Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualno?ci prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Maj 16, 2020 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TECHNOLOGIA NIEWOLNICZA W KGHM

Palesty?czycy chc? by? Holokaustami – bo to najlepszy biznes polityczny – a ?ydzi hitlerowcami czyli Juden SS. Je?li kto? nie wierzy to ?ydówki wyrzuci?y mnie z Politechniki Wroc?awskiej i Wojewódzkiego Klubu Techniki i Racjonalizacji, bo NIE CHCIA?EM P?aci? za silnik spalinowo-parowy VDTW i Aerobus-SADDAM. Wcze?niej wyrzucili mnie RZYMIANIE z METALURGII PWr, za Zamach na Niemiecki COS, którego Z Po?wi?ceniem bronili Niemcy we FRAUENHOFENGESELLSCHAFT, ?e musia?em im NAWYMY?LA?, ?e Broni? Augusta Mocnego czyli Rotszyldów.
To jednak nic wobec KGHM, które skontrowa?o mnie u Prokuratora prawem Stalinowskim, które DOPUSZCZA stosowanie Diesli w Kopalniach, gdy prawo Hitlerowskie ZEZWALA?O na stosowanie Diesli w kopalniach TYLKO z za?ogami NIEWOLNICZYMI. Bracia Kaczy?scy akceptuj? jednaki Technologi? NIEWOLNICZ? w KGHM, któr? Dyrektor KGHM Uzasadni? przy Prokuratorze: JESTE?MY ZADOWOLENI Z SILNIKÓW STEYERTA. Za t? Technologi? NIEWOLNICZ? Towarzysza Stalina Bracia Kaczy?scy maj? mi zap?aci? KONTRYBUCJ?, cho? jeden schowa? si? za Trumpfa.
Wcze?niej Doktor Sitnik z Instytutu Silnikowego PWr zrobi? AWANTUR? w Civitas Christiana, ?e Przyjmuj? Jakiego? Wariata, co by?o WYRA?NIE Pierdzeniem Rokefelera, ale CCh musia?o mnie ZAPROSI? na Polsko-Holendersk? Konferencj? ODRA 2006, gdy? banki niemieckie UZALE?NI?Y pieni?dze na ODR? 2006 od Mojego Podpisu, gdy? tylko ja w tej bandzie z?odziei by?em WYP?ACALNY. W?a?nie dosta?em PRZYSZ?E rachunki za ?wiat?o i Gaz, 3-4 razy Wy?sze od Poprzednich, co jest skutkiem 5 Nóg Ekonomicznych Braci Kaczy?skich i ich Finansisty MINCA-Morawieckiego z KGB i od Rotszylda.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Maj 17, 2020 5:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wandaluzja.pl said
2020-05-15 (Pi?tek) @ 10:48:43
WYDZIA? PRAWNY Organizacji Narodów Zjednoczonych

Gratuluj? ZATUSZOWANIA Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci, wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych wyrokiem KAPTUROWYM, przez co jestem internowany w Najostrzejszym Rygorze przez 30 lat. W tym miesi?cu policja polityczna ukrad?a mi DODATKOWO czek na 8,5 miliona USD i nie mog? i?? na operacj?, bo ukradn? mi Ostatnie Czeki. Znaczy to, ?e jeste?cie moimi KATAMI.
Przypominam, ?e nie otrzyma?em od was Odpowiedzi na list z 27 Kwietnia, który za??czam dla Przypomnienia. 1 Maja USA Zawiesi?y sk?adk? dla ONZ, która stanowi Gross Budzetu ONZ, a Izrael zmniejszy? j?. ??dam NATYCHMIASTOWEGO SKRE?LENIA mnie z listy Oszustów ?wiatowych i OG?OSZENIA tego, aby nie okradziono mnie po raz SETNY.
Za??czam portret Capo di Totti Capi, który pos?ugiwa? si? MOIM PASZPORTEM: http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka//

