Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 19, 2008 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej Galicki, STARCIE DYKTATORÓW – Polski czytelnik otrzymał 2 świetne książki anglosaskich autorów, z których jedna poświęcona jest bitwie o Moskwę, druga zaś bitwie stalingradzkiej; Polityka, 19 VII 2008, s. 72-73

AG pisze: „Bitwa o Moskwę, określona przez autora jako największe starcie w dziejach ludzkości, zaangażowała łącznie 7 mil żołnierzy, z których 2,5 mln zostało zabitych, zaginęło lub odniosło rany, ale została niemal zapomniana. Nagorski uważa, że przyczyną było skumulowanie popełnionych przez Stalina błędów, które w pewnym momencie zagroziły totalną klęską.”
Jeśli lord d'Abernon nazwał Bitwę Warszawską XVIII DECYDYJĄCĄ BITWĄ W HISTORII to nie można tak powiedzieć o Bitwie Moskiewskiej, która była „bitwą na przetrwanie”. Bitwą Moskiewską dowodzili dyletanci, ale głupkiem okazał się Stalin, który wepchnął Armię Czerwoną w PUŁAPKĘ, gdyż Hitler kazał utworzyć JEŻE, które przepuściły prący na zachód front sowiecki, żeby ODTWORZYĆ FRONT DO TYŁU, odcinając „zwycięskich czerwonoarmistw”, co skazało ich na Dylemat Własowa. To że straty niemieckie były w tej bitwie TYLKO dwukrotnie mniejsze, było skutkiem BRAKU MUNDURÓW NA ROSYJSKĄ ZIMĘ i zimowego zaopatrzenia, co Wehrmacht odczuwał też pod Stalingradem.
Kalkulacja była prosta: Wg Planu Barbarossa Moskwa miała być wzięta jesienią 1941, gdzie były olbrzymie magazyny wojskowe, więc Wehrmacht miał się przezbroić w dobry sprzęt sowiecki, gdyż Armia Czerwona była jedyną armią PRZEZBROJONĄ. Hitler jednak, po zdobyciu Smoleńska, kazał zatrzymać ofensywę na Moskwę i atakować Leningrad i Kijów, gdzie Niemcy odnieśli wielkie zwycięstwo, gdyż Stalin odwlekł ewakuację Kijowa o JEDEN dzień. To uważa się za błąd Hitlera, który nie wykorzystał PANIKI MOSKIEWSKIEJ – ale armie niemieckie były wyczerpane a sprzęt zużyty, toteż OPERACJE KOLEJOWE były chwilą oddechu, które ZAPOBIEGŁY przejęciu władzy w Leningradzie przez Żdanowa a w Kijowie przez Chruszczowa, który by do klęski kijowskiej nie dopuścił. Nawet po upadku Moskwy Leningrad był w stanie kontynuować wojnę i wygrać ją.
Plan Barbarossa upadł w JEDWABNEM, skąd Golda Meir i Menachem Begin wywieźli samolotem Księcia Radziwiłła szkolony w Ełku Sztab Stalina, który miał być osadzony na Kremlu przez Wyszyńskiego i Kaganowicza podczas ewakuacji Moskwy do Kujbyszewa. Golda przy pomocy Żukowa i Berii opanowała przez egzekucje uliczne panikę i uwięziła Stalina na Kremlu, KAŻĄC MU kopulować Wandę Wasilewską. Gdy Stalin powrócił do równowagi psychicznej, i komendy, to znowu pokazał swe walory, wysyłając dywizje syberyjskie na rzeź.
Pod Stalingradem stało się to, co stałoby się w Kijowie, gdyby Hitler nie nakazał „operacji kolejowej”, ze Smoleńska na Leningrad i Kijów. Na Radzie Wojennej Chruszczow, przy pomocy Rokossowskiego i Żukowa, ZŁAMAŁ SAMOWŁADZTWO, dzięki czemu II wojnę światową wygrał Leningrad. - Pod Stalingradem Stalin robił wszystko, żeby dać zwycięstwo Hitlerowi, a ten odpłacał mu TYM SAMYM.
Stalin wygnał Chruszczowa więc ten udał się do wołyńskiej brygady Polski Niepodległej, gdzie tworzył armię palatynacją Istrebitelnyje Bataliony – wobec czego Kaganowiczowie (Łazar i Martin Bormann) kazali WYMORDOWAĆ POLAKÓW. - Polski msz Józef Beck nakazał Nikicie złamanie samowładztwa w Kijowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MANIFEST 22 LIPCA 1944 ROKU w dyskusji w TV TRWAM, z udziałem Profesora Ryszarda Bendera i Antoniego Macierewicza, 21 VII 2008, godz. 11.

Profesor Bender zelżył Roberta Satanowskiego, który jakoby otrzymał od Józefa Stalina POZWOLENIE na założenie komunistycznego oddziału JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA na Wołyniu.
Nie wiedziałem, że Robert Satanowski, dowódca brygady Polski Niepodległej na Wołyniu poleciał samolotem z komendantem Polski Niepodległej Edmundem Baranowiczem do Moskwy, gdzie Baranowicz został zarekomendowany Stalinowi przez Wandę Wasilewską, jako STRAŻNIKA więzionego przez Goldę Meir Stalina, któremu Golda NIE POZWOLIŁA na ucieczkę do Kujbyszewa.
Stalin wówczas nadał wołyńskiej brygadzie Polski Niepodległej nazwę JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA i przysłał do MOJEGO DOMU, gdzie urzędował Baranowicz, pełnomocnika tajnych kont szwajcarskich dla wykupywania czerwonoarmistów z niemieckich obozów jenieckich. Pełnomocnik nazywał się Aleksander Skotnicki-Zemsta, którego moi rodzice identyfikowali z Szymonem Wiesenthalem.
Profesor Bender, zamiast lżyć Satanowskiego, który z polecenia JÓZEFA BECKA tworzył MOIM OJCEM partyzantkę antybolszewicką na Wołyniu, powinien udać się do ambasady Serbii i wyjaśnić, czy oskalpowanie Józefa Stalina, o którym piszę w książce INCYDENTU NIE BYŁO (Gdańsk 2001) było z inspiracji Józefa Broz-Tito, czy też wymyślił to i ZORGANIZOWAŁ mój dziadek jako członek IRA? Podobnie przedstawia się sprawa z zastrzeleniem Ławrentego Berii przez mojego stryja, który był zastępcą antypolonusa Hilarego Minca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dariusz Baliszewski, KŁAMSTWO GIBRALTARSKIE – Co się znajdowało w zaginionej czarnej teczce Sikorskiego? Wprost, 27 VII 2008, s. 70-71

Sikorski nigdy nie rozstawał się z czarną teczką, w której miały być NAJWAŻNIEJSZE DLA POLSKI DOKUMENTY, której jednak w akcji ratowniczej – jak pisze DB raczej fikuśnej – NIE ODNALEZIONO, a równocześnie zaginął w Londynie prowadzony wyjątkowo pedantycznie, co miano Generałowi za złe, Dziennik Sikorskiego. Po zakończeniu śledztwa przez wojskową prokuraturę brytyjską śledztwo podjęła wojskowa prokuratura z oskarżenia o PRZESTĘPSTWO POSPOLITE.
To przypomina sprawę aresztowanego przez polską żandarmerię w Odessie największego kasiarza europejskiego Szpicbródki z jego sztabem, co po kilkumiesięcznym śledztwie w Warszawie doprowadziło do przekwalifikowania śledztwa w/s Rewolucji Rosyjskiej na ZAMACH NA ROSYJSKIE ZŁOTO. Skutki polityczne były bowiem wtórne, gdyż chodziło o eksploatację syberyjskiego złota siłą niewolniczą, czyli stworzenie TALMUDYCZNEGO FOLWARKU NIEWOLNICZEGO. Podczas rokowań pokojowych w Rydze Dzierżyński zapytał, CO O MNIE MÓWIĄ POLACY? na co Wasilewski: OJ FELEK, MÓWIĄ ŻEŚ BANDYTA...
