Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 415, 416, 417
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lis 01, 2020 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

?WIAT Z ?YDOWSKIEGO HAREMU NAJWI?KSZEGO WAMPIRA SEKSUALNEGO

Nazwa Taliban pochodzi od Talmudu, asyryjskiego prawa wojennego – NAJOKRUTNIEJSZEGO. W Europie manifestacj? tego by?a OPRYCZNA Iwana Gro?nego – europejski synonim GROZY. Rusycystka mówi?a, ?e ka?dy opycznik mia? Psi? Czaszk? i Piszcza?k? z psiej ko?ci – co przetrwa?o w ikonie lo?y maso?skiej Czaszki i Piszczele SS jako Synów Sulejmana Wspania?ego, bo Iwan by tak dobrych siepaczy nie sp?odzi?.
?ydzi przerobili Asyryjskie Prawo Wojenne na kodeks mafijny, który zaskutkowa? kapita?em kryminalnym, który dzi?ki doktrynie Szewacha Weissa, ?e KA?DY ?YD JEST HOLKAUSTEM obowi?zuje Wszystkich ?ydów.
Kapita? kryminalny zosta? jednak Zakasowany przez kapita? Anonimowy z ?ydowskiego haremu najwi?kszego wampira seksualnego Augusta Mocnego jako POLITYCZNY. Przeciw kapita?owi Anonimowemu Keynes i Paderewski sformu?owali doktryn? FASZYSTOWSKI?, zniszczon? jednak przez Stalina nakazem: WROGÓW Rokefelera i Rotszylda NAZYWAJCIE FASZYSTAMI.
Przejawi?o si? to Walk? Rotszylda z Rokefelerem o ROSJ?: Rotszyld p?aci? przez Lenina Mauserom, których Pi?sudski kaza? rozstrzeliwa?, ale po bitwie nad Niemnem Trocki uwolni? Dzier?y?skiego, który ze Stalinem sprzeda? Po?udniow? Mongoli? nacjonalistom chi?skim a Pó?nocn? Mand?uri? samurajom za najemników chi?skich i japo?skich, którym P?ACI? Rokefeler przez Stalina.
W ten sposób Rosja sta?a si? Folwarkiem ?ydowskim zafundowanego przez cesarza Franza Josefa Rokefelera. By? to folwark NIEWOLNICZY na prawie talmudycznym, eksploatuj?cy kapita? patriotyczny, który by? jednak niekonkurencyjna z prawem Holdingowym Rotszyldów. II.W? by?a wojn? Rotszylda z Rokefelerem, któr? Rokefeler wygra? i zlikwidowa? Imperium Brytyjskie dzi?ki kapita?owi Patriotycznemu S?owian, ale Rotszyld za?o?y? przez swego agenta Hitlera Izrael na SKARBIEC ROTSZYLDÓW.
Po wyeksploatowaniu kapita?u patriotycznego zaistnia?a KONIECZNO?? przekszta?cania Folwarku Niewolniczego w Holdingowy czyli W?CIEKLIZN?, co Józef Beck i Pi?sudski zaprognozowali do zaatakowania Folwarku ?ydowskiego. Edward Gierek tak to zapisa?: KANIA NIE BY? BOGATY Z DOMU I NIE KRAD?, BO MY?MY PATRZYLI NA R?CE. A TO, ?E ZOSTA? KREZUSEM TO PRZY ANDROPOWIE, KTÓRY FINANSOWA? PRZEZ KANI? WA??S?.
W tej Reformie wydarzy? si? jednak kataklizm. Otó? Niko?aj Podgorny tak nadojad sportowym banderyzmem Gierkowi, ?e ten kaza? go ?ledzi?, i pierwszym raportem by?a Satelitarna Detekcja Z?ota. Wszystko wskzuje, ?e denuncjatorem by?a heretycka synagoga smole?ska Stanis?awa Augusta Poniatowskiego Hadad Lubawicz, która TYM wsadzi?a sobie Folwark ?ydowski i ?WIAT do Worka.

Sekretariat ZGROMADZENIE OGÓLNEGO Organizacji Narodów Zjednoczonych
Szacowne Agendy ONZ nie mog?y za?atwi? mojej sprawy, gdy? Satelitarna Detekcja Z?ota podlega jurysdykcji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Obecnie urz?duj?cy Sekretarz Generalny nie jest tym zainteresowany, wobec czego prosz? SEKRATARIAT Zgromadzenia Ogólnego o wniesienie mojej sprawy na Forum ZGROMADZENIA OGÓLNEGO Organizacji Narodów Zjednoczonych.
Za??czam moj? SKARG?:
Wys?a?em KILKA listów do odpowiedzialnych organów Organizacji Narodów Zjednoczonych, na które nie otrzyma?em odpowiedzi czy potwierdzenia, co uwa?am za Karygodne. Sprawa Satelitarnej Detekcji Z?ota podlega Zgromadzeniu Ogólnemu Organizacji Narodów Zjednoczonych wi?c kamuflowanie jej podlega ?LEDZTWU KRYMIANLNEMU.

