Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Maj 16, 2020 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TECHNOLOGIA NIEWOLNICZA W KGHM

Palesty?czycy chc? by? Holokaustami – bo to najlepszy biznes polityczny – a ?ydzi hitlerowcami czyli Juden SS. Je?li kto? nie wierzy to ?ydówki wyrzuci?y mnie z Politechniki Wroc?awskiej i Wojewódzkiego Klubu Techniki i Racjonalizacji, bo NIE CHCIA?EM P?aci? za silnik spalinowo-parowy VDTW i Aerobus-SADDAM. Wcze?niej wyrzucili mnie RZYMIANIE z METALURGII PWr, za Zamach na Niemiecki COS, którego Z Po?wi?ceniem bronili Niemcy we FRAUENHOFENGESELLSCHAFT, ?e musia?em im NAWYMY?LA?, ?e Broni? Augusta Mocnego czyli Rotszyldów.
To jednak nic wobec KGHM, które skontrowa?o mnie u Prokuratora prawem Stalinowskim, które DOPUSZCZA stosowanie Diesli w Kopalniach, gdy prawo Hitlerowskie ZEZWALA?O na stosowanie Diesli w kopalniach TYLKO z za?ogami NIEWOLNICZYMI. Bracia Kaczy?scy akceptuj? jednaki Technologi? NIEWOLNICZ? w KGHM, któr? Dyrektor KGHM Uzasadni? przy Prokuratorze: JESTE?MY ZADOWOLENI Z SILNIKÓW STEYERTA. Za t? Technologi? NIEWOLNICZ? Towarzysza Stalina Bracia Kaczy?scy maj? mi zap?aci? KONTRYBUCJ?, cho? jeden schowa? si? za Trumpfa.
Wcze?niej Doktor Sitnik z Instytutu Silnikowego PWr zrobi? AWANTUR? w Civitas Christiana, ?e Przyjmuj? Jakiego? Wariata, co by?o WYRA?NIE Pierdzeniem Rokefelera, ale CCh musia?o mnie ZAPROSI? na Polsko-Holendersk? Konferencj? ODRA 2006, gdy? banki niemieckie UZALE?NI?Y pieni?dze na ODR? 2006 od Mojego Podpisu, gdy? tylko ja w tej bandzie z?odziei by?em WYP?ACALNY. W?a?nie dosta?em PRZYSZ?E rachunki za ?wiat?o i Gaz, 3-4 razy Wy?sze od Poprzednich, co jest skutkiem 5 Nóg Ekonomicznych Braci Kaczy?skich i ich Finansisty MINCA-Morawieckiego z KGB i od Rotszylda.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 17, 2020 5:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wandaluzja.pl said
2020-05-15 (Pi?tek) @ 10:48:43
WYDZIA? PRAWNY Organizacji Narodów Zjednoczonych

Gratuluj? ZATUSZOWANIA Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci, wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych wyrokiem KAPTUROWYM, przez co jestem internowany w Najostrzejszym Rygorze przez 30 lat. W tym miesi?cu policja polityczna ukrad?a mi DODATKOWO czek na 8,5 miliona USD i nie mog? i?? na operacj?, bo ukradn? mi Ostatnie Czeki. Znaczy to, ?e jeste?cie moimi KATAMI.
Przypominam, ?e nie otrzyma?em od was Odpowiedzi na list z 27 Kwietnia, który za??czam dla Przypomnienia. 1 Maja USA Zawiesi?y sk?adk? dla ONZ, która stanowi Gross Budzetu ONZ, a Izrael zmniejszy? j?. ??dam NATYCHMIASTOWEGO SKRE?LENIA mnie z listy Oszustów ?wiatowych i OG?OSZENIA tego, aby nie okradziono mnie po raz SETNY.
Za??czam portret Capo di Totti Capi, który pos?ugiwa? si? MOIM PASZPORTEM: http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka//

TAJNY WI?ZIE? ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH Juliusz Prawdzic-Tell
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 17, 2020 5:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wandaluzja.pl said
2020-05-15 (Pi?tek) @ 10:48:43
WYDZIA? PRAWNY Organizacji Narodów Zjednoczonych

Gratuluj? ZATUSZOWANIA Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci, wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych wyrokiem KAPTUROWYM, przez co jestem internowany w Najostrzejszym Rygorze przez 30 lat. W tym miesi?cu policja polityczna ukrad?a mi DODATKOWO czek na 8,5 miliona USD i nie mog? i?? na operacj?, bo ukradn? mi Ostatnie Czeki. Znaczy to, ?e jeste?cie moimi KATAMI.
Przypominam, ?e nie otrzyma?em od was Odpowiedzi na list z 27 Kwietnia, który za??czam dla Przypomnienia. 1 Maja USA Zawiesi?y sk?adk? dla ONZ, która stanowi Gross Budzetu ONZ, a Izrael zmniejszy? j?. ??dam NATYCHMIASTOWEGO SKRE?LENIA mnie z listy Oszustów ?wiatowych i OG?OSZENIA tego, aby nie okradziono mnie po raz SETNY.
Za??czam portret Capo di Tutti Capi, który pos?ugiwa? si? MOIM PASZPORTEM: http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka//

TAJNY WI?ZIE? ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH Juliusz Prawdzic-Tell
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/05/20/wolne-tematy-38-2020/#comment-901311

Ad. 50: Piskorz said - 2020-05-21 (Czwartek) @ 18:43:22
!!! jest niemiecko-?ydowski wyk?adowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co nast?puje: ?ydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z ?ydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz RzeszyAdolf Hitler; jego zast?pcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marsza?ek Rzeszy Hermnann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdy? wypi? bruderszaft ze s?ynnym syjonist?, zmar?ym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimemn Weizinannem) i von Keudell, gauleiterzy Globocznik (t?piciel Zydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodnicz?cy Reichstagu) i von Stein; feldmarsza?ek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej i pó?niejszy doradca Roosvelta) i prof Haushofer”.8 Powy?sza lista nie jest pe?na, ale jest prawdziwa, co sprawdzi? mo?e ka?dy, kto bli?ej zainteresuje si?, jaki jest zwi?zek mi?dzy chorobliw? nienawi?ci? Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem pa?stwa Izrael. FRAGMENT KSIA?KI „ZANIM PRZYSZED? HITLER”, autor podany wy?ej