Wniosek DB jest taki, że skoro Anglicy zachowywali się FIKUŚNIE więc obowiązuje kwalifikacja MORDU NA GIBRALTARZE przez polską prokuraturę wojskową. Wobec tego powtarzam, że Australijczycy, których rodzicom lub dziadom rozpruto kasy przed I wojną światową mogą starać się o odszkodowanie od rządu brytyjskiego, gdyż dokonała tego dintojra Józefa Stalina, agenta Inteligence Service. Wnioskiem II jest rozpatrzenie przez śledczych IPN mego starego domysłu, czy Generał Sikorski nie został zamordowany w MOSKWIE uderzeniem szpikulcem w oko, ale bez wypłynięcia oka.
Przy okazji przypominam o wyświetlanej w ambasadzie ChRL w Paryżu dla publicystów filmowej dokumentacji Katynia. Lenin kazał filmować wszystkie ważne egzekucje, a ponieważ BRAKUJE tam Bieruta więc powinna to być kopia, którą Nina Chruszczow przywiozła do Bytomia mej obecnej ciotce Alicji Dankowskiej, jako Złoto Renu i ROZKAZ zamordowania Berii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 23, 2008 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej Chojnowski, NIEWSPÓŁMIERNY RACHUNEK WIN Rozbiórka prawosławnych świątyń w latach 30. była głupotą. Ale nie można tego porównywać z eksplozją nienawiści, jaka w 1943 roku wybuchła wobec Polaków na Wołyniu – przekonuje historyk w rozmowie z Piotrem Zychowiczem; Rzeczpospolita, 23 VII 2008, s. A15

Rozbiórka stu kilkudziesięciu cerkwi, kaplic i domów modlitwy – w połowie opuszczonych - nie była żadną głupotą, ale koniecznością, gdyż były to DZIWOLĄGI PRAWNE. Francuski historyk nazwał wypędzanie Polaków z Ukrainy NAJWIĘKSZĄ INTRATĄ DZIEWIĘTNASTEGO WIEKU – czyli większą od konwencji opiumowej – a te cerkwie były, przynajmniej w większości, pozostałością tej INTRATY, która to RESZTÓWKA uległa egzekucji tylko z racji wzbraniania się posiadaczy do uregulowania stanu wg prawa polskiego.
Można powiedzieć, że na Ukrainie nie obowiązywał Kodeks Kazimierzowski, wobec czego po aneksji ziemi między Dnieprem a Bugiem na Kongresie Wiedeńskim car miał prawo uznać tą ziemię za SWOJĄ WŁASNOŚĆ. Sejm nie godził się jednak na rozciągnięcie Kodesku Kazimierzowskiego na Ukrainę, gdyż byłoby to LEGALIZACJĄ grabieży królewszczyzn. W Polsce jednak nikogo nie wywłaszczono siłą a Największa Intrata polegała na tym, że gubernator podpisywał z samego rana przedłożoną mu przez Wańkę listę, która była przekazywana Komendantowi, który wysyłał do każdego folwarku pluton żołnierzy z żydowskim arendarzem-komornikiem, który przejmował majątek ruchomy i nieruchomy a rodzina właściciela musiała opuścić gubernię w ciągu jednej doby z majątkiem 150 rubli. Generał Gubernator Kijowa Bibikow chwalił sie, że w ciągu swego urzędowania wywłaszczył – a właściwie WYPĘDZIŁ – kilkadziesiąt tysięcy polskich rodzin.
Hipoteka została wprowadzona w Rosji dopiero przez rząd Lutowy, wobec czego obowiązywała przez kilku miesięcy, wobec czego gdybyśmy potępili rozbiórkę cerkwi, których posiadacze WOLELI Rosyjskie Prawo Wojenne to zalegalizowali byśmy tym wywłaszczenie w Reykiawiku Rosjan na rzecz spermy jerozolimskiej, czy – żeby było ciekawiej – jezuickiej Sulejmana Wspaniałego. Jest to ciekawsze od wywłaszczenia Rzymian przez SPALENIE RZYMU, o czym piszę w książce „Incydentu nie było” o oskalpowaniu Stalina. Turcja jest krajem, gdzie NIGDY NIE JEST NUDNO.
Jak pisałem niejednokrotnie, w tym w „Incydentu nie było” to sadystyczne mordowanie Polaków na Wolyniu było akcją ANTYUKRAIŃSKĄ. Po złamaniu przez Chruszczowa samowładztwa na radzie wojennej w Stalingradzie Stalin WYGNAŁ CHRUSZCZOWA, który udał się do Wołyńskiej Brygady Polski Niepodległej, gdzie zaczął tworzyć armię palatynacką Istriebitelnyje Bataliony. Przestraszeni tym Kaganowicze (Łazar i Martin Bormann) oraz Stalin kazali WYMORDOWAĆ POLAKÓW, jako zagrożenia dla państwa żydowskiego na Ukrainie. - Gdyby nie Polacy to wszyscy Ukraińcy byliby już jezuitami od Sulejmana Wspaniałego.
Dla mnie sprawa świątyń prawosławych na wschodnich ziemiach Rzeczpospolitej jest ważna, gdyż Amerykanie, Chińczycy, Japończycy i Niemcy użytkują moje rzeczy PRAWEM WOJENNYM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZA WOŁYŃ ODPOWIADAJĄ SOWIECI – Bronisław Komorowski: Próba przeniesienia odpowiedzialności za nieszczęścia polskich Kresów z Sowietów na Ukraińców skłania mnie do zastanowienia, czy nie mamy do czynienia z długimi rękami Rosji – mówi marszałek sejmu w rozmowie z Cezarym Gmyzem, Rzeczpospolita, 24 VII 2008, s. A13

Wczoraj ogłosiłem komentarz do artykułu w Rz.: „Niewspółmierny rachunek win”, w którym powtórzyłem to, co piszę w książce „Incydentu nie było” o oskalpowaniu Stalina, że rzeź Polaków na Wołyniu była akcją ANTYUKRAIŃSKĄ, a dziś zostałem POPARTY przez Marszałka Sejmu. Ja opieram się jednak na DOWODACH, które można sprawdzić, a mianowicie złamaniu przez Chruszczowa samowładztwa na radzie wojennej w Stalingradzie – dzięki czemu II wojnę światową wygrał Leningrad – a gdy Stalin WYGNAŁ Chruszczowa to ten udał się do wołyńskiej brygady Polski Niepodległej, gdzie tworzył armię palatynacką Istrebitelnyje Bataliony, wobec czego PRZESTRASZONI Stalin i Kaganowiczowie (Łazar i Martin Bormann) kazali WYMORDOWAĆ POLAKÓW.
W artykule jest taki KWIATEK: Pan jednak de facto rozgrzesza Ukraińców. To tak jakby rozgrzeszał pan Polaków uczestniczących w zbrodni w Jedwabnem, ... Student Zbigniew Szymański nazywał mnie GMYZEM, co było pogardliwą nazwą żłoba. Ja jednak – jako gmyz – wiedziałem, że przesłuchiwanie przez Abwehrę Polaków w Jedwabnem w/s złamania przez Goldę Meir i Menachema Begina Planu Barbarossa nie obciąża Polaków winą za JEDWABNE, a III Rzeczpospolita powinna wypłacić odszkodowania rodzinom kilkunastu Polaków zamordowanych w 2 PROCESACH Jedwabnego: Kierowanego przez SmerSz procesu w Ełku i kierowanego przez UB procesu w Łomży i Białymstoku. Na podstawie śledztwa Abwehry w Jedwabnem został wydany ANTIKOMUNISTICHBEFEHL Wehrmachtu – podstawa prawna Holokaustu.