UNITED NATIONS GENERAL ASSEMBLY
URGENT.
In view of the lack of a response to my letters from the competent UN bodies, I demand IMMEDIATELY striking me off the list of World Scams of the UN DRUGS AND ORGANIZED CRIME department and the execution of check signed by the FBI and the UN, protested by the World Bank and the International Monetary Fund by the UN list. I attach a petition to the Court of Justice of the United Nations and the certificate of the check in question. I DIDN’T SEE a drugs which the annual FBI, Interpol and UN investigations confirms. On June 8, I sent on the following address: UN-ORGANIZATION@usa.com// and unic.poland@unic.org//
COURT OF JUSTICE of the United Nations
I accuse the jurisdiction of the Federal Republic of Germany, the United Nations Department of Drugs and Organized Crime; the United Nations Legal Department, the United Nations Criminal Division and and of the UN Secretary General and the Ministry of Justice of the Third Republic of Poland about the conspiracy and crime against humanity. This CRIME is the Satellite Detection of Gold.
In early March 1989, I left for West Germany to testify on the Satellite Gold Detection. My testimony was not accepted and I was fined by the Ministry of the Interior in Bonn with a fine of DM 11,000 for the Judicial Lie, which was confirmed by the Supreme Administrative Court in Karlsruhe.
After my forced return to Poland, I was interned in the strictest regime, and the regime of the Third Polish Republic and other governments were stoling my royalties, which were very high. My http://www.wandaluzja.com// was the most popular and expensive in the USA, but was not been paid, because it was registered as JUDICIAL. It was ended after 10 years as a result of an FBI, Interpol and UN investigation that freed my checks from the Protest, but Wandaluzja was sold to HUAWEI.
Huawei MUTILATED UP my Wandaluzia and censors it. When tinkering with the new key: https://www.wanaluzja.pl// I got a germanlanguage Wandaluzja on a server in Hesse, which I did not know about. Anyone World Scammer can be Robbed.
The Atlantic Bank had DISCLOSED it in 2017 protesting the checks of my father by the UN World Scam List. The Atlantic Bank handed my case over to the FBI, because the capital was deposited by Marshal Broz-Tito on my father’s US passport.
ANNUAL FBI, Interpol and UN investigation, freed my checks from protest, but they were Protested Again by the World Bank and International Monetary Fund, because they DON’T ACKNOWLEDGE the investigation of the UN CRIME DEPARTMENT OF DRUGS AND ORGANISED CRIME.
This IGNORANCE is understandable, because by putting me on the list of the Drugs and Organized Crime Department they CAMOUFLAGED Satellite Detection of Gold. Because it was done without interrogating me in this case and WITHOUT informing me, it was a HOOD COURT and I was incapacitated in Poland as a Secret Prisoner and subjected to the secret police, which robs me, spreads senseless rumors about me and steals my documents.
I was enrolled in the UN Drugs and Organized Crime department on the matter that I was the author of the minireactor URSZUL SIPI?SKA, which is produced in several countries Without My Name. The matter was settled by the KGB agent Kozina-Fanchini who had driven tons of drugs around Europe and copulated Urszula Sipi?ska, who didn’t have knowing me, on Passport of mine.
I am enclosing a Guiding Letter for UN bodies, http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana -kuciak // and a check signed by the United Nations and the FBI so that it would not be stolen by Dishonest Government Officials, as you call it, and my ID card No.… Since my computer is monitored by the FBI and the UN so all my correspondence you have.
I did not receive a reply or a confirmation for these letters. In my ING-Bank ?l?ski, in which the current Prime Minister of the Third Polish Republic Mateusz Morawiecki committed a FRAUD against me, I was ordered to write a Statement, a copy of which I always carry with me: I AM AWARE OF THE SCAM OF THE WORLD BANK AND THE INTERNATIONAL CURRENCY FUND.
THE SECRET PRISONER of the United Nations, Juliusz Prawdzic-Tell.
[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://turystyka.wp.pl/tajemnica-biblioteki-aleksandryjskiej-zniszczyl-ja-cezar-czy-doszczetnie-splonela-6569508682582720a//

Sprawa ta jest dawno rozwi?zana tylko ukrywana przez masonów: http://wandaluzja.pl/?p=p_267&sName=21.-aleksandria-stolica-swiata// Przy Aleksandrii Rzym by? Wiocha, ale by?o miasto WSPANIALSZE od Aleksandrii – na wzór którego by?a budowana Ptolemejska Aleksandria – tym miastem by? Alba?ski Kraków, zburzony Do Gruntu i WYMORDOWANY przez Czechów i Niemców w l. 1038-40. Artyku? jest ilustrowany obrazem z autopsji ZOBYCIE KONSTANTYNOPOLA przez Wojewod? Kija w roku 862: http://wandaluzja.pl/?p=p_293&sName=23.-konstantynopol// Poniewa? Kij to nasz Popiel II Myszowaty to obraz zosta? prawdopodobnie ukryty w P?ocku przed cesarzem Karolem III Grubym, który zdoby? P?ock SZCZURAMI i spali? go. W r. 1795 obraz zosta?y zagrabiony przez Prusaków a w r. 1836 SKOPIOWANY. Takich obrazów Dokumentalnych jest zreszt? kilka a ten nie jest najwa?niejszy.
Biblioteka Aleksandryjska jako ?up Kalifa nie mog?a by? spalona, gdy? Arabowie zaj?li Aleksandri? na mocy Kapitulacji. Kalif podarowa? Bibliotek? uniwersytetowi w Tangerze, gdzie studiowa?o wielu Europejczyków i sk?d Wiedza Staro?ytna rozprzestrzeni?a si? na Chrze?cija?sk? Europ?. Biblioteka Aleksandryjska by?a zreszt? lamusem Biblioteki Ptolemeuszy – zawieraj?cej 10 razy wi?cej i PROHIBITÓW.
Po podboju rzymskim Biblioteka Ptolemeuszy zyska?a status Archiwum Cesarskiego, w którym znaleziono protoko?y ?ledztwa Prokuratury Wojskowej Jezusa Chrystusa z oskar?enia o Przekupienie Stra?y Zbrojnej, znane jako Ewangelia Aria?ska. Konstantyn Wlk, ?eby odebra? Aleksandrii MAJESTAT ?WIATOWY, kaza? przewie?? pa?ace aleksandryjskie – kopie krakowskich – do Konstantynopola, i ?eby nie powtórzy?a si? sprawa z Protokó?ami Jezusa Chrystusa UTAJNI? Archiwum Cesarskie i Bibliotek? Ptolemeuszy, które zalakowano w miedzianych kontenerach.
T? Bibliotek? Aleksandryjsk? w MIEDZINYCH KONTENERACH zaoferowali Katarzynie Wielkiej mnisi bu?garscy a adresie ho?downiczym. AGH namierzy?o w skarbcu Hitlera w Wa?brzychu 2,5 miliona ton z?ota, co opracowanie komputerowe zmniejszy?o do Nieca?ych 4,41. Z?oto to jest albo Zaginionym Z?otem Rzymu z najwi?kszego ?upu w historii w Egipcie, albo zaginionym z?otem Attyli z pa?acu Habsburgów w Budzie, ukrytym prawdopodobnie w podziemiach zamku belgradzkiego.
Ja Z?oto Rzymu zinterpretowa?em tak: Gdy Stalin anektowa? KONSTANTYNOPOL to mnisi bu?garscy skonstatowali, ?e b?d? musieli odda? Z?oto Rzymu Stalinowi lub Anglikom ??? Wobec tego wpadli na salomonowy pomys?: SPRZEDALI JE HITLEROWI – kwity czego zachowa?y si?. Hitler MUSIA? bowiem ukry? je w Landach Wschodnich, a poniewa? te mia?y by? anektowane przez Polsk?, to B?d? Mogli je ODZYSKA?.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Makaronie, ?AR?OCZNO?? AMERYKA?SKA WYNIKA Z KAPITA?U ?YDOARBSKIEGO

