Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://ksiazki.wp.pl/tytul,Przemoc-trafia-punktowo-zlo-angazuje-zbiorowosci-Mateusz-Witkowski-rozmawia-z-Mariuszem-Czubajem,wid,21277,wywiad.html//

Plansza: ZŁO LUBI CISZĘ I MILCZENIE.

Z prostego zestawienia wynika, że za mymi Wezwaniami poszło SIEDEM procent Wyborców, co jest częścią tego, co miałem w początku lat dziewięćdziesiątych. Gdy Wałęsa groził mi ŚMIERCIĄ to zwróciłem się – po raz ostatni – do Urszuli Sipińskiej, która miała mieć wówczas jeszcze 3 miliony głosów – o głosowanie PRZECIW WAŁĘSIE więc Emilia Krakowska Poparła Kwacha, bo dla mnie lepszym był Poczytalny Kwach niż Niepoczytalny Wałęsa. Jej marszałkiem był ENDEK Tomasz Wołek.
Przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Stowarzyszenia Ofiar Stalinizmu, dr Leszek Skonka Zaklinam mnie: NIECH PAN SIĘ NIE KOMPROMITUJE SIPIŃSKĄ, bo Etatyzm Pruski (dla usunięcia Wałęsy) Wystarczy.
Mój Etatyzm Pruski awansował średnią kadrę techniczną i administracyjną, a są to zwykle ojcowie rodzin, toteż dr LS opublikował to w NUMEROWANEJ edycji Pamięci Narodu, którą rozdano komisarzom wyborczym SLD, którzy pokazywali to Komu Trzeba, co mogło dać ponad 2 miliony głosów. Gdy proszono o ten egzemplarz PN to odpowiadali, że Będzie w Kioskach.
Wałęsa obśmiewał mnie za to i mówił, że POLACY BĘDĄ KLĄĆ, ALE GŁOSOWAĆ NA NIEGO. Zrazu ogłoszono wyraźne zwycięstwo Wałęsy, ale potem Przewaga Topniała, Topniała..., aż zatoczył się i musiano go stawiać na nogi ZASTRZYKAMI – czyli, że Niepoczytalność ZWYCIĘSTWEM NIE JEST.
Etatyzm Pruski był potrzebny do wygrania wyborów, a gdy to się stało to SLD powiedział POCAŁUJCIE NAS POD OGON – że niby mi zęby powybijali. Wiem to, gdyż Tejkowski pobił się ze Skonką o ILEŚ milionów dolców. - Gdy pytano Skonkę, DLACZEGO jego syn w USA jest TAK BOGATY to odpowiadał, BO SIĘ BOGATO OŻENIŁ. Okazało się, że ma 2 synów w USA i obaj ożenili się Bardzo Bogato.
ZŁO LUBI CISZĘ I MILCZENIE. Sądzę, że te 7% Wyborców dla obsługi wielkiego kapitału – bo tak trzeba nazwać mój kapitał technologiczny i historyczny – Wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zblizenie-Izraela-i-Arabii-Saudyjskiej-kiedys-zagorzali-wrogowie-dzis-potencjalni-sojusznicy,wid,17649505,wiadomosc.html?//

Ponieważ Arabia Saudyjska finansuje Autonomię Palestyńską to ja roszczenia w sprawie Wrogiego Przejęcia części mego katastru jerozolimskiego, w postaci Wzgórza Świątynnego jako PAŁACU Salomona, przebudowanego na Pretorium Rzymskie, muszę kierować do PROTEKTORA. Kanclerz Kohl, opierając się na mym katastrze jerozolimskim, ZABRAŁ bowiem Wzgórze Świątynne jako BŁAZEŃSKĄ Świątynię Salomona Żydom i dał Palestyńczykom, którzy nie rozliczyli się ze mną ze Znaleźnego i MILCZĄ w tej sprawie, co jest Wrogim Przejęciem, podlegającym Prawu Wojennemu.
Przypominam, że we wrocławskim Klubie Lotniczym załatwiono mi Reformę Bliskowschodniego Rynku Lotniczego – najlepszego na świecie – na co Saddam Husajn przeznaczył sto miliardów USD i powierzył Reformę Swissairowi, który zlecił opracowanie i produkcję mego AEROBUSA dla ANTONOWA w Dniepropietrowsku. Lufthansa WYSADZIŁA jednak dwa Swissairy nad Atlantykiem z 450 ludźmi, co bankrutowało Swissaira.
Korzystając z tego komisarz kapitału Saddama Husajna Jasir Arafat PRZENIÓSŁ Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, co było fundacją SUPERMOCARSTWOWYCH Chin. Arafat wziął za to od Kanclerza Schroedera miliard E, który dostarczył też technologię Pekinowi.
W wojnie ZE MNĄ Hitlerowskiego zwierzaka, latynoskiego Prezydenta USA Buscha-Busha II, USA straciły Morze Południowochińskie czyli Azjatyckie Morze Śródziemne oraz Morze Karaibskie, gdyż ZA MNĄ opowiedziały się Chiny z Aerobusem-KITAN i Rosja z Aerobusem-KAMAZ, wobec których APACZE były bezbronne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/nowa-ustawa-o-rzeczach-znalezionych,215,0,1835479.html

Pozostaje obowiązująca dotychczas zasada, że znalazcy należy się znaleźne w wysokości jednej dziesiątej wartości rzeczy, pod warunkiem, że upomni się o nie najpóźniej w chwili wydania zguby uprawnionemu.
*****
Polskie Prawo przyjęło za podstawę Znaleźne Napoleońskie. Jednak z tego co czytałem w Prawnej Prasie Codziennej to w przypadku abnegacji Utracjusza jego ZNALEZIONE przekwalifikowuje się Prawem Wojennym z Napoleońskiego na Rzymskie, czyli Znaleźne z 10% na 50% wartości rzeczy Znalezionej.
To upoważnia mnie np. do roszczenia 50% wartości hipotecznej Wzgórza Świątynnego w Jerozolimie, które uległo Wrogiemu Przejęciu, co jest kazusem WOJENNYM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/nowa-ustawa-o-rzeczach-znalezionych,215,0,1835479.html

Od dziś, gdy znajdziemy jakiś przedmiot bądź gotówkę i nie zgłosi się po nią właściciel, przejdzie ona na naszą własność, a nie własność Skarbu Państwa jak dotychczas.

Wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące rzeczy znalezionych. Jeśli rzecz będzie warta mniej niż 100 zł, starosta (biuro rzeczy znalezionych) będzie mógł odmówić jej przyjęcia na przechowanie, z kolei jeśli przekracza 5 tysięcy zł, będzie musiał ogłosić to w prasie i biuletynie informacji publicznej.

Wszystkie znaleziska w świetle prawa na właściciela maksymalnie będą czekały dwa lata. Rok krócej będą zalegały na półkach te przedmioty, których właściciel jest znany i został wezwany do odbioru, ale się nie pofatygował.

Pozostaje obowiązująca dotychczas zasada, że znalazcy należy się znaleźne w wysokości jednej dziesiątej wartości rzeczy, pod warunkiem, że upomni się o nie najpóźniej w chwili wydania zguby uprawnionemu.
*****
Zrozumiałem, że należy mi się 10% Znaleźnego-napoleońskiego a jeśli Utracjusz NEGUJE moje Znaleźne to – przez prawo Wojenne – nabywam 50% Znaleźnego-rzymskiego, a jeśli Utracjusz w dalszym ciągu NIE UZNAJE mych prawa Znaleźnych – czyli nie kapituluje przede mną odnośnie Znalezionego – to wchodzę w prawa WŁAŚCICIELA ???
W takim razie JAK MAM LICZYĆ Znaleźne odnośnie Forum Romanum? FR było traktowane jako relikt zniszczenia Rzymu przez Wandalów – skąd lżenie Od WANDALÓW, co miało skutki Moralne i Prawne. FR było własnością Watykanu, którą zajął Mussolini – prawdopodobnie na podstawie Konkordatu?
Wobec tego ja zaproponowałem Biskupowi Wrocławskiemu REWINDYKACJĘ zamku Książęcego jako BISKUPIEGO; Biskupowi Krakowskiemu rewindykację Wawelu jako zarekwirowanego przez Władysława Łokietka zamku BISKUPIEGO oraz Biskupowi Rzymskiemu rewindykację zawłaszczonego przez Mussoliniego Forum Romanum jako PAŁACU PAPIESKIEGO, zniszczonego przez lancknechtów Lutra - wobec czego Papież musiał zbudować sobie NOWĄ siedzibę na Watykanie.
Ponieważ lancknechty Lutra po niemiecku Nie Umiały a można się było z nimi porozumieć po polsku, gdyż byli to Serbowie, to WULGARYZMEM europejskim stało się lżenie do Wandalów. - Może uregulowaniem tej sprawy mieliby się zająć Niemcy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adres: plemb@mofa.gov.sa//, acc.pocon@mofa.gov.sa//

Wrocław, 23.06.2015 - Juliusz Prawdzic-Tell - ul. Tarnobrzeska 2/1 - 53-404 Wrocław - www.wandaluzja.com// - E-mail: tell7@wp.pl//

