Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Henryk Suchar, SMUTA CZASÓW CARA PUTINA – Na polskie ekrany wchodzi superprodukcja „1612”. Film o wypędzeniu Polaków z Kremla to państwowotwórcza propaganda i nie podoba się nawet Rosjanom (s. 56-57); Jerzy T. Bąbel, GDY OJCIEC ZJADAŁ SYNA... - Rocznica wypędzenia Polaków z Kremla w 1612 r. celebrowana jest w Rosji jako narodowe święto. W ten sposób nasi sąsiedzi podnieśli do rangi sacrum największy chyba skandal w dziejach polsko-rosyjskich. Nasz sarmacki kanibalizm (s. 58-60), Focus HISTORIA, 9/2008

Na Górze Athos jest wojna między integrystami a antykatolikusami, którzy pod sztandarem PRAWOSŁAWIE, ALBO ŚMIEĆ protestują przeciw jakimkolwiek stosunkom z Watykanem, grożąc wysadzeniem zaminowanego klasztoru jeśli będą usuwani siłą. Każdy ma prawo do NIEUTRZYMYWANIA STOSUNKÓW, ale Republika Athos stosunki z Watykanem utrzymywać musi, a jeśli musi to dobrze byłoby, żeby przez Kościół Armeński.
Jest to o tyle ciekawe, że Święto Narodowe Rosji z okazji WYMORDOWANIA Polskich Ludożerców ma charakter wyznaniowy, gdyż Patriarcha Prawosławny ZABRONIŁ sprzedawania Polakom żywności, wobec czego Polacy musieli jeść trupy, gdyż polskie prawo nie przewidywało rekwizycji, toteż spichrze były PUSTE a Polacy „słaniali się z głodu”. Jeśli jednak ktoś to uznaje za wyższość cywilizacji OPRYCZNEJ nad łacińską, jaką reprezentowali Polacy, to się myli.
Bunt antyakolikusów miałby sens, gdyby zakupili u mnie kataster Wielkiej Jerozolimy – jak to proponowałem Republice Athos – bo wówczas mogliby dyktować katolikom warunki, ale Car Władymir o to nie zadbał, wobec czego muszą się bronić przed policją grecką groźbą zdetonowania 2 ton dynamitu. Ja im jednak radzę, żeby wpuścili do swego klasztoru jak najszybciej Ormian.
Ma to analogię w oskarżaniu Polaków o o wymordowanie 20 tysięcy czerwonoarmistów w polskich obozach jenieckich w r. 1920, gdy wiadomo było, że to Sowieci mordowali wziętych do niewoli Polaków. Koronnym argumentem sowieckim jest podpisanie przez Sikorskiego WYROKU sądu polowego na batalionie Gwardii Czerwonej, który w nocy zaskoczył polski batalion podczas snu i wymordował go, a kilka godzin później został wzięty przez Polaków razem z trupami ofiar.
Ponieważ większość reklamowanych zmarła w Tucholi, która była pod administracją narodowców wielkopolskich, którzy mieli dobry stosunek do Rosjan, więc już z tego względu wygląda to nieprawdopodobnie. W obozie panowała hiszpanka i werbowano do armi Sawinkowa, która po pokoju ryskim wyjechała do Francji, a poza tym dochodzenie w tej sprawie było rzeczą ROKOWAŃ RYSKICH. W drodze ŁASKI polski rząd może się zgodzić na ekshumację cmentarzy jenieckich.
Jeśli Gruzini skarżą się, że w Brukseli jako adwokaci Rosji wystąpili Włosi, za którymi ustawiają się dyskretnie Francuzi, to powinni kupić u mnie Hipotekę Rzymu, czym ja jestem zainteresowany, żeby zniszczyć włoską konspirację seksualną i nadzieje Berluskoniego na przejęcie spadku po mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KENNEDYOWIE JAKO OFIARY niekompetentnej WOJNY Z MAFIĄ NOWOORLEAŃSKĄ

Wczoraj oglądałem film o mafii nowoorleańskiej, z którego wynika, że zabójstwa Kennedych były skutkiem wojny z mafią nowoorleańską. Mafia nowoorleańska była wybitnie narkotykowa, gdyż rozprowadzała narkotyki po całych Stanach, które ładowali w Gwatemali rybacy nowoorleańscy.
Z tego wynika, że Kennedyowie zapłacili głowami, gdyż nie pogadali z moim dziadkiem, którego Bierut wysłał do Waszyngtonu ws. kapitału amerykańskiego na Górnym Śląsku. Hitlerowskim komisarzem kapitału amerykańskiego był Flick a jego dyrektorem na Górnym Śląsku Preskot Bush. Z tego zaś wynika, że w r. 1944 Preskot Bush wyjechał do Gwatemali jako szef mafii nowoorleańskiej.
W książce „Incydentu nie było” piszę, że ekspert do mafii odeskiej Leonid Breżniew woził samolotem do Izraela platynę za głowę Prezydenta Kennedyego, co raczej potwierdza, że Prezydent był ofiarą wojny z mafią nowoorleańską, bo Oswald musiał zginąć jako łącznik Nikity i Fidela z mafią nowoorleańską – a że Leonid musiał wozić platynę to z racji akcesu Buszów do wielkiej polityki. Kennedyowie popełnili błąd przez nie uderzenie w I kolejności w rybaków nowoorleańskich.
Flickowi powinien podlegać Bronisław Geremek, którego ojciec był BABILOŃSKIM legislatorem wielkiego kapitału Zachodniego Wybrzeża USA. Wg śledztwa Bundestagu ws. hitleryzmu i holokaustu to Adolf Hitler był wnukiem młodego Frankenbergera, z czego wynika że Frankenbergerowie zainwestowali swe MILIARDY w biznes narkotykowy, a przez rewolucję nazistowską chcieli utworzyć w Ameryce DYKTATURĘ HITLEROWSKĄ.
Gdy zapytano amerykańskiego eksperta antysemickiego, czy polscy antysemici są rasistami to odpowiedział ODROBINĘ, bo Słowianie mają być GAZOWANI jak Murzyni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prof. Jerzy Robert Nowak, LUDOBÓJCZE RZEZIE NA KRESACH (2) – Gdy zastanawiamy się nad tak wielką liczbą polskich ofiar ludobójstwa na Kresach, cisną się 2 pytania: Czy nie można było zapobiec tak dużym rozmiarom Zagłady? Czy Polacy nie mogli szybciej i skuteczniej zorganizować samoobrony przeciw mordercom z OUN-UPA? Odpowiedź na I pytanie znajdziemy częściowo w książce GORZKA PRAWDA, autorstwa niekonformistycznego historyka Wiktora Poliszczuka; Nasz Dziennik, 6-7 IX 2008, s. 20-21