W obszernym wywiadzie dla TV Aljazeera Prezydent Macron przypomnia?, ?e Prezydent Chirac uzna? WPÓ?WIN? Francji za wybuch II.W?. O takiej Wspó?winie mowy by? nie mo?e, a je?li Chirac faktycznie UZNA? takow? to by?a to intryga maso?ska czyli kapitulacja przed Szalbierzami Angielskimi. Chirac zaleci? Polakom w UEu Morda w Kube? a ja temu masonowi Angielskiemu wsadzi?em ten Kube? na G?ow?.
Jak Wykaza?em to II.W? by?a SKUTKIEM kupienia przez genera?ów pruskich od rabinów nowojorskich Folwarku ?ydowskiego. Genera?owie Pruscy chcieli zdyskontowa? Silnik Nadrowskiego, który nazwali szalbiersko, korupcyjnie i b?aze?sko DIESLEM. Zawarli tajny pakt z Hiszpani?, która Za OBRON? przed Imperializmem Ameryka?skim obieca?a im Ameryk? Po?udniow?. Na Morzu Po?udniowochi?skim Kriegsmarine zawar?a jednak Rozejm z US Navy DZIEL?C Silnikiem Nadrowskiego Imperium Brytyjskie, które NIE MIA?O Ropy naftowej. Imperium uratowa? jednak Winston Churchill znalezieniem ropy w Nigerii, która WYGRA?A Wielk? Wojn?.
Po WERSALU genera?owie pruscy ZEM?CILI si?, KUPUJ?C od rabinów nowojorskich Folwark ?ydowski, który DAWA? im Wschodni? granic? na Missisipi. W zwi?zku z tym Stanis?aw Michalkiewicz mówi: W 39 TO NIE ANGLIA I FRANCJA WYST?PI?Y W OBRONIE POLSKI, ALE POLSKA W OBRONIE ANGLII I FRANCJI...
Ja mówi? wi?cej, ?e Polska wyst?pi?a w Obronie Francji, Anglii, Folwarku ?ydowskiego i USA, bo taka by?a logika Paktu Antykominternowskiego, która DZIA?A?A do zdobycia przez Wehrmacht Brze?cia Litewskiego PRZED 10 WRZE?NIA 39. Do tego czasu by? bowiem MO?LIWY Rozejm niemiecko-polski i OG?OSZENIE przez Niemców P?odzenia Przez Rabinów Kongresmenów Ameryka?ski, co powodowa?o reaktywacj? Paktu Antykomintenowskiego.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lis 04, 2020 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R E S U M E cz??? II