Ponieważ Stalin dał Goldzie Meir i Menachemowi Beginowi za Jedwabne 500 miliardów $, wyznaczając na płatnika Polskę, więc książka syna propagandzisty Stalina, J. T. Grossa „Sąsiedzi” jest praniem tego kapitału. Również Pogrom Kielecki był aktem Wojny Ukraińskiej (1946-47), którą ze strony ANTYŻYDOWSKIEJ kierował prawdopodobnie z Warszawy Marszałek BRYTYJSKI Józef Broz-Tito. Wnoszę to z tego, że Sierżant Jaruzelski wziął do niewoli Generalissimusa Stalina, który wiózł złoto sowieckie z Moskwy do Pragi. Pisałem kilkakrotnie w tej sprawie do ambasady jugosłowiańskiej więc jeśli Serbowie i postjugosławianie nie chcą brać odium sprzeniewierzenie sowieckiego złota to niech włączą się do śledztwa w/s Skarbu Stalina, o którym zeznawałem przed sądem w Stuttgarcie.
Kosowarzy wygrali obligacje amerykańskie dla Czang-kai-szeka występując jako asekuranci OPROTESTOWANIA przeze mnie wyroku sądu w Londynie, negującego te obligacje za 2 tysiące miliardów $ ZŁOTYCH, wobec czego USA musiały wywalczyć Kosowu niepodległość.
Śp. Tadeusz Szpiegiel, którego ojciec był zawodowym podoficerem w Łucku, mówił mi, że w r. 1937 zebrano oficerów i podoficerów garnizony łuckiego, którym oświadczono, że Stalin Kazał Armi Czerwonej ZAATAKOWAĆ POLSKĘ. Został jednak pouczony przez Sztab Generalny ACz, że wojna z Polska jest MOŻLIWA TYLKO W SOJUSZU Z NIEMCAMI. TSz uważał to za POWÓD czystki w Armi Czerwonej, która zachowała się tak, jak Wehrmacht w Niemczech.
W 1937 r. Wojsko Polskie wysiedliło z Wołynia Rosjan do ZSRS a Niemców do Rzeszy. Niemcy kręcili o tym film, w którym główną rolę grał Igo Sym, który został za to zamordowany przez polskie podziemie. Ponieważ rozbiórkę cerkwi dokonywała Straż Pożarna, która wg Kodeksu Napoleona administrowała budynkami opuszczonymi, więc może była to rozbiórka cerkwi POROSYJSKICH, gdyż armia carska prowadziła kolonizację Wołynia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dr Marek Klecel, KIELCE 1946: PROWOKACJA WCALE NIE WYKLUCZONA, Dodatek historyczny IPN, Nasz Dziennik, 7/2008 (14), PO ZAGŁADZIE – KIELCE 1946, 25 VII 2008, s. I-VIII

Instytut Pamięci Narodowej znalazł salomonową formułę na śledztwo w/s Pogromu Kieleckiego: PROWOKACJA NIEWYKLUCZONA, suponując NKWD czy UB. Jest to na miarę wyjścia z Kasy Flicka: SKORO FLICK ZABRAŁ TE PIENIĄDZE ŻYDOM W OŚWIĘCIMIU TO NIECH JE ODDA – co było POKRYCIEM 6 milionów ofiar hitlerowskiego systemu pracy NIEWOLNICZEJ na Górnym Śląsku.
Jan T. Gross ogłosił, że POLACY ZREALIZOWALI TESTAMENT HITLERA, na co ja odpowiedziałem, że mówi o wojnie ukraińskiej w l. 1946-47, a prof. Iwo Cyprian Pogonowski oświadczył w TV TRWAM, że nie jest prawdą, iż wszystkich Żydów w wojnie ukraińskiej mordowano, gdyż 232 tysiące wziętych do niewoli enkawudzistów uzbrojono w broń czechosłowacką i wysłano – pod dowództwem weteranów II wojny światowej – na wojnę palestyńską.
Podstawową bronią żydowską w wojnie palestyńskiej był karabin mauser 1892, produkowany w Czechosłowacji do 1948 r. Ponieważ był LEPSZY od mausera hitlerowskiego, więc bogaci dowódcy mogli zakupić go dla swych oddziałów, jak półkarabin szturmowy, którego produkcji w Niemczech Hitler ZAKAZAŁ a który okazał się najbardziej pożądaną bronią pod Stalingradem. Ekshumację w Jedwabnym PRZERWANO, gdyż znaleziono łuski mausera 1892, tj. z I wojny światowej. – Ale jakie miały być, skoro śledztwo w Jedwabnem prowadziło Sonderkomando-A z Ełku, przeznaczone dla okupacji Kremla jako NKWD, które używało mauserów 1892.
Rozkaz MORDOWANIA ŻYDÓW wydało 4 marszałków Związku Sowieckiego: Żukow, Koniew, Rokossowski i Malinowski, a powodem był rozkaz Kaganowicza, Martina Bormanna i Stalina WYMORDOWANIA NA UKRAINIE POLAKÓW I ORMIAN. Wobec tego, albo IPN podejmie śledztwo przeciw Janowi T. Grossowi, albo niech ROZWIĄŻE SIĘ.
NKWD nie miało nic wspólnego z Pogromem Kieleckim, gdyż – jak to piszę w książce Incydentu nie było (Gdańsk 2001) - była to sprawa SmerSza, jako akt założycielski III NSZ. Ponieważ w Polsce rządzili Żydzi więc eszelony Żukowa mogło przeprowadzić z Brandenburgii na Ukrainę tylko zbrojne podziemie antykomunistyczne, czego właśnie dokonał III NSZ. Stalin napisał w Dziełach: WŁADZĘ W POLSCE ODDAŁEM ŻYDOM, GDYŻ TYLKO ONI BĘDĄ JĄ SPRAWOWAĆ W MOJEJ INTENCJI. ONI NAUCZĄ POLACZKÓW SZACUNKU DLA ZWIĄZKU SOWIECKIEGO.
Taki jest rodowód Polski Geremka i Michnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prof. Iwo C. Pogonowski mówił w TV TRWAM, że teoretykiem przejęcia przez Niemców władzy w Rosji był kochanek Róży Luksemburg Parvus-Helphand-Frankel. Bankierzy nowojorscy wspomogli Lenina 6 milionami $, za co otrzymali 100 mil $. Mein Kampf Hitlera pisał profesor politologii w Monachium Haushofer, który był pomysłodawcą pokonania Rosji przy pomocy Paktu Antykominternowskiego i wysiedlenia Żydów europejskich na Madagaskar przy pomocy Francji i Anglii. W planach Hitlera było „błyskowiczne” pokonanie Francji broną pancerną i rzucenie Anglii na kolana „terrorem lotniczym”.
Plan Haushofera-Hitlera został złamany abnegowaniem przez Polskę Paktu Antykominternowskiego, co skazało Niemcy na Front Zachodni i zmusiło do paktu ze Stalinem. Pakt Antykominternowski był właściwie ANTYPOLSKI, gdyż Hitler nie brał pod uwagę wojny ze Stalinem, który UMOŻLIWIŁ MU przez dostawy ropy pokonanie Francji, w wojnie z którą Niemcy zużyli POŁOWĘ amunicji wystrzelanej w Polsce.