TAJNY WI?ZIE? ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH Juliusz Prawdzic-Tell
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Maj 17, 2020 5:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wandaluzja.pl said
2020-05-15 (Pi?tek) @ 10:48:43
WYDZIA? PRAWNY Organizacji Narodów Zjednoczonych

Gratuluj? ZATUSZOWANIA Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci, wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych wyrokiem KAPTUROWYM, przez co jestem internowany w Najostrzejszym Rygorze przez 30 lat. W tym miesi?cu policja polityczna ukrad?a mi DODATKOWO czek na 8,5 miliona USD i nie mog? i?? na operacj?, bo ukradn? mi Ostatnie Czeki. Znaczy to, ?e jeste?cie moimi KATAMI.
Przypominam, ?e nie otrzyma?em od was Odpowiedzi na list z 27 Kwietnia, który za??czam dla Przypomnienia. 1 Maja USA Zawiesi?y sk?adk? dla ONZ, która stanowi Gross Budzetu ONZ, a Izrael zmniejszy? j?. ??dam NATYCHMIASTOWEGO SKRE?LENIA mnie z listy Oszustów ?wiatowych i OG?OSZENIA tego, aby nie okradziono mnie po raz SETNY.
Za??czam portret Capo di Tutti Capi, który pos?ugiwa? si? MOIM PASZPORTEM: http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka//

TAJNY WI?ZIE? ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH Juliusz Prawdzic-Tell
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/05/20/wolne-tematy-38-2020/#comment-901311

Ad. 50: Piskorz said - 2020-05-21 (Czwartek) @ 18:43:22
!!! jest niemiecko-?ydowski wyk?adowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co nast?puje: ?ydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z ?ydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz RzeszyAdolf Hitler; jego zast?pcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marsza?ek Rzeszy Hermnann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdy? wypi? bruderszaft ze s?ynnym syjonist?, zmar?ym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimemn Weizinannem) i von Keudell, gauleiterzy Globocznik (t?piciel Zydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodnicz?cy Reichstagu) i von Stein; feldmarsza?ek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej i pó?niejszy doradca Roosvelta) i prof Haushofer”.8 Powy?sza lista nie jest pe?na, ale jest prawdziwa, co sprawdzi? mo?e ka?dy, kto bli?ej zainteresuje si?, jaki jest zwi?zek mi?dzy chorobliw? nienawi?ci? Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem pa?stwa Izrael. FRAGMENT KSIA?KI „ZANIM PRZYSZED? HITLER”, autor podany wy?ej

Z tego wynika. ?e III Rzesza by?a Pa?stwem ?ydowskim. USA zosta?y Z?AWMANE przez Juden SS po rozgromienia przez Admira?a Doenitza ameryka?skiej floty inwazyjnej DIEPPE – 700 okr?tów i statków (???) oraz kl?ski US Air Force z Regia Aeronautica i II flot? Luftwaffe ze ?MIG?AMI W DUPIE w bitwie o Cie?nin? Mesy?sk?.
Polacy PROTESTOWALI Dieppe, domagaj?c si? okupacji Iranu, co si?gn?li, oraz Turcji, aby utworzy? front na Ba?kanach, które mia?y wielk? ilo?? porzeszkolonych ?o?nierzy, którzy po uzbrojeniu w bro? ameryka?sk?, byli RÓWNI Strzelcom Alpejskim. Sikorski uzyska? na to od Roosevelta obligacje 6 tysi?cy miliardów dolarów Z?OTYCH dla Tity-Pindara. By?oby to znacznie mniej ond Lend-Leasu
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Maj 22, 2020 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DEPARTAMENT PRAWNY Organizacji Narodów Zjednoczonych

