Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1467-40-000-oficerow-mossad-u-w-polsce

40.000 oficerów MOSSAD`u w Polsce.

Gdy w r. 1990 wróci?em z RFN do Wroc?awia to z g?oszono, ?e w Polsce jest 2.000 oficerów Mossadu – Zwi?zanych z Rz?dem. Mason nowojorski i Wielki Mason Polski Julian Tuwim za?piewa? w Kwiatach Polskich: CA?E Z?OTO ?WIATA W PIWNICACH SYNAGOG, co bije Na G?ow? ?ykaczyzm z?ota i Satelitarn? Detekcj? Z?ota.
Dzi? dosta?em list z ONZ: "Immediately the above listed certificates are received or procured in your name, we will consult every department that held your  fund on hold, The GOLD DETECTION and  to the department that listed your name among the world cheaters to remove you from the list and finally to make sure your total fund is transfer to your bank account ."
Za OG?OSZENIE Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest ZBRODNI? Przeciw Ludzko?ci, zosta?em wpisany na list? Oszustów ?wiatowych wydzia?u NARKOTYKÓW i PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ ONZ i internowany jako Tajny Wi?zie? przez 30 lat.
Poniewa? jestem Oszustem ?wiatowym to Amerykanie nie p?acili mi za www.wandaluzja.com, która by?a NAJPOCZYTNIEJSZ? i NAJDRO?SZ? witryn? IN w USA, a teraz nie p?ac? mi Chi?czycy za https://www.wandaluzja.pl, tote? d?ug wobec mnie wynosi ju? nie miliardy, ale BILIONY dolarów. Je?li w Polsce jest 40 tysi?cy oficerów Mossadu, którym Izrael NIE P?ACI, gdy? Policja Holokaustyczna ?yje z ROZBOJU, to gdzie? s? Marsza?kowie tej armii Satelitarnej Detekcji Z?ota ??? bo Jaros?aw Kaczy?ski i Mateusz Morawiecki nie wystarcz?.
Wed?ug Woltera , Goethego, Fichtego, Staszica i Prusa to JEDYN? obron? przed Kapita?em Kryminalnym jest Antysemityzm. Je?li nie b?dzie antysemityzmu to b?dzie NAZIZM czyli dyktatura spermy jerozolimskiej i wielkoprzemys?owa produkcja amerykanów.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZJEDNOCZENIE NIEMIEC JAKO SKUTEK SATELITARNEJ DETEKCJI Z?OTA

Do Satelitarnej Detekcji Z?ota najwi?kszym kapita?em kryminalnym by?a ?MIER? STALINA jako Administratora tajnych kont szwajcarskich i izraelskich Kominternu (arystokracji komunistycznej). Kapita?em kryminalnym graj? nie Ciemniaki prowadzone w TV Technik? Polityczn?, ale wtajemniczeni i mo?ebni gracze Technologi? Polityczn?. Wobec tego, gdy przyjecha?em w r. 1989 do Niemiec, w celu z?o?enia zezna? w/s SDZ? to ?ydoniemieckie cwaniaki postanowi?y PRZEBI? ?mier? Stalin SDZ?. Dali mi wi?c do zrecenzowania bardzo dobr? ksi??k?: Abdurrahman Awtorchanow, ZAGADKA ?MIERCI STALINA – Spiesek Berii, któr? wczoraj ukrad?a mi policja polityczna czyli Mossad.
Wykaza?em, ?e ?adnego Spisku Berii nie by?o tylko sprawa Józefa ?wiat?y, który uciek? z genera?em Frey-Bieleckim do Izraela, gdzie zabrano mu 2 nesesery Najwa?niejszych Dokumentów Pa?stwowych i wydano Amerykanom. Poniewa? ?wiat?o mia? rekomendacje Barii, Chruszczowa i Male?kowa to ci TRZEJ musieli zamordowa? Stalina Tej Nocy, gdy? nazajutrz Rekomendacje zosta?yby przekazane Komitetowi Centralnemu KPZSb, co by?o Likwidacj? Frondy i powrotem do SAMOW?ADZTWA.
Stalinowi zgin??y jednak tajnego archiwum kremlowskiego Bardzo Wa?ne Dokumenty wi?c musia? przes?uchiwa? Frondowców, ?eby zorientowa? si?, Kto To Zrobi? ??? Mo?ebnymi byli bowiem tylko Beria, Chruszczow i Male?kow, którzy podczas Nocnego Seansu w Pa?acu Or?owa ZAMORDOWALI WODZA.
Zamordowanie Stalina nie by?o spraw? prost?, gdy? by? pilnowany przez ?o?nierzy ?ukowa z Rozkazem ZASTRZELENIA INCYDENCJONALISTÓW, który chroni? przed czynami gwa?townymi.
Tajemnica ?mierci Stalina odnosi si? jednak do IV Przes?uchiwanego, którego nie uda?o si? zidentyfikowa?. Uwa?ano, ?e IV by? Bu?ganin, ale ten prowadzi? ?ledztwo w Sztabie Generalnym w sprawie Miga-KOREA?CA, którym uciekli na Bornholm Frey-Bielecki i ?wiat?o. Frey by? asem Krasnowo-Lota wi?c Korea?ca dosta? do przetestowania.
Poniewa? równocze?nie Bierut prowadzi? ?ledztwo w Warszawie wi?c lini? telefoniczn? Bierut-Stalin obs?ugiwa? zi?? Bieruta Czes?aw Prawdzic, który robi? doktorat w Moskwie, który o 4 nad ranem, gdy ochrona by?a senna Oskalpowa? Stalina, bo oskalpowany zachowuje si? Godnie wi?c INCYDENTU NIE BY?O. Taki jest tytu? mojej ksi??ki (Gda?sk 2001) która przele?a?a w wydawnictwie 2 lata.
Dy?urny wziernikowy z PISTOLETEM mówi?, ?e gdy si? Obudzi? to konferentów Nie By?o, przyjecha? z ?o?nierzami Bu?ganin, który aresztowa? ochron?, a potem do pustego pa?acu przyjechali Beria, Chruszczow i Mal??kow, którzy BILI Stalina... Togliatti BOLA? nad Renesansowymi Praktykami W?oskimi w XX-wiecznej Moskwie, i s?usznie, bo gdyby zastrzeli? tych TRZECH to by?aby Ca?kiem Inna Historia Rosji.
Niemcy wys?ali moj? Recenzj? do Moskwy, gdzie uznano j? za OSZUSTWO, wi?c Niemcy wpisali mnie na list? OSZUSTÓW. Na Nowy Rok 1990 TV BRD pokazywa?a niejednokrotnie migawk? NAJDZIKSZEGO TA?CA Prezydenta USA i Premiera Japonii. Do spaceruj?cych po ogrodzie Bia?ego Domu ekscelencji podeszli sekretarze z listami. Ekscelencje przeczyta?y, spojrza?y na siebie, Rykn??y ?miechem i rzuci?y si? w NAJDZIKSZY TAN, przy czym Pan Prezydent P?AKA?.
Gdy film by? w kieszeni MSW RFN to MSZ RFN mog?o pertraktowa? z MSZ USA, ZSRS, WBr i Francji w sprawie Zjednoczenia Niemiec GRO??C opublikowaniem Filmu. Margaret Thather powiedzia?a tylko ZJEDNOCZONE NIEMCY TO EUROPA NIEMIECKA.
Dla zakamuflowania TECHNOLOGII Zjednoczenie Niemiec i SDZ? wpisano mnie na list? Oszustów ?wiatowych ONZ, wydzia?u NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ jako przydupnika Urszuli Sipi?skiej, co Zezna? jej kopulant i przyjaciel Angeli Merkel, mafiozo neapolita?ski Kozina-Fransetti. Dlatego o?wiadczam, ?e ja Urszuli Sipi?skiej nie spotka?em.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nast?pny