Pokonanie Francji dawało PEWNOŚĆ pokonania Anglii, przy pomocy lotnictwa. Anglię jednak URATOWAŁ CUD, gdy Hitler kazał bombardować Londyn – ale wówczas okazało się, że NIEMCY NIE MAJĄ BOMBOWCA DO ATAKOWANIA ANGLII. Ja tłumaczę to tym, że Łowczy Siedmiogrodu liczył na polskiego Wichra, do którego produkcji Rumuni mieli prawo traktatowe, ale padł ofiarą prowokacji, w której uczestniczył mój dziadek: Wicher w wersji bombowej z rumuńska misją eksplodował z powodu WIBRACJI, ale potem był produkowany masowo jako Dakota.
Hitler nie miał zamiaru GAZOWANIA ŻYDÓW, ale chciał zagazować 30-40 milionów Słowian, co było logiką planu zrobienia z Rosji Niemieckich Indii, o czym mówił rząd Kiereńskiego. Hitler zachowywał wobec Rosji Stalina postawę wyczekującą, licząc na jej uzależnienie technologiczne, ale – jak to powtórzył za mną Suworow – został zmuszony przez generałów pruskich do wojny PREWENCYJNEJ w stanie całkowitego NIEPRZYGOTOWANIA do niej. - Ciekawe, jak Niemcy chcieli osiągnąć zyskowność z Rosji na poziomie Brytyjskich Indii – finansowej podstawy Imperium?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lip 27, 2008 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotr Gontarczyk, NIKT NIE WYMKNĄŁ SIĘ Z OKRĄŻENIA – Wojenna przeszłość powszechnie szanowanego profesora Icchaka Arada pokazuje, że Polacy i Litwini inaczej postrzegają działalność sowieckiej partyzantki na Wileńszczyźnie niż Żydzi. A problemów, wątpliwości i kwestii spornych jest znacznie więcej. Do nich należy między innymi sprawa tragicznego losu polskiej wsi Koniuchy; Rzeczpospolita, 26-27 VII 2008, s. A25-26

Ważne jest to, że PG używa nazwy Puszcza Rudnicka, miast NALIBOCKA, gdyż śledztwo Gomułki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego mówi, iż funkcjonariusz Hitlerowsko-Stalinowskiej Konwencji Zwalczania Polskiego Ruchu Niepodległościowego w sztabie Goldy Meir w Jewabnem, Zdzisław Izaak Kwaśniewski-Sztolcman-Dzugaszwili, nie został zabrany samolotem księcia Radziwiłłą do Moskwy, wobec czego Niemcy kazali mu prowadzić jedwabeńskich Żydów do STODOŁY, gdzie Abwehra prowadziła śledztwo w/s złamania przez Goldę Meir i Menachema Begina Planu Barbarossa. Po śledztwie Zdzisław Izaak utworzył z UNIEWINNIONYCH jedwabeńskich Żydów oddział partyzancki HSKZPRN, który przetrwał wojnę w Puszczy Rudnickiej.
Śledztwo w/s Planu Rzymskiego mówi, że Zdzisław Izaak był TEŻ policjantem w kowieńskim getcie, co tłumaczy NIEZGODNOŚĆ między raportami Białoruskiego Sztabu Partyzanckiego, który mówi, że w LIKWIDACJI GARNIZONU NIEMIECKIEGO w Koniuchach brało udział 120 Czerwonych Partyzantów, a raportem AK, który mówi o dokonaniu zbrodni na polskiej wsi przez ZGRUPOWANIE 2000 partyzantów sowieckich i żydowskich. Partyzant żydowski o nazwisku Gelpern napisał: OTRZYMALIŚMY POSIŁKI Z KOWIEŃSKIEGO GETTA, co świadczy, że Zdzisław Izaak przyprowadził 1800 policjantów żydowskich z Kowna na podstawie rozkazu Martina Bormanna-Kaganowicza, który był niemieckim szefem HSKZPRN.
Białoruś poniosła największe straty w II wojnie światowej, gdyż zginęło tam 25% ludności – w wyniku okupacji przez Czerwoną Partyzantkę, która wytępiła najpierw partyzantkę polską. Do tego tryumfu Czerwonej Partyzantki przyczynił się mój ojciec, gdyż zgodził sie na podróż urzędującego w naszym domu szefa Polski Niepodległej Edmunda Baranowicza i dowódcy wołyńskiej brygady PN Roberta Satanowskiego samolotem do Moskwy, gdzie ci zawarli ze Stalinem umowę o tworzeniu na Polesiu i Wołyniu Czerwonej Patyzantki. Polegało to na wykupywaniu czerwonoarmistów z obozów niemieckich, które były na Lubelszczyźnie PRZEPEŁNIONE, w którym to celu Stalin przysłał do mego domu pełnomocnika tajnych kont szwajcarskich, Aleksandra Skotnickiego-Zemstę, którego moi rodzice identyfikowali z Szymonem Wiesenthalem. Wiosną 1942 Zemsta odszedł na Polesie, gdzie okazał się funkcjonariuszem HSKZPRN, a powrócił w początku 1944 w związku z zamordowaniem przez jego ludzi mojej ciotki Olgi Moniuk, gdyż ta nie chciała się oddać Żydowi.
Moi rodzice mówili, że polscy partyzanci zawsze kupowali a Sowieci i Żydzi NIE PŁACILI – co było powodem tragedii w Koniuchach. Czytałem, że dowódcy polscy – co było chyba przed likwidacją polskiej partyzantki na Białorusi – żądali od dowódców sowieckich, żeby nie zabierali na AKCJE APROWIZACYJNE Żydów, jako skłonnych do rabunku, gwałtów i mordów. Czytałem też taką fikuśną rzecz, że żydowscy dowódcy chorowali z PRZEJEDZENIA MIĘSEM, a niektórzy mieli haremy.
Śp. Czesław Wójcik, ojciec Tomasza z Solidarności, mówił mi, że moczarowcy uprowadzali dziewczyny – a gdy ojciec się stawiał to KULA W ŁEB a dziewuchę brali. Tego nie mówił mi mój ojciec, który lżył Moczara. To było na Lubelszczyźnie a na Białorusi było 20 razy gorzej. Ojciec mój wymógł na radzie politycznej SN likwidację sztabu NKWD w Lasach Janowskich, gdzie zdobyto archiwum do walki z AK i NSZ. Korczyński, który uciekł, zawiadomił o tym przez radio Stalina, który kazał Gomułce i Kowalskiemu WYMORDOWAĆ ŻYDÓW – żeby odium spadło na NSZ – co było potem powodem katowania wykonujących ten rozkaz komunistów.
Ojciec został aresztowany przez UB i osadzony na Zamku lubelskim, ale matka pojechała do konsulatu USA w Królewcu, wiec ojca wypuścili, gdyż Sowieci obawiali się, że II NSZ opublikuje zdobyte w Janowie Archiwum NKWD.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Józef Szaniawski, ROCZNICE I UKŁADY, Nasz Dziennik, 6 VIII 2008, s. 16

JSz pisze, że w ciągu ostatnich 250 lat Niemcy i Rosja zawarły kilkanaście układów i traktatów przeciw Polsce, ale nigdy stosunki między nimi nie były tak DOBRE jak obecnie. Mogę dodać, że Rosja została zniszczona Konwencją Alvenslebena, której funkcjonariuszem był Fiodor Dostojewski – więc jeśli przewodnik powie, że tu W RULETKĘ grał Dostojewski to trzeba wiedzieć, że za pieniądze z obrzydzania Polaków.
Konwencję Alvenslebena wymyślił Clausewtz dla OTRUCIA ROSJI. Przewidywał, że Prusy czeka 2 wojny o Zjednoczenie Niemiec, a gdy zwracano uwagę na Rosję to MILCZAŁ. Tych wojen było jednak 3, gdyż car zgromadził w Królestwie 360-tysięczną armię i kazał Danii anektować Holsztyn, ale został skontrowany powstaniem styczniowym, a po 2 tygodniach podpisał Konwencję Alvenslebena, która była KAPITULACJĄ wobec Prus, Anglii, Turcji, Persji, Chin, Japonii i USA. Potem DZIĘKI Konwencji Alvenslebana, która otwierała Niemcom drzwi każdego pałacu rosyjskiego, Rosja zakupiła Dług Sułtański z GWARANCJĄ kapitału historycznego Troi Schliemanna, która była Wielkim G, a gdy Grecy dali Denikinowi Konstantynopol to ten zagroził Polakom NIEMCAMI jeśli nie oddadzą mu Chełma i Białegostoku.
Niemcy stworzyli Armię Czerwoną, finansując i dostarczając 300 tysięcy najemników, a podczas wojny polsko-bolszewickiej dostarczały Rosji Sowieckiej pomocy, m. in. uzbrojenia dla Czerwonej Gwardii - ale wymiar strategiczny i polityczny miało dostarczenie po Bitwie Warszawskiej przez Reichwehrę ACz GAZÓW BOJOWYCH, którymi ta stłumiła powstanie eserów.
JSz pisze, że niektóre traktaty antypolskie były tak tajne, że w ogóle nie były podpisywane, ale DZIAŁAŁY. Do takich należała Hitlerowsko-Stalinowska Konwencja Zwalczania Polskiego Ruchu Niepodległościowego, która – gdyby nie Międzynarodowa Konferencja NKWD-SS w Zakopanem byłaby tylko mitem czy Domysłami Polaków. Na tej konferencji potępiono Polskę jako państwo antysemickie, które SWYM ANTYSEMITYZMEM wywołało wojnę światową - ale wobec likwidacji Polski już nic nie stało na drodze do SPRAWIEDLIWEGO pokoju europejskiego, czyli że Międzynarodowa Konferencja ogłosiła się Preliminarzem Konferencji Pokojowej. Szkopuł był jednak w tym, że FASZYSTOWSKIM komisarzem Churchilla był Władysław Sikorski.
JSz zastanawia się, czy urzędowanie Reicha-Ranickiego na PRASKIM HRADCZANIE w Niemieckim Komitecie NKWD i Najwyższym Sądzie SS w latach 1943-44 nie było antypolskim współdziałaniem hitlerowsko-stalinowskim? Ja uważam jednak, że chodziło o niemiecką bombę atomową, wypróbowaną na Ławicy Odrzańskiej w roku 1943 i pod ziemią w Turyngii w r. 1944. Niemcy chcieli tej bomby użyć przeciw Leningradowi w czasie Letniej Ofensywy ACz, ale jedyny przystosowany dla tej bomby Hainkel był PROTOTYPEM i rozbił się na polowym lotnisku w Łucku. Powodem było zrycie lotniska przez susły, których Sowieci i Niemcy nie wytępili, bo polskie lotnisko polowe nie było im potrzebne, ale Niemcy, żeby ukryć Olbrzyma i załadować nań bombę atomową, która była wielkości pulmana, skierowali go na Susłowo o czym dowiedział się CAŁY ŁUCK. W Łucku było największe lotnisko we wschodniej Polsce więc Olbrzym mógł lądować tylko tam. Mój znajomy był ze 3 razy w tym Olbrzymie, którego załoga liczyła 10 osób. Hainkel robił już Olbrzymy, ale miały być one dopiero montowane w Norwegii jako WUNDERWAFE – czyli że broń najbardziej tajna została ujawniona Polakom - co Generał Jaruzelski skomentował: PROWADŹ WODZU NA KOWNO.
Reich-Ranicki mógł negocjować z ramienia dowódcy Frontu WISŁA Heinricha Himmlera zawieszenie broni między Hitlerem a Stalinem, skutkiem czego był zamach na Rokossowskiego pod Mińskiem Mazowieckim. Po wynegocjowaniu rozejmu Nuklearny Hainkel został jednak zniszczony przez sowieckiego kamikadze więc Stalin nakazał ofensywę Zimową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdzisław Krasnodębski, TRUPIA CZASZKA NA RODZINNYM ZDJĘCIU czyli Europa bez polaczków, Rzeczpospolita, 16-17 VIII 2008, s. A20-21

Komissarenbefehl był wskazaniem wykonawczym DES ANTIKOMUNISTISCHBEFEHLS Wehrmachtu na podstawie śledztwa Abwehry w Białymstoku i Jedwabnem, gdzie urzędowała Golda Meir. Z Antikomunistischbefehl wynikał przymus mordowania ukrywających Żydów Polaków z RODZINAMI, więc na podstawie Rozkazu Antykomunistycznego zamordowano w Polsce 200 tysięcy ukrywających się Żydów i 300 tys ukrywających ich Polaków. Przebywający w Białymstoku z Himmlerem podczas tego śledztwa Heydrich wydał dyrektywę uzgadniającą stosunek SS do Antikomunistischbefehl, w której czytamy, że MOŻNA inspirować autochtonów do pogromów antysemickich, w czym chodziło o tuszowanie krwawego śledztwa Abwehry w Białymstoku i Jedwabnem. Wg tej dyrektywy to Polacy nie byli już największymi wrogami Rzeszy.
Bawarczyk Heinrich Himmler był familiantem niemiecko-amerykańskich bankierów von Schroeder w Kolonii, którzy przybyli do Niemiec z Odessy z frankistami polskimi. Wg śledztwa Bundestagu ws. hitleryzmu i holokaustu, opublikowanego częściowo w książce „Hitler założycielem Izraela” to w procesie o ojcostwo Alojza, ojca Adolfa, sąd zasądził alimenty młodemu Frankenbergerowi, którego ojciec miał bank w Grazu i kancelarię adwokacką w Wiedniu. Frankenbergerowie byli powróconymi na łono synagogi Frankenbergami śląskimi, którzy wywodzili się od palatyna Śląska, Franka-Wszebora-Frankensteina, który przybył do Polski z dworem Rychezy. Frank, od którego pochodzi niemiecka nazwa Ząbkowic, był z haremu Roberta Złodzieja i był wg węgierskiego dramatu narodowego największym wampirem średniowiecza, co było dziedziczne, gdyż Frankenberg-Frankenstein ze Świdnicy jest największym wampirem baroku.
Himmler i Boski Adolf jako Frankenberger byli więc RODOWCAMI, co mogło wpłynąć na wtajemniczenie Adolfa przez Heinricha w plan opanowania USA przy pomocy rewolucji nazistowskiej. Rewolucja ta miała wybuchnąć w Niemczech, jako reakcja antysłowiańska. Podbój słowiańszczyzny zapewniał pakt ANTYKOMINTERNOWSKI, sformułowany przez teoretyków faszyzmu: Keynesa, Churchilla i Paderewskiego, jednak po zrealizowaniu tego planu Słowianie mieli być eksterminowani jako „rasa bezwartościowa” i nowa formuła kapitału kryminalnego wynikająca ze SŁOWIAŃSKIEJ kwalifikacji bolszewizmu - która to praktyka miała być przeniesiona do USA dla eksterminowania Murzynów.
Gdy jednak piłsudczycy odmówili przystąpienia do Paktu Antykominternowskiego to zaistniała konieczność likwidacji Polski do spółki z Sowietami, czym był pakt Ribbentrop-Mołotow, który zawierał tajną klauzulę o wysiedlenia Polaków na Syberię jako niewolników, co dawało EUROPĘ BEZ POLACZKÓW. Jeden lwowiak opowiadał mi, że sprawę deportacji Polaków omawiano na Kremlu z deportacją FINÓW, i wtedy padł kontrargument, że wysiedlenie Finów stanie się odstraszającym przykładem dla Europy. Wobec tego pitrowcy zaproponowali, żeby Polaków przesiedlić do Finlandii, co zapobiegnie degradacji gospodarczej tego kraju; Francuzi czy Włosi nie rozróżnią Polaków od Finów a Szwedów STERRORYZUJE SIĘ.
Gdy Wehrmacht zażądał USUNIĘCIA ŻYDÓW JAKO KAPITAŁU KRYMINALNEGO to Hitler zaczął mówić o wysiedleniu Żydów na Madagaskar przy pomocy floty francuskiej, do czego okazał się potrzebny podbój przez Włochów Egiptu. Jeśli głównym celem II wojny światowej było założenie tajnych kont izraelskich to zasadne jest pytanie, czy Hitlerowi w ogóle o WYGRANIE WOJNY chodziło? skoro rewolucji nazistowskiej nie udało się przenieść do USA. Wg śledztwa Bundestagu to Hitler był żydem i ŻYDOFILEM, toteż mogło mu nawet zależeć na zajęciu Europy przez żydokratyczną Rosję, bo czerwony bolszewizm był sprawniejszy od białego, jaki reprezentowali Hitler i Himmler spod znaku PSIEJ Czaszki z Piszczelami ze SKARBU Iwana Groźnego.
Hitler nie był wprawdzie jezuitą z Odessy, ale pochodził od Roberta Złodzieja. Królowie francuscy byli szefami dintojry paryskiej, którą po wygnaniu na mocy pokoju w Hubertusburgu przygarnął Fryderyk Wielki, tworząc pruski Sztab Wojny Handlowej i Gospodarczej.
W rozmowie z prof. Fiedorem z Instytutu Niemcoznawczego UWr wyraziłem przypuszczenie, że Hitler OCALIŁ ŻYDÓW. Jeśli Wehrmacht uznał Żydów za Żołnierzy Stalina po powinni być oni – wg niemieckiego prawa wojennego, że jeńców traktuje się tak, jak są traktowani żołnierze własnej armi wzięci do niewoli przez przeciwnika – skoszarowani w obozach dla czerwonoarmistów, na co Profesor odpowiedział, że WYNIKAŁO TO Z ANTIKOMUNISTISCHBEFEHLS. Polski ambasador w Meksyku, który był u brata na żydowskim weselu w Legnicy, mówił, że WSZYSCY ŻYDZI SZPIEGOWALI DLA STALINA. Miał zadrę do brata, za jakiś kapitał chruszczowowski. - Może chodziło mu o ukoronowanie się Chruszczowa skalpem Stalina na ANTYCHIŃSKIEGO protektora Australii za 400 mld $ USA? Słyszałem, że 200 mld z tej sumy Żydzi z Australii ściągnęli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POLACY POSZUKUJĄ SKARBU INKÓW, Fakt, 21 VIII 2008, s. 24

Do poszukiwania Skarbu Inków Polacy maja prawo z racji testamentu Inków na zamku w Niedzicy, ale powinni zaprosić do tego Słowaków, Węgrów i Czechów. Autorem testamentu jest ostatni Inka, Tupac Amaru II, który został uśmiercony okrutnie przez Hiszpanów w r. 1781. Testament obejmuje Skarb Inków, o którym Tupac Amaru zeznawał szczegółowo przed sądem hiszpańskim – jakby mu zależało, żeby Hiszpanie wysłali tam ekspedycję, na która mogła czekać jakaś rezerwowa armia inkaska? Skarb Inków miał być większy od Skarbu Czimów w Ekwadorze, który miał ważyć ponad 6 tysięcy ton złota i drogich kamieni, i został ponoć znaleziony po II wojnie światowej przy pomocy HELIKOPTERA. Jak piszę m. in. w poście „średniowiecze - 20 IV br” to zdobywca Peru Francesco Pizzaro wysłał do Hiszpanii co najmniej 17 tysięcy ton srebra i złota, ale został zamordowany za przywłaszczenie ZBYT DUŻEJ części łupu.
W postach na temat Indiany Jonesa wyrażam przypuszczenie, że Skarb Inkow był w Macchu Pichu, które na nic innego się nie nadawało. Odnalazł je zięć Tifaniego z Nowego Jorku, Hiram Bingham III – pierwowzór Indiany Jonesa. Został on prawdopodobnie wysłany przez amerykańskich nafciarzy do Ameryki Południowej w celu zabicia Percy'ego Fawcetta, który szukał nad Amazonką ropy naftowej dla uwolnienia Anglii od naftowego szantażu amerykańskiego. Anglia uniknęła wtedy rozszarpania przez USA i Niemcy dzięki znalezieniu ropy NIGERYJSKIEJ.
Byli też inne Indiany Jonesy, z których jeden oświadczył w Oświęcimiu, że ANTYSEMITÓW NALEŻY ROZSTRZELIWAĆ. Doznałem satysfakcji, gdy przeczytałem w Der Spiegel, że został nie tylko bankrutem, ale i POŚMIEWISKIEM – bo miast wygadywać bzdury mógł przyjechał do Wrocławia i pogadał ze mną o Skarbie Świątyni a wówczas nie tylko nie straciłby milionów ojca, ale zostałby MILIARDEREM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marta Landau, POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ ARKI – Arka Przymierza dawno rozpadła się w pył, ale wielu wciąż jej szuka, Wprost, 31 VIII 2008; Z Waldemarem Rekściem, członkiem zarządu gdańskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zabytkami, rozmawia Piotr Czartoryski-Sziler, GDAŃSKIEMU ZESPOŁOWI STAROMIEJSKIEMU GROZI DEGRADACJA, Nasz Dziennik, 25 VIII 2008, s. 11

Poszukiwacze Arki skaczą sobie do GARDEŁ, wobec czego bezpieczni są ci, którzy są przy moich Arkach Przymierza. Arka ABISYŃSKA nie miał nic wspólnego z SYNAJSKĄ, czyli Sueską, gdyż I była LEKTYKĄ króla etiopskiego, który oblegał Teby Stubramne, po którego śmieci armia obwołała regentem Mojżesza, dając mu za żonę królową-wdowę Adonisę, a II była lektyką Mojżesza jako Skarbnika Sueskiego.
Teby UWOLNIŁ książę Echnaton, który – z inspiracji Nefretete – spacyfikował je i zagarnął skarbiec Amona, dzięki czemu wstąpił na tron jako Amenhotep IV i sfinansował Herezję Amarneńską. Potem amnestionował Mojżesza dając mu urząd Skarbnika Sueskiego, gdzie było Złoto Afryki z drenażu za żelazo i stal ŚLĄSKĄ. Faraon Szaszank zabrał prawdopodobnie lektykę Salomona jako dzieło sztuki, której używał, więc regaliem egipskim raczej nie była.
Nie jest prawdą, że Babilończycy zniszczyli I Świątynię Salomona, bo zarekwirowali ją na garnizon, gdyż była to cytadela broniąca Wielkiej Jerozolimy od NO. Ponieważ Persowie też nie oddali Świątyni Salomona więc Żydzi musieli zbudować świątynię JEROZOLIMSKĄ – na podobieństwo salomonowej. Świątynię Salomona odzyskał dopiero Herod I budując dla Rzymian Cezareę Palestyńską, a rozebrali ją Omajadowie, żeby zbudować tam zespół pałacowy za kontrybucję CHIŃSKĄ.