Armia Czerwona chcia?a wywie?? archiwum Sejmu ?l?skiego do Leningradu, ale Bierut uprosi? pitrowców, ?eby pozostawili je we Wroc?awiu, ka??c go pilnowa? UB i Lwowiakom. W ten sposób powsta?a Lwowsko-Wroc?awska Szko?a Archeologiczna i Architektoniczno-Historyczna NA ARCHIWUM SEJMU ?L?SKIEGO: 1945 n.e. - 2175 p.n.e. W Krakowie dzia?a?a Krakowska Szko?a Archeologiczna szofera Hitlera Oskara Schindlera, która Poprosi?a LWSAiAH o odatowanie starej architektury Krakowa.
Wys?ano Hawrota, który kopa? na Wawelu i sporz?dzi? rekonstrukcj? Wawelu Przedroma?skiego, któr? datowa? na kultur? ?u?yck? lub przed?u?yck? a która teraz jest publikowana jako WAWEL SPRZED TYSI?CA LAT ??? Mówi?a mi asystentka Hawrota El?bieta Ostrowska, ?e Hawrot znalaz? TAM pa?ac GODNY DIOKLECJANA – jednak chyba nie na Wawelu? Ja poprawi?em t? datacj? Hawrota na greckiego boga Prapocz?tku Jura-Uranosa.
Potem zaproszono historyka architektury z Oxfordu, który odatowa? wszystko – ja leci – Kazimierzem Wielkim, bo Zasta? Polsk? Drewnian? a Zostawi? Murowan?, wobec czego Lwowsko-Wroc?awsk? Szko?? Archeologiczn? i Architektoniczno-Historyczn? WYTRUTO jako Nacjonalistyczn?, ?e zosta?em tylko Ja. Na mnie te? by?o Sto Zamachów, ale trudno jest otru? kogo? z obsesj? trucicielsk?.
Franz J. Strauss kupi? w Akademii Nauk w Berlinie MOJ? Funkcjonaln? Chronologi? Architektury Niemieckiej za 8 miliardów DM i podj?? wykopaliska archeologiczne na Zamku Biskupim dla SPRAWDZENIA tego?. Wobec czego zosta?em tam komisarzem WOAK. Szefami wykopalisk zostali profesorowie Edmund Ma?achowicz i Józef Ka?mierczyk, którzy nie liczyli si? ze mn?. Mia?em jednak mo?no?? przygl?dania si? ich SZALBIERSTWOM. Doszed?em do wniosku, ?e angielscy masoni nie tylko sporz?dzili Chronologi? Architektury Krakowa, ale i Historyczn? Urbanistyk? Wroc?awia, któr? EGZEKWUJE Mistrz Maso?ski Ma?achowicz.
Dosz?o do K?ÓTNI, gdy? ja twierdzi?em ?e to jest zamek BISKUPI a Panowie Profesorowie, ?e KSI???CY. Poniewa? grozi?em nag?o?nieniem sprawy wi?c musia?em zda? si? na S?d Biskupi, na którym Eminencja – nie spojrzawszy na mnie – stwierdzi?, ?e KSI??ECY. Dopiero gdy Labuda i Frasyniuk oskar?yli Eminencj? o wzi??a od Franza 10 miliardów USD to zosta?em zwolniony z S?du Biskupiego i og?osi?em ten Zamek Ksi???cy za SZLABIERSTWO: Edmund Ma?achowicz, Wroc?awski Zamek ksi???cy i kolegiata ?w. Krzy?a na Ostrowie, Wydawnictwo Politechniki Wroc?awskiej 1993; J. PRAWDZIC-TELL, Obrona Wyspy Ksi???cej przed halabardnikami, Gazeta Robotnicza, 22 XII 1994 r.//
T?umaczy?em, ?e we Wroc?awiu by?o 3 Zamki: KRÓLEWSKI na Nowym Mie?cie, KSI??ECY na Uniwersytecie czyli Wyspie Ksi???cej i BISKUPI na Ostrowie. Po skonfiskowaniu przez Rad? Miejsk? Henrykowi IV Probusowi zamków Za D?ugi ten wprowadzi? si? do Z?otego Biskupa Wroc?awskiego ZA?YWAJ?C jego skarbca, z którego zbudowa? kolegiat? ?w. Krzy?a. Zamek Biskupi sta? si? wi?c Ksi???cym Prawem Kaduka. To zosta?o POTWIERZONE wykopaliskami archeologicznymi na Uniwersytecie, w trakcie których znaleziono piecz?? majestatyczn? Henryka IV Probusa, co t?umaczy?em tylko ja: Gdy pokojowiec obudzi? ksi?cia, ?e na zamku s? halabardnicy to ten kaza? mu schowa? Piecz??, co ten zrobi? w szczurzym k?cie, jakich to Dowodów mam 10.
Takim Szalbierstwem jest te? NEGOWANIE zamku Królewskiego i Pa?acu Chrobrego (Rektorat WSSP) gdzie jest PRZECIWWODNE poziomowanie granitowe SPRZED likwidacji tamy granitowej na Mo?cie Piaskowym. Wobec ?mierci ksi?cia pod Legnic? i ma?oletno?ci jego nast?pców Patrycjat rozebra? zamek Królewski jako Sprzeczn? z prawem magdeburskim Cytadel?, o czym ?wiadczy rysunek BERLINKI NA ?LUZIE NOWOMIEJSKIEJ W ROKU 1242, na którym PALI SI? pierwowzór Domu Wielkiego Mistrza w Malborku. Na tym miejscu zbudowano Bastion Polski – nazwa od Zamku Polskiego – o zakup którego walcz? z Magistratem, ?eby odkopa? ten PIERWOWZÓR.
Wobec tych AWANTUR Unia Europejska – ?eby Zatka? Sobie Uszy – przyzna?a fundusz na rozbudow? wroc?awskiego Muzeum Architektury, które jest w pi?knym ?redniowiecznym Szpitalu Hioba. Wobec tego dyrektor MAr Profesor Czerner sporz?dzi? plan ROZBUDOWY MAr. Ja ten Plan ZAPROTESTOWA?EM, proponuj?c przeniesienia MAr do Bastionu Polskiego z przyznaniem mi prawa do Pierwowzoru Domu Wielkiego Mistrza – kilka % bastionu – co wywo?a?o jednak W?ciek?o?? Profesora Czernera, który NAWYMY?LA? MI i NAGROZI?.
W ostatnich dniach uda?o mi si? skategoryzowa? zamek Granitowy na zamku Piaskowym, który uwa?a?em ?e dzie?o Pana syna Dropi. Poniewa? to jest ko?ció?ek HRAMOWY to nie jest to ?wi?tynia Pana, którego wszystkie ko?cio?y s? Absydowe i Du?e. Wypada wi?c odnosi? ten WSPANIA?Y zespó? do Dropa, od którego pochodzi polska DROGA. Grób Pana odkryto prawdopodobnie podczas wykopalisk archeologicznych na O?binie, gdzie by?a Polska ?CIANA P?ACZU.
Komuni?ci maltretowali mnie i chcieli zamordowa?, ale najbardziej pastwili si? nad mn? libera?owie. Te antypolskie bydlaki przeceni?y jednak pot?g? Imperium Brytyjskiego i si?? Patriotyzmu Kaczy?skich. Kaczy?scy chcieli mnie uwolni?, ale nie pozwolili im na to masoni.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R E S U M E cz??? II, 05.11.2020.

W pocz?tku III 89 przyjecha?em do RFN, aby z?o?y? Zeznania w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota, które jest Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci. Zeznanie moje nie zosta?o przyj?te a ja zosta?em skazany na grzywn? 11 tysi?cy DM jako K?amca S?dowy. W urz?dzie gminy poinformowano mnie, ?e Wyrok w mojej sprawie zosta? PODYKTOWANY przez pe?nomocnika MSW w Bonn.
Po przymusowym powrocie do Wroc?awia zosta?em internowany w Najostrzejszym Rygorze a moi Pe?nomocnicy (???) kradli moje honoraria i tantiemy, które by?y i s? bardzo du?e. Moja witryna www.wandaluzja.com by?a np. Najpoczytniejsz? i Najdro?sz? w USA, ale nie p?acono mi, bo by?a zarejestrowana jako S?dowa. Spraw? ujawni? dopiero Bank Atlantycki w 2017 r. Protestuj?c czeki na kapita? mego ojca List? Oszustów ONZ.
Poniewa? kapita? zosta? z?o?ony przez marsza?ka Broz-Tito na paszport Ameryka?ski mego ojca to bank Atlantycki przekaza? spraw? do FBI, które po rocznym ?ledztwie z Interpolem i ONZ uwolni?o moje czeki spod Protestu – ale zosta?y one ponownie Zaprotestowane przez bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy z powo?aniem na Wydzia? Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej ONZ, POMINIETY w ?ledztwie FBI, Interpolu i ONZ.
To Pomini?cie w ?ledztwie Wydzia?u NiPZ ONZ by?o zrozumia?e, gdy? jestem autorem minireaktora URSZULA SIPI?SKA, który jest produkowany w kilku pa?stwach Bez Mego Nazwiska. Marsza?ek KGB i Mossadu Kozina-Fanchini wozi? po Europie narkotyki TONAMI i kopulowa? Urszul? Sipi?sk?, która mnie nie zna?a, na moim paszporcie. Ja narkotyków na oczy nie widzia?em, ale zosta?em wpisany na list? Oszustów ?wiatowych ONZ. Do mych prze?ladowców zalicza si? wielu polityków, w tym obecny premier III.RP Mateusz Morawiecki i minister Sprawiedliwo?ci III.RP Zbigniew Ziobro.
Okaza?em si? te? POTRÓJNYM Oszustem ?wiatowym: Oszuka?em bowiem rz?d RFN opracowaniem Funkcjonalna Chronologia Architektury Niemieckiej, któr? Franz J. Strauss kupi? w Akademii Nauk NRD za 8 miliardów DM, oraz jestem K?amc? O?wi?cimskim, gdy? g?osz?, ?e podstaw? prawn? Holokaustu by? ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu z Bia?egostoku, czego nauczono mnie na Uniwersytecie Wroc?awskim.
Dla SPRAWDZENIE Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej Franz J. Strauss zorganizowa? wykopaliska na wroc?awskim Ostrowie Tumskim, gdzie profesorowie Edmund Ma?achowicz i Józef Ka?mierczyk (mistrz maso?ski i aktywista PZPR) orzekli, i? to s? Bzdury Chorego na Umy?le lub OSZUSTA. Na to powo?a?a si? Ambasada Autonomii Palesty?skiej odmawiaj?c mi zap?aty za kataster Jerozolimski, na podstawie którego Kanclerz Kohl ZABRA? Pretorium Rzymskie ?ydom i da? Palesty?czykom. Ze ?CIANY P?ACZU wed?ug mego katastru og?aszano Wyroki surowych s?dów rzymskich. Wzgórze ?wi?tynne by?o PA?ACEM Salomona, przebudowanym przez Rzymian na PRETORIUM.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 09, 2020 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=_5f3Hv7ACAY&list=PLzfnHWCkPZtgHFK-r7nHzGtlPXSMLxz3l&index=2

Rola zada? Masie bezpo?rednie pytanie: KTO ZAMORDOWA? LEPPERA? Na to Sumli?ski nie czekaj?c na odpowied? Masy wy?o?y?: TUSK I PAWLAK, z powodu Kontraktu Gazowego, za który p?acimy DODATKOWO miliard dolarów rocznie. Lepper GRA? tymi Papierami. Wcze?niej Masa o?wiadczy?, ?e pieni?dze z Gier Automatycznych dawa?y du?o wi?ksze pieni?dze ni? Narkotyki i sz?y na finansowanie partii politycznych.
W zwi?zku z tym przypomn?, ?e oskar?y?em Tuska o DOBICIE Polskiego Przemys?u Lotniczego sprzedaniem ?WIADNIKA mafii sycylijskiej, co Sumli?ski poprawi? na KORSYKA?SK?. ?WIDNIK mia? produkowa? mego Aerobusa do spó?ki z ANTONOWEM z Dniepropietowska, co by?o reaktywacj? Aerobusa-SADDAM i Bliskowschodniego Rynku Lotniczego SWISSAIRA – Najlepszego na ?wiecie.
Otó? Pawlak jako POLAK by? niezadowolony z ROZKAZU Makreli i sprzeda? cichcem licencj? mego Aerobusa indyjskiemu TACIE kapita?u po?udniowokorea?skiego. Gdy to og?osi?em to roze?lona Makrela nie orientuj?c si? w stosunkach polskich kaza?a Tuskowi wyrzuci? Pawlaka Na Zbit? Morde, co POWÓRZY?O kazus Jaroszewicza. Rz?d Tuska sta? si? Niesterowny a Tusk ?MIERDZ?CY: BISMARCK, który mia? wygra? Wojn? Atlantyck? dosta? od Pioruna torped? w ODBYTNICE.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 09, 2020 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.odkrywamyzakryte.com/covid-19-zniewolenie-ludzkosci/

Dowody na to, ?e COVID-19 jest narz?dziem zniewolenia ludzko?ci. Ca?a ta koronawirusowa „pandemia” zasadniczo zmieni?a ?ycie, jakie znamy, i jest bardziej ni? prawdopodobne, ?e nasza przysz?o?? b?dzie dystopijna, bior?c pod uwag?, jak ró?ne rz?dy zareagowa?y ju? na t? „epidemi?” wirusa. Coraz wi?cej osób widzi to, ?e ca?a ta „pandemia” jest przesadzona i wykorzystywana jako zas?ona dymna do kradzie?y naszych wolno?ci.
 Nigdy wcze?niej we wspó?czesnym ?wiecie rz?dy nie mia?y tak du?ej w?adzy nad narodem.
Problem polega na tym, ?e te nowo nabyte moce prawdopodobnie nie zostan? dobrowolnie oddane po zako?czeniu „epidemii”, dlatego wiele osób jest tak zaniepokojonych tym, co si? dzieje na ?wiecie.
Nagle wkroczyli?my w okres globalnej dyktatury i trudno si? z tym sprzecza?.
Zmienia si? równie? wiele innych rzeczy i ci??ko jest nad??y? za „?wiatowym Porz?dkiem COVID”, który zosta? nam narzucony.
Mo?na jednak ju? teraz krótko opisa? wszystko, co ju? si? wydarzy?o i przewidzie?, co prawdopodobnie nast?pi.
Dowody na to, ?e „pandemia” jest narz?dziem NWO do zniewolenie ludzko?ci, s? ?atwe do zaobserwowania. Oto i one. (...)

