Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 410, 411, 412 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

110. Wandaluzja.pl said - 2020-05-14 (Czwartek) @ 06:46:41
https://www.onet.pl/?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=d36992cc-db5d-4966-87f8-81901bcde52f&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2
Nazista zacz?? recytowa? najwa?niejsz? modlitw? judaizmu, ale s?dzia mu przerwa?: ODBIERAM OSKAR?ONEMU G?OS. Dok?adnie 60 lat temu Mosad porwa? w Argentynie Adolfa Eichmanna

https://marucha.wordpress.com/2020/05/09/nie-przejdziemy-obojetnie-bialy-dom-pisze-o-zwyciestwie-nad-nazizmem-internauci-oburzeni/
Ad. 11-13:

Nick jest albo analfabet? politycznym, albo AGENTEM pisz?c, ?e Powstanie Warszawskie OPÓ?NI?O Zdobycie Berlina. Po kl?sce US Air Force z Regia Aeronautica i II flot? Luftwaffe ze ?MIG?AMI W DUPIE kapitulacji przed Juden SS nie uznali tylko Polacy Ameryka?scy i Murzyni, którzy podj?li Wojn? Lotnicz? wed?ug polskiej doktryny lotniczej, DZI?KI KTÓREJ mieli du?? ilo?? PRZYSPOSOBIONYCH lotników.
Juden SS chcia?o jednak KAPITULACJI Wszystkich, co wymaga?o Granicy III Rzeszy z ZSRS na WI?LE, któr? obieca? Himmlerowi, Fuehrerowi i Generalicji Wehrmachtu UTRZYMA? najzdolniejszy genera? Hitlera Schoerner – pod warunkiem zbudowania Festung Warschau wed?ug jego koncepcji.
Na berli?skiej radzie wojennej Polacy poparli Plan ?ukowa, spodziewaj?c si? nagrody w postaci Politechniki Berli?skiej, która by?a cytadel? Festungu.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

110. Wandaluzja.pl said - 2020-05-14 (Czwartek) @ 06:46:41
https://www.onet.pl/?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=d36992cc-db5d-4966-87f8-81901bcde52f&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2
Nazista zacz?? recytowa? najwa?niejsz? modlitw? judaizmu, ale s?dzia mu przerwa?: ODBIERAM OSKAR?ONEMU G?OS. Dok?adnie 60 lat temu Mosad porwa? w Argentynie Adolfa Eichmanna

https://marucha.wordpress.com/2020/05/09/nie-przejdziemy-obojetnie-bialy-dom-pisze-o-zwyciestwie-nad-nazizmem-internauci-oburzeni/
Ad. 11-13:

Nick jest albo analfabet? politycznym, albo AGENTEM pisz?c, ?e Powstanie Warszawskie OPÓ?NI?O Zdobycie Berlina. Po kl?sce US Air Force z Regia Aeronautica i II flot? Luftwaffe ze ?MIG?AMI W DUPIE kapitulacji przed Juden SS nie uznali tylko Polacy Ameryka?scy i Murzyni, którzy podj?li Wojn? Lotnicz? wed?ug polskiej doktryny lotniczej, DZI?KI KTÓREJ mieli du?? ilo?? PRZYSPOSOBIONYCH lotników.
Juden SS chcia?o jednak KAPITULACJI Wszystkich, co wymaga?o Granicy III Rzeszy z ZSRS na WI?LE, któr? obieca? Himmlerowi, Fuehrerowi i Generalicji Wehrmachtu UTRZYMA? najzdolniejszy genera? Hitlera Schoerner – pod warunkiem zbudowania Festung Warschau wed?ug jego koncepcji.
Na berli?skiej radzie wojennej Polacy poparli Plan ?ukowa, spodziewaj?c si? nagrody w postaci Politechniki Berli?skiej, która by?a cytadel? Festungu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Maj 16, 2020 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PARALI? ONZ

WYDZIA? PRAWNY Organizacji Narodów Zjednoczonych
"Za UJAWNIENIE w Niemczech w roku 1990 Satelitarnej Detekcji Z?ota zosta?em wpisany na list? Oszustów ?wiatowych ONZ, czym ZATUSZOWANO t? zbrodni? Przeciw Ludzko?ci. By? to wyrok KAPTUROWY, gdy? nie przes?uchano mnie i Nie Powiadomiono, a ja po powrocie do Polski zosta?em internowany w Najostrzejszym Rygorze, z POZBAWIENIEM Rodziny, Towarzystwa, Pieni?dzy, Dokumentów Publikacji itd. O sprawie dowiedzia?em si? dopiero w roku 2016, gdy Bank Atlantycki Zaprotestowa? czeki na kapita? mego ojca list? Oszustów ?wiatowych i skierowa? spraw? do FBI, gdy? kapita? zosta? z?o?ony przez marsza?ka Broz-Tito na paszport ameryka?ski mego ojca.
Roczne ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ Uwolni?o moje czeki spod Protestu, ale zosta?y one PONOWNIE Zaprotestowane przez Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy z powo?aniem na Wydzia? NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ ONZ. Ja narkotyków na oczy nie widzia?em, ale by?em autorem minireaktora URSZULA SIPI?SKA, który jest obecnie produkowany na ?wiecie w kilku wersjach, ale Prawa Autorskie odebrano mi poprzez agenta KGB Kozin?-Fransettiego, który wozi? narkotyki z Katowic przez Wroc?aw i Pozna? do Gda?ska dla Niemiec i Skandynawii na Moim Paszporcie. W Poznaniu za? wyst?powa? wobec Urszuli Sipi?skiej, która mnie nie zna?a, jako Juliusz Prawdzic-Tell i DYSPONOWA? minireaktorem USi, co by?o gr? policji politycznej.
Od roku 2017 prowadz? intensywn? korespondencj? z organami ONZ w sprawie PROTESTU B?w i MFWal. W moim ING Banku ?l?skim kazano mi napisa? O?wiadczenie: JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO, kopi? czego nosz? przy sobie, aby mi policja polityczna nie ukrad?a.
Wydzia? PRAWNY w Londynie oraz Departament KARNY i Wydzia? NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ domagaj? si? ode mnie Realizacji Czeków PRZED Skre?leniem mnie z listy Oszustów ?wiatowych. To jest ZAMACH na mój kapita?, gdy? jestem jako OSZUST ?WIATOWY okradany przez anonimowych z?odziei w Majestacie Prawa ONZ. Ja za? domagam si? przes?uchania Pod Przysi?g? przez ONZ z pani? Urszul? Sipi?sk?, by?ym premierem III Rzeczpospolitej Donaldem Tuskiem i Kozin?-Fransettim.
Tajny Wi?zie? Organizacji Narodów Zjednoczonych, Juliusz Prawdzic-Tell"

