Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualno?ci prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Huawei wyst?puje w roli W?A?CICIELA https://www.wandaluzja.pl, która do wyboru Donalda Trumpa by?a Najpoczytniejsz? i Najdro?sz? witryn? w USA? Tolerowa?em to, bo by?a rekomendowana jako S?DOWA, na podstawie której FBI prowadzi?o ?ledztwo w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota i Z?ota Indii.
Je?li Huawei kupi?o https://www.wandaluzja.pl to ja musz? wiedzie OD KOGO i za JAK? CEN? ???

Juliusz Prawdzic-Tell, https://www.wandaluzja.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 5:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/07/01/wolne-tematy-33-2019/
Ad. 31: Plasibo81 said - 2019-07-02 (Wtorek) @ 16:32:48
Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

"Najwi?kszym towarem w ?wiecie rzeczywistym pozostaje ropa, a tutaj w Stanach Zjednoczonych wci?? ma swoje najmocniejsze karty.
Ten tweet prezydenta USA Donalda Trumpa przedstawia to pi?knie: Chiny otrzymuj? 91% swojej ropy Bezpo?rednio, podobnie Japonia 62% i wiele innych krajów. Wi?c dlaczego chronimy szlaki ?eglugowe do innych krajów (wiele lat) za zero odszkodowania.
Wszystkie te kraje powinny chroni? swoje statki …
?ród?a w Pentagonie mówi?, ?e ten wpis ju? zmusi? Chiny, Japoni? i Indie do wys?ania okr?tów podwodnych do patrolowania Zatoki [Perskiej] i polowania na izraelskie [okr?ty podwodne].
Oczywi?cie, to by? Pentagon, który sta? za tweetem.
Z Markiem Esperem jako Sekretarzem Obrony i Markiem Milley jako Przewodnicz?cym Po??czonych Szefów Sztabów wygl?da na to, ?e armia teraz kieruje Pentagonem po tym jak marines mieli swoj? kolej z [genera?ami Jimem] Mattisem i [Johnem] Kelly, podkre?laj? ?ród?a w Pentagonie.
Oznacza to, ?e marines stworzyli bezpieczn? pla?? przeciwko chazarskiej mafii, a teraz armia bierze na siebie bardziej przyziemne ale wa?ne zadania administracyjne.
Jak ju? wspomniano na pocz?tku tego artyku?u, ameryka?scy wojskowi przewodz? teraz G20.
To dlatego, ?e ich ameryka?ska saudyjska kolonia przej??a przewodnictwo w G20 od Japonii.
Oznacza to, ?e ameryka?scy wojskowi b?d? koordynowa? porz?dki obrad za pomoc? ich czytaj?cego skrypt fa?szywego ksi?cia Mohammeda bin Salmana (MBS)."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/07/13/wolne-tematy-35-2019/

80. Anucha said - 2019-07-16 (Wtorek) @ 06:24:04
W 1988r. pierwsza dziesi?tka najwi?kszych banków na ?wiecie to banki Japo?skie.
W latach 90 na Japo?skiej gie?dzie pojawi?y si? dwa ?redniej wielko?ci obce banki
Salomon Brothers i Merryll Lynch.
W krótce z gie?dy zosta? wyprowadzony ogromny kapita?.
Japo?czycy porównuj? te straty ze stratami jakie ponie?li w czasie ll wojny ?wiatowej
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PISMO OKÓLNE – wersja polskoj?zyczna

Otrzyma?em z Banku Atlantyckiego ROZKAZ Banku ?wiatowego w USA: IMMEDIATE STOP ON TELEGRAPH TANSFER OF $XXXXXXXXXX.USD.. Mam UZUPE?NI? moje dokumenty o: 1. ECOLOGICAL DAMAGES CERTIFICATE; 2. MONEY LAUNDERY CERTIFICATE; 3. DRUG CLEARANCE CERTIFICATE; 4. TAX CLEARANCE CERTIFICATE.

?wiatowy Bank w USA bierze tym na siebie ODPOWIEDZIALNO?? za Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci, czym by?a i jest Satelitarna Detekcja Z?ota, za UJAWNIENIE której ja zosta?em wpisany na List? Oszustów ?wiatowych i sp?dzi?em 30 lat internowania w Najostrzejszym Rygorze. Wcze?niej by?em wi??niem komunistów, którzy wymordowali ca?? moj? rodzin?, ale mnie Nie Mogli, bo UJAWNI?EM Satelitarn? Detekcj? Z?ota i Z?oto Indii. Od tego uwolni? mnie Bank Atlantycki kieruj?c moj? spraw? do Wysokiego Trybuna?u Sprawiedliwo?ci TOGO, a ten skierowa? j? do FBI, poniewa? Z?oto Stalina zosta?o z?o?one przez marsza?ka Broz-Tito w Polskim Skarbcu Wojennym na paszport ameryka?ski mego ojca.

Po ROCZNYM ?ledztwie FBI, Interpol i ONZ uwolni?y moje czeki Spod Protestu i przenios?y ?ledztwo w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota do Niemiec, ale teraz pad?em ofiar? Banku ?wiatowego cherubina Hitlera Henry'ego Kissingera, który w Kyoto pobi? mój system Ekologiczny korupcyjnym Protoko?em Kyoto, cho? tylko ja mia?em i MAM technologi? Ocalenia ?wiata przed PRZED EFEKTEM CIEPLARNIANYM. Tego dowodem jest przyznanie mi Nagrody ONZ 10 milionów $, co Zaprotestowa? Bank Cherubina Hitlera.