Sprawa REKONSTRUKCJI Teatru Szekspirowskiego jest dla Gdańska sprawą podrzędną. Dla przemysłu turystycznego ważne jest adaptowanie zespołu cytadelowego na zespół hotelowy, z rekonstrukcją zamku Gockiego na Cytadeli Napoleona, oraz budowa podobnego zespołu portowego. Festiwal Szekspirowski trzeba oddać Płockowi, gdyż tam jest ŚWIATOWY kapitał historyczny. Centrum płockiego festiwalu szekspirowskiego powinien być zrekonstruowany pałac Lecha Afrykańskiego na terenie Ogrodu Zoologicznego, gdzie rozegrał się Dramat na Płockiej Skarpie, archetyp Hamleta. Była to KOPIA pałacu Merowingów na Oversburgu w Kolonii.
WR podaje jako dobry przykład DECYZJE ws. zamku Przemysława – więc czyżby dotyczyły one zamku na Cytadeli poznańskiej? którą trzeba też zagospodarować na cele turystyczne – zwłaszcza, że jest tam kolejka forteczna, którą można przebudować na metro, jak na cytadeli krakowskiej.
DODATKOWYM atutem turystycznym Gdańska jest skandynawski jachting – choć Kanał Centralny do Dunaju zdaje sie być sprawą odległą, ale po odbudowie zamku Gockiego na cele muzealne powtórzy się kazus wrocławski, gdzie wykazałem, że muzeum BĘDZIE MIAŁO 10 RAZY WIĘCEJ ZWIEDZAJĄCYCH.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Wto Sie 26, 2008 9:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Wieczorkiewicz, MASAKRA WOŁYŃSKA - Ogromna różnica w liczbie ofiar nie pozwala stawiać znaku równości między ludobójstwem UPA a samoobroną AK. „Polaków wycinać w pień” - rozkazał dowódca UPA Roman Szuchowicz, Wprost, 31 VIII 08, s. 72-74

W Wołyńskiej Makabrze rzeczą w Europie nieznaną jest powszechny SADYZM. Hrabia Czeszejko-Sochacki mówił mi, że gdy uciekali spod Równa to pamięta hałdy ziemi, z których STERCZAŁY RĘCE z rozpostartymi palcami – czyli że Polacy byli zakopywani ŻYWCEM. Ormian zwykle pędzono BEZ CELU, a gdy padali w upale z pragnienia i głodu to dobijano ich bagnetami, gdy na Wołyniu było to zwykle wydłubywanie oczu, obcinanie nosów i genitaliów, wbijanie kobietom kołków i obcinanie kobietom piersi z puszczaniem WOLNO. Szczególną karierę zrobiło rozcinanie brzuchów i wyciąganie rękami WNĘTRZNOŚCI, tak że śmierć od kuli czy noża była przywilejem. PW zwraca uwagę, że było to PONAD zbrodnie bolszewickie, ale bolszewicy w więzieniach lwowskich dopuszczali się aktów sadyzmu na miarę banderowską.
PW nadmienia, że partyzantka bolszewicka przy pacyfikacji polskich wiosek udawała UPA a ukraińskich AK. Mój kuzyn, Mikołaj Moniuk, był adiutantem sowieckiego dowódcy polskiego batalionu w Bieszczadach. Był to zawodowy prowokator, rozpalający nienawiść polsko-ukraińską.
Banderowcy wcale nie wynaleźli tej techniki uśmiercania, gdyż po raz I przeszła przez Europę fama SADYZMU podczas najazdu armii Iwana Groźnego na Inflanty. Mongołowie mordowali a Rosjanie piekli na ogniu i obdzierali ze skóry, a proszącym o litość cywilom wykłuwali oczy i puszczali WOLNO. To przeniosło się na Ukrainę w czasie powstań kozackich, ale już wcześniej Drakula, czyli Wlad Palownik, zostawiał za sobą lasy z nabitymi na zaostrzone gałęzie ciałami – dzięki czemu zyskał PRZEBACZENIE SUŁTANA. Kiedyś wyraziłem się, że Osmańska Turcja była takim zajobem jak bolszewicka Rosja, na co Hrabia Kurowski krzyknął, że pod względem sadyzmu bolszewicy nie umywają się.
Wniosek z tego jest taki, że sadyzm Iwana Groźnego, który miał lożę do przyglądania się PUBLICZNYM sadyzmom, został przyniesiony do Rosji przez Opryczną – turecką protektoralną policję polityczną z haremów sułtańskich, która było ceną za KIJÓW. Sadyzm ten nie był niewątpliwie ideologiczny i kulturowy, ale nie irracjonalny, gdyż każdy podejrzany o posiadanie złota był mazany smołą, na skutek czego skarbiec Iwana był NAJWIĘKSZY. Po wydarciu Nowogrodowi dystrybucji złota syberyjskiego Opryczna ROZWIĄZAŁA SIĘ, gdyż weszła już w struktury feudalne i nie chciała brać odium wymordowania dynastii, co nie zupełnie się udało, choć syn wybitnego oprycznika, car Borys Godunow, jest czczony w Rosji jako ofiara „polskiego terroru”.
Podczas Smuty Opryczna przewiozła skarbiec Iwana do tureckiej wówczas Kaczawy-Odesy skąd podjęła grę polityczna dla stworzenia państwa ŻYDOWSKIEGO na Ukrainie, o co Polacy pomawiali ŻYDOWSKIEGO GANGSTERA Kardynała Richelieu. Podczas bitwy pod Chocimiem do Sahajdacznego przybyło poselstwo francuskie z propozycją przejścia na stronę turecką, a Kozak odpowiedział: GODZI SIĘ WAS WBIĆ NA PAL, ALE NIECH TO ZROBI KRÓL.
Moim zdaniem sadyzm ukraiński pochodzi z haremu Sulejmana Wspaniałego, a pojawił się na Wołyniu w II wojnie światowej, gdyż Stalin wypędził Chruszczowa, który na radzie wojennej w Stalingradzie ZŁAMAŁ SAMOWŁADZTWO, dzięki czemu wojnę wygrał nie Hitler a Leningrad. Chruszczow, który był agentem narodowców wielkopolskich, przybył do wołyńskiej brygady Polski Niepodległej, której dowódca, Robert Satanowski – który z moim ojcem zakładał konspirację antybolszewicką na Wołyniu – udzielił mu poparcia przy tworzeniu armi palatynackiej Istrebitelnyje Bataliony. Ponieważ armia ta ZAGROZIŁA państwu Hitlerowsko-Stalinowskiej Konwencji Zwalczania Polskiego Ruchu Niepodległościowego, którego komisarzami byli 2 Kaganowiczowie ( II nazywał się Martin Bormann) i Raul Wallenberg, więc TRZEBA było wydłubać Polakom oczy – i dlatego podczas wojny ukraińskiej Polki wydrapywały oczy ŻYDOM.
Ukraińskimi i białoruskimi dywizjami NKWD dowodził Generalissimus Stalin, który został wzięty do niewoli przez Sierżanta Jaruzelskiego, którym dowodził Marszałek Rola-Żymirski, a tym Marszałek BRYTYJSKI Broz-Tito, który ułaskawił Stalina, ale złota sowieckiego mu nie oddał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Smoleński, CZY PAŃSTWO IZRAEL MA W OGÓLE SENS? Gazeta Wyborcza, 26 VIII 2008, s. 12

Artykuł jest marny, ale pytanie ciekawe, bo dotychczas było zadawane pod adresem Polski. Gen. Gribow, dowódca Północnej Grypy AS w Legnicy wyraził się, że „”Nikomu nie jest potrzebny pas Ziemi Niczyjej między Berlinem a Smoleńskiem” - co było odstępstwem od Denikina, który za Ziemię Niczyją uważał obszar na zachód o Białegostoku. Komisja niemieckiego Sztabu Generalnego uznała jednak za GŁÓWNEGO winowajcę klęski II Rzeszy Romana Dmowskiego, który zadał Niemcom 2 DECYDUJĄCE ciosy, a Heinrich Himmler na wieść o wybuchu powstania warszawskiego powiedział, że TO WYJĄTKOWA OKAZJA, ŻEBY ZNISZCZYĆ MIASTO, KTÓRE OD 5 WIEKÓW BLOKUJE NAM WSCHÓD – czyli, że „kwestionowanie Polski” mądrym nie jest.
