Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Technika ekologiczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/10/25/rysie-zagrozone-wyginieciem-to-sciema-za-wplaty-od-osob-prywatnych-ekolodzy-wyplacaja-sobie-milionowe-pensje/

RYSIE ZAGRO?ONE WYGINI?CIEM? TO ?CIEMA! ZA WP?ATY OD OSÓB PRYWATNYCH EKOLODZY WYP?ACAJ? SOBIE MILIONOWE PENSJE…

Introdukowanie drapie?ników przy ZNISZCZONEJ ich bazie pokarmowej jest g?upiego robot?. W r. 1961 patrzy?em z mostu na Sanie na ci?gn?ce trocie: dno by?o wida? a przy ?ososiach niech si? Alaska czy Kanada SCHOWA. Mówiono mi, ?e TO NIC wobec tego, CO W BOBRZE – ale jak mówi? mi nad Pi?knym Neckerem Bu?gar to KOMUNI?CI WSZYSTKO ZNISZCZ?, ale dlaczego z Sanu mo?na by?o wod? PI? a z Neckeru NIE to nie powiedzia?.
NISZCZYCIELSTWO komunistów okaza?o si? Niczym wobec Niszczycielstwa Libera?ów, bo libera?owie s? Arystokracj? Komunistyczn? z haremów kominternowskich, dla których ja jestem UBOWCEM. To mi wyt?umaczy? Ukrainiec z Leningradu, ?e jak komuch ma sperm? jerozolimsk? to jest masonem i Nadkomunist?, a miast folwarku ma tajne konto szwajcarskie PARDON, teraz izraelskie...
Widzia?em na Dolnym ?l?sku dropia w KRZAKACH ??? Dropie wielkopolskie uciek?y na Zachód, ale ten Ukry? si? KRZAKACH przed jenotem bia?oruskim czyli Stalinowskim na szub? dla NIEWOLNIKA. Dyrektor LPa? Drepszok mówi? mi, ?e ten stalinowiec WIDZI w nocy w lesie gniazdo g?uszca ze stu metrów a populacj? ptactwa wodnego zredukowa? o 70% - Je?li drop KRZEWIASTY zachowa si? to b?dziemy mieli pi?knego ptaka Parkowego.
Przysz?o?? ?owiectwa jest w prywatnych parkach ?owieckich, z danielami, jeleniami Sika i nawet ?ubrami. Pan Profesor WSRol mówi? mi, ?e najbardziej op?acalnym zwierz?ciem parkowym jest tarpan, który nie czyni szkód, ?ywi si? zielskiem i jest litewskim specyja?em sto?owym.
Rozwi?za?em zagadk? kozioro?ca Czeskiego. Na zamku Biskupim znaleziono czaszk? kozioro?ca, ale nie by? to kozioro?ec Alpejski a ARME?SKI. Kozioro?ce alpejskie ?y?y na HALACH tatrza?skich, które po likwidacji owczarstwa s? zagro?one przez Kosodrzewin?. Ten CHWAST jest hamowany przez JELENIE – które chroni? wrzosowiska w Szkocji. Tam gdzie pas?y si? owce pas? si? jelenie, co w Tatach wygl?da KURIOZALNIE a Kozioro?ce by?yby EGZOTYK?, jak za Dennersmarcków w idiotycznych dla nich PRZEPASTNYCH Tarach Zachodnich. Ale Donnersmarckowie Chlubili si? pochodzeniem od zbójników spiskich.
Taka sprawa jest z PO?ONINAMI jurajskimi, których znikni?cie zdegraduje MAJESTAT zamków jurajskich. Ja na muflona korsyka?skiego jako Stra?nika po?onin NIE GODZI?EM SI? proponuj?c Arala... Za aralem pójdzie za? d?ejran czyli gazela kazachsta?ska. Grecy pisali, ?e w Mezopotamii WSZEDZIE BY?O WIDA? STRUSIE, DROPIE, OS?Y I ANTYLOPY. Os?y chroni?y step przed cierniami, jak w Afryce nosoro?ce czarne. Nosoro?ec Bia?y BEZ CZARNEGO istnie? nie móg?.
Gdy zaproponowa?em ochron? pól i lasów Czubatk? Polsk? w taktyce czechos?owackiej to okaza?o si?, ?e NIE MA JEJ JU? w Polsce, na Bia?orusi i na Litwie. Pocieszono mnie, ?e zrobi?a ?WIATOW? KARIER? jako Ogrodowa Kura Ozdobna. By? to pierwotny kurak le?ny – BAZA POKARMOWA rysi i ?bików. Chi?czycy z powodzeniem zastosowali w taktyce czechos?owackiej BROJLERY, jakie na S?owo Honoru zaleca? mi dyrektor dolno?l?skiego POLDROBIU.
Prezes Dolno?l?skiego Zwi?zku Hodowców Drobiu mówi? mi, ?e praktykowa? u hrabiego Rostworowskiego pod Poznaniem, któremu chrab?szcze i mrówki chcia?y Zje?? Las. Wozi? czubatki kolej? z Grodna, które las URATOWA?Y.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://twitter.com/GiertychRoman?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1189506897138855938&ref_url=https%3A%2F%2Fdorzeczy.pl%2Fobserwator-mediow%2F118927%2Fszokujacy-wpis-romana-giertycha-o-smierci-jana-szyszko.html//

Roman Giertych o?wiadczy?, ?e Jaros?aw Kaczy?ski NIE UJAWNI? CA?EJ PRAWDY o ?mierci Profesora Jana Szyszko. OCZYWI?CIE, bo to by? Zbrodniarz Ekologiczny PRZE?LADUJ?CY MNIE. Mam list Federalnego Biura ?ledczego USA (FBI), które podczas ?ledztwa Oszusta ?wiatowego czyli MNIE znalaz?o moje czeki REALIZOWANE przez Nieuczciwych Urz?dników Pa?stwowych i odes?a?o mi.
Ja jednak nie mog? zrealizowa? ich, bo syn dowódcy sowieckiego komanda ?MIERCI Mateusz Morawiecki w zwi?zku z tym ZNIÓZ? W POLSCE REALIZACJ? CZEKÓW a oble?na ?ydówka w Banku PKO, która skupuje czeki od ?ydów, nazwa?a moje czeki Oszustwem Nigeryjskim, co powtórzy?y Wszystkie Banki we Wroc?awiu. Przy wysy?aniu pieni?dzy do USA na realizacj? czeków, które chcia? UKRA?? Szyszko, w ING Banku ?l?skim kazano mi napisa? O?wiadczenie: O?WIADCZAM, ?E JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO, czyli ?e tymi Oszustami Nigeryjskimi s? Rotszyld i Cherubin Hitlera. Inaczej bym si? nie dowiedzia?, ?e Rotszyld nosi AFRO ???
W Niemczech ukaza?a si? ksi??ka uznanego publicysty ?ledczego na podstawie raportu Bundesdinstu z Kijowa: Juergen Roth, SMOLE?SK 2010 – Spisek, Który Odmieni? ?wiat. Rotszyld w AFRO kupi? od Kaczy?skich Polsk? za miliard dolców i wys?a? LECHA Kaczy?skiego Tu-154 DUBLEREM do USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej Mi?osz, Zbigniew Parafrianowicz, ?MIG?A Z SICZY, CZYLI BERCZY?SKI I UKRAI?CY, Dziennik Gazeta Prawna 31 X – 1 XI 2019, s. A12-13.

Polsko-ukrai?ski ?mig?owiec MACIEREWICZ mia? by? powtórzeniem zamówionego u ANTONOWA w Dniepropietrowsku przez SWISSAIRA Aerobusa-SADDAM dla reformy Bliskowschodniego Rynku Lotniczego: Na skutek SKATOWANIA na rozkaz Prezydenta Busha-Juniora mego Pe?nomocnika w NASA Aerobus-SADDAM zosta? przeniesiony przez Kanclerza Schroedera i Jasira Arafata do Pekinu, co by?o fundacj? SUPERMOCARSTWOWYCH Chin. Chi?czycy zmienili jego nazw? na KITANA od Chin Prawdziców, który podczas wojny Jugos?owia?skiej WYRZN?? wszystkie APACZE a potem powróci? do Azji i dokona? aneksji Morza Po?udniowochi?skiego, którego US Navy – nie maj?c tej techniki – broni? Nie Mog?o.
Aerobus MACIEREWICZ: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_358&sName=swidnik// zosta? storpedowany przez folksdojcza Tuska, który sprzeda? ?WIDNIK mafii sycylijskiej, która zlikwidowa?a ?WIDNIK.
Sprzeda? Siczy-MOTORU Chi?czykom, na który postawi? Antoni Macierewicz, zosta?a zaprotestowana przez Amerykanów, ale Pekin ma 40% akcji. Poniewa? Rosjanie produkuj? Aerobusa-KAMAZA zamówionego przez Siostry Alvarado na licencji DOGADANIA SI? ZE MN? to Ukrai?cy i Amerykanie nie maj?c tej techniki s? Bezbronni. Poniewa? Siostry Alvarado zosta?y zastrzelone przez swego ochroniarza to KAMAZ produkuje mego Aerobusa na prawie wojennym, jak komuni?ci Chi?scy i Japo?czycy.
Ja podejrzewam, ?e MOTOR-Sicz produkuje cichcem "majstersztyk Pi?knej Julii" z Dniepropietrowska i dlatego ?WIAT KR?CI SI? WOKÓ? SICZY.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/politico-z-list%c4%85-os%c3%b3b-kt%c3%b3re-wp%c5%82yn%c4%85-na-walk%c4%99-ze-zmianami-klimatu-morawiecki-jedynym-bohaterem-negatywnym/ar-AAJXbfQ?ocid=UE12DHP#page=2

POLITICO Z LIST? OSÓB, KTÓRE WP?YN??Y NA WALK? ZE ZMIANAMI KLIMATYCZNYMI. MORAWIECKI JEDYNYM BOHATEREM NEGATYWNYM

Libera?owie mnie do KIOTO nie wpu?cili cho? Tylko Ja mia?em i MAM Strategiczne Wnioski do walki z Efektem Cieplarnianym. Miast mych wniosków Strategicznych przyj?to Protokó? Kioto Cherubina Hitlera, obliczony na Wykupienie USA przez haremy holokaustyczne – bo kapita? ?ydowski dywidendy Nie Potrzebuje. USA uratowa?a wówczas przed Protoko?em Cherubina Hitlera Monika Levinsky.
Hindusi oddali Pierdzielowi Rokefelerowi Z?oto Indii wi?c teraz chodz? w MASKACH.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawe? ?epkowski, WENECJA – ADRIATYCKA ATLANTYDA – Moj?esz nie obroni?, Same czarne scenariusze, Rzeczpospolita, 20 XI.2019, s. A10.

Naczelny „Rzeczpospolitej” pisze, ?e PRAWDA JEST CZARNA I GORZKA, jak Kawa Bez Cukru: http://wandaluzja.pl/?p=p_239&sName=02.-prawda-czarna-i-gorzka// Z tego wynika, ?e nie mo?na nazywa? policjanta londy?skiego Czarn? ?wini?.
WENECKI MOJ?ESZ by? takim Pokerem, jak Atak Biskupków na BUNDESTAG. O ile w Ataku Biskupków P?ATNIKIEM by? Skarb III Rzeszy na tajnych kontach szwajcarskich to w Weneckim Moj?eszu Unia Europejska. Berlusconi i Kadafi powiedzieli w Brukseli: Je?li nie dacie pieni?dzy to to my og?osimy Z?oto Moj?esza z WENECJI. Wed?ug mej Wandaluzji Moj?esz by? Skarbnikiem Sueskim, w którym by?o z?oto z dystrybucji ?elaza ?l?skiego.
?ydzi kupowali to ?elazo i STAL w Wenecji na wag? Miedzi a sprzedawali go w Ca?ym Pasie Zwrotnikowym na wag? Z?OTA. Moj?esz ukry? to z?oto w Eljacie, sk?d posz?o do banków aleksandryjskich, które wykupi?y za nie HIPOTECZNIE Rzym. Dokumenty na to by?y w Archiwum Sejmu ?l?skiego, które MSW Leszek Miller i na?o?nik Hitlera Bronis?aw Geremek wywie?li metrem fortecznym do Niemiec.
Wobec tego Bruksela DA?A, z czego cz??? posz?a na MOJ?ESZA Weneckiego, który Wenecji NIE URATOWA?.
Ja PROTESTOWA?EM B?aze?skiego MOJ?ESZA Weneckiego technik? Moskiewsko-Warszawsk?, która jest AKTUALNA, ale na sfinansowanie tej Techniki przez Uni? Europejsk? si? nie godz?. Unia Europejska mo?e finansowa? budow? KOPI Wenecji nad Balatonem jako Pomnika Kultury W?gierskiej, gdy? Wenecja sta?a si? miastem W?oskim na mocy Kapitulacji Weneckiej przed Papie?em, Uni? Lombardzk?, Niemcami, Francj? i Angli? po bitwie pod Legnano w r. 1177.
Mówiono mi: CZEMU SI? TRZYMASZ BITWY POD LEGNANO JAK PIJANY P?OTA?[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej Nowicki, KL?TWA MOJ?ESZA. WENECJA NIE TYLKO TONIE, ONA UMIERA, Newsweek Polska, 48/2019 25.11 – 1.12, s. 62-66.

To jest kolejna zbrodnia Unii Europejskiej jako holdingowego Folwarku Rotszylda, a holding to W?CIEKLIZNA. I zbrodni? by?o zniszczenie przez Holenderskiego Tygrysa Benzynowego metr SAMOCHODOWYCH w Pary?u, Madrycie, Londynie i Rzymie, gdy? budow? ich UMO?LIWIA? mój silnik spalinowo-parowy VDTW w wersji Monte Christo z Brignoles pod Tulonem.
Amerykanie modlili si? ?WI?TY STALINIE, CHRO? NAS PRZED ROTYSZYLDAMI, bo Zwi?zek Sowiecki by? folwarkiem NIEWOLNICZYM Rokefelera a Rotszyldyzm to W?CIEKLIZNA holdingowa, ale po wpisaniu mnie przez Niemców na list? Oszustów ?wiatowych za Ujawnienie satelitarnej detekcji z?ota Rotszyld wjecha? TRYUMFALNIE do USA trzymaj?c za jaja Rokefelera Z?otem Indii. O?wiadczam wi?c, ?e Ekolodzy NIE WALCZ? Z TRAKCJ? SAMOCHODOWA, ale z Pierdzeniem Rokefelera, który rz?dzi ?wiatem silnikiem OTTA i DISLA, które pal? 4-5 razy wi?cej ni? mój VDTW.
To jest Pobo?ny Ogrodnik, któremu Pan Bóg zsy?a co jaki? czas z nieba GNOJÓWK? – wi?c holenderski tygrys zaatakowa? Pary?, Madryt, Londyn i Rzym nie dlatego, ?e admira? holenderski Spali? Londyn, ale dlatego, ?e VDTW Uniemo?liwia? mu tam Pierdzenie, wobec czego benzyna by?aby 4 razy TA?SZA, co by doprowadzi?o do likwidacji Niewolnictwa Holdingowego, gdy? KREDYT TO PIENI?DZ NIEWOLNIKÓW Rotszylda.
?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota zosta?o ponownie Zawieszone w Niemczech, gdy? Bufetowa Merkel NIE WIERZY „w widzenie” z?ota pod ziemi?. Wobec tego Andrsówna zorganizowa?a RZ?DOW? konferencj? Polsko-Ameryka?sk?, na której strona ameryka?ska zobowi?za?a si? do wys?ania satelity dla poszukiwa? metali kolorowych i ziem rzadkich do 800 metrów od ziemi?. Wed?ug mych danych to trzymany za jaja Rokefeler da? Rotszyldowi po?ow? Z?ota Indii za ZNISZCZENIE metr samochodowych – co jest spraw? ?ledztwa FBI, Interpolu i ONZ.
Unia Europejska zap?aci?a za B?aze?skiego MOJ?ESZA jako Antytez? ratowania Wenecji technika moskiewsko-warszawsk?, która by?a Du?o Ta?sza i PEWNA. Teraz za?, na skutek podnoszenia si? poziomu mórz i oceanów z powodu Pierdzenia Rokefelera trzeba b?dzie ratowa? t? technik? tysi?ce miast NABRZE?NYCH, ale niektóre kraje ZNIKN? – jak Holandia Holenderskiego Tygrysa Benzynowego czy spalony niegdy? przez admira?a holenderskiego LONDYN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie? czyta?em, ?e Chi?czycy TE? zbudowali kopi? Wenecji, ale nie eksponuj? jej: PO CO CHI?CZYCY MAJ? JECHA? DO W?OCH, SKORO MOG? ZOBACZY? NAJWI?KSZY CUD W?OCH W CHINACH ??? To jest dopiero polityka finansowa Fryderyka Wielkiego. W Polsce Kopii Wenecji jednak nie b?dzie, bo wystarczy nam ta nad Balatonem.
Chi?ska Wenecja zdaje si? mie? zwi?zek z karier? hotelarza z Soko?owa Podlaskiego, który pojecha? z MOJ? Technik? Moskiewsko-Warszawsk? dla WENECJI do Chin, gdzie w MACAO zbi? fortun? na Hazardzie – gdy? w pruskim Krygszpilu Finansowym MOJ?ESZ Kadafiego-Berlusconiego okaza? si? NIEKONKURENCYJNY wobec techniki Moskiewsko-Warszawskiej.
Hotelarz zamierza? zainwestowa? sw? fortun? w Ratowanie Wenecji technik? Moskiewsko-Warszawsk?, ale si? nie dogada? z weneckimi kamienicznikami, którzy nie byli zainteresowani Ratowaniem SERENISSIMY. Kupi? jednak Plan Konserwatorski Wenecji, o?eni? si? z pann? z W?growa i wyjecha? do Las Vegas, gdzie zbudowa? bardzo tandetn? kopi? Wenecji, która okaza?a si? Najlepsz? Inwestycj? XXI Wieku – ?e awansowa? z multimilionera na MILIARDERA.
Jak PODEJRZEWAM to powo?a? chi?skie przedsi?biorstwo Ali-Baba, które zbudowa?o WENECJ? CHI?SK? – prawdopodobnie w Macao – dzi?ki czemu sta?o si? Pot?g? Finansow? Chin. Ju? wcze?niej Chi?czycy ta?czyli przy mnie boczkaja. Boczkay to tancerz w?gierski, co oblega? Wiede?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja witryna: http://wandaluzja.pl/index.php – http://forum.wandaluzja.pl/viewforum.php?f=2// przed Trumpem Najpoczytniejsza i Najdro?sza w USA, jest Okaleczona i CENZUROWANA, ?e nie mog? te? zamie?ci? na? postu:
"Jan Maciejewski, ?MIER? WENECJI – Teraz, kiedy tonie, jest czym? wi?cej ni? symbolem. Jest wró?b? dla reszty Europy. Niegdy? urzekaj?co pi?kna, pó?niej starzej?ca si? i s?aba, jakby sama zapomnia?a, ?e ju? tylko udaje i si? zgrywa (s. 17-18); Jacek Wilk, cz?onek KONFEDERACJI, by?y pose? KUKIZ’15, HANDLUJE SI? NAWET Z WROGAMI (37-38), PLUS MINUS Rzeczpospolita, 23-24.XI.2019.”
Wobec tego Dziennik prowadz? na https://marucha.wordpress.com/2019/11/20/wolne-tematy-61-2019// gdzie dotychczas wszystkie moje posty przyjmowano, ale ten Odrzucono dwukrotnie.
Oto pe?ny tekst, zamieszczony na: https://bialczynski.pl/2015/10/13/wawelskie-wzgorze-w-oficjalnym-renderingu-komputerowym/
"Kilkana?cie lat temu m?? mej kuzynki powiedzia? mi, ?e WENECJA JEST NIE DO URATOWANIA, GDY? NIE OP?ACA SI? KONSERWOWA?. Pieni?dze wydane przez Pa?stwo W?oskie na Konserwacj? Wenecji MUSZ? BY? ROZKRADANE. Niebagatelne dotacje s? Finansowaniem Korupcji. Wenecja to Druga ?ód?, o której Niemcy wiedzieli, ?e jest do Likwidacji, dlatego podj?li budow? Nowej ?odzi w Tomaszowie, gdzie zbudowa? tylko METRO.
Podstawowe przykazanie Nacjonalizmu mówi: Z WROGIEM SI? HANDLUJE. Je?li nie Handlujesz to jest to nie Wrogo?? a WOJNA. Wobec tego SKAZANIE WENECJI NA ?MIER? przez odrzucenie Techniki Moskiewsko-Warszawkiej by?o AKTEM WOJENNYM – ?eby Bro? Bo?e Europa nie dowiedzia?a si?, ?e Wspania?? Wenecj? zbudowali W?grzy.
Gdy Prezydent Sadat wygna? mój kapita? egiptologiczny to wycofa?em go nie do Libii, jak sobie wyobra?a?, ale do Izraela, gdzie mia?em ?wi?tyni? Salomona o której ?ydzi NIE WIEDZIELI a reprezentowanie mnie w Egipcie powierzy?em Francuzom. Ci dostali zaraz Zajoba, bo takiego Bogactwa Egiptologicznego nie widzieli, wi?c zacz?li ku? m?otami pneumatycznymi piramid? Cheopsa w poszukiwaniu skarbów Snofrena z Wyw?aszczenia ?wi?ty?.
Przywo?a?em ich do porz?dku, ?e Skarbów Snofrena tam nie ma, bo Skarbiec jest Pusty, i kaza?em zbada? gruz po zawalonej latarni FAROS. Francuzi zacz?li krzycze?, ?e ZNALE?LI PA?AC KLEOPATRY wi?c pouczy?em ich, ?e ?adnego Pa?acu Kleopatry NIE BY?O tylko Najwspanialszy w Historii zespó? pa?aców Ptolemeuszy, który Konstantym Wlk kaza? przenie?? do Konstantynopola, ?eby odebra? Aleksandrii Majestat ?wiatowy, a to co znale?li to Pa?ac Recepcyjny tego Zespo?u.
Na to Niemcy dostali NAJWI?KSZEGO ZAJOBA, bo zrekonstruowali Zespó? Pa?aców Ptolemeuszy na fundamentach RZYMSKICH.
Je?li nie wykupuje si? fantów to jest to Prawo Wojenne a odno?nie mnie EKSTERMINACJA. Egipska policja polityczna mordem na 2 polskich emisariuszkach odci??a Egipt od Z?ota Afryki i Z?ota Egiptu."
Prosz? o Upowszechnienie: Juliusz Prawdzic-Tell2019-11-23 (Sobota) @ 04:11:01
Focus HISTORIA Extra – 21 Zagadek ?wiata Antycznego: NAJWI?KSZE TAJEMNICE STARO?YTNO?CI, Grudzie? 2019 – Stycze? 2020, NACZELNY Adam W?g?owski

Roczne ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ przeciwko mnie jako Kapita?owi Kryminalnemu uwolni?o moje czeki spod Protestu i przenios?o ?ledztwo w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota do Niemiec. Prokurator Generalny Polski nie chce mnie skre?li? z listy Oszustów ?wiatowych, gdy? CZEKA na wynik ?ledztwa niemieckiego, które zosta?o Zawieszone, gdy? Bufetowa Merkel NIE WIERZY w Satelitarn? Detekcj? Z?ota, co jest formu?? prawn? Adolfa Hitlera.
Wobec tego Andersówna zorganizowa?a polsko-ameryka?sk? konferencj? RZ?DOW?, na której strona ameryka?ska zobowi?za?a si? do wys?ania satelity dla poszukiwa? metali kolorowych i ziem rzadkich do 800 metrów Pod Ziemi?. Poniewa? ja nie zosta?em przes?uchany przez jurysdykcj? niemieck? w roku 1990 i 2018 to ?ledztwa niemieckie s? NIEWA?NE i nale?y mi si? od jurysdykcji niemieckiej sto milionów dolarów. Wczoraj napisa?em do Wydzia?u Prawnego ONZ, ?e Satelitarna Detekcja Z?ota, jako Zbrodnia Przeciw Ludzko?ci, podlega jurysdykcji Nie Niemieckiej, ale Organizacji Narodów Zjednoczonych. Bufetowa Merkel nie ma tu nic do gadania.
Naczelny FOCUS HISTORIA reprezentuje historiografi? Bufetowej Merkel. Jest to Krakowska Szko?a Archeologiczne, szofera Hitlera Oskara Schindlera, PRZESUWAJ?CA tylko w?drówk? S?owian do Europy Zza Uralu jako Niewolników awarskich lub hu?skich do czasów SCYTYJSKICH. Na str. 9 czytamy np., ?e PO ZNIKNI?CIU SCYTÓW EUROP? WSCHODNI? I ?RODKOW? ZALA? LUD WENEDÓW. Wynika z tego, ?e Scytowie ROZP?YN?LI SI? w?ród swych Niewolników i Zostali S?owianami ???
HE, HE, HE – fajna metryka s?owi?ska z Berli?skiego Komitetu Redakcji i Cenzury Mediów Polskich. Ten komitet kaza? Polakom nosi? ?ydowskie Mycki, ale za?o?y?o je tylko kilkadziesi?t tysi?cy warszawiaków. W Warszawie by?o 39 tysi?cy ?ydowskich Gestapowców Boskiego Adolfa, którzy nie podlegali Granatowej Policji i WSZYSCY wst?pili do UB jako Holokau?ci.
Wenedzi nie przybyli z Syberii tylko z KASZUB a nazwa ich pochodzi od WENEDY-Bydgoszczy, gdzie Niemcy ZAP?ACILI za Najwi?ksza Oper? na ?wiecie jako nast?pcy METROPOLITAN OPERA na fundamentach MODU?U Hagia Sophia w Konstantynopolu jako Mauzoleum Eurydyki. Wspania?a Weneda zosta?a zburzona, abo przez Boles?awa III i W?grów, albo Krzy?aków i Czechów, którzy nadali jej nazw? obecn?.
Gdy Scytowie poszli RATOWA? Greków pod Maratonem atakuj?c w Macedonii 2 armie perskie o sile 400 tysi?cy wojowników to Leszek Z?otnik zdoby? skarbiec scytyjski w P?ocku i pobi? wracaj?cych Scytów pod Kolbuszow?, z KTÓRYMI wbija? s?upy graniczne nad Donem z napisami HORWACJA, bo uwa?a? si? za Górala z Gór Wenedzkich. Grecy dworowali z niego jako Dobrotliwym Królu-Ob?artuchu z Gargamella.
Reszty BZDUR Bufetowej Merkel nie b?d? omawia?, ?eby si? nie babra? w kale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poni?ej

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sob Sty 11, 2020 12:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://teresagarland.neon24.pl/post/152540,paliwem-przyszlosci-jest-nie-ropa-a-wodor

Dopiero wywalczy?.
EKONOMIA 11.01.2020 08:400 komentarzy
Paliwem przysz?o?ci jest nie ropa, a wodór
ZACHOWAJ ARTYKU?POLE? ZNAJOMYM

Paliwem przysz?o?ci jest nie ropa, a wodór. Poni?ej wklejam artyku? nades?any przez Krzysztofa Lewandowskiego

https://www.counterpunch.org/2020/01/06/america-escalates-its-democratic-oil-war-in-the-near-east/

"Bez funkcji dolara jako ?wiatowego mechanizmu tezauryzacyjnego - czyli de facto bez udzia?u Pentagonu w tworzeniu zad?u?enia Skarbu USA, b?d?cego mechanizmem tworzenia na ?wiecie rezerw banków centralnych - Stany Zjednoczone zmuszone by?yby do ogranicze? militarnych i dyplomatycznych, wyst?puj?cych w czasie obowi?zywania parytetu z?ota."

Michael Hudson

Có? to za „mechanizm tezauryzacyjny" - wyja?nia autor w linkowanym artykule. Producent ropy, np. Arabia Saudyjska, uzyskuje z jej sprzeda?y dolary, które trafiaj? do kieszeni szejków. Szejkowie nie potrzebuj? tylu dolarów, bo dolary w postaci waluty nie przynosz? zysków, wi?c zamieniaj? sterty dolarów na korzystniejsze - bo oprocentowane - obligacje skarbowe USA, przynosz?ce konkretne dochody, i bezpieczne, bo USA ma najwi?ksze bicepsy w klasie i nikt im nie podskoczy.

Podobnie do szejków zachowuj? si? banki centralne na ca?ym ?wiecie, skupuj?c obligacje skarbowe USA i tworz?c z nich swoje aktywne rezerwy.

A dlaczego USA ma najwi?ksze bicepsy w klasie? Ano dlatego, ?e jest ?wiatowy popyt na ich obligacje skarbowe, za które z ca?ego ?wiata sp?ywaj? corocznie sterty dolarów do Skarbu USA. Konkretnie jest to ponad bilion dolarów rocznie, gdy? tyle wynosi dziura bud?etowa, któr? trzeba co roku zape?nia? emisj? nowych obligacji. Za uzyskane za sprzeda?y obligacji skarbowych pieni?dze najwi?kszy osi?ek w klasie kupuje sobie sterydy, w wyniku czego jego bicepsy broni?ce Skarbu USA staj? si? jeszcze grubsze. Kto mu na sterydy daje pieni?dze? My wszyscy, nie tylko szejkowie, gdy? tak?e nasz poczciwy NBP posiada w swoich rezerwach obligacje skarbowe USA.

Ten sterydowy wehiku? jest ju? jednak bardzo wys?u?ony, gdy? na ?wiecie powstaj? inne sposoby rozliczania transakcji za rop?, ni? pos?ugiwanie si? dolarem. Zwolenników innych pojazdów, jak Kaddafi, Hussein czy Sulejmani, zamordowano z zimn? krwi?, patrz?c w ekrany monitorów. Ale motoryzacja idzie do przodu i nic jej nie powstrzyma. Paliwem przysz?o?ci jest nie ropa, a wodór.

Krzysztof Lewandowski
***********************************************************

To jest ANALFABEZTYZM TECHNICZNY, którym zawodowa propagandzistka Stasi Angela Merkel OTRU?A USA. WODÓR nie jest bowiem ?ród?em Energii tylko jej NO?NIKIEM, tak jak PR?D. Dlatego polscy fizycy poparli mnie Przeciw Merkel o?wiadczeniem: NIGDY NIE B?DZIE SAMOCHODÓW NA PR?D, gdy? to jest ABSURD Techniczny, Ekologiczny i Finansowy. Samochodowy silnik Elektryczny jest Szachrajstwem Japo?skim za pieni?dze kapita?u ?ydoarbskiego.
W ko?cu ubieg?ego wieku Propagandzistka Stasi zniszczy?a plan finansowego ratowania USA Kowalskiego-Prawdzica (nie mnie) rzucaj?c mi w twarz: NIE B?DE JE?? TWOICH FEKALIÓW. Przestraszeni Amerykanie – ?eby nie je?? Fekaliów Polskich musieli wi?c Wpierdala? fekalia hitlerowskie z WODOREM Adolfa Hitlera, które s? Bardzo Drogie. Skutek jest taki, ?e Donald Trumpf obiecywa? D?ug Ameryka?ski 19 bilionów USD (nie miliardów) ale nazajutrz po wystawieniu Aktu Oskar?enia Lechowi Wa??sie Sekretariat Stanu MARYLAND og?osi? D?ug Ameryka?ski TYSI?C Razy Wi?kszy.
To si? powtórzy?o w r. 1996, gdy Madame Cresson wys?a?a mój prospekt z ekologicznej konferencji polsko-niemieckiej we Jeleniej Górze do Instytutu Silnikowego w Brignoles pod Tulonem, gdzie opracowano Wysokopr??ny VDTW, na podstawie którego madame Tibori pod??a budow? metra AMOCHODOWEGO w Pary?u, zaczym poszed? Madryt a zapowiedzia?y Londyn i Rzym. Wówczas jednak obie panie zosta?y zaatakowane przez Holenderskiego Tygrysa Benzynowego, którego JEDYNYM argumentem okaza?o si? SPALENIE przez admira?a holenderskiego Londynu ??? ale metra samochodowe zosta?y ZNISZCZONE.
VDTW jest reaktywacj? silnika MADMASEL MERCEDES, wykupionego w Pary?u w r. 1901 przez Rokefelera, gdy? Nie Dymi? i Nie Smrodzi?, bo pali? 25% silnika OTTA. Mój VDTW Monte Christo pali 20% OTTA. Najbardziej OBRZYDLIW? afer? z VDTW by? Volkswagen-SZLABIERZ, za TRUCIELSTWO którego VW zap?aci? Tylko Amerykanom.
Cena ropy naftowej musi by? Monopolowa, bo to surowiec STRATEGICZNY, ale nie mo?e by? TRUCICIELSTWEM i Polityczn? DRO?YZN? w maso?skiej wojnie Bogatych z Biednymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sty 12, 2020 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/01/11/eko-hipokryzja-norwegia-chce-byc-zero-emisyjna-ta-norwegia-ktora-wszystko-zawdziecza-gazowi-i-ropie/?unapproved=875987&moderation-hash=e28485586fa1800c01b769bf36a0d511#comment-875987

W TVP by? film o Premierza Norwegii, który zapowiedzia? trakcj? BEZEMISYJN? na Indyjskim Reaktorze Torowym. Premier zosta? jednak porwany przez Ekoterrorystów a po uwolnieniu straci? zainteresowanie spraw? i zacz?? zachowywa? si? jak Pleyboy.
To przypomina spraw? Samochodowego Silnika Paroweo MADMASEL MERCEDES, która Nie Pierdzia?a i Nie Dymi?a, wobec czego zainteresowa? si? ni? PIERDZIEL Pokefeler, któr? wykupi? za Horendalne Pieni?dze.
Kurwy Kalifornijskie chcia?y rz?dzi? .?wiatem moim VDTW wi?c zawar?y umow? ze Skurwysynkiem Bushem, ?e dadz? mu zwyci?stwo nad Gorem je?li ZNIESIE przywileje ekologiczne Kalifornii. Sprawa by?a JASNA, bo po zniesieniu Restrykcji i Dotacji stan MUSIA? przej?? na VDTW a one bra?y Wielki ?wiat do TOREBEK, Skurwysynek faktycznie zniós? PEKa, ale wprowadzi? Zero Emisyjno?ci, co wyeliminowa?o VDTW, gdy? pali 25-20% OTTA/
Dzi?ki temu w konkurencj? wszed? Volkswagen-SZALBIERZ z KATALITYKIEM, który zosta? ZAKAZANY w Niemczech jako TRUCICIEL. Jako Katalik NIE ?MRODZI? i NIE DYMI?, ale – jak to zauwa?ono w Niemczech – Tru? Ro?linno?? RAKOWO. Drogo to VW kosztowa?o, ale KONTRYBUCJ? za Wykantowanie Kurew Kalifornijskich i TRUCICIELSTWO zap?aci? tylko Amerykanom.
Przy okazji dodam, ?e Rakieta, która str?ci?a w Teheranie UKRAI?CA jako Rosyjska to mog?a by? sterowana przez Izraelczyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cesarz Franciszek Józef POWIERZY? krakowski patent ?ukasiewicza SZKOTWI Rokefelerowi. Patent ten UMO?LIWI? silnik benzynowy staj?c si? podstaw? CYWILIZACJI SAMOCHDOWEJ.
Podczas ameryka?skiej wojny imperialnej na Morzu Po?udniowochi?skim spotka?y si? kanonierki ameryka?skie z niemieckimi, ale do wymiany ognia nie dosz?o, gdy? kto? M?dry zakrzykn??: PO CO MACIE SIE STRZELA?? SKORO JEST TAKIE PI?KNE IMERIUM DO WZI?CIA: Oni nie maj? Ropy a wy macie. Rozejm ten przekszta?ci? si? w Pakt na silniku Nadrowskiego, który w monachijskim Domu Wariatów nazwano DIESLEM i wykorzystano do afery ?wiatowych Dieselgeselchaf't'ów. Pami?tk? tego jest niemiecka mapa, któr? Niemcy publikowali na tapetach ?CIENNYCH: http://wandaluzja.pl/?p=p_354&sName=00.-w-s-t-e-p- skan II//
Imperium URATOWA? Winston Churchill znalezieniem ropy w Nigerii. Niemcom pozosta?a wi?c Wojna ?wiatowa na silniku MADMASEL MERCEDES, ale silnik ten zosta? wykupiony przez Rokefelera a Rosjnie spalili Galicyjskie Zag??bie Naftowe, co UNIEMO?LIW?O Niemcom motoryzacj? armii i tworzenie broni pancernej. Lord Curson skontrowa? w Wersalu tez?, ?e Wielk? Wojn? WYGRA? ROMAN DMOWSKI sentencj? TO ROPA NAFTOWA WYNIOS?A NAS DO ZWYCIESTWA – ale ZAPOBIEG?A Kl?sce technologia azotowa Kowalskiego-Mo?cickiego.
WYKUPIENIE przez Rokeflera na salonie samochodowym PARY? 1901 silnika Madmasel Mercedes zapobieg?o wygraniu przez Niemców Wielkiej Wojny na oleju rzepakowym. ZAKUP ten jest Aktem W?asno?ci USA przez Rokefelera i podstaw? ?wiatowego W?adztwa ?ydowskiego.
USA przyst?pi?y do WW dla Rosj?. Niemcy sfinansowali bowiem Lenina za Sto Milionów fa?szywych rubli papierowych i 12 milionów fa?szywych rubli z?otych wybitych przez ?ydowsk? mennic? w Konstanzy. Zamach ten nie bardzo si? uda?, gdy? rz?d Lutowy przechwyci? poci?g ze ?winkami.
To mo?e by? dowodem, ?e wojna sowiecko-polska by?a wojn? Rotszylda z Rokefelerem. Rotszyld paryski grozi? Or?owskiemu: PANIE HRABIO, WY NAPOTKACIE NAS, NIEZWYCI??ONYCH ?YDÓW, NA SWEJ DRODZE DO WILNA I LWOWA, NA ?L?SK AUSTRIACKI I PRUSKI... Po bitwie nad Niemnem Dzier?y?ski Stalin sprzedali Po?udniow? Mongoli? nacjonalistom chi?skim a Pó?nocn? Mand?uri? samurajom za najemników chi?skich i japo?skich, którym p?aci? Rokefeler, wobec czego Polacy z Odessy UCIEKLI. Gdy do Odessy przyp?yn??a flotylla Kozaków Polskich czy SZWAJCARSKICH ze Skarbami Rosji to byli tam ju? Chi?czycy, wobec czego Kozacy skapitulowali przez armi? rumu?sk?.
Wobec wyst?pienia USA Przeciw Niemcom Niemcy musieli przekwalifikowa? Map? ?cienn?, z GRANICY na Kanale Panamskim na granic? z IZRAELEM na Missisipi, Suwerenem tej granicy by?a Polska przez Pakt Antykominternowski. Dlatego Stanis?aw Michalkiewicz mówi: TO NIE ANGLIA I FRANCJA WYST?PI?Y W ROKU 1939 W OBRONIE POLSKI, ALE POLSKA W OBRONIE FRANCJI, ANGLII, ZWI?ZKU SOWIECKIEGO I USA – za co ma do nas pretensje W?adymir Putin.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakub Oworuszko, WYSOKA KARA DLA VOLKSWAGENA, Gazeta Wroc?awska, 16.I.2020, s. 07.

To jest najwi?ksza afera TRUCICIELSKA w Historii.
Ja mia?em 2 sprawy z VW. I. by? Volkswagen-LUPO na moim VDTW. Napisa?em do Dyrekcji VW, ?e zgadzam si? na VW-Lupo pod warunkiem SP?ACENIA aktywistów Turbinki Kowalskiego. Sprawa trafi?a do Kancelarii Kanclerza Schroedera, który odpisa? mi, ?eby spraw? za?atwi? przez Polsko-Niemieck? Izb? Gospodarcz?, na co nie zgodzi?em si?.
Po wymianie listów spraw? mia?a za?atwi? Polsko-Niemiecko-Ameryka?ska konferencja, na któr? mnie NIE ZAPROSZONO, Zawarto tam salomonow? Ugod?: ZA REZYGNACJ? NIEMCÓW Z VW-LUPO ZGODA NA DZIA?ALNO?? NIEMIECKICH TOWARZYSTW ASEKURACYJNYCH W USA, o czym Niemcy marzyli od wieku. VW zosta? za to zaatakowany SETKAMI Pozwów, z których dowiedzieli?my si?, ?e nie by? to kapita? NSDAP, jak si? reklamowa?, ale Juden-SS.
Poniewa? Familia Bushów SKORUMPOWA?A ameryka?ski kapita? asekuracyjny Niemi?osiernie – a jest to kapita? RZ?DZ?CY, bo ka?dy g?osuje na Swoje Pieni?dze – to Amerykanie zacz?li si? pcha? do NIEKRYMINALISTÓW Drzwiami i Oknami, co grozi?o ZAWALENIEM USA wi?c Prezydent USA zacz?? krzycze? po arabsku BIN-LADENIE RATÓJ, co si? nazywa WTC.
Wymusi?em ?ledztwo Bundestagu w/s WTC, na którym wieloletni minister Bundeswehry Bilow zezna?, ?e ?RODKI NA PRZEPROWADZENIE TAKIEJ OPERACJI MA TYLKO PENTAGON, wobec czego operacja musia?a by? kierowana z Pentagonu. Arabskim szefem operacji by? Zarkawi, prawdopodobnie na zlecenie Bin-Ladena i przez niego zamordowany ZA URATOWANIE USA.
Wobec tego VDTW przej??y Kurwy Kalifornijskie, które chcia?y nim Rz?dzi? ?wiatem, jak Rokefeler patentem ?ukasiewicza. Zawar?y wi?c DEAL Ze skurwysynkiem Bushem, ?e dadz? mu Zwyci?stwo nad Gorem – z którym Nie Mia? Szans – za zniesienie przywilejów ekologicznych Kalifornii. PO ZNIESIENIU Restrykcji i Dotacji Kalifornia MUSIA?A bowiem przej?? na VDTW wi?c one bra?y Wielki ?wiat do Torebek.
Skurwysynek z Pomoc? Bosk? WYGRA? z Gorem i Zniós? Przywileje Ekologiczne Kaliforni,, ale równocze?nie wprowadzi? dla Kalifornii ZERO-Emisyjno?ci. To Wyeliminowa?o VDTW, gdy? Pali 20% na autostradzie i 25% w ruchu miejskim. Na miejsce VDTW Skurwysynek wprowadzi? Volkswagena-UPERFUMOWANEGO.
Po Zjednoczeniu Niemcy zastanawiali si?, DLACZEGO w DDR trawa przy drogach RO?NIE a w FRN NIE RO?NIE ??? Zwrócono uwag?, ?e w NRD je?d?? OTTA i DIESLE a w RFN KATALITYKI. W ten sposób odkryto, ?e Katalizator Antysmogowy jest trucicielem RAKOWYM wi?c aby nie wywo?ywa? Paniki spraw? Zamieciono Pod Dywan...
Skurwysynek wprowadzi? jednak Katalityczny Program Komputerowy, co by?o UPERFUMOWANIEM Truciciela, który Zast?pi? VDTW Monte Christo, na którym wcze?niej Unia Europejska podj??a budow? metr SAMOCHODZOWYCH w Pary?u, Madrycie, Londynie i Rzymie, ale zosta?y one ZNISZCZONE przez Holenderskiego Tygrysa Benzynowego, bo Admira? Holenderski SPALI? Londyn ???[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 22, 2020 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/01/20/chcialo-by-sie-miec-na-kogo-glosowac/

Panie Zygmuncie, Dzi?kuj? za sentencj?, ?e Bosak to Giertych Dwa. Rzymscy Najemnicy do walki z Babskim Monopolem Z?ota, WYMUSZAJ?CYM gr? papierami warto?ciowymi czyli w TECHNOLOGI?, jako 10 razy lepszym ?rodkiem ANTYKRYZYSOWYM i Antyrecesyjnym od faszystowskiej Nacjonalizacji Z?ota, wystawili Jojk?-Bosaka. Ten Jojko przej?? u Giertychów OD PANA spraw? mojego silnika spalinowo-parowego VDTW Monte Christo i Now? Technik? Lotnicz? Aerobus-SADDAM.
Z tego wynika, ?e to Giertychy z Opus Dei ZNISZCZY?Y metra SAMOCHODOWE Unii Europejskiej w Pary?u, Madrycie, Londynie i Rzymie oraz Reform? Bliskowschodniego Rynku Lotniczego Aerobusem SADDAM, którego opracowanie techniczne SWISSAIR zleci? dla ANTONOWA w Dniepropietrowsku. Otó? zniszczenie Aerobusa-SADDAM przez Giertychów JOJK?-Bosakiem UMO?LIWI?O zniszczenie i ograbienie Iraku. czyli GRATULACJE dla Legionistów Rzymskich, którzy ZDOBYLI Warszaw?.
Gdyby Konfederacja wystawi?a jako kandydata na Prezydenta miast ?mierdz?cego Jojki Pana to wzi??by Pan w I turze 60% g?osów, - równie? jako Zbawiciel ?wiata przed KATASTROF? KLIMATYCZN?, która jest skutkiem zabrania Panu przez Giertychów VDTW i dania VDTW Monte Christo Jojce.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lut 01, 2020 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DEPARTAMENT KRYMINALNY Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Z listu dowiedzia?em si?, ?e moja sprawa zosta?a skierowana do Wydzia?u Narkotykowego i Kryminalnego DEPARTAMENTU KARNEGO Organizacji Narodów Zjednoczonych – czyli ?e po 30 latach, mo?e by? pozytywnie Za?atwiona. To BARDZO DZIWNE, gdy? ja nie mia?em nic wspólnego z Narkotykami, Zorganizowan? Przest?pczo?ci? tudzie? Praniem Brudnych Pieni?dzy a kierowanie tam Satelitarnej Detekcji Z?ota jest Ma?pi? Z?o?liwo?ci? czyli spychaniem jej na Manowce.
Prosz? wi?c o Jak Najszybsze WYCOFANIE mojej sprawy z Departamentu Narkotyków i Zorganizowanej Przest?pczo?ci i skierowanie jej do Departamentu WYKROCZE? FINANSOWYCH, gdy? ja z Narkotykami i Zorganizowan? Przest?pczo?ci? nie mia?em nic wspólnego.
To jest jaka? KOMEDIA INDYJSKA ???[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Następny
Strona 37 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group