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pon Mar 30, 2020 7:48 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WAWEL ZAK?AMANY

Publikowa?em na stronie IN Czes?awa Bia?czy?skiego WAWELSKIE WZGÓRZE W OFICJALNYM RENDERINGU KAMPUEROWYM: https://bialczynski.pl/2015/10/13/wawelskie-wzgorze-w-oficjalnym-renderingu-komputerowym// ale teraz NIE MOG? ze wzgl?du na m? Deklaracj?: Tam?e: wandaluzja.pl – 11 marca 2020 o 09:28 Odpowiedz
"Panie Czes?awie, prosi?em Pana o ZMIAN? nazwy: WAWEL 1000 LAT TEMU, która jest dla mnie TRUCICIELSKA i Obra?liwa, na WAWEL PRZEDROMA?SKI. Je?li Pan tego nie zrobi b?d? musia? si? pa?skiego Forum wynie??", na co nie otrzyma?em Odpowiedzi czy Satysfakcji. Rozmy?li?em si? jednak i publikuj? na stronie WAWEL ZAK?AMANY: https://bialczynski.pl/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/kultura/wawel-zaklamany-na-13-kwietnia-w-piatek-piatnice-2/#comm
Pisa?em ju?, SK?D si? wzi??o ?garstwo Wawelskie: ?ydzi straszyli nas kwitami Wielkich Sum na Budow? Zamku Królewskiego, i w zwi?zku z tym Kneset odby? DWA Posiedzenia na WAWELU. Wobec tego Og?osi?em, ?e ten nadzwyczajny Podatek zosta? na?o?ony na ?ydów na budow? moskiewskiego KREMLA. Poniewa? Jan Luksemburski ZBURZY? zamek Królewski na Gargamellu to W?adys?aw ?okietek zarekwirowa? Biskupi Wawel, który Prawem Kaduka zosta? zamkiem KRÓLEWSKIM. Poniewa? ?okietek odby? Koronacj? na Wawelu to musia? to by? Wawel Wspania?y – prawdopodobnie Kazimierza II, który U?MIECHA si? ze zwornika sali Kazimierzowskiej. Kazimierz III Wielki mia? bowiem twarz GRECK?.
Pieni?dze z podatku ?ydowskiego posz?y wi?c NIE na obudow? Gargamella, ale na budow? moskiewskiego KREMLA, co przedstawia szczegó?owo arcydzie?o malarstwa ?redniowiecznego w Mstiorze UCZTA NA KREMLU: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_199&sName=krzyzacka-bydgoszcz – skan//
Na to otrzyma?em anonimow? odpowied?, ?e WAWEL JEST W?ASNO?CI? WATYKANU, co skomentowa?em, ?e Widocznie wobec zaw?aszczenia Wawelu przez Koron? kuria scedowa?a prawa w?asno?ciowe na Papieski Rzym i podj??a budow? Pa?acu Biskupiego w Bo??cinie-Bodzentynie.
Po obrabowaniu i spaleniu HRADCZANU przez Brandenburczyków Jan Luksemburski wywióz? z Gargamella-GERMANII staro?ytne i ?redniowieczne wyposa?enie Majestatyczne, jak np. herm? Kazimierza II, z Czarnymi Or?ami: POLACY STAN?LI POD CZARNYM OR?EM, która teraz jest DUM? NIEMIEC. T?umaczy?em Niemcom, ?e Karol Wielki mia? nos orli SP?ASZCZONY, z czym si? zgadzali.

ADMIN: W zwi?zku z OKALECZENIEM, CENZUROWANIEM I BLOKOWANIEM https://wandaluzja.pl// DZIENNIK publikuje na stronie WAWEL ZAK?AMANY: https://bialczynski.pl/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/kultura/wawel-zaklamany-na-13-kwietnia-w-piatek-piatnice-2/#comm// POZDRAWIAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 29, 2020 1:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydzia? NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ Organizacji Narodów Zjednoczonych

Dzi?kuj? za listy z 27.III.2020.
Jako Tajny Wi?zie? ONZ, skazany S?dem Kapturowym na Do?ywotnie Internowanie za NARKOTYKI i PRZEST?PCZO?? ZORGANIZOWAN? a faktycznie za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Z?ota, jestem wi??niem PLONDROWNIKÓW SDZ?, która jest Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci. Zosta?em pozbawiony Rodziny, Mienia i Dokumentów oraz Wyw?aszczony z nale?no?ci finansowych, które s? bardzo du?e. Mog? tu wymieni? NIE P?ACENIE MI jako Oszustowi ?wiatowemu za moj? witryn? internetow? https://www.wandaluzja:pl, która jako http://www.wandaluzja.com by?a NAJPOCZYTNIEJSZA i NAJDRO?SZA w USA a wyskoczy?a mi wersja NIEMIECKOJ?ZYCZNA.
Roczne ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ Uwolni?o moje czeki spod PROTESTU List? Oszustów ?wiatowych, ale zosta?y one PONOWNIE Zaprotestowane przez Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy, które wyst?pi?y TYM w roli W?a?ciciela ONZ ??? Wobec tego w ING Bank ?l?ski kazano mi napisa? O?wiadczenie: JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO.
Poniewa? moje skromne oszcz?dno?ci bankowe pad?y ofiar? Mataczenia mych czeków, w czym uczestniczy?y B? i MFW, to nie posiadam oszcz?dno?ci a z powodu ZABLOKOWANIA mi Kredytu bankowego List? Oszustów ?wiatowych musia?bym si? zapo?ycza? u Lichwiarzy, za co wobec dalszych Matactw grozi?oby mi Lichwiarskie Komando ?MIERCI.
Wobec DEKLARACJI w ING Bank ?l?ski, która zosta?a POTWIERDZONA po raz który? Wysy?k?, NIE MOG? Blamowa? si? Ponownym stosunkiem finansowym z B? i MFW, i dlatego ?adnych wp?at na ich konta uiszcza? Nie Mog?, gdy? by?oby to wypowiedzeniem asekuracji ING Bank ?l?ski.
Nie mog? te? sk?ada? PRZYSI?GI s?dowej Przez Kogo? i za?atwia? spraw przez NIEZNANEGO mi Pe?nomocnika, gdy? to grozi PO?MIERTN? dyspozycj? mego kapita?u i spadku po mnie przez mych Oprawców. ??DAM Przes?uchania Pod Przysi?g?, oraz pani Urszuli Sipi?skiej, by?ego premiera III.RP Donalda Tuska i mafioza neapolita?skiego Koziny-Fransettiego, który zaczyna? karier? POLITYCZN? jako dystrybutor narkotyków w Europie ?rodkowej a zako?czy? j? jako mediator KGB mafii rosyjskiej z w?osk?.

Z Szacunkiem: TAJNY WI?ZIE? Organizacji Narodów Zjednoczonych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

27 Marca 2020 otrzyma?em z Organizacji Narodów Zjednoczonych DWA Listy:
List z 27 mar 2020 13:49 jest D?UGIM pismem Departamentu NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ, a 27 mar 2020 13:52 – czyli 3 minuty pó?niej – od SEKRETARZA GENERALNEGO Organizacji Narodów Zjednoczonych:
27 mar 2020 13:52; Od: UNITED NATION… Do: mnie… Temat: Re: Re: Re: Re: [REGARDS TO PART PAYMENT NOTICE]
ATTN: Juliusz Prawdzic-Tell: Date: 21/03/2020.
We are required to know if you have send the fee??
We are waiting to hear from you as soon as possible to proceed with the procurement of the documents on your behalf.
I hope to hear from you soon.//

Miast Podpisu SEKRETARZA GENERALNEGO ONZ jest wezwanie: I hope to hear from you soon.//

Odpisa?em SEKRETARZOWI GENERALNEMU ONZ, ?e P?aci? NIE MOG?, gdy? by?oby to WYPOWIEDZENIEM Asekuracji ING Bank ?l?ski, który kaza? mi napisa? Deklaracj?: JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO.
By?em tym OSZO?OMIONY, bo nie wiedzia?em, czy to masowa egzekucja Anglików w Indiach Holenderskich, czy palenie Londynu przez admira?a holenderskiego ???

Nast?pnego dnia po og?oszeniu przeze mnie na forach IN mej ODPOWIEDZI Sekretarzowi Generalnemu ONZ og?oszono SAMOBÓJSTWO Ministra Finansów HESJI, co wypada t?umaczy? NIEWYP?ACALNO?CI? tego Kraju Zwi?zkowego Republiki Federalnej. Minister rzuci? si? pod poci?g mi?dzy Frankfurtem a Moguncj?.
Wiadomo mi tylko o NIEWYP?ACALNO?CI Kraju Zwi?zkowego HESJI w zwi?zku z moj? niemieckoj?zyczn? witryn? IN na serwerze w Hesji: http://www.wandaluzja.com, na której Gn?biono Mnie na melodi? Ambasady Autonomii Palesty?skiej: ID? SOBIE ZE SWYM KATASTREM JEROZOLIMY DO DOMU WARIATÓW…
To jest kazus bitwy pod Wark? podczas POTOPU, po której polscy oficerowie otoczyli Ksi?cia Heskiego. Gdy ten zapyta? o Wysoko?? Okupu to ci wyj?li szable i ROZSIEKALI GO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2020 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SEKRATARIAT GENERALNY ONZ

W wyniku Mordu w Poecking pod Monachium administratorem Skarbu Wehrmachtu na tajnym koncie szwajcarskim zosta? mason Franz J. Strauss. Przez 40 lat szukano Porucznika Schroedera, a? ja wyja?ni?em, ?e Porucznik Schroeder to Nie Pseudonim, ale KANCLERZ SCHROEDER, wobec czego Prokuratura RFN Umorzy?a Spraw?. Na skutek Mordu w Poecking-PEKINIE Niemcy sta?y si? Spó?k? Akcyjna, w której HOLDINGOW? wi?kszo?? na Rothschild. To zaskutkowa?o Kanclerstwem córki Hitlera z zamro?onej spermy z dupy Francoisa Mitterrand (Moskwa, Praga, Ost-Berlin), gdy? papa by? najlepszym agentem Rotszylda Paryskiego.
Pisa?em do Kanclerza Schroedera w/s Volkswagena LUPO na Moim silniku spalinowo-parowym VDTW, którym Niemcy Rzucili Na Kolana ameryka?ski przemys? samochodowy. Odpisywa? mi bardzo grzecznie, ale z jego rad nie skorzysta?em. Reprezentowa? Niemcy z ministrem Bundeswehry Scharpingiem na polsko-ameryka?sko-niemieckiej konferencji VDTW w gda?skim NEPTUNIE w r. 1999, na której Amerykanie – za Zawieszenie Volkswagena-LUPO – przyznawali Niemcom koncesje na kapita? asekuracyjny, o czym Niemcy marzyli Od Wieku.
Mia?o to ten skutek, ?e Amerykanie zacz?li si? pcha? Drzwiami i Oknami do NIEKRYMINALISTÓW w WTC, co grozi?o ZWALENIEM USA, bo to jest kapita? Rz?dz?cy, gdy? ka?dy g?osuje na SWOJE PIENI?DZE, wobec czego Prezydent Bush-Junior zacz?? krzycze? do swego Przyjaciela BIN-LADENIE RATÓJ. To UJAWNI?O Wymuszone przeze mnie ?ledztwo Bundestagu, które mia?o by? opublikowane w kobiecym magazynie politycznym CICERO, ale uniemo?liwione bardzo brutaln? interwencj? Policji. Trumpf zapowiedzia?, ?e Gu?agi i Holokausty b?d? g?osowa? na NIEGO ze wzgl?du na Swoje Pieni?dze.
Sipi?ska pojecha?a z Ann? German do W?och, gdzie W?osi TA?CZYLI wokó? Anny a na Urszul? nie zwracali uwagi. Gdy Anna zacz??a traktowa? Urszul? Jak Pos?ugaczk? to ta przysta?a na Plan Koziny. Mafia Sycylijska urz?dzi?a WYPADEK na Autostradzie S?o?ca, po którym ENDECZKA Sipi?ska wyj??a m?otek i obi?a Rosyjsk? ?ydówk? od G?owy do Stóp - ?e ta wygl?da?a Jak Mumia z otworem na usta. Samochód prowadzi? Albano w NOCY, gdy? ?pieszyli si? Bardzo. Potem samochód z Ann? zepchn?li do Przepa?ci, z której potem Ann? wyj?li i schowali w krzakach, tak ?e gdy przyjecha?o Pogotowie to zabra?o tylko Urszul? i Albano. Dopiero po 2 dobach Urszula zapyta?a o Ann?, któr? znaleziono, ale która Prze?y?a jako KALEKA.
To by?o powodem POLITYCZNEJ wspó?pracy Sipi?skiej z mafioz? sycylijskim i agentem KGB Kozin?. Narkotyki przychodzi?y Poczt? Dyplomatyczn? (???) do Katowic, sk?d Kozina na paszporcie Juliusza Prawdzica-Tella wióz? je poci?giem przez Wroc?aw do Poznania, gdzie odbiera?a je Angela Merkel, aby po sp?dzeniu nocy z Sipi?sk? wie?? reszt? do Gda?ska, gdzie odbiera? je Donald Tusk Dla Skandynawii.
Kozina jako Bardzo Wysoki funkcjonariusz KGB dokona? NOWEGO podzia?u Europy mi?dzy mafie rosyjsk? a w?osk?. Pocz?tkowo by? to podzia? na Renie i Dunaju, ale Kozina ustanowi? lini? WIS?A-DNIESTR. Obie mafie s? spermy Sulejmana Wspania?ego czyli jezuickie.
Kozina jako OBECNY Sekretarz Generalny ONZ Staje na G?owie, ?eby zrobi? Rothschilda spadkobierc? Prawdziców. ?eby by?o ciekawiej to Rotszyldy-PIASTY s? z ?ydowskiego haremu najwi?kszego wampira seksualnego Augusta Mocnego.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 5:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/04/15/wolne-tematy-28-2020/
Ad. 257: Wandaluzja.pl said - 2020-04-17 (Pi?tek) @ 22:16:01
PROPONOWA?EM, ?e skoro Trump zosta? Prezydentem DZI?KI mej Wandaluzji, jako NAJPOCZTNIEJSZEJ i NAJDO?SZEJ w USA, to zmieni? nazwisko na Trumpf czyli TRUMFATOR, bo w Polsce Trump si? ?le kojarzy.
No i doczeka?em si?, w postaci malunku Trumpfa-TRYUMFATORA wj??dzaj?cego do Rzymu na rydawnie, ci?gnionym jednak nie przez 4 konie, ale JEDNEGO Wuja Sama czyli Chaima Salomona z Leszna Wielkopolskiego. Ten Wuj Sam jest bardzo zabiedzony, gdy? zosta? skazany przez S?d Senacki na WYW?ASZCZENIE za przyw?aszczenie maj?tku bankiera gda?skiego Ralfa Stadnickiego i umar? w Filadelfii w N?dzy.
Chaim Salomon przyby? do Ameryki Bez Grosza Przy Duszy, ale z listem Stadnickiego, na podstawie czego Beniamin Franklin po?yczy? mu sum? okre?lon? przez S?d Senacki na 65 Dolarów Stadnickiego, która to waluta by?a uwa?ana za Oszuka?cz?, ale WZI??A WSZYSTKO. Jerzy III by? wi?ziony przez Izb? Lordów jako Niepoczytalny, gdy? twierdzi?, ?e Dolar Stadnickiego NIE Doprowadzi do Upadku USA.
Chaim Salomon „spikn??” plantatorów z Po?udnia z gangsterami irlandzkimi, którzy ur??dzili Herbatk? Bosto?sk? i spalenie Nowego Jorku, ale zosta? z?apany przez Anglików i skazany na Szubienic?, od której WYKUPI? SI?. Wtedy zacz?? nosi? Ameryka?ski Strój Narodowy: Cylinder z Gwiazdami, Liliowy ?akiet i kalesony w paski krakowskie. Zosta? pierwszym Milionerem Ameryka?skim, ale Stadnicki oskar?y? go o zdefraudowanie mu kapita?u wi?c umar? W N?dzy.
Donald Trumpf U?ASKAWI? widocznie Oszusta Wszechczasów, ale zaprz?g? go do RYDWANU, na którym wjecha? do Rzymu. Nie podoba?o mi si? tylko to, ?e Chudzina ma MOJ? TWARZ ??? Chaim Salomon zdefraudowa? kapita? Ralfa Stadnickiego, za co zosta? Oszustem Wszechczasów a ja zosta?em Oszustem Wszechczasów za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest zbrodni? przeciw ludzko?ci. Sekretarz Generalny ONZ i Wydzia? Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej ONZ nie odpisuj? mi na mój ostatni list ju? Trzeci Tydzie?, bo boj? si? Jak Diabe? ?wi?conej Wody przes?uchania mnie Pod Przysi?g?, z markizett? Urszul? Sipi?sk?, Donaldem Tuskiem i mafioz? neapolita?skim Kozin?-Fransettim.
Ja narkotyków na Oczy Nie Widzia?em, ale Fransetti jako dystrybutor narkotyków w Europie ?rodkowej to Widzia?, bo dosta? za to od Amerykanów 10 lat. Dostanie wi?cej za kopulowanie markizetty i Kradzie? Wszechczasów w Dre?nie. Poniewa? Ambasada Iranu ZAPRZECZY?A jakoby Pawi Tron – warty 10 razy wi?cej od Bursztynowej Komnaty Jana III – pochodzi? z daru Szacha Perskiego to wyt?umaczy?em, ?e zosta? z?upiony przez Iwana Bohuna w Delhi w roku 1653.

https://marucha.wordpress.com/2020/04/17/wolne-tematy-29-2020/
Ad. 1. Gd-Ap said - 2020-04-18 (Sobota) @ 00:01:28
„(…) Fjhgdhkjgdcnjkmncdsxcbnjkm”
PS. Tyle rozumiem z wpisów Pana Wandaluzji.
Te? tak potrafi? , tyle … ze zwi??lej
*********************************************************************
?ydzi lansowali i LANSUJ? Oszusta Wszechczasów WUJA SAMA na Twórc? USA. Ja mu zas?ug nie odmawiam, gdy? sfinansowa? za pieni?dze plantatorów z Po?udnia Herbatk? Bosto?sk? czyli wrzucenie przez gangsterów irlandzkich pak z herbat? indyjsk? do morza, oraz spalenie Nowego Jorku. Za to zosta? skazany przez Anglików na SZUBIENIC?, ale Wykupi? Si? czyli ?e Wzbogaci? si? przy plantatorach z Po?udnia. III zas?ug? Chaima Salomona by?o ZAPROJEKTOWANIE Ameryka?skiego Stroju Narodowego, w postaci Cylindra z gwiazdami, liliowego Fraku i Kaleson w paski krakowskie, w jakim to stroju zosta? Pierwszym Milionerem Ameryka?skim.
By?aby to kariera Kani, o której Gierek NAPISA?: KANIA NIE BY? BOGATY Z DOMU I NIE KRAD?, BO MY?MY PATRZYLI NA R?CE. A TO ZE ZOSTA? KREUSEM TO PRZY ANDROPOWIE, KTÓRY FINANSOWA? PRZEZ KANIE WA??S?. Gdy jednak Chaim Salomon, ju? jako WUJ SAM w lilowym ?akiecie otworzy? Gie?d? Nowojorsk?, to zosta? aresztowany przez Senat na podstawie Oskar?enia Ralfa Stadnickiego z Amsterdamu o Zdefraudowanie mu kapita?u.
S?d Senacki skaza? Chaima Salomona na WYW?ASZCZENIE, na skutek czego umar? on w Filadelfii z N?dzy – a je?li Gd-Ap ma inne wiadomo?ci na ten temat to ch?tnie pos?ucham. Przypominam, ?e jestem autorem minireaktora URSZULA SIPI?SKA, ale gro?ono mi za zbli?enie do niej POBICIEM przez jej ochroniarzy. Kozinie jako MARSZA?KOWI KGB Nie Gro?ono, bo wozi? narkotyki i kopulowa? Supi?sk? na Moim Paszporcie.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2020 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SEKRSETARIAT GENERALNY Organizacji Narodów Zjednoczonych

W roku 2017 Bank Atlantycki ZAPROTESTOWA? moje czeki list? Oszustów ?wiatowych ONZ. Poniewa? Z?oto Stalina zosta?o z?o?one przez marsza?ka Broz-Tito na paszport ameryka?ski mego ojca to BAt skierowa? spraw? do FBI, które po rocznym ?ledztwie z ONZ i Interpolem UWOLNI?O moje czeki spod Protestu. Zosta?y one jednak PONOWNIE Zaprotestowane przez Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy z powo?aniem na Wydzia? NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ ONZ.
Od ponad 2 lat prowadz? bardzo intensywn? korespondencj? z ONZ, najpierw z Wydzia?em PRAWNYM, który skierowa? moj? spraw? do Departamentu KARNEGO a ten po korespondencji ze mn? do Dzia?u NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ. Zorientowa?em si?, ?e wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych ZAKAMUFLOWANO ujawnienie przeze mnie w Niemczech Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest zbrodni? przeciw ludzko?ci. NIE PRZES?UCHANO MNIE tylko zg?oszono do dzia?u Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej, który nie powiadomi? mnie o wpisaniu na list? Oszustów ?wiatowych, na podstawie której po powrocie do Polski 30 lat temu zosta?em internowany w Najostrzejszym Rygorze, co jest ZBRONI? Pobo?nego ?yda Zbigniewa Ziobry, który kradnie moje pieni?dze na podstawie Jurysdykcji ONZ.
W dziale Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej ONZ znalaz?em si? PREWNECYJNIE. Marsza?ek KGB zaczyna? karier? jako dystrybutor narkotyków w Europie ?rodkowej. Narkotyki przychodzi?y poczt? dyplomatyczn? do Katowic, sk?d Kozina wióz? je poci?giem na MOIM PASZPORCIE przez Wroc?aw do Poznania, gdzie po zdaniu narkotyków Dla Niemiec sp?dza? noc z Urszul? Sipi?sk?, aby rankiem odwie?? reszt? towaru do Gda?ska dla Skandynawów. W ten sposób zosta?em Europejskim Dystrybutorem Narkotyków.
ONZ domaga si? ode mnie Realizacji Czeków PRZED SKRE?LENIEM z listy Oszustów ?wiatowych, co jest ZAMACHEM na Z?oto Stalina. Ja jako Oszust ?wiatowy jestem bowiem OKRADANY Bezkarnie, bo Oszusta ?wiatowego Mo?na Okrada?, co robi Ziobro i inni Ministrowie od 30 lat. W moim ING Banku ?l?skim kazano mi napisa? O?wiadczenie: JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO – z czego wynika, ?e na Z?oto Stalina Ostrz? Sobie Z?by Rotszyld i cherubin Hitlera Henry Kissinger ???
Teraz ten Marsza?ek KGB Kozina jest Sekretarzem Generalnym ONZ.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2020 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/04/23/wolne-tematy-31-2020/
Ad. 46:
Bardzo dzi?kuje za ARTYKU?, który mówi, ?e USA s? Trybutariuszem Izraela i ?e s? Kontrolowane przez ?ydów. Nie jest to jednak PODBÓJ na miar? Sowieckiej Rosji czy Solidarno?ciowej Polski. Rosjanie zostali wyw?aszczeni Do Nitki, a Polacy zostali WYW?ASZCZENI z pozbawieniem Prawa do Kapita?u czyli W?adzy.
WYW?ASZCZANIE Amerykanów polega na ZAD?U?NIU ich i kolonizowaniu przez sperm? jerozolimsk?, co zacz??o si? od przemys?owej produkcji amerykanów w Gu?agu a przy?pieszy?o kapitulacji USA przed Juden SS po Bitwie ?ródziemnomorskiej, w której austriacka II flota Luftwaffe mia?a ?MIG?A W DUPIE. Hitler Nie Pozwoli? jednak na wygranie wojny przez Luftwaffe, jak wcze?niej przez Kriegsmarie, wobec czego II wojn? ?wiatow? wygra? Leningrad.
?ydzi nie mog? jednak egzekwowa? D?ugu Ameryka?skiego SI?? i wyw?aszcza? Amerykanów, jak zrobili to z Polakami do spó?ki z Niemcami. Wed?ug danych ameryka?skich to Niemcy zagarn?li 70% polskiego kapita?u a ?ydzi 25% P?AC?C Polskiemu Ko?cio?owi za zniszczenie Polski 5% z kapita?u polskiego.
Amerykanie modlili si?: ?WI?TY STALINIE, CHRO? NAS PRZED ROTSZYLDAMI czyli rzymsk? W?cieklizn? Holdingow?, która nazywa si? TALIBEM. Ten system przejmowania ?wiata realizowany jest przez Codzienn? In?ynieri? Spo?eczn? przez masonów, jak wcze?niej przez kler, wed?ug talmudycznego prawa: lepszy goj godzien jest ?mierci, czy: uczciwy goj nie mo?e mie? ani syna ani ucznia.
Za ?ydami stoj? Rotszyldy. Gdy Komuna spali?a archiwa paryskie to depozyty przej?? paryski Rotszyld, który kupi? sobie za nie HOLDINGOWO Chiny. To chcia? zrobi? Rotszyld londy?ski z depozytami niemieckimi graj?c MN?.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi?, 30 IV 2020 o godz. 9:15, si?gn??em do skórzanej br?zowej teczki, któr?, któr? mam ZAWSZE Przy Sobie, i stwierdzi?em BRAK w przezroczystej plastikowej pó?twardej kopercie A4 wi?kszo?ci dokumentów. Ostatni raz korzysta?em z tej teczki tej Kopercie 21 bm, kiedy zagada?em si? i pozostawi?em teczk? w pustej Jadalni. Gdy przekroczy?em próg budynku to zorientowa?em si?, ?e Nie Mam Teczki wi?c wróci?em szybko kilkana?cie kroków do Jadalni, przed która by?o kilka pa?, co mog?o trwa? Minut?.
By?em wielokrotnie okradany przez policj? polityczn? czyli Mossad, ale tym razem to musiano zastawi? pu?apk? na moje dokumenty PREWENCYJNIE. PRZEWIDZIANO, ?e ja si? Zagadam i zostawi? teczk?: OBLICZONO ilo?? Kroków i CZAS, który starcza? TYLKO na wyj?cie dokumentów w technikolorze, bo by?y te? Inne Wa?ne.
Wa?ne dokumenty odbija?em w kilku egzemplarzach i chowa?em w grubych plikach Mniej Wa?nych, ale teraz zgin??y mi Ostatnie Egzemplarze Niektórych. Jestem ZA?AMANY. Jedyna nadzieja w tym, ?e mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ, które MANIERZY?Y niektórych hakerów.

Juliusz Prawdzic-Tell, godz 10;39.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Forum Maruchy: WNUKI DYREKTORÓW IG FAREBEN W O?WIECIMIU S? DZI? MULTIMILIAIRDERAMI AMERYKA?SKIMI. Auschwitz-Birkenau by?o obozem Pracy Niewolniczej SS Himmera a IG Farben by?o kapita?em ?ydowskim z Frankfurtu nad Menem, gdzie obowi?zywa?o SALUTOWANIE dyrektorów kapita?u staniem na Baczno??.
Po krachu gie?dowym 1873 Bismarck nakaza? ?ledztwo KRYMINALNE, które wykaza?o, ?e Krach by? ?ydowskim zamachem Hipotek? Niemieck?. Pojecha? wi?c do Szachraja ?ydowskiego we Frankfurcie Rotszylda – jak go zarekomendowa? w Reichstagu – który pogrozi? mu: JA JESTEM TYLKO SZACHRAJEM ?YDOWSKIM, ALE JAK PAN NIE B?DZIE MNIE S?YCHA? TO PRZESTANIE PAN BY? WIELKIM OSZUSTEM PANIE KANCLERZU. Szachrajstwo ?ydowskie tym si? ró?ni od do?? sporadycznego oszustwa gojowskiego, ?e jest FRONTOWE: Ka?dy ?yd jest ?o?nierzem, czy MO?E nim by? w razie potrzeby, ?ydowskiego Kapita?u Kryminalnego, który w r. 1873 dokona? zamachu na Hipotek? Niemieck?.
Ten niebywa?y awans Dyrektorów IG Farben by? SKUTKIEM Bitwy ?ródziemnomorskiej, w której Regia Aeronautica i II flota Lutwaffe ZE ?MIG?AMI W DUPIE rozgromi?y US Air Force. TIEPER ANGLOSASOW NIET, bo USA skapitulowa?y w Szwajcarii przed Juden SS, które dokona?y okupacji USA jako HOLOKAU?CI.
Bierut wys?a? mego dziadka do Waszyngtonu w sprawie kapita?u ameryka?skiego na Górnym ?l?sku. Kapita? ten wzi?? si? st?d, ?e Flick kaza? polskim kapitalistom górno?l?skim obrzeza? si? i przyj?? paszporty ameryka?skie. Do tych kapitalistów Ameryka?skich nale?a? Preskott Busch-Sherff-Bush, dyrektor obozu pracy Niewolniczej w O?wi?cimiu i ojciec 39 Prezydenta USA. Jego popularne zdj?cie z Hitlerem przed bram? ARBEIT MACHT FREI Znikn??o dwukrotnie z mego komputera a teraz nie ma go na Tagu IN.
W roku 2008 niew?tpliwie Niegdy? Pi?kna dziwowa?a w Parku Po?udniowym: TO BYLI TACY PORZ?DNI ?YDZI KRAKOWSCY A TAK ROZBISURMANILI SI? W TEJ AMERYCE. Z jej wywodu wynika?o, ?e JUREK obieca? j? zabra? do USA, ale Gdzie? Tam. Ja to uzupe?ni?em, ?e Tesla Prosi? UJ o Zdolnego Asystenta wi?c wys?ano JURKA, który w drodze do USA otrzyma? od Hitlera zlecenie ZAMORDOWANIA Tesli i Kennedych.
Praktykuj?cy katolik i Dobroczy?ca Ko?cio?a Otto Skorzenny zezna? na ?o?u ?mierci przed hiszpa?skimi hierarchami ko?cielnymi i bonzami Falangi, ?e to NIE ON zamordowa? Tesl? i Kennedych, ale genera? Obce Armie WSCHÓD Gehlen i asystent Tesli Sherff-Bush, na dowód czego wr?czy? przytomnym pude?ko ze zdj?ciami hitlerowskich miliarderów nowojorskich, których obs?ugiwa? fotograficznie.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Maj 01, 2020 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/historia/%e2%80%9epogrom-lwowski%e2%80%9d-%e2%80%93-historia-prawdziwa-zagraniczna-prasa-zrobi%c5%82a-wtedy-z-polski-antysemickie-piek%c5%82o/ar-BB13n4lN?ocid=UE12DHP//

Prasa ameryka?ska publikowa?a ?GARSTWA, ?e Polacy zamordowali we Lwowie Tysi?c ?ydów. To jest SPRZECZNE z wersj? Biblioteki Kongresu USA, ?e Najwi?kszy Pogrom by? TE? WE LWOWIE 7 LAT PÓ?NIEJ, w którym zamordowano oko?o 200 endeków i POTURBOWANO ?ydowsk? par? Zakochanych.
W I pogromie lwowskim Polacy ROZSTRZELALI ?ydów, którzy strzelali Polakom "w plecy" podczas walk z Austriakami o Lwów. Tych ZBROJNYCH ?ydów wydawali zreszt? sami ?ydzi, wi?c ?ledztwo by?o U?atwione. Liczba rozstrzelanych Wyrokiem S?du Wojennego we Lwowie nie przekroczy?a 200. To by?y ofiary' Rotszlda Paryskiego – tego samego, który wed?ug FBI obdarzy? Hitlera 900 milionami $ a Himmlera stoma.
Or?owski napisa?, ?e w rozmowie z Rotszyldem Paryskim us?ysza? takie oto wyznanie: PANIE HRABIO, WY NAPOTKACIE NAS, NIEZWYCI??ONYCH ?YDÓW, NA SWEJ DRODZE DO WILNA I LWOWA, NA ?L?SK AUSTRIACKI I PRUSKI... 20 lat temu by?a afera najstarszego banku francuskiego SG, którego m?ody bankier Kadawir skupowa? rosyjskie papiery warto?ciowe, wygnane z Gie?dy Berli?skiej i przyj?te przez Gie?d? Parysk?. Skupi? ich za 6,5 miliardów $. Dowiedzia?em si?, ?e by?y Papiery rosyjskie nieobligowane przez Parlament RF ?[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Maj 09, 2020 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36001,18899343,poznan-straci-pieniadze-przez-swoj-blad-powodem-dom-przy-cytadeli.html

POZNA? STRACI PIENI?DZE PRZEZ SWÓJ B??D? POWODEM DOM PRZY CYTADELI

Wydzia? architektury wyda? pozwolenie na budow? domu niezgodne z miejscowym planem zagospodarowania. Miastu gro?? teraz konsekwencje finansowe. Magistrat próbuje rozwi?za? problem... zmieniaj?c plan. Radny Micha? Boruczkowski z?o?y? ju? do prokuratury doniesienie na miejskich urz?dników.

T?umaczono mi, CZY PAN WIE, CO PAN ROBI? Gdyby oni wzi?li pod uwag? POZNA? ?L?SKI, to by musieli zmienia? nie tylko Plany Perspektywiczne, ale i plany Zagospodarowania, a niektórzy ODDA? PREMIE...
Na skutek mych PROTESTÓW Kaczy?scy anulowali Bony Skarbowe na budow? Gargamela, ale Nie Podzi?kowali Mi za uratowanie Skarbowi Pa?stwa stu milionów z?otych. Ten Gargamel by? potrzebny Prusakom i Niemcom a teraz Berli?skiemu Komitetowi Redakcji i Cenzury Mediów Polskich. Trzeba wi?c ukara? tych, co wzi?li pieni?dze od Niemców na budow? Gargamela jako ZAMACH na Pozna? ?l?ski.
W Polsce by?y 3 miasta, które mia?y mury PRZEDFLANKOWE, z czego Kraków i Pozna? Oko?owe a P?ock Kurtynowe. Mury te znamy jako Wielki Mur Chi?ski, które w miastach by?y budowane PRZED rokiem 150 pne, gdy Rzymianie u?yli przy obl??eniu Kartaginy HULAJPOLA, wobec czego MUR CHI?SKI straci? sens, gdy? nie mo?na go by?o broni? ostrza?em od Wewn?trz. Przedflankowe Mury Chi?skie w Krakowie, Poznaniu i P?ocku nale?y wi?c datowa? PRZED ROKIEM 150 PNE.
IV tego rodzaju fortycj? w Polsce by?a prawdopodobnie Twierdza MODLIN jako skarbiec Sarmacki. To metrykuje Chi?sk? Twierdz? Modlin Dian? Artemid?, która zachachm?ci?a Aleksandrowi skarbiec perski w Ko?-Kry?gan Ka?a k. Chiwy i przewioz?a go flotyll? do WARSZAWY, wi?c by?o wiadomo, ?e Aleksander po podboju Indii uderzy na WARSZAW?, ale zosta? pobity przez Dian? w KIELCACH – sk?d I herb Warszawy: ZBROJNA ORLICA.
Je?li wi?c Chi?skie Mury w Modlinie, P?ocku i Poznaniu budowa?a Diana-Artemida to Chi?ski Pier?cie? w Krakowie zbudowa?a OLIMPIADA. Argumentem za tym mo?e by? okó? pozna?ski, NIEUKO?CZONY na odcinku wschodnim przy Warcie, co UKO?CZYLI dopiero Prusacy fortem RADZIWI??. Znaczy to, ?e budow? PRZERWANO po kl?sce Aleksandra w Kielcach, a potem ju? taka fortycja nie by?a potrzebna i NIE MIA?A SENSU, ale wykorzystali j? Prusacy jako NIEFORTOW? przeciw Polakom wobec Konwencji Wiede?skiej ZAKAZUJ?CEJ Fortyfikowania Granicy.
Polska Twierdza na Cytadeli Pozna?skiej mia?a mury KURTYNOWE, które Wazowie zacz?li uzupe?nia? bastionami W?OSKIMI.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 10, 2020 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/05/09/nie-przejdziemy-obojetnie-bialy-dom-pisze-o-zwyciestwie-nad-nazizmem-internauci-oburzeni/

II.W? wygra? Leningrad i Powstanie Warszawskie, BEZ KTÓREGO Juden SS by wzi??o Wszystko antyameryka?skim sojuszem III Rzeszy, ZSRS i Japonii Abrahama. Prze?omowymi momentami II.W? by?a STALINGRADZIA RADA WOJENNA, na której Nikita Chruszczow Z?AMA? Samow?adztwo i uciek? samolotem do Nowogródka, gdzie podpisa? ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, podstaw? prawn? Holokaustu, oraz kl?ska US Air Force z Regia Aeronautica i II flot? Luftwaffe ze we W?oszech w r. 1943, po której USA skapitulowa?y w Szwajcarii przed Juden SS, które dokona?o okupacji USA jako HOLOKAU?CI.
Juden SS chcia?o jednak Kapitulacji WSZYSTKICH, co wymaga?o granicy III Rzeszy z ZSRS na Wi?le, któr? obieca? UTRZYMA? najzdolniejszy genera? Hitlera Schoerner pod warunkiem zbudowanie Festung Warschau wed?ug jego koncepcji. Taka GRANICA implikowa?a bowiem Odwrócenie Sojuszy na ANTYAMERYKA?SKI sojusz III Rzeszy, ZSRS i Japonii, i dlatego Churchill da? Himmlerowi 200 milionów dolarów za UMO?LIWIENIE Powstania Warszawskiego: WODZU, WYBUCH POWSTANIA W WARSZAWIE JEST DLA NA ZRZ?DZENIEM LOSU. MIASTO, KTÓRE OD 6 WIEKÓW BLOKOWA?O NAM WSCHÓD, PRZESTANIE ISTNIE?... WYROK na Warszaw? zosta? jednak wydany ju? w roku 1922.
USA mog?y by? te? zniszczone z Europ? Zachodni? CAR-BOMB?, któr? Hitler da? Stalinowi, który w 1946 r. KAZA? Berii, Sacharowowi i Oppenheimerowi. U?YCIE JEJ na Atlantyku, ale zosta? wzi?ty w Kijowie przez marsza?ka mego ojca Gór?-Dolin? – najwi?kszego partyzanta II.W? - i Zakatowany przez ?upaszk?, ale u nich Stalinów Bogato.
Interpelowany w Kongresie Truman – czy tym Holokaustem w Norymberdze by? Stalin, czy te? kto? do niego podobny ??? odpowiedzia?: ?AL MI TEGO FACETA, JEST WI??NIEM BIURA POLITYCZNEGO. W tym Biurze mój stryj OSKALPOWA? Stalina III, a IV Nie By?o, bo kucharka OTWORZY?A DRZWI I ZAWO?A?A WSZYSTKICH... Stalin le?a? na dywanie Turkme?skim, z Objawami Wylewu Krwi Do G?owy i spogl?da? GRO?NIE...
Potem Togliatti BOLA? nad Renesansowymi Praktykami W?oskimi w XX-wieczej Moskwie.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny
Strona 29 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group