WP stwierdza, że wielkim ciosem dla Polaków, którzy stanowili 16% ludności Wołynia, była okupacja sowiecka, zwłaszcza że nowi okupanci, Niemcy, choć nieporównanie łagodniejsi wobec Polaków od Sowietów, stawiali na Ukraińców, jako „naturalnych wrogów Rosji”; Ukraińska Policja Pomocnicza była niemiecką formacją okupacyjną, która dokonywała zorganizowanych i masowych mordów na Polakach. Szeregi SS Galizien zapełniał OUN a jego zbrojna ekspozytura UPA współpracowała czasami oficjalnie z hitlerowcami, nie tylko przeciw partyzantce sowieckiej i polskiej.
Prof. Ryszard Szawłowski zaproponował, żeby ludobójstwu na Ukrainie – z racji na jego fenomen w historii Europy – nadać nazwę LUDOBÓJSTWA SADYSTYCZNEGO. Aleksander Korman w książce STOSUNEK UPA DO POLAKÓW NA POŁUDNIOWO-WSCHODNICH ZIEMIACH RZECZPOSPOLITEJ (Wrocław 2003) wylicza 362 techniki sadystycznego uśmiercania Polaków. To nie była oczywiście sztuka ludowa tylko SZKOŁY KATOWSKIE, w których celowała Hiszpania, ale tam takiej ilości sadyzmów chyba nie było. W tej konkurencji Hiszpanię przewyższała tylko Osmańska Turcja, gdzie tą tradycję mogła pielęgnować mafia odeska jako Opryczna, która – poprzez zamordowanie Dzierżyńskiego przez Stalina i Trockiego – zdobyła władzę w Związku Sowieckim. Opryczna była skutkiem napadu Iwana Groźnego na Kijów podczas KONRAKTOWEJ wyprawy na Krym, w skutek czego dostał się on pod protektorat turecki, narzędziem czego była NAJOKRUTNIEJSZA POLICJA POLITYCZNA W HISTORII.
Tak wybuch antypolskich rzezi w lipcu 1943, jak powołanie SS Galizien, było skutkiem bitwy stalingradzkiej, gdy Niemcy zdali sobie sprawę, że tworzona przez Chruszczowa a składająca się z 50% z Polaków armia palatynacka Istriebitelnyje Bataliony może zagrozić planom utworzenia przez Kaganowiczów (Łazara, Martina Bormanna, Raula Wallenberga i Adolfa Eichmanna) państwa żydowskiego na Ukrainie.
PJRN pisze, że BYŁY PRÓBY podniesienia Jedwabnego do symbolu martyrologii w II wojnie światowej, przy przemilczaniu „setek Polskich Jedwabnych na Ukrainie”, co jest ZACIERANIEM wojny ukraińskiej. Jedwabne nie jest jednak symbolem martyrologii, ale elementem Planu Barbarossa, złamanie którego w Jedwabnem spowodowało Holokaust, jako dość liche powtórzenie Genocydu Ormian.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeniesiono 24 XII 2008 r. na Sprawy Polityczne

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Gru 24, 2008 12:50 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej Wielowieyski, SZCZENIAK PRZY NIM MUSSOLINI – Władysław Gomułka o Bolesławie Piaseckim: Piasecki to był mój pomysł. Rosjanie tylko go nie rozstrzelali. To była cała ich robota; Gazeta Wyborcza; 13-14 IX 2008

Jan Engelgard w książce „Wielka gra Bolesława Piaseckiego” przyjmuję tą frazę Gomułki za Miłoszem, któremu ja NIE WIERZĘ. Mój ojciec siedział z Piaseckim na Zamku Lubelskim, gdzie codziennie były rozstrzeliwania, co robiono teatralnie, żeby wszyscy o tym wiedzieli. W książce „Incydentu nie było”, Gdańsk 2001, piszę, że Piasecki napisał list do Serowa, namiestnika Berii w Polsce, w którym powołał się na dokument Rotmistrza Sosnowskiego, który MÓGŁ być opublikowany przez nacjonalistów, czemu mógł zapobiec tylko ON, wobec czego Serow nazywał go „genialnym malczikom”, a ponieważ tego malczika znali WSZYSCY więc Miłosz kłamie.
Bolesław Piasecki dał się poznać, gdy na zjeździe narodowców w Gdyni nazwał z trybuny Marszałka KUKŁĄ Z BELWEDERU. Gdy przedłożono Marszałkowi akt aresztowania to ten żachnął się, że jest przeciwny niszczeniu młodych talentów: Poczekajmy, może jeszcze coś ciekawego powie. Rozłam w endecji w r. 1934 nastąpił z powodu tarcia między Paderewskim a Dmowskim: Z Endecji powstały SN Dmowskiego, faszystowski Obóż Narodowo-Radykalny SZANIEC Paderewskiego i katolicki Ruch Narodowo-Radykalny FALANGA Hlodna pod wodzą Piaseckiego. BP miał szczęście, bo został uwolniony przez Niemców po interwencji u Mussoliniego arystokratki włoskiej Lucjany Frassati-Gawrońskiej.
Wersja z Gomułką została podsunięta Miłoszowi przez masonów – jakim był Wyszyński – dla zamazania sprawy zamordowania Ławrentego Berii. Bohdan Piasecki tuż przed swym uprowadzeniem i zamordowaniem przez masońskie komando śmierci Marka Hłaski powiedział kolegom: STAŁA SIĘ RZECZ STRASZNA, ALE MÓWIĆ O TYM NIE MOGĘ. Tą Rzeczą było zamordowanie Berii przez BOLESŁAWA PIASECKIEGO, w którego wcielił się mój stryj, wobec czego TO JA miałem być zamordowany z ZEMSTY przez mojego sąsiada Marka Hłaskę, który pisał wtedy Bazę Ludzi Umarłych.
Ja jestem na swoim, bo po powrocie z Niemiec w 1990 zwracałem się wielokrotnie do Jarosława Piaseckiego – tym przez znanych polityków – o przyjęcie mnie ws. zamordowania Berii, i pisałem kilkakrotnie do ambasady Jugosławii, a na spotkaniu w Fakultecie Papieskim z dr Peterem Rainą, autorem książki o zamordowaniu Bohdana Piaseckiego, dałem mu KAPITAŁ POLITYCZNY: Andrzej Żuławski, Lity Bór, POW „BGW”, W-wa 1991 – o którym on nie wiedział
Ten kapitał nie dał jednak AŻ fotela Prezydenta Polski, gdyż Bundesdinst przejął go PRZY OKAZJI śledztwa ws. zamordowania przez Hłaskę w Hollywood Krzysztofa Komedy tylko dlatego, że ten BYŁ POLAKIEM. Publikacja tego kapitału – przy którym Fellini jest żebrakiem – leżała miesiącami na wyprzedaży ZA GROSIK, gdyż wiedziano, że za kupienie jej MOŻNA BYĆ OTRUTYM PRZEZ AMERYKANÓW. - Raina też się nie odezwał.
Mam jeszcze II sprawę z JP, o której piszę w „Incydentu nie było”, co mogło być powodem nie przyjęcia mnie. Chodzi o ODDANIE MOSSADOWI MOSKWY I WATYKANU – więc ciekawe, skąd JP miał klucze do Moskwy i Watykanu? bo ojciec, który siedział z BP na Zamku, mi o tym nie mówił.
Kilka lat temu ukazała się w Londynie książka: POLSKA, KLUCZ DO EUROPY. Dotychczas kluczem do Europy były Niemcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAK ROZPĘTALIŚMY II WOJNĘ ŚWIATOWĄ – To polscy generałowie rwali się do boju i planowali, że w ciągu miesiąca zajmą Berlin – twierdzi rosyjski historyk Aleksander Szyrokorad, Forum, 15-21 IX 2008, s. 4

Jeśli jest to autor WIELU książek z wojskowości to ciekawe, jak wygląda militarystyka tego ORŁA, bo historia polityczna jest nędzna. Mam przed sobą artykuł GDYBY NIE ODSIECZ SOBIESKIEGO, TURCY ZAJĘLIBY WIEDEŃ – W rocznicę wiktorii wiedeńskiej wybitny austriacki pisarz Karl-Markus Gauss (Super Express, 15 IX 2008, s. 5) wobec czego można powiedzieć, że NIE PRZYSTĄPIENIE Polski do paktu antykominternowskiego ocaliło Związek Sowiecki. Hitler bowiem miał Moskwę ZDOBYTĄ – jak wykazały krygszpile w Berlinie i Moskwie, a to, że Moskwy nie zajął po ZWYCIĘSKIEJ bitwie pod Moskwą, wynikało ze strachu przed Leningradem, który prowadziłby wojnę z Uralu. Hitler zaś Uralu okupować nie mógł, bo mu brakło miliona POLSKICH żołnierzy, a bombardować Uralu nie mógł z powodu braku lotnictwa strategicznego, które zabrał Łowczemu Siedmiogrodu mój dziadek.
Orzeł wspomina Lloyd George'a, który ostrzegał Francuzów przed tworzeniem Drugiej Alzacji w postaci Śląska, ale Czesi uderzyli na polski Cieszyn z poduszczenia Lloyd George'a, co zawaliło Europę Francuską, przekwalifikowując Niemcy w państwo REWANŻOWE - czyli przygadał kocioł garkowi. Orzeł pisze, że to Polacy rozpętali II wojnę światową, nie podporządkowując się Gołębiom Sprawiedliwości, Hitlerowi i Stalinowi, którzy jednak – pomimo braku wrednej i złośliwej i agresywnej Polski - też jakoś nie mogli się ze sobą dogadać.
Orzeł powtarza logikę Denikina, który odprawił polską misję wojskową, jako już NIEPOTRZEBNĄ, a potem oskarżył Polaków o klęskę pod Orłem. Z powodu ZELŻENIA Polski narodowcy wielkopolscy – którzy Włazili w Dupe Rosjanom, którego to zwrotu używam po raz pierwszy, gdyż nie da się go ominąć – zgodzili się na odczytanie sporządzonego na TAKĄ OKAZJĘ ultimatum Piłsudskiego.
Z tego wynika, że lżenie Polski jeszcze zwycięstwem nie jest, i może doprowadzić do UTRATY KONSTANTYNOPOLA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prof. Jerzy Robert Nowak, KSIĘGA FAŁSZÓW (2) – W poprzednim numerze pisałem o głoszonych we francuskiej książce „La Pologne” z 2007 r. oszczerstwach, że Józef Piłsudski i jego polscy następcy byli rzekomo zafascynowani postacią Hitlera. Przypomniałem, że rzekomo zauroczony Hitlerem Marszałek Piłsudski namawiał Francję, Anglię i Czechosłowację w 1933 r. do wojny prewencyjnej przeciw zaczynającym się dopiero zbroić nazistowskim Niemcom. Współczesne francuskie oskarżenia aż nadto przypominają dawne sowieckie propagandowe ataki na temat rzekomej faszyzacji elit II Rzeczpospolitej.

Sowieckim WŚCIEKŁYM atakom propagandowym na Faszystowską Polskę nie ma się co dziwić, gdyż głównym wrogiem faszyzmu były tajne konta szwajcarskie – jako STOLICA kapitału kryminalnego – na których siedział komintern, więc odpuśćmy tym jezuicko-masońskim barankom. Ale jeśli Francuzi oskarżają Piłsudskiego i Polaków o POPARCIE DLA HITLERA to należy się temu przyjrzeć. Piłsudski uważał, że HITLER DA STALINOWI EUROPĘ, a prof. Wilczyński napisał we Wprost: GDYBY ROOSEVEL POŻYŁ NIECO DŁUŻEJ TO STALINOWI OPARŁABY SIĘ TYLKO ANGIA I PORTUGALIA.
Profesor GLOBALISTYKI na uniwersytecie monachijskim Haushofer, tłumaczył Hitlerowi przy pisaniu Mein Kampf, że do podboju Rosji potrzeba milion żołnierzy polskich, których można uzyskać w ramach paktu Antykominternowskiego. Polacy na to PÓJDĄ, gdyż będą sobie wyobrażać, że po podboju Rosji Niemcy zostaną pobite przez mocarstwa zachodnie, wobec czego Rosja przypadnie IM, gdy po podboju Rosji kapitulacja na Zachodzie nie wchodzi w grę. Rosja ma być Niemieckimi Indiami i basta. Tacy w Polsce byli, bo oficer, który służył w Wehrmachcie jako Polak, powiedział WYKRWAWILIŚMY ROSJĘ TAK, ŻE SIĘ NIE PODNIESIE, ale ważne jest tu to, że są Francuzi przy głosie, którzy implikują tą filozofię Piłsudskiemu i Polakom. Ja jednak wykrwawienie Rosji przypisuję nie Wehrmachtowi a terrorowi stalinowskiemu, jak to napisał Berman w Referacie na Wojnę Palestyńską.
Daniel Beauvais WYJE, że nie udało się, z powodu WREDNYCH Polaków, założyć żydowskiego państwa na Ukrainie, wg testamentu Kardynała Richelieau. Jest to filozofia polityczna wyłożona w krakowskim PRAWIE WYŻSZEJ RASY, które mówi, że skoro Francuzi – przez jadanie fekaliów pruskich – oddali ziemię i kobiety Żydom, to teraz mają prawo onanizować się w REZERWATACH. Gdyby więc w wyniku wojny ukraińskiej powstało państwo jezuickie na Ukrainie to Żydzi zabroniliby Polakom onanizowania się i pokazywaliby Polaków w ogrodach zoologicznych wg kazusu hamburskiego, na co mam dobre argumenty.
DB robi to, co mówił Rotszyld Orłowskiemu: „Panie Hrabio. Wy napotkacie Nas, NIEZWYCIĘŻONYCH ŻYDÓW, na swej drodze do Wilna i Lwowa, na Śląsk austriacki i pruski, a wasze finanse będą niszczone nie tylko w Ameryce i Europie, ale i w Polsce”. Wobec tego można zapytać, czy SPOLICZKOWANIE POLSKI – jak nazwał Masaryk czeski atak na Cieszyn – było intrygą Lloyd George'a? Był to DUPNIAK, gdyż Polacy toczyli walki z Ukraińcami, Niemcami i Sowietami, przy czym Ukraińcy zrobili to co Czesi, czyli ZŁAMALI TRAKTAT bez wypowiedzenia.
Mój ojciec narzekał na Piłsudskiego za wyprawę kijowską. Można podejrzewać nawet, że Ultimatum Piłsudskiego zostało napisane przez rabinów kijowskich w celu ZASTĄPIENIA Lenina Trockim. Lenin bał się Piłsudskiego, którego znał przez brata Aleksandra, który poszedł na szafot za zamach na cara a Piłsudski ocalał jako Książę Żmudzki, z którym Lenin utrzymywał dobre stosunki w Krakowie. Wobec tego po wejściu Piłsudskiego do Kijowa Lenin dał armię Trockiemu, który się Piłsudskiego NIE BAŁ, a rabini kijowscy pojechali na Kreml i krzyczeli: TY ŻYDOWSKI GNOJU, ZARAZIŁEŚ KAPLANKĘ SYFILISEM TO KOPULUJ JĄ, wobec czego Lenin musiał brać afrodyzjaki - co się bardzo podobało Hrabiemu Kurowskiemu.
Kaplanka nie była jednak z tego zadowolona, bo gdy Armia Czerwona była pod Warszawą to postrzeliła Lenina z małokalibrowca, co URUCHOMIŁO SYFILIS. Zamach Kaplanki, widocznej na zdjęciach Lenina, wywołał Pucz Eserów, wobec czego Trocki musiał UWOLNIĆ DZIERŻYŃSKIEGO, który stłumił pucz ze Stalinem i JAPOŃCZYKAMI, co powołało duumwirat Dzierżyński-Stalin. Zagranie rabinów kijowskich nie powiodło się.
Czechosłowacja była państwem TRAKTATU WERSALSKIEGO – w przeciwieństwie do Polski, która wykuła granice w wojnach – wobec czego po likwidacji tego państwa Traktatowego w Monachium Polska MIAŁA OBOWIĄZEK rewindykować Śląsk Rotszyldów, gdyż zamierzała przeciwstawić się ekspansji hitlerowskiej ZBROJNIE więc powoływanie się na prawo Francuzów do onanizowania w rezerwatach nie wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleksander Kaczorowski, HAŃBA EUROPY – To zdjęcie Neville'a Chamberlaina obiegło przed 70 laty prasę światową. Miało być symbolem tryumfu. Okazało się symbolem naiwności; Newsweek Polska, 5.X.2008, s. 60-61

Śp. Tadeusz Szpiegiel mówił mi, że „pod koniec wojny hiszpańskiej” zebrano oficerów i podoficerów garnizonu łuckiego, których powiadomiono, że Stalin kazał Armi Czerwonej ZAATAKOWAĆ POLSKĘ, ale został pouczony przez sztab generalny ACz, że wojna z Polską jest możliwa TYLKO W SOJUSZU Z NIEMCAMI – czym TSz tłumaczył czystkę w ACz. MONACHIUM nie było jednak przejawem głupoty tylko RATOWANIEM HITLERA PRZED POLSKIM FASZYZMEM. Polska była bowiem większym wrogiem tajnych kont szwajcarskich – podstawy kominternu – niż Włochy, czyli że dzięki Hlondowi i Paderewskiemu, była też BARDZIEJ FASZYSTOWSKA.
Polska była jedynym państwem, które zachowało się odpowiedzialnie wobec kryzysu czechosłowackiego. Masaryk zelżył NCh od KOPROFAGÓW HITLERA, bo Niemcy zostały zdane NA ŁASKĘ POLSKI. Podstawą tej logiki był tajny traktat sowiecko-czechosłowacki, który nie miał sensu bez Polski. Beck jednak tłumaczył, że udzielenie pomocy przez ACz Czechosłowacji jest możliwe tylko na podstawie konwencji sowiecko-czechosłowacko-polskiej, a ponieważ Rosja nie dotrzymała ani jednego zobowiązania traktatowego więc Polska domaga się zabezpieczenie tej konwencji wycofaniem sowieckich kapitałów ze Szwajcarii do Czechosłowacji i przewiezieniem tam złota sowieckiego, gdzie byłoby bronione przez ACz i Wojsko Polskie.
To wywołało przerażenie masonerii, wobec czego Anglia, Francja i Włochy musiały bronić Hitlera przed polskim faszyzmem. Nie było więc żadnych polskich „pomagierów” Hitlera, gdyż Polska miała OBOWIĄZEK wywiązania się z zobowiązań wobec złamania w Monachium pokoju wersalskiego - również przez przypomnienie ZAWALENIA przez Czechów Europy Francuskiej atakiem na Cieszyn, który nie był POLICZKIEM a dupniakiem.
Mocarstwa zachodnie oddając Hitlerowi Czechosłowację kapitalnie zwiększyły potencjał zbrojny i zbrojeniowy Wehrmachtu i Luftwaffe, tak że III Rzesza zyskała przemożną przewagę nad Polską, ale mimo tego generałowie pruscy nie godzili się na wojnę z Polską BEZ ROSJI. Wrobili się tym w niemożebność, gdyż z I strony żądali antypolskiego sojuszu z Rosją a z II wojna z Rosją była bez Polski niemożliwa. Obudzili się w makabrycznym świecie, w której Beck mówił im, że jeśli TERAZ nie zaatakują Rosji to utracą Berlin NA ZAWSZE - co nazywało się Polskim Faszyzmem.
Złamanie w Manachium Pokoju Wersalskiego było obroną Hitlera. Stalin powrócił do tej logiki w 1946 r, ale jego pociągi ze złotem zostały zaatakowane na rozkaz Marszałka Broz-Tito przez Ludowe Wojsko Polskie. Piłsudski uważał, że Hitler odda Stalinowi Europę, o co tajnym kontom szwajcarskich chodziło, a sowieckie złoto w Pradze byłoby groźniejsze od tajnych kont izraelskich. Według rozmowy Benesza z Majskim to pakt Ribbentrop-Mołotow UMOŻLIWIŁ Niemcom zaatakowanie Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 03, 2008 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Kożuchowski, MONACHIJSKA PUŁAPKA – Traktat monachijski z września 1938 r. to wspomnienie podwójnie bolesne: z jednej strony przywódcy mocarstw zachodnich haniebnie zdradzili swych sojuszników, z drugiej zaś owa zdrada okazała się dla nich samych groźną naiwnością. Dotyczy to także Polski; Polityka, 4 X 2008, s. 76-78

Nareszcie ktoś napisał, że „Czechosłowacja była państwem związanym sojuszami wojskowymi z Francją i Związkiem Radzieckim. Oba te państwa zobowiązały się do zbrojnej pomocy w wypadku najazdu na jej terytorium.”
Jeśli Praga miała pakt z Moskwą to – bez konwencji wojskowej z Polską – był on ANTYPOLSKI, i na to właśnie liczył Stalin każąc w r. 1937 Armi Czerwonej ZAATAKOWAĆ POLSKĘ. Wobec tego Polska ujawniła, że posiada bombowiec strategiczny Wicher dla bombardowania Uralu, co znaczyło, że taka wojna doprowadzi do upadku Stalina. Wobec tego Stalin zaczął sondować intencje Polski wobec Czechosłowacji, co czynił wcześniej Hitler, na co Beck odpowiedział, że Polska jest zainteresowana tylko Śląskiem Cieszyńskim – czyli na w żadnym rozbiorze Czechosłowacji Polska udziału nie weźmie.
Polska godziła się na konwencję wojskową z Czechosłowacją i Sowietami pod warunkiem wycofania kapitałów sowieckich ze Szwajcarii od Czechosłowacji i zdeponowania w Czechosłowacji złota sowieckiego, a ponieważ Stalin na to się nie godził to Hitler mógł potem powiedzieć swym generałom, że MOCARSTWA ZACHODNIE PRZYPROWADZĄ MU DO MONACHIUM POLSKĄ GLIZDĘ - JAK PRZYPROWADZIŁY CZESKĄ.
Otóż czeską glizdę Anglicy, Francuzi i Włosi przyprowadzili do Monachium za ANTYPOLSKI pakt ze Stalinem. Wszyscy wiedzieli, że Polacy będą się bić z Niemcami, które nie były w stanie prowadzić wojny z Czechosłowacją i Polską równocześnie, toteż Monachium było OBRONĄ HITLERA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MARSZAŁEK PIŁSUDSKI KAZAŁ PRZY PIERWSZEJ SOWIECKIEJ PROWOKACJI WOJENNEJ ZBOMBARDOWAĆ URAL

Wczoraj w serii WAPONOLOGY nadano film o bombowcach. Stwierdzono, że najbardziej GENIALNYM alianckim bombowcem strategicznym był Moskito: BEZ UZBROJENIA OBRONNEGO I ESKORTY MYŚLIWSKIEJ. RAF zaakceptował go na wariackich papierach z KONIECZNOŚCI, gdyż brakowało lotników i surowców dla produkcji bombowców ciężkich.
Otóż to, że Moskito został opracowany w roku 1942 w ciągu TYGODNI, a wdrożony do produkcji w ciągu MIESIĘCY – a nie kilku lat, jak to było normatywnie – każe się domyślać, że była to I wersja Wichra dla bombardowania Uralu, jako odpowiedzi na rozwijanie przez Reichswehrę lotnictwa sowieckiego. Łowczy Siedmiogrodu zeznał w Norymberdze, że gdy zobaczył Mustangi nad Berlinem to zrozumiał, że WOJNA JEST PRZEGRANA, ale wcześniej, gdy Moskity przeprowadziły pierwszy SKUTECZNY nalot na Berlin, nie krył zazdrości – że się Anglikom udało.
Mój dziadek zniszczył Łowczego Siedmiogrodu - który chciał kupić Wichra poprzez polsko-rumuńską konwencję zbrojeniową - wykupieniem II wersji Wichra, który jako Dakota WYGRAŁ II WOJNĘ ŚWIATOWĄ, będąc wołem roboczym i dostarczycielem wielkiej armi lotników. Szkolenie lotników jest bardzo drogie i trwa 2 lata a Amerykanie szkolili lotników w ciągu kilku miesięcy, bo chłopak siadał do Dakoty, gdy miał prawo jazdy na ciężarówkę.
US AF słyszeć jednak nie chciało o bombowcu strategicznym bez uzbrojenia obronnego - i dopiero po stracie kilku tysięcy Fortec zwróciło uwagę na polską doktrynę bombową, czego skutkiem była produkcja Mustanga - też prawdopodobnie polskiego myśliwca eskortującego?
Z tego wynika, że Anglosasi byli w doktrynie bombowej 10 lat za Polakami. Polaków poważał Łowczy Siedmiogrodu, ale został ograny przez mego dziadka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black Hawk, PRAWDA O ŻYDOWSKOŚCI HITLERYZMU – Czy ta prawda będzie też nazwana antysemityzmem? Przyczyną nieszczęść Polski i nędzy Polaków jest od czasu Kazimierza Wielkiego jego kochanka Żydówka Estera. To on nadał tej nacji przywileje, jakich nie mieli Polacy. To on Waszą swołocz przyjął pod dach Polski, gdy gnano Was ze wszystkich krajów Europy, Tylko Polska, 16-22 X 2008, s. 8-10

BH pisze, że hitlerowski nazizm był wersją żydowskiej Halachy. Tak jak Jahwe był wrogiem Nieżydów tak Deutsche Gott zwalczał Nieniemców. Dla Żyda człowiekiem był tylko Żyd, jak dla Niemcy tylko Niemiec a inni to BYDŁO. Najpełniej ta symbioza żydowsko-niemiecka przejawiła się w HITLERYŹMIE.
Hitleryzm był ewolucyjną fazą ŻYDOGERMANII, która sformalizowała się podczas koronacji cesarskiej w Rzymie w r. 962. Za głównych wrogów Niemiec uznano Słowian, wobec których przyjęto żydowskie prawo handlowe, wg którego Niemiec nie miał prawa kupowania od Słowianina, co miał prawo Żyd – wobec czego przy zakupie stał między Słowianienem a Niemcem Żyd, ale Niemiec miał prawo sprzedawania Słowianinowi. Z tej racji forpocztą germanizmu na Wschodzie byli Żydzi, a wykształcony w Leningradzie Ukrainiec, z którym mieszkałem w Heilbronnie, powiedział mi, że KRZYŻACY BYLI ŻYDAMI. Niemcy skierowali mnie z mymi sprawami do Gminy Żydowskiej w Wiedniu, która mi NIE ODPISAŁA, co znaczyło, że byłem NA INDEKSIE.
Kanclerz Adenauer nakazał Bundestagowi śledztwo ws. hitleryzmu i holokaustu, które zostało opublikowane częściowo w książce HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA. Inny tytuł był bowiem NIEMOŻLIWY, gdyż wobec oblężenia Berlina przez Sowietów i Polaków Hitler kazał dla SS OBRZEZAĆ SIĘ I IŚĆ NA PODBÓJ PALESTYNY, ŻEBY PRZY POMOCY TAJNYCH KONT SZWAJCARSKICH PRZENIEŚĆ WŁADZĘ Z MOSKWY DO TEL AWIWU – co zrealizowano przez zamordowanie Popiełuszki.
Głównym celem II wojny światowej było przeniesienie tajnych kont ze Szwajcarii do Palestyny, czego dokonali Raul Wallenberg i Adolf Eichmann. W Śledztwie Bundestagu pisze, że w monopolowym lokalu berlińskim działacz palestyński zapytał, CO TO ZA LALECZKA? Na to brat feldmarszałka Bruchitscha: OD NIEJ Z DALEKA. TO DAMA FUEHRERA, EWA BRAUN. PRZY NIM TYLKO ŻYDOWSKA KREW, WYBIJCIE SOBIE Z GŁOWY NIEPODLEGŁĄ PALESTYNĘ.
Adolf Hitler był też agentem Józefa Stalina – co znalazł polski pies wojny w archiwum portugalskim w Angoli (Xawery Pafnucy Ostoja-Kuceyko, PRAWDA UKRYTA czyli tajemnice komuny, Warszawa Officina 1990, s. 58-63). Z cytowanego listu dowiadujemy się, że Boski Adolf był też agentem brytyjskim, co nie przeszkadzało Stalinowi, który też zaczynał jako agent IS, aby wydał swego mentora – Jamesa Bonda – Dzierżyńskiemu, który rozstrzelał słynnego Brytyjczyka na Łubiance, bo nie lubił Żydów odeskich, a już zupełnie nie mieściła mu się w głowie granica niemiecko-brytyjska na Donie, której eksponentem był Stalin.
BH pisze, że w strukturach hitlerowskich procentowy udział Żydów zwiększał się wraz z hierarchią - tak, że w elitach było czasami 100% Żydów. Również w Wehrmachcie było 130 generałów żydowskich, a w Norymberdze dla żydowskiego SS włos z głowy nie spadł, natomiast tępiono nieżydowska Abwehrę. Żydzi byli bowiem mistrzami gry na niemieckim nacjonalizmie – tak jak na wielkoruskim szowinizmie.
Holokaust był przymusową i brutalną asymilacją. W książce „Incydentu nie było” piszę, że Talmud, jako mafijna technologia władzy WYMAGA, żeby na oficjalnego Żyda przypadało 10 żydów tajnych, gdy kapitałowa technika rozpłodowa – czyli zapładnianie Świń – doprowadziło do zachwiania tej proporcji, gdyż rodzone przez Świnie żydłaki chciały korzystać z żydowskich przywilejów finansowych, masońskich i seksualnych, czego najlepszym przykładem jest zaznaczone w Śledztwie Bundestagu pokazywanie Adolfowi przez matkę pałaców Frankenbergerów – wobec czego trzeba było hołotę żydowską ogolić i nauczyć nie tylko kopulować, ale i jeść świninę, czego podjął się Hitler.
Powtórzyła się sprawa Brytyjczyka Davida Irvinga, który został uwolniony po mej interwencji, że Holokaust to ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, na podstawie śledztwa Abwehry w Jedwabnem i Białymstoku ws. złamania przez Goldę Meir i Menachema Begina Planu Barbarossa, wobec czego sąd w Wiedniu uwolnił DI, żeby nie brać na świadka Instytutu Niemcoznwczego UWr. Tym razem skazano australijskiego badacza Holokaustu Geralda Fredericka Toben'a, który uważa, że po odsiedzeniu wyroku 10 miesięcy czeka go proces INKWIZYCYJNY.
GFT powiedział bowiem rzecz straszną – że w Oświęcimiu mordowano nie Żydów a Polaków. Wobec tego muszę mu przypomnieć, że Niemcy zorganizowali I międzynarodową konferencję oświęcimską, żebym ja ogłosił PO CO BIERUT WYSŁAŁ MEGO DZIADKA DO WASZYNGTONU. Instrukcja mówiła, że w systemie pracy NIEWOLNICZEJ Górnego Śląska zamordowano 6 milionów ludzi – co po konferencji podchwyciła prasa moskiewska, że byli to ROSJANIE, wobec czego GFT powinien przekwalifikować Polaków na Rosjan. Obozem MARTYROLOGICZNYM nie był Oświęcim-Miasto tylko Oświęcim-Brzezinka.
Wczoraj w TVP był długi wywiad z Kazimierzem Świtoniem, który oświadczył, że jest NAJWIĘKSZYM ANTYSEMITĄ W EUROPIE. Siedziałem z nim przy jednym stole, gdy mu przykładano mikrtofon do ust, żeby ODCIĄŁ SIĘ od największej imprezy antysemickiej. Mi nie przykładano.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sob Paź 18, 2008 10:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prof. Jerzy Robert Nowak, OSZCZERCZY ANTYPOLONIZM W ROSJI, Nasz Dziennik, 18-19 X 2008, s. 20-21

Tytuł książki Jeleny Jakowlewej POLSZA PROTIW SSSR 1939-1950 jest OSKARŻANIEM OFIARY. Wypada więc zapytać, czym to ofiara zasłużyła sobie na taką NIENAWIŚĆ? JJ daje na wstępie odpowiedź, że Polska chciała w r. 1938 napaść na Związek Sowiecki, czemu zapobiegła mądra polityka Stalina – czyli że Hitler napadł na Polskę w OBRONIE ZWIĄZKU SOWIECKIEGO, wobec czego Stalin miał ZOBOWIĄZEK MU POMÓC.
Ponieważ Stalin miał PAKT O WZAJEMNEJ POMOCY z Czechosłowacją więc nie wiadomo, czy rozkaz Stalina ZAATAKOWANIA POLSKI w r. 1937 odnosił się do tegoż Paktu, czy też może jakiegoś tajnego porozumienia z Hitlerem? Ponieważ Marszałek Piłsudski nakazał w takim wypadku zbombardowanie Uralu więc Polska wystąpiła z ultimatum wobec ZSRS, co mocarstwa zachodnie załatwiły LIKWIDACJĄ CZECHOSŁOWACJI – jakby to ona była winna zagrożenia Polski przez Armię Czerwoną, choć chodziło wyraźnie o granicę niemiecko-brytyjską na DONIE.
Pokój wersalski tworzył Europę Francuską, która została zniszczona atakiem Czechów na Cieszyn – co przekwalifikowało Niemcy w państwo REWANŻOWE. Po odprawie polskiej misji wojskowej przez Denikina, który z TEGO POWODU został rozgromiony pod Orłem, Piłsudskiego zaprosili rabini kijowscy, żeby szantażować Lenina, który musiał oddać armię i władzę Trockiemu. Jednak pośpieszyli się z zamachem na Lenina o kilka dni, bo strzały wywołały Pucz Eserów, wobec czego Trocki musiał UWOLNIĆ Dzierżyńskiego, który stłumił Pucz przy pomocy JAPOŃCZYKÓW i gazów bojowych Reichswehry. To powołało duumwirat Dzierżyński-Stalin, który POLACY przekształcili w tryumwirat: Dzierżyński-Stalin-Kirow.
Jak piszę w książce INCYDENTU NIE BYŁO to Hitler był eksponentem sprzedaży przez rabinów nowojorskich folwarku żydowskiego, który nazywał się ZSRS, generałom pruskim. Preliminarz tej transakcji dostarczył Marszałkowi Piłsudskiemu były szef sztabu cesarskiego hr. Moltke z Krzyżowej a 10 lat później kontrakt kupił w Monachium Rotmistrz Sosnowski za pieniądze Ignacego Paderewskiego, który wypromował tym Pierwszego Błazna Imperium Winstona Churchilla – przeciwnika granicy brytyjsko-niemieckiej na Donie.
Z tej racji Marszałek uważał, że Niemcy uderzą na Polskę w sojuszu z Sowietami, których chciał spacyfikować bombardowaniem Uralu, a Niemców pokonać z Czechosłowakami, którym obiecywał Śląsk, co zostało zniweczone w Monachium. Była to więc nie tyle MĄDRA POLITYKA STALINA, co marzenia Brytyjczyków i Niemców o granicy na Donie, czemu przeciwstawiła się zbrojnie Polska.
Książka JJ stawia sprawę, że największe w II wojnie światowej straty ludnościowe Białorusi były skutkiem nie okupacji przez Czerwoną Partyzantkę tylko Polaków, rozgromionych przez Armię Czerwoną jako kolaboratorów Hitlera. W związku z tym należy przyjąć propozycję JJ, żeby obciążyć Polskę KONTRYBUCJĄ za Jedwabne, jako podstawę do MIĘDZYNARODOWEGO zbadania tego mordu, gdyż tytuł książki JJ świadczy wyraźnie, że ma ona w zanadrzu II tom, o Wojnie Ukraińskiej, w której Polacy – jak pisze Jan T. Gross – ZREALIZOWALI TESTAMENT HITLERA.
Wszyscy nie rozumieli, co on pisze – aż ja zawnioskowałem, że pisze o Wojnie Ukraińskiej, wobec czego Prof. Iwo C. Pogonowski ogłosił, że nie prawdą jest, że wszyscy Żydzi byli mordowani, bo 232 tysiące enkawudzistów zostało uzbrojonych w broń czechosłowacką i pod dowództwem oficerów ACz wysłanych na wojnę palestyńską. JTG powiedział na to, że utnie Żydowi rękę wyciągniętą do Polaka, bo Polki wydrapywały Żydom oczy i kazały żołnierzom kopulować Żydówki w OCZODOŁY – co byłoby skutkiem rozkazu Kaganowicza WYMORDOWANIA POLAKÓW I ORMIAN, i Genocydu Sadystycznego. Szkoda tylko, że JTG nie uciął swemu ojcu prącia przed zapłodnieniem swej matki.
JJ WYJE z powodu likwidacji przez marszałków Żukowa, Broz-Tito i Rolę-Żymirskiego państwa żydowskiego na Ukrainie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marta Landau, TRZECIA BITWA O TROJĘ – Opisy wielkiego miasta w „Iliadzie” Homera były autentyczne, Wprost, 26 X 2008, s. 102-104

ML wnioskuje, że znaleziony archiwum hetyckim w Hattutsas traktat między królem hetyckim Muwatalisem II a królem WILUSY Aleksandem przeciw Ludom Zachodu był układem politycznym między państwem, którego stalicą była Traja, a Hetycją. Parys był zdrobnieniem Aleksandra, a traktat taki był niezbędny, bo flota hetycka musiała zaopatrywać oblężoną Troję w żywność – co oczywiście nie miało sensu wobec Hissarliku Schliemanna. Jeśli Priam był niecenzuralny dla Hetytów to Królem Wilusy na Bałkanach był Hektor, sojusznik Hetytów, po którego śmierci jego następcą został Aleksander-Parys. ML pisze, że Wilusa była kością niezgody między Hetycją a Grecją.
40 lat temu twierdziłem, Troja Homera była DWIEŚCIE RAZY WIĘKSZA od Troi Schliemanna. ML pisze, że Korfmann, którego NIE TYLKO JA uważam za niemiecko-tureckiego szalbierza, obliczył GLINIANY Hissarlik na 10 tys mieszkańców, gdy Frank Kolb z uniwersytetu w Tybindze na 3 tys, również z racji, że cytadela w Hissarliku starczała 3 tys. Taka nędza nie mogła być oblegana przez sto tysięcy Greków na tysiącu okrętach przez 9 lat, gdyż zostałaby wzięta z marszu, natomist ćwierć- czy półmilionowe miasto na Złotym Rogu, który był zawsze KLUCZEM handlu czarnomorskiego i dunajskiego, to owszem.
ML przypomina, że najwięcej sporów było wokół ganiania się Hektora z Achillesem wokół MIASTA, co świadczyło, że Traja była mała. Ja jednak już jako DWUNASTOLATEK doszedłem do wniosku, że ganiali się wokół fortu wodociągowego Skamander, widocznego z murów Troi, gdy w Hissarliku jest Meander. Jest też SĄDOWY DOWÓD wykluczający Hissarlik, a mianowicie, że na terenie Hissarliku nie znaleziono ani jednego groby trojańskiego czy mykeńskiego choć jest to teren przebadany najlepiej, ale są groby hetyckie.
Wobec tego Troja Schliemanna jest jakby MAPĄ GRECKA, na podstawie której Alianci podjęli operację Gallipoli. Jak piszę w Wandaluzji to Troją Schliemanna Niemcy otruli Rosję (9 tysięcy ton złota) i Francję (60 miliardów franków, czyli 12 kontrybucji), wobec czego Marta Landau chce jeszcze chyba otruć Amerykanów? Sprawą Wprost jest ustalenie, czy za ML nie stoi mistrzyni fekaliów pruskich i hitlerowskich Angela Merkel?
To jest tak makabryczne, jak żydowskie tańce ze Świątynią Salomona w DUPIE. Podczas pobytu w RFN chciałem sprzedać Niemcom Troję na Złotym Rogu i Świątynię Salomona. Ws. Złotego Rogu przysłali studenta Oxfordu, a odnośnie Świątyni Salomona to Kanclerz Kohl zabrał PAŁAC Salomona Żydom i dał Palestyńczykom, którzy się jednak ze mną nie rozliczyli.
Ogłosiłem, że nie roszczę do hipoteki jerozolimskiej, jak roszczę do rzymskiej z racji Złota Afryki, gdyż kapitał żydoarabski przebił mnie karawaną ze złotem afrykańskim. Wobec tego oddałem hipotekę rzymską czarnuchom, co znaczyło, że Arabowie na holokaustycznych ogierkach to nie zwycięstwo nad amerykańskimi karabinami maszynowymi. Roszczę jednak do katastru Wielkiej Jerozolimy, którego arendarzem wyznaczyłem Benedykta XVI, gdyż odciął się od protektoratu Jana Pawła II nad Skarbem Stalina. Największym katastrem jest Droga Krzyżowa, wynikająca z mej topografii Wielkiej Jerozolimy, ale z winy glempistów musiałem zdegradować Benedykta XVI na faktora.
BIBLIJNY mord na Olewniku tak przestraszył Gudzowatego, że uciekł do Izraela, gdzie kupił MOJĄ Świątynię Salomona, żeby tam zbudować Świątynię Tolerancji, kopie jakiej miały powstać w wielkich stolicach światowych – ale Waldemaras nie tak zaraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Josef Tresnak z Pragi, PRZEGRANA SZANASA – Konflikt o Zaolzie przeszkodził Polakom i Czechom wspólnie pokonać Hitlera, Wprost, 19 X 2008, s. 114-15