Poza tym nie mia?em nic wspólnego z narkotykami i praniem brudnych pieni?dzy, gdy? ?y?em w biedzie.

Juliusz Prawdzic-Tell, https://www.wandaluzja.pl// Za??czam dokument Banku Atlantyckiego: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_367&iPageContent=2//
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mego komputera ZNIKN?? post BEZ CHWILI ZW?TPIENIA z 22 VI br, cho? mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ oraz prawdopodobnie przez Interpol. Znalaz?em jednak cz??? postu w Cytacie:
<https://bialczynski.pl/2015/10/13/wawelskie-wzgorze-w-oficjalnym-renderingu-komputerowym/
Ad. Bez Chwili Zw?tpienia - 22 czerwca 2019 o 16:52

Cytuj?: "Pana maj?tek zosta? przej?ty przez ludzi z pod flagi LGBT. Pozwoli? na to Watykan, który wybra? polskiego papie?a, by przykry? swe wew. porachunki oraz now? kampani? przeciwko Ziemianom. Po wyborze Karola Wojty?y, centrum dowodzenia zosta?o przeniesione do Gda?ska, czego skutkiem by?a Solidarno?? (dzisiejszy kapita? polityczny). By LGBT ros?o w si?? wybierano dzieciorobów, jak Wa??sa. Czemu?"
Solidarno?? Powsta?a na mym KAPITALE TECHNOLOGICZNYM i gra?a nim. Wed?ug tego co Pan pisze to Solidarno?? zafundowa? WATYKAN, ?eby zrobi? z mego Kapita?u Technologicznego kapita? POLITYCZNY.
Nie kojarzy?em z tym jednak Z?ota Stalina na Wykupienie przez Holokaustów USA, które to Z?oto odebrano mi jakoby poprzez LGBT ??? czyli wykastrowanie mego syna pod flag? ANGIELSK? na Wielkiego Eunucha Jerozolimskiego dla osadzenia na tronie rosyjskim Jezuity – ?eby wszyscy Rosjanie mieli sperm? jezuick?.
Wypada mi si? zgodzi?, ?e WA??SA to Kapita? Polityczny Watykanu na moim kapitale TECHNOLOGICZNYM, bo mój kapita? Historyczny by? przeznaczony do Ob?miania i Eliminacji, jak Lwowsko-Wroc?awska Szko?a Archeologiczna i Architektoniczno-Historyczna z Najwi?kszym Skarbcem na ?wiecie do WYTRUCIA pod znakiem OXFORDU.
Prosz? zwróci? uwag?, ?e Watykan mia? by? przeniesiony do Trzeciej ?wi?tyni na Wzgórzu ?wi?tynnym w Jerozolimie jako HOLOKAUSTYCZNEJ. Podczas dyskusji we wroc?awskim Empiku podczas AKABY pad?o stwierdzenie, z którym zgodzili si? Wszyscy, ?e ?CIANA P?ACZU MUSI BY? WYSTRZELANA. Otó? tego WYSTRZELANIA Holokaustycznego Watykanu na Wzgórzu ?wi?tynnym dokona?em w Niemczech ja, wykazuj?c, ?e Wzgórze ?wi?tynne nic wspólnego ze ?wi?tyni? Salomona nie mia?o, gdy? by? to PA?AC Salomona, przebudowany przez Rzymian na PRETORIUM – sk?d ?cina P?aczu, z której og?aszano WYROKI S?dów Rzymskich.
Przej?cie Z?ota Stalina na wykupienie przez LGBT jest spraw? na miar? Agenta Watyka?skiego ?awrentego Berii.>

Tego, ?e Z?oto Stalina na Wykupienie przez Hokokaustów USA zosta?o przej?te przez kierowan? przez Watykan mi?dzynarodówk? LGBT, nigdy bym si? nie domy?li?, ale to zgadza si? z wersj?, ?e Pedofilia By?a Kontrolowana przez Watykan. Jan Pawe? II oficjalnie z pedofili? nie mia? nic wspólnego, ale by? DOBROCZY?C? Mossadu, o czym ?wiadczy darowanie Mossadowi 200 milionów dolarów podarowanych Solidarno?ci przez CIA. Pieni?dze te przywióz? do Watykanu Cazaroli w Nocy. Jan Pawe? II kaza? obudzi? dyrektora Banku Watyka?skiego i NATYCHMIAST przes?a? je poczt? elektroniczn? Milewskiemu w Brukseli, który dowiedzia? si? o tym Po Latach.

Mam artyku?: KRADZIE?? BANKI NIE ODDAJ? PIENI?DZY, Gazeta Wyborcza, 22 VII 2019, s. 13. Po SPRZEDA?Y Polski przez Kaczy?skich za miliard dolarów, o czym dowiedzia?em si? u Giertychów, którzy mieli dobre wiadomo?ci z londy?skiej lo?y maso?skiej, wszystkie banki i markety s? HOLDINTGOW? w?asno?ci? Rotszyldów.

