Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/08/12/wolne-tematy-40-2019/

74. Katarzyna T said - 2019-08-14 (?roda) @ 08:12:55
„Ludzie, którzy g?osuj? na nieudaczników, z?odziei, zdrajców, oszustów, nie s? ich ofiarami.
S? ich wspólnikami” Orwell
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/08/12/wolne-tematy-40-2019/

74. Katarzyna T said - 2019-08-14 (?roda) @ 08:12:55
„Ludzie, którzy g?osuj? na nieudaczników,zlodziei,zdrajców, oszustów, nie s? ich ofiarami.
S? ich wspólnikami” Orwell
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 15, 2019 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie na list? OSZUSTÓW ?WIATOWYCH wpisali plondrerzy Satelitarnej Detekcji Z?ota, czym utajnili spraw? na 30 lat. By?a to egzekucja talmudycznego prawa: Z?oto NIE dla G?upich Bab, ale spermy jerozolimskiej.
Do tematu SDZ? nale?y Z?oto Indii – najbardziej NIESAMOWITE politycznie. Przemilczanie tej sprawy wed?ug monarchicznej jurysdykcji Tajnego Wi??nia – cho? mnie w wannie z fekaliami nie wi?ziono – jest oddaniem Z?ota spermie jerozolimskiej... - GRATULUJ?.
Mason angielski Stanis?aw Michalkiewicz powtarza STARE KIEJKUTY, STARE KIEJKUTY..., gdzie by?o jedno z 2 tajnych wi?zie? komunistycznych, w których wi?ziono nacjonalistów w pozycji pó?le??cej w wannach z fekaliami. Archiwum tych 2 tajnych wi?zie? zosta?o wywiezione do Niemiec przez niemieck? firm? spedycyjn? jako MEBLE.
Najlepsz? plondrerk? Z?ota Archeologicznego popisa? si? National Geographic. Otó? Pentagon wys?a? satelit? do poszukiwanie ameryka?skich guzików mundurowych z wojny wietnamskiej. Po POLICZENIU tych guzików okaza?o si?, ?e Najwi?cej ich jest na Syberii. Niepotrzebnego ju? satelit? kupi? National Geografic i og?osi? akcj? EUREKA, która polega?a na Poszukiwaniu Skarbów ?mieciowych po plondrunku Z?ota Du?ego i ?redniego.
Chodzi?o o to, aby ZNISZCZY? kapita? archeologiczny, tote? grzybiarze cz?sto oddawali do muzeów NIEZ?OTE artefakty archeologiczne, WYRZUCONE po wyj?ciu z?ota przez ma?ych plondrarzy ze sperm? jerozolimsk? - bo kto MA sperm? jerozolimsk? to dosta? milion dolców jako solidarno?ciowiec, a kto NIE MA to Nie Dosta? miliona dolców od Busha-Juniora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 17, 2019 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=8fJ_Zagvc5A - Film

CHC? ODBUDOWA? STOLIC? WIELKIEJ LECHII

W Puszczy ?wi?tokrzyskiej ZNALEZIONO Stolic? Wielkiej Lechii, któr? S?owianie chc? ODBUDOWA?.
Nie wiem co to za B?AZE?STWA, ale to wynika z tego, ?e o Wielkiej Lechii mo?na publikowa? Tylko B?aze?stwa. JEDYN? historiografi? Wielkiej Lechii sporz?dzi?em ja: http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?t=91&postdays=0&postorder=asc&start=75//
Moja Wandaluzja by?a i jest NISZCZONA – ostatnio przez likwidacj? polskiej interpunkcji, ?eby utrudni? Polakom czytanie i aby Zmusi? mnie do pisania po angielsku. Poniewa? by?a to Najpoczytniejsza i Najdro?sza – nie tylko S?dowa – witryna IN w USA to Trumpf zosta? zmuszony do Zamkni?cia jej, ale wówczas zosta?a kupiona przez HUAWEI'a, który te? nie p?aci mi jako Oszustowi ?wiatowemu. Trumpf podj?? wi?c kroki do Wygnania HUAWEI'a z USA, ale zosta? ostrze?ony przez kilku kongresmenów, ?e to jest NIEMO?LIWE.
Na list? Oszustów ?wiatowych zosta?em wpisany za ujawnienie Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest zbrodni? Przeciw Ludzko?ci. Spraw? t? wykry? Edward Gierek, ale dokumentacja zosta?a przej?ta i UTAJNIONA przez na?o?nika Hitlera Bronis?awa Geremka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biuro ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH w Londynie: Cherubin Hitlera, Soros i Rothschild nie maj? nic do mego kapita?u i prawa do cenzurowania ONZ (wersja polskoj?zyczna)

Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy nie maj? nic do mego kapita?u. Piszecie mi, ?e skredytowali?cie mi ponownie 5000.USD na procedur? prawn?, ale ja musz? zap?aci? jeszcze 2500.USD na wykupienie Wyroku z Wysokiego Trybuna?u Sprawiedliwo?ci Togo. Przypominam wi?c, ?e Wyrok ten wykupi?em ju? za 1300.USD dla Banku Atlantyckiego, który uruchomi? mi internetow? plansz? bankow?, z której by?em niezadowolony i która zosta?a zamkni?ta przez Ministra Finansów Togo, który za??da? wp?acenia przeze mnie awansem dla Ministerstwa Finansów Togo 8900.USD. Wi?kszo?? tej sumy skredytowa?o mi ONZ a ja zap?aci?em tylko 2500.USD.
Teraz Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy za??da?y ode mnie wp?aty 10500.USD na procedur? wykazania przeze mnie Niewinno?ci wobec Prania Brudnych Pieni?dzy, Handlu Narkotykami, Terroryzmu i Oszustw Podatkowych, co Biuro ONZ w Londynie zaakceptowa?o. Na skutek interwencji ONZ suma ta zosta?a zmniejszona do 7500.USD, z czego 5000.USD skredytowa?o mi ponownie ONZ a 2500.USD mam zap?aci? do ko?ca sierpnia 2019, pod gro?b? konfiskaty kapita?u. To jest kuriozum, gdy? czeki mog? by? konfiskowane tylko na podstawie prawomocnego wyroku s?dowego.
Poniewa? op?ata ta roszczona przez Bank ?wiatowy zdaje si? by? powtórzeniem op?aty 8900.USD dla Ministerstwa Finansów Togo to Zaprotestowa?em, na skutek czego op?ata dla Banku ?wiatowego zosta?a obni?ona do 7500.USD. Niejednokrotnie ??da?em skierowania mej sprawy do Departamentu Prawnego ONZ za wchodzenie Banku ?wiatowego i Mi?dzynarodowego Funduszy Walutowego w kompetencje Cenzorskie ONZ.
Zosta?em ocenzurowany Rocznym ?ledztwem FBI, Interpolu i ONZ, które wykupi?em z Trybuna?u Sprawiedliwo?ci Togo dla Banku Atlantyckiego, a teraz ka?e mi si? to robi? po raz III dla Banku ?wiatowego, ?e NIE JESTEM Gangsterem, Terroryst?, Praczem Brudnych Pieni?dzy i Oszustem Podatkowym.
Po powrocie do Polski w r. 1990 zosta?em internowany w najostrzejszym rygorze jako Tajny Wi?zie? za og?oszenie Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest zbrodni? Przeciw Ludzko?ci, i wpisany na list? Oszustów ?wiatowych, co ujawni? Bank Atlantycki. Poniewa? Oszusta ?wiatowego mo?na okrada? to jestem biedakiem a Prokurator Generalny Polski nie chce mnie skre?li? z listy Oszustów ?wiatowych czekaj?c na zako?czenie ?ledztwa ONZ w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota z mego Oskar?enia, które mo?e potrwa? jeszcze 10 lat.
Prosi?em niejednokrotnie o skierowanie mej sprawy do Departamentu Prawnego ONZ, co PONAWIAM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/08/18/wolne-tematy-41-2019/