Z tego wynika. ?e III Rzesza by?a Pa?stwem ?ydowskim. USA zosta?y Z?AWMANE przez Juden SS po rozgromienia przez Admira?a Doenitza ameryka?skiej floty inwazyjnej DIEPPE – 700 okr?tów i statków (???) oraz kl?ski US Air Force z Regia Aeronautica i II flot? Luftwaffe ze ?MIG?AMI W DUPIE w bitwie o Cie?nin? Mesy?sk?.
Polacy PROTESTOWALI Dieppe, domagaj?c si? okupacji Iranu, co si?gn?li, oraz Turcji, aby utworzy? front na Ba?kanach, które mia?y wielk? ilo?? porzeszkolonych ?o?nierzy, którzy po uzbrojeniu w bro? ameryka?sk?, byli RÓWNI Strzelcom Alpejskim. Sikorski uzyska? na to od Roosevelta obligacje 6 tysi?cy miliardów dolarów Z?OTYCH dla Tity-Pindara. By?oby to znacznie mniej ond Lend-Leasu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Maj 22, 2020 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DEPARTAMENT PRAWNY Organizacji Narodów Zjednoczonych

Oskar?y?em was o Prawn? Zbrodni? WSZECHCZASÓW w postaci TUSZOWANIA Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest zbrodni? Przeciw Ludzko?ci, wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych ONZ. Poniewa? nie zosta?em Przes?uchany i Poinformowany o Wyroku to by? to s?d KAPTUROWY, skazuj?cy mnie na Bezterminowe Internowanie w Najostrzejszym Rygorze. Zosta?em poddany jurysdykcji Wydzia?u NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ ONZ. Mymi Stra?nikami Wi?ziennymi zosta?y rz?dy III Rzeczpospolitej KRADZIE?Y DOKUMENTÓW, op?acane z mych tantiemów BILIONÓW (nie miliardów) dolarów, nie licz?c plondrowania Satelitarnej Detekcji Z?ota.
O sprawie dowiedzia?em si? po 27 latach internowania z Banku Atlantyckiego, któremu grozi? Zarz?d Komisaryczny, Prawo Martwej R?ki i KONFISKATA kapita?u Oszusta ?wiatowego. Na to odpowiedzia?em, ?e mój kapita? nie pochodzi z Korupcji, jak twierdzili komuni?ci, ale zosta? z?o?ony przez marsza?ka Broz-Tito na paszport ameryka?ski mego ojca, jako ?up z wojny ukrai?skiej wed?ug prawa, ?e Naczelnemu Wodzowi przypada CA?E Z?OTO ZDOBYCZNE I WYBÓR DZIE? SZTUKI. Mój ojciec po sp?aceniu Z?otem Stalina marsza?ków Tito-Pindara, Roli-?ymierskiego i ?ukowa poleci? marsza?kowi Broz-Tito z?o?y? pozosta?e z?oto Stalina w Polskim Skarbcu Wojennym.
W wydziale NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ ONZ znalaz?em si? z racji dzia?alno?ci mafioza w?oskiego: https://http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka//
Jestem autorem minireaktora URSZULA SIPI?SKA, gdy? jej ojciec "liczy? si?" u CEGIELSKIEGO. Capo Di Tutti Capi, który deklarowa? 3 narodowo?ci: polsk?, w?osk? i ?ydowsk?, wozi? wówczas Po Europie TONAMI narkotyki z paszportem na MOJE MAZWISKO. Na tym paszporcie kopulowa? te? piosenkark? Urszul? Sipi?sk?, która mnie nie zna?a, co by?o potrzebne dla handlu minireaktorem URSZULA SIPI?SKJA wed?ug prawa sowieckiego: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_327&sName=testament-stalina – punkt 23//
Obecnym premierem Polski jest syn dowódcy sowieckiego komanda ?mierci, i komisarza Armii Czerwonej twórcy APPLE, MIKROSOFTU i GOOGLE Jacka Karpi?skiego, Mateusz Morawiecki. Nie odpisali?cie mi terminowo na 2 ostatnie listy ??daj?c ode mnie oddania Z?ota Stalina Rotszyldom – chyba na podstawie prawa talmudycznego, ?e z?oto jest w?asno?ci? ?ydów ??? Je?li nie wiecie, co z t? Zbrodni? WSZECHCZASÓW zrobi? to przeka?cie ja Trybuna?owi Kryminalnemu ONZ, co wnioskowa?em 2 lata temu. Je?li nie odpiszecie mi w terminie Napoleo?skim to uznam was za Kryminalistów.

TAJNY WI?ZIE? Organizacji Narodów Zjednoczonych: Juliusz Prawdzic-Tell [/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pobo?ny ?yd Zbigniew Ziobro Gra Wariata, albo R?NIE G?UPA wg Korwina-Mikkego? Zabójstwo Jaroszewiczów nie mia?o nic wspólnego z Rabunkiem, o czym ?wiadczy KOMODA wype?niona Z?OTYMI numizmatami Europejskimi, do której zabójcy Nie Zajrzeli, cho? torturowali Piotra w sprawie Dokumentów. Piotr musia? by? zamordowany TEJ NOCY, gdy? poprzedniego dnia pasierbica wywioz?a do USA jego archiwum w 7 czy 8 pakach a by? dobrym archiwist?, wobec czego nazajutrz WIEDZIA?BY czy trafi?o do Oczekuj?cych. Z tej racji Oskar?y?em o udzia? w zbrodni CIA.
Pa?acyk ZORZA by? lo?? maso?sk? Wielkiego Masona Polski, Juliana Tuwima, gdzie Ka?dy K?t by? MONITOROWANY, wobec czego torturowanie Piotra by?o nagrywane w KILKU ambasadach. Piotr by? wieloletnim szefem wywiadu wojskowego a jako dowódca oddzia?u specjalnego SmerSza w mundurach SS zdoby? przed frontem KSI??, sk?d archiwum Hitlera ewakuowano do Pa?acu Augusta Mocnego w Zgorzelcu. Po 2 dniach Ksi?? zosta? zagarni?ty przez Front wi?c Piotr "tym samym trykiem" zaj?? Pa?ac w Zgorzelcu, gdy? Niemcy "potracili g?owy".
Tam Polacy czekali na front 2 tygodnie, w trakcie czego polscy oficerowie "grzebali we Francuskim Archiwum Hitlera", gdzie uwag? ich zwróci?y grube tomy Kochanka Hitlera Francoisa Mitterranda. W Trakcie tego Piotr wyrywa? kartki i wi?za? w pakiety, które nosi? do swego gazika.
Po 2 tygodniach zjawi? si? jednak w Pa?acu Augusta Mocnego, gdzie by? harem SZLACHCIANEK, nie SmerSz, ale NKWD, gdy? Stalin da? archiwum z Zgorzelcu NKWD. Enkawudzi?ci SKOPALI Polaków za grzebanie w archiwum Hitlera i Wygnali. Wobec tego Piotr da? pakiety z dokumentami Steciowi, który odbywa? nowicjat w Ty?cu studiuj?c germanistyk?. W Ty?cu dokumenty zmikrofilmowano i dano nowicjantowi Karolowi Wojtyle, aby zawióz? je lini? lotnicz? Lwów-Bolonia Andersowi. Ten za? po zapoznaniu si? z nimi wys?a? Wojty?? do Londynu.
Podczas zgromadzenia na Placu ?w. Piotra Jan Pawe? II rozpozna? jakiego? Anglika, którego Serdecznie U?ciska?. Ten pytany o powód tej Serdeczno?ci odpowiedzia?, ?e znaj? si? z Wojennego Londynu.
Jest jeszcze II powód Mordu POLITYCZNEGO na Jaroszewiczach. Piotr by? s?siadem mego ojca, który mieszka? w domu mego stryja, który by? Przyjacielem Domu Jaroszewiczów, u którego mia? by? ministrem finansów, ale Moskwa PRZESTRASZY?A Si? waluty Keynesowskiej jako hitlerowskiej. Synowie obu Panów byli prowodyrami Narodowego Ruchu Turbinki Kowalskiego, ale gdy Andrzej pozwoli? W?ochom z Ma?ego Fiata zad?u?y? Ruch na setki milionów $ to mój kuzyn odpowiedzia?, ?e KOWALSKI PROMOCJI NIE POTRZEBUJE, ALE MO?E PRZYJ?C "HO?D FIATA".
Wobec tego do willi w której mieszka? ze sw? dziewczyn? przyjecha? w NOCY Andrzej z Przeprosinami, z zaanga?owanym w spraw? kulomiotem Komarem i znanym rajdowcem w?oskim. Kuzyn wys?a? dziewczyn? po Wódk?, a gdy wróci?a to z ?azienki wylewa?a si? woda, gdzie j? zaprowadzono i UTOPIONO w wannie, gdzie le?a? w UBRANIU... To jest z Protoko?u przes?uchania zabójców BEZPO?REDNIO Po Akcie, bo widocznie dziewczyna zatelefonowa?a Na Milicj?.
Poniewa? spraw? za?atwi? te?? Komara, jako dowódca komanda ?mierci NKWD Spych-Spychalski, to istnia?a GRO?BA egzekwowania tej sprawy przez Piotra czy mego stryja na forum mi?dzynarodowym.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mego komputera ZNIKN?? artyku?:
http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka//
Poniewa? mia?em go z postu: https://marucha.wordpress.com/2020/05/12/wolne-tematy-36-2020// 148. Kajet said – 2020.05.14// to si?gn??em tam, gdzie ukaza? si?: http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka// ale po chwili ZNIKN??.
Artyku? w blogu Turali?skiego jest dla mnie wa?y podwójnie.
Po I: W zwi?zku z zabójstwem Papa?y Asz mówi?, WA?NE JEST, CZY W POLSCE MAFIA NARKOTYWKOWA RZ?DZI POLICJ?, CZY POLICJA MAFI? NARKOTYKOWA ??? Odpowiedzia?em, ?e skoro Gore ujawni?, ?e Wachowski wozi? po Europie narkotyki jachtem PREZYDENCKIM to mafia narkotykowa rz?dzi policj?.
Po II: BOHATER artyku?u Turali?skiego, zabójca Jana Kuciaka Kozina-Franschini rozwozi? narkotyki po Europie ?rodkowej TONAMI na paszporcie z MOIM NAZWISKIEM. By?o to KONIECZNE, gdy? by?em autorem minireaktora URSZULA SIPI?SKA, która mnie nie zna?a wi?c kopulowa? ja NA MOIM PASZPORCIE. DZI?KI TEMU minireaktor USi jest produkowany w kilku krajach Bez Mego Nazwiska.
Kozina-Franschini mia? 3 narodowo?ci i by? agentem KGB, a jak wykaza?o ?ledztwo FBI marsza?ka KGB w Obu Amerykach Pollarda to KGB I MOSSAD S? JEDN? ORGNIZACJ?. Kozin? po aresztowaniu przez FBI uwolni?a INTERWENCJA Ambasady Brytyjskiej, a wed?ug Prezydenta Mo?cickiego NKWD i Inteligence Service to JEDNO KOMANDO MASO?SKIE. Znaczy to, Rokefeler nie przej?? NKWD.

Juliusz Prawdzic-Tell, tajny wi?zie? Organizacji Narodów Zjednoczonych za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Z?ota.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobna sprawa jak z Janem Kuciakiem jest z Wiktori? Marinow? z Ruse. Mia?a ona tam studio TV zajmuj?c si? defraudacjami funduszy unijnych przez rz?d bu?garski. By?o to w czasie gdy chodzi?em do konsulatu bu?garskiego z pro?b? o zaj?cie si? Z?otem Hitlera w Wa?brzychu, gdzie kilka ekip SmerSza zosta?o zatopionych, a? znaleziono w Pradze KLUCZE do Skarbca Hitlera, ale wówczas urz?dzono Armii Czerwonej POZNA?, W?GRY, SUEZ I TURCJ?.
Proponowano mi zaj?cie si? spraw? przez Rz?d Bu?garski, ale odmówi?em, gdy? wed?ug mej wiedzy by?a to mafia sycylijska, godz?c si? jednak na komisj? Parlamentu Bu?garskiego. ??czy?em bowiem Z?oto Hitlera - wed?ug georadarowych pomiarów AGH 2,5 miliona ton a wed?ug opracowania komputerowego nieca?ych 2,41 miliona ton, z ZAGINIONYM Z?OTEM RZYMU (Daniel Costa, Amber W-wa 2007) i procesem mnichów bu?garskich za Konszachty z Hitlerem.
Poniewa? nie tylko mnisi je?dzili do Hitlera, ale i Hitler do nich to wyt?umaczy?em to kalkulacj? polityczna: Wobec aneksji przez Stalina Konstantynopola: FIKU?NY POWÓD WOJNY NIEMIECKO-SOWIECKIEJ, Mnisi skonstatowali, ?e B?d? Musieli odda? Z?oto Rzymu albo Stalinowi, albo Brytyjczykom??? Wpadali wi?c na salomonowy pomys?, aby SPRZEDA? je Hitlerowi. Hitler bowiem B?dzie MUSIA? ukry? je w Landach Wschodnich, które zostan? anektowane przez Polsk?, wobec czego b?d? mogli je odzyska?. Jeszcze ciekawsze jest to, ?e s? Rachunki WIELKIEJ Zap?aty Hitlera ??? który by? sk?py. - Wobec tego po Zaginione Z?oto Rzymu zg?osili si? W?osi i Grecy, ale mnie z konsulatu bu?garskiego Wyproszono.
Wtedy Marinowa odda?a swe studio IN bu?garsko-rumu?skiemu komitetowi Do Walki Z Korupcj?, ale zosta?a ZASTRZELONA przez Cygana z Neuzelle. Cygan t?umaczy?, ?e chcia? od niej Dupy, ale odmówi?a wi?c Zastrzeli? J?. Cygan mieszka? nad Odr? pod Frankfurtem, w pobli?u autostrady Berlin-Pozna?, - czyli miejscu stosownym dla obioru narkotyków, które Kozina wozi? POCI?GIEM z Katowic przez Wroc?aw do Gda?ska, ale Roz?adowywa? i noc sp?dza? w Poznaniu.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 5:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cz?owiek Honoru CAPO DI TUTTI CAPI

Na AEOL dowiedzia?em si?, ?e Kozina przesun?? granic? mafii w?oskiej z rosyjsk? z Renu-Dunaju na Wis??-Dniestr a rz?d w?oski to agentura mafii sycylijskiej Imperium Romanum. ?wiadczy o tym afera DZIWEX: Setki m?odych Polek skar?y?o si? na ZGWA?CENIE przez W?ochów. Potem panie te wzywano do ambasady w?oskiej, sk?d wychodzi?y z minami Tajemniczymi, wycofywa?y Pozwy S?dowe, kupowa?y Najdro?sz? konfekcj? i wyje?d?a?y na paszportach w?oskich do W?och. Znaczy to, ?e Gwa?cenie Przez W?ochów by?o nadawaniem obywatelstwa w?oskiego. Wydaje mi si?, ?e Nie Przyj?cie propozycji Nie Do Odrzucenia: POROZMAWIAJMY JAK KOBIETA Z KOBIET? by?o niebezpieczne.
Kozina mia? oficjalnie 3 narodowo?ci: polsk?, w?osk? i ?ydowsk? czyli ?e stuprocentowym ?ydem – zanim nie zosta? Niemcem i Brytyjczykiem. Obywatelstwo WBr bardzo mu si? przyda?o, bo gdy obchodzi? HUCZNIE 50-Urodziny naprzeciw Pa?acu Kanclerskiego, w lokalu gdzie odbywa?y si? bankiety polityczne, to Kanclerz Merkel nie zjawi?a si? z GRATULACJAMI. Wobec tego pofatygowa? si? do Pa?acu Kanclerskiego, ale tam czeka?o FBI, które sku?o go i wlok?o na lotniska, ale ZAPROTESTOWA?A Ambasada Brytyjska wi?c go uwolnili. Potem pisano Pó?g?bkiem, ?e dogada? si? z Amerykanami, i? za z?ozenie zezna? w USA dostanie 10 Lat, ale potem robi? pono? karier? polityczn? na paszporcie dyplomatycznym Wa?nego Pa?stwa.
To on zamordowa? w Wiedniu Baranin? i najstarszego z Janoszów, cia?o którego wyrzuci? z samochodu na najruchliwszej ulicy Wiednia. Poniewa? jest obznajomiony z Wroc?awiem jako Przyjaciel Baraniny to móg? WYTRU? Lwowsko-Wroc?awsk? Szko?? Archeologiczn? i Architektoniczno-Historyczn?, ?e zosta?em Po ODCHOROWANIU tylko ja, czym trzyma? za Gard?o Anglików.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 08, 2020 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TRYBUNA? SPRAWIEDLIWO?CI Organizacji Narodów Zjednoczonych

OSKAR?AM Jurysdykcj? Republiki Federalnej Niemiec, Wydzia? Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej ONZ, Wydzia? Prawny ONZ, Wydzia? Karny ONZ, Sekretarza Generalnego ONZ i Ministerstwo Sprawiedliwo?ci III Rzeczpospolitej Polski o Spisek, Zamach i Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci. ZBRODNIA ta nazywa si? Satelitarn? Detekcj? Z?ota.

W pocz?tku marca 1989 r. wyjecha?em do RFN, aby z?o?y? zeznania w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota. Zeznanie me nie zosta?o przyj?te a ja zosta?em ukarany przez MSW w Bonn grzywn? 11 tysi?cy DM za K?amstwo S?dowe, któr? to kar? Potwierdzi? Najwy?szy S?d Administracyjny w Karlsruhe.

Po przymusowym powrocie do Polski zosta?em internowany w najostrzejszym rygorze, a re?im III RP oraz inne rz?dy krad?y moje tantiemy, które s? bardzo du?e. Moja www.wandaluzja.com// by?a Najpoczytniejsza i Najdro?sza w USA, ale nie p?acono mi, gdy? by?a zarejestrowana jako S?DOWA. Zosta?a ona ZLIKWIDOWANA po 10 latach na skutek ?ledztwa FBI, Interpolu i ONZ, które UWOLNI?O moje czeki spod Protestu, ale sprzedano j? dla HUAWEI, gdy? wej?cie na ni? by?o przez stron? Huawei'a, cho? zastrzega?em jej Nierejestrowalno?? czytelnicz? i Darmowo??. Huawei OKALECZY? m? Wandaluzj?. Przy majstrowaniu przy nowym kluczu: https://www.wandaluzja.pl// wyskoczy?a mi NIEMIECKOJ?ZYCZN? Wandaluzja na serwerze w Hesji, o której nie wiedzia?em. Oszusta ?wiatowego mo?na bowiem Okrada? i Rabowa?.

Spraw? UJAWNI? Bank Atlantycki w roku 2017, protestuj?c czeki na kapita? mego ojca list? Oszustów ?wiatowych ONZ. Bank Atlantycki przekaza? moj? spraw? dla FBI, gdy? kapita? zosta? z?o?ony przez marsza?ka Broz-Tito na paszport ameryka?ski mego ojca.

ROCZNE ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolni?o moje czeki od Protestu, ale zosta?y one Ponownie Zaprotestowane przez Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy, które NIE UZNA?Y ?ledztwa FBI, Interpolu i ONZ, powo?uj?c si? na WYDZIA? NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ ONZ, zignorowany przez ?ledztwo FBI, Interpol i ONZ.

Ta IGNORANCJA jest zrozumia?a, gdy? wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych wydzia?u Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej ZAKAMUFLOWANO Satelitarn? Detekcj? Z?ota jako intryg?. Poniewa? zrobiono to bez przes?uchania mnie w tej sprawie i BEZ Powiadomienia Mnie to by? to S?D KAPTUROWY a ja zosta?em w Polsce Ubezw?asnowolniony jako Tajny Wi?zie? i poddany tajnej policji, która okrada mnie, rozpuszcza o mnie bezsensowne plotki i kradnie moje dokumenty.

Wpisanie mnie do wydzia?u Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej ONZ by?o spowodowane tym, ?e by?em autorem minireaktora URSZULA SIPI?SKA, który jest produkowany w kilku krajach Bez Mego Nazwiska. Spraw? t? za?atwi? agent KGB Kozina-Fanchini, który wozi? po Europie narkotyki TONAMI i kopulowa? Urszul? Sipi?sk?, która mnie nie zna?a, na Moim Paszporcie.

Za??czam Pismo Przewodnie dla organów ONZ; http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka// czek podpisany przez ONZ i FBI, aby nie zosta? UKRADZIONY przez Nieuczciwych Urz?dników Pa?stwowych, jak Wy to nazywacie, oraz mój dowód osobisty nr ..... Poniewa? mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ to ca?? moj? korespondencj? MACIE.

TAJNY WI?ZIE? Organizacji Narodów Zjednoczonych, Juliusz Prawdzic-Tell.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 09, 2020 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BATENBERG KUPI? OD ROKEFELERA FOLWARK ?YDOWSKI ZA Z?OTO INDII

Poniewa? mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ wi?c instytucje te posiadaj? zdj?cie EUFORII Kozaków Polskich na wie?? o zdobyciu pod Or?em poci?gów ze skarbami kilkuset rodów rosyjskich, które ZNIKN??O z mego komputera. To si? nazywa Paktem Pi?sudski-Lenin, ale Pi?sudski jest CZYSTY, bo kaza? odczyta? ULTIMATUM Poznaniakom, co jest Dowodem, ?e Inaczej By? Nie Mog?o. Za Pakt Pi?sudski-Lenin odpowiada Denikin, który zlekcewa?y? Polaków.
Ultimatum zosta?o wystosowane wobec wyp?dzenia przez Denikina Kozaków Polskich z Zadnieprza do Petlury, który zdradzi? Austriaków na Ukrainie Zachodniej i zaj?? Kijów. Poniewa? Polacy MILCZELI na P?ACZ Kozaków Polskich to ci wys?ali Poselstwo Ho?downicze do Lenina, który nie przyj?? go. Rozpytywali si? wi?c o POWÓD jej Abnegacji i udali si? do Trockiego, który Poradzi? im zwrócenie si? do Woroszy?owa, który Móg? Pomóc Kozakom. Ten przyj?? ich w towarzystwie Budionnego, którzy Ulitowali si? nad Niedol? Kozaków Zadnieprza?skich, którym nie pomog?a w potrzebie Pa?ska Polska i obiecali militarn? pomoc i GWARANCJE, których odmówili Lenin i Trocki.
To by?a podstawa polityczna Bitwy pod Or?em, gdzie Kozacy Polscy uderzyli na Ty?y armii Denikina i zdobyli Skarby Rosji – do których kilkana?cie lat temu zg?osili pretensje ?ydzi z Odesy ??? na co musia?em odpowiedzie? Powy?szym, og?aszaj?c, ?e ka?dy ród rosyjski, który utraci? skarby pod Or?em musi si? Zarejestrowa? U MNIE.
Bitwa pod Or?em by?a Walnym zwyci?stwem Czerwonych nad Bia?ymi, ale w roli protektora Kozaków Zadnieprza?skich wyst?pi? Trocki, który wyp?dzi? Petlur? z Kijowa i rozgromi? Wrangla na Krymie. Wtedy uderzy? na sprzymierzonych z nim Kozaków Zadnieprza?skich, który dokonali NIEMO?LIWEGO przechodz?c przez broniony przez Bolszewików Perekop i przewo??c flotylla Skarby Rosji do Odesy. Gdy jednak flotylla kozacka zbli?y?a si? do Odesy to byli tam ju? Chi?czycy Stalina, przed którymi Polacy UCIEKLI, wobec czego Kozacy skapitulowali przed armi? rumu?sk?...
Pisz? o tym, gdy? jest pewna analogia mi?dzy powstaniem Unii Sowieckiej a Uni? Europejsk?. Unia Sowiecka by?a skutkiem Bitwy Pod Or?em, która by?a skutkiem Paktu Lenin-Pi?sudski, natomiast Unia Europejska by?a skutkiem ZAKAMUFLOWANIA Satelitarnej Detekcji Z?ota wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych ONZ. Unia Sowiecka by?a pa?stwem Niewolnictwa Pa?stwowego czyli WSCHODNIEGO, natomiast Unia Europejska jest pa?stwem HOLDINGOWYM a Holding jest reform? spo?ecznego niewolnictwa rzymskiego na W?CIEKLIZN? Rotszylda zwan? Talibanem. Na razie W?cieklizna ta przejawi? si? w walce z Wielk? Lechia, z racji Babskiego Monopolu Z?ota.
Wed?ug ksi??ki HITLER BY? AGENETEM BRYTYJSKIM to mamy w Unii Europejskiej nast?puj?c? struktur? w?adzy: B?karty królewskie rz?dz? pedofilami; pedofile rz?dz? homoseksualistami a homoseksuali?ci rz?dz? masonami, którzy KONTROLUJ? Jurysdykcj?, Policj? i Wojsko. Jurysdykcja, Policja i Wojsko s? za? AWANSOWANE przez Pedofilów, z którymi kontaktu Nie Maj?, wobec czego Jurysdykcja, Policja i Wojsko musi si? PODLIZYWA? Homoseksualistom jako skoneksjonowanymi z Pedofilami.
Jest wi?c pytanie, KOM S? B?DARTY KRÓLEWSKIE, na co wypada odpowiedzie?, ?e Rostszyldami, którzy s? Piastami z ?ydowskiego haremu Augusta Mocnego. Poniewa? Piastowie pederastami nie byli to Rotszyldy Nie Brzydz? sie Kobiet.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://wprawo.pl/ataki-na-antife-sa-atakami-na-zydow-szokujacy-artykul-w-izraelskim-haaretz/
192. osoba prywatna said - 2020-06-09 (Wtorek) @ 14:52:23
„Ataki na Antif? s? atakami na ?ydów”.

Przy mnie niemiecka ANTIFA zamordowa?a policjanta, ?eby pu?ci? na pokojow? demonstracj? PRZECIW SYNAGODZE KATY?SKIEJ I KATEDRZE HOLOKAUSTYCZNEJ Zbrojn? Policj?. Proces trwa? 2 lata, ale moje zeznania odrzucono, bo policjanta zamordowano Za Miedz?.
FASZYZM zosta? sformu?owany przez Keynesa i Paderewskiego PRZECIW Kapitalowi Anonimowemu, jako GRO?NIEJSZEMU od ?ydowskiego kapita?u Kryminalnego. Ju? w XVIII wieku zastanawiano si?, CO B?DZIE, je?li Kapita? – jako IV W?adza – wymknie si? spod kontroli politycznej i spo?ecznej, i zacznie Rz?dzi? Pa?stwani Jak Folwarkami ??? co urzeczywistnili bankierzy Napoleona ROTSZYLDY.
Niemcy mieli doktryn? Niemieckich Indii, któr? mia?a by? ROSJA. Zainstalowanie w Rosji rz?du Lenina by?o w?a?nie tworzeniem Niemieckich Indii. Mauserom p?aci? niemiecki Rotszyld, który dogada? si? z Francuskim jako HOLDINGOWYM W?a?cielem Chin. Paryski Rotszyld mówi? do Or?owskiego: PANIE HRABIO, WY NAPOTKANIE NAS – NIEZWYCI?ZONYCH ?YDÓW – NA SWEJ DRODZE DO WILNA I LWOWA, NA ?L?SK AUSTRIACKI I PRUSKI... To by?o zrozumia?e, gdy? Wilno mia?o nale?e? do Rotszylda Niemieckiego a Lwów z Kijowem do Austriackiego, za? Cieszyn do Czeskiego.
Pi?sudski kaza? Rozstrzeliwa? Mauserów, którym p?aci? Rotszyld Niemiecki, którzy z tej racji wymieniali karabiny z Rosjanami i dezerterowali. W bitwie warszawskiej uciek?o ich do Prus Wschodnich ponad 30 tysi?cy, ale zostali przewiezieni poci?gami do litewskiego Wilna, sk?d Litwini dostarczyli ich do koncentracji czerwonoarmijnej nad Niemnem.
Po bitwie nad Niemnem, która otworzy?a Polakom drog? Na Moskw?, Trocki musia? UWOLNI? Dzier?y?skiego, który ze Stalinem SPRZEDA? Po?udniow? Mongoli? nacjonalistom chi?skim a Pó?nocn? Mandzuri? Samurajom za najemników chi?skich i jap?skich, którym p?aci? Rokefeler przez Stalina – w jaki to sposób Pierdziel zabra? Rosj? Rotszyldowi, robi?c z niej Folwark ?ydowski.
Doktryna faszystowska Keynesa-Paderewskiego by?a Antyrotszyldowska i Antyrokefelerowska. Keynes MARZY? o angielskim kapitale Ludowym, na wzór skandynawskiego, w której to intencji zleci? Tolkienowi napisanie W?adcy Pier?cieni na wzór Kalewali. Faszyzm sta? si? OBELG? na zasadzie ANTYTALIBA?SKIEGO Wandalizmu, gdy Stalin pozleci? komunistom francuskim: WROGÓW NZYWAJCIE FASZYSTAMI.
Kto l?y od Wandalów jest Talibem, a kto od Faszystów to wi?cej ni? Niewolnikusem i Lichwarzem, bo W?CIEK?YM PIERDZIELEM. Rokefeler zosta? Pierdzielem przez wykupienie i Ukrycie silnika PANNA MERCEDES a Rotszyld to Piast LEOPOLD KONGIJSKI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 4:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za TRAGEDI? BEJRUDZK? win? ponosi Rz?d Libanu. Aresztowanie Urz?dników Portowych jest Odwracaniem Kota Ogonem. To by? statek rosyjski pod bander? Mo?dawsk?, który wióz? saletr? z Gruzji do Mozambiku. Poniewa? mia? problemy z silnikiem to zawin?? do Bejrutu, gdzie Komisja Portowa uzna?a, ?e statek nie nadaje si? do podró?y wi?c kaza?a saletr? Wy?adowa? do magazynu portowego, gdzie przele?a?a Niezabezpieczona 5 lat.
JEDYNYM t?umaczeniem tego jest to, ?e Rz?d Libanu chcia? t? saletr? UKRA?? wi?c aresztowanie urz?dników portowych jest Odwracaniem Kota Ogonem, bo sprawa by?a Polityczna. Podczas obl??enia przez Turków polskiej twierdzy Bendery w Mo?dawii król szwedzki Karol XII gra? ze swymi genera?ami w szachy. Przez okno wpad? pocisk turecki i zabi? genera?ów, ale król wyszed? bez szwanku. Su?tan PRZEPRASZA? potem Króla Szwedzkiego, ?e Gdyby Turcy Wiedzieli to by NIE STRZELALI.
Ja tak? spraw? mam od 3 lat. Amerykanka chc?c ukry? swój kapita? przed rodzin? Zgwa?ci?a Mnie. S?k w tym, ?e ja jestem na Li?cie Oszustów ?wiatowych ONZ wi?c procedura Darowania mi tego kapita?u grozi Ukradzeniem go przez Rz?d Polski, bo Oszusta ?wiatowego mo?na grabi? i okrada?, co od 30 lat robi? tzw. Rz?dy Polskie, które FBI nazywa NIEUCZCIWYMI URZ?DNIKAMI PA?STOWYMI. Aresztowaniu przez ONZ i FBI podlegaj? jednak nie Z?odziejaszki, ale Kaczy?ski, Morawiecki i Ziobro. SKRE?LENIE mnie z listy Oszustów ?wiatowych jest mo?liwe dopiero na Wrze?niowej Sesji ONZ, gdy? Satelitarnej Detekcji Z?ota jest spraw? Zgromadzenia Ogólnego ONZ.
Za??czam Oskar?enie:
ZGROMADZENIE OGÓLNE ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH
OSKAR?AM Jurysdykcj? Republiki Federalnej Niemiec, Wydzia? Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej ONZ, Wydzia? Prawny ONZ, Wydzia? Karny ONZ, Sekretarza Generalnego ONZ i Ministerstwo Sprawiedliwo?ci III Rzeczpospolitej Polski o Spisek, Zamach i Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci. ZBRODNIA t? jest Satelitarna Detekcja Z?ota.
W pocz?tku marca 1989 r. wyjecha?em do RFN, aby z?o?y? zeznania w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota. Zeznanie moje nie zosta?o przyj?te a ja zosta?em ukarany przez MSW w Bonn grzywn? 11 tysi?cy DM za K?amstwo S?dowe, któr? to kar? Potwierdzi? Najwy?szy S?d Administracyjny w Karlsruhe.
Po przymusowym powrocie do Polski zosta?em internowany w najostrzejszym rygorze, a re?im III RP oraz inne rz?dy krad?y moje tantiemy, które s? bardzo du?e: www.wandaluzja.com// by?a Najpoczytniejsza i Najdro?sza w USA, ale nie p?acono mi, gdy? by?a zarejestrowana jako S?DOWA. Zosta?a ona ZLIKWIDOWANA po 10 latach na skutek ?ledztwa FBI, Interpolu i ONZ, które UWOLNI?O moje czeki spod Protestu, ale sprzedano j? dla Huawei, gdy? wej?cie na ni? by?o przez plansz? HUAWEI, cho? zastrzega?em jej Nierejestrowalno?? czytelnicz? i Bezp?atno??. Huawei OKALECZY? Wandaluzj? a przy majstrowaniu przy kluczu: https://www.wandaluzja.pl// wyskoczy?a mi Niemieckoj?zyczna Wandaluzja na serwerze w Hesji, o której nie wiedzia?em. Oszusta ?wiatowego mo?na bowiem Okrada? i Rabowa?.
Spraw? UJAWNI? Bank Atlantycki w roku 2017, protestuj?c czeki na kapita? mego ojca list? Oszustów ?wiatowych ONZ. Bank Atlantycki przekaza? moj? spraw? dla FBI, gdy? kapita? zosta? z?o?ony przez marsza?ka Broz-Tito na paszport ameryka?ski mego ojca.
ROCZNE ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolni?o moje czeki spod Protestu, ale zosta?y one Ponownie Zaprotestowane przez Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy, które NIE UZNA?Y ?ledztwa FBI, Interpolu i ONZ, powo?uj?c si? na WYDZIA? NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ ONZ, pomini?ty przez ?ledztwo FBI, Interpol i ONZ.
Ta IGNORANCJA jest zrozumia?a, gdy? wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych wydzia?u Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej ONZ ZAKAMUFLOWANO Satelitarn? Detekcj? Z?ota. Poniewa? zrobiono to BEZ Przes?uchania i Powiadomienia Mnie to by? to S?D KAPTUROWY a ja zosta?em w Polsce Ubezw?asnowolniony jako Tajny Wi?zie? i poddany tajnej policji, która okrada mnie, rozpuszcza o mnie bezsensowne plotki i kradnie moje dokumenty.
Wpisanie mnie do Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej by?o spowodowane tym, ?e by?em autorem minireaktora URSZULA SIPI?SKA, który jest produkowany w kilku krajach Bez Mego Nazwiska. Spraw? t? za?atwi? agent KGB Kozina-Fanchini, który wozi? po Europie narkotyki TONAMI i kopulowa? Urszul? Sipi?sk?, która mnie nie zna?a, na Moim Paszporcie.
Za??czam Pismo Przewodnie dla organów ONZ; http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka// czek podpisany przez ONZ i FBI, aby nie zosta? UKRADZIONY przez Nieuczciwych Urz?dników Pa?stwowych, jak Wy to nazywacie, oraz mój dowód osobisty numer ... Poniewa? mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ to ca?? moj? korespondencj? MACIE.
ING Bank ?l?ski kaza? mi napisa? O?wiadczenie: JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO. My?la?em, ?e to palenie Londynu przez admira?a holenderskiego.

TAJNY WI?ZIE? Organizacji Narodów Zjednoczonych, Juliusz Prawdzic-Tell.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/08/21/czlowiek-sorosa-zostal-szefem-polskiego-msz-rau-to-jego-stypendysta-i-wielki-fan/#comment-914681

4. Moher49 said - 2020-08-22 (Sobota) @ 06:31:26

Dekret Stalina art.1 Polak nie mo?e sprawowa? w?adzy s?downiczej , w?adzy wykonawczej i w?adzy ustawodawczej. Te urz?dy s? zastrze?one dla ?ydów i komunistów.

Dekret Stalina art. 2 Polak nie mo?e wykonywa? zawodu takiego jak ; re?yser , aktor , artysta , dziennikarz , profesor wy?szej uczelni . Te zawody s? zastrze?one dla ?yda i komunisty.

Dekret Stalina art. 3 Polak nie mo?e wykonywa? ?adnych prac w s?u?bach specjalnych pa?stwa komunistycznego ( UBP , WSI , KGB , NKWD , ) , to jest zastrze?one tylko dla ?ydów.

Do dzi? jeszcze w niektórych ?rodowiskach ,, artystów ,, jest przestrzegany Dekret Stalina. A wymiar sprawiedliwo?? nie podlega dyskusji … tylko ?yd mo?e by? s?dzia .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 29, 2020 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wandaluzja.pl19 marca 2020 o 06:30 Odpowiedz
https://marucha.wordpress.com/2020/03/16/wolne-te
Ad. 224:

W odpowiedzi na ??danie przeze mnie faktograficznego Uzasadnienia OSZCZEKIWANIA tzw. Turbos?owian PO?WI?CI?E? MNIE WOD? ?WI?CON? w trosce o Moj? Dusz?. To jest praktyka hiszpa?ska, ale rabini jerozolimscy znale?li lekarstwo na Koronowirusa przez BUDOW? Trzeciej ?wi?tyni. Dotychczas by?a mowa o ODBUDOWIE ?wi?tyni Jerozolimskiej – oczywi?cie na Wzgórzu ?wi?tynnym – czyli ?e jest to Cofni?cie si? przede mn?.
Wykaza?em, ?e Wzgórze ?wi?tynne by?o PA?ACEM Salomona, przebudowanym przez Rzymian an PRETORIUM – czyli ?e nic wspólnego ze ?wi?tyniami Salomona, ?wi?tyni? Jerozolimsk? i ?wi?tyni? Heroda HERODIONEM nie mia?o. ?wi?tynia Salomona by?a CYTADEL?, wi?c ka?dy zdobywca czy okupant rekwirowa? ja, i dopiero Herod Wielki po zbudowaniu dla Rzymian Cezarei Palesty?skiej odzyska? j?, zburzy? i zbudowa? Wspania?y HERODION wed?ug architektury rzymskiej.
Tytus zdoby? Herodion ka??c komandosowi czatowa? u podnó?a Karmelu pod Z?otym Okienkiem Arcykap?ana. Gdy Arcykap?an podczas nocnego zaduchu otworzy? je to komandos wspi?? si? po murze megalitycznym i wrzuci? Arcykap?anowi BOMB? ZAPALAJ?C?. Tytus kaza? GASI? ?wi?tynie i zarekwirowa? j? na sanktuarium Jowisza Zwyci?skiego i Pa?ac Flawiuszów. Gdy Senat kaza? Trajanowi zburzy? j? to ten odda? ?wi?tyni? ?YDÓWKOM.
Po powstaniu Bar Kohby, w którym talibowie chrze?cija?scy zburzyli ?wi?tyni? JUPITERA w Libanie, w ca?ym Imperium nie by?o ?wi?tyni wspanialszej od HERODIONU wi?c Hadrian przywróci? w nim kult Jowisza Zwyci?skiego. Te dotrwa?o do Konstantyna Wlk, kiedy to cesarzowa Helena urz?dzi?a w Herodionie sanktuarium Maryjne, które rozebrali Arabowie na pa?ac Omajadów, którego NIE ZBUDOWALI, co by?o jednym z powodów ich upadku.
?ciana P?aczu by?a TRYBUN? S?du Rzymskiego, pod któr? by? P?acz Wielki. Listwa z KROPID?EM I ?WI?CON? WOD? jest za? grenadierem Fryderyka Wielkiego, który po I Rozbiorze Polski napisa? do swego PRZYJACIELA Papie?a Rzymskiego, ?e Teraz Rozprawi si? z LECHI? Na Zawsze – a? umrze Ostatni Polak, co w Ja?cie Winston Churchill przekaza? Stalinowi. BAGNET NA BRO? Panie Listwa i Braun.

Po polsko-niemieckiej konferencji ekologicznej w Jeleniej Górze w 1996 r. ja zosta?em poddany terapii Udaru Mózgu technik? STASI, po czym pozosta? szum w uszach. Wiem to st?d, ?e szwagier przebudowa? ?azienk? do tego celu. Gdy siada?em na sedes wyst?powa?o BUSKOWANIE w g?owie, ?e musia?em Ucieka? z ?azienki.
3 lata pó?niej, gdy mia?em perturbacje z Urz?dami Podatkowymi w Bonn i Berlinie Kanadyjski Rotszyld nabawi? mnie impotencji, czyli ?e zosta?em wysterylizowany tak jak mój syn. Zosta?em przymuszony SI?? do przepukliny, aby po operacji nie mie? ju? erekcji. Wi?c nie tylko mój syn zosta? wykastrowany, bo Anglicy potrzebowali Wielkiego Eunucha Jerozolimskiego, ?eby osadzi? na tronie rosyjskim jezuit? ku Rado?ci Palesty?czyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Następny
Strona 30 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group