Katastrofa Klimatyczna jest FAKTEM. Jest ona skutkiem Przebicia w Kyoto mej techniki ekologicznej KORUPCYJNYM Protoko?em Kyoto cherubina Hitlera Henry'ego Kissingera. USA nie podpisa?y Protoko?u Kyoto, gdy? og?osi?em, ?e jest on obliczony na LIKWIDACJ? narodowego kapita?u ameryka?skiego, który ?yje z Dywidendy, gdy kapita? ?ydowski wed?ug Prezydenta Nixona dywidendy NIE POTRZEBUJE.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez Chwili Zw?tpienia 22 czerwca 2019 o 16:52 Odpowiedz
Z tym z?otem do USA na wykup, to by? bym ostro?ny. Znam taki stary chi?ski kawa?, ale z nowoczesnej wersji.

Chi?czyk siedzi sobie przy potoku obserwuj?c p?ywaj?ce ryby, obok niego stoi genera? armii czerwonej, który na spojrzenie siedz?cego Chi?czyka pos?usznie si? przed nim k?adzie.
– Patrz nasze zdrowe ryby, wykarmi? nas. B?dziemy ?y? wiecznie i nic nam nie zaszkodzi. – Po tych s?owach nerwowo poruszy? si? genera?. – Wsta? – Powiedzia? Chi?czyk. – Powiedz co ci? gryzie?
– Ukochany mój W?adco, a USA? Maj? niezwyci??on? armi?, du?o pieni?dzy, pi?kne kobiety!
– G?upcze, ?e jeste? mi wierny, jak pies, to nie zabije ci? od razu. Teraz my?l.
– Ukochany mój W?adco, trzeba zniszczy? USA, oni licz? tylko swoje maj?tki, zbierzmy z?oto z ca?ej Azji i im je wy?lijmy, wtedy zasn?, a my ich zabijemy.
– G?upcze, ?e rozum twój jak psa, to nie zabije ci? od razu. A teraz wskakuj do rzeki i wyci?gaj mi te ryby, bo zg?odnia?em.

Kawa? zosta? zmieniony po zdobyciu Berlina przez Moskw? i przeliczeniu zysków USA. Pierwotnie genera?em by? dowódca mongolski, a USA, to by?a Rzeczpospolita albo inaczej Piastowie, wychowawcy ludzi czyli Bogowie.

Pana maj?tek zosta? przej?ty przez ludzi z pod flagi LGBT. Pozwoli? na to Watykan, który wybra? polskiego papie?a, by przykry? swe wew. porachunki oraz now? kampani? przeciwko Ziemianom. Po wyborze Karola Wojty?y, centrum dowodzenia zosta?o przeniesione do Gda?ska czego skutkiem by?a Solidarno??(dzisiejszy kapita? polityczny). By LGBT ros?o w si?? wybierano dzieciorobów, jak Wa??sa. Czemu? A temu, bo gdy ma si? wi?cej ni? 4 dzieci z jednej kobiety, a dodatkowo ?lubu z ni?, to samcowi zaczyna znika? prawdziwy obszar swoich dokona? i albo staje si? oboj?tny na innych, albo zmienia orientacj?, je?eli jest s?aby ?wiadomo?ciowo. St?d poligamia u S?owian, bo wielo?? ?on wyznacza?a kryterium m?skiego ego. Swaróg nakaza? surowo, ?e ma??e?stwo jest ?wi?te, lecz nie mówi? o liczbie ?on. Kobieta maj?ca kilku m??ów staje si? po?miewiskiem i jedyne, co j? ratuje, to otwarcie Burdelu(od polskiego Brudu), je?eli jej wcze?niej nikt nie zabije, bo jej m??owie s? zazwyczaj tchórzami. Zabójstwo prezydenta Gda?ska by?o zlecone przez gabinet cieni PO, lecz Tusk nie podpisa? papieru, da? jedynie b?ogos?awie?stwo, co wszystkich oburzy?o ??cznie z jego kochank?, Merkelow?. Tusk zdradzi? Merkelow? za dzia?k? dolarów o czym mo?na by zrobi? Western. Fabu?a powinna toczy? si? w zniszczonym mie?cie, gdzie znaleziono staro?ytny skarb. W mie?cie mieszka dwóch braci bli?niaków, gdzie jeden ginie od strza?u nowego szeryfa, który dobrze ich zna?. Brat zabitego nie wybacza mu i postanawia si? zem?ci?, wi?c wymy?la swoj? ?mier?, by pod koniec filmu pojawi? si? w fina?owej scenie i uratowa? uprowadzon? kobiet? i m?odego m??czyzn?, który pobi? szeryfa na pi??ci, za co poszed? siedzie?. Bójka wywi?za?a si? z tego, ?e do miasta przyjecha?a Hrabina i za??da?a od mieszka?ców, natychmiastowej eksmisji, bo papier w?asno?ci mia?a tylko ona(podrobiony przez szeryfa). Ostateczni szeryf przyznaje si? do win, po tym, jak bohater który powróci? przystawia mu bro? do g?owy. Za muzyk? powinna by? odpowiedzialna Królowa El?bieta II, która kocha kowbojów(Chcia?a by? z Reganem, lecz by?o ju? za pó?no na ?lub).
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://turystyka.wp.pl/bylam-na-placu-budowy-zamku-serce-polski-w-dalszym-ciagu-tutaj-bije-6405611875423873a
URSZULA ABUCEWICZ, 23-07-2019 (10:30) BY?AM NA PLACU BUDOWY ZAMKU. "SERCE POLSKI W DALSZYM CI?GU TUTAJ BIJE"