Z okazji 70-lecia traktatu monachijskiego odbyła się w Pradze dyskusja polityczno-naukowa na ten temat – coś w rodzaju MEMANTA – z którego wyłania się pytanie DLACZEGO W ROKU 1938 POLSKA NIE WYSTĄPIŁA PRZECIW NIEMCOM, BO WÓWCZAS POKONAŁABY JE?
Żeby Polska mogła wystąpić w r. 1938 przeciw Niemcom to Czechosłowacja musiałaby UJAWNIĆ swój pakt z ZSRS. To że w r. 1937 Stalin kazał Armi Czerwonej ZAATAKOWAĆ POLSKĘ zdawało się wynikać z paktu z Czechosłowacją, a ACz tego rozkazu nie wykonała z obawy przed sojuszem polsko-niemieckim. Po URATOWANIU Polski Hitler zaproponował Polsce udział w rozbiorze Czechosłowacji, na co Beck odpowiedział, że Polska jest zainteresowana tylko Śląskiem Cieszyńskim – co zostało nagłośnione przez propagandę stalinowska jako ZAINICJOWANIE przez Polskę Monachium. JT stwierdza, że POLSKA BYŁA TU NA PRAWIE. Czechosłowacja była państwem traktatowym, więc po likwidacji tego państwa w Monachium Polska zażądała powrotu do granicy z r. 1918. Ultimatum polskie powinno być 12 godzin po ogłoszeniu dyktatu monachijskiego, gdy BYŁA SZANSA na odrzucenie przez Pragę Monachium.
JT zamieszcza rozdział 20 LAT NIENAWIŚCI, co jest przesadą, bo nienawiści między Polakami a Czechami nie było. Na konferencji wersalskiej Lloyd George nazwał wniosek oddania Polsce Opola DAWANIEM MAŁPIE ZEGARKA, gdyż był to strach przed Europą Francuską, którą przepowiedział kanclerz Marii Teresy Kauniz, od której miała Austrię wybawić „wojenna granica z Rosją”. Kauniz uważał, że wówczas Polacy od\biorą Austrii Śląsk, co spowoduje utratę Węgier.
W Paryżu Rotszyld groził Orłowskiemu: „Panie Hrabio, wy napotkanie nas – niezwyciężonych Żydów – na swej drodze do Wilna i Lwowa, na Śląsk austriacki i pruski. Wasze finanse będą niszczone nie tylko w USA, ale też w Europie i w Polsce.” Atak Czechów na Cieszyn był więc nie tylko spełnieniem tej groźby, ale i ZNISZCZENIEM Europy Francuskiej, co przekwalifikowało Niemcy w państwo REWANŻOWE.
Zdali sobie z tego sprawę nie tylko Niemcy, ale i Polacy, bo Piłsudski NIE DOPUŚCIŁ do anektowania przez Polskę Górnego Śląska i Gdańska, gdyż Ślązacy, i w znacznym stopniu Gdańszczanie, staliby się endekami. Potem twierdził, że nie wierzy, żeby Niemcy czy Sowiety zaatakowały Polskę pojedynczo.
Z tej racji Marszałek chciał już w r. 1932 zapobiec dojściu Hitlera do władzy, najpierw w sojuszu z Francją a potem Czechosłowacją, obiecując Czechom Śląsk lewobrzeżny, ale odpowiedź otrzymana z Pragi była prawie obraźliwa. Praga przeceniała gwarancje Stalina, który był protektorem Hitlera. Dlatego Piłsudski kazał opracować bombowiec strategiczny dla bombardowania Uralu przy I prowokacji sowieckiej, czym był niewątpliwie rozkaz Stalina ZAATAKOWANIA POLSKI - jakby w sojuszu z Czechosłowacją? Gwarancje Stalina bez Polski nie miały sensu a Masarykowi puściły nerwy, bo za nazwanie przez Chamberllaina Polaków i Czechosłowaków LUDŹMI Z NIŻSZEJ PÓŁKI nazwał go koprofagiem Hitlera. Polacy też wyzywali Lloyd George'a od Synów Abrahama, ale zrobił to skutecznie dopiero Premier Nehru zanegowaniem niepodległości Tybetu - że woli mieć na granicy Synów Nieba niż Synów Abrahama tj. Anglików. Związek Sowiecki jako Stany Zjednoczone Euroazji nie uśmiechał mu się.
Polacy produkowali ten bombowiec w USA, który potem WYGRAŁ II wojnę światową jako Dakota. Jeśli obrony Czechosłowacji podjęły się mocarstwa zachodnie to idiotyzmem byłoby bombardowanie przez Polaków Londynu MARZENIEM Łowczego Siedmiogrodu, zwłaszcza – jak pisze Jelena Jakowlewa w książce POLSZI PROTIW SSSR 1939-1950 – to Polacy sposobili się do napaści na ZSRS, choć wg mnie tylko do bombardowania Uralu, żądając w ultimatum wojskowej konwencji sowiecko-czechosłowacko-polskiej.
Mocarstwa zachodnie URATOWAŁY w Monachium Stalina i Hitlera dla granicy brytyjsko-niemieckiej na Donie, jak Lloyd George chciał zbliżyć się do niej nazywając Polski Śląsk małpim zegarkiem, bo wiedział, tak jak Piłsudski, że nacjonaliści zrobią z niego przy pomocy kapitałów francuskich SZWAJCARIĘ. Generałowie niemieccy twierdzili, że BEZ BYTOMIA nie możliwa będzie wojna rewanżowa, a Piłsudski powiedział Dmowskiemu, że NIE DOPUŚCI, żeby wojna rewanżowa była niemiecko-polska, więc niech sobie weźmie Opole z Wrocławiem a Gdańsk z Olsztynem.
Dzięki temu, że endecy zgodzili się na odczytanie przygotowanego na TAKĄ okazję ultimatum Piłsudskiego dowiedzieliśmy się, że Rosjanie przenosili stolicę do Konstantynopola, a 50 lat później Premier Jaroszewicz podarował Ślązakom hipotekę rosyjską za 60 miliardów franków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 30, 2008 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prof. Jerzy Robert Nowak, OSZCZERCZY ANTYPOLONIZM W ROSJI (2), Nasz Dziennik, 30 X 2008, s. 24-25

Trzeba się bronić przed NIENAWISTNĄ PROPAGANDĄ. W komentarzu do I części omówienia tego problemu przez Prof. Nowaka zawnioskowałem, aby podjąć propozycję Jelany Jakowlewej, autorki książki POLSZA PROTIW SSSR, 1939-1950, która wnosi o wypłacenie przez Polskę kontrybucji dla Rosji za mord w Jedwabnem, jako podstawy MIĘDZYNARODOWEGO śledztwa tego mordu.
Jeśli Jelena Jakowlewa WYJE na zniszczenie przez marszałków Żukowa, Broz-Tito i Rolę-Żymirskiego państwa żydowskiego na Ukrainie, to w części II mamy AGRESJĘ POLITYCZNĄ, czym jest niewątpliwie twierdzenie, że między Niemcami a Rosją NIE MA MIEJSCA NA NIEPODLEGŁE PAŃSTWA, czy to, że to Polska SWĄ AGRESYWNOŚCIĄ wywołała wojnę światową, w której Związek Sowiecki został zmuszony do udzielenia Pomocy Sprawiedliwym Niemcom.
Tym jest też polskie ultimatum wobec Związku Sowieckiego w r. 1938 – jakoby Polska zażądała opuszczenia przez Armię Czerwoną Mińska, Kijowa i Odessy – gdy mi wiadomo, że była to odpowiedź na rozkaz Stalina dla Armi Czerwonej ZAATAKOWANIA POLSKI, po podpisaniu paktu sowiecko-czechosłowackiego.
Ponieważ Marszałek Piłsudski nakazał w takim wypadku zbombardowanie Uralu więc Polska wystosowała FASZYSTOWSKIE ultimatum, żądając przeniesienia kapitałów sowieckich ze Szwajcarii do Czechosłowacji i zdeponowania złota sowieckiego w Pradze, oraz – dla wykazania, że pakt sowiecko-czechosłowacki nie jest skierowany przeciw Polsce – podpisania wojskowej konwencji polsko-czechosłowacko-sowieckiej. Z tym złotem to Stalin spóźnił się o kilka lat, o czym chciałem zeznawać w Stuttgarcie. Mocarstwa zachodnie uznały widocznie, że kryzys europejski spowodowała Czechosłowacja paktem ze Stalinem, więc zlikwidowały ją w Monachium.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 4 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group