PW pisze rapsodycznie: Samotny Izrael w Wojnie Sześciodniowej – jakby nie było uderzenia floty powietrznej USA na lotniska egipskie i ataku NUKLEARNEGO na Kair, odwołanego przez MacNamarę, gdyż radiotelegrafista fregaty Liberty nadawał na cały świat JESTEŚMY ATAKOWANI PRZEZ FLOTĘ IZRAELSKĄ, co Nixon załatwił nazwaniem Cherubina Hitlera DZIECKIEM HOLOKAUSTU. Samoloty amerykańskie PRZED Wojną Sześciodniową wystartowały z martwego pola, co było trykiem spod Midway dzięki Polskiej Enigmie, co też świadczy o przydatności Polski.
Stalin miał JEDYNEGO sojusznika, któremu ufał. Nazywał się on Adolf Hitler, gdyż celem obu było założenie tajnych kont izraelskich. Tajne konta szwajcarskie założyła Katarzyna Wielka w celu wykupienia władzy w Paryżu, gdyż tylko w ten sposób mogła anektować Kijów. Gdy przy tłumieniu konfederacji barskiej Rosjanie postawili garnizon w cytadeli kijowskiej to 4 burmistrzów Kijowa udało się do Berlina, żeby przypomnieć obietnice Fryderyka II.
Zostali przyjęci przez Kronprinza, który oświadczył, że nic mu nie wiadomo o rosyjskich prawach celnych w Kijowie, a jeśli będą roszczone to powinien być powiadomiony. Morska potęga Turcji opierała się na litewskim drewnie, którym handlował Kijów – z której to racji Polska miała dostęp do Morza Czarnego do końca XVIII w. a Zaporoże jako Nowa Serbia odpowiedziało ZBROJNIE na I rozbiór Polski, zmuszając Patiomkina do wycofania za Dniepr. Eksponowane w atlasach wschodnie granice Polski pochodzą w kancelarii Katarzyny dla tajnych kont szwajcarskich.
Tajne konta szwajcarskie Katarzyny były reformą łykaczyzmu złota, przy pomocy jakiej to techniki finansowej Żydzi wykupili Rzym, finałem czego był POŻAR RZYMU – o czym piszę w książce „Incydentu nie było”. Ponieważ celem Stalina i Hitlera było przetworzenie tajnych kont szwajcarskich w izraelskie więc byli NAJWIĘKSZYMI PRZYJACIÓŁMI. Hitler miał tylko jednego przeciwnika, który nazywał się LENINGRAD, który wygrał wojnę dopiero po złamaniu przez Chruszczowa samowładztwa na radzie wojennej w Stalingradzie.
Jak piszę w „Incydentu nie było” to obaj kandydują do tytułu Założycieli Izraela – bo Hitler wydał dla SS rozkaz OBRZEZAĆ SIĘ I IŚĆ NA PODBÓJ PALESTYNY, ŻEBY PRZY POMOCY TAJNYCH KONT SZWAJCARSKICH PRZENIEŚĆ WŁADZĘ Z MOSKWY DO TEL AWIWU, a Stalin przeznaczył na wojnę palestyńską 2 miliony rekrutów z haremów bolszewickich, ale okazali się nieprzydatni więc zostali wysłani do USA dla obsługi kapitały stalinowskiego, a PRAWDZIWA WOJNA PALESTYŃSKA rozegrała się na Ukrainie. USA musiały przystąpić do wojny o Kosowo, gdyż tylko Kosowarzy poparli mnie, gdy oprotestowałem wyrok sądu w Londynie ws. obligacji amerykańskich dla Czang-kai-szeka na 2 tysiące miliardów $ ZŁOTYCH.
Dzięki kapitałowi stalinowskiemu i hitlerowskiemu USA są rządzone przez tajne konta izraelskie, których negowanie grozi Amerykanom upadkiem i POWYBIJANIEM ZĘBÓW. Amerykanie już dziś chodzą w NIE SWOICH spodniach i kieckach, jak Rosjanie, którzy obudzili się po kapitulacji w Reykiawiku goli i bosi i na nie swojej ziemi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prof. Iwo Cyprian Pogonowski, WRZESIEŃ 1939 JAKO WOJNA ŚWIATOWA, TV TRWAM; 01 IX 2008

PICP powiedział, że w Lipcu lub Sierpniu 1939 szef Abwehry Komandor Canaris powiedział Heydrichowi, że wojna z Polska to wojna ŚWIATOWA, która będzie powtórką z roku 1918 – czym naraził się Hitlerowi. Ponieważ generałowie pruscy nie godzili się na wojnę z Polską BEZ SOJUSZU Z ROSJĄ to Canaris zyskał awans na Admirała po pogratulowaniu Hitlerowi SOJUSZU ZE STALINEM. Generałowie Pruscy wracali do Testamentu Bismarcka, który mówił, że największym wrogiem Niemiec są Polacy, co PICP tłumaczy DOSŁOWNIE jako zalecenie eksterminacji Polaków – czyli że Kalahari i Armenia były POLIGONAMI dla akcji nadwiślańskiej. Żelazny Kanclerz tłumaczył, że to dzięki polityce polskiej Prusy stały się mocarstwem i zjednoczyły Niemcy: JEŚLI NIE ODEŚLEMY POLAKÓW DO HISTORII TO WYSTAWIĄ NAM RACHUNEK, nie tylko za Śląsk. To odsyłanie Polaków do historii polegało na karmieniu Rosjan, Francuzów i Amerykanów, a ostatnio Anglików, fekaliami pruskimi i hitlerowskimi.
Wg PICP to Holokaust zaczął się dopiero po bitwie Moskiewskiej, która była największym sukcesem Niemców, gdyż zginęło w niej 2 miliony Sowietów i 0,5 mil Niemców – gdy dotychczas podawano, że straty w tej NAJWIĘKSZEJ BITWIE W HISTORII wynosiły 1,7 miliona - 2 : 1 dla Niemców. To kryterium Holokaustu zgadza się z formułą Instytutu Niemcoznawczego UWr, że podstawą Holokaustu był ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, wydany na podstawie śledztwa Abwehry w Jedwabnem i Białymstoku. W r. 1968 mówiono, że Holokaust jest największym biznesem: Niemcy płacą Żydom za Szoach a Żydzi odpłacają Niemcom koncesjami amerykańskimi, tak że można mówić, iż to NIEMCY WYGRALI WOJNĘ.
Canaris stwierdził w Sierpniu 1939, że WOJNA ŚWIATOWA JEST PRZEGRANA a pruskie Gry Wojenne w Berlinie i Moskwie wykazywały upadek Moskwy, której Hitler widocznie nie mógli zająć ze względu na Leningrad, który był w stanie kontynuować wojnę z Uralu, któremu Łowczy Siedmiogrodu nie mógł zagrozić z powodu BRAKU lotnictwa strategicznego. Z Gier Wojennych jedna i druga strona wyciągnęła wniosek o potrzebie Brutalizacji Wojny, co zwróciło się przeciw Polakom, których Hitler w domyśle winił po bitwie Moskiewskiej za zburzenie mu globalnego planu strategicznego. PICP twierdzi, że wobec odmowy Polski wejścia do Paktu Antykominternowskiego Niemcy Uralu zająć nie mogli, a co najwyżej Kaukaz.
Miast Parady Zwycięstwa został więc Bronisław Geremek dla otrucia Anglosasów fekaliami Boskiego Adolfa.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Wto Wrz 02, 2008 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 3 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group