Artyku? jest o Odbudowie przez Senatora Jaros?awa W. Laseckiego zamku MIRÓW jako KAZIMIERZOWSKIEGO. Poniewa? jest to Prowokacja Niemiecka to skontrowa?em te Zamki Kazimierzowskie wpisem:
"METRYKA GOTYCKIEJ MOSKWY: Turczy?ska do genera?a Mamaja: TY JESTE? SILNY I KRÓL POLSKI JEST SILNY. DOBRZE BY?OBY DLA WSZYSTKICH, ABY?CIE ?YLI W POKOJU. - A CZEGO SOBIE KRÓL POLSKI ?YCZY? - MOSKWY... W ten sposób Mamaj kupi? za Moskw? tytu? CHANA Carycyna-Wo?gogradu.
Ciesz? si?, ?e Grecy uznali zamki jurajskie i Bia?okamienn? Moskw? za dzie?a greckiego boga Prapocz?tku Jura-Uranosa. Uranos najpierw zbudowa? zamek CIESZY?SKI a potem zamki jurajskie, co umo?liwi?o mu przerwanie budowy stolicy w Dzielnicy mi?dzy Raciborzem a Ko?lem na rzecz Krakowa, czego pami?tk? jest Przedroma?ski WAWEL."

Te niemieckie ?winie z Wirtualnej Polski usun??y mój wpis, jak to robi? ZAWSZE. INAUGURACJ? Gotyckiego Kremla przedstawia UCZTA w Mstiorze: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_199&sName=krzyzacka-bydgoszcz – skan// z cudown? gestekulacj? i mimik?. Ta Uczta "spycha" zamki jurajskie do NEOLITU, które Kazimierz Wielki wykorzysta? na Park ?owiecki, przebudowuj?c Pieskow? Ska?? na PSIARNI?.
Od kilku lat zamieszczam og?oszenie: POSZUKUJEMY SPADKOBIERCÓW MARGRABIEGO NA MIROWIE GONZAGI-MYSZKOWSKIEGO, ZAMORDOWANEGO NA POLITECHNICE WROC?AWSKIEJ PRZEZ UB. RODZINA POCHODZI?A Z MIECHOWA. Poniewa? by? to architekt wi?c mord móg? mie? zwi?zek w WYTRUCIEM Lwowsko-Wroc?awskiej Szko?y Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej przy pomocy OXFORDU. Na mnie te? by? zamach Trutka Majranowskiego, któr? stosowa?o tylko KGB, ale ja kawy nie pije wi?c podano mi bardzo mocn? herbat?, która mi nie smakowa?a wi?c wypi?em 3/5, co ODCHOROWA?EM.
Polski Ko?ció? wyt?umaczy? to: Niemcy zbudowali najwi?kszy skarbiec na ?wiecie, ?eby do niego SRA?. UBOWCY – czyli tacy jak JA – najedli si? Fekaliów Niemieckich i OBRZYGIWALI nimi – wi?c trzeba by?o ich WYTRU? przy pomocy Oxfordu. PRZECZY jednak temu Armia Czerwona, bo gdy czerwonoarmi?ci weszli do Najwi?kszego Skarbca to by? on ZAPCHANY dokumentami Sejmu ?l?skiego, który dzia?a? nieprzerwanie OD powo?ania w Pradze w roku 2175 pne Rzeszy Alba?skiej. Armia Czerwona chcia?a te fekalia, Pardon SKARBY, wywie?? do Leningradu, ale Bierut uprosi? Towarzyszy Leningradzkich, ?eby pozostawili je we Wroc?awiu, ka??c go pilnowa? UB i Lwowsko-Wroc?awskiej Szko?a Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej.
Jeszcze lepszy biznes na Fekaliach zrobi?a Angela Merkel rzucaj?c mi w twarz: NIE B?D? JE?? TWOICH FEKALIÓW. Zosta?a za to Kanclerzyc? i ZMUSI?A Amerykanów do konsumpcji Fekaliów Hitlerowskich, które s? bardzo DROGIE. Donald Trumpf von Wandaluzja obiecywa? Amerykanom D?ug Ameryka?ski 19 bilionów $, ale nazajutrz po wystawieniu aktu Oskar?enia Lechowi Wa??sie Sekretariat Stanu MARYLAND og?osi? D?ug Ameryka?ski TYSI?C RAZY wi?kszy. - Tyle bowiem kosztuj? fekalia Papy Frau Kanclerz.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/07/22/wolne-tematy-36-2019/

Ad. 165: Ibrahim ibn Jakub said - 2019-07-24 (?roda) @ 21:56:45
Ad 92 Wandaluzja:
No tak to ju? jest jak si? przesta?o bra? leki. Nie wiem, mo?e wszystkie apteki zamkni?te, albo cie lekarz wkvrwi?, nie mnie dochodzi? jakie problemy ma w ?yciu idiota.
Ibrahim, Co ty widzisz NIEODPOWIEDZIALNEGO w moim pi?mie Okolnym 92 (???) bo je?li nie wyka?esz tego to odwo?ujesz si? do Jurysdykcji Stalinowskiej. Ty zas?aniasz si? formu?? Prokuratira Stalinowskiego: NIE MNIE DOCHODZI? JAKIE PROBLEMY MA W ?YCIU IDIOTA – ale je?li jeste? A? TAKIM Mi?o?nikiem jurysdykcji stalinowskiej to czego si? pchasz na forum, gdzie milo?ników Józefa Stalina Nie Ma.
ZEL?Y?E? (160) moje wyja?nienie Problemu Naukowego SZTUCZNYCH WYSP w Irlandii i Szkocji (158), na co odpowiedzia? ci (179) Re1 Truth2: Re 160: CHYBA TY PIER.OLISZ.
Ad. 170: Listwa said: @ 165 ibrahim ibn jakub: Pan Wandaluzja jest artysta, od d?ugiego czasu utrzymuje tempo i poziom, Co pewinien czas dostanie kopa od czytelnika, ale jest artysta.
Panie Listwa, dzi?kuj? za komplement, ale NIKT MNIE NIE KOPA?, bo L?ENIE czy stalinowskie wo?anie o Przymusowe Leczenie, Kopaniem nie jest, gdy? ?wiadczy tylko o bezsilno?ci L?acza.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/07/25/wolne-tematy-37-2019/
TAJNY PLAN WYSIEDLENIA POLAKÓW Z MIESZKA? I DOMÓW.