3 dni po wys?aniu przeze mnie niniejszego pisma, tj. 1 V br, USA zawiesi?y sk?adk? na Fundusz ONZ a Izrael zmniejszy? j? powa?nie. Jak si? dowiedzia?em z TV Al D?azira to grozi to PARALI?EM ONZ.
?wier? wieku temu zosta?em ZAPROSZONY na Polsko-Holendersk? konferencj? ODRA 2006 – przez tych, którzy mnie WYRZUCALI. Musieli mnie Zaprosi?, gdy? banki niemieckie UZALE?NI?Y pieni?dza na ODR? 2006 od Mojego Podpisu, gdy? Tylko Ja by?em w tym Towarzystwie WYP?ACALNY. O?wiadczy?em, ?e Mog? Popisa? KANA? PRZEMYS?OWY, który b?dzie 10 razy Ta?szy i 20 razy Bardziej Op?acalny od Odry Przemys?owej, która by?a dzie?em Niemieckiego Marynizmu, a nam okr?ty wojenne nie s? potrzebne.
Od tego czasu nikt Nie Us?ysza? ju? o Odrze Przemys?owej a biuro ODRA 2006 zosta?o ZAMKNI?TE. Mam nadziej?, ?e to nie stanie si? z ONZ ??? Komuni?ci niszczyli Odr? Przemys?ow? a libera?owie j? Dor?n?li – ?ebym Ja Da? Pieni?dze na odbudow? jej Od Zera.
Ta Odra Przemys?owa za Moje Pieni?dze mia?a by? Polskim Cudem Gospodarczym MINCA-Morawieckiego - zadaj?c? K?am oskar?eniom, ?e Libera?owie NIE S? ZDOLNI do Pozytywnej Akcji Gospodarczej, i potrafi? Tylko Kra?? – ale co mog? robi?, jak maj? sperm? jerozolimsk??
Jaros?aw Kaczy?ski odpowiedzia? jednak na to Pozytywnie: STA? NAS NA ODBUDOW? ZAMKÓW KAZIMIERZOWSKICH W JURZE, co uzupe?ni?em: Za Niemieckie Pieni?dze. ?ydzi straszyli nas bowiem kwitami Wielkich Sum na Budow? Zamku Królewskiego; i Kneset odby? 2 posiedzenia Na Wawelu. Za te Zamki Kazimierzowskie W JURZE to Grecy mog? dosta? Po ?bach, bo to s? spalone przez Szwedów zamki Jura-Uranosa,
Kaczy?skiemu zale?a?o na utrzymaniu Roszcze? ?ydowskich do Wawelu, i dlatego Wyskoczy? Jak Filip z Konopi, ale ja wyt?umaczy?em, ?e Kazimierz III obci??y? ?ydów podatkiem na budow? Moskiewskiego KREMLA.
Proponuje przeniesienia stolicy do Kalisza, bo Awarowie musz? si? wyprawia? na Pary? przez Ma?opolsk? Prawobrze?n? i ?l?sk Lewobrze?ny, a nimi Nic Nie Wiadomo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 17, 2020 5:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wandaluzja.pl said
2020-05-15 (Pi?tek) @ 10:48:43
WYDZIA? PRAWNY Organizacji Narodów Zjednoczonych

Gratuluj? ZATUSZOWANIA Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci, wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych wyrokiem KAPTUROWYM, przez co jestem internowany w Najostrzejszym Rygorze przez 30 lat. W tym miesi?cu policja polityczna ukrad?a mi DODATKOWO czek na 8,5 miliona USD i nie mog? i?? na operacj?, bo ukradn? mi Ostatnie Czeki. Znaczy to, ?e jeste?cie moimi KATAMI.
Przypominam, ?e nie otrzyma?em od was Odpowiedzi na list z 27 Kwietnia, który za??czam dla Przypomnienia. 1 Maja USA Zawiesi?y sk?adk? dla ONZ, która stanowi Gross Budzetu ONZ, a Izrael zmniejszy? j?. ??dam NATYCHMIASTOWEGO SKRE?LENIA mnie z listy Oszustów ?wiatowych i OG?OSZENIA tego, aby nie okradziono mnie po raz SETNY.
Za??czam portret Capo di Tutti Capi, który pos?ugiwa? si? MOIM PASZPORTEM: http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka//

TAJNY WI?ZIE? ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH Juliusz Prawdzic-Tell
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/05/20/wolne-tematy-38-2020/
Ad. 198:https://pogadanki.neon24.pl/post/155483,czy-popiela-zjadly-koszerne-myszy
?aden naród w historii nie podlega? takiej bezpardonowej eksterminacji, w??czaj?c w to równie? ?ydów, jak S?owianie.

Od wielu lat zajmuj? si? histori? architektury, której oficjalna redakcja jest Fekaliami pruskimi i hitlerowskimi. Prusacy np. w XIX wieku publikowali dokumenty o WYKUPIE PRZEZ KRZY?AKÓW ZAMKÓW od wielmo?ów polskich i pruskich, co kolportowa? Kalinka, czego Hitler ZAKAZA? – co OBOWI?ZUJE OBECNIE. Zamki mazurskie maj? by? nazywane Krzy?ackimi i zbudowanymi Przez Krzy?aków, pomimo architektonicznej anachroniczno?ci tego?. Zamki mazurskie s? bowiem pochodn? kasztelu MARII EGIPCJANKI kultury pucharów dzwonowatych na WAWELU, z racji politycznego sojuszy Egipcjan z Ariami-S?owianami kultury amfor kulistych na Mazowszu.
Nad pi?knym Neckerem mieszka?em z wykszta?conym w Leningradzie Ukrai?cem który z genera?ami sowieckimi pa??ta? si? po wielkich prohibitach muzealnych. Ten "zakl?? mnie w capa" mówi?c o Krzy?akach, ?e TO BYLI ?YDZI ??? By?em jednak do tego przygotowany, bo templariusze byli katarami czyli jezuitami, którzy kupili od króla du?skiego Bornholm: Erling Haagensen, Henry Lincoln, Bornholm i tajemnice skarbu templariuszy – WYSPA SKARBU TEMPLARIUSZY, Amber W-wa 2004// sk?d w r. 1169 zdobyli podst?pem Ryg?, gdzie by? ewakuowany z Moskwy przed Boles?awem III skarbiec Prawdziców. Templariuszy tych znamy historycznie jako Kawalerów Mieczowych. Potem ten tryk powtórzyli z Ryszardem Lwie Serce w w?gierskim Wiedniu.
Ca?a kaba?a zacz??a si? jednak w Krakowie w r. 1038, gdzie Czesi, a w?a?ciwie Katolicy, pos?u?yli si? Kazimierzem Mnichem do opanowania Krakowa, który by? Wspania?ym Rzymem, otoczonym Chi?skim Murem, jaki znamy jako Wielki Mur Chi?ski. Otó? to miasto – 20 razy wi?ksze od Krakowa ?redniowiecznego - zosta?o WYMORDOWANE I ZBURZONE - ?e Kazimierz Mnich musia? budowa? ?redniowieczny Kraków "od fundamentów" i 20 razy Mniejszy.
To powtórzy?a II krucjata z Londynem nad Odr?, gdzie Henryk Lew poprowadzi? 10 razy wi?cej krzy?owców zachodnio- i ?rodkowoeuropejskich ni? cesarz na Bliski Wschód, i to po przyj?ciu Kapitulacji i Kontrybucji od CHRZE?CIJA?SKIEGO miasta, gdzie osiedlono Niemców. Ta PREKTYKA trwa?a a? do Procesu Warszawskiego, gdzie Awinion zani?y? ilo?? wymordowanych gda?szczan do 8 tysi?cy.
Je?li idzie o Angli? to Oliwer Cromwell skapitulowa? przed rabinami, którzy jako jezuici byli polsk? policj? polityczn?, dzi?ki czemu Cameron-Krzywonos zdoby? skarbiec Rzeczpospolitej na Wysokim Zamku. Mazarinowi i Cromwellowi chodzi?o te? o likwidacj? metalurgii powi?la?skiej, na której Wisia?y 3 imperia kolonialne: Holenderskie, Hiszpa?skie i Portugalskie, i zst?pienia go ?elazem Angielskim. Przez Kapitulacj? Cromwella Anglia sta?a si? pa?stwem ?ydowskim, z maso?skim Wyznaniem Wiary a mason wed?ug Prezydenta Mo?cickiego to GORSZY OD ?YDA, bo Niewolnik ?ydowski.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 01, 2020 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HARRY POTER