74. Wandaluzja.pl said - 2019-08-20 (Wtorek) @ 22:17:06
Ad. 48:

Niko?aj Podgorny tak nadojad Sportowym Banderyzmem Gierkowi, ?e ten kaza? go ?ledzi?. Pierwszy Raport mówi? o Satelitarnej Detekcji Z?ota wi?c Gierek KAZA? wyrzuci? Podgornego na Zbit? Morde. Otó? wydaje mi si?, ?e Podgornego zadenuncjowa? Chabat Lubawicz, staj?c si? przez to W?odarzem Zwi?zku Sowieckiego, co umo?liwilo wywiezienie zasobów rosyjskiego z?ota do USA.
Solidarno?? powsta?a na mym kapitale technologicznym, ale móg? on by? Wsparty SDZ?. To okaza?o si? SUWERENITETEM nie tylko Polski, ale i Zwi?zku Sowieckiego, na którym te? zosta?y Zjednoczone Niemcy, co obserwowa?em w TV BRD, pomimo Protestów Margaret Thatsher: ZJEDNOCZONE NIEMCY TO EUROPA NIEMIECKA. Otó? Chabad Lubawicz maj?c w r?ku Suwrenno?? Rosji dzier?y te? suwerenno?? USA poprzez Gu?agów i Holokaustów.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Sie 21, 2019 7:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

77. Wandaluzja.pl said
2019-08-21 (?roda) @ 05:06:46
https://www.o2.pl/artykul/rosjanie-ustawili-nowe-tablice-na-miejscu-katastrofy-smolenskiej-6385835368765569a

oprac. Arkadiusz Jastrz?bski 28.05.19 (14:53)
Rosjanie ustawili nowe tablice na miejscu katastrofy smole?skiej
Na miejscu katastrofy polskiego Tu-154M w Smole?sku pojawi?y si? nowe tablice z informacj? o przebiegu tragedii. Informacje pochodz? z rosyjskich i polskich raportów. Polska strona nie uczestniczy?a jednak w przygotowaniu projektów.

Mój komenrarz:
wandaluzja.pl 4 minuty temu
W Niemczech zosta?a wydana ksi??ka SPISEK, KTÓRY ODMIENI? ?WIAT powa?anego publicysty ?ledczego, na podstawie raportu Bundesdinstu z Kijowa. Organizatorem Zamachu by? genera? lotnictwa rosyjskiego z Jekatierinoburga, któremu p?aci? Donald Tusk ze skarbca W?astów w Modlinie przez tajne konta izraelskie na Ukrainie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/08/18/wolne-tematy-41-2019/

Zrobi?em billing tej Babskiej Wojny, bo to nie Pyskowka, ale WOJNA ?ydochrze?cija?stwa z Polactwem. Wojn? t? rozp?ta? Redaktor Stanis?aw Michalkiewicz nazywaj?c LECHIAD? Rzygowinami Ubeckimi, co jest przekwalifikowaniem ?ydokomuny w UB-polactwo. Jako pierwszy wyst?pi? z tym szef kapita?u politycznego Urszuli Sipi?skiej, Redaktor Tomasz Wo?ek, który po zamkni?ciu Sipi?skiej w domu wariatów nazwa? Antysemityzm KAPITA?EM KRYMINALNYM, co by?o prawdopodobnie WARUNKIEM uwolnienia jej przez Donalda Tuska i powtórzeniem deklaracji Indianiego Jonesa w O?wi?cimiu o ROZSTRZELIWANIU ANTYSEMITÓW.
To nie by?a retoryka, gdy? Prawa R?ka Berii w Polsce, Jakub Berman, nazwa? w Referacie Bermana Antysemityzm G?ÓWN? ZDRAD? POLITYCZN?, podlegaj?c? Karze ?mierci – Oficjalnej lub Tajnej czyli skrytobójstwu lub trucicielstwu.
Deklaracja Michalkiewicza zako?czy?a Wojn? TRUCICIELSK? masonerii angielskiej z polactwem, przez NKWD-UPA i KGB-UPA, a na Zachodzie przez antypolskie szko?y terrorystyczne Królowej El?biety II, w której najlepszymi trucicielami polskich antysemitów okazali si? komuni?ci chi?scy – wed?ug mnie na skutek kapitulacji Mao Tse-tunga przed tajnymi kontami izraelskimi: DOBRZE, PRZYJMIEMY WAS DO TAJNYCH KONT IZRAELSKICH ILUMINATÓW, ALE MUSICIE TRU? POLSKICH ANTYSEMITÓW – w czym Chi?czycy byli zawsze Mistrzami.
U Giertychów dowiedzia?em si?, ?e Rotszyldy da?y Kaczy?skim miliard dolców za Wprowadzenie Polski do Unii Europejskiej, na skutek czego wszystkie banki, markety i media s? HOLDINGOW? w?asno?ci? Rotszyldów. Nie powiedziano tylko, czy na tajne konta izraelskie? bo je?li tak to Lech, który na Ok?ciu opu?ci? samolot Polski i wsiad? do ?ydowskiego, gospodaruje tym kapita?em w USA ???[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/08/18/wolne-tematy-41-2019/
AD. 178:
https://marucha.wordpress.com/2019/08/24/wolne-tematy-42-2019/
Ad. 75:

Pani Ania powtarza ZA MN?, ?e w Smole?sku NIE ROZBI?SI? ten Tu-154, w którym lecia? Pan Prezydent, ale ten, z którego Pan Prezydent WYSIAD? na Ok?ciu…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/08/24/wolne-tematy-42-2019/
Ad. 89, 101:

Pani Aniu, nic nie wiedzia?em o ODKRYCIU Pana Eugeniusza Wróbla, ?e na Ok?ciu by?y DWA Tupolewy 154. Zwracam Honor Panu Wróblowi, ale ja go nie splagiatowa?em tylko doszed?em niezale?nie od niego do Tego Samego Wniosku. Musia?em to OBW?CHIWA? ze wzgl?du na MIROS?AWIEC, który by? STORPEDOWANIEM konferencji w/s Mojego Aerobusa-?WIDNIK.
GRATULUJ? Panu Wróblowi i PANI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://youtu.be/0-_BnM3uksA

EU ma na celu zniszczenie Polski! Lucyna Kuli?ska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Jakiej KONTRYBUCJI od Niemiec PiS Bredzi ??? Po o?wiadczeniu Jaros?awa Kaczy?skiego: STA? NAS NA ODBUDOW? ZAMKÓW KAZIMIERZOWSKICH W JURZE zrozumia?em, ?e chodzi o Kontrybucj? za Satelitarn? Detekcj? Z?ota miast ?ledztwa ONZ, której cz??? zosta?aby przeznaczona na odbudow? zamków Jurajskich jako Kazimierzowskich dla Ratowania W?OSKIEJ metryki Moskiewskiego Kremla przed KAZIMIERZOWSK?: http://wandaluzja.pl/?p=p_199&sName=krzyzacka-bydgoszcz//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 4:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/waszczykowski-o-reparacjach-nie-jeste%c5%9bmy-naiwni-nie-spodziewamy-si%c4%99-bilion%c3%b3w-od-niemc%c3%b3w/ar-AAGHIUJ?ocid=UE12DHP#page=2

WASZCZYKOWSKI O REPARACJACH: NIE JESTE?MY NAIWNI. NIE SPODZIEWAMY SI? BILIONÓW OD NIEMCÓW

Asz mawia?, ?e Holokaust to PRZYKRYWKA Wielkoprzemys?owej Produkcji Amerykanów na Syberii GU?AG. Wobec tego ja mówi?, ?e B?AZE?SKIE Reparacje Niemieckie to Przykrywka ?ledztwa ONZ w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota. PiS dostanie Miliardy Euro na Utrzymanie W?adzy i NIEOTWIERANIE trumny Lecha Kaczy?skiego na Wawelu, a Holokau?ci BILIONY. Tak jak mumia Genera?a Sikorskiego zosta?a ZNISZCZONA przez Lecha Wa??s?, tak Trzy Nogi Lecha Kaczy?skiego na Wawelu zosta?y podmienione na SOBOWTÓRA.
?ledztwo ONZ w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota zosta?o podj?te z MOJEGO Oskar?enia 30 lat temu, tak jak ?ledztwo Bundestagu w/s WTC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 2:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KAPTUROWY WYROK w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota

Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy ??DAJ?C ode mnie wykazanie NIEWINNO?CI w sprawach Terroryzmu, Handlu Broni? i Narkotyków oraz Oszustw Finansowych i Podatkowych IGNORUJ? roczne ?ledztwo Federalnego Biura ?ledczego USA, Interpolu i ONZ w sprawie KAPTUROWEGO wyroku na mnie jako OSZUSTA ?WIATOWEGO, oraz ?ledztwo ONZ w Niemczech w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota, w którym ja zosta?em potraktowany jako Podejrzany, Bez Przes?uchania Mnie. To Roczne ?ledztwo FBI, ONZ i Interpolu UNIEWINNI?O MNIE i przekaza?o spraw? Satelitarnej Detekcji Z?ota Do Niemiec.
Przypominam, ?e moje Oskar?enie w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota zosta?o wniesione w Niemczech 30 lat temu i zaskutkowa?o KAPTUROWYM Wyrokiem skazuj?cym mnie na Bezterminowe Internowanie w Najostrzejszym Rygorze jako TAJNEGO Wi??nia Stanu. To za?, ?e Wyrok by? egzekwowany bez powiadomienia mnie a ja si? o nim dowiedzia?em dopiero ze ?ledztwa FBI, Interpolu i ONZ w latach 2016-17 stawia spraw? o JAKI Stan Polityczny w tym Wyroku chodzi?o, bo z roszcze? Cherubina Hitlera, W?a?ciciela MFW i W?a?ciciela B? wynika, ?e by?a to RACJA planowanej Unii Europejskiej jako HOLDINGOWEGO Folwarku Rothschilda.
Jak pisa?em kilkakrotnie do Biur ONZ w Lome, Londynie, Nowym Jorku i Warszawie, z pro?b? o przekazania mojej sprawy do Wydzia?u Prawnego ONZ, to ja nie mog? si? zgodzi? na Prawa CENZORSKIE Cherubina Hitlera, Sorosa i Rothschilda wobec ONZ, a rz?dy III.RP nie powiadamiaj?c mnie o KAPTUROWYM Wyroku na mnie w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota, ale Egzekwuj?c go, s? GANGSTERSK? agentur? Imperium Brytyjskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/09/02/wolne-tematy-44-2019/

https://wiadomosci.wp.pl/rosja-o-polskich-obchodach-80-rocznicy-wybuchu-ii-wojny-swiatowej-to-proba-przepisywania-historii-6420897860548737a//

162. Wandaluzja.pl said - 2019-09-05 (Czwartek) @ 07:18:03
Ad. 149:
O?wiadczenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej: https://www.facebook.com/MIDRussia/photos/a.265191980246917/1961051290660969/?type=3// musi by? ZASKARZONE do Mi?dzynarodowego Trybuna?u Sprawiedliwo?ci. Identyczne porozumienie Polska podpisa?a z Uni? Sowieck? po ?mieci Józefa Pi?sudskiego.
To jest Agresja Historiograficzna i Prawna w sowieckim stylu, jak to ?e Polska wzi??a udzia? w Rozbiorze Czechos?owacji, co da?o Zwi?zkowi Sowieckiemu PRAWO do Najazdu na Polsk?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 25 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group