheaters list - was transferred to Germany.

After returning from Germany to Poland in 1990, I was interned in the strictest regime, without giving me the Verdict and Charges, what is the jurisdiction of the Secret Prisoner, so that thanks of the Atlantic Bank that I learned what is going on.

Because a world crook can be robbed and slandered, I'm a poor man. The investigation of the FBI, Interpol and the UN was based on my website www.wandaluzja.com, which became the most read and expensive in the US, but they not paid me as a global fraudster. When President Trumpf closed www.wandaluzja.com so Huawei bought it, but does not pay me, and when President Trumpf wanted to ban Huawei from the US, he was warned by several congressmen that it is impossible.

Because the Polish Prosecutor General does not want to remove me from the list of World Cheaters, the UNIQA insurance company confiscated the second installment for the attack on me, which I accused of Mossad.

I am a political prisoner who was taken everything away. I am even a Secret Prisoner because the FBI and the Atlantic Bank did not provide me with the Investigation and the Judgment, although I bought it from the Togo High Court for $350. I was not notified of the investigation in Germany on the basis of my accusation 30 years ago.

I am attacked by banksters, Rothschild and Hitler's Cherub, who want to deprive the UN of censorship rights. If I give up, the UN will be deprived of sovereignty in favor of banksters. Banksters question my denunciation of the Satelite Detection of Gold, which is a crime against humanity, and the two-year investigation of the FBI, Interpol and the UN in this case.

Because my kapital is guaranteed by the FBI and the UN, I asked you to direct my case for the UN Legal Department.

With BEST REGARDS: Juliusz Prawdzic-Tell, https://www.wandaluzja.pl//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/08/05/wolne-tematy-39-2019/
225. ? said - 2019-08-12 (Poniedzia?ek) @ 05:54:02
Sensacyjny wyrok w Krakowie!
S?d Apelacyjny w Krakowie, wyda? dzi? precedensowy i sensacyjny wyrok. Nakaza? Ringier Axel Springer Polska przeproszenie Krystiana Brodackiego na g?ównej stronie Onet.pl, w ramce wielko?ci &frac14; ekranu oraz zas?dzi? na rzecz powoda kwot? 100 000 z? tytu?em zado??uczynienia. Wyrok ma zwi?zek z publikacj? Onet.pl z marca 2016 r., w której ilustracj? do tekstu o kolaboracji z Niemcami by?o zdj?cie kobiet prowadzonych przez Niemców na egzekucj? w Palmirach. Jedn? z takich kobiet by?a matka Krystiana Brodackiego, Maria Brodacka. Wyrok jest prawomocny.
http://www.anti-defamation.pl/rdiplad/aktualnosci/sensacyjny-wyrok-w-krakowie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 24 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group