Od wielu lat WALCZ? o Festiwal Szekspirowski w P?ocku, poprzez likwidacj? anachronicznego Wi?zienia Pruskiego i ODBUDOWANIA go na HERMANORUM czyli pierwotny pa?ac W?adys?awa Hermana. Trzeba powiedzie? Ministrowi Gli?skiemu, ?e ?ydowskie ogierki tego nie zrobi?, bo potrafi? tylko KRA?? - jak chcia?y okra?? mnie przez ODBUDOW? Odry Przemys?owej, ale odpowiedzia?em Z Trybuny, ?e mog? PODPISA? dla Banków Niemieckich budow? Kana?u Przemys?owego, jako 10 razy Ta?szego i 20 razy Bardziej Op?acalnego, jako m. in. Drogi dla skandynawskiego Jachtingu, do RAJU SKANDYNAWSKIEGO na Dunaju. - To nie moja wina, ?e zbankrutowa?em tym Kulczyka, który czyta mnie Nieuwa?nie.
Do Festiwalu Szekspirowskiego w P?ocku ZDEJM KO?PAK Z G?OWY do??czy? Festiwal Tolkienowski, bo ?RÓDZIEMIE to Megalityczny P?ock, z którym dotychczasowe festiwale tolkienowskie nie maj? szans. Ale to nie koniec. By?em zdziwiony, ?e Harry Poter chce kupi? zamek MOSZNA – najlepiej zachowany zamek ?redniowieczny w Polsce. W?a?ciwie NEOILITYCZNY wed?ug satelitarnej archeologii Heinricha Kusche i mej systematyki archeologiczno-architektonicznej. Poradzi?em mu, aby kupi? zamek MOSZNA, który ?wiadczy, ?e Harrym Poterem by? w dzieci?stwie Fryderyk Wielki. Wyt?umaczy?em to tym, ?e w dzieci?stwie by? w Moskwie, gdzie zachwyci? si? cerkwi? Wasyla B?ogos?awionego, czym UTWORZY? Rokoko.
Asz mówi? mi: CO JEST, ?E JAK SI? POSKROBIE ?YDA TO WYJDZIE BENIAMIN ??? Teraz odpowiedzia?bym, ?e t?umaczy to Herezja Rosyjska, ?e Jerozolima by?a Nad Bosforem a Ziemia Obiecana w SUDETACH – czyli ?e Izrael, jak Obieca? mu Jechnaton (Amenhotep IV), mia? si?ga? od Bosforu do ?aby... Ariowie i S?owianie wymordowali jednak 10 plemion Izraela, ?e pozosta? tylko pilnuj?cy Z?ota Afryki z Eliacie BENIAMIN, do którego do??czy? GWARDZISTA Dawida i Salomona, Aryjczyk-Filistyn-LEW-Juda, któremu ?ydówki ukrad?y orli nos.
Od dawna szukam funduszu na odbudow? GARGAMELLA-Germanii. Znalaz?em go w postaci telewizyjnego FREDREUM. Poniewa? Fredro jest Najwybitniejszym Komediopisarzem Europy, do którego Molier NIE UMYWA SI?, to trzeba utworzy? Telewizyjne Fredreum, które b?dzie prezentowa? RÓ?NE sztuki europejskie – nie tylko komediowe – jak Komedia Francuska...[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 03, 2020 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_279&sName=45.-nowa-technika-lotnicza

To ja by?em ?MIECIEM, a? Ambasada Autonomii Palesty?skiej przyna?a mi miejsce w Domu Wariatów a Stefa?ski z Konfederacji w KLOACE.
Moja ciotka, córka Prezydenta Bieruta, który wobec Antypolonusów z Solidarno?ci by? Dobrym Polakiem, opowiada?a przy stole: NIEMCY RZUCILI NA ?OLIBÓRZ DYWIZJ? PANCERN? A MY NIE MIELI?MY BRONI PRZEIWPANCERNEJ. AMUNICJA SI? SKO?CZY?A WI?C UKRAI?CY ROZSTRZELALI CH?OPCÓW I WRZUCILI DO SZAMBA. PONIEWA? ?PIESZYLI SI? TO JA CZESIA WYCI?GN??AM.
Potem przeczyta?em, ?e Niemcy rzucili na ?olibórz DWIE dywizje pancerne i ?e nie byli to Ukrai?cy a Rosjanie. Pani Aniela mówi?a za?, ?e w KANA?ACH ?OLIBORSKICH ZGIN??A CA?A M?ODZIE? ?OLIBORSKA.

Zdziwi?em si?, ?e Harry Poter chce kupi? zamek CZOCHA – najlepiej zachowany zamek ?redniowieczny w Polsce, a wed?ug mnie i Heinricha Kusche NEOLITYCZNY. Poradzi?em mu, aby kupi? MOSZN?, która ?wiadczy, ?e Harrym Poterem by? Fryderyk Wielki. W dzieci?stwie by? w Moskwie, gdzie Zachwyci? si? cerkwi? Wasyla B?ogos?awionego, wi?c po I wojnie ?l?skiej kaza? zbudowa? sobie taki zamek k. Opola, co zainicjowa?o Rokoko od Zachwytu: ROTE KOKO – ale Harry Poter ju? nie pojawi? si?.

W kierowanym przez Braci Kaczy?skich lubelskim procesie PIOTRUSIA PANA Piotru? zezna?, ?e 8 tysi?cy ton z?ota WY?UDZI? od Ksi?cia Monaco. - CO ZA NAIWNIAK ??? Wcze?niej policmajster przegl?daj?c zdj?cia Piotrusia zapyta?: A TU Z KIM SI? CA?UJE? - Z KSI?CIEM WI?NIOWIECKIM. - A TU? - Z KSI?CIEM MONACO... - A TEN ZEGAREK TO CZYJ? - KSI??? MONACO ZDJ?? GO Z R?KI I DA? NA PAMI?TK? ca?owania. - Tu jednak Piotru? Pan ZE?GA?, bo bieg?y s?dowy orzek?, ?e To Zegarek JÓZEFA STALINA Numer Jeden... Poniewa? takich zegarków by?o Kilkadziesi?t TO Piotru? Pan móg? podarowa? Ksi?ciu Monaco zegarek Stalina.
Zreszt? nie tylko on. S?ynny brazylijski Romario zapytany ILE PIENIEDZY POWIERZY? PIOTRUSIOWI PANOWI JAKO SWEMU SZWAJCARSKIEMU MAKLEROWI odpowiedzia?, ?e PI?C MILIONÓW DOLARÓW, na co Piotru? Pan zakrzykn?? PI??DZIESI?T... Wysoki S?d powinien wi?c Wyja?ni?, KTO Wykupi? od Romario 45 milionów dolarów i Dlaczego.
W zwi?zku z tym molestowa?em znanych polityków o za?atwienie mi spotkania z panem Jaros?awem Piaseckim. Odpowiadali, w tym Antoni Macierewicz, ?e MAM ZA?ATWIONE, ale nic z tego nie wysz?o. T?umacz? to tym, ?e Boles?aw Piasecki nie by? Nacjonalist?, ale Chadekiem Biskupim wi?c Biskupki za?atwi?y mu kontrybucj? izraelsk? za zamordowanie syna.
Uznawa?em Prawo W?asno?ci Jaros?awa Piaseckiego do 8 tysi?cy ton z?ota w banku w Zurychu. Z?oto to dosta? Boles?aw Piasecki od mego ojca za pomoc w wojnie ukrai?skiej a marsza?ek Broz-Tito-Pindar wywióz? je do Szwajcarii. Poniewa? Boles?aw Piasecki i Miros?aw ?u?awski prowadzi w wojnie ukrai?skiej katowni?, w której Katowali ?ydów za WO?Y? to prawdopodobnie ?upaszko zakatowa? Generalissimusa, który wyda? rozkaz Wymordowania Polaków.
Oficer UB Wac?aw Osuch, który aresztowa? w Be?zie Piaseckiego i ?u?awskiego, znalaz? przy Piaseckim dokumenty Banku w Zurychu, które zatai?, a potem da? wnukowi, który po studiach w Anglii zyska? w Lublinie przezwisko Piotru? Pan. Chcia?em od Pana Jaros?awa Piaseckiego POTWIERDZENIA tej wersji, ale wobec matactw Biskupków i jego abnegacji z?oto w banku w Zurychu przechodzi na w?asno?? narodu bia?oruskiego.