Ambasada KRÓLESTWA ARABII SAUDYJSKIEJ w Warszawie

Pisałem kilkakrotnie do ambasady Autonomii Palestyny w sprawie przejęcia przez Autonomię Wzgórza Świątynnego w Jerozolimie. Wzgórze to było traktowane przez Żydów i katolików jako ŚWIĄTYNIA SALOMONA, i dopiero ja wytłumaczyłem Niemcom, że był to PAŁAC Salomona, przebudowany na Pretorium Rzymskie, gdzie odbył się jerozolimski proces Jezusa Chrystusa, natomiast Świątynia Salomona znajdowała się w innym miejscu: http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow//.
Niemcy UZNALI mój kataster jerozolimski, ale Świątyni Salomona ode mnie NIE kupili. Kanclerz Kohl wyszedł z tego tym, że ZABRAŁ Wzgórze Świątynne Żydom i dał Palestyńczykom, którzy się jednak ze mną nie rozliczyli, co było Wrogim Przejęciem. Pisałem KILKAKROTNIE do ambasady Autonomii Palestyńskiej, mającej OBOWIĄZEK uregulowania Beneficjatu według prawa Napoleońskiego, ale nie otrzymałem odpowiedzi.
Wypada to tłumaczyć tym, że Autonomia Palestyńska jest finansowana przez Królestwo Arabii Saudyjskiej, co jest równoznaczne z Protektoratem, wobec czego NIE MOŻE odpisywać BEZ ZGODY Protektora. Wobec powyższego nie Proszę, ale Żądam od ambasady Królestwa Arabii Saudyjskiej nawiązania stosunków ze mną w celu uregulowania mych roszczeń finansowych za PRZEJĘCIE przez Autonomię Palestyńską Wzgórz Świątynnego w Jerozolimie na podstawie zaoferowanego przeze mnie Urzędowi Kanclerskiemu w Bonn katastru jerozolimskiego – całkowicie sprzecznego z katastrem izraelskim i watykańskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

INCYDENTU NIE BYŁO

Dziś po godz. 0:0 obejrzałem po raz KTÓRYŚ film i Śmierci Stalina. Film został nieco poprawiony i uzupełniony, jak np., że konferenci opuścili daczę Stalina w Kuncewie nie o godz. 4:30 a 6:30, i że Konferencja zebrała się 28 II a nie później. Konferentów ze Stalinem powinno być 4: Beria, Chruszczow, Maleńkow i Bułganin, gdyż tematem konferencji PENTOWIRALNEJ, co jest Novum, miał być Tito. Stalin miał doskonały humor i apetyt; kazał Chruszczowowi Tańczyć, ale ten NIE MÓGŁ, co Stalin widocznie uznał za deprymację, bo humoru i apetytu nie stracił.
Jest to zrozumiałe, gdyż Ucieczka Światły dezawuowała rządzący Pentowirat na rzecz Samowładztwa II, bo przekazanie przez Stalina Rekomendacji Światły do KC KPZSb powodowało aresztowanie 3 pentowirów: Berii, Chruszczowa i Maleńkowa. Wobec tego ja w obecność Bułganina na tej konferencji nie wierzę, gdyż nie miał on ze sprawą rekomendacji Światły i archiwum kremlowskiego nic wspólnego.
Jest pytanie, CZY TO, że konferencja w Kuncewie zaczęła się Przed Północą 28 II dezawuuje mój system logiczny, oparty na relacji Anastasa Mikojana? - Uważam, że nie. Józef Światło Uciekł na Bornholm samolotem generała Freya-Bieleckiego w Nocy z lutego ma marzec, czyli że mógł wystartować z Warszawy wieczorem, a gdy ściemniło się to obniżył lot i przekroczył granicę morską. Niektórzy dygnitarze mieli zresztą prawo latania do Kurwiarni UB na Bornholmie, ale nie Światło, którego Bierut PILNOWAŁ Jak Oka.
Wieść o zniknięciu Światły z radarów przekazano zaraz Bierutowi, który zarządził śledztwo i zatelefonował do Stalina powiadamiając, że wysyła do Moskwy zięcia, z którym będzie w kontakcie telefonicznym. Poza więc Nocną konferencją w Kuncewie było też Nocne śledztwo w Warszawie z udziałem SmerSza, o czym Bierut informował na bieżąco Stalina przez Zięcia.
IV osobą u Stalina był więc nie Bułganin, ale Zięć Bieruta, który obsługiwał telefon do Teścia, co przerobiono później na Bułganina, który był na tej konferencji NIEPOTRZEBNY. Światło zabrał na Bornholm ze swego archiwum – którego bali się Wszyscy - 2 nesesery Najważniejszych Dokumentów Państwowych. To wyglądało na Spisek Berii, który CHCIAŁ dostarczyć te dokumenty Ticie?
UB kolportowało i kolportuje Bzdury, że Światło z Fejginem pojechali METREM do Berlina Francuskiego Na Zakupy – jakby taka podróż Najbardziej Strzeżonego Człowieka w Polsce była możliwa w Ostberlinie z eskortą NKWD i Stasi ??? W związku z tym jest pytanie, CZY Światło dał te Dokumenty Amerykanom, do których zgłosił się, gdy po kilku miesiącach przyjechał z Izraela na umówione spotkanie z Fejginem w Berlinie Francuskim? z którym nie spotkał się, gdyż zostałby Porwany przez Stasi.
Śmiem twierdzić, że jeśli Światło dał jakieś Dokumenty Amerykanom w Berlinie to dokładnie PRZEBRANE przez Mossad w Tel Awiwie. Major NSZ i Pułkownik III NSZ Witold Szpatowicz mówił mi, że gdy Amerykanie konfrontowali go ze Światłą w Norymberdze to oficerowie amerykańscy zachowywali się tak PAZERNIE jakby chodziło o Najważniejszą Sprawę dla USA. Zraził się do nich i przestrzegał mnie przed nimi.
Według Anastasa Mikojana to Biuro Polityczne zostało wezwane do Kuncewa przez córkę Stalina Tatiane, która nie mogła dodzwonić się do ojca i NIKT NIE ODBIERAŁ TELEFONU. Biuro Polityczne zjechało Po Gololedzi koło Południa i było PRZESTRASZONE Brakiem Eskorty. Jak mówił książę Demidow to u Stalina czekało się na audiencję dobę czy półtora, siedząc nieruchomo w skórzanych fotelach, gdzie jedynym ludzkim elementem byli żołnierze Żukowa, którzy częstowali herbatą, kanapkami i gazetami, a teraz wyglądało, że będą siedzieć dobę czy dwie Bez Dobrego Słowa. Po 4 godzinach – czy 4 i pół – zjawiła się jednak Nagle kucharka Stalina i Zwołała Wszystkich. Stalin leżał w mundurze na dywanie, z objawami Wylewu Krwi do Głowy i spoglądał GROŹNIE.
To że Stalin pluł i wymiotował KRWIĄ zgadza się z wersją, że po Zdjęciu Eskorty przez Bułganina frondowcy przybyli do pałacu Orłowa i BILI WODZA. Według księcia Demidowa to najważniejszą rolę odegrała w tym Kucharka Stalina, która UNIEMOŻLIWIŁA Berii podmienienie Stalina na jednego z 19 sobowtórów.
W związku z powyższym COFAM godzinę opuszczenia Pałacu Orlowa przez Konferentów z godziny 6:30 do 4 lub 4:30. Gdy Frondowcy opuszczali Pałac Orłowa po raz II to było już widno a Berii NIE BYŁO, czyli że opuścił Pałac wcześniej już jako DYKTATOR przez wprowadzenie do Moskwy i Leningradu DRUGICH dywizji NKWD.
Czy zbójcą Stalina mógł być Bierut? śmiem wątpić. Moja babcia mówiła, że Bierut był PRZERAŻONY Ucieczką Światły i chodził Jak Struty. To awansuje na Zabójcę Stalina mego dziadka jako funkcjonariusza IRA, gdyż to Truman zlecił dla IRA zamordowanie Stalina, który Wymógł na Pentowiracie przyznanie Olbrzymich środków na lotnictwo strategiczne. Bierut wpadł w panikę i wysłał do Moskwy zięcia, którego dziadek – jako zawodowy terrorysta – przyuczył co do techniki zamordowania Stalina. Stalin musiał być Oskalpowany, gdyż była to jedyna droga obejścia rozkazu Żukowa Zastrzelenia Incydencjonalistów, co miało chronić Wodza przed czynami gwałtownymi.
Gdy Chruszczow opowiadał Towarzyszom Włoskim Historie Kremlowskie to Togliatti BOLAŁ nad Renesansowymi Praktykami Włoskimi w XX-wiecznej Moskwie.
*****
Na mój elaborat INCYDENTU NIE BYŁO otrzymałem taką salomonową odpowiedź:

https://marucha.wordpress.com/2015/06/27/wolne-tematy-52-2015/
130. Boydar said - 2015-06-30 (wtorek) @ 10:16:08
Panie Juliuszu
Mały problem załatwia się z procy, na poważny, potrzeba Car Puszki. To nie sama wojna stanowiła dla Rosji PROBLEM, tylko wróg za każdym węgłem. Z naszej perspektywy zagadnienia wydają się proste; one ani nie są proste, ani my nie mamy rzetelnej perspektywy. Prawdziwa Rosja wojny nie unikała. Wiedziano bowiem dobrze, że kto przedkłada pokój nad wolność, nie zazna ani wolności ani pokoju.

Jest to jakby USPRAWIEDLIWIENIE SIĘ Moskwy i przyznanie, że Zamordowanie Stalina i Berii JEST Kazusem Wojennym. Ja zaś piszę, że Stalina zamordowała Irlandzka Armia Republikańska w Obronie USA przed NUKLEARNYM POKEREM Stalina, jak to nazwał generał d'Gaulle. Był on uczestnikiem wojny polsko-bolszewickiej i DLATEGO stwierdził, że FRANCJA MUSI MIEĆ ŚRODKI DLA PRZEKSZTAŁCENIA ŻARTOBLIWEJ WOJNY SOWIECKIEJ W GLOBALNĄ WOJNĘ NUKLEARNĄ – ponieważ ta jest lepsza od Dyktatury Spermy Jerozolimskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://youtu.be/mjqpvKsXX3o//

Stałem dwukrotnie pod ścianą egzekucyjną i byłem dwukrotnie na linii ognia. W przypadku Oskarżenia o Ukrywanie Żydów jest to łatwe do wykazania, gdyż egzekucja została PRZERWANA z powodu Ucieczki do naszego domu Komunisty, który przyjechał furmanką dla ewakuacji meliny żydowskiej. Komunista został zastrzelony koło naszej studni a magazyn żydowski załadowany na furmankę zaś rodzina Wojtalów u której był ten magazyn Rozstrzelana, wobec czego groby Komunisty i 5-osobowej rodziny Wojtalów są na cmentarzu parafialnym.
Komunistę przysłał Jan Hołod, który złożył doniesienie na żandarmerię w Radzyniu o Ukrywanie przez nas Żydów a akcja miała miejsce Przed ŚWITEM. Złożyłem w tej sprawie obszerne zeznanie przed wrocławskim IPN w przeddzień katastrofy samolotu Prezydenckiego w Smoleńsku, ale Pełniący Obowiązki Prezydenta Bronisław Komorowski ZAWIESIŁ postępowanie IPN w sprawie ukrywających się w domu mych rodziców żołnierzy Szymona Wiesenthala vel Aleksandra Skotnickiego-ZEMSTY.
OŚWIADCZAM, że na terenie Lubelszczyzny mienie pożydowskie i poniemieckie zostało w roku 1944 przejęte przez funkcjonariuszy UB narodowości żydowskiej, będących w większości byłymi policjantami HITLEROWSKIMI, którzy dopuszczali się licznych gwałtów i rabunków na Polakach. Mego ojca np. kazał aresztować oficer UB z Włodawy o nazwisku Spokojny, ale ojciec został uwolniony na interwencję konsulatu USA w Królewcu.
Powszechna znana jest afera ZALEW i ŻELAZO, która polegała na sprzedawaniu na Zachodzie depozytów UB, za które kupowano złoto, którymi dzielili się dygnitarze MSW. Magazyny MSW były pełne mienia BEZPAŃSKIEGO, co znaczy, że właściciele zostali Zamordowani przez Żydowskie UB, bo Polakami byli tam tylko Kaci.
Za ZŁAMANIE w Jedwabnem Planu Barbarossa Stalin dał Goldzie Meir 500 miliardów dolarów wyznaczając na płatnika Polskę. Należność ta została uiszczona co do grosza przez Komisarzy tego Długu, Józefa Cyrankiewicza i Władysława Gomułkę według żyjących jeszcze w XXI wieku ŚWIADKÓW, a znaczna część tych walorów pochodziła z magazynów UB, co było wysyłane specjalnymi pociągami z Krakowa do Wiednia.
W Zakładzie Niemcoznawczym Uniwersytetu Wrocławskiego Holokaust został określony jako wydany w Białymstoku ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, co ma skutki prawne.
Z tego wynika, że obywatele Polscy narodowości Nieżydowskiej byli masowo wywłaszczani nie tylko z nieruchomości, ale też Rabowani przy pomocy TORTUR. Stalin napisał w DZIEŁACH: WŁADZĘ W POLSCE ODDAŁEM ŻYDOM, GDYŻ TYLKO ONI BĘDĄ JĄ SPRAWOWAĆ W MOJEJ INTENCJI. ONI NAUCZĄ POLACZKÓW SZACUNKU DLA ZWIĄZKU SOWIECKIEGO.
W latach 1989-1990 byłem w Republice Federalnej Niemiec w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota. Był to rabunek złota przez Żydów na skalę NIEWYOBRAŻALNĄ, o co trzeba zapytać ogierków żydowskich z Kongresu USA. Ponieważ nie mogłem tego wyegzekwować więc ROSZCZĘ do katastru jerozolimskiego, co miało skutki Własnościowe. Kanclerz Kohl na podstawie tegoż katastru zabrał np. ŁŻĄ Świątynię Salomona Żydom i dał, jako PAŁAC Salomona przebudowany na Pretorium Rzymskie, Palestyńczykom, którzy nie rozliczyli się ze mną, co jest Wrogim Przejęciem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.mysl-polska.pl/591
NA MARGINESIE POCZDAMSKIEGO MILCZENIA

Anglia, żeby zlikwidować podstawę przemysłową niemieckiego marynizmu, dała Polsce Szczecin, zaś Stalin, żeby NIE DAĆ Złota Hitlera w kopalniach Wałbrzycha Rotszyldom, dał Polsce Śląsk Lewobrzeżny a dla PILNOWANIA tego złota sprowadził Prawdziców, jako Największych Wrogów Piastów. Rotszyldy są bowiem PIASTAMI jako ogierki żydowskie.
Prawdzice władali już Śląskiem Lewobrzeżnym jako Protektorzy Niemiec w latach 899-955. Ponieważ Stalin chciał zachachmęcić Złoto Hitlera z Wałbrzycha to Prawdzice OSKALPOWALI go.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SYTUACJA ZMIENIA SIĘ Z GODZINY NA GODZINĘ

Pojawiły się 2 internetowe relacje URZĘDOWE: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019397,title,Zloty-pociag-w-granicach-Walbrzycha-Wladze-miasta-przyjely-formalne-zgloszenie,wid,17800306,wiadomosc.html//;
http://www.fakt.pl/wydarzenia/-zloty-pociag-z-walbrzycha-odnaleziony-zobacz-film,film,568653.html//.
II relacja mówi o 300 tonach złota, co odnosi się raczej do pociągu Szafgoczów w Jeleniej Górze, który został prawdopodobnie obrabowany przez esesmanów. SUPLEMENT 2 Strategicznych bomb atomowych z Łucka WYMAGAŁ bowiem 2 tysięcy ton złota, które – jako Własność Fuehrera – musiało być ewakuowane do Wrocławia a stąd do Wałbrzycha, gdzie był Wojenny Skarbiec Hitlera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/08/25/wolne-tematy-65-2015/