Czytaj tak?e: NOWY PORZ?DEK ?WIATA I „ZMARTWYCHWSTANIE” STARYCH RE?IMÓW TOTALITARNYCH"

JPT: Wiedzia?em, ?e COVID-19 zosta? wyprodukowany LABORATORYJNIE – jak Grypa HISZPA?SKA przeciw US Army – ale nie wierzy?em, ?e w Komunistycznych CHINACH. KAPITA? ANONIMOWY czyli spó?ka Rotszyld-Rokefeler-Battenberg, pos?uguj?c si? takimi alfonsami politycznymi jak Kissinger, Soros, Gates czy Morawiecki, chcia? po prostu przekszta?ci? skorumpowane przez siebie rz?dy – zw?aszcza Satelitarn? Detekcj? Z?ota – w Re?imy Totalitarne, do czego brakowa?o im TYLKO – jaki to powtarza? Szympans Polityczny David Rokefeler – Pandemii ?wiatowej dla "zdyscyplinowania obywateli" i likwidacji systemu obywatelskiego, któr? uzyskali w izraelskim laboratorium w roku 2010 jako COVID-19.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://bialykruk.pl/ksiegarnia/ksiazki/narodziny-potegi-dziedzictwo-kazimierza-wielkiego

Wczoraj szpera?em w DEDALUSIE. Po zrobieniu zakupów zajrza?em na przystanku do ARKAD, gdzie zauwa?y?em na I miejscu NARODZINY POT?GI z postaci? KAZIMIERZA WIELKIEGO w du?ym formacie. Spojrza?em na wydawnictwo BIA?Y KRUK Kraków 2020 i zapyta?em o cen?: 99 z?, która jak na taki luksus jest umiarkowana.
?ydzi straszyli nas kwiatami Wielkich Sum na budow? Zamku Królewskiego, z której to racji Kneset odby? 2 Posiedzenia NA WAWELU, co wywo?a?o Protesty. Poniewa? Niemcy NASRALI NAM NA G?OW? Zamkami Kazimierzowskimi w Jurze wi?c og?osi?em, ?e Zamki Jurajskie s? zamkami Greckiego Boga Prapocz?tku Jura-Uranosa, budowniczego Bia?okamiennej Moskwy, a Kazimierz Wielki móg? obci??y? ?ydów podatkiem na odbudow? GARGAMELLA, ale pieni?dze u?y? na budow? gotyckiego KREMLA.
Wtedy stan?? do walki ze mn? Uniwersytet Jagiello?ski za niemieckie pieni?dze. Wed?ug Paw?a Szyd?owskiego z USA – autora ksi??ki WANDALOWIE TO POLACY (jako Wenedowie z Bydgoszczy) – to walka ta polega na Obrzygiwaniu fekaliami hitlerowskimi: SIEG HEIL, SIEG HEIL, Moskwa Zagro?ona...
Pan Pawe? mówi?, ?e jest asekurowany przez ?on?-Chink? – wi?c to mo?e dlatego UTAJNI? publikowany przez siebie Raport Radagajsa o TRZECIM ZDOBYCIU PRZEZ WANDALÓW RZYMU??? który by? publikowany te? przez Eddiego S?owianina i równie? wycofany. Wycofany za? dlatego, ?e by? publikowany PRZE?MIEWCZO a ja wykaza?em, ?e to jest DOKUMENT HISTORYCZNY wi?c trzeba by?o go Schowa?.
To OBRZYGIWANIE fekaliami hitlerowskimi ma wi?c warto?? oracji herolda litewskiego na Placu Czerwonym w latach 1368 i 1370: A WIELIKIJ KNIAZIU MASKOWSKIJ, A NIE ZBUD?, CZTO LITEWSKIJE KOPI BYLI POD KREMLOM. Litwini nie mogli za? zdoby? Kremla, gdy? by? to Kreml zbudowany przez Kazimierza III: http://wandaluzja.pl/?p=p_199&sName=krzyzacka-bydgoszcz – SKAN// który anektowa? Moskw? po bitwie pod Be?zem w r. 1362. Portret tego Kazimierza w Parlamencie Paryskim jako Zbawcy Francji te? pochodzi spod Be?za czy Moskwy, jak Czarna Madonna w Cz?stochowie.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIELKA LECHIA Ameryka?ska czy WIELKIE LEHI Adolfa Hitlera do Hongkongu???

Mason nowojorski i Wielki Mason Polski za?piewa? w Kwiatach Polskich CA?E Z?OTO ?WIATA W PIWNICACH SYNAGOG. Za?piewa? tak za? Dlatego, ?e by? ?ydem Chazarskim, o czym ?wiadczy te? du?y orli nos i jasne w?osy. Chazarowie znad Wo?gi byli bowiem Aryjczykami, którzy w IX wieku przyj?li judaizm dla obrony przed islamem.
Tuwim pisz?c o Piwnicach Synagog zaatakowa? jezuicki rabinat – aby w Polsce nie powtórzy? si? kazus angielski, kiedy to Oliwer Cromwell, zagro?ony przed sojuszem hiszpa?sko-polskim, który dawa? Angli? Hiszpanom a Konstantynopol, Ba?kany i Dani? Polakom i Ma?? Azj? Rosji, skapitulowa? przed rabinami, którzy jako jezuici byli polsk? policj? polityczn?. To umo?liwi?o mu zafundowanie Potopu przez zdobycie przez Camerona-Krzywonosa skarbca Rzeczypospolitej na Wysokim Zamku a przez Turków Kijowa, który su?tan Mehmed IV My?liwiec kaza? zburzy?.
Tuwim zapobieg? tym Po?arciu przez jezuit? Rokefelera Rosji, któr? mia? zdoby? dla Rotszyldów Kap?an Jezuicki Hitler, gdy? w?adza jezuitów nad Folwarkiem ?ydowskim os?ab?a. Formacja jezuicka Juden-SS wysz?a jednak spod zafundowanej przez Tuwima Kaba?y przez kolaboratur? ?ydowsk? LEHI W?odzimierza ?aboty?skiego. Otó? po WYMORDOWANIU POLAKÓW – cho? bolszewicy zamordowali przy p?odzeniu Senatorów Ameryka?skich tylko 20 milionów Ukrai?ców, 15 milionów Polaków i Sto Ma?ych Narodów Rosji – AMERYKA?SKA Wielka Lechia stawa?a si? Bezpa?ska, wobec czego ten Spadek Historyczny przejmie WIELKIE LEHI Adolfa Hitlera, bo jedyne NIEEKSTERMINOWANE dane historyczne o Wielkiej Lechii pochodz? z Biblii.
Chodzi?o tylko o PODMIENIENIE Polaków przez ?ydów, tote? Winston Churchill o?wiadczy? w Ja?cie, ?e Poniewa? Zaborcom Nie Uda?o si? Wybi? Polakom z G?ów Wielkiej Lechii to Jedyn? Nadziej? jest STALINIZM – w co gra jezuita Stanis?aw Michalkiewicz nazywaj?c archiwum Sejmu ?l?skiego (1945 – 2175 p.n.e.) Rzygowinami Ubeckimi.
Podstaw? Cywilizacji ?aci?skiej jest Niewolnictwo i Holding czyli W?CIEKLIZNA FINANSOWA zwana Talibanem, który UZNA? Attyla. Podstaw? za? Cywilizacji Sarmackiej by? Babski Monopol Z?ota, na skutek czego Wandalowie ZAPROTESTOWALI zbrojnie Pa?stwo Wyznaniowe z jego Jezuickim Monopolem Z?ota i W?CIEKLIZN?. Skutkiem Niewolnictwa i Holdingu jest jezuicki monopol z?ota: CA?E Z?OTO ?WIATA W PIWNICACH SYNAGOG, co nie podoba?o si? Chazarowi Tuwimowi od Wandaluza.
Amerykanie modlili si? ?WI?TY STALINIE, CHRO? NAS PRZED ROTSZYLDAMI, ale po ujawnieniu przeze mnie Satelitarnej Detekcji Z?ota Rotszyld wjecha? TRYUMFALNIE do USA trzymaj?c za jaja Rokefelera Z?otem Indii. Jednak po Zaprotestowaniu moich czeków przez Rotszylda W?oskiego Kozin?-Fanchiniego kilku nazwisk, ostatnio jako Sekretarza Generalnego ONZ Gutenerra, Rotszyld musia? zwróci? z?oto Ca?ego ?wiata jezuitom, który walcz? KORONAWIRUSEM.
To dlatego jezuitka Makrela zaprosi?a do Europy 70 milionów jezuitów muzu?ma?skich. BISMARCK mia? wygra? Wojn? Atlantyck?, ale dosta? od Pioruna torped? POD OGON.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 14, 2020 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mia?em dziesi?tek ksi??ek najnowszej historiografii LECHICKIEJ, które trzyma?em nie w szpalerze na regale, ale na p?ask w kolumnie z lewej na widoku. To ?e ZNIK?Y zauwa?y?em ju? przed tygodniami, ale my?la?em, ?e od?o?y?em do szafy z ksi??kami, ale dzisiaj znale?? Nie Mog?em.
Jeszcze wszystkiego nie przeszuka?em, ale je?li zosta?y skradzione to jak to ju? wielokrotnie bywa?o, a w tym wypadku prawdopodobnie na zlecenie Wydawców, którzy przestraszyli si? szarpania za SRANIE Polakom do talerzy za niemieckie czy ?ydowskie pieni?dze. To jest bowiem skutek Obrzygiwania przez UJ fekaliami hitlerowskimi: SIEG HEIL, SIEG HEIL. Moskwa Zagro?ona.
Polsk? policj? polityczn? jest hitlerowsko-stalinowski Mossad, który sporz?dza listy Sprawiedliwych i Niesprawiedliwych, jak hitlerowskie Gestapo w II.W?, wed?ug których awansuje si? nie tylko oficerów i urz?dników, ale i eksterminuje oraz wci?ga na ?ydowskie listy ?mierci: Redakcja Maria Jarosz, Naznaczeni i napi?tnowani – o wykluczeniu politycznym, Oficyna "N" Naukowa, Warszawa 2008, Instytut Studiów Politycznych PAN.
Po II.W? Lechiada znalaz?a si? na oficjalnej Cenzurze Politycznej, czego skutkiem by?o WYTRUCIE Lwowsko-Wroc?awskiej Szko?y Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej z POWO?ANIEM na Oxford. Chodzi?o i chodzi o zast?pienie ameryka?skiej WIELKIEJ LECHII hitlerowskim LEHI do Hongkongu. To jednak bez Wymordowania Polaków okaza?o si? niemo?liwe a Rokefeler zamordowa? przy p?odzeniu kongresmenów ameryka?skich tylko 20 milionów Ukrai?ców, 15 milionów Polaków i Sto Ma?ych Narodów Rosji. – Co za Pierdo?a Saska... Nie zapominajmy jednak, ?e ta Pierdo?a zdj??a z Wawelu z?ot? blach? i wywioz?a z WILANOWA do Drezna Pawi Tron z Delhi.
W?adymir Bukowski mówi? na Politechnice Wroc?awskiej, ?e gdy Jelcyn wpu?ci? go do tajnego archiwum kremlowskiego to W?osy Stan??y Mu Na G?owie gdy zobaczy? Uni? Europejsk? Od Atlantyku do Pacyfiku...[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wandaluzja.pl/?p=p_186&sName=blef-pokerowy

Kanclerz Kohl PRZESTRASZONY przenoszeniem Watykanu na Wzgórze ?wi?tynne zabra? je ?ydom i da? Palesty?czykom, którzy nie rozliczyli si? ze mn? a gdy si? dopomina?em to odes?ali mnie do Domu Wariatów. Poskar?y?em si? wi?c Narodowcom, obiecuj?c im Wyp?acalno?? z podatku katastralnego Jerozolimy, ale wyzwali mnie od OSZUSTÓW. Biedni na umy?le ?ydzi TRYKAJ? wi?c w Oratorium Rzymskie z przebudowy Pa?acu Salomona przezywanego STAJNI?.
?elazny Kanclerz kaza? Schliemannowi PRZENIE?? metropoli? ?wiatow?, Troj? na Z?otym Rogu, do n?dznych koszar hetyckich w Hissarliku na 3,5 tysi?ca ?o?nierzy i marynarzy, gdy Troj? Homera oblega?o Sto Tysi?cy Greków. Przez Bosfor p?yn??o ?ELAZO fi?skie, aryjskie, s?owia?skie i arme?skie, którym Romejowie chcieli podbi? ?wiat eksportuj?c je przez kana? ALEKSANDRYJSKI do Azji, czym mieli zgromadzi? w skarbcach bizantyjskich 3/4 Bogactw ?wiatowych ??? Konstantyn Wielki dla odebrania Aleksandrii Majestatu ?wiatowego kaza? przewie?? aleksandryjskie pa?ace do Konstantynopola.
Wed?ug doktryny angielskiego konserwatyzmu to Historia jest BRONI?, tote? Rosja wykupi?a D?ug Su?ta?ski za ca?y skarbiec carski. Wobec tego Kuzbas trzeba by?o budowa? za papiery warto?ciowe, które zosta?y jednak WYP?DZONE przez ?elaznego Kanclerza z gie?dy berli?skiej, wobec czego musia?a je przyj?? gie?da paryska.
To spowodowa?o DRUGIE Bankructwo Francji, gdy? straty finansowe Francuzów oszacowano na Kilkadziesi?t Panam: PANAM, PANAM, PANAM... Pierwszym Bankructwem by?o spalenie przez Komun? archiwów paryskich, gdzie Francuzi trzymali papiery warto?ciowe, a poniewa? kopie tych papierów mia? paryski Rotszyld to kupi? sobie pono? za nie holdingowo Chiny.
Dla konserwatystów angielskich HISTORIA JEST BRONI?, ale Rosjanie i Francuzi nie mogli walczy? GÓWNEM, które da? im do r?ki ?elazny Kanclerz – tak jak UJ nie mo?e zdoby? Moskwy obrzygiwaniem fekaliami hitlerowskimi – A ?ydzi nie zdob?d? ?wiata Trykaniem w mur Pretorium Rzymskiego, z którego og?aszano Wyroki surowych s?dów rzymskich. Lepsze to jednak od trykania w mur Stajni Salomona z Pa?acem Trzystu Klaczy.
?ydzi to kapita? kryminalny, który jest NICZYM wobec kapita?u anonimowego Piasta-Rotszylda i jezuity Rokefelera na W?CIEKLI?NIE rzymskiej. Teraz za W?ciek?ych Rzymian robi? ?ydzi, ale hipotek? Rzymu mam ja.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/11/15/wolne-tematy-79-2020/
Ad. 58:

ILION to iliryjska nazwa miasta KANAKALLE nad Dardanelami, gdzie w archiwum ILIRYJSKIM znaleziono w VIII wieku pne Protoko?y ?ledztwa Naupliosa-Neptuna-Nestora w/s ?mierci jego syna Palamedesa, zamordowanego pod Troj? przez Odyseusza i Diomedesa. Neptun – apana?owy ksi??? Strzegomia i s?owia?ski namiestnik Wenecji – by? genialnym ?ledczym, gdy? ostrzeg? Diomedesa, ?e Odyseusz chce go Zamordowa?, i nied?ugo po tym Diomedes prowadzi? przez obóz nagiego Odyseusza p?azuj?c go mieczem, przy czym obaj oskar?ali si? wzajemnie o ZAMORDOWANIE PALAMEDESA.
To stawia w oskar?eniu Agamemnona lub poleg?ego pod Troj? Menelausa jako Zleceniodawc? mordu na Palamedesie, ale Agamemnon od?o?y? spraw? do Zdobycia Troi.
Gdy Odyseusz wyp?ywa? z Zdobytej Troi na jego okr?ty napad?y okr?ty Neptuna, ale mniej prze?adowany ?upami okr?t Odysa zdo?a? umkn??. Odyseusz zebra? wi?c now? flot? – z obl??onych przez Mosków Sardów – i pop?yn?? z nimi najpierw do Kaananu – nazwanego od Palamedesa PALESTYN? – a potem do Magrebu, gdzie zostawi? Ludy Morza, aby uda? si? Feaków-Tartessu-Tangeru, aby KUPI? Pó?wysep Apeni?ski, ale zosta? aresztowany i zes?any na Kalipso-Haiti.
Tam zorganizowa? wypraw? po Mied? Kanadyjsk?, aby w drodze powrotnej uprowadzi? flot? kalipsyjsk? do Asciburgionu-Bergu-Disseldorfu, sk?d kaza? nazwanym przez siebie ITALIKOM p?yn?? do Flawionisu-Wiednia a samemu pop?yn?? do Gda?ska, aby Drog? Bursztynow? czyli Kana?em Przemys?owym: Bydgoszcz-Sosnowiec-Racibórz-Ostrawa-Bratys?awa, spotka? swych Italików w Wiedniu, których poprowadzi? na Apenin.
Tam w drodze do Sardów w Magrebie Wystrzela? Zalotników na Itace, ale na Sycylii poniós? kl?sk? i skapitulowa? przed ?cigaj?cym go Neptunem. Ten wódz Synów Posejdona czyli POLAKÓW podarowa? je?ca swej faworycie Florze we Florencji jako Os?a do Wózka.
Sienkiewicz by? przy ?o?u ?mieci Heinricha Schliemanna wcale nie Przypadkowo, gdy? margrabia Zygmunt Wielopolski chcia? odwie?? cara od zakupu D?ugu Su?ta?skiego a Sienkiewicz by? agentem Wielopolskich.
Kilkakrotnie PROTESTOWA?EM tym Naukowy Film Polski PODRÓ?E ODYSEUSZA. [/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 415, 416, 417
Strona 417 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group