W Lublinie by? te? proces o tantiemy z ksi??ki KRÓL MACIU? PIERWSZY. Ambasada USA dostarczy?a akt zgonu Doktora Korczaka jako zmar?ego na ?rodkowym Zachodzie w roku 1946, czego NIE UZNA?Y Izrael i RFN. S?d lubelski uzna? ten Akt Zgonu.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 11, 2020 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/06/10/musimy-byc-przygotowani-do-roli-ostatnich-endekow-2/?unapproved=904030&moderation-hash=606ef204af86c17a03cd0eeeacdce0a3#comment-904030

Preambu?a: „Z punktu widzenia obecnej ofensywy antykomunizmu „made in Germany” na polskiej prawicy warto zwróci? uwag?, ?e to w?a?nie w ?rodowisku „Nation Europa” propagowana by?a idea, ?e Hitler wielkim m??em stanu by?, gdy? jako jeden z pierwszych zrozumia? wag? zagro?enia ze strony bolszewizmu.”

Pami?tam ?wi?te Oburzenie Moskwy, gdy Konrad Adenauer nazwa? wojn? ze Zwi?zkiem Sowieckim PREWNCYJN?. To jest Bana?. Pisa?em kilkakrotnie, ?e Czesi Zniszczyli Europ? Francusk? napadem na Cieszyn a Europ? Weralsk? paktem Stalin-Benesz, robi?c 3 STRATEGICZNE bomby atomowe Tesli dla Stalina: na Warszaw?, Berlin i Londyn.
Poniewa? Czechos?owacja mia?a najsilniejsz? armi? w Europie to Beck, polecia? z tym do Berlina, gdzie Hitler obieca? mu Zaatakowa? Czechy, na co Beck odpowiedzia?: WODZU, POLACY PANU TEGO NIGDY NIE ZAPOMN?, co jest Wed?ug Moskwy POWODEM II Wojny ?wiatowej jako ANTYSOWIECKI Pakt Beck-Hitler ???
Rokefeler mia? w Moskwie Szko?? sobowtórów kremlowskich - z których znamy z nazwiska Stalinów by?o 19 – wi?c po otruciu na Sylwestra 1937 przez Kaganowicza NIEMIECKIM Polonem Stalina I nasta? Stalin II, bo u nich STALINÓW BOGATO. Stalin II by? neptkiem militarnym wi?c genera?owie pruscy, którzy Wymogli na Hitlerze Wojn? Prewencyjn?, liczyli ?e wygra j? Dla Niemiców. Mo?e by si? to uda?o, ale zapobieg?a temu Golda Meir z JEDWABNEGO a na stalingradzkiej radzie wojennej Nikita Chruszczow Z?AMA? samow?adztwo, wobec czego Wojn? Wygra?y LENINGRAD i Powstanie Warszawskie. Ta sekwencj? jestem w stanie obroni? przed niezale?nym S?DEM.
Mo?na powiedzie?, ?e Beck OBRAZI? SI? na Hitlera za MONACHIUM, gdzie Mussolini odegra? role B?aze?sk?. Anglicy zarekwirowali bomb? Tesli NA LONDYN a 2 pozosta?e dali Hitlerowi jako Krzy?owcowi Antybolszewickiemu czyli ANTYROKEFELEROWSKIEMU, bo ten te? zacz?? reformowa? Niewolnictwo na W?CIEKLIZN? Rotszylda, maj?c mo?e nadziej?, ?e niemiecka granica WSCHODNIA na Missisipi b?dzie granic? niemiecko-brytyjsk?. Temu SPRZECIWI? si? Beck wi?c robienie z agenta IS Hitlera Mesjasza Antybolszewickiego jest SKURWYSY?STWEM niemieckim.
Hitler przesta? by? agentem IS, gdy? wprowadzi? walut? Keynesowsk?, przez co sta? si? Wi?kszym Wrogiem Anglii ni? Rokefeler czyli STALIN.
Margaret Thatsher na wie?? o Zjednoczeniu Niemiec powiedzia?a: ZJEDNOCZONE NIEMCY TO EUROPA NIEMIECKA. Nie powiedzia?a tylko, ?e to b?dzie Holdingowy Folwark Rotszylda Londy?skiego, Jak Chiny Paryskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 12, 2020 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://alfax-2020.neon24.pl/post/155862,usa-szantazuja-miedzynarodowy-trybunal-karny

@rumpelsiltskin 18:53:39
"Nie udawaj mniej inteligentnego ni? jeste? w rzeczywisto?ci. Polsce nie zagra?a wewn?trzne prawo USA, ale umowa mi?dzynarodowa, do której ta ustawa si? odnosi."
Po pierwsze akt 447 do ?adnej umowy mi?dzynarodowej si? nie odnosi. Deklaracja to nie umowa. Do niej te? si? nie odnosi, po drugie to nie partie podpisuj? umowy i je wypowiadaj?, a rz?dy, po trzecie deklaracje nie maj? prawnie wi???cego charakteru. po czwarte deklaracji w Terezinie nikt z obecnych nie podpisywa?, dlatego pewnie nie zosta?a przywo?ana w s.447. 12.06.2020 19:34:31

Deklaracja Terezja?ska by?a imprez? TOWARZYSK?, której realizacja zale?y od Dobrej Woli biesiadników. By?o to DOBRANE towarzystwo Holokaustyczne, jak Indiana Jones, który Zadeklarowa? w O?wi?cimiu, ?e ANTYSEMITÓW NALE?Y ROZSTRZELIWA? – wobec czego ja zadeklarowa?em si? jako Antysemita, bo wed?ug Woltera, Goethego, Fichtego, Staszica i Prusa to JEDYN? obron? przed kapita?em kryminalnym jest Antysemityzm. Je?li za? kto? ma Inn? SI?? przeciw kapita?owi kryminalnemu to prosz? WYMIENI?.
DEKLARACJA TEREZJA?SKA by?a imprez? Holokaustyczn? a holokaustycznym komandem ?mierci jest Mossad, który nie jest or??em Izraela, ale Rotszyldów z ?ydowskiego haremu najwi?kszego wampira seksualnego Augusta Mocnego i W?A?ICIELI Adolfa Hitlera: Ksi??ka HITLER BY? AGENTEM BRYTYJSKIM.
Podstaw? prawn? Holokaustu by? ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu z Bia?egostoku, gdzie w trakcie ?ledztwa Abwehry w Jedwabnem w/s z?amania przez Gold? Meir Planu Barbarossa znaleziono w synagodze uwierzytelnion? politycznie Kart? Atlantyck?: Tajemnicza mapa równie tajemniczego Maurice'a Gomberga - Wykop.pl czyli grawera Stalina w Homla.
W II.W? USA ponios?y dwie BEZPRECEDENSOWE kl?ski na skutek ignorowania Polaków i Brytyjczyków: ZAG?ADA Armady Dieppe, 700 okr?tów i statków, oraz zag?ada US Air Force w bitwie z Regia Aeronautica i II flot? Luftwaffe ze ?MIG?AMI W DUPIE o Cie?nin? Mesy?sk?, na skutek czego SKAPITULOWA?Y w Szwajcarii przed Juden-SS, które dokona?o okupacji USA jako HOLOKAU?CI.
Wobec tego niech si? do Holokaustów alias Juden-SS modl? Amerykanie.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 14, 2020 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/06/10/musimy-byc-przygotowani-do-roli-ostatnich-endekow-2/