134. Juliusz Prawdzic said - 2015-08-27 (czwartek) @ 05:19:15
http://www.przeglad-finansowy.pl/
Ad. 129:
BEKNIĘCIE CHIŃSKIEGO SMOKA?
KRACH na giełdzie szanghajskiej tłumaczy się ZADŁAWIENIEM Chińskiego Smoka Złotem. Baby liczą złoto na GRAMY a Żydzi na TONY oraz zaniżają zapasy i obrót złota STOKROTNIE dla tumanienia maluczkich i Głupich.
Twórcą SUPERMOCARSTWOWYCH Chin był Kanclerz Schroeder, który przeniósł Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu i wsparł go technologicznymi koncesjami niemieckimi. Saddam Husajn przeznaczył bowiem na reformę Bliskowschodniego Rynku Lotniczego sto miliardów $ pod komisariatem Saddama Husajna i Kulczyka z Poznania, i powierzając tą Reformę Swissairowi, który zlecił opracowanie mego AEROBUSA dla ANTONOWA w Dniepropietrowsku.
LUFTHANSA wysadziła jednak nad Atlantykiem 2 Swissairy z 450 ludźmi, co zbankrutowała Swissaira a to UMOŻLIWIŁO przeniesienie Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, który OBIECAŁ Reformę Awiacji ŚWIATOWEJ, co było inicjacją Supermocarstwowych Chin miast Supermocarstwowej Ukrainy. Pekin jednak miast dopełnić Reformy Awiacji Światowej wykorzystał Aerobusa-KITANA ma prawie wojennym jako BATA do bicia Holokaustcznych USA – co musiało doprowadzić prędzej czy później do Pęknięcia Chińskiego Smoka.
Dowodem na to jest, że Aerobus-KITAN jest produkowany i użytkowany tylko w wersji SKRZYDŁOWEJ, ale może być przemontowany WIRNIKOWO dla inwazji Tajwanu czy Syberii w ciągu nocy. Teraz zaś, gdy chińskie prawo wojenne zostało złamane przez siostry Alvarado z Hindurasu, które dla WYPĘDZENIA Amerykanów z Karaibów zamówiły Aerobusa-KAMAZA, to chińska Reforma Awiacji Światowej ma znaczenie KLOZETOWE.
W związku z tym cytuję: https://marucha.wordpress.com/2015/08/25/wolne-tematy-65-2015/// 84, NICK said – 2015-08-26 (środa) @ 18:33:09: „Czy jest ktoś, kto teraz „nasra” na Pana Prawdzica??? Sytuacja się ‚gorączkuje’ P. Juliuszu. To fakt. Nam nie wolno się gorączkować. Pozdrawiam. Idzie to, co ma przyjść. Tyle.”
Pretekstem podboju Śląska przez Czechów była MEDJACJA legata papieskiego Świnki konfliktu Ziębic z klasztorem w Henrykowie. Niezadowoleni z Wyroku legata mieszczanie wykąpali go w szambie i prowadzali po mieście na drążku jak buhaja – wobec czego papież poprosił Jana Luksemburskiego o wyegzekwowanie Wyroku.
Ad. 136: Siggi said - 2015-08-27 (czwartek) @ 06:23:09// idzie tu jeszcze dalej, bo pisze:
„Jestem „ZA” i to jak najszybciej. Problem jedynie jest taki,że Prawdzic Juliusz może wetknąć swoje „trzy grosze”zbałamuci naszych polityków,a także naszych uczonych atomistów-jądrowców ,techników obsługi i nie odstraszymy kogo trzeba. Kogo,to ja tego nie precyzuję,bo po co ?Wiem swoje i nie będę tego zdradzał. O!: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bron-jadrowa-dla-polski-jest-obecnie-jedynym-realnym-gwarantem-bezpieczenstwa?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook//. Znaczy to zaś tyle, że aby załatwić sprawę to trzeba się pozbyć mnie, bo ja działam ODSTRASZAJĄCO, np. na Mocarstwową Ukrainę, Niemcy czy Holokaustyczne USA. Austriacy np. ZE STRACHU PRZEDE MNĄ – chociaż to nie ja pobiłem konsula austriackiego z okrzykami TU JEST POLSKA – wezwali milion Turków, z której to racji Austria ma być krajem ISLAMSKIM, tak jak Niemcy którzy BRONILI się przez Satelitarną Detekcją Złota 10 milionami Synów Abrahama z Afryki Północnej.
Moim zdaniem Droga była zupełnie inna. Zamiast wsadzania mego Aerobusa do DUPY Buschom-Scherffom-Bushom: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski// od mordowania Tesli i Kennedych trzeba było rozpatrzyć technicznie AEROBUS jako Nową Technikę Lotniczą a nie odpowiadać mi przez Żydówki, że MNIE NA TO NIE STAĆ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/about/
262. Wandaluzja said - 2011-08-01 (poniedziałek) @ 15:03:08
Juliusz Prawdzic-Tell (www.wandaluzja.com – Forum), Tarnobrzeska 2/1, 53-404 Wrocław, 30 07 2011 – PISMO OKÓLNE
Maciej Perzanowski, SKARBY NAMIERZONE Z SATELITY, Rzeczpospolita, 29 07 11, s. A6

Pentagon sprzedał satelitę do poszukiwania amerykańskich guzików mundurowych z wojny wietnamskiej. Najwięcej takich guzików znaleziono na Syberii a Pentagon może powiedzieć, który guzik do JAKIEGO zaginionego żołnierza należał. Dziwiłem się, że III RP nie skorzystała z tego dla odnalezienie GUZIKÓW zaginionych w ZSRS żołnierzy II PRz. Tą techniką można każdemu zajrzeć do skarbonki.
Satelitę od Guzików kupiła firma GPS, która zorganizowała komputerową grę Poszukiwania Skarbów, z pogwałceniem suwerenności państw narodowych, które są jednak LIKWIDOWANE przez Unię Europejską. W Polsce jest kilka MILIONÓW Poszukiwaczy GPS, czyli MAŁO. Zyski są na ogół małe a można się narazić Policji, gdyż Skarb może być np. pod płytą chodnikową, a ponieważ GPS podaje lokalizację z dokładnością kilku metrów to trzeba jeszcze macać detektorem metali. Poza tym Skarby są cenzurowane, bo NIE DLA PSA KIEŁBASA – i żeby dostać lepszy skarb to trzeba mieć spermę jerozolimską, zaś niektóre są Przeznaczane dla muzeów, że dla większości pozostają GUZIKI.
W r. 1989 przyjechałem do RFN, żeby otruć Niemców Satelitarną Detekcją Złota, ale Niemcy wsadzili mi ją do DUPY i zjednoczyli Niemcy konwencją Satelitarnej Detekcji Złota z Izraelem, ZSRS i USA. Tak powstała też III RP, po oczyszczeniu Solidarności z Niemających spermy jerozolimskiej.
Wyjechałem również do Niemiec jako komisarz WOAK Skarbu Tysiąclecia, gdzie Landtag Wolnego Kraju Bawarii sprzedał mi go za Polskiego Bobra Kasztelańskiego, którego Amerykanie skaperowali dla nawodnienia Zachodu, tak że teraz rozbierają tamy, dzięki którym zagospodarowanie Dzikiego Zachodu w ogóle możliwe było. KRADZIEŻ znalezionego z satelity Skarbu Tysiąclecia – 30 ton MAJESTATYCZNEJ biżuterii Czyngis Chana – została jednak amnestionowana przez rząd III RP, gdyż Skarb Tysiąclecia został uznany przez nałożnika Hitlera Bronisława Geremka za Żydowski. Bawarzy jednak zainkasowali PBK, i teraz uczą tej techniki w UE i Indiach.
Mam list z redakcji Wieczoru Wrocławia, któremu NIE POZWOLONO opublikować Korespondencji z Moskwy, gdzie po puczu Janajewa prasa pisała, że na Filipinach – które nie były mocarstwem tezauryzacyjnym – BRAKUJE złota archeologicznego za 200 mld $ wartości kruszcowej, która jest zwykle III wartością, po historycznej i artystycznej.
3 tygodnie temu Mossad okupował zaś przez noc międzynarodowe lotnisko na Okęciu. Ja ogłosiłem, że chodziło o wywóz KOLEJNEGO urobku SDZ, bo po 22 latach trąbienia przeze mnie SATELITARNEJ DETEKCJI ZŁOTA zaczęło Śmierdzieć – i mogą być ciągani zawodowi „wyciszacze” SDZ, jak msz Sikorski.
Sikorski pozwolił sobie w Anglii na sugestię, że Breivik jest Niedorżniętym watagą Kaczyńskiego, co dotyczy mnie, bo po mym powrocie Racją III RP było DORZYNANIE Watah tropicieli Satelitarnej Detekcji Złota i minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, a Kaczyńscy przejęli te Watahy dopiero kilka lat temu. Dorzynanie Watah to zwrot Lenina, ale o ile bolszewicy Dorżnęli watahy w ciągu 2 lat to sperma jerozolimska III RP nie może DORŻNĄĆ przez 22, a teraz Templariusz od Kaczyńskiego zastrzelił w Oslo 17 funkcjonariuszy Mossadu i 80 ich klientów. To spowodowało, że kilka państw UE zwróciło się do Izraela o zaprzestanie wydawania ich paszportów dla muzułmanów przez Mossad, do czego ten widocznie ma prawo jako policja polityczna Unii Europejskiej.
W związku z tym ŻĄDAM rozpoznania złota archeologicznego Waszego kraju wg dokumentacji w Moskwie i Waszyngtonie, i rewindykowania tego złota z Izraela z uwierzytelnieniem tego u mnie, gdyż zajmuję się tą sprawą od 35 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 4:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://webtribune.rs/arhive-kgb-i-stazi-otkrili-mracnu-tajnu-hitlerova-cerka-vlada-evropskom-unijom/#//

Gdy spekulowałem tajemnice gdańskiego NEPTUNA to dostałem pocztą okólną Konwentu Narodowego Polskiego informację, że w Moskwie ogłoszono, iż Kanclerz Merkel nie może się powoływać na spermę polską, gdyż jest Całą Żydówką, jako CÓRKA szwagierki Adolfa Hitlera i jego zamrożonej spermy.
To tłumaczy tajemnicę Biblioteki Ptolemeuszy i Wyrok na mnie: BERUFS- FOTO- UND SEXVERBOTEN. U Stalina aparat fotograficzny był GROŹNIEJSZY od karabinu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Węgrzy NIE WPUŚCILI muzułmanów do Austrii jako Ziemi Obiecanej, co jest Końcem doktryny: LEPSZY TUREK POD WIEDNIEM NIŻ PRUSAK NA ŚLĄSKU. Austriacy wybronili się przed MOIM silnikiem VDTW Milionem Muzułmanów DZIĘKI CZEMU Austria stała się Ziemią Proroka, a tu Masz Babo Placek: Węgrzy nie wpuścili muzułmanów do Austrii.
Wobec tego musi ich przyjąć córka Adolfa Hitlera Angela Merkel? http://webtribune.rs/arhive-kgb-i-stazi-otkrili-mracnu-tajnu-hitlerova-cerka-vlada-evropskom-unijom/#
Słowacy mają tu rację, że za los STU MILIONÓW Afrykanów odpowiadają byłe państwa kolonialne: Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Belgia, Holandia, Hiszpania i Włochy. Ja mogę tu dodać, że Palestyna, Egipt, Libia i prawdopodobnie Tunezja broniły się Rękami i Nogami przez Nawodnieniem Sahary bardzo tanim WŁOSKIM skraplaczem pustynnej mgły nocnej z lustra fotoelektrycznego SIEMENSA: w nocy WODA a w dzień PRĄD – bo mają Ziemię Obiecaną w Europie techniką: JAK MUZUŁMANKA NIE URODZI XVI DZIECKA TO JEST ZŁĄ MUZUŁMANKĄ. To jest polityka żydowska, finansowana przez kapitał żydoarabski, gdyż chodzi o Okupację Europy przez Nazistowską Partię NIEWOLNICZĄ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://tojuzbylo.pl/wiadomosc/czy-zaginione-zloto-hitlera-znajduje-sie-w-walbrzychu

Na portalu historycznym tojuzbylo.pl// leszekczarny – prawdopodobnie pseudonim – zamieścił artykuł: CZY ZAGINIONE ZŁOTO HITLERA ZNAJDUJE SIĘ W WAŁBRZYCHU? Ponieważ w artykule nie żadnego NOVUM to znaczy, że HIPOTEZĘ zaczerpnął u mnie, tylko że u mnie nie jest to Hipoteza tylko WNIOSKI z wałkowanego od 50 czy więcej lat NUKLEARNEGO ATAKU HITLERA NA MOSKWĘ I LENINGRAD – zagłuszanego Wybrykami o Skarbie III Rzeszy na Dolnym Śląsku, którego poszukiwało UB, SB i LWP – w tym Generał Jaruzelski i Józef Oleksy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MT, Sensacyjna teoria na temat podziemnego miasta nazistów, kryjącego bezcenne skarby III Rzeszy – ZŁOTY POCIĄG miał zapewnić powrót Hitlera; SUPER Express, 3 IX 2015, s. 8.

DZIĘKI Ministrowi Żuchowskiemu sprawa stała się PUBLICZNA i już jej Szczury utajnić nie mogą. Czytamy: „Minister Piotr Żuchowski, generalny konserwator zabytków, publicznie zapewnił, że na zdjęciu z georadaru widać zarys pociągu! – emocjonuje się przewodnik. Bo teraz władze nie zdołają wmówić ludziom, że pod ziemią w okolicach Wałbrzycha niczego nie ma. Trzeba poważnie szukać.”
Dla mnie jest to satysfakcja, gdyż zajmuję się sprawą od 50 lat. Nareszcie stwierdzono, że kompleks RIESE – po polsku Olbrzym – to Podziemny Wałbrzych PRZECIWATOMOWY, który nie został ukończony choć budowa trwała aż do Frontu. System WAŁBRZYCHA miał więc mieć 3 poziomy: miasto Wałbrzych, kompleks Riese i Skarbiec Hitlera.
Wniosłem, żeby Skarbiec Hitlera traktować jako Remanent Dyktatu Poczdamskiego – aby nikt potem nie wnosił, że został Okradziony przez Polaków. Jest to ważne również ze względu na Polski Skarb Imperialny, który Kanclerz Merkel wywiozła do USA, gdzie został ZAREJESTROWANY przez Fed jako 750 tysięcy ton złota. Dowódca Twierdzy MODLIN mówił: ZAPASY ŻYWNOŚCI WYWIEZIONO DO WARSZAWY. MI PRZYNIESIONO NA OBIAD SZCZURA.
W PSIm powinien być Imperialny Skarb Attyli – uważany za największy na świecie – który powinien być dany Węgrom. Przy okazji ogłaszam, że zajmowanie się tą sprawą BEZ MEGO NAZWISKA jest Niemożliwe, i wszyscy, którzy pomijają mnie są wykluczeni z Rewindykacji i Beneficjatu – a tylko ja jestem wypłacalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 3 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group