Oskar?y?em was o Prawn? Zbrodni? WSZECHCZASÓW w postaci TUSZOWANIA Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest zbrodni? Przeciw Ludzko?ci, wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych ONZ. Poniewa? nie zosta?em Przes?uchany i Poinformowany o Wyroku to by? to s?d KAPTUROWY, skazuj?cy mnie na Bezterminowe Internowanie w Najostrzejszym Rygorze. Zosta?em poddany jurysdykcji Wydzia?u NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ ONZ. Mymi Stra?nikami Wi?ziennymi zosta?y rz?dy III Rzeczpospolitej KRADZIE?Y DOKUMENTÓW, op?acane z mych tantiemów BILIONÓW (nie miliardów) dolarów, nie licz?c plondrowania Satelitarnej Detekcji Z?ota.
O sprawie dowiedzia?em si? po 27 latach internowania z Banku Atlantyckiego, któremu grozi? Zarz?d Komisaryczny, Prawo Martwej R?ki i KONFISKATA kapita?u Oszusta ?wiatowego. Na to odpowiedzia?em, ?e mój kapita? nie pochodzi z Korupcji, jak twierdzili komuni?ci, ale zosta? z?o?ony przez marsza?ka Broz-Tito na paszport ameryka?ski mego ojca, jako ?up z wojny ukrai?skiej wed?ug prawa, ?e Naczelnemu Wodzowi przypada CA?E Z?OTO ZDOBYCZNE I WYBÓR DZIE? SZTUKI. Mój ojciec po sp?aceniu Z?otem Stalina marsza?ków Tito-Pindara, Roli-?ymierskiego i ?ukowa poleci? marsza?kowi Broz-Tito z?o?y? pozosta?e z?oto Stalina w Polskim Skarbcu Wojennym.
W wydziale NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ ONZ znalaz?em si? z racji dzia?alno?ci mafioza w?oskiego: https://http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka//
Jestem autorem minireaktora URSZULA SIPI?SKA, gdy? jej ojciec "liczy? si?" u CEGIELSKIEGO. Capo Di Tutti Capi, który deklarowa? 3 narodowo?ci: polsk?, w?osk? i ?ydowsk?, wozi? wówczas Po Europie TONAMI narkotyki z paszportem na MOJE MAZWISKO. Na tym paszporcie kopulowa? te? piosenkark? Urszul? Sipi?sk?, która mnie nie zna?a, co by?o potrzebne dla handlu minireaktorem URSZULA SIPI?SKJA wed?ug prawa sowieckiego: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_327&sName=testament-stalina – punkt 23//
Obecnym premierem Polski jest syn dowódcy sowieckiego komanda ?mierci, i komisarza Armii Czerwonej twórcy APPLE, MIKROSOFTU i GOOGLE Jacka Karpi?skiego, Mateusz Morawiecki. Nie odpisali?cie mi terminowo na 2 ostatnie listy ??daj?c ode mnie oddania Z?ota Stalina Rotszyldom – chyba na podstawie prawa talmudycznego, ?e z?oto jest w?asno?ci? ?ydów ??? Je?li nie wiecie, co z t? Zbrodni? WSZECHCZASÓW zrobi? to przeka?cie ja Trybuna?owi Kryminalnemu ONZ, co wnioskowa?em 2 lata temu. Je?li nie odpiszecie mi w terminie Napoleo?skim to uznam was za Kryminalistów.