Gdy Suworow powiedzia?: PUTIN TO WARIAT A ROSJA UPADNIE ZA ROK to Sta? si? CUD. Stanis?aw Michalkiewicz twierdzi, ?e tym CUDEM by?o wys?anie przez Putina komand KGB na Cypr, które – przyk?adaniem pistoletów do g?ów - ULKECZY?Y ROSJ?. Zapyta?em o to Asza, który powiedzia?, ?e Cypr NIE MA ?WIATOWEJ STRUKTURY FINANSOWEJ do operowania kapita?ami sowieckimi. Tak? infrastruktur? maj? Grecy w Salonikach. Poza tym kapita? sowiecki zosta? rozes?any przez ?ydów do RÓ?NYCH KRAJÓW a Cypr to wierzcho?ek góry lodowej, gdzie siedz? B?azny Finansowe. Izrael bra? tylko aktywa polityczne.
Trudno wi?c twierdzi?, ?e Putin URATOWA? ROSJ? przy pomocy OK?ADÓW pistoletowych dla kapita?u B?aze?skiego, a ja twierdz?, ?e przy pomocy Aktywów Politycznych. Otó? zjawili si? u niego Polacy z USA, którzy o?wiadczyli, ?e maj? imienne listy 11,5 milionów Polaków zamordowanych przy wielkoprzemys?owej produkcji amerykanów, na co W?adymir W?adymirowicz odpowiedzia?, ?e wed?ug danych leningradzikch to zamordowano przy tej Produkcji 20 milionów Ukrai?ców, 15 milionów Polaków i Sto Ma?ych Narodów Rosji...
Otó? to DZI?KI TEMU Panie Stanis?awie Putin rewindykowa? wi?ksz? cz??? kapita?u sowieckiego. DOWODEM na to jest to, ?e Imienne listy Polaków, którzy zostali zamordowani przy wielkoprzemys?owej produkcji amerykanów, zosta?y wydane nie w San Diego, ale w Sankt Petersburgu. To by? PISTOLET przy?o?ony do ?ba kapita?owi kryminalnemu.
Synagoga Stanis?awa Augusta Poniatowskiego Hadad Lubawicz w Smole?sku zdoby?a w?adz? nad ?wiatem DZI?KI Sportowemu Banderowcowi Niko?ajowi Podgornemu, który tak nadojad Gierkowi tym sportowym banderyzmem, ?e ten kaza? go ?ledzi?. Otó? pierwszy raport HERETYCKIEJ synagogi Stanis?awa Augusta Poniatowskiego mówi? o Satelitarnej Detekcji Z?ota Sportowego Banderowca, co da?o jej w?adz? nad Moskw? i ?WIATEM. - To poniek?d zrobi? Putin z wielkoprzemys?ow? produkcj? amerykanów.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SKARBIEC, NAJWI?KSZY NA ?WIECIE

Po POLSKICH zabytkach architektonicznych Niemcy WYBIERALI FUNANETY. Profesor Zin mówi?, ?e gdy Niemcy rozbierali zamek OPOLSKI to stare ?l?zaczki przyprowadza?y wnuków i mówi?y im: PATRZECIE. TAK ROZBIERAJ? POLSK?. Tam ?adnej Rejencji nie trzeba by?o, bo miejsca by?o do??, ale chodzi?o o LIKWIDACJ? ?l?skiej ?ciany P?aczu. By? to SADYZM, bo polscy archeolodzy znale?li miast fundamentów zamku przemieszczone kamienia. Strzelili sobie tym w D, bo to nie by? Zamek Piastowski, ale Seta, który zamordowa? w Castella mmare di Stabia Ozyrysa.
Podczas wykopalisk Franza Josefa Straussa na wroc?awskim zamku Biskupim, gdzie by?em komisarzem WOAK, odkopano fundamenty Instytutu Nuklearnego z roku 1918, gdzie teraz jest zafundowany przez FJSt hotel Jana Paw?a II. WYKOPY pod ten Instytut Nuklearny by?y robione Bez Nadzoru Archeologicznego. To jest zrozumia?e, gdy? INu by? tak TAJNY, ?e w?adze municypalne o nim Nie Wiedzia?y, ale przy odkopaniu grobowca Okeanidy (córki czy bratanicy Posejdona) s? nawierty macki archeologicznej, co nie zosta?o odnotowane z Sprawozdaniach Archeologicznych.
Gdy wspomnia?em o tym to Profesor Kutzner z Poznania powiedzia? w obecno?ci Profesora Dziurli: BO NIE CHCIELI WIEDZIE?. Ca?e szcz??cie, ?e nie WYBRALI tych fundamentów, jak zamku Opolskiego.
Takich przypadków jest wiele. By? to proceder uprawiany nie tylko w okresie mi?dzywojennym i podczas WOJNY przez np. Krakowsk? Szko?? Archeologiczn? szofera Hitlera Oskara Schindlera, ale i PO WOJNIE przez p?acenie komunistycznym genera?om, co si? nazywa Korupcj?, na której si? GRA politycznie. Skutkiem tego by?o m. in. WYTUCIE Lwowsko-Wroc?awskiej Szko?y Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej, ?e zosta?em Tylko Ja, cho? op?dzali si? ode mnie, bo Z?apali Boga Za Nogi podarowanym im przez pitrowców archiwum Sejmu ?l?skiego, od roku 2175 pne. Archiwum by?o w zbudowanym przed I.W? Skarbcu – Najwi?kszym Na ?wiecie.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ANI KOMAR NIE USI?DA

Gdy Ludwik XIV dowiedzia? si?, ?e król polski otrzyma? od szacha perskiego Pawi Tron – jakiego NIE BY?O I NIE B?DZIE – to zainteresowa? si? histori? Persji. Nadworni historycy powiedzieli mu, ? Król Królów zapyta? swych Doradców, CO ZROBI?, aby Pozby? si? Wichrzycieli? Na co ci odpowiedzieli: ZBUDUJ PANIE WSPANIA?E MIASTO I ZBIERZ TAM MO?EBNYCH POITYCZNIE. KA? IM SI? ZAJMOWA? MUZYK? I SZTUKAMI PI?KNYMI, których czasami pos?uchasz i poogl?dasz... - W ten sposób powsta?o PERSEPOLIS.
Ludwik XIV pomy?la?, ?e to Dobry Pomys? i kaza? zbudowa? WERSAL... Mo?ebni politycznie OSRALI jednak ten Wersal Niemo?ebnie – ?e damy wersalskie sfinansowa?y Perfumy Francuskie NA FEKALIA... W ten sposób ta kreatura Marysie?ski (?elazo W?gierskie) Ludwikiem WIELKIM nie zosta?a.
WILANÓW ufundowa?a Marysie?ka dla Pawiego Tronu i PAWI. We wroc?awskim Zoo zapyta?em w Ornitologii, dlaczego nie restytuuje si? Polskiego Pawia? Naczelny ornitolog powiedzia? mi, ?e By?y Próby, ale nie powiod?y si?. Zapyta?em GDZIE, na co odpowiedzia? W SKIERNIEWICACH. Powiedzia?em tylko, ?e skoro Polski Paw uchowa? si? w Tybecie to aklimatyzacja jego powinna by? w Zakopanem. - BY?BY TO PI?KNY PTAK OGRODOWY.
Forum Maruchy jest najlepsze dla Przekomarzania si? wi?c trzeba zaprosi? insektologów, np. Niesio?owskiego, który pogr??y? polski ruch narodowy. Ile? to by?o Rejwachu wobec reanimacji Wielkiej Lechii na ameryka?skich atlasach historycznych, co nazywano ironicznie TURBOS?OWIANAMI. Mi ameryka?skie atlasy historyczne nie by?y potrzebne, bo t?umaczy?em zachodnia granice Wielkiej Lechii na Renie, Alpach i Adriatyku obl??eniem przez Moskw? i Rusa Konstantynopola w l. 550-558 i obl??eniem przez Awarów Pary?a, którzy po Pokoju w Adrianopolu w r. 568 wycofali si? za Ren: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_100&sName=28.-lechiada//
Gdy jednak wyt?umaczy?em publikowany PRZE?MIEWCZO szczegó?owy opis zdobycia przez Wandalów Rzymu jako III, Radagajsa, to opisy te ZNIKN??Y z forów IN a wszyscy nabrali Wody... Znaczy to, ?e Opis ten by? Cenzuralny jako Przyk?ad G?UPOTY Turbos?owia?skiej a teraz wszyscy k?ad? uszy po sobie, bo zaj?cza wojna Sko?czy?a si?... Za Stalina mówi?o si?: Ani mucha nie porucha, ani komar nie usi?da.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Cze 20, 2020 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/06/19/mlyny-kremla-lektura-dla-moderatorow-historii//
Ad. 13:

Mavericku, nal?y?e?, nal?y?e? od ?ydopolaków, ale nic nie zaproponowa?e? poza Korwinem-Mikke. Gdy dwóch Polaków si? ?re to jeden z nich jest ?ydem, co powiedzia? Ksi??? Czartoryski w hotelu Lambert, bo ?ydzi Czynili Us?ugi Prusakom i Rosjanom, jak to nazwa? ?elazny Kanclerz. To nazywa?o si? Konwencj? Alvenslebena, której funkcjonariuszem by? “odci?ty od stryczka przez Prusaków” Fiodor Dostojewski. Ty za? Mavericku nie zosta?e? “odci?ty” od stryczka, bo jeste? prowadzony na? i szczuty na Polaków. Tym Asz t?umaczy? neurasteni? Dostojewskiego.
Jak mówi? ksi??? Demidow to szowinizm rosyjski ró?ni si? tym od niemieckiego, ?e jest Niepoczytalny, czyli ?e kieruje si? logik? ?yczeniow?. W ameryka?skiej wojnie imperialnej na morzu Po?udniowochi?skim spotka?y si? kanonierki niemieckie z ameryka?skimi, ale do wymiany ognia nie dosz?o, bo kto? M?dry zakrzykn??, Po Co Macie si? Strzela?? Skoro Jest Takie Pi?kne Imperium Brytyjskie Do Wzi?cia. Oni Nie Maj? Ropy Naftowej A Wy Macie.
To NIE BY?O TAKIE G?UPIE, bo zatrzyma?o rozlew krwi, ale poniewa? podzia? ?wiata mi?dzy 2 imperializmy zosta? dokonany Na Silniku Nadrowskiego – Zb?aznowanym i Skryminalizowanym na DIESLA – to wed?ug logiki W?adymira W?adymirowicza za to Szlachtowanie Imperium Brytyjskiego i CA?EGO ?WIATA mieliby Odpowiada? Polacy, przed czym uchroni? ich Winston Churchill znalezieniem ropy w Nigerii.
Zdaniem lorda Cursona to ropa nigeryjska a nie USA Wygra?a Wielk? Wojn?. Na to mo?na odpowiedzie?, ?e to Armia Rosyjska, bo po kl?sce pod Gorlicami SPALI?A galicyjskie zag??bie naftowe, wobec czego Niemcy nie mogli motoryzowa? armii i tworzy? broni pancernej - ale mogli j? Wygra? silnikiem PANNA MERCEDES na oleju rzepakowym, który zosta? jednak wykupiony przez Rokefelera za namow? Winstona Churchilla, który szanta?uj?c Pierdziela ujawnieniem tego PRZUMUSI? USA Do Wojny po stronie Ententy. - Mamy tu wi?c Diab?a Antyniemieckiego.
Reichswehra powo?a?a kilka komisji do zbadania Przyczyn kl?ski w I.W?, i wszystkie orzek?y, ?e Winowajc? Kl?ski Niemiec by? Roman Dmowski. Ja si? z tym zgadzam, na zasadzie klauzewicowskiej m?dro?ci, ?e Bitw? Wygrywa si? PRZED BITW?.
Je?li wed?ug sztabu pruskiego Diab?em Antyniemieckim by? Roman Dmowski, a wed?ug mnie Winston Churchill, który trzyma? Pierdziela za jaja silnikiem PANNA MERCEDES, to w Wojnie Rewan?owej Diab?em Antyniemieckim by? Józef Beck, który WYGRA? doktryn? Pi?sudskiego, ?e Ani Niemcy, ani Sowiety Nie Napadn? na nas Samodzielnie, ale WSPÓLNIE.
Pod koniec wojny hiszpa?skiej Stalin wyda? Armii Czerwonej rozkaz Zaatakowania Polski, ale zosta? pouczony przez Sztab Generalny, ?e WOJNA Z POLSK? JEST MO?LIWA TYLKO W SOJUSZU Z NIEMCAMI. Tuchaczewski nie wiedzia?, ?e Stalin ma od Benesza 3 strategiczne bomby atomowe Tesli, na Warszaw?, Berlin i Londyn.
Beck polecia? z tym do Hitlera, który obieca? Zaatakowa? Czechy, pomimo ?e Czechos?owacja mia?a najsilniejsz? armi? w Europie, na co Beck odpowiedzia?: WODZU, POLACY PANU TEGO NIGDY NIE ZAPOMN?, co Sowiety nazwa?y Paktem Beck-Hitler. Na Sylwestra 1937 Niemcy otruli Stalina Polonem.
Przed sw? ?mierci? Pi?sudski zebra? najinteligentniejszych genera?ów, którym kaza? odpowiada? – po kolei – na pytanie: KTO JEST G?ÓWNYM WROGIEM POLSKI? Wi?kszo?? odpowiedzia?a, ?e Niemcy, na co on pono? niecenzuralnie, ale cenzuralnie to: MYLICIE SI? – SOWIETY. Wyja?ni? to tak: Armia Czerwona zdob?dzie Berlin przy pomocy Polaków, bo inaczej NIE MO?E. Dokona jednak wielkich zbrodni na narodzie polskim... Sowiety musz? si? jednak zreformowa?, z niewolnictwa Rokefelera na w?cieklizn? – czyli Uni? Europejsk? Rotszylda a wówczas b?dziemy mogli ich zaatakowa?... To by?a doktryna Józefa Becka.
KAZUSEM Wojny Rewan?owej by?a granica niemiecko-?ydowska na Missisipi, której WARUNKIEM by?o przyst?pienie Polski do paktu Antykominternowskiego, który BLOKOWA? Beck, co by?o POWODEM paktu Ribbentrop-Mo?otow. Moczulski pisze, ?e Chamberlain wystrychn?? w MONACHIUM Hitlera na dutka, bo Beck do Rozbioru Czechos?owacji NIE PRZYST?PI?. Anglicy w MONACHIUM zarekwirowali bomb? Tesli Na Londyn a 2 pozosta?e dali Hitlerowi jako Krzy?owcowi Antybolszewickiemu. To OGRANIE HITLERA przez Anglików by?o w?a?nie Powodem Wojny a NIE CIESZYN czy Komarno.
Stanis?aw Michalkiewicz pisze, ?e TO NIE ANGLI? I FRANCJA WYST?PI?Y W OBRONIE POLSKI, ALE POLSKA W OBRONIE FRANCJI I ANGLII. Ja to uzupe?ni?em, ?e Polska wyst?pi?a w obronie Francji, Anglii, ZSRS i USA.
Wojn? Rewan?ow? wygra? za? LENINGRAD i Powstanie Warszawskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 21, 2020 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CIOTKA UCIEK?A, BABKA SI? W?CIEK?A

Z mego komputera ZNIKN?? brudnopis postu: https://marucha.wordpress.com/2020/06/19/mlyny-kremla-lektura-dla-moderatorow-historii//
16. Wandaluzja.pl said - 2020-06-20 (Sobota) @ 18:54:43 16:
Ad. 13:
Mavericku, nal?y?e?, nal?y?e? od ?ydopolaków, ale nic nie zaproponowa?e? poza Korwinem-Mikke. Gdy dwóch Polaków si? ?re to jeden z nich jest ?ydem, co powiedzia? Ksi??? Czartoryski w hotelu Lambert, bo ?ydzi Czynili Us?ugi Prusakom i Rosjanom, jak to nazwa? ?elazny Kanclerz. To nazywa?o si? Konwencj? Alvenslebena, której funkcjonariuszem by? “odci?ty od stryczka przez Prusaków” Fiodor Dostojewski. Ty za? Mavericku nie zosta?e? “odci?ty” od stryczka, bo jeste? prowadzony na? i szczuty na Polaków. Tym Asz t?umaczy? neurasteni? Dostojewskiego.
Jak mówi? ksi??? Demidow to szowinizm rosyjski ró?ni si? tym od niemieckiego, ?e jest Niepoczytalny, czyli ?e kieruje si? logik? ?yczeniow?. W ameryka?skiej wojnie imperialnej na morzu Po?udniowochi?skim spotka?y si? kanonierki niemieckie z ameryka?skimi, ale do wymiany ognia nie dosz?o, bo kto? M?dry zakrzykn??, Po Co Macie si? Strzela?? Skoro Jest Takie Pi?kne Imperium Brytyjskie Do Wzi?cia. Oni Nie Maj? Ropy Naftowej A Wy Macie.
To NIE BY?O TAKIE G?UPIE, bo zatrzyma?o rozlew krwi, ale poniewa? podzia? ?wiata mi?dzy 2 imperializmy zosta? dokonany Na Silniku Nadrowskiego – Zb?aznowanym i Skryminalizowanym na DIESLA – to wed?ug logiki W?adymira W?adymirowicza za to Szlachtowanie Imperium Brytyjskiego i CA?EGO ?WIATA mieliby Odpowiada? Polacy, przed czym uchroni? ich Winston Churchill znalezieniem ropy w Nigerii.
Zdaniem lorda Cursona to ropa nigeryjska a nie USA Wygra?a Wielk? Wojn?. Na to mo?na odpowiedzie?, ?e to Armia Rosyjska, bo po kl?sce pod Gorlicami SPALI?A galicyjskie zag??bie naftowe, wobec czego Niemcy nie mogli motoryzowa? armii i tworzy? broni pancernej – ale mogli j? Wygra? silnikiem PANNA MERCEDES na oleju rzepakowym, który zosta? jednak wykupiony przez Rokefelera za namow? Winstona Churchilla, który szanta?uj?c Pierdziela ujawnieniem tego PRZUMUSI? USA Do Wojny po stronie Ententy. – Mamy tu wi?c Diab?a Antyniemieckiego.
Reichswehra powo?a?a kilka komisji do zbadania Przyczyn kl?ski w I.W?, i wszystkie orzek?y, ?e Winowajc? Kl?ski Niemiec by? Roman Dmowski. Ja si? z tym zgadzam, na zasadzie klauzewicowskiej m?dro?ci, ?e Bitw? Wygrywa si? PRZED BITW?.
Je?li wed?ug sztabu pruskiego Diab?em Antyniemieckim by? Roman Dmowski, a wed?ug mnie Winston Churchill, który trzyma? Pierdziela za jaja silnikiem PANNA MERCEDES, to w Wojnie Rewan?owej Diab?em Antyniemieckim by? Józef Beck, który WYGRA? doktryn? Pi?sudskiego, ?e Ani Niemcy, ani Sowiety Nie Napadn? na nas Samodzielnie, ale WSPÓLNIE.
Pod koniec wojny hiszpa?skiej Stalin wyda? Armii Czerwonej rozkaz Zaatakowania Polski, ale zosta? pouczony przez Sztab Generalny, ?e WOJNA Z POLSK? JEST MO?LIWA TYLKO W SOJUSZU Z NIEMCAMI. Tuchaczewski nie wiedzia?, ?e Stalin ma od Benesza 3 strategiczne bomby atomowe Tesli, na Warszaw?, Berlin i Londyn.
Beck polecia? z tym do Hitlera, który obieca? Zaatakowa? Czechy, pomimo ?e Czechos?owacja mia?a najsilniejsz? armi? w Europie, na co Beck odpowiedzia?: WODZU, POLACY PANU TEGO NIGDY NIE ZAPOMN?, co Sowiety nazwa?y Paktem Beck-Hitler. Na Sylwestra 1937 Niemcy otruli Stalina Polonem.
Przed sw? ?mierci? Pi?sudski zebra? najinteligentniejszych genera?ów, którym kaza? odpowiada? – po kolei – na pytanie: KTO JEST G?ÓWNYM WROGIEM POLSKI? Wi?kszo?? odpowiedzia?a, ?e Niemcy, na co on pono? niecenzuralnie, ale cenzuralnie to: MYLICIE SI? – SOWIETY. Wyja?ni? to tak: Armia Czerwona zdob?dzie Berlin przy pomocy Polaków, bo inaczej NIE MO?E. Dokona jednak wielkich zbrodni na narodzie polskim… Sowiety musz? si? jednak zreformowa?, z niewolnictwa Rokefelera na w?cieklizn? – czyli Uni? Europejsk? Rotszylda a wówczas b?dziemy mogli ich zaatakowa?… To by?a doktryna Józefa Becka.
KAZUSEM Wojny Rewan?owej by?a granica niemiecko-?ydowska na Missisipi, której WARUNKIEM by?o przyst?pienie Polski do paktu Antykominternowskiego, który BLOKOWA? Beck, co by?o POWODEM paktu Ribbentrop-Mo?otow. Moczulski pisze, ?e Chamberlain wystrychn?? w MONACHIUM Hitlera na dutka, bo Beck do Rozbioru Czechos?owacji NIE PRZYST?PI?. Anglicy w MONACHIUM zarekwirowali bomb? Tesli Na Londyn a 2 pozosta?e dali Hitlerowi jako Krzy?owcowi Antybolszewickiemu. To OGRANIE HITLERA przez Anglików by?o w?a?nie Powodem Wojny a NIE CIESZYN czy Komarno.
Stanis?aw Michalkiewicz pisze, ?e TO NIE ANGLI? I FRANCJA WYST?PI?Y W OBRONIE POLSKI, ALE POLSKA W OBRONIE FRANCJI I ANGLII. Ja to uzupe?ni?em, ?e Polska wyst?pi?a w obronie Francji, Anglii, ZSRS i USA.
Wojn? Rewan?ow? wygra? za? LENINGRAD i Powstanie Warszawskie.

Na to Odpowiedzia? mi: 17. Jok said - 2020-06-20 (Sobota) @ 19:57:38
Có?, ja te? pozwalam sobie uwa?a?, ?e to brednie, tylko …. nie wiem czy wolno…. :))
Dlaczego tak uwa?am? Postaram si? uzasadni?, przynajmniej w jakim? zakresie.
1. Rola Polski w „Monachium”, w postmonachijskim odebraniu/wkroczeniu do Zaolzia. jest mniej wi?cej tak sprawcza jak S?owacji w kreacji i realizacji „Ribbentrop-Mo?otow”, poprzez zaatakowanie i zaj?cie niektórych ziem polskich, Spisz?, w tym Zakopanego (chyba zaj?li, ale musieli przekaza? Niemcom).
Czyli de facto niezbyt wielka, by nie powiedzie?, ?e sprawstwo w kreacji sytuacji – zerowe.
Wypada doda?, ?e sytuacja wkroczenia S?owacji wygl?da „gorzej moralnie”, bo wkroczyli do Polski w trakcie trwania wojny, jako agresor wojenny.
2. Jaki? „Tygodnik Cieszy?ski” czy podobna nazwa, ile? lat temu, w sieci publikowa? korespondencj? poprzedzaj?c? wej?cie wojsk polskich do Zaolzia, mi?dzy prezydentami Polski i chyba jeszcze Czechos?owacji: Mo?cickim i Beneszem. Kurtuazyjna, dyplomatyczna korespondencja, nie rzucanie mi?sem.
O ile pami?tam, Benesz wyra?a? nawet zadowolenie (no wiem: to taki u?miech przez ?zy, rzecz jasna), ze Zaolzie/cz??? Czech zajm? wojska kraju s?owia?skiego. Zdaj? sobie spraw?, ?e ze strony czeskiej to by?o wymuszone, ale … korespondencja (de facto aprobuj?ca – cho? to rzecz jasna „pod przymusem” – zaj?cie Z przez wojska polskie) mia?a miejsce. Czy znamy inny taki precedens w czasach/sprawach ribentropowo-mo?otowowych?
3. O ile pami?tam, Czechy zaj??y Zaolzie, do którego pretendowa?a te? Polska, si?? i rozstrzeliwuj?c czasem, w 1919, korzystaj?c z „zaj?to?ci Polski”, wtedy chyba g?ównie walki z Ukrai?cami.
Domniemuj?, bez sprawdzania, ?e w okresie od rozpadu militarnej si?y niemieckiej czy austrow?gerskiej na tym terenie do 1919, tj. w okresie 1918-1919 by?a tam Polska.
Czyli chyba pobyt Zaolzia 20 lat w Czechos?owacji, nie umniejsza praw Polski, no chyba, ?e wszystko oddajemy Austrii (jako nast?pcy suwerena tych okolic do 1918 r. :))).
Nie widzia?em, by na tym forum komu? (a przynajmniej nie zdarza?o si? to cz?sto), przeszkadza? fakt przynale?no?ci Krymu ile? lat do Ukrainy, w dostrzeganiu rosyjsko?ci tego Krymu :))))
4. Je?yk typu „haniebna”, wtr?ty – moim zdaniem: bezzasadne jako uzasadnienie „okropno?ci Polski czy nawet tylko „jej elit”” i co tu du?o gada?, bezrozumne – o medalu dla Mussoliniego ad 1923 czy o Lipskim i pomniku dla AH (inni komentatorzy to ju? wyja?nili), przypominaj? mi styl, narracj? i propagand? gw.
O ile da si? dostrzec od dawna, ?e narracja sputnika, My?l Polska, jest tu raczej lubiana, to raczej zachwycanie si? narracj? a la gw – jest dla mnie pewnym novum…..:)

Jok ma racj? w tym wzgl?dzie, ?e robienie z Cieszyna czy Komarna PRZYCZYNY II wojny ?wiatowej jest propagand? Wiaczes?awa Mo?otowa – który, PRZECIE, CZCIGODNYM BY? M??EM... Mo?otowa zniszczy? jednak Winston Churchill odpowiadaj?c kongresmenom ameryka?skim na Preliminarz Pokojowy z Zakopanego SS-NKWD, pono? po wypiciu tylko pó? butelki Szkockiej jak mówili Niemcy: NIE WA?NE, CZY NIEMCY S? WE W?ADANIU HITLERA, CZY INNEGO KAP?ANA JEZUICKIEGO, CHODZI O POT?GE NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE – a poniewa? ?aden z kongresmenów nie chcia? mie? z granic? niemiecko-?ydowsk? na Missisipi nic wspólnego to Preliminarz Diabli wzi?li.
TO WA?NE: Asz mawia?, ?e ROSJANIE tak nas nienawidz? za zniszczenie folwarku ?ydowskiego, ?e rzuc? na Warszaw? bomb? atomowa ??? To wygl?da?o na majaczenie schizofrenika, ale 10 lat pó?niej Izba Lordów ujawni?a granic? ?ydowsko-niemieck? NA WI?LE, która mia?a by? wyegzekwowana Atakiem 70 dywizji rosyjskich z u?yciem TAKTYCZNEJ Broni Atomowej nad Doln? Wis?a i Kontratakiem 40 dywizji Bundeswehry na MOICH Aerobusach: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_354&sName=00.-w-s-t-e-p// Helikopter bierze sekcj? komandosów lub marinersów a mój Aerobus KOMPANI? z oporz?dzeniem. Skan II jest z wojny imperialnej na Morzu Po?udniowochi?skim.
Plan 2007 zosta? ZASTOPOWANU zap?aceniem przez Braci Kaczy?skich pó?tora miliona ton z?ota ze skarbca W?astów w Modlinie: 750 tysi?cy ton dla Waszyngtonu i 750 tysi?cy ton dla Tel Awiwu. Z?oto do Nowego Jorku przywióz? niejaki Witte na 23 statkach, a nale?no?? dla Izraela jest realizowana Okupowaniem przez Mossad Ok?cia. Najciekawsze jest jednak to, ?e Waszyngton ZALEGALIZOWA? to z?oto pochodzeniem z Satelitarnej Detekcji Z?ota ???[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://youtu.be/U0fk4WwBZQw//

No to mamy ZAKASANIE Archeologii Kalifornijskiej na Syberii, która WYBUCH?A po 50 latach. Jak zwykle maso?scy szalbierze pod has?em Kompetencji Naukowej najpierw Ukrywaj? artefakt, potem ka?? Czeka?, aby zastrasza? i LIKWIDOWA? ?wiadków i niszczy? dowody – w tym wypadku zdj?cia – aby doj?? do unicestwienia sprawy, której okazuje si? Nie By?. To mo?na nazwa? WIEDZ? DLA WYBRANYCH – a? do 33 stopnia Wtajemniczenia.
Kapita? Kryminalny tworzy si? Dezinformacj?, ukrywaniem faktów, niszczeniem dokumentów i K?amstwem. Teraz mamy III RP Kradzie?y Dokumentów or?ów maso?skich Kaczy?skich. Ja jestem ofiar? WALKI o Najwi?kszy Skarbiec ?wiata, w którym by?o archiwum Sejmu ?l?skiego, które zagrozi?o Albionowi ?ydowskiemu ALBA?SKIM.
Z tego archiwum wiedzieliby?my np. Dlaczego D?ugosz nazywa Ody?ca-Odoakra Szlachetnym Rusinem, zamordowanym przez Wrednego Germanina. Otó? DLATEGO, ?e staro?ytna Ru? by?a Na Pomorzu, co jest dla masonów NIECENZURALNE. Likwidacja tego? Archiwum nie odby?a si? jednak anonimowo, bo Leszek Miller zosta? z?apany Za R?k?.
Podczas kr?cenie Quo Vadisa masoni ZAKWICZELI, ?e Ligia by?a z Wroc?awia, na co poszed?em tam i powiedzia?em, ?eby si? Wynosi?a z Wroc?awia razem ze swym ochroniarzem Ursusem, bo by?a z Drezna, wi?c poniewa? do Krakowa jej nie przyj?li to znalaz?a przytu?ek w Tarnowie. Kraków musia? si? ze mn? liczy? ze wzgl?du na Gargamell, który Rzymianie nazywali GERMANI? a Polacy KRAKIEM.
Wed?ug ksi??ki HITLER BY? AGENTEM BRYTYJSKIM to jest nast?puj?ca struktura w?adzy maso?skiej. Królewi?ta rz?dz? pedofilami, co wed?ug hrabiego Kurowskiego jest WAMPIRYZMEM. Pedofile rz?dz? homoseksualistami a homoseksuali?ci masonami, którzy rz?dz? Jurysdykcj? i Policj?, co zapewnia masonom BEZKARNO??. Poniewa? Policja jest Awansowana przez pedofili czyli WAMPIRÓW, do których dost?pu nie ma, to Policja musi si? Podlizywa? homusiom jako skoneksjonowanym z Wampirami, którzy AWANSUJ? Policje i S?dziów.
Masoneria powsta?a dla handlu i eksploatacji niewolników, co wed?ug prawa chrze?cija?skiego jest przywilejem ?ydowskim. Wed?ug Prezydenta Mo?cickiego to masoneria jest JUDAIZMEM DLA WAMPIRÓW. Ale obecna Maso?ska Struktura W?adzy nie pochodzi z synagogi, ale z ?ydowskiego haremu najwi?kszego wampira seksualnego Augusta Mocnego. Ten August ZALEGALIZOWA? swe ?ydowskie królewi?ta daniem rabinom Ca?ego Z?ota ?wiata, i dlatego ?yd Chazarski, mason nowojorski i Wielki Mason Polski Julian Tuwim za?piewa? w Kwiatach Polskich CA?E Z?OTO ?WIATA W PIWNICACH SYNAGOG.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 410, 411, 412 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 411 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group