https://youtu.be/_g3uLTrnab4//

Pojawi?a si? plotka, ?e w ramach POPIS-u PiS odda w?adz? PO – jak to raz ju? zrobi? – dla wprowadzenia Podatku Katastralnego, dla WYP?DZENIA Polaków miast. Jak kto powiedzia? eksponent Narodowego Kapita?u Ameryka?skiego Richard Nixon, to ?ydzi dywidendy nie potrzebuj?, gdy? s? op?acani przez kaha?y, które rabuj? Gojów. Tak samo jest z podatkiem KATASTRALNYM, na który Polaków sta? Nie B?dzie a za ?ydów op?aci je kaha? z pieni?dzy z?upionych z Gojów.
Pisz? to jako W?A?CICIEL Katastru Jerozolimskiego i Hipoteki Rzymu. Z mej chronologii architektury wynika bowiem, ?e obecnie OBOWI?ZUJ?CY kataster jerozolimski jest ??Y, za spraw? templariuszy i Watykanu dla UPODLENIA Biednych Na Umy?le ?ydów. Podobnie ??? jest hipoteka Rzymu, stworzona przez PO?AR Rzymu za Nerona: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_310&sname=talmud-najlepszy-kodeks-mafijny// i wykupienie posesji pogorzelców za depozyty w bankach ?ydowskich – czyli Odwrócenie Hipoteki. Pieni?dze na to przysz?y z banków aleksandryjskich, gdzie zdeponowano Z?oto Afryki z konwencji Pelopsa z Poznania z wezyrem Hyksoskiego Egiptu Józefem.
Do tego dochodzi jeszcze zburzenie Rzymu przez lancknechtów Lutra, co spowodowa?o utworzenie na terenie Forum Romanum jako STAREGO Pa?acu Papieskiego gigantycznego ?MIETNIKA, który zlikwidowa? Mussolini wyw?aszczaj?c Watykan z Posesji Starego Pa?acu Papieskiego.
Nad Renem chcia?em ten Kataster i t? Hipotek? sprzeda? Niemcom za ma?e pieni?dze, ale Kanclerz Kohl zabra? tylko Wzgórze ?wi?tynne ?ydom – wed?ug mnie PA?AC Salomona przebudowany przez Rzymian na PRETORIUM – i da? Palesty?czykom, którzy nie do??, ?e nie rozliczyli si? ze mn? to jeszcze ZEL?YLI MNIE, co teraz powtórzy? Cherubin Hitlera jako twórca kapita?u ?ydoarabskiego.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BIURO Organizacji Narodów Zjednoczonych w Londynie - wersja polskoj?zyczna

Bank ?wiatowy uzurpuje sobie prawa Cenzorskie, które s? w kompetencji ONZ, wi?c nie mog? pozwoli? na okradanie Narodów Zjednoczonych z ich uprawnie?.
2 lata temu Bank Atlantycki powiadomi? mnie, ?e nie mo?e zrealizowa? mych czeków, gdy? jestem na li?cie Oszustów ?wiatowych, o czym nie wiedzia?em. To u?wiadomi?o mi, ?e jestem internowany w Najostrzejszym Rygorze od roku 1990 przez III.RP jako Oszust ?wiatowy, za ujawnienie w Niemczech Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest zbrodni? Przeciw Ludzko?ci, co jest spraw? ONZ. Nie powiadomiono mnie o powodzie internowania, gdy? ja nag?o?ni?bym to i spraw? by przej??a ONZ, która by mnie uwolni?a.
Bank Atlantycki skierowa? moj? spraw? do Wysokiego Trybuna?u Sprawiedliwo?ci Togo, który odes?a? j? do FBI, gdy? Z?oto Stalina zosta?o z?o?one przez marsza?ka Broz-Tito w polskim skarbcu wojennym w Togo na paszport ameryka?ski mego ojca. Sprawa ta by?a sprawdzana w Belgradzie i Zagrzebiu, gdzie to potwierdzono.
Roczne ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolni?o moje czeki spod Protestu. Wykupi?em Wyrok z Wysokiego Trybuna?u Sprawiedliwo?ci Togo na podstawie ?ledztwa FBI, IP i ONZ za 350.USD, który zosta? dostarczony do Banku Atlantyckiego, ale ja tego Wyroku nie otrzyma?em cho? prosi?em o?, pod pretekstem, ?e dalsze ?ledztwo ONZ w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota i Z?ota Indii zosta?o przeniesione do Niemiec.
Wobec tego ONZ – ale nie Bank ?wiatowy – mo?e ocenzurowa? mnie na podstawie Rocznego ?ledztwa FBI, Interpolu i ONZ, które Podpisa?y mój czek w Banku Ekologicznym Togo, ?eby nie zosta? ukradziony przez urz?dników III.RP.
Prosz? o skierowanie mej sprawy do Komisji Prawnej ONZ jako Zamach na Uprawnienia ONZ.

Do Warszawskiego Biura ONZ: NIE WOLNO ODSZCZEKIWA? SPRAWY.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawe? ?epkowski, WIELKI BLEF HITLERA, Rzeczpospolita, 26 VII 2019, s. J1.

Naczelny „Rz” uwa?a, ?e najwi?kszym blefem Hitlera by?o spreparowanie Dowodów, i? Niemcy do napa?ci na Polsk? wydali na zbrojenie 90 miliatdów RM, wobec czego Anglicy i Francuzi NIE ODWA?YLI SI? atakowa? nad Renem. Niemcy wydali jednak tylko 40 miliardów marek a w Raporcie prawd? by?o tylko to, ?e w roku 1939 Zmontowali Tysi?c Samolotów dzi?ki przemys?owi czeskiemu. Najdziwniejsze w artykuler jest jednak jego zako?czenie: ZWYCI?STWO NIEMIEC W KAMPANII WRZE?NIOWEJ HITLER ZAWDZI?CZA? STALINOWI.
W kampanii Wrze?niowej Niemcy mieli gambit BRZE??, gdyby Guderianowi uda?o si? do 10 wrze?nia zaj?? Brze??, ale wobec bitwy nad Bzur? Plan Brze?? nie wypali?. Polega? on na poufnym przekazaniu przez Niemców Rydzowi-?mig?emu szczegó?owej Dokumentacji zamordowania 15 milionów Polaków w ramach wielkoprzemys?owej produkcji przez NKWD AMERYKANÓW. Wówczas Rydz zgodzi?by si? na Rozejm i po wycofaniu Wehrmachtu na zachód przyst?pi? do Paktu Antykominternowskiego, który dawa? Niemcom wschodni? granic? na Missisipi. Na skutek bitwy nad Bzur? gambit ten wzi?? jednak w ?eb.
MONACHIUM przy?pieszy?o gotowo?? Wehrmachtu do wojny o 2 lata, gdy? Anglicy dali Hitlerowi Arsena? i Technologi? czesk? a Czechos?owacja mia?a najsilniejsz? armi? w Europie. Anglicy zarekwirowali jedn? STRATEGICZN? bomb? atomow? Tesli, Na Londyn, a 2 pozosta?e, Na Warszaw? i Berlin, dali Hitlerowi, ?eby u?y? ich na Moskw? i Leningrad.
Preambu?y ?ledztw US Army i Armii Czerwonej w sprawie hitlerowskiej TAKTYCZNEJ Bomby Atomowej s? identyczne: HITLEROWSKA BOMBA ATOMOWA ZOSTA?A ZFINANSOWANA ZA OGROMNE SKARBY WYWIEZIONE Z POLSKI I INNYCH KRAJÓW OKUPOWANYCH czyli ze Skarbca W?astów w Modlinie. Pierwsza hitlerowska próbna eksplozja nuklearna by?a w roku 1943 na ?awicy Odrza?skiej, co wiemy z Raportu obserwuj?cego ni? fizyka w?oskiego dla Mussoliniego, a II w r. 1944 na poligonie w Turyngii.
W roku 1942 Wielki Admira? Doeniz zniszczy? na Wschodnim Wybrze?u USA 700 okr?tów i statków US Navy a w 1945 otrzyma? Rozkaz zaatakowania taktycznymi bombami atomowymi Nowego Jorku i Waszyngtonu, ale odda? je Amerykanom, którzy zdetonowali jedn? na pustyni Nevada a 2 u?yli do ataku na Japoni?. Na Wschodzie za? Niemcy szykowali si? do ataku CZECHOS?OWACKIMI strategicznymi bombami atomowymi na Moskw? i Leningrad, ale JEDYNY zdolny do uniesienia takiej bomby Hainkel zosta? uszkodzony przez AK na lotniku le?nym w ?ucku a po przeniesieniu sterowcem do ?widnika i naprawie zniszczony przez sowieckiego kamikadze.
2 bomby strategiczne Tesli Niemcy ukryli pod Ksi??em, sk?d wyprowadzi? je SmerSz, jak zezna?a na wroc?awskim UB córka le?niczego niemieckiego i ?ona polskiego. Z 4 poci?gów ze z?otem serbskim 2 wyprowadzili zwiadowcy Waltera a 2 zwalili dynamitem, z czego jeden dali pattonowcom na Waligórze. Jak napisa? mi jeden forumowicz w czasie gor?czki Z?otego Poci?gu to jeden poci?g STA? w Warszawie pod wskazanym Adresem a drugi powinien pojecha? do Berlina.
Beria PODPISA? Plan Saharowa zniszczenia Europy Zachodniej i Wschodnich USA wybuchem na dnie Atlantyku Car-bomby utworzonej z 2 bomb Tesli. Z planu tego nic nie wysz?o, bo mój ojciec wzi?? w Kijowie do niewoli Generalissimusa, który wióz? do Pragi z?oto na wykupienie przez Holokaustów USA. Mój ojciec, Broz-Tito, ?ukow i Chruszczow wydali Generalissimusa ?upaszce, który go ZKATOWA?, a nast?pc? zosta? Stalin III, bo u nich Stalinów Bogato.
Na zdj?ciu z Berdyczowa: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_367&sName=47.-zloto-stalina// marsza?ek Broz-Tito siedzi w ?rodku mi?dzy swymi sztabowcami; w kó?ku jest mój ojciec a z lewej siedzi mój stryj w MASCE. To by? KONIEC drugiej wojny ?wiatowej.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wersja polskojezyczna

Uwazam list Biura ONZ w Londynie z 29 VII 2019; 19:36 za nieformalny. Bank Swiatowy nie moze uzurpowac praw cenzorskich, które przynaleza dla ONZ. Moja rodzina byla wieziona przez komunistów i zostala wymordowana, ze zostalem tylko ja.
W roku 1989 udalo mi sie wyjecha? od Niemiec z 20 dolarami mojej siostry, gdzie chcialem zlozyc zeznanie w sprawie Satelitarnej Detekcji Zlota, która jest zbrodnia Przeciw Ludzkosci. Rzad RFN wykorzystal to do Zjednoczenia Niemiec a sprawe Satelitarnej Detekcji zalatwil wpisaniem mnie na liste Oszustów swiatowych, na podstawie czego po powrocie do Polski w 1990 r. zosta?em internowany w Najostrzejszym Rygorze jako Tajny Wiezien, Wykluczony Spo?ecznie.
Spraw? ujawni? Bank Atlantycki, który skierowal moja sprawe do Wysokiego Trybunalu Sprawiedliwosci Togo a ten do FBI, gdyz Zloto Stalina zostalo zlozone przez marszalka Broz-Tito w polskim skarbcu wojennym na paszport amerykanski mego ojca, co bylo sprawdzane w Belgradzie i Zagrzebiu. Po rocznym sledztwie FBI, Interpolu i ONZ, moje czeki zostaly uwolnione spod Protestu, gdyz kapital nie pochodzil z korupcji, ale zlota odebranego Stalinowi na wykupienie przez Holokaustów USA, ale teraz Zaprotestowali je na podstawie Listy Oszustów swiatowych Rothschild z cherubinem Hitlera.
Lista Oszustów Swiatowych pozbawia Praw Cywilnych, co oznacza, ze mozna mnie okradac, z której to racji FBI i ONZ podpisaly mój czek w Banku Ekologicznym Togo z kapitalu ONZ za wniosek Nawodnienia Sahary, zeby nie zostal ukradziony przez "nieuczciwych urzedników panstwowych" III.RP. Moja witryna www.wandaluzja.com byla najpoczytniejsza i najdrozsza w USA, ale przez 10 lat nie placono mi jako Oszustowi Swiatowemu, tak jak teraz nie placi mi HUAWEI, który kupil www.wandaluzja.com od Mossadu, oraz prawdopodobnie serwer w Hesji.
Bank Swiatowy jest holdingowa wlasnoscia Rothschilda, co jest zasuga cherubina Hitlera Henry'ego Kissingera, który jest twórca kapitalu zydoarabskiego, wiec nie pozwole, aby zawodowi przesladowcy Prawdziców Piastowie-Rothschildowie zostali mymi spadkobiercami jako cenzorzy.
Poza tym kapital zydoarabski jest moim dluznikiem: Chcialem sprzedac Niemcom za male pieniadze kataster jerozolimski i hipoteke Rzymu, gdyz obecne statuty sa klamliwe, ale Kanclerz Kohl zabral tylko Wzgórze Swiatynne Zydom i dal Palestynczykom, którzy nie rozliczyli sie ze mna i zelzyli mnie na podstawie jakichs mych Wariackich Papierów, których ja nie widzialem, jak kapturowej listy Oszustów Swiatowych.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://youtu.be/SSr4XujUlzQ

