Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 402, 403, 404 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/09/17/wolne-tematy-47-2019/

To nie Gamonie, ale JURGIELTNICY. Asz mówi? mi, ?e podczas Licytacji w Poznaniu, która dotyczy?a po?rednio mego minireaktora URSZULA SIPI?SKA u CEGIELSKIEGO, zda? sobie spraw?, ?e maj? do czynienia z band? niemieckich agentów, która wyst?puje jako Kapita? Pozna?ski, co si? potem ujawni?o jako Psiarnia Tusków.
Szczecin by? stolic? w l. 899-1005, gdy? Pozna? na stolic? si? nie nadawa?, bo móg? by? ?atwo zatopiony tam? poni?ej. To by?o powodem kapitulacji pod Poznaniem 1005 i 1157. Manifestacj? sto?eczno?ci by?y LONDY?SKIE mury Szczecina-Gniezna nad D?ugim Morzem, bo d?u?sze jest tylko Czerwone. Mury te zosta?y rozebrane na mocy kapitulacji przed II krucjat?, gdy Henryk Lew poprowadzi? na Po?abie 10 razy wi?cej krzy?owców zachodnio- i ?rodkowoeuropejskich ni? cesarz na Bliski Wschód.
Badana za Gierka S?owia?ska Atlantyda zosta?a odatowana na po?ow? II tysi?clecia pne a zbudowano j? ze skandynawskiego kamienia balastowego. Skandynawowie importowali bowiem ze Szczecina nie tylko we?n? czesk?, ale i ?ywno?? oraz ?elazo ?l?skie. GNIEZNO znaczy?o tyle co Stolic?. Gdy przenosi? si? Ksi??? to PRZENOSI?A si? Stolica.
Na podstawie kapitulacji 1005 Szczecin oddano synom Ody Teodorykówny, stolic? Imperialn? przeniesiono do Kruszwicy a stolic? Wojenn? zosta? Wroc?aw. Stolic? Ko?cieln? zosta? za? Giecz-Bydl?cin, który nazwano presti?owo GNIEZNEM, co utraci?o swe sto?eczne znaczenie. Budow? katedry Imperialnej podj?to jednak w Kruszwicy, któr? uko?czy? Mas?aw a zosta?a rozebrana przez Czechów i Krzy?aków.
Brzetys?aw zburzy? cz??ciowo katedr? chrobrowsk? w Gieczu-Gnie?nie a Kazimierz jej Nie Odbudowa?, bo potrzebowa? Archiketedry w Kaliszu. Tu potrzebna jest SZACHOWNICA polityczna: Po bitwie nad Mozgaw? KANCLERZ Pryncypatu Miko?aj osadzi? na Gargamellu W?adys?awa Laskonogiego a na Okole Kazimierza Mieszkowica. Bezpo?rednio przed sw? ?mierci? w 1206 r. odda? Kraków Henrykowi I z Wroc?awia, który utrzyma? W?adys?awa i Kazimierza jako wasali Wielkiego Ksi?cia Krakowskiego.
W r. 1210 dosz?o jednak do spisku Mo?nych ma?opolskich, którzy wygnali W?adys?awa, przywo?ali z Sandomierza Leszka Bia?ego i spo?em wygnali z Opola Henryka I, gdzie osadzili Kazimierza Mieszkowica. Wobec tego Henryk wygna? z Kalisza W?adys?awa Odonicza i osadzi? tam W?adys?awa Laskonogiego.
Ten stan trwa? do Zamachu w G?sawie w r. 1227, w którym zgin?? Leszek a Henryk zosta? uwi?ziony w Czersku. Jadwiga wykupi?a Henryka za Sieradz i ??czyc?, który po uwolnieniu anektowa? Kalisz i Pozna? Lewobrze?ny wyp?dzaj?c Arcybiskupa DO GNIEZNA.
Znaczy to, ?e Gniezno Wielkopolskie zosta?o Archipatriarchatem DOPIERO w roku 1229. Zamek Biskupi w Kaliszu zosta? zburzony a Archikatedr? przebudowano na Teatr. By? to budynek reprezentacyjny, gdy? odbywa?y si? w nim spotkania carów królami pruskimi. Zosta? zburzony przez Prusaków w r. 1914 a na tym miejscu postawiono teatr BOGUS?AWSKIEGO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2019 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://akademiapolityczna.wordpress.com/tymczasowa-rada-stanu/
TYMCZASOWA RADA STANU

Przes?anie z dnia 11 wrze?nia 2019r. a pod filmikiem dalszy ci?g dzia?a?:

Teresa Garland – Plan na przej?cie w?adzy w Polsce przez Polaków! Filmik z dnia 17 IX 2019r. Kraków tu: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/09/20/teresa-garland-plan-na-przejecie-wladzy-w-polsce-przez-polakow/
List otwarty z dnia 18 IX 2019r. do odczytania na spotkaniu komitetów wyborczych które z powodu z?ego Kodeksu Wyborczego nie mog?y wystawi? swoich kandydatów do wyborów do Sejmu w 2019r.: „List otwarty do uczestników spotkania w dniu 21 IX 2019r. w restauracji „U Witaszka” g. 12.00 na trasie Warszawa P?ock w sprawie wyborów 2019r.!” w linku poni?ej:  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/09/18/list-otwarty-do-uczestnikow-spotkania-w-dniu-21-ix-2019r-w-restauracji-u-witaszka-g-12-00-na-trasie-warszawa-plock-w-sprawie-wyborow-2019r/
Audycja do wys?uchania w sprawie Tymczasowej Rady Stanu z dnia 17 IX 2019r.: NA ?YWO DZI? !! 21.00 GO?? SPECJALNY Teresa Garland – ODDOLNA INICJATYWA „ewolucja czy rewolucja” zmiany w Polsce ZAPRASZAM ! w linku poni?ej:  https://miziaforum.com/2019/09/17/na-zywo-dzis-21-00-gosc-specjalny-teresa-garland-oddolna-inicjatywa-ewolucja-czy-rewolucja-zmiany-w-polsce-zapraszam/
Relacja wideo – Tymczasowa Rada Stanu – Teresa Garland – Kraków 15 IX  2019r. https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/09/17/relacja-wideo-tymczasowa-rada-stanu-teresa-garland-krakow-15-ix-2019r/
Zadania do natychmiastowego wykonania przez ka?dego ?wiadomego Polaka który chce ratowa? Ojczyzn?!  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/09/13/zadania-do-natychmiastowego-wykonania-przez-kazdego-swiadomego-polaka-ktory-chce-ratowac-ojczyzne/
Tymczasowa Rada Stanu – Przes?anie i pliki do pobrania – info w artykule – link poni?ej: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/09/13/tymczasowa-rada-stanu-przeslanie-i-pliki-do-pobrania/
TYMCZASOWA RADA STANU – WST?PNY PLAN DZIA?ANIA info w artykule – link poni?ej:  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/09/12/tymczasowa-rada-stanu-wstepny-plan-dzialania/
Tymczasowa Rada Stanu AD2019 – Kraków 14-15 IX 2019r. ZAPROSZENIE do w spó?dzia?ania tu:  
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/09/11/tymczasowa-rada-stanu-ad2019-krakow-14-15-ix-2019r-zaproszenie-do-wspoldzialania/
W Krakowie w dniu 14 oraz 15 IX 2019r b?d? przyjmowa? osoby ch?tne do wspó?tworzenia Tymczasowej Rady Stanu.
14 IX 2019r. Kraków, Rynek G?ówny pod Pomnikiem Adama Mickiewicza, od godziny 14.00 do godziny 16.00
15 IX 2019r. Kraków, Rynek G?ówny pod Pomnikiem Adama Mickiewicza, od godziny 15.00 do godziny 17.00
Wst?pne cele:
Przygotowanie pakietu reform oraz ustaw do wdro?enia dzia?aj?c bezpo?rednio na podstawie art.4 Konstytucji z 1997r W pierwszej kolejno?ci Zmiana Kodeksu Wyborczego, nast?pnie dokonanie poprawki do Konstytucji z 1997r.
Art. 8 par.1 który brzmi: „Konstytucja jest najwy?szym prawem Rzeczypospolitej Polskiej” a winien brzmie?:  „Konstytucja jest najwy?szym prawem  stanowionym Rzeczypospolitej Polskiej” oraz uznanie Prawa Naturalnego za obowi?zuj?ce w polskim systemie prawnym.
2. Przygotowanie i koordynowanie bezpiecznej i pokojowej operacji przej?cia w?adzy od tajnych s?u?b i przekazania jej Narodowi Polskiemu.

Teresa Garland
*********************************************************
Inicjatyw? Pani Teresy uwa?am za Zbawienn?, ale przedstawione powy?ej Wnioski s? mo?liwe do realizacji dopiero w DRUGIEJ kolejno?ci takiego Gremium. Najpierw musi zadzia?a? Forum INTERNETOWE Tymczasowej Rady Stany, które mo?e przej?? rol? Konstruktywnej Opozycji Parlamentarnej, gdy? POPiS zostawi? to Ob?ogiem. Moja https://www.wandaluzja.pl zosta?a okaleczona – prawdopodobnie z?o?liwie, gdy? by?a najpoczytniejsz? i najro?sz? witryn? IN w USA, któr? Trumpf OBIECA? zamkn??, wi?c zosta?a przej?ta przez HUAWEI, którego nie mo?na w TEJ TO RACJI z USA usun??, bo kilku kongresmenów OSTRZEG?O Trumpfa, ?e to jest NIEMO?LIWE. Je?li jednak Kto? si? podejmie uregulowania sprawy z HUAWEIem i Home.pl to stawiam do dyspozycji TRS https://www.wandaluzja.pl//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2019 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JURGIELTNICY POZNJA?SCY

Jurgieltnicy Pozna?scy próbuj? zainstalowa? Stolic? Wczesnopiastowsk? w Gnie?nie Wielkopolskim, co jest Podcieraniem si? Panem Oceanów POSEJDONEM, do czego daje im prawo zrobienie przez BERLIN z Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest ZBRODNI? PRZECIW LUDZKO?CI, papieru toaletowego. Asz powiedzia?, ?e w Poznaniu graj? Nie Niemcy, ale BERLIN, co uzupe?ni?em, ?e Berli?ski Komitet Redakcji i Cenzury Mediów Polskich.
Chodzi o WYELIMINOWANIE Wczesnopiastowskiej Polski z Historii Powszechnej przez PRZENIESIENIE jej stolicy do Giecza-Bydl?cina, który by? najwi?kszym o?rodkiem handlu byd?em w?gierskim i ukrai?skim w Pó?nocnej Polsce a wo?owina by?a strategicznym wiktua?em marynistycznym, bez którego Skandynawia obej?? si? nie mog?a. Hodowla byd?a MI?SNEGO by?a za? tam Nieop?acalna, tak jak w Moskwie. Dla Europy Pó?nocnej by?o to tak wa?ne jak import przez Gda?sk pszenicy ukrai?skiej, ale to nie powód, aby przenosi? stolic? Polski do GIECZA.
Jest to powtórzenie TRYKU ze znalezieniem grobowców wandalskich na wroc?awskim Zakrzowie, które wprowadza?y S?owia?szyzn? do Historii Powszechnej. Wówczas spraw? za?atwi? Radca Cesarski z Berlina, który KAZA? zakwalifikowa? OGRABIONE grobowce jako Germa?skie i SKU? z katusza na zachodniej fasadzie Sukiennic DAT? z portalu Budowy I Domu Kupców czyli Gie?dy z czasów RZYMSKICH, który to okaleczony kartusz mo?na ogl?da?.
Grobowce Wandalskie by?y aneksem aneksji przez WANDALÓW, po ?acinie Wenedów od Wenedy-Bydgoszczy, Samboru-Kijowa w roku 332. W Miliczu zebra? si? wandalski sztab generalny, który wys?a? ?andarmów, którzy zamordowali m?odego ksi?cia za PRZYJ?CIE Poselstwa Rzymskiego i Darów, wobec czego Rzymianie z Kijowa UCIEKLI za Dunaj. Ksi?cia z ?on? i dzieci?ciem pochowano w HANIEBNYM grobowcu z Darami Rzymskimi.
ZEPCHNI?CIE stolicy Wczesnopiastowskiej Polski do Giecza-Bydl?cina degraduje Polsk? z KONKURENCYJNO?CI wobec Niemiec. Ró?nica polega?a tylko na tym, ?e Niemcy anga?owali si? we W?oszech a Polacy w CHINACH, z której to racji komuni?ci chi?scy nas?ali na nas TRUCICIELI i Bili Czo?em przed tajnymi kontami izraelskimi.
Najwi?kszym wyczynem jurgieltników pozna?skich by?o jednak Zgnojenie u CEGIELSKIEGO minireaktora URSZULA SIPI?SKA.
[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2019 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=8R7Mu7tjtn0//

NA BOGATO - NAJWI?KSZE SKARBY W HISTORII. HISTORIA BEZ CENZURY

Uczono mnie, ?e Najwi?kszym ?upem w Historii by?a Konfiskata przez Oktawiana-Augusta Z?ota Egiptu na podstawie dostarczonego mu przez Heroda Wlk REJESTRU z?ota egipskiego. Z?oto to jest identyfikowane z Zaginionym Zlotem Rzymu, ukrytym w LABIRYNCIE, którego Prus szuka? w Tebach Stubramnych. Ja jednak, na podstawie wywodu Profesora Krawczuka – tego co odpowiedzia? Red. Or?owskiej, CO TO, WE WROC?AWIU PROKURATORÓW NIE MACIE? zidentyfikowa?em ten Labirynt ze skarbcem Aleksandra Wielkiego na LabirynTHOSIE-Athosie, który O-A wyznaczy? na Skarbiec Cesarski.
Wg Prof. Krawczuka to Z?oto Egiptu ZAREKWIROWALI Trakowie z Aleksandrii Troja?skiej, wobec czego flota rzymska musia?a przerwa? obl??enie Taurygi-Krymu a O-A wys?a? do Aleksandrii Troja?skiej Heroda Wlk. Nic z tego nie wysz?o, bo Wali? ?BEM w ?cian?: JOWE, ZWRÓ? MI Z?OTO EGIPTU... - OKRAD?E? RZYM. ZWRÓC? CI, JAK MI ZBUDUJESZ NAJWSPANIALSZ? ?WI?TYNI? NA ?WIECIE – wi?c O-A Rad Nie Rad, musia? zakasa? tog? i budowa? BAALBEK, i to w czasie, gdy Wandalowie gospodarowali w Rzymie.
KOPI? ?wi?tyni w Baalbeku zbudowano na LIBANIE krakowskim jako Pomnik Pokoju z Rzymem w roku 14.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2019 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=8R7Mu7tjtn0//

NA BOGATO – NAJWI?KSZE SKARBY W HISTORII. HISTORIA BEZ CENZURY

Uczono mnie, ?e Najwi?kszym ?upem w Historii by?a Konfiskata przez Oktawiana-Augusta Z?ota Egiptu na podstawie dostarczonego mu przez Heroda Wlk REJESTRU z?ota egipskiego. Z?oto to jest identyfikowane z Zaginionym Zlotem Rzymu, ukrytym w LABIRYNCIE, którego Prus szuka? w Tebach Stubramnych na zlecenie cara. Ja jednak, na podstawie wywodu Profesora Krawczuka – tego co odpowiedzia? Red. Or?owskiej, CO TO, WE WROC?AWIU PROKURATORÓW NIE MACIE? zidentyfikowa?em ten Labirynt ze skarbcem Aleksandra Wielkiego na LabirynTHOSIE-Athosie, który O-A wyznaczy? na Skarbiec Cesarski.
Wg Prof. Krawczuka to Z?oto Egiptu ZAREKWIROWALI Trakowie z Aleksandrii Troja?skiej, wobec czego flota rzymska musia?a przerwa? obl??enie Taurygi-Krymu a O-A wys?a? do Aleksandrii Troja?skiej Heroda Wlk. Nic z tego nie wysz?o, bo Wali? ?BEM w ?cian?: JOWE, ZWRÓ? MI Z?OTO EGIPTU… – OKRAD?E? RZYM. ZWRÓC? CI, JAK MI ZBUDUJESZ NAJWSPANIALSZ? ?WI?TYNI? NA ?WIECIE – wi?c O-A Rad Nie Rad, musia? zakasa? tog? i budowa? BAALBEK, i to w czasie, gdy Wandalowie gospodarowali w Rzymie.
KOPI? ?wi?tyni w Baalbeku zbudowano na LIBANIE krakowskim jako Pomnik Pokoju z Rzymem w roku 14.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2019 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/09/21/inwazja-celtow-i-jej-skutki/

Notka wydawnicza: Katolicki historyk Wojciech Kempa, redaktor naczelny magazynu Magna Polonia, wyda? ksi??k? o historii Polski pt. „Co przed Mieszkiem I?”, Grzegorz Braun #ydawnictwoMagnaPolonia.

Ad. 4. Easy Rider pisz?c POD moim postem porówna? ksi??k? Katolickiego Historyka Wojciecja Kempy do Niejakiego Wandaluzji. – Nie wiem Komu mam GRATULOWA?, wi?c mo?e Katolickiemu Wydawnictwu Grzegorza Brauna Magna Polonia ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TAJNA HISTORIA POLSKI Konfederacji Korony Polskiej

Historyk Katolicki Wojciech Kempa i publicysta Katolicki Grzegorz Braun ZAKASOWALI wszystkich Na G?ow? internetow? dystrybucj? ksi??ki Wojciecha Kempy „Co przed Mieszkiem I?”, #wydawnictwoMagnaPolonia, bo subskrypcja wynosi JU? 111 TYSI?CY. To daje Gwarancj?, ?e tajna historia polski Gównem Malowana nie dostanie si? w Nieodpowiednie r?ce, bo jest przeznaczona tylko dla Prawowiernych Katolików, którzy dostan? na tej podstawie kapita?owej gratyfikacje.
To jest ?ydowska konspiracj? finansowa.

Angela Merkel NIE WIERZY w Satelitarn? Detekcj? Z?ota i Wielk? Lechi?, ale Andersówna szuka z SATELITY metali kolorowych i ziem rzadkich 800 metrów pod ziemi?. Bufetowej Merkel uda? si? OKTABERFEST.
Zapyta?em Asza, dlaczego KGHM szuka z?ó? miedzi na Wyspach Dziewiczych, skoro Niemcy odkryli najwi?ksze z?o?a metali kolorowych w Europie w Jurze Krakowsko-Cz?stochowskiej, na co odpowiedzia?: TYCH KOMUNISTYCZNYCH Z?ODZIEI DO CZ?STOCHOWY NIE WPUSZCZ? – ale Grzegorza Brauna wpuszcz?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPRAWA PRIDUPNIKA Mateusza Morawieckiego

Mam list Federalnego Biura ?ledczego USA (FBI) czyli najpowa?niejsz?go urz?du ?wiata, które teraz jest Urz?dem z w?asn? inicjatyw? ?ledcz?, z zapytaniem, dlaczego nie realizuj? mych czeków? Zosta?em te? pouczony, ?e czek mam z?o?y? w banku, w którym mam konto dewizowe, a bank zrealizuje mój czek w ci?gu 3 dni.
Podczas ?ledztwa Przeciwko Mnie jako Oszustowi ?wiatowemu FBI, Interpol i ONZ znalaz?y kilka moich czeków i odes?a? mi je do zrealizowania z adnotacj?, ?eby nie zosta?y UKRADZIONE przez Nieuczciwych ur??dników pa?stwowych, jak to by?o w przesz?o?ci. Je jednak nie mog? zrealizowa? ich, gdy? RÓWNOCZE?NIE zlikwidowano w Polsce obrót czekowy. Zg?osi?em si? wi?c do Banku PKO, który skupowa? czeki, ale Nie Chcieli Ich nazywaj?c to Oszustwem Nigeryjskim.
Uda?em si? wi?c na Policj?, ?eby wszcz?li ?ledztwo przeciw Oszustom Nigeryjskim, którzy jako ONZ przys?ali mi FA?SZYWY czek, na co jeden z policjantów odpowiedzia? ?ADNIE PAN SOBIE TO WYDRUKOWA?, ale ?ledztwa przeciwko mnie jako Fa?szerzowi Czeków nie podj?li.
Kilka innych banków nazwa?o moje czeki OSZUSTWEM NIGERYJSKIM a szwagier, który Sprawdza? je zrobi? mi awantur? jako G?upiemu Jasiowi, wr?czaj?c mi literatur?: JAK UNIKN?? OSZUSTWA NIGERYJSKIEGO. Oszustem Nigeryjskim okaza?a si? tez LIKWIDACJA w Polsce Obrotu Czekowego, wprowadzona je?li nie z Dzienn? to miesi?czn? zgodno?ci? z dostarczeniem mi przez ONZ odzyskanych czeków.
To jest OKALECZENIE polskiego systemu bankowego, gdy? czek Zyska? na bankowo?ci elektronicznej staj?c si? z banknotu Certyfikatem. Jak mi t?umaczono z ONZ to WYSTARCZY to wystarczy certyfikat czeku z?o?y? w banku, w którym mam konto dewizowe jako Awizo do mego kapita?u, aby uzyska? go w ci?gu 72 godzin, a przez Likwidacj? czeków Polacy zostali WYKLUCZENI z tego dobrodziejstwa internetowego, gdy sperma jerozolimska ma obs?ug? czekow? w Banku PKO, który nazywa si? POLSKIM ??? ?ydówka nie bior?c do r?ki mego czeku odpowiedzia?a mi przez rami?: TO NIE JEST CZEK czyli Fajnie to sobie goju wydrukowa?e?. W 5 bankach, gdzie stwierdzono Oszustwo Nigeryjskie, odmówiono wezwania Policji.
Gdy wysy?a?em pieni?dze do USA to w ING Banku kazano mi napisa? o?wiadczenie: O?WIADCZAM, ?E JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO, które nosz? w teczce. To by?oby ?mieszne, gdyby ING nie by? ?wiatowym bankiem holenderskim, który WIDOCZNIE zechcia? schowa? Bank ?wiatowy do Worka, jak Rotszyld Angli?. Amerykanie modlili si?: ?WI?TY STALINIE, CHRO? NAS PRZED ROTSZYLDAMI.
?wi?ty Stalin mo?e by ich ochroni?, ale zosta? OSKALPOWANY przez mego stryja wi?c po z?o?eniu przeze mnie w Niemczech zeznania o Satelitarnej Detekcji Z?ota Rotszyld wjecha? Tryumfalnie do USA trzymaj?c za jaja Rokefelera Satelitarn? Detekcj? Z?ota. Bufetowa Angela Merkel – ta od OKTABERFESTU – Nie Wierzy w Satelitarn? Detekcj? Z?ota i Wielk? Lechi? z atlasów historycznych USA, ale Andersówna szuka metali kolorowych i ziem rzadkich z SATELITY do 800 metrów pod ziemi?.
WYBRYK ING Banku okaza? si? chora?em: A S?OWO STA?O SI? CIA?EM... Moja wysy?ka 1500 Euro faktycznie okaza?a si? Oszustwem Nigeryjskim Rotszylda. Ale je?li ja zdoby?em skalp Rotszylda to jego Pridupnik, Mateusz Morawiecki, musi si? poda? do dymisji ju? DZI?.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OSZUSTWO NIGERYJSKIE

Ameryka?ski komisarz ONZ mego kapita?u B?AGA MNIE o obron? przed Rotszyldami. Wobec tego og?aszam paszporty komisarzy USA i WBr: http://wandaluzja.pl/?p=p_367&sName=47.-zloto-stalina// NIENAWI?? Rotszyldów do mnie nie wynika tylko z historycznej Nienawi?ci Piastów do Prawdziców, bo brytyjski komisarz mego kapita?u Proponowa? mi Podzieli? go na Po?ow?. Odmówi?em, gdy? wed?ug prawa Polskiego to mog? mu da? najwy?ej 30%, wobec czego nie odpisa?.
Gdybym si? zgodzi? to by?oby to ZAW?ASZCZENIE przez Rotszyldów ameryka?skim kapita?em powierniczym ksi???t niemieckich, a ja boj? si? bardziej Rotszyldów ni? tych Ksi???t. Komuna Paryska PAL?C archiwa paryskie zniszczy?a francuski kapita? powierniczy, tak jak bolszewicy rosyjski.
Je?li Pridupnik Mateusz Morawiecki nie poda si? do dymisji to znaczy, ?e ja nie oskalpowa?em Rotszylda tylko zabra?em mu AFRO. Naj?adniejsze Afro, jak stwierdzono w Lagos, mia? Donald Tusk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

?WI?TY STALINIE, CHRO? NAS PRZED ROTSZYLDAMI

Trudno podejrzewa? Prezydenta II Rzeczpospolitej na Uchod?ctwie, hrabiego Potockiego, o nieodpowiedzialno?? polityczn?. Jego gadanie o Kontrybucji od Niemiec jest bowiem dezawuowaniem doktryny Józefa Becka, ?e agresja Niemiec na Polsk? spowoduje aneksj? przez Polsk? ?l?ska, Pomorza i Prus Wschodnich jako KONTRYBUCJI: „Wojn? Rewan?ow? zako?cz? sowieckie czo?gi w Berlinie, ale Zwi?zek Sowiecki PRZEGRA wojn? z powodu STRAT”.
Z tej racji g?osi?em, ?e gadanie Jaros?awa Kaczy?skiego o Kontrybucji Niemieckiej odnosi si? do OKTABERFESTU, na którym Bufetowa Angela Merkel ZAPRZECZA?A Satelitarnej Detekcji Z?ota i Wielkiej Lechii z ameryka?skich atlasów historycznych. Polskie roszczenia kontrybucyjne Popar? Prezydent Donald Trumpf.
Donald Trumpf nale?y do synagogi Chabad Lubawicz, któr? powo?a? król Stanis?aw August Poniatowski dla Ksi?stwa Smole?skiego jako HADZI czyli Pielgrzymk? do Mekki. Polscy ?ydzi mieli bowiem czci? jako Boga Ojca ALLACHA. Po aneksji przez Rosj? Litwy, któr? dekretem Katarzyny Wielkiej nazwano BIA?ORUSI?, synagog? w Lubawiczach przeniesiono do Warszawy, a podczas II.W? ?ydowscy wyznawcy Allacha zostali deportowani do USA frachtem powrotnym konwoii zbrojeniowych, wed?ug doktryny Himmlera ISLAM JEST NIEMIECKI.
Hitler i jego totumfacki Himmler byli agentami paryskiego Rotszylda. Doktryn? londy?skiego Rotszylda mia?em zrealizowa? ja, godz?c si? na podzia? mego kapita?u powierniczego w WBr Po Po?owie, bo wówczas Niemcy jako moi D?u?nicy z OKTABERFESTU musieliby przyj?? podzia? powierniczego kapita?u ksi???t niemieckich w USA te? Na Pó?, co czyni z USA HOLDINGOWY folwark Rotszylda jako Depozytariusza kapita?ów ksi???t niemieckich.
Unia Europejska, która jest HOLDINGOWYM folwarkiem Rotszylda, powsta?a na kapitale Satelitarnej Detekcji Z?ota i ?ydoarabskim Cherubina Hitlera, dla 70 milionów jezuitów muzu?ma?skich. Rotszyldy nie s? jezuitami, ale graj? nimi dla Niewolenia Anglii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 1:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anita B?aszczak, RZ?D ZBYTNIO NIE SZKODZI?, ALE I NIE POMAGA? – ?rednio na s?ab? czwórk? z minusem w skali szkolnej, oceniaj? organizacje przedsi?biorców polityk? gospodarcz? PiS; Rzeczpospolita, 30 IX 2019, s, A18-19.

Artyku? jest ilustrowany Ch?tnym POCA?UNKIEM Szyd?o wr?czaj?cemu jej KWIATY Morawieckiemu z podpisem: W grudniu 2017 roku Beat? Szyd?o na stanowisku premiera zast?pi? Mateusz Morawiecki.
Czesi mówi? o Nepamucenie: NE POMUG, ALE I NE ZASZKODIL, a Polacy o Morawieckim: NIE ZASZKODZI?, ALE NIE POMÓG?. Mnie jednak zaszkodzi? bardzo likwidacj? Awansuj?cego w ?wiecie systemu czekowego, ?eby WYELIMINOWA? z systemu finansowego Polaków, którzy bankowo?ci elektronicznej nie ufaj?, jako NKWD-Mossad. Mateusz jest za? synem Enkawudzisty, który jako Zawodowy Prowokator SmerSza przyczyni? si? do ?mierci wielu Polaków. Kornel Morawiecki ca?e zawodowe ?ycie by? zwi?zany z Politechnik? Wroc?awsk? a ja w IN pisa?em: POSZUKUJEMU KREWNYCH MARGRABIEGO NA MIROWIE, GONZAGI-MYSZKOWSKIEGO, ZAMORDOWANEGO PRZEZ UB NA POLITECHNICE WROC?AWSKIEJ.
Podczas t?umienia przez Pop?awskiego i Burdzi?owskiego Pozna?skiego Czerwca po mie?cie jecha?a ci??arówka wype?niona cia?ami ?o?nierzy, z której ?cieka?a krew a spiker g?osi?; OTO, CO ZROBILI Z NASZYMI ?O?NIERZAMI BANDYCI I FOLSDOJCZE, na co jedna kobieta zakrzycza?a ZOSTALI ZAMORDOWANI PRZEZ UB. Nie przez UB, tylko przez SmerSz czyli kolesi i mocodawców Kornela Morawieckiego chod? ten by? enkawudzist?.
Obserwowa?em w ELWRO, jak Kornel Morawiecki ZGNOI? Jacka Karpi?skiego, autora APPLE, MICROSOFT I GOOGLE wed?ug 45 PRZYKAZA? NKWD MISZCZENIA POLSKI: http://wandaluzja.pl/?p=p_327&sname=testament-stalina Takie gnoje zniszczy?y potem Polsk? przy Okr?g?ym Stole i w Magdalence, bo OKTABERFEST TO ZWYCI?STWO 1939.
Najwi?kszy antysemita angielski Oliver Cromwell odda? Angli? w NIEWOL? spermie jezuickiej jako rabinackiej masonerii, ?eby ta jako polska policja polityczna wywo?a?a powstanie Chmielnickiego, które uchroni?o Angli? przed sojuszem hiszpa?sko-polskim.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 6:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.wykop.pl/link/5153135/bialek-swiat-jest-wlasnoscia-kilku-korporacji-podbily-rowniez-polske/

U Maruchy jest WEJ?CIE na witryn? Bia?ek, CZAS NIEWOLIKÓW z mottem "?wiat jest w?asno?ci? kilku korporacji. Podbi?y równie? i Polsk?".
Pan Bia?ek chce sprowadzi? nas na manowce czyli na Manin? sandomiersk?, bo Rotszyld kupi? Polsk? za miliard dolarów u Kaczy?skich, o czym dowiedzia?em si? i Giertychów, którzy t? wiadomo?? mogli mie? z londy?skiej lo?y maso?skiej. Z tego za? taki wniosek, ?e na Wawelu le?? nie Trzy Nogi, ale SOBOWTÓR Lecha Kaczy?skiego, który na OK?CIU wsiad? nie do Polskiego I?a 154, ale ?ydowskiego, który polecia? nie do SMOLE?SKA, ale do USA, ?eby Gospodarowa? tym MILIARDEM dolców.
Poza tym Zwi?zek Sowiecki by? NIEWOLNICZYM folwarkiem Rokefelera, który zabra? go niemieckiemu Rotszyldowi po bitwie nad Niemnem. Pi?sudski kaza? Rozstrzeliwa? Mauserów, którym p?aci? Rotszyld, a z bolszewickimi najemnikami chi?skimi i japo?skimi, którym p?aci? Rokefeler, Nie Walczy?.
Marksizm daje monopol na PRZEMOC pa?stwow? – sk?d Niewolnictwo pa?stwowe – natomiast Lasalizm jest do obs?ugi Holdingu. Po wyeksploatowaniu przez marksizm Patriotyzmu komunizm sta? si? NIEOP?ACALNY, a jako Niereformowalny trzeba go by?o reformowa? Lasalistycznie. By?o to do?? Wstydliwe, gdy? najwybitniejszymi politykami marksistowskimi byli Lenin i Stalin a lasalowskimi Mussolini i Hitler, czyli faszysta i ??y-faszysta.
Reform? komunizmu przeprowadzili post-komuni?ci jako LIBERA?OWIE, co okaza?o si? najwi?kszym Z?odziejstwem i Grabie?? w Historii. W Polsce najbardziej ob?owili si? Niemcy z OKTABERFESTU, ?e Satelitarna Detekcja Z?ota jest NIEMO?LIWA a Wielka Lechia z ameryka?skich atlasów historycznych to BZDURA. Okaza?o si? te?, ?e Warszawa nie jest zdolna do sprawowania w?adzy sto?ecznej, wi?c po kompromitacji Gda?ska zacz?? do tego aspirowa? KRAKÓW.
Po ob?upieniu i ZNISZCZENIU Polski, gdy okaza?o si?, ?e podzia? jej miedzy Izrael a Niemcy jest Niemo?liwy, kupi? t? Mas? Upad?o?ciow? Rotszyld za miliard dolców i w??czy? do swego folwarku HOLDINGOWEGO, który nazywa si? Uni? Europejsk?. Pan Bia?ek myli si? nazywaj?c Holding NIEWOLNICTWEM. Holding to wy?sza forma Niewolnictwa, to TALIBAN czyli W?cieklizna. Talibowie chrze?cija?scy trzymali pieni?dze w bankach ?ydowskich wi?c kastrowali Rzymian i Greków, niszczyli ?wi?tynie, palili biblioteki i archiwa.
W II wojny ?ydowskiej Trajana zamordowali setki tysi?cy Rzymian i Greków. - Nie ?ydzi, ale TALIBOWIE chrze?cija?scy, tote? Rzymianie bali si? ich bardziej ni? ?ydów. Obrona swej W?ASNO?CI – za co talibowie uwa?ali mordowanie Rzymian – jest NAJSILNIEJSZYM INSTYNKTEM.
Otó? HOLDING Wprz?ga wszystkich zdolnych i ambitnych w system ca?kowitego UBEZW?ASNOWOLNIENIA wobec Bankstera, ?e jedyn? dzia?alno?ci? jest W?CIEKLIZNJA spo?eczna. Jest to wi?c nie tylko Wy?sza forma niewolnictwa, ale i wy?sza forma spo?eczna, która nazywa si? TALIBANEM. Attyla uzna? Pa?stwo Wyznaniowe czyli Taliban, ale przeciwstawili si? mu Wandalowie – sk?d NIENAWI??.
Wyznaniem Wiary Holdingu jest ?ykaczyzm Z?ota, wi?c trzeba by?o zlikwidowa? Folwark Niewolniczy, ?eby ustanowi? znacznie lepszy TALIBAN. W Niemczech zadawa?em g?upie pytanie, CZY ZWI?ZEK SOWIECKI ZOSTANIE PRZYJ?TY DO EUROPEJSKIEJ WSPÓLNOTY GOSPODARCZEJ – ?eby zorientowa? si?, czy moi rozmówcy wiedz?, ?e to droga do Talibanu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z?OTO INDII W TUPIE

Poniewa? komisarz ONZ mego kapita?u w USA zosta? ZGNOJONY to podkre?lam, ?e to jest kazus Z?ota Indii i ?ledztwa ONZ w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota w Niemczech. Wypada to t?umaczy?, ?e Donald Trumpf jest cz?onkiem smole?skiej synagogi Hadad Lubawicz, uznaj?cej za Boga Ojca ALLACHA z Mekki, co jest w racji kapita?u ?ydoarabskiego.
To jest sprawa LWOWSKA, II tego rodzaju po archiwum Sejmu ?l?skiego we Wroc?awiu, gdy? Niko?aj Podgorny tak nadojad sportowym banderyzmem Gierkowi, ?e ten kaza? go ?ledzi?. I raport mówi? o Satelitarnej Detekcji Z?ota – czym Hadad Lubawicz wsadzi?o sobie Zwi?zek Sowiecki do KIESZENI czyli zabra?o go Rokefelerowi.
Najwi?kszy antysemita angielski Oliver Cromwell odda? Angli? we w?adanie spermie jezuickiej poprzez rabinack? masoneri?. Ka?dy rabin jest bowiem jezuit?, gdy? sakra przechodzi z ojca na syna, co si? nazywa Pokoleniem Kap?a?skim. MUSIA? to zrobi?, gdy? to warunkowa?o wywo?ane przez Jezuitów jako polsk? policj? polityczn? Powstania Chmielnickiego, które OCALI?O Angli? przed sojuszem hiszpa?sko-polskim. Niejako powtórzeniem tego by?a kapitulacja Anglosasów przed Juden SS czyli frankistami po bitwie lotniczej we W?oszech w r. 1943.
Poniewa? bur?uazja francuska Marzy?a o Renie to Katarzyna II da?a go jej finansuj?c przez tajne konta szwajcarskie Jakuba Józefa Franka, z METRYK? od Jezusa Chrystusa, Wielk? Rewolucj? Francusk?, przez co Prusy musia?y si? wycofa? z Gwarancji dla Kijowa.
Napoleona finansowa? Król Saski poprzez masoneri?, który dokona? GIE?DOWEGO zamachu na Angli? pod WATERLOO i zaanga?owa? kapita?y ksi???t niemieckich w USA pod kierunkiem swego familianta Rotszylda. By?a to realizacja XVIII-wiecznej doktryny: CO B?DZIE, JE?LI KAPITA?, JAKO IV W?ADZA, WYMKNIE SI? SPOD KONTROLI POLITYCZNEJ I SPO?ECZNEJ I ZACZNIE RZ?DZI? PA?STWAMI, JAK FOLWARKAMI ???
To sta?o si? w I.W?, gdy upad?y Absolutyzmy Europejskie a Rosja sta?a si? Folwarkiem Rotszydów a po bitwie nad Niemnem Rokefelera. Rozumia? to Pi?sudski ka??c Rozstrzeliwa? Mauserów a potem nie godz?c si? na przeniesienie zbrojeniówki SKODY na Kielecczyzn?: JA ROTSZYLDÓW NIE SCIERPI?. Oznacza?o to bowiem sojusz z Niemcami i niemiecko-polsk? krucjat? na Rosj?, co by?o celem ROTSZYLDOWSKIEJ Anglii. To tworzy?o bowiem niemiecko-?ydowsk? granic? na Missisipi i zabezpiecza?o Imperium Brytyjskie przed imperializmem ameryka?skim. Dla Anglików – NIE ?YDÓW, ale Anglików – imperializm niemiecki by? jednak Gro?niejszy od ameryka?skiego.
Niemcy s? Spó?k? Akcyjna, w której Wi?kszo?? maj? Rotszyldy. Wi?c je?li to Niemcy wpisali mnie na list? Oszustów ?wiatowych to znaczy, ?e ROTSZYLDY – ?eby Za?atwi? Satelitarn? Detekcj? Z?ota i Przestraszy? mego syna w Australii, który wypar? si? ojca i zosta? masonem angielskim, a masoneria to Przydupnik Synagogi. Jak za?piewa? mason nowojorski i Wielki Mason Polski Julian Tuwim w Kwiatach Polskich: CA?E Z?OTO ?WIATA W PIWNICACH SYNAGOG.
Córka Hitlera z zamro?onej spermy z dupy Francoisa Mitterranda Angela Merkel rzuci?a mi w twarz: NIE B?D? JE?? TWOIM FEKALIÓW czyli Satelitarnej Detekcji Z?ota i Wielkiej Lechii z ameryka?skich atlasów historycznych, za co zosta?a Królow? Europy i wywioz?a wielkie archiwum Sejmu ?l?skiego (od XXII wieku pne) metrem fortecznym do Niemiec, ?eby Utajni?, ?e Anglicy nie s? ?ydami, ale ALBA?CZYKAMI.
Nie znam innego Argumentu PRZECIW Satelitarnej Detekcji Z?ota ni? Zaprzeczeniami Bufetowej Oktaberfestu, ?e to NIEMO?LIWE, co zdezawuowa?a Andrsówna SATELIT? do poszukiwania metali kolorowych i ziem rzadkich do g??boko?ci 800 metrów Pod Ziemi?, wi?c Bufetowa Pierdzia?a na OKTABERFE?CIE dla Rotszyldów, którzy sfinansowali karier? jej Tatusia czyli Boskiego Adolfa.
Wpisanie mnie na list? Oszustów ?wiatowych poza Wyeliminowaniem mego syna mia?o doprowadzi? do Kontrybucji niemieckiej w postaci konfiskaty zagranicznych kapita?ów niemieckich i zaw?aszczenia przez Rotszyldów powierzonych im kapita?ów ksi???t niemieckich, jak to si? uda?o Rotszyldom paryskim z powierniczymi kapita?ami francuskimi, za który kupili jakoby Chiny. Ja si? na to NIE ZGODZI?EM, sk?d atak Rotszylda i Cherubina Hitlera na Organizacj? Narodów Zjednoczonych w postaci ZANEGOWANIA rocznego ?ledztwa FBI, Interpolu i ONZ, które uwolni?o moje czeki spod Protestu i przenios?o ?ledztwo w/s satelitarnej Detekcji Z?ota do Niemiec: Ameryka?ski Rotszyld za ZGOD? Trumpfa: WSAD? SOBIE DO DUPY SWOJE Z?OTO INDII, bo ja jestem od najwi?kszego wampira seksualnego.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 4:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHRZE?CIJA?STWO ANTYSEMICKIE czyli Antyholding

Ameryka?ski Rotszyld i Cherubin Hitlera gro?? mi Konfiskat? mych czeków GWARANTOWANYCH przez Federalne Biuro ?ledcze USA (FBI) i Organizacj? Narodów Zjednoczonych, je?li nie b?d? wp?aca? WYMY?LONYCH PRZEZ NICH op?at 1500$ miesi?cznie. Poniewa? NKWD-Mossad zablokowa?o mi kredyt bankowy to po wyczerpaniu mych skromnych oszcz?dno?ci i 11 tysi?cy z? z Ubezpieczenia musia?bym si? zapo?ycza? u lichwiarzy, który by mnie ZAMORDOWALI, i o to tu chodzi. Przy tym nie mog? pobra? na to z mego kapita?u powierniczego, co jest dla banków polskich KURIOZALNE.
W zwi?zku z tym Przypominam, ?e przy ostatniej wp?acie 1500 dolarów do USA w ING-Banku ?l?skim kazano mi napisa? O?wiadczenie, kopi? którego nosz? przy sobie, bo o takim Zajobie Ameryka?skim nie s?ysza?em: JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO czyli Rotszylda Ameryka?skiego i Cherubina Hitlera. Amerykanie modlili si? ?WI?TY STALINIE, CHRO? NAS PRZED ROTSZYLDAMI, ale Ten Rotszyld wjecha? Tryumfalnie do USA trzymaj?c za jaja Rokefelera Satelitarn? Detekcj? Z?ota.
Rz?d PiS nie chce mnie skre?li? z listy Oszustów ?wiatowych, na któr? wpisali mnie Niemcy za og?oszenie Satelitarnej Detekcji Z?ota, co Bufetowa OKTABERFESTU, córka Hitlera z zamro?onej spermy z dupy Francoisa Mitteranda (Moskwa. Praga, Ost-Berlin) za?atwi?a: TO NIEMO?LIWE, jak Wielk? Lechi? z ameryka?skich atlasów historycznych TO BZDURA. To deklaruje teraz Ameryka?ski Rotszyld gro?ba KONFISKATY czeków podpisanych przez FBI i ONZ: http://wandaluzja.pl/?p=p_365&sName=ann-ben// Gdyby nie akcja Andersówny z SATELIT? do poszukiwania metali kolorowych i ziem rzadkich 800 metrów pod ziemi? to ?ydowska córka Hitlera ZABI?ABY mnie tym.
Prezydent Trumpf wprowadza w USA prawa rotszyldowskie. Unia Europejska jest HOLDINGOWYM folwarkierm Rotszylda a Holding jest wy?sz? form? niewolnictwa od Rzymskiego, bo W?CIEKLIZN?. Z tej racji trzeba by?o zlikwidowa? ZSRS czyli niewolniczy folwark Rokefelera, ?eby go przebudwa? holdingowo na TALIBAN.
Europejski Taliban zosta? zniszczony przez Wandalów, których oskar?ono o Zbrodnie Talibanu czyli W?CIEKLIZN?. Wandalowie 4 razy zdobywali Rzym, ale pami?ta si? tylko o IV, kiedy Wybili Papie?owi z G?owy Pa?stwo Wyznaniowe czyli TALIBAN. Obecne Wyznanie Wiary pa?stwa holdingowego, czyli Unii Europejskiej, to ?ykaczyzm z?ota, co mog? wykaza? Przed S?dem, je?li s?d nie ma w Tupie Z?ota Indii, ale przyjdzie czas na zap?adnianie bab sperm? z dupy cherubina i obcinanie niewolnikom penisów.
Nazwa TALIBAN pochodzi od Libanu, gdzie by?y zbudowane przez cesarzy rzymskich Najwspanialsze ?wi?tynie. Otó? podczas II wojny ?ydowskiej Trajana chrze?cijanie, którym ?ydzi ZAKAZALI morowania Rzymian, wi?c ci ich Kastrowali, ale i tak zamordowali ponad pó? miliona, ZBURZYLI Rzymskie ?wi?tynie Libanu.
Od plagi talibizmu uwolni? Rzym dopiero Konstantyn Wielki malwersuj?c kapita?y chrze?cija?skie w bankach ?ydowskich i Oskar?aj?c o to ?ydów, co powo?a?o chrze?cija?stwo ANTYSEMICKIE. -To jest wersja z polskiego komunistycznego wywiadu wojskowego – prawdopodobnie z archiwum Sejmu ?l?skiego.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/10/02/wolne-tematy-50-2019/
Ad. 40:
https://www.youtube.com/watch?v=OdNc3KJmDfM
https://youtu.be/OdNc3KJmDfM//
JAK JAROS?AW KACZY?SKI UKRAD? 500.000.000 EURO

Ja nie wierz?, ?e Lech Kaczy?ski – czyli TrzyNogi na Wawelu, które musia?y zosta? podmienione na Sobowtóra – mieszka z Miliardem dolców Rotszylda w Izraelu, ale ?e polecia? ?ydowskim I?em 154 z OK?CIA do USA. Je?li wi?c Jaros?aw Kaczy?ski UKRAD? pó? miliarda E z dotacji UE to Dla Lecha, co tera z mo?na sprawdzi?, a je?li NIE to z racji, ?e Unia Europejska jest HOLDINGOWYM folwarkiem Rotszylda. Jak pisz? w INCYDENTU NIE BY?O to polityczny wyk?adnik Talmudu "Protoko?y M?drców Syjonu" pisze, ?e do zaw?adni?cia Pa?stwem wystarczy opanowanie 3 rzeczy: Banków, Handlu i Publikatorów, a teraz w Polsce wszystkie Banki, Markety i Media s? holdingow? w?asno?ci? Rotszylda.
Pardon z wyj?tkiem ING Bank ?l?ski, bo tam przy wysy?ce pieni?dzy do USA kazano mi napisa?: MAM ?WIADOMO?? OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO czyli Rotszylda Ameryka?skiego i Cherubina Hitlera.
48 godziny po Ujawnieniu przez mnie w Obronie Terytorialnej Macierewicza ADRESU skarbca ?owczego Siedmiogrodu, który byl krezusem i ob?upi? bogate Czechy, by?o Incognito polskiego rz?du we Izraelu. Na lotniku w Tel Awiwie Pani Premier wsiad?a do pierwszej NIEOZNACZONEJ limuzyny i poprowadzi?a Kawalkad? do Jerozolimy, jakby t? tras? dobrze zna?a. Na autostradzie Jojne Daniels strzeli? do Pierwszej limuzyna rosyjsk? rakiet? pp MIA?D??C przód samochodu. Na tylnym siedzeniu obok SOBOWTÓRA CIA Pani Premier siedzia? sobowtór MON Macierewicza.
Najciekawsze by?o jednak T?UMACZENIE Zaniechania Polskiego ?ledztwa, ?E IZRAEL MA LEPSZYCH ANTYTERRORYSTÓW NI? POLSKA, co by?o Oskar?eniem Palesty?czyków.
Teraz mamy mo?no?? SPRAWDZENIA, gdzie mieszkaj? TrzyNogi ze SMOLE?SKA, które zosta?y pochowane na WAWELU.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 402, 403, 404 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 403 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group