TAJNY WI?ZIE? Organizacji Narodów Zjednoczonych: Juliusz Prawdzic-Tell [/u]
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pobo?ny ?yd Zbigniew Ziobro Gra Wariata, albo R?NIE G?UPA wg Korwina-Mikkego? Zabójstwo Jaroszewiczów nie mia?o nic wspólnego z Rabunkiem, o czym ?wiadczy KOMODA wype?niona Z?OTYMI numizmatami Europejskimi, do której zabójcy Nie Zajrzeli, cho? torturowali Piotra w sprawie Dokumentów. Piotr musia? by? zamordowany TEJ NOCY, gdy? poprzedniego dnia pasierbica wywioz?a do USA jego archiwum w 7 czy 8 pakach a by? dobrym archiwist?, wobec czego nazajutrz WIEDZIA?BY czy trafi?o do Oczekuj?cych. Z tej racji Oskar?y?em o udzia? w zbrodni CIA.
Pa?acyk ZORZA by? lo?? maso?sk? Wielkiego Masona Polski, Juliana Tuwima, gdzie Ka?dy K?t by? MONITOROWANY, wobec czego torturowanie Piotra by?o nagrywane w KILKU ambasadach. Piotr by? wieloletnim szefem wywiadu wojskowego a jako dowódca oddzia?u specjalnego SmerSza w mundurach SS zdoby? przed frontem KSI??, sk?d archiwum Hitlera ewakuowano do Pa?acu Augusta Mocnego w Zgorzelcu. Po 2 dniach Ksi?? zosta? zagarni?ty przez Front wi?c Piotr "tym samym trykiem" zaj?? Pa?ac w Zgorzelcu, gdy? Niemcy "potracili g?owy".
Tam Polacy czekali na front 2 tygodnie, w trakcie czego polscy oficerowie "grzebali we Francuskim Archiwum Hitlera", gdzie uwag? ich zwróci?y grube tomy Kochanka Hitlera Francoisa Mitterranda. W Trakcie tego Piotr wyrywa? kartki i wi?za? w pakiety, które nosi? do swego gazika.
Po 2 tygodniach zjawi? si? jednak w Pa?acu Augusta Mocnego, gdzie by? harem SZLACHCIANEK, nie SmerSz, ale NKWD, gdy? Stalin da? archiwum z Zgorzelcu NKWD. Enkawudzi?ci SKOPALI Polaków za grzebanie w archiwum Hitlera i Wygnali. Wobec tego Piotr da? pakiety z dokumentami Steciowi, który odbywa? nowicjat w Ty?cu studiuj?c germanistyk?. W Ty?cu dokumenty zmikrofilmowano i dano nowicjantowi Karolowi Wojtyle, aby zawióz? je lini? lotnicz? Lwów-Bolonia Andersowi. Ten za? po zapoznaniu si? z nimi wys?a? Wojty?? do Londynu.
Podczas zgromadzenia na Placu ?w. Piotra Jan Pawe? II rozpozna? jakiego? Anglika, którego Serdecznie U?ciska?. Ten pytany o powód tej Serdeczno?ci odpowiedzia?, ?e znaj? si? z Wojennego Londynu.
Jest jeszcze II powód Mordu POLITYCZNEGO na Jaroszewiczach. Piotr by? s?siadem mego ojca, który mieszka? w domu mego stryja, który by? Przyjacielem Domu Jaroszewiczów, u którego mia? by? ministrem finansów, ale Moskwa PRZESTRASZY?A Si? waluty Keynesowskiej jako hitlerowskiej. Synowie obu Panów byli prowodyrami Narodowego Ruchu Turbinki Kowalskiego, ale gdy Andrzej pozwoli? W?ochom z Ma?ego Fiata zad?u?y? Ruch na setki milionów $ to mój kuzyn odpowiedzia?, ?e KOWALSKI PROMOCJI NIE POTRZEBUJE, ALE MO?E PRZYJ?C "HO?D FIATA".
Wobec tego do willi w której mieszka? ze sw? dziewczyn? przyjecha? w NOCY Andrzej z Przeprosinami, z zaanga?owanym w spraw? kulomiotem Komarem i znanym rajdowcem w?oskim. Kuzyn wys?a? dziewczyn? po Wódk?, a gdy wróci?a to z ?azienki wylewa?a si? woda, gdzie j? zaprowadzono i UTOPIONO w wannie, gdzie le?a? w UBRANIU... To jest z Protoko?u przes?uchania zabójców BEZPO?REDNIO Po Akcie, bo widocznie dziewczyna zatelefonowa?a Na Milicj?.
Poniewa? spraw? za?atwi? te?? Komara, jako dowódca komanda ?mierci NKWD Spych-Spychalski, to istnia?a GRO?BA egzekwowania tej sprawy przez Piotra czy mego stryja na forum mi?dzynarodowym.[/u]
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mego komputera ZNIKN?? artyku?:
http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka//
Poniewa? mia?em go z postu: https://marucha.wordpress.com/2020/05/12/wolne-tematy-36-2020// 148. Kajet said – 2020.05.14// to si?gn??em tam, gdzie ukaza? si?: http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka// ale po chwili ZNIKN??.
Artyku? w blogu Turali?skiego jest dla mnie wa?y podwójnie.
Po I: W zwi?zku z zabójstwem Papa?y Asz mówi?, WA?NE JEST, CZY W POLSCE MAFIA NARKOTYWKOWA RZ?DZI POLICJ?, CZY POLICJA MAFI? NARKOTYKOWA ??? Odpowiedzia?em, ?e skoro Gore ujawni?, ?e Wachowski wozi? po Europie narkotyki jachtem PREZYDENCKIM to mafia narkotykowa rz?dzi policj?.
Po II: BOHATER artyku?u Turali?skiego, zabójca Jana Kuciaka Kozina-Franschini rozwozi? narkotyki po Europie ?rodkowej TONAMI na paszporcie z MOIM NAZWISKIEM. By?o to KONIECZNE, gdy? by?em autorem minireaktora URSZULA SIPI?SKA, która mnie nie zna?a wi?c kopulowa? ja NA MOIM PASZPORCIE. DZI?KI TEMU minireaktor USi jest produkowany w kilku krajach Bez Mego Nazwiska.
Kozina-Franschini mia? 3 narodowo?ci i by? agentem KGB, a jak wykaza?o ?ledztwo FBI marsza?ka KGB w Obu Amerykach Pollarda to KGB I MOSSAD S? JEDN? ORGNIZACJ?. Kozin? po aresztowaniu przez FBI uwolni?a INTERWENCJA Ambasady Brytyjskiej, a wed?ug Prezydenta Mo?cickiego NKWD i Inteligence Service to JEDNO KOMANDO MASO?SKIE. Znaczy to, Rokefeler nie przej?? NKWD.

Juliusz Prawdzic-Tell, tajny wi?zie? Organizacji Narodów Zjednoczonych za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Z?ota.[/u]
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobna sprawa jak z Janem Kuciakiem jest z Wiktori? Marinow? z Ruse. Mia?a ona tam studio TV zajmuj?c si? defraudacjami funduszy unijnych przez rz?d bu?garski. By?o to w czasie gdy chodzi?em do konsulatu bu?garskiego z pro?b? o zaj?cie si? Z?otem Hitlera w Wa?brzychu, gdzie kilka ekip SmerSza zosta?o zatopionych, a? znaleziono w Pradze KLUCZE do Skarbca Hitlera, ale wówczas urz?dzono Armii Czerwonej POZNA?, W?GRY, SUEZ I TURCJ?.
Proponowano mi zaj?cie si? spraw? przez Rz?d Bu?garski, ale odmówi?em, gdy? wed?ug mej wiedzy by?a to mafia sycylijska, godz?c si? jednak na komisj? Parlamentu Bu?garskiego. ??czy?em bowiem Z?oto Hitlera - wed?ug georadarowych pomiarów AGH 2,5 miliona ton a wed?ug opracowania komputerowego nieca?ych 2,41 miliona ton, z ZAGINIONYM Z?OTEM RZYMU (Daniel Costa, Amber W-wa 2007) i procesem mnichów bu?garskich za Konszachty z Hitlerem.
Poniewa? nie tylko mnisi je?dzili do Hitlera, ale i Hitler do nich to wyt?umaczy?em to kalkulacj? polityczna: Wobec aneksji przez Stalina Konstantynopola: FIKU?NY POWÓD WOJNY NIEMIECKO-SOWIECKIEJ, Mnisi skonstatowali, ?e B?d? Musieli odda? Z?oto Rzymu albo Stalinowi, albo Brytyjczykom??? Wpadali wi?c na salomonowy pomys?, aby SPRZEDA? je Hitlerowi. Hitler bowiem B?dzie MUSIA? ukry? je w Landach Wschodnich, które zostan? anektowane przez Polsk?, wobec czego b?d? mogli je odzyska?. Jeszcze ciekawsze jest to, ?e s? Rachunki WIELKIEJ Zap?aty Hitlera ??? który by? sk?py. - Wobec tego po Zaginione Z?oto Rzymu zg?osili si? W?osi i Grecy, ale mnie z konsulatu bu?garskiego Wyproszono.
Wtedy Marinowa odda?a swe studio IN bu?garsko-rumu?skiemu komitetowi Do Walki Z Korupcj?, ale zosta?a ZASTRZELONA przez Cygana z Neuzelle. Cygan t?umaczy?, ?e chcia? od niej Dupy, ale odmówi?a wi?c Zastrzeli? J?. Cygan mieszka? nad Odr? pod Frankfurtem, w pobli?u autostrady Berlin-Pozna?, - czyli miejscu stosownym dla obioru narkotyków, które Kozina wozi? POCI?GIEM z Katowic przez Wroc?aw do Gda?ska, ale Roz?adowywa? i noc sp?dza? w Poznaniu.[/u]
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 5:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cz?owiek Honoru CAPO DI TUTTI CAPI

Na AEOL dowiedzia?em si?, ?e Kozina przesun?? granic? mafii w?oskiej z rosyjsk? z Renu-Dunaju na Wis??-Dniestr a rz?d w?oski to agentura mafii sycylijskiej Imperium Romanum. ?wiadczy o tym afera DZIWEX: Setki m?odych Polek skar?y?o si? na ZGWA?CENIE przez W?ochów. Potem panie te wzywano do ambasady w?oskiej, sk?d wychodzi?y z minami Tajemniczymi, wycofywa?y Pozwy S?dowe, kupowa?y Najdro?sz? konfekcj? i wyje?d?a?y na paszportach w?oskich do W?och. Znaczy to, ?e Gwa?cenie Przez W?ochów by?o nadawaniem obywatelstwa w?oskiego. Wydaje mi si?, ?e Nie Przyj?cie propozycji Nie Do Odrzucenia: POROZMAWIAJMY JAK KOBIETA Z KOBIET? by?o niebezpieczne.
Kozina mia? oficjalnie 3 narodowo?ci: polsk?, w?osk? i ?ydowsk? czyli ?e stuprocentowym ?ydem – zanim nie zosta? Niemcem i Brytyjczykiem. Obywatelstwo WBr bardzo mu si? przyda?o, bo gdy obchodzi? HUCZNIE 50-Urodziny naprzeciw Pa?acu Kanclerskiego, w lokalu gdzie odbywa?y si? bankiety polityczne, to Kanclerz Merkel nie zjawi?a si? z GRATULACJAMI. Wobec tego pofatygowa? si? do Pa?acu Kanclerskiego, ale tam czeka?o FBI, które sku?o go i wlok?o na lotniska, ale ZAPROTESTOWA?A Ambasada Brytyjska wi?c go uwolnili. Potem pisano Pó?g?bkiem, ?e dogada? si? z Amerykanami, i? za z?ozenie zezna? w USA dostanie 10 Lat, ale potem robi? pono? karier? polityczn? na paszporcie dyplomatycznym Wa?nego Pa?stwa.
To on zamordowa? w Wiedniu Baranin? i najstarszego z Janoszów, cia?o którego wyrzuci? z samochodu na najruchliwszej ulicy Wiednia. Poniewa? jest obznajomiony z Wroc?awiem jako Przyjaciel Baraniny to móg? WYTRU? Lwowsko-Wroc?awsk? Szko?? Archeologiczn? i Architektoniczno-Historyczn?, ?e zosta?em Po ODCHOROWANIU tylko ja, czym trzyma? za Gard?o Anglików.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Strona 30 z 30

Skocz do: