Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 401, 402, 403 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2019 12:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ringer Axel Springer, Sp. Z o.o., Redaktor naczelna Fakt i Fakt24.pl Katarzyna Koz?owska, 8 propozycji na sobotni albo weekendowy wypad z bliskimi, Najpi?kniejsze POLSKIE ZAMKI I PA?ACE, Fakt WYDARZENIA, s. 12-13.

Ciekawe, ?e NAJPI?KNIEJSZE Polskie Zamki i Pa?ace le?? w Polsce Wschodniej, tj. na wschód od Kana?u Przemys?owego i Dolnej Wis?y. Je?li idzie o chronologi? architektoniczn? to poprawne jest tylko to, ?e Pieskowa Ska?a by?a budowana z Renesansowym Wawelem, ale WAWEL Miko?aja Kopernika z Listu Zapowiedniego Zygmunta I i Bony na Dwory Europejskie jest RENESANSOWY, czyli, ?e zosta? zbudowany przed rokiem 1506. PSIARNI? na Pieskowej Skale te? za?o?y? Kazimierz III jako twórca Parku ?owieckiego w Jurze.
Wawel by? zamkiem Biskupim, który zosta? zarekwirowany przez W?adys?awa III po zburzeniu przez Jana Luksemburskiego Królewskiego GARGAMELLA, wobec czego Wspania?y Wawel powinien zbudowa? Kazimierz III. ?ydzi straszyli nas kwitami Wielkich Sum na budow? Zamku Królewskiego, ??daj?c ZWROTU WAWELU, ale ja wykaza?em, ?e by?y to pieni?dze na budow? Gotyckiego KREMLA, po aneksji Moskwy w roku 1362.
Najpi?kniejszym Polskim Zamkiem by? i jest oczywi?cie KRASICZYN. Zamek ten by? budowany równocze?nie z Przemy?lem – te? Najpi?kniejszym w Polsce, je?li dostanie dobrego architekta, który je Uporz?dkuje. Wed?ug mnie KRASICZYN i Przemy?l by?y budowane przez kultur? trypolsk?, która wynalaz?a FARBIARSTWO. Wiadukt krasiczy?ski to dawny most na Sanie.
Kultura trypolska zbudowa?a nie tylko Lwów, Sanok i Krasiczyn, ale i Toru?, zamek AMAZON w P?ocku i MALBORK jako na?ladownictwo Amazona. Prusacy i Niemcy przy odbudowie Malborka nie mogli odtworzy? ceg?y ZESZKLONEJ, a? dali sobie spokój na rzecz ceg?y Gotyckiej. Sprawa z Malborkiem jest wi?c podobna do Kamienio?omów Krakowskich, gdzie eksploatowano wapie? NIE ZNAN? DZI? TECHNIK? przy u?yciu pi? DIAMENTOWYCH, i opuszczono je NAGL? w pocz?tku V tysi?clecia pne. po uruchomieniu Kana?u Przemys?owego, gdy? wapie? z Chrzanowa by? ta?szy i lepszy.
Wiadomo, ?e t? Technik? Krakowsk? budowano OGRODZIENIEC – najwa?niejszy z zamków Jurajskich – co datuje go na pocz?tek V TYSI?CLECIA pne. Budowniczym Ogrodzie?ca by? za? grecki bóg Prapocz?tku Jur-Uranos – budowniczy Cieszyna, Krakowa i Bia?okamiennej Moskwy.
Gdy Szwedzi wymieniali pale fundamentowe od Nogatu to ??da?em zbadania Malborka DENDROLOGICZNIE. Dopiero po 10 latach og?oszono, ?e to Najstarszy Zamek Ceglany w Europie, czyli wed?ug mej chronologii kultury trypolskiej.
Po co wi?c Niemcy pchaj? si? do Malborka i Gda?ska z KRZY?AKAMI ??? co wygl?da na Kwik, ?e Satelitarna Detekcja Z?ota to ZWYCI?STWO. AMAZON by? bli?niakiem Najwspanialszego Zamku Cesarskiego na Oversburgu w Kolonii, który jest datowany Archeologicznie na RZYM. Tak te? jest datowany podziemny kana?, który doprowadza? doskona?? wod? pitn? z Trewiru, ale ja odatowa?em go jako Arme?ski, z po?owy II tysi?clecia pne.
Grecy liczyli czas od Zdobycia Troi w r. 1183 pne, ale Ate?czycy od z?o?enia I ho?du dla Pana w Gda?sku w roku 9718 pne. Uchodzi?o to za Dziwactwo, ale 2 lata temu znaleziono tunel mi?dzy Szkocj? a Azj? Mniejsz? z X tysi?clecia pne !!!??? – Mo?na zapyta?, Komu taki TUNEL by? potrzebny? NIE WIEM, ale archeolodzy ameryka?scy znale?li na cmentarzysku w Pakistanie FACHOWO plombowane z?by z VIII tysi?clecia pne, do czego by?a potrzebna stal stopowa. By? mo?e wi?c w Szkocji by?y rudy, których import handlem Etapowym by? tak drogi, ?e Lamurom op?aca?a si? budowa TUNELU Pod Europ? ???
10 lat temu archeolog austriacko-niemiecki Heinrich Kusche zidentyfikowa? g?st? siatk? na zdj?ciach satelitarnych Europy jako NEOLITYCZNE tunele, które ja zinterpretowa?em jako Lochy Zamkowe. To zosta?o potwierdzone w Austrii i na Lubelszczy?nie, gdzie odkrywano na tej podstawie zrekultywowane rolniczo ZAMKI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2019 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ringer Axel Springer, Sp. Z o.o., Redaktor naczelna Fakt i Fakt24.pl Katarzyna Koz?owska, 8 propozycji na sobotni albo weekendowy wypad z bliskimi, Najpi?kniejsze POLSKIE ZAMKI I PA?ACE, Fakt WYDARZENIA, s. 12-13.

Ciekawe, ?e NAJPI?KNIEJSZE Polskie Zamki i Pa?ace le?? w Polsce Wschodniej, tj. na wschód od Kana?u Przemys?owego i Dolnej Wis?y. Je?li idzie o chronologi? architektoniczn? to poprawne jest tylko to, ?e Pieskowa Ska?a by?a budowana z Renesansowym Wawelem, ale WAWEL Miko?aja Kopernika z Listu Zapowiedniego Zygmunta I i Bony na Dwory Europejskie jest RENESANSOWY, czyli, ?e zosta? zbudowany przed rokiem 1506. PSIARNI? na Pieskowej Skale te? za?o?y? Kazimierz III jako twórca Parku ?owieckiego w Jurze.
Wawel by? zamkiem Biskupim, który zosta? zarekwirowany przez W?adys?awa III po zburzeniu przez Jana Luksemburskiego Królewskiego GARGAMELLA, wobec czego Wspania?y Wawel powinien zbudowa? Kazimierz III. ?ydzi straszyli nas kwitami Wielkich Sum na budow? Zamku Królewskiego, ??daj?c ZWROTU WAWELU, ale ja wykaza?em, ?e by?y to pieni?dze na budow? Gotyckiego KREMLA, po aneksji Moskwy w roku 1362.
Najpi?kniejszym Polskim Zamkiem by? i jest oczywi?cie KRASICZYN. Zamek ten by? budowany równocze?nie z Przemy?lem – te? Najpi?kniejszym w Polsce, je?li dostanie dobrego architekta, który je Uporz?dkuje. Wed?ug mnie KRASICZYN i Przemy?l by?y budowane przez kultur? trypolsk?, która wynalaz?a FARBIARSTWO. Wiadukt krasiczy?ski to dawny most na Sanie.
Kultura trypolska zbudowa?a nie tylko Lwów, Sanok i Krasiczyn, ale i Toru?, zamek AMAZON w P?ocku i MALBORK jako na?ladownictwo Amazona. Prusacy i Niemcy przy odbudowie Malborka nie mogli odtworzy? ceg?y ZESZKLONEJ, a? dali sobie spokój na rzecz ceg?y Gotyckiej. Sprawa z Malborkiem jest wi?c podobna do Kamienio?omów Krakowskich, gdzie eksploatowano wapie? NIE ZNAN? DZI? TECHNIK? przy u?yciu pi? DIAMENTOWYCH, i opuszczono je NAGL? w pocz?tku V tysi?clecia pne. po uruchomieniu Kana?u Przemys?owego, gdy? wapie? z Chrzanowa by? ta?szy i lepszy.
Wiadomo, ?e t? Technik? Krakowsk? budowano OGRODZIENIEC – najwa?niejszy z zamków Jurajskich – co datuje go na pocz?tek V TYSI?CLECIA pne. Budowniczym Ogrodzie?ca by? za? grecki bóg Prapocz?tku Jur-Uranos – budowniczy Cieszyna, Krakowa i Bia?okamiennej Moskwy.
Gdy Szwedzi wymieniali pale fundamentowe od Nogatu to ??da?em zbadania Malborka DENDROLOGICZNIE. Dopiero po 10 latach og?oszono, ?e to Najstarszy Zamek Ceglany w Europie, czyli wed?ug mej chronologii kultury trypolskiej.
Po co wi?c Niemcy pchaj? si? do Malborka i Gda?ska z KRZY?AKAMI ??? co wygl?da na Kwik, ?e Satelitarna Detekcja Z?ota to ZWYCI?STWO. AMAZON by? bli?niakiem Najwspanialszego Zamku Cesarskiego na Oversburgu w Kolonii, który jest datowany Archeologicznie na RZYM. Tak te? jest datowany podziemny kana?, który doprowadza? doskona?? wod? pitn? z Trewiru, ale ja odatowa?em go jako Arme?ski, z po?owy II tysi?clecia pne.
Grecy liczyli czas od Zdobycia Troi w r. 1183 pne, ale Ate?czycy od z?o?enia I ho?du dla Pana w Gda?sku w roku 9718 pne. Uchodzi?o to za Dziwactwo, ale 2 lata temu znaleziono tunel mi?dzy Szkocj? a Azj? Mniejsz? z X tysi?clecia pne !!!??? – Mo?na zapyta?, Komu taki TUNEL by? potrzebny? NIE WIEM, ale archeolodzy ameryka?scy znale?li na cmentarzysku w Pakistanie FACHOWO plombowane z?by z VIII tysi?clecia pne, do czego by?a potrzebna stal stopowa. By? mo?e wi?c w Szkocji by?y rudy, których import handlem Etapowym by? tak drogi, ?e Lamurom op?aca?a si? budowa TUNELU Pod Europ? ???
10 lat temu archeolog austriacko-niemiecki Heinrich Kusche zidentyfikowa? g?st? siatk? na zdj?ciach satelitarnych Europy jako NEOLITYCZNE tunele, które ja zinterpretowa?em jako Lochy Zamkowe. To zosta?o potwierdzone w Austrii i na Lubelszczy?nie, gdzie odkrywano na tej podstawie zrekultywowane rolniczo ZAMKI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2019 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/09/07/wolne-tematy-45-2019/
21: re1truth2 said - 2019-09-07 (Sobota) @ 18:26:39
Re 13
"Panie Wandaluzja, czy ma Pan potomka który b?dzie pisa? podobnie jak Pan?
https://szczepanski.family/2019/09/06/nie-liczy-sie-praca-licza-sie-tylko-pieniadze/"

Ciekawie Pan skomentowa? mój post o Najpiekniejszych Zamkach w Polsce – wszystkie na Wschód od Kana?u Przemys?owego i Dolnej Wis?y, która mia?a by? granci? izraelsko-niemieck?, zrealizowan? MOIM Aerobusem-SADDAM, teraz KITAN. Chodzi mi g?ównie, ?eby Niemcy Odpierdolili si? od Zanków Jurajskich ??ych-KAZIMIERZOWSKICH, którymi kontruj? moj? Funckcjonaln? Chronologie Architektury Niemieckiej i broni? W?OSKIEJ Metryki moskiewskiego KREMLA przed Kazimierzowsk?. Niech si? zajm? budow? kopii WENECJI nad Balatonem jako Pomnikiem Kultury W?gierskiej, co b?dzie najbardziej dochodow? inwestycj? XXI Wieku.
Pocz?stowa? mnie Pan artyku?em Piastowski Zamkek w Legnicy. Musz? Pana zmartwi?, bo nie jest to zamek Piastowski, ale Tymoteusza – zi?cia Pana Oceanów POSEJDONA z Poznania. By?a to sprawa striptiserki Tereski Maj, która NA TYM KAPITALE HISTORYCZNYM zosta?a Premierem Zjednoczonego Królestwa, aby OBRONI? Angli? przed Piastami-Rotszyldami jako ogierkami ?ydowskimi. Anglia zosta?a bowiem oddana przez najwiekszego antysemit? Oliwera Cromwella rabinom-jezuitom za obron? przed sojuszem hiszpa?sko-polskim – co jest najlepsz? ilustracj? pa?skiego artyku?u: PRACA SI? NIE LICZY. LICZ? SI? TYLKO PIENI?DZE. To jest zrozumia?e, gdy? ZYSK przypada w ca?o?ci W?a?cielowi Kapita?u. Po Wyw?aszczeniu Polaków przez Konstytucj? Jaruzelsk? Lewandowski powiedzia?: POLACY B?D? ?YLI Z PRACY R?K W?ASNYCH, BO W?ASNO?? I KAPITA? PRZEZENACZONE S? DLA KOGO? INNEGO czyli ?ydogermanów. Poniewa? Kodeks Kapita?u Kryminalnego TALMUD mówi: ZDOLNY I UCZCIWY GOJ NIE MO?E MIE? ANI POTOMKA ANI UCZNIA to mój syn zosta? przez Anglików wykastrowany, bo potrzbowali Wielkiego Eunucha Jerozlimskiegto, ?eby osadzi? na tronie rosyjskim jezuit?, ?eby wszyscy Rosjanie mieli sperm? jezuick?. To jest WARUNKIEM Raju ?ydowskiego czyli Monopolu Z?ota, zap?adniania bab sperm? z dupy herubina i obcinania niewolnikom penisów, a Niewolnikeim jest KA?DY, kto nie ma spermy jezuickiej.
Mój syn nie utrzymuje ze mnh? stosunków, bo zosta?em wpisany przez Niemców na list? Oszustów ?wiatowych za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Z?ota i Z?ota Indii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 5:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/09/07/markso-centryzm/#comment-853910
18

Karol Marks by? zi?ciem pruskiego CENZORA Nadrenii, który po st?umieniu Wiosny Ludów zosta? MSW Prus, by? obligatoryjnym Premierem Prus. Te?? Marksa by? jednak Premierem do?? krótko, bo zast?pi? go Otto Bismarck.
Mówi si?, ?e Bismarck ZFINANSOWA? Marksa dla Rosji, Lassalla dla Niemiec, Karola Darwina i Freuda. Bismarck ba? si? kapita?u ludowego, jako NATURALNEGO sojusznika i Patriotycznego Kleru Lutera?skiego, i ?e kapita? ten zostanie przej?ty przez kler katolicki i Watykan, staj?c si? podstaw? Katolickiej Bolszewizacji Niemiec.
Asz pyta? mnie niejednokrotnie: W JAKI SPOSÓB BOLSZEWIZM MARKSISTOWSKI WYGRA? Z KATOLICKIM? czyli Marks z Chrystusem ???
Odpowiada?em, ?e dzi?ki DARWINOWI I FREUDOWI, oraz zniszczeniu niemieckiego kapita?u ludowego przez Babla, który zareplikowa? wniosek Centrum, ?eby uzna? kapita? ?ydowski za Aspo?eczny: MOII PANOWIE, ANTYSEMITYZM TO SOCJALIZM DLA G?UPICH - za co dosta? Brawa. - St?d domaganie si? PRZYMUSOWEGO Leczenia Psychiatrycznego Antysemitów.
Nie od rzeczy by?o równie? to, ?e marksizm by? oficjalnie ?ydowski a katolicyzm krypto?ydowski. Robotnicy SOLIDARNO?CIOWI poszli Za ?ydami do Rze?ni i oddali spermie jerozolimskiej Ca?y Kapita? Narodowy. Konstytucj? Jaruzelsk? PROTESTOWA?O tylko 5 czy 6 osób, w tym ja.
Marksizm jest Aktualny jako doktryna Si?y i PRZEMOCY, która, Dzi?ki Mnie, Holokaustem-NKWD i Juden-SS zast?pi? si? nie da?a.gfd[u][/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej og?osi?o REHABILITACJ? paktu Ribbentrop-Mo?otow, co zosta?o ZAPROTESTOWANE przez ambasadorów Polski, Rumunii, Litwy, ?otwy i Estonii w Holandii. Ja uzna?em to za akces do mego wniosku ZASKAR?ENIA tej Rehabilitacji do Mi?dzynarodowego Trybuna?u Sprawiedliwo?ci, ale zosta?o to Ocenzurowane i UTAJNIONE w ramach Internowania mnie.
Sprawa jest podobna do Mi?dzynarodowego ?ledztwa w/s SMOLE?SKA, torpedowanego przez rz?dy III.RP, gdy? wymaga?o ono ekshumacji Trzech Nóg na Wawelu, które mog?y zosta? podmienione na SOBOWTÓRA Lecha Kaczy?skiego, który polecia? prawdopodobnie z Ok?cia DRUGIM Tu-154 do USA, ?eby administrowa? Miliardem Dolców Rotszylda, za które ten kupi? Polsk?.
Z Folwarku ?ydowskiego, który nazywa? si? Zwi?zkiem Socjalistycznych Republik Sowieckich by?o WYJ?CIE, bo to by? ZAJOB spermy jerozolimskiej, natomiast z folwarku Holdingowego, który nazywa si? Uni? Europejsk?, wyj?cia Nie Ma, bo to jest Hodowla Niewolników – jak trzeba to pod sztandarem Patriotycznym.
Twórcy Faszyzmu, Keynes i Paderewski, uznali, ?e kapita? anonimowy jest GRO?NIEJSZY od ?ydowskiego kapita?u kryminalnego. ZSRS by? kapita?em KRYMINALNYM a UE jest kapita?em HOLDINGOWYM.
Gajowy pisze, ?e Rotszyld Nie Jest Gro?ny, bo POJAWI? si? dopiero w roku 2000 – gdy Holding UE dosta? ode mnie Po ?bie, wi?c Rotszyld musia? zrzuci? burnus, obmaca? ?ysin? i w?o?y? he?m niemiecki.
Dzi?ki Bogu, ?e Trumpf nie przylecia? na administrowane po MIROS?AWCU przez NKWD-Mossad OK?CIE, bo mogliby?my mie? Miesi?cznice OK?CIOWE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gazeta Warszawska info@gazetawarszawska.com
Temat: Odp: News

Lotnisko OK?CIE jest potrzebne Izraelowi do wywozu Z?ota W?astów z twierdzy MODLIN, za ZAPROTESTOWANIE granicy izraelsko-niemieckiej na Wi?le. Wed?ug Izby Lordów to Bracia Kaczy?scy zap?acili dla USA 750 tysi?cy ton z?ota, przywiezionych na 23 statkach do Nowego Jorku przez niejakiego Witego czy Wittego i ZAREJESTROWANEGO przez FED. Czyta?em, ?e by?o to z?oto z Satelitarnej Detekcji, co nie jest prawd?.
Poniewa? sprawa by?a za?atwiana przez Braci w trójk?cie Polska-Izrael-USA to podobn? dol? powinien otrzyma? Izrael, ale drog? lotnicz?. Z?ota tego mia?o by? w Modlinie 2,25 miliony ton, czyli troch? mniej ni? w Skarbcu Hitlera w Wa?brzychu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://video.wp.pl/i,sensacyjne-odkrycie-w-ziemi-swietej-badacze-maja-dowod,mid,2042553,cid,4051,klip.html

Sensacyjne odkrycie w Ziemi ?wi?tej. Badacze maj? dowód
ARCHEOLODZY Z IZRAELA. TWIERDZ?, ?E ODKRYLI MIASTO EMMAUS, w którym Jezus ukaza? si? po zmartwychwstaniu. Pozosta?o?ci 2200-letniej fortyfikacji odkryto na wzgórzu w wiosce Abu Ghusz, 15 km od Jerozolimy. Profesor Israel Finkelstein uwa?a, ?e teraz ca?e wzgórze i wiosk? powinno okre?la? si? mianem Emmaus.

BIBLIA by?a Ahisitoryczna i Ageograficzna dopóki nie zabra?em si? za ni? ja. Wykaza?em, ?e Biblia jest Historyczna i Geograficzna, a nawet Topograficzna i Archeologiczna. Na tej podstawie sformu?owa?em MÓJ kataster Jerozolimy przez usuni?cie Najwi?kszego Upodlenia ?ydów identyfikacj? PA?ACU Salomona ze ?wi?tyni? Salomona. Pa?ac Salomona zosta? bowiem przebudowany przez Rzymian na Pretorium – sk?d ?CIANA P?ACZU, z której og?aszano Wyroki surowych s?dów rzymskich.
Przy Geografii Biblijnej pomog?a mi bardzo Herezja Rosyjska, ?e Pierwotna Jerozolima by?a nad Bosforem – bo ?ydzi Miastem Pokoju nazywali Troj? na Z?otym Rogu. Moj?esz, który wyprowadzi? Habirów z Egiptu w roku 1348 pne, przez 20 lat pustoszy? Bliski Wschód, aby w roku 1328 oblec Miasto Pokoju. To obl??enie nie uda?o si?, gdy? po 10 latach przyp?yn?li Ariowie i S?owianie, przed którymi Habirowie schronili si? w OBOZIE. Obóz zosta? jednak zdobyty przez Saków-sukursów, którzy wymordowali 10 plemion Izraela, tak ?e pozosta? tylko ród Beniamina, który pilnowa? Z?ota Afryki w Eliacie.
Na ?wiecie WARSZAW jest bodaj 8 a w Palestynie Emmausów by?o kilka. Ten, który znalaz? Finkelstein by? zamkiem rzymskim, gdzie Rzymianie mogli ukrywa? przez jaki? czas Jezusa przed ?ydami, a? przerzucili go z transportem niewolników do Mezopotamii.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 6:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeremy Black, WOJNA OD 1990 ROKU, Wydawnictwo RAMBLER Warszawa 2011.

USA zosta?y ZMUSZONE do wojny Jugos?owia?skiej. Rz?d Australii ZASKAR?Y? w londy?skim s?dzie Imperialnym obligacje ameryka?skie dla Czang Kai-szeka na obron? Australii przed sojuszem japo?sko-chi?skim na sum? 2 tysi?ce miliardów dolarów Z?OTYCH, które Generalissimus zdeponowa? w Belgradzie. Londy?ski s?d d/s Kolonialnych i Postkolonialnych ANULOWA? te Obligacje, co ZAPROTESTOWA?EM Tylko Ja.
To podchwycili Kosowarzy, którzy wystosowali ULTIMATUM do Prezydenta USA, ?e je?li nie wypowie Wojny Jugos?awii to oni UZNAJ? mój Komisariat nie tylko na obligacje na Obron? Australii, ale i na obligacje 6 tysi?cy miliardów dolarów ??OTYCH na IV front na Ba?kanach – wobec czego Pan Prezydent, Rad Nie Rad, Wypowiedzia? Wojn? Jugos?awii.
W trakcie konferencji w NASA w/s mego AEROBUSA wybuch?a k?ótnia, w trakcie której niektórzy konferenci zacz?li mówi? Po Polsku. Wezwano Pana Prezydenta, który ?eby nie mówiono w NASA j?zykiem ZWIERZ?CYM kaza? SKATOWA? mego pe?nomocnika, ?e skutkiem 11 miesi?cy leczenia.
Wobec tego Kanclerz Schroeder i Jasir Arafat przenie?li mój Aerobus-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu. To mia?o powa?ne nast?pstwa, bo w wojnie Jugos?owia?skiej Aerobusy-KITAN – jak nazwano mój Aerobus od Chin Prawdziców – WYR?N??Y ameryka?skie Apacze, aby powróci? do Azji Wschodniej i ANEKTOWAA? Morze Po?udniowochi?skie, którego US Navy – nie maj?c tej techniki – broni? nie mog?a. Morze Po?udniowochi?skie to za? podstawa doktryny imperialnej Teodora Roosevelta, jak Morze Karaibskie doktryny Monroe'a, który te? zosta? odes?any do lamusa przez siostry Alvarado Aerobusem-KAMAZ. Talenty bokserskie ochroniarzy Prezydenta USA okaza?y si? Zwyci?stwem nie by?.
OGONEM sprawy by?a afera HARARE. Niemcy zgodzili si? spopieli? w Monachium zabitych przez KITAJCÓW Bia?asów, ale Czarnuchów NIE. Wobec czego US Air Force za?atwi?o spopielenie Czarnuchów w Durbanie. Samolot wioz?cy lotników US AF zosta? jednak zmuszony przez my?liwce rodezyjskie do l?dowania w Harare, gdzie wysypano na rozgrzan? s?o?cem p?yt? lotniska cia?a lotników ameryka?skich i kontener w pieni?dzmi, zidentyfikowano je w obecno?ci korpusu dyplomatycznego, a po 48 godzinach – po za?atwieniu sprawy z ambasadorem Niemiec, jakie znaki mia? samolot – za?adowano ponownie i odes?ano Durbanu, ale Bez Kontenera z Pieni?dzmi.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pią Wrz 13, 2019 6:51 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://ndp.neon24.pl/post/150669,tajny-plan-trumpa-polska-celem-ataku-atomowego//
Niezale?ny Dziennik Polityczny
NDP - Dziennik niezale?ny od urz?dów, organizacji pa?stwowych i rz?dowych
Portal dziennik-polityczny.pl prezentuje nowoczesn? wizj? polityczn?, która jasno ustosunkowuje si? do wyzwa? i problemów wspó?czesno?ci oraz bezpiecze?stwa kraju.Publikowanie artyku?ów, analiz i opinie ekspertów zajmuj?cych si? problematyk? mi?dzynarodow? i bie??ce obserwowanie areny stosunków mi?dzynarodowych.
POLITYKA - POLSKA 13.09.2019 11:19 17 komentarzy
TAJNY PLAN TRUMPA: POLSKA – CELEM ATAKU ATOMOWEGO
************************************************************
Wed?ug ujawnionej przez Izb? Lordów Granicy izraelsko-niemieckiej na Wi?le 2007: http://wandaluzja.pl/?p= OO.WST?P – skan: Nowy obraz mapy bitowej.bmp, Rok 2007// to Granica ta mia?a by? zrealizowana atakiem 70 dywizji rosyjskich na Doln? Wis?? z U?YCIEM TAKTYCZNYCH BOMB ATOMOWYCH oraz KONTRATAKIEM Bindeswehry si?? 40 dywizji na MOICH Aerobusach. To jest zrozumia?e, gdy? bojowy helikopter bierze sekcj? piechoty (6 ?o?nierzy) a mój Aerobus KOMPANI? komandosów lub marinersów z oporz?dzeniem.
Ten Plan Busha-Obamy dla pozbycia si? SMRODU Satelitarnej Detekcji Z?ota, w intencji którego Tusk ZLIKWIDOWA? armi? polsk?, zosta? zniweczony przez Braci Kaczy?skich okupem miliona czterystu tysi?cy ton z?ota ze skarbca W?astów w Modlinie dla USA i Izraela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/09/12/wolne-tematy-46-2019/#comment-854547
Ad. 29:
Pani ZAPRZECZA procesowi przed s?dem Imperialnym w Londynie ds. Kolonialnych i Postkolonialnych, w/s zaskar?enia przez rz?d Australii obligacji ameryka?skich dla Czang Kai-szeka na sum? 2 tysi?cy miliardów dolarów Z?OTYCH, które Generalissimus z?o?y? w Belgradzie. Powo?uje si? Pani na anonimowe strony IN, które dezawuuj? ten Proces.
To ?e anonimowe strony IN Dezawuuj? ten Proces jest zrozumia?e, gdy? trybuna? Imperialny wlaz? Pod Stó? po moim Prote?cie.
Ja wezwa?em ambasadora Jugos?awii, ?eby go zapyta?, Dlaczego Jugos?awia nie ZAPROTESTOWA?A Tego Wyroku? Jego Ekscelencja faktycznie przyjecha?a do Civitas Christiana, ale zamkn??a si? z postkomunistami, którzy mnie nie zaprosili.
JAKIE MA PANI PE?NOMOCNICTWA, ?EBY NEGOWA? PROCES LONDY?SKI ??? Czy tylko Anonimowe Strony Internetowe ??? MSZ Rosji Gorczakow: NIE WIERZ? W NIEZDEMENTOWANE INFORMACJE PRASOWE.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2019 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dorota Kowalska, ICH WALAKA O PRAWD? WCI?Z SI? NIE KO?CZY – Sprawa Krzysztofa Olewnika to jedno z najbardziej tajemniczych porwa? wolnej Polsk i ksi??kowy przyk?ad na to, jak fatalna praca organów ?cigania mo?e prowadzi? do tragedii. Teraz zap?aci za to pa?stwo polskie; Gazeta Wroc?awska, 13.IX,2019, s. 18-19.

Najlepsz? ilustracj? Sporawy Olewnika jest PRZEWÓZ Akt ?ledczych: dwaj policjanci przewo?? Akta. Zatrzymuj? samochód przed Kioskiem, id? sobie, a gdy po 20 minutach wracaj? samochodu nie ma a kiosk jest Zamkni?ty. Wniosek Doroty Kowalskiej, która powtórzy?a to Za Kim?: DOBRZE, ?E ICH NIE BY?O, BO ZOSTALIBT ZASTRZELENI i dobrze, ?e Kioskarz si? ulotni?, bo te? by Nie Prze?y?...
Krzysztof Olewnik zosta? uprowadzony z jedn? z ukrai?skich ochroniarek przez ZNAJOMYCH policjantów, którzy drug? zastrzelili. By? wi?ziony w nieczynnym szambie, przykuty w pozycji pó?le??cej z zaciskow? obro?? na szyi, co uniemo?liwia?o mu krzyczenie czy wzywanie pomocy, a to znaczy, ?e UMIERA? 2 LATA. To jest technika mafii odeskiej, czyli NKWD. W tej sprawie – gdy jeszcze ?y? – zosta?em zaatakowany w PSL-u przez maso?skiego mentora Dobrosza Chlebowicza.
Krzysztof Olewnik by? ??cznikiem tryumwiratu Kalinowski-Gudzowaty-Timoszenko, która za?atwia?a dla SWISSAIRA mojego Aerobusa-SADDAM u ANTONOWA w Dniepropietrowsku na reform? Bliskowschodniego Rynku Lotniczego – najlepszego na ?wiecie. Wed?ug Asza to ten tryumwirat walczy? z tandemem Kaczy?scy-Tusk, za którym sta?o NKWD-SS-Mossad. Chodzi?o o powtórzenie w Polsce i na Ukrainie eksperymentu Haidera i zniszczenie kapita?u ?ydoarabskiego Cherubina Hitlera moim VDTW.
P?acenie przez ojca okupu dla GANGSTERÓW by?o b?aze?stwem, bo okup zainkasowa?a Policja-Mossad, która nie B??dzi?a, ale MATACZY?A. - G?ównym ODPOWIEDZIALNYM Z Urz?du jest marsza?ek Mossadu Jaros?aw Kaczy?ski.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 3:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/09/12/wolne-tematy-46-2019/
Ad. 130:

Komuni?ci NISZCZYLI Odr? Przemys?ow? a Libera?owie j? DOR?N?LI. Po LIKWIDACJI Odry Przemys?owej TRZEBA by?o j? ODBUDOWA?, ale banki niemieckie za??da?y MOJEGO Podpisu, gdy ? tylko ja by?em WYP?ACALNY. Wi?c pomimo wygnania mnie przez ROCKEFELLERA z Civitas Christiana ZAPROSZONO MNIE na polsko-holendersk? konferencj? ODRA-2006.
Zada?em retoryczne pytanie: KTO DA IENI?DZE NA ODBUDOW? ODRY PRZEMYS?OWEJ? I odpowiedzia?em NIEMCY. - CZY TAKA ODRA OP?ACI SI?? - NIGDY. - WOBEC TEGO NIEMCY PRZEJM? ODR? ZA D?UGI...
Ja nie jestem nihilist?, wobec czego powtórzy?em to, czym ZNOKAUTOWA?EM Kaskad? Wis?y Edwarda Gierka: KASKADA WIS?Y JEST G?UPIEGO ROBOT?, bo zarobi? mo?na tylko na STO RAZY TA?SZEJ WI?LE JESIOTROWEJ i Ba?tyckiej Konwencji ?ledziowej. Niemcy MUSIELI budowa? Odr? Przemys?ow? dla Marynizmu pruskiego, opartego na systemie Katowice-Szczecin-Kiruna, z której to racji Anglicy jako NIEKONKURNCYJNI wobec KSK dali Szczecin Polsce, ale dla jest Medal Piotra Wielkiego o wadze 15 kilogramów, który Odznaczony musia? ZAWSZE nosi? na szyi.
My mamy bowiem 10 razy TA?SZY i OP?ACALNY Kana? Przemys?owy: Bydgoszcz-Sosnowiec-Racibórz-Bratys?awa dla Skandynawskiego Jachtingu, bo Rajem Skandynawskim by? zawsze DUNAJ. Niemcy napracowali si? Jak Wo?y, morduj?c wiele tysi?cy s?owia?skich niewolników, przy kanale Ren-Dunaj, ale tam ?aden Skandynaw nawet nosa nie wsadzi?, tote? kana? ten Nie Zwróci si? NIGDY...
??danie ode mnie Podpisu dla Kamienia M?y?skiego na polsk? szyj? by?o BEZCZELNO?CI? Pierdziela Rokefelera, wi?c ja mam prawo poszukiwa? Zwolenników tej opcji. Waldemar ?ysiak nazwa? Prawo i Sprawiedliwo?? PRAWEM I SKURWYSY?STWEM.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blob:https://tech.wp.pl/5ed673cd-f510-4c94-8977-9380735976bf

109. ROCZNICA METEORYTU TUNGUSKIEGO.

Gdy Wróci? do Wroc?awia Kole?, o którym mówiono, ?e Robi Indyjsk? Bomb? Atomow? to powiedzia?em mu, ?e Meteoryt Tunguski to bomba atomowa TESLI, co potraktowa? z Powa?nie: http://wandaluzja.pl/?p=p_335&sName=dmowski-czy-pilsudski-// Potem dowiedzia?em si?, ?e podobny eksperyment przeprowadzili w roku 1903 na Pustyni Gobi Chi?czycy z identycznym skutkiem, co s?ysza?em nawet jako dzieciak – ?e Mag, który kierowa? tym eksperymentem O?LEP?.
Amerykanie nie mog? si? wyprze? tego, ?e aneksja Morza Po?udniowchi?skiego przez Pekin zosta?a dokonana MOIM Aerobusem-KITAN od Chin Prawdziców, który w Diepropietrowsku nazywa? si? SADDAM, o czym pisa?em WIELOKROTNIE.

"USA. SPÓR O MORZE PO?UDNIOWOCHI?SKIE
Zarówno USA, jak i Chiny obwiniaj? si? nawzajem o zbyt szybk? militaryzacj? Morza Po?udniowochi?skiego, jednego z najbardziej kwestionowanych obszarów na ?wiecie. Liczne kraje tocz? spory o szlaki handlowe, ale Pekin, zdaniem USA, jest zdecydowanie najbardziej ekspansywny, obejmuj?c wi?ksz? cz??? morza.
Ameryka jednak nie pozostaje Chi?czykom d?u?na i regularnie organizuje w spornych obszarach manewry wojskowe. - Jak nie budowa? obiektów obronnych, w obliczu silnie uzbrojonych statków i samolotów wojskowych? - pyta? chi?ski minister obrony, Wei Fenghe, w czerwcu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M?, Prywatne ?ledztwo bliskich Magdaleny ?uk wykaza?o wi?cej ni? dochodzenie Egipcjan. PRZED ?MIERCI? BY?A NA MORZU – CO TAM ROBI?A? Fakt WYDARZENIA, 16.IX.2019.

To jest DRUGI czy Który? tego rodzaju przypadek. Wcze?niej w Egipcie by?a dziewczyna z Gniezna, która by?a TORTUROWANA przez egipsk? policj? polityczn? i ZAMORDOWANA.
To jest gra Nie?ydowskiej frakcji wywiadu wojskowego, czyli tych co nie skapitulowali przed Mossadem. Czepili si? oni Skarbca Hitlera w Wa?brzychu wed?ug doktryny Boles?awa Piaseckiego, który szuka? asekuracji w Egipcie.
Armia Czerwona w?amywa?a si? do Skarbca Hitlera kilka lat, ale techniczne ekipy by?y kilkakrotnie ZATAPIANE – a? po ?mierci Stalina zosta?a Wyroszona. Potem Klucze do skarbca Hitlera znaleziono w Pradze, ale gdy Armia Sowiecka chcia?a wróci? do Wa?brzycha z CZECHAMI to zafundowano jej POZNA?, W?GRY, SUEZ i TURCJ?.
Jeden ?l?zak powiedzia?: TO Z?OTO, KTÓRE TAM JEST TO GÓWNO WOBEC INNYCH BOGACTW. Z?ota tego AGH Namierzy?o georadarem 2,5 miliona ton, ale po opracowaniu komputerowym okaza?o si? Nieca?ych 2,41 miliona ton. Deklaracja ?l?zaka, który Mia? Wiedz?, prawdopodobnie od ojca, by?a G?osem za moj? tez?, ?e to Zaginione Z?oto Rzymu, od które upomnieli si? nb W?osi i Grecy.
W takim razie to Z?oto powinno pochodzi? ze skarbca Aleksandra Wielkiego na LabirynTHOSIE-Athosie, który za Oktawiana-Augusta sta? si? Skarbcem Cesarskim. Oktawian SKONFISKOWA? bowiem dzi?ki Herodowi Wlk Z?oto Egiptu, co da?o mu Najwi?kszy ?up w Historii. Z?ota tego nie potraktowa? jednak jako ?up Rzymu, ale ?up Cesarski i przewióz? do skarbca na Athosie. Tam Z?oto Egiptu pad?o jednak ofiar? ULTIMATUM Lubrana, który obroni? nim Tauryg?-Krym przed flota Rzymsk? – ?e JE?LI TROJANIE NIE SKONFISKUJ? Z?OTA EGIPTU TO ON Lubran ZBURZY ALEKSANDRI? TROJA?SK?, wi?c ci, Radzi Nieradzi, musieli Skonfiskowa? Z?oto Egiptu.
To jest Asumpt do Historii Architektury, bo Oktawian wali? ?bem w ?cian?: JOVE, ZWRÓ? MI Z?OTO EGIPTU,.. - OKRAD?E? RZYM. ZWRÓC? CI, JAK MI ZBUDUJESZ NAJWSANIALSZ? ?WI?TYNI? NA ZIEMI, wi?c Oktawian Rad Nie Rad musia? zakasa? tog? i budowa? BAALBEK czyli P?aczkarni?.
Deklaracja ?l?zaka, któr? ja potraktowa?em powa?nie, stawia spraw?, CO JEST WI?KSZYM BOGACTWEM OD MILIONÓW TON ZLOTA ??? Otó? wed?ug mnie taka Warto?ci? jest tylko Biblioteka Ptolemeuszy – 8 czy 10 razy wi?ksza od publicznej Biblioteki Aleksandryjskiej i zawieraj?ca Prohibity. Ko?ció? uczy?, ?e zosta?a SPALONA Na Rozkaz Konstantyna Wielkiego, co nie jest prawd?, gdy? przy przewózce Pa?acu Ptolemeuszy do Konstantynopola zosta?a za?adowana do MIEDZIANYCH kontenerów i przewieziona do Skarbca Cesarskiego na Athosie. Ostatnia historyczna informacja o niej jest w adresie Ho?downiczym dla Katarzyny Wielkiej.
Rzymski skarbiec cesarski sprzedali Hitlerowi mnisi bu?garscy. Po obiecaniu przez Hitlera Konstantynopola Stalinowi, zdali sobie spraw?, ?e b?d? musieli odda? Skarbiec Cesarski Sowietom lub Anglikom – ale znale?li salomonowe wyj?cie i sprzedali go Hitlerowi, gdy? ten MUSIA? ukry? go w Landach Wschodnich, które MUSIA?Y by? anektowane przez Polsk?, wobec czego B?d? Mogli go ODZYSKA?.
Tej mojej interpretacji Skarbca Hitlera „czepi?a si?” sekcja wywiadu wojskowego, która mo?e Dzi?ki Temu, nie skapitulowa?a przed NKWD-Mossadem. Magdalena ?uk mia?a w?a?nie zainteresowa? i zaanga?owa? Egipcjan w t? spraw? wed?ug doktryny Boles?awa Piaseckiego, ale pad?a ofiar? ATAKU egipskiej tajnej s?u?by, która niejednokrotnie dawa?a dowody, ?e jest na us?ugach NKWD-Mossadu.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=_63PfhP91T0
Historia Na Szybko - Historia Anglii od Prehistorii do Normanów cz.1

STONEHENGE jest odatowane na rok 2900 p.n.e., co jest Skurwysy?stwem ?ydowskim. By?o datowane na XXV wiek p.n.e., czyli IBERYJSK? kultur? pucharów dzwonowatych, ale ja wykaza?em za polskimi archeologami, ?e nie Iberyjska, ale EGIPSKA jako ?wiatowy Imperializm Starego Pa?stwa, która ZBURZY?A Stonehenge, a datowanie KAMIENNEGO Stonehenge DREWNIANYM jest idiotyzmem, gdy? to jest datowanie Dendrologiczne Z OSTATNIEJ wymiany pali, które trzeba by?o wymienia? co Kilkadziesi?t lat je?li nie by?y d?bowe.
Angli? CZARNYMI Piktami zaludnili Egipcjanie kultury pucharów dzwonowatych, którzy ZBURZYLI Stonehenge, bo wie?a Nawigacyjn? do ?eglug? Wschód-Zachód, z Ba?tyku do La Manchy, nie by?a im potrzebna.
?wiatowy imperializm egipski wzi?? si? z Konkurów Zeusa z Poznania do Hery z Pragi. Zaloty zosta?y przerwane i wybuch?a wojna, w której wódz Hery HERAKLES pobi? Zeusa, ale Hera da?a si? udobrucha? i wys?a?a Herkulesa przez Apeniny do Hiszpanii, któr? ten podbi? gromi?c Feaków z Tartessu-Tnageru. Na to tylko czekali Egipcjanie z Triestu, którzy w sojuszu z Serenami z Pomorza podbili Europ? do Morawy i dolnej Pilicy, Wypraszaj?c Szreniaw? z Kielc, który zd??y? zbudowa? sobie tam zamek Biskupi. To da?o im STALOWNICTWO Kieleckie, na którym wyrós? Imperializm Starego Pa?stwa. Szreniawa, który Podpisa? sojusz z Egiptem, wyniós? si? do Warszawy, gdzie zbudowa? sobie zamek UJAZDOWSKI.
To kwalifikuje STONEHENGE. Zebrano najlepszych kamieniarzy angielskich, którzy orzekli, ?e do Budowy Stonehenge by?a NIEZB?DNA STAL STOPOWA a ta by?a tylko w Kielcach.
Pocz?tkowo my?la?em, ?e Stonehenge jako NADMGIELN? Wie?? Nawigacyjn?, Astronomiczna i Meteorologiczn? zbudowa? Posejdon z Poznania, ale okaza?o si?, ?e tylko uko?czy? j? sekwojami francuskimi, a kamienny postument zbudowa? Chejron z P?ocka. Poniewa? molestowa?em Anglików, ?e W?adca Pier?cieni pochodzi z MALBORKA, to ujawnili, ?e to Kronika Oxfordzka sprzed 8 tysi?cy lat, któr? odczytali wojskowi kryptolodzy angielscy. Poprawi?em na SIEDEM tysi?cy lat jako Chejrona z P?ocka SPRZED Budowy Stonehenge.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 401, 402, 403 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 402 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group