Dr Mathias Rakch ze Sttutgartu oglosil, ?e Oswiecim NIE BYL ZADNYM OBOZEM HOLOKAUSTYCZNYM tylko Obozem Pracy Niewolniczej IG Farben. Powierzchnia obozu IG Farben w Oswiecimiu wynosila 24 tysi?ce kilometrów2 a jego Inwestorem by? Ojciec i Dziad Prezydentów USA Preskott Busch-Sherff-Bush, fotograficzny komitent Adolfa Hitlera.
Przy tej sprawie chcialbym zwrócic uwage, ze w Polsce znany byl jako DYREKTOR Obozu Auschwitz-Birekanau. Po wojnie wyjechal na HITLEROWSKIM paszporcie amerykanskim do Gwatemali jako szef narkotykowej mafii nowoorleanskiej.
Dr Mathias Rakch pisze o Obozie Pracy Niewolniczej dla Inteligencji i kadry technicznej, dzi?ki czemu IG Farben i jej Córki staly sie Majpotezniejszym Kartelem Chemicznym i Farmakologicznym swiata, i tak jest Do Dzis. Ja natomiast interesowalem si? obozem Oswiecim-Brzezinka jako DYSTRYBUTORA Fizycznej Sily Niewolniczej. Polegalo to na tym, ze Brzezince podlegalo STO Podobozów na terenie 14 tysiecy kilometrów2, z których kazdy mia? na ogól ponad sto osrodków pracy niewolniczej: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej//
Jednak Wa?brzych wymyka si? temu systemowi. W Wa?brzychu bylo bowiem 20 OBOZÓW Pilnowanych przez SS, ale ich administracja i eksploatacja zajmowala si? armia inwalidów Hitlera TODT. Dr Goebbels, który uwaza? si? za WYNALAZCE systemu Usmiercania Przez Prac?, pope?ni? jednak Strategiczny blad, bo Nie Dogada? z kapitalem holenderskim lokalizacji glównego o?rodka Usmiercania S?owian Praca Niewolnicza, uwazaj?c Górny Slask za Oczywisty, ale kapital holenderski na Górnym Slasku inwestowa? Nie Chcial, domagajac sie Lubelszczyzny, która zostala wprawdzie obiecana dla SS przez Hitlera, ale zarekirowal ja Wehrmacht na Zaplecze frontu wschodniego.
W ten sposób przygotowana dla kapitalu holenderskiego hipoteka gónoslaska okazala sie niepotrzebna i zdolano tylko uruchomic budowe Sila Niewolnicza kopalnie nadbuzanskie, zwane Lwowsko-Wo?ynskim Zag?ebiem Weglowym, jako podstawe energetyczna dla suwalskiego magnetytu i tytanu.
Oswi?cim nie mial z Holokaustem nic wspolnego. HOLOKAUST by? Rozkazem Antykomunsitycznym Wehrmachtu, wydanym na podstawie znalezionej w synagdze bialostockiej podczas sledztwa Abwehry w Jedwabnem uwierzytelnionej politycznie Karty Atlantyckiej: https://www.google.com/search?q=tajemnicza+mapa+równie+tajemniczego&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=-g3eWoSEOT-Y7M%253A%252CEQ_HLYA// W Oswiecimiu zamordowano 59 tysi?cy ?ydów – komunistów wegierskich.

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pon Sie 12, 2019 9:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To the UNITED NATION ORGANISATION
HUMAN RIGHT ABUSE AND CONFLICT
RESOLUTION COMMISSION
UNITED NATION COMMISSION PLAZA UK

Thank you very much for a competent and factual answer. However, please do not threaten me with the confiscation of my kapital, because without a Judgment it is impossible. My kapital is GUARANTEED by the FBI and the UN.
I remind you that in the spring of 2017 the Atlantic Bank protested up my checks with a list of World Cheaters and referred the case to the Togo High Court of Justice, which referred it to the FBI, because Stalin's gold was deposited by Marshal Broz-Tito in the polish war treasury on my father's american passport.

The FBI, Interpol and UN investigation lasted a whole year and freed my checks from the protest, and the investigation into Satellite Gold Detection - for which I was entered on the World Cheaters list - was transferred to Germany.

After returning from Germany to Poland in 1990, I was interned in the strictest regime, without giving me the Verdict and Charges, what is the jurisdiction of the Secret Prisoner, so that thanks of the Atlantic Bank that I learned what is going on.

Because a world crook can be robbed and slandered, I'm a poor man. The investigation of the FBI, Interpol and the UN was based on my website www.wandaluzja.com, which became the most read and expensive in the US, but they not paid me as a global fraudster. When President Trumpf closed www.wandaluzja.com so Huawei bought it, but does not pay me, and when President Trumpf wanted to ban Huawei from the US, he was warned by several congressmen that it is impossible.

Because the Polish Prosecutor General does not want to remove me from the list of World Cheaters, the UNIQA insurance company confiscated the second installment for the attack on me, which I accused of Mossad.

I am a political prisoner who was taken everything away. I am even a Secret Prisoner because the FBI and the Atlantic Bank did not provide me with the Investigation and the Judgment, although I bought it from the Togo High Court for $350. I was not notified of the investigation in Germany on the basis of my accusation 30 years ago.

I am attacked by banksters, Rothschild and Hitler's Cherub, who want to deprive the UN of censorship rights. If I give up, the UN will be deprived of sovereignty in favor of banksters. Banksters question my denunciation of the Satelite Detection of Gold, which is a crime against humanity, and the two-year investigation of the FBI, Interpol and the UN in this case.

Because my kapital is guaranteed by the FBI and the UN, I asked you to direct my case for the UN Legal Department.

With BEST REGARDS: Juliusz Prawdzic-Tell, https://www.wandaluzja.pl//
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/08/05/wolne-tematy-39-2019/
225. ? said - 2019-08-12 (Poniedzia?ek) @ 05:54:02
Sensacyjny wyrok w Krakowie!
S?d Apelacyjny w Krakowie, wyda? dzi? precedensowy i sensacyjny wyrok. Nakaza? Ringier Axel Springer Polska przeproszenie Krystiana Brodackiego na g?ównej stronie Onet.pl, w ramce wielko?ci &frac14; ekranu oraz zas?dzi? na rzecz powoda kwot? 100 000 z? tytu?em zado??uczynienia. Wyrok ma zwi?zek z publikacj? Onet.pl z marca 2016 r., w której ilustracj? do tekstu o kolaboracji z Niemcami by?o zdj?cie kobiet prowadzonych przez Niemców na egzekucj? w Palmirach. Jedn? z takich kobiet by?a matka Krystiana Brodackiego, Maria Brodacka. Wyrok jest prawomocny.
http://www.anti-defamation.pl/rdiplad/aktualnosci/sensacyjny-wyrok-w-krakowie/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następny
Strona 24 z 27

Skocz do: