Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 409, 410, 411

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

110. Wandaluzja.pl said - 2020-05-14 (Czwartek) @ 06:46:41
https://www.onet.pl/?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=d36992cc-db5d-4966-87f8-81901bcde52f&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2
Nazista zacz?? recytowa? najwa?niejsz? modlitw? judaizmu, ale s?dzia mu przerwa?: ODBIERAM OSKAR?ONEMU G?OS. Dok?adnie 60 lat temu Mosad porwa? w Argentynie Adolfa Eichmanna

https://marucha.wordpress.com/2020/05/09/nie-przejdziemy-obojetnie-bialy-dom-pisze-o-zwyciestwie-nad-nazizmem-internauci-oburzeni/
Ad. 11-13:

Nick jest albo analfabet? politycznym, albo AGENTEM pisz?c, ?e Powstanie Warszawskie OPÓ?NI?O Zdobycie Berlina. Po kl?sce US Air Force z Regia Aeronautica i II flot? Luftwaffe ze ?MIG?AMI W DUPIE kapitulacji przed Juden SS nie uznali tylko Polacy Ameryka?scy i Murzyni, którzy podj?li Wojn? Lotnicz? wed?ug polskiej doktryny lotniczej, DZI?KI KTÓREJ mieli du?? ilo?? PRZYSPOSOBIONYCH lotników.
Juden SS chcia?o jednak KAPITULACJI Wszystkich, co wymaga?o Granicy III Rzeszy z ZSRS na WI?LE, któr? obieca? Himmlerowi, Fuehrerowi i Generalicji Wehrmachtu UTRZYMA? najzdolniejszy genera? Hitlera Schoerner – pod warunkiem zbudowania Festung Warschau wed?ug jego koncepcji.
Na berli?skiej radzie wojennej Polacy poparli Plan ?ukowa, spodziewaj?c si? nagrody w postaci Politechniki Berli?skiej, która by?a cytadel? Festungu.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

110. Wandaluzja.pl said - 2020-05-14 (Czwartek) @ 06:46:41
https://www.onet.pl/?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=d36992cc-db5d-4966-87f8-81901bcde52f&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2
Nazista zacz?? recytowa? najwa?niejsz? modlitw? judaizmu, ale s?dzia mu przerwa?: ODBIERAM OSKAR?ONEMU G?OS. Dok?adnie 60 lat temu Mosad porwa? w Argentynie Adolfa Eichmanna

https://marucha.wordpress.com/2020/05/09/nie-przejdziemy-obojetnie-bialy-dom-pisze-o-zwyciestwie-nad-nazizmem-internauci-oburzeni/
Ad. 11-13:

Nick jest albo analfabet? politycznym, albo AGENTEM pisz?c, ?e Powstanie Warszawskie OPÓ?NI?O Zdobycie Berlina. Po kl?sce US Air Force z Regia Aeronautica i II flot? Luftwaffe ze ?MIG?AMI W DUPIE kapitulacji przed Juden SS nie uznali tylko Polacy Ameryka?scy i Murzyni, którzy podj?li Wojn? Lotnicz? wed?ug polskiej doktryny lotniczej, DZI?KI KTÓREJ mieli du?? ