Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 405, 406, 407 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej Mi?osz, Zbigniew Parafrianowicz, ?MIG?A Z SICZY, CZYLI BERCZY?SKI I UKRAI?CY, Dziennik Gazeta Prawna 31 X – 1 XI 2019, s. A12-13.

Polsko-ukrai?ski ?mig?owiec MACIEREWICZ mia? by? powtórzeniem zamówionego u ANTONOWA w Dniepropietrowsku przez SWISSAIRA Aerobusa-SADDAM dla reformy Bliskowschodniego Rynku Lotniczego: Na skutek SKATOWANIA na rozkaz Prezydenta Busha-Juniora mego Pe?nomocnika w NASA Aerobus-SADDAM zosta? przeniesiony przez Kanclerza Schroedera i Jasira Arafata do Pekinu, co by?o fundacj? SUPERMOCARSTWOWOWYCH Chin. Chi?czycy zmienili jego nazw? na KITANA od Chin Prawdziców, który podczas wojny Jugos?owia?skiej WYRZN?? wszystkie APACZE a potem powróci? do Azji i dokona? aneksji Morza Po?udniowochi?skiego, którego US Navy – nie maj?c tej techniki – broni? Nie Mog?o.
Aerobus MACIERWICZ: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_358&sName=swidnik// zosta? storpedowany przez folksdojcza Tuska sprzedaniem ?WIDNIKA mafii sycylijskiej, która zlikwidowa?a ?WIDNIK.
Sprzeda? Siczy-MOTORU Chi?czykom, na który postawi? Antoni Macierewicz, zosta?a zaprotestowana przez Amerykanów, ale Pekin ma 40% akcji. Poniewa? Rosjanie produkuj? Aerobusa-KAMAZA zamówionego przez Siostry Alvarado na licencji DOGADANIA SI? ZE MN? to Ukrai?cy i Amerykanie nie maj?c tej techniki s? Bezbronni. Poniewa? Siostry Alvarado zosta?y zastrzelone przez swego ochroniarza to KAMAZ produkuje mego Aerobusa na prawie wojennym, jak komuni?ci Chi?scy i Japo?czycy.
Ja podejrzewam, ?e MOTOR-Sicz produkuje cichcem "majstersztyk Pi?knej Julii" z Dniepropietrowska i dlatego ?WIAT KR?CI SI? WOKÓ? SICZY.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 02, 2019 4:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MASONERIA

Z pewnym zdziwieniem stwierdzi?em, ?e Najwa?niejszym Wydarzeniem czasów Nowo?ytnych by?o NIE Wyst?pienie Lutra, ale sojusz hiszpa?sko-polski, który LIKWIDOWA? Angli? i Turcj?. Po podboju przez Polsk? Danii Anglia mia?a by? Uduszona embargiem na STRATEGICZNY Handel Ba?tycki a Turcja nie mia?a szans wobec embarga na litewskie drewno szkutnicze, z którego miano budowa? w stoczniach naddnieprza?skich galeony w PAKIETACH.

To powtarza?o Wojny Punickie o stocznie Rodanu, które budowa?y statki w PAKIETACH z drewna alpejskiego i ?elaza re?skiego – z tym ?e drewno litewskie i ?elazo powi?la?skie, zwane Gda?skim, by?y nieporównanie lepsze od tamtych.

Oliwer Cromwell skontrowa? sojusz hiszpa?sko-polski kapitulacj? przed rabinami, którzy jako jezuici czyli polska policja polityczna wywo?ali powstanie Chmielnickiego, które przekszta?ci?o si? w Potop czyli wojn? muzu?manów, protestantów i prawos?awia z Polskim Katolicyzmem. Potop spowodowa? nie tylko POTWORNE spustoszenie Ukrainy przez Turków, Litwy (przemianowanej przez Katarzyn? II na Bia?oru?) przez Rosjan i Polski przez Szwedów, ale i zlikwidowanie przez Szwedów metalurgii powi?la?skiej, na której sta?a Wyp?acalno?? Polski.

Jeszcze bardziej katastrofalny wp?yw mia?o to na Angli?. Rabini-jezuici, czyli ?ydzi ze sperm? jezuick?, powo?ali MASONERI? jako religi? handlarzy i w?a?cicieli niewolników z Obrzezaniem Po ?mierci, co degradowa?o Anglików do Wypierdków ?ydowskich.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lis 03, 2019 4:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W procesie Ali Akcy nie mo?na bylo przes?ucha? jego komendanta Celika, gdy? ten by ujawni?, ?e MUSIALI STRZELA?, gdy? chodzi?o o Z?oto Afryki i hipotek? Rzymu. Z tej racji jurysdykcja w?oska winna jest Celikowi 50 milionów dolarów, z czego po?owa nale?y si? Urszuli Sipi?skiej za asekuracj?.
Podobnie sprawa ma si? z Satelitarn? Detekcj? Z?ota, obj?tej ?ledztwem PRZECIWKO MNIE FBI, Interpolu i ONZ jako Zbrodni Przecie Ludzko?ci, ale odes?anej do Niemiec, gdzie bufetowa Angela Merkel zawiesi?a je, bo Nie Wierzy w WIDZENIE z?ota Pod Ziemi? i Wielk? Lechi? ze stolic? w LECHU-Augsburgu. Na to odpowiedzieli Amerykanie konferencj? RZ?DOW? w Warszawie i satelit? do poszukiwania metali kolorowych i ziem rzadkich do 800 metrów pod ziemi?. Za DWUKROTNIE Nie Przes?uchanie mnie w/s Zbrodni Przeciw Ludzko?ci nale?y mi si? od jurysdykcji niemieckiej sto milionów USD.
Jurysdykcja niemiecka mo?e si? powo?ywa? na prawo Józefa Stalina o Nieprzyjmowaniu ?wiadectwa S?dowego od Antysemitów, na co ja mog? odpowiedzie? ambasadorowi Izraela jako G?osicielowi Prawa Stalina, ?e antysemityzm nie jest Rasizmem, ale Obron? Przed Kapita?em Kryminalnym czyli korupcj?, trucicielstwem tudzie? rabowaniem i malwersowaniem banków gojowskich (Wolter, Goethe, Fichte, Staszic i Prus). DOWODEM na to jest Zabezpieczenie banków szwajcarskich przez Woltera: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_310&sName=talmud-najlepszy-kodeks-mafijny//
Ronald Reagan ograniczy? ANTYKRYZYSOWY Ameryka?ski Pa?stwowy Monopol Z?ota Keynesa-Paderewskiego zastosowaniem z?ota do Sztuki U?ytkowej. Arabowie wynale?li Z?ote Klamki a ?ydzi z?ote Por?cze Schodowe. Poprzez to, prawo Keynesa-Paderewskiego sta?o si? NARZ?DZIEM ?ydowskiego monopolu z?ota.
Waldemar ?ysiak zdezawuowa? mój wiosek Zast?pienia FASZYSTOWSKIEGO prawa Keynesa-Paderewskiego SARMACKIM Babskim Monopolem Z?ota, WYMUSZAJ?CYM gr? papierami warto?ciowymi, gdy? wobec recesji czy kryzysu kapita? nie b?dzie ucieka? do Renty Deflacyjnej Z?ota, ale b?dzie musia? si? broni? w biurach maklerskich TECHNOLOGI?, która jest Najwi?ksz? Strategi? i nape?ni kasy pa?stwowe bardziej od zmuszania ?ydów do ?ykania z?ota.
Ameryka?ska policja skarbowa przychodzi?a do ?yda z Rejestrem jego z?ota: MASZ BIEDNY ?YDZIE TYLKO 270 KILOGRAMÓW Z?OTA. ILE POTRAFISZ Z TEGO ?YKN??? - 2 KILOGRAMY. - WIERZYMY CI, RESZTA NASZA. To nazywa si? Ameryka?skim Puczem Faszystowskim, dzi?ki któremu USA podnios?y si? po stracie w bitwie z Denizem na Wschodnim Wybrze?u 700 okr?tów i statków zakupuj?c okr?ty i statki w Ameryce ?aci?skiej z ZA?OGAMI.
?ysiak nazwa? mój wniosek Cywilizacj? Pokerow?, gdy mi chodzi NIE o pokerowe prawo HOLDINGOWE Rotszylda, zwane Ludo?erstwem Finansowym, ale o prawo KORPORACYJNE Mussoliniego, które chroni skutecznie Zapracowanych. Prawo Mussoliniego by?o podstaw? W?oskiego Cudu Gospodarczego.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lis 03, 2019 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/historia/tajemnica-samob%c3%b3jstwa-niedosz%c5%82ego-prezydenta-ii-rp/ar-AAJJxSC?ocid=UE12DHP#page=7
Tomasz Sta?, TAJEMNICA SAMOBÓJSTWA NIEDOSZ?EGO PREZYDENTA II RP

Walery S?awek pope?ni? samobójstwo Nad Sufitem moich dziadków. By? to najbardziej uczciwy cz?owiek na ?wiecie – absolutnie prawdomówny. Rozmawia?em wielokrotnie z Senatorem Barwi?skim czy Berwi?skim, który by? w komisji badaj?cej ?mier? Korfantego. Zapyta?em go, czy Korfanty zosta? zamordowany? na co odpowiedzia?: Niestety Tak. Zapyta?em o Powód zamordowania Korfantego, na co odpowiedzia?, ?e Pi?sudczycy obawiali si?, ?e w razie wojny z Niemcami stanie si? Kolaborantem.
WSZYSCY nie widzieli Wyj?cia z zaistnia?ej sytuacji politycznej Polski, ale Wyj?cie ZNALAZ? Józef Beck, który przekona? do tego marsza?ka. Zagra? na Nienawi?ci Marsza?ka do Rotszyldów: HITLER JEST AGENTEM ROTSZYLDA PARYSKIEGO A Z DIABLEM MO?NA TYLKO WALCZY?. Usankcjonowa? to Marsza?ek w swym Testamencie na ?o?u ?mierci: BALANSUJCIE MI?DZY BERLINEM A MOSKW? JAK D?UGO TO B?DZIE MO?LIWE. A GDY CI NA NAS NAPADN? – A NAPADN? – PODPALCIE ?WIAT...
Beck odpowiedzia? na Ultimatum Hitlera KONTRULTIMATUM, za co dosta? Brawa. S?awek i Korfanty nigdy by si? pod tym Kontrultimatum nie Podpisali – wi?c zostali ZAMORDOWANI. Wypada przy tym zaznaczy?, ?e To S?awek Z?ama? Testament Pi?sudskiego a tylko on by? Przyjacielem Marsza?ka.
Beck przekona? wszystkich: TU NIE CHCODZI O GDA?SK, ALE O GRANIC? NIEMIECKO-?YDOWSK? NA MISSISIPI. JE?LI PODPISZEMY PAKT ANTYKOMINTERNOWSKI TO NIEMCY ZAJM? MOSKW? BEZ WYSTRZA?U I UZYSKAJ? WSCHODNI? GRANIC? NA MISSISIPI, A MY ZNAJDZIEMY SI? NA SYBERII. TO JEST DROGA PRZEZ PIEK?O, ALE WROC?AW MO?EMY ODZYSKA? TYLKO PRZEZ KONTRULTIMATUM.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2019-11-04 (Poniedzia?ek) @ 00:49:03
HIPOTEKA RZYMU – redakcja II
W procesie Ali Akcy nie mo?na by?o przes?ucha? jego komendanta Celika, gdy? by wyjawi?, ?e MUSIELI STRZELA?, bo chodzi?o o Z?oto Afryki i hipotek? Rzymu. Z tej racji jurysdykcja w?oska jest winna Celikowi 50 milionów dolarów, z czego po?owa nale?y si? Urszuli Sipi?skiej za asekuracj?.
Podobnie sprawa ma si? z Satelitarn? Detekcj? Z?ota, obj?tej ?ledztwem PRZECIWKO MNIE przez FBI, Interpol i ONZ jako Zbrodnia Przeciw Ludzko?ci, ale odes?anej do Niemiec, gdzie bufetowa Angela Merkel zawiesi?a je, bo Nie Wierzy w takie WIDZENIE z?ota Pod Ziemi? i Wielk? Lechi?.
Na to odpowiedzieli Amerykanie konferencj? RZ?DOW? w Warszawie z satelit? do poszukiwania metali kolorowych i ziem rzadkich do 800 metrów pod ziemi?. Za DWUKROTNIE Nie Przes?uchanie mnie w/s Zbrodni Przeciw Ludzko?ci nale?y mi si? od jurysdykcji niemieckiej sto milionów USD.
Jurysdykcja niemiecka mo?e si? powo?ywa? na prawo Lenina o Nieprzyjmowaniu ?wiadectwa S?dowego od Antysemity, wobec czego Orzeczenia s?dowe wobec Antysemitów by?y ZAOCZNE. W Zwi?zku Sowieckich by?y to zwykle Kawa?y czy anegdoty o ?ydach, ale ja zosta?em skazany na Do?ywotne Internowanie w Najostrzejszym Rygorze za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Z?ota, co w ci?gu 30 lat mego Internowania potwierdzi?o si? Wielokrotnie.
O Wyroku powiadomi? mnie dopiero Bank Atlantycki Protestuj?c moje czeki List? Oszustów ?wiatowych. Roczne ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolni?o wprawdzie moje czeki spod Protestu, ale Prokurator Generalny III.RP Nie Chce mnie SKRE?LI? z listy Oszustów ?wiatowych „czekaj?c” na wynik ?ledztwa Niemieckiego, które zosta?o ZAWIESZONE przez Angel? Merkel, która NIE WIERZY w Satelitarn? Detekcj? Z?ota i Wielk? Lechi?.
Chodzi wi?c ju? nie o realizacj? czeków Oszusta ?wiatowego przez Nieuczciwych Urz?dników Pa?stwowych, jak mi napisano z ONZ, ale o przej?cie spadku po Prawdzicach przez sperm? jerozolimsk? na podstawie Konstytucji JARUZELSKIEJ, jak sta?o si? z polskim Maj?tkiem Narodowym.
To dlatego Ambasador Izraela zmieni? NAGLE ton, ?e Polacy s? Cacy, tylko w Polsce s? Antysemici, którzy musz? Wymrze? Bezpotomnie, ?eby mienie ich zosta?o przej?te przez sperm? jerozolimsk? na podstawie konstytucji jaruzelskiej czyli KOMINTERNOWSKIEJ, a Komintern to arystokracja komunistyczna z haremów stalinowskich. W Incydentu nie by?o (Gda?sk 2001) pisz?, ?e Pary?u ukaza?a si? ksi??ka pewnej Pani, ?e Stalin Zamordowa? Polsk? Haremami Stalinowskimi.
Antysemityzm nie jest Rasizmem, jak g?osi Ambasador Izraela, ale Obron? Przed Kapita?em Kryminalnym, czyli korupcj?, trucicielstwem tudzie? rabowaniem i malwersowaniem banków gojowskich (Wolter, Goethe, Fichte, Staszic i Prus). DOWODEM na to jest Zabezpieczenie banków szwajcarskich przez Woltera: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_310&sName=talmud-najlepszy-kodeks-mafijny//
Ronald Reagan ograniczy? ANTYKRYZYSOWY Ameryka?ski Pa?stwowy Monopol Z?ota Keynesa-Paderewskiego zastosowaniem z?ota do Sztuki U?ytkowej. Arabowie wynale?li Z?ote Klamki a ?ydzi z?ote Por?cze Schodowe. Poprzez to, prawo Keynesa-Paderewskiego sta?o si? NARZ?DZIEM ?ydowskiego monopolu z?ota.
Waldemar ?ysiak zdezawuowa? mój wniosek Zast?pienia FASZYSTOWSKIEGO prawa Keynesa-Paderewskiego SARMACKIM Babskim Monopolem Z?ota, WYMUSZAJ?CYM gr? papierami warto?ciowymi, gdy? wobec recesji czy kryzysu kapita? nie mo?e ucieka? do Renty Deflacyjnej Z?ota, ale b?dzie musia? si? broni? w biurach maklerskich TECHNOLOGI?, która jest Najwi?ksz? Strategi? i nape?ni kasy pa?stwowe bardziej od zmuszania ?ydów do ?ykania z?ota. ?ysiak nazwa? to Cywilizacj? Pokerow?.
Ameryka?ska policja skarbowa przychodzi?a do ?yda z Rejestrem jego z?ota: MASZ BIEDNY ?YDZIE TYLKO 270 KILOGRAMÓW Z?OTA. ILE POTRAFISZ Z TEGO ?YKN??? – 2 KILOGRAMY. – WIERZYMY CI, RESZTA NASZA. To nazywa si? Ameryka?skim Puczem Faszystowskim, dzi?ki któremu USA podnios?y si? po stracie w bitwie na Wschodnim Wybrze?u z Denizem 700 okr?tów i statków, zakupuj?c okr?ty i statki w Ameryce ?aci?skiej z ZA?OGAMI.
?ysiak nazwa? mój wniosek Cywilizacj? Pokerow?, gdy mi chodzi NIE o pokerowe prawo HOLDINGOWE Rotszylda, zwane Ludo?erstwem Finansowym, ale o prawo KORPORACYJNE Mussoliniego, które chroni skutecznie Zapracowanych. Prawo Mussoliniego by?o podstaw? W?oskiego Cudu Gospodarczego.
*********
Przy tej sprawie chcia?bym przypomnie?, ?e chcia?em sprzeda? Niemcom za ma?e pieni?dze Kataster Jerozolimski, KTÓRYM Kanclerz Kohl zabra? Wzgórze ?wi?tynne ?ydom i da? Palesty?czykom, którzy nie rozliczyli si? za mn? – a gdy si? upomina?em to ZEL?YLI MNIE. Wed?ug mego Katastru to Wzgórze ?wi?tynne nie by?o ?wi?tyni? Salomona, ale PA?ACEM Salomona, przebudowanym przez Rzymian na PRETORIUM. – St?d ?ciana P?aczu, z której og?aszano Wyroki surowych s?dów rzymskich.
W przypadku Rzymu chodzi nie o kataster a HIPOTEK?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/11/03/ambasador-izraela-polska-nie-jest-krajem-antysemickim/
AMBASADOR IZRAELA: POLSKA NIE JEST KRAJEM ANTYSEMICKIM
Posted by Marucha w dniu 2019-11-03 (Niedziela)
/Szkoda jeszcze! Polska nie do??, ?e nie jest antysemicka, to jest po prostu pa?stwem ?ydowskim: rz?dy ?ydowskie, gospodarka w r?kach ?ydowskich, banki ?ydowskie, media ?ydowskie, Ko?ció? za?ydzony… czego tu jeszcze chcie?? – admin]
Stalinowska Polska by?a pa?stwem ?ydowskim, ale Polacy ?ydami nie byli, tote? Bierut oddzieli? okupacyjne pa?stwo ?ydowskie od Kapita?u, pos?uguj?c si? formu?? W?ASNO?? OGÓLNONARDOWA.
Jaruzelski i Michnik wydali 128 tysi?cy Wariackich Papierów dla Niemaj?cych spermy jerozolimskiej solidarno?ciowców i 12 tysi?com nacjonalistów, co umo?liwi?o ZAST?PENIE konstytucji komunistycznej konstytucj? Jaruzelsk? czyli KOMINTERNOWSK? a Komintern to arystokracja komunistyczna z haremów stalinowskich. To jest sperma opryczna policji politycznej Iwana Gro?nego z haremów Sulejmana Wspania?ego, bo Iwan IV by tak dobrych siepaczy nie sp?odzi?. Myli si? wi?c Gajowy nazywaj?c Polsk? Pa?stwem ?ydowskim, bo Polaka jest pa?stwem KOMINTERNOWSKIM.
W konstytucji Jaruzelskiej W?asno?? Ogólnonarodowa zosta?a POPRAWIONA na W?asno?? Pa?stwow? czyli ?ydowsk? alias kominternowsk?. Konstytucja jaruzelska zosta?a wydana cichcem w milionowym nak?adzie, którym podmieniono cichcem egzemplarze konstytucji Bierutowskiej, co by?o Wyw?aszczeniem Polaków przez sperm? jerozolimsk?, co Protestowali?my TYLKO MY, ale bojówki solidarno?ciowe Modzelewskiego i Piniora wybija?y za to z?by.
Rokefeler kupi? od Jaruzelskiego Pa?stwo Polskie a dzi?ki szczurzej konstytucji jaruzelskiej zyska? Bierutowski kapita? Ogólnonarodowy w majestacie Prawa Ameryka?skiego. Konstytucja Jaruzelska by?a wi?c tym , co Mord w Poecking pod Monachium, po którym Niemcy obudzili si? w pa?stwie ?ydowskim.
Nie posz?o to ca?kiem idealnie, bo ja Przetr?ci?em Rokefelera Satelitarn? Detekcj? Z?ota. Amerykanie modlili si? ?WI?TY STALINIE, CHRO? NAS PRZED ROTSZYLDAMI, ale po przetr?ceniu Rokefelera Rotszyld wjecha? TRYUMFALNIE do USA trzymaj?c za jaja Rokefelera Z?otem Indii – no i mamy teraz Rotszylda AMERYKA?SKIEGO.
Rotszyld Londy?ski chcia? wykorzysta? mnie do zaw?aszczenia powierniczych kapita?ów ksi???t niemieckich, co uczyni?oby z USA holdingowy czyli Ludo?erczy folwark Rotszylda, ale ja si? boj? bardziej Rotszylda ni? tych ksi???t czy niewolniczego folwarku sowieckiego Rokefelera.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi? w programie CGTN-Dialogue o godz. 4;55 pad?o stwierdzenie odno?nie Azjatycko-Pacyficznego Rynku Handlowego, ?e CHINY NIE MOG? BY? LIDEREM TECHNOLOGICZNYM. - Czerwone Chiny mo?e nie, ale liderem technologicznym mo?e by? Japonia, je?li do tego Rynku przyst?pi. Dla Pekinu Rynek ten jest prób? Antyameryka?skiego wygrania mego Aerobusa KITAN na sposób reformy bliskowschodniego rynku lotniczego przez SWISSAIRA Aerobusem-SADDAM za pieni?dze Saddama Husajna.
Na tym Rynku spotkaj? si? jednak dwa Zajoby na wariackich papierach: KITAN i NIPPON, do których prawa Handlowe ma tylko kapita? po?udniowokorea?ski z koncesji Waldemara Pawlaka, którego Tusk – za T? Psot? – wyrzuci? na Zbit? Morde. Koncesja jednak pozosta?a – dopóki ja jej nie Zaprotestuj?.
Mój Protest wobec koncesji Sióstr Alvarado na Aerobus-KAMAZ by?by jednak bezprzedmiotowy, gdy? wprowadzenie broni nuklearnej do obwodu Kaliningradzkiego przekwalifikowa?o Rosj? w Pa?stwo Prawa Wojennego. Jak wczoraj przeczyta?em z analizy Pentagonu to ma sens do Prewencyjnego uderzenia nuklearnego na Wroc?aw i Boles?awiec. To jest doktryna G?upia, gdy? krok taki MUSI wywo?a? wojn? na Syberii z wiadomymi skutkami.
Folksdojcz Tusk jest agentem niemieckim, co obci??a Berlin za sprzedanie ?WIDNIKA mafii sycylijskiej, która go zlikwidowa?a, torpeduj?c polsko-ukrai?ski Aerobus-MACIEREWICZ – prawdopodobnie majstersztyk SADDAM Pi?knej Julii.
Obchodzi si? Rocznic? 30-lecia Upadku Muru Berli?skiego. Upadek ten by? skutkiem kupienia przez Franza Josefa Straussa w Akademii Nauk NRD mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej za 8 miliardów DM i ksi??ki Abdurrahman Awtorchanow, ZAGADKA ?MIERCI STALINA – Spisek Berii.
Po przyje?dzie do Stuttgartu Polscy Socjali?ci dali mi t? ksi??k? do zrecenzowania wi?c napisa?em, ?e ?adnego Spisku Berii Nie By?o, tak jak spisku Chruszczowa przeciw Berii. Stalin by? CHRONIONY rozkazem ?ukowa ZASTRZELENIA INCYDENCJONALISTÓW, wobec czego palatyni musieli go OSKALPOWA?, bo Oskalpowany zachowuje si? Godnie wi?c INCYDENTU NIE MA. Poza tym Wszystkie wiarygodne dane historyczne odnosz? si? do Oskalpowania a Togliatti Bola? nad renesansowymi praktykami w?oskimi w dwudziestowiecznej Moskwie.
Niemcy wykorzystali to, bo na Nowy Rok 1990 TV BRD pokazywa?a kilkakrotnie migawk? Najdzikszego Ta?ca Prezydenta USA i Premiera Japonii w ogrodach Bia?ego Domu. Do spaceruj?cych Ekscelencji podeszli sekretarze z Pismami. Ci przeczytali, spojrzeli na siebie, Rykn?li ?miechem i rzucili si? w NAJDZIKSZY TAN, który po polsku nazywa si? Cha?upcem.
Gdy film by? w kieszeni MSW RFN to JEGO ambasador w Waszyngtonie zwróci? si? do Prezydenta USA, ?e je?li Niemcy nie zostan? Zjednoczone na Niemieckich Warunkach to Kobiety Ca?ego ?wiata zechc? pozna? Powód tej Wciurno?ci, bo one si? ?mierci ze ?MECHU nie boj?. To mia?o sens po Uznaniu przez historyków Bundesdinstu mej krytyki Awtorchanowa.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 09, 2019 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/11/06/wolne-tematy-58-2019/

159. Osoba prywatna said - 2019-11-08 (Pi?tek) @ 18:54:53
Ewa Pawela: Znikanie np. S?owian, handel lud?mi i organami, satanizm wobec dzieci i m?odzie?y
.https://www.youtube.com/watch?v=OqY_9tUvvFs
***********
Wed?ug Pani Ewy to nie chodzi o Likwidacj? Polski i Polaków: WAS POLAKÓW NIE B?DZIE, ale Ca?ej S?owia?szczyzny. W Akcie Zakupu przez Genera?ów Pruskich od rabinów nowojorskich Folwarku ?ydowskiego, który nazywa? si? Zwi?zkiem Sowieckim, by?a Likwidacja Wszystkich S?owian i Murzynów Ameryka?skich ?ydowskim Prawem Niewolniczym: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej// czyli zap?adnianiem WSZYSTKICH bab sperm? z dupy cherubina i obcinaniem niewolnikom penisów: GOJ JEST NIEWOLNIKIEM A KOBIETA ZWIERZ?CIEM (hrabia Kurowski).
Je?li kto? nie wie, Dlaczego Zwi?zek Sowiecki by? Folwarkiem ?ydowskim to przypomn?, ?e Pi?sudski kaza? rozstrzeliwa? Mauserów, co spowodowa?o masow? dezercj? Niemców, a po bitwie pod Niemnem Trocki musia? uwolni? Dzier?y?skiego, który ze Stalinem sprzeda? Po?udniow? Mongoli? nacjonalistom chi?skim a Pó?nocn? Mand?uri? samurajom za najemników chi?skich i japo?skich. O ile Mauserom p?aci? Rotszyld Frankfurcki przez Lenina to kitajom i nippom Rokefeler przez Stalina, który w ten sposób zosta? W?odarzem Rosji.
Formu?a Pani Ewy ma wszelkie cechy Herezji Rosyjskiej: Faraon Jechnaton-Jehowa wys?a? Najwi?ksz? Ord? w Historii – ?eby ?ydzi nie zakopulowali Egipcjan na ?MIER? – na podbój Arii i S?awii. Orda ta przez 10 lat pustoszy?a Bliski Wschód w ramach Hybrydowej wojny z NIEdziewicami, a potem przyst?pi?a do obl??enia Miasta Pokoju czyli Troi-Jerozolimy nad Bosforem, co by?o WARUNKIEM podboju Arii i S?awii. Po 10 latach przyp?yn?li jednak Ariowie i S?owianie, przed którymi 2 miliony wojowników habirskich schroni?o si? w OBOZIE, który zosta? jednak zdobyty i Wymordowany: WAS S?OWIAN NIE B?DZIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 09, 2019 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po CHADECKIEJ deklaracji Konfederacji ja nie mog? i?? na marsz Niepodleg?o?ci, gdy? by?aby to KAPITULACJI przed Biskupkami – równie? finansowa, czyli Z?ota Afryki jako Hipoteki Rzymu przed Arabsk? karawan? ze z?otem afryka?skim Jana Paw?a II. Poza tym ja jestem od Paderewskiego wi?c kapitulacja przed Biskupkami, które ZAKATOWA?Y ksi?dza Popie?uszk?, by?aby zalegalizowaniem zamordowania Paderewskiego przez AMERYKANÓW i zniszczeniem jego kapita?ów w USA i Szwajcarii.
ZWYCI?SKI atak Biskupków na BUNDESTAG by? III Blefem Pokerowym. I. by? blef PETROCHEMII jako znalezienie Palatium W?adys?awa Hermana na zamku p?ockim. Dopiero po KILKUNASTU latach ujawniono, ?e tym Palatium jest Baszta GRANITOWA na zamku Biskupim. Og?osi?em, ?e tam mogli trzyma? Kajdaniarza a nie Króla Polskiego – chyba ?e zosta? uwi?ziony w Najostrzejszym Rygorze przez Sieciecha czy Magnusa W?asta??? ale takich danych historycznych nie ma. W?adys?aw Herman mia? wyra?nie L?k Wysoko?ci wi?c kaza? sobie zbudowa? pa?ac DALEKO od p?ockiej skarpy, którym administrowa? Biskup, ale król pruski zabra? mu go i kaza? przebudowa? na WI?ZIENIE, wobec czego Eminencja zbudowa?a Obecny pa?ac Biskupi.
II. Blefem by?o SZUKANIE ?wi?tyni Pokoju, jako Pomnika Pokoju Krakowskiego z Rzymem w r. 14 n.e. na Wawelu. Z tym mia?em wi?cej k?opotu i dopiero po 10 latach stwierdzi?em, ?e by?a to kopia ?wi?tyni Jowisza w Baalbeku. By?a to polska ?wi?tynia Imperialna, rozebrana przez Boles?awa III jako BA?WOCHWALNIA, na miejscu której Austriacy zbudowali fort LIBAN.
Wobec zbudowania w Krakowie kopii JOVANORUM Tyberiusz przemianowa? j? na ?wi?tyni? Jupitera czyli S?O?CA i kaza? wznie?? ?wi?tyni? Jowisza Zwyci?skiego DWUKROTNIE wi?ksz?.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lis 10, 2019 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.o2.pl/artykul/najwiekszy-akt-tchorzostwa-w-najnowszej-historii-polski-czy-w-ogole-mozna-go-uzasadnic-

Wielki Marsza?ek ustanowi? na ?o?u ?mierci TRYUMWIRAT: Mo?cicki-Rydz-Beck, który mia? zrealizowa? Doktryn? Becka, i ZREALIZOWA?. Dla Becka najwa?niejsza by?a granica mi?dzy Zajobami na Bugu, która Gwarantowa?a wojn? niemiecko-sowieck?, bo Stalin o pruskiej doktrynie wojennej Nie Wiedzia?.
Doktryna Becka opiera?a si? na nast?puj?cych za?o?eniach: Stalin by? agentem Rokefelera a Hitler Rotszylda Paryskiego wi?c wojna mi?dzy nimi by?a NIEUNIKNIONA. W konflikcie niemiecko-polskim Gda?sk, za który NIE CHCIELI UMIERA? FRANCUZI, by? tylko Pretekstem, gdy? chodzi?o o granic? niemiecko-?ydowsk? na Missisipi – wobec czego Anglia i Francja MUSIA?Y wypowiedzie? wojn? III Rzeszy przy zaatakowania przez ni? Polski, co by?o Kapita?em KONTRULTIMATUM Becka. Jak mówi Stanis?aw Michalkiewicz, TO NIE ANGLIA I FRANCJA WYST?PI?Y W OBRONIE POLSKI, ale Polska w obronie Zwi?zku Sowieckiego, Francji, Anglii i USA.
Przy granicy na Bugu wojn? Ko?czy?y sowieckie czo?gi w Berlinie a Polska uzyskiwa?a Ca?y ?l?sk, Pomorze Zachodnie i Prusy Wschodnie – za? Zwi?zek Sowiecki przegrywa? wojn? z powodu STRAT.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://wiadomosci.wp.pl/proba-podpalenia-kosciola-w-poznaniu-sprawe-bada-policja-6444284959758465a

W Poznaniu WANDALE chcieli podpali? ko?ció?. To jest PIERWSZY znany przyk?ad palenia ko?cio?a przez Wandalów, bo dotychczas ko?cio?y by?y niszczone tylko przez TALIBÓW chrze?cija?skich i muzu?ma?skich, którym przeciwstawili si? Zbrojnie tylko Wandalowie. Nazwa TALIBAN pochodzi od Libanu, gdzie by?y Najwspanialsze ?wi?tynie Rzymskie, zburzone w II wojnie ?ydowskiej przez talibów chrze?cija?skich, którzy wymordowali wówczas SETKI TYSI?CY Rzymian i Greków.
Ideologi? Talibów chrze?cija?skich by?o Kastrowanie Rzymian, którzy przeciwstawiali si? Monopolowi Z?ota Narodu Wybranego. ?yd móg? mie? z?ota Ile Chcia? a Talib Ile Po?kn??, co GWARANTOWA?O ?ydowski Monopol Z?ota. Wed?ug polskiego komunistycznego wywiadu wojskowego to kres temu po?o?y? Konstantyn Wielki malwersuj?c kapita?y chrze?cija?skie w bankach ?ydowskich, co powo?a?o chrze?cija?stwo ANTYSEMICKIE.
L?enie od Wandalów jest wi?c TALIBIZMEM czyli ?ydowskim ?ykaczyzmem z?ota, tak jak l?enie od Faszystów jest KOMINTERNIZMEM czyli arystokracj? komunistyczn?. Faszyzm zosta? powo?any przez Keynesa i Paderewskiego PRZECIW kapita?owi Anonimowemu jako GRO?NIEJSZEMU od ?ydowskiego Kapita?u Kryminalnego. Stalin nakaza? komunistom francuskim: WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI czyli Wrogami Rokefelerów i Rotszyldów.
Skutek tego jest taki, ?e Unia Europejska jest HOLDINGOWYM folwarkiem Rotszylda, bo wszystkie banki, markety i media s? holdingami Rotszylda czyli talibanem-W?CIEKLIZN?, któr? zlikwidowa? Konstantyn Wielki. Z tej racji Zwi?zek Sowiecki musia? by? Zlikwidowany jako NIEWOLNICZY Folwark Rokefelera, ?eby Zreformowa? go na Taliba?sk? W?CIEKLIZN? Rotszylda na prawie holdingowym.
To jest teoria Józefa Becka: PRZY GRANICY MI?DZY ZAJOBAMI NA BUGU CZO?GI SOWIECKIE ZDOB?D? BERLIN, ALE SOWIETY PRZEGRAJ? WOJN? Z POWODU STRAT. GDY ZWI?ZEK SOWIECKI B?DZIE SI? REFORMOWA? Z NIEWOLNICTWA Rokefelera NA W?CIEKLIZN? Rotszylda TO MÓJ OJCIEC ZAATAKUJE GO. Memu ojcu uda?o si? jednak tylko ZAKATOWA? Generalissimusa za Rozkaz zniszczenie USA i Europy Zachodniej planem Saharowa-Oppenheimera.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CAR-BOMBA BERII

Putin ujawni? Plan Saharowa, polegaj?cy na zniszczeniu USA i Europy Zachodniej TSUNEM wybuchu na dnie Atlantyku Car-Bomby. Na Planie Saharowa jest tylko podpis WYKONAWCZY ?awrentego Berii, co suponuje, ?e Plan pochodzi z czasów Dyktatury Berii w r. 1953, ale Putin zaznaczy?, ?e Saharow by? M?ODY.
Bomba WODOROWA Saharowa powsta?a w roku 1961, wobec czego Car-Bomba BERII nie mog?a by? wodorow? bomb? Saharowa, która mog?a powsta? DLA PLANU SAHAROWA na Car-Bombie Berii.
Ja to wyt?umaczy?em Hitlerowsk? Bomb? Atomow?, znan? ze ?ledztw US Army i Armii Czerwonej oraz rewelacji archiwisty CIA Edwarda Snowdena, ?e bomby atomowe rzucone na Japoni? zosta?y podarowane dla US Navy przez Wielkiego Admira?a Deniza, który mia? nimi zbombardowa? Nowy Jork i Waszyngton. TAKICH BOMB MIA? DZIESI??.
Tytu? WIELKIEGO nada? Denizowi Hitler po zniszczeniu przez niego 700 okr?tów i statków na Wschodnim Wybrze?u USA w r. 1942. Najwa?niejsz? jednak rewelacj? Snowdena by?a KL?SKA RAF i US Air Force z II Flot? Luftwaffe i Regia Aeronautica w r. 1943.
Ja wykaza?em, ?e CAR-BOMBA Berii nie mia? nic wspólnego z Car-Bomb? Chruszczowa. Car Bomba Berii powsta?a z po??czenia 2 STRATEGICZNYCH BOMB ATOMOWYCH TESLI, którymi Goering chcia? zaatakowa? Moskw? i Leningrad, co zniweczy?o AK w ?ucku i ?widniku. Wobec tego Hitler DA? te czechos?owackie bomby atomowe na Warszaw? I Berlin Generalissimusowi, aby ten ZNISZCZY? USA i Europ? Zachodni?, co nazywa si? PLANEM SAHAROWA.
Plan Saharowa upad? w wojnie ukrai?skiej, w której marsza?ek mego ojca Góra-Dolina wzi?? do niewoli w Kijowie Generalissimusa, który wióz? do Pragi z?oto na wykupienie przez Holokaustów USA. Z?oto to Marsza?ek Broz-Tito z?o?y? w polskim skarbcu wojennym na paszport ameryka?ski mego ojca, co ujawni?em wobec zamordowania 4 mych kuzynów, którzy pilnowali tego z?ota oraz po zamordowaniu I kuzyna mego brata, który móg? to Po?wiadczy?.
To w Banku Atlantyckim i ROCZNYM ?ledztwie FBI, Interpolu i ONZ, które uwolni?o moje czeki spod Protestu, udowodni?em zdj?ciem sztabu Marsza?ka Broz-Tito w Berdyczowie: http://wandaluzja.pl/?p=p_367&sName=47.-zloto-stalina// Z przodu z Lewej siedzi ojciec 4 mych Kuzynów Czes?aw w MASCE a z prawej w KÓ?KU mój ojciec bez maski, co by?o sprawdzane w Belgradzie i Zagrzebiu.
?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ by?o z powodu ZAPROTESTOWANIA mych czeków przez Rotszylda i Cherubina Hitlera list? Oszustów ?wiatowych, na któr? wpisali mnie Niemcy za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci.
W Satelitarn? Detekcj? Z?ota NIE WIERZY Kanclerz Merkel, wobec czego Andersówna zorganizowa?a RZ?DOW? Konferencj? polsko-Ameryka?sk?, na której strona ameryka?ska zobowi?za?a si? wys?a? satelit? dla poszukiwa? metali kolorowych i ziem rzadkich do 800 metrów pod ziemi?.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sob Lis 16, 2019 9:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NA FORUM RZYMSKIM ROZKONIKA? SI? BRYK

Nie wiem, czy Pola?ski zdaje sobie spraw?, ?e Pobiciem i Zgwa?ceniem pensjonariuszki Valentine Monnier URATOWA? MNIE. Gdyby bowiem Nie To to ca?a sprawa Gerarda Labudy sko?czy?a by si? formu??: NA FORUM RZYMSKIM ROZKONIKA? SI? BRYK czyli Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i Afryka Po?udniowa. Poniewa? Bydlakowi Ameryka?skiemu za PROTESTOWANIE Kapitulacji Karola Wielkiego w Krakowie w 789 r. p?acili Francuzi to ja teraz domagam si? francuskiej Kontrybucji dla Bu?garów.
Sprawa jest podobna do Wpraszania si? komendanta Szarych Wilków Calika na proces Ali Akcy: SZARPIECIE CYNGLA, KTÓRY O SPRAWIE POJ?CIA NIE MA, PRZES?UCHAJCIE MNIE. - Ale nie przes?uchali, bo Nie Mogli, tylko wsadzili Urszul? Sipi?sk? do domu wariatów, bo Celik by ujawni?, ?e chodzi?o o Z?oto Afryki i hipotek? Rzymu: Innego bowiem sposobu Za?atwienia tej sprawy NIE BY?O, wobec czego jurysdykcja w?oska jest winna Celikowi 50 milionów $, z czego po?owa nale?y si? Sipi?skiej.
We Wroc?awiu policja ROZP?DZI?A marsz Niepodleg?o?ciowy Narodowców. 11 LISTOPADA by? ?wi?tem PI?SUDCZYKOWSKIM czyli Lewicy Patriotycznej, z którym Endecy WALCZYLI. ?wi?tem Narodowym sta? si? Dzi?ki Mnie, bo Doktor Skonka powiedzia? mi, ?e w Nowym Jorku Pi?sudczycy Skapitulowali przed ?ydom, którzy 11 Listopada ZLIKWIDOWALI, tote? ja musia?em obchodzi? 11 XI jako ?wi?to Narodowe z KILKUNASTOMA W?ciek?ymi Endekami. W ten sposób 11 XI sta? si? ENDECKIM ?wi?tem Narodowym, a Pierwszego PI?SUDCZYKA zobaczy?em na 11 XI po stronie bardzo agresywnej Kontrdemonstracji za prezydentury Komorowskiego jako JEDYNEGO z POLSK? flag?.
To trwa?o do ZEL?ENIA MNIE przez Ambasad? Autonomii Palesty?skiej w sprawie Katastru Jerozolimskiego. Poskar?y?em si? wi?c Narodowcom oferuj?c 5% z nale?nych mi 10% jerozolimskiego podatku katastralnego – najwy?szego na ?wiecie. O ile Palesty?czycy odes?ali mnie do Domu Wariatów to rzecznik Narodowców Stefa?ski odpowiedzia? mi NIENAWISTNIE. Ten Stefa?ski by? marsza?kiem Marszu Narodowców 11 XI we Wroc?awiu, który by? pod has?ami CHADECKIMI – czyli ?e 11 XI KATOLIKOFOBA Pi?sudskiego chcia?y przej?? Biskupki, które ROZGROMI?Y m? Funkcjonaln? Chronologi? Architektury Niemieckiej w BUNDESTAGU – co odnosi si? te? do kapitulacji Karola Wielkiego w Krakowie w roku 789.
Policja Wroc?awska wyst?pi?a w imieniu KATOLIKOFOBA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 4:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/11/14/wolne-tematy-60-2019/
Ad. 179:

Odezwa? si? Analfabeta Holokaustyczny, wi?c musz? go Pouczy?: TREBLINKA by?a obozem Komisariatu ?ydostwa Rzeszy a SOBIBÓR i BE???? obozami Wehrmachtu. Z?oto ODZYSKIWANO za? tylko w obozach SS, tj. O?WI?CIMIU, GROSS ROSEN czy MAJDANKU, które by?y obozami Pracy Niewolniczej, a wi?c Nie Dla ?ydów tylko S?owian i Murzynów, bo ?ydzi jurysdykcji Pracy NIEWOLNICZEJ nie podlegali tylko Pracy Przymusowej. Kiedy? na Pomorzu znaleziono ha?dy popio?u z krematorium, który by? wykorzystywany jako Nawóz. To by? Nawóz nie z ?ydów a Niewolników, którzy pracowali w okolicznych latyfundiach.
Nie wiadomo, czego Stalin szuka? w Treblince: HIENY Z TRABLINKI – Wyja?niona tajemnica pewnego zdj?cia, aleHISTORIA, Wyborcza, 18.XI.2019. To jest FA?SZERSTWO identyczne do s?ynnego zdj?cia POGROM ?YDÓW W KOWNIE. ?ydów zabijaj? KIJAMI ?mudzini, ale oryginale niemieckie zdj?cie zosta?o z prawej OBCI?TE, gdy? jest na nim przygl?daj?cy si? temu niemiecki ?o?nierz z Karabinem. Pogrom by? bowiem EGZEMPLIFIKACJ? na za?odze kowie?skiego wi?zienia pogromów urz?dzanych przez bolszewików.
Na zdj?ciu TREBLINKA obci?to oba Marginesy, gdy? s? na nim UZBROJENI w bro? D?ug? ubowcy, dogl?daj?cy Wykonania Rozkazu Stalina, który CZEGO? tam szuka? obsesyjnie. Pami?tam Wywiad PR z Treblinki, które te? w??czy?o si? do poszukiwa? przez Amerykanów i Niemców IWANA GRO?NEGO: Treblinianka: TU BY?A KLOAKA PE?NA Z?OTA. Pach; NO I CO, WZBOGACILI?CIE SI?? - ALE? SK?D, ZARAZ POSTAWILI STRA?E.
Po przyje?dzie pierwszego pi?knego wiosennego dnia do Wroc?awia w 1946 r. zamieszkali?my w hotelu na cmentarzu Milionerów ?ydowskich na ?L??NEJ. Wszystkie grobowce by?y otwarte, o co oskar?a si? teraz Polaków, gdy by?a to robota Sowietów.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHERUBINIE HITLERA, POWIEDZ ROSJANOM...

Czesi zaatakowali Premiera Babisa jako Tuza Holdingowego a Holding to finansowa W?CIEKLIZNA Rotszylda. Babis to jednak nic wobec syna DOWÓDCY sowieckiego komanda ?mierci Mateusza Morawieckiego, który Anulowa? moje czeki prawem Przeciwko Mnie. Formalnie niezrealizowane czeki skupowa? Bank Pekao S.A. na O?awskiej 2 za 1% kapita?u, ale gdy uda?em si? tam to oble?na ?ydówka powiedzia?a mi, ?e to Oszustwo Nigeryjskie.
Przedmiotowy czek zosta? znaleziony przez Federalne Biuro ?ledcze USA i, aby nie zosta? ukradziony przez Z?odzieii Morawieckiego, Podpisany przez FBI i ONZ, co ?ydowski Babsztyl nazwa? Oszustwem Nigeryjskim. Dopiero w ING Bank ?l?ski u?wiadomiono mi, ?e tymi Oszustami Nigeryjskimi s? Rotszyld i Cherubin Hitlera, gdy? kazali mi napisa? o?wiadczenie: JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO.
Poniewa? ci Oszu?ci Nigeryjscy stawiaj? spraw?, ?e ja jestem Kapita?em Kryminalnym jako Antysemita to o?wiadczy?em, ?e Poniewa? wydanie przez Cherubina Hitlera ROZKAZU w Imieniu Prezydenta USA Zaatakowania Kairu dwoma bombami atomowymi okaza?o si? Spiskiem Finansowym to Prezydent USA wyda? nakaz ?ledztwa przeciw kapita?owi ?ydowskiemu. ?ledztwo wykaza?o, ?e KAPITA? ?YDOWSKI DYWIDENDY NIE POTRZEBUJE, GDY? ?YJE Z RENTY KRYMINALNEJ, wobec czego Kapitalizmem Nie Jest.
Wobec tego Pan Prezydent zapyta? swych niemieckich doradców, CZY OBEJDZIEMY SI? BEZ KAPITA?U ?YDOWSKIEGO? - ALE? OCZYWI?CIE PNIE PREZYDENCIE. MAMY NARODOWY KAPITA? AMERYKA?SKI, MO?EMY LICZY? NA KAPITA? NIEMIECKI I ANGIELSKI... - CHERUBINIE HITLERA, POWIEDZ ROSJANOM, ?EBY ZAP?DZILI SWYCH ?YDÓW DO GAZU. - Ja Antykatolem nigdy nie by?em.
Dotychczas Antysemityzm by? OBRON? przed Kapita?em Kryminalnym: Wolter, Goethe, Fichte, Staszic, Prus, a od Szefa kapita?u politycznego Urszuli Sipi?skiej ENDEKA Tomasza Wo?ka JEST Kapita?em Kryminalnym ???
Asz powiedzia? mi, ?e To Co Zrobili Kaczy?scy wymaga szubienicy PUBLICZNEJ. To okaza?o si? Proroctwem, gdy? Prezydent Lech Kaczy?ski ZAMORDOWA? STU polityków, którzy nie mieli spermy jerozolimskiej, przesiadaj?c si? na Ok?ciu z Tu-154 POLSKIEGO do Tu-154 ?YDOWSKIEGO, który odlecia? do Samary, sk?d ?ydzi polecieli na Hawaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 405, 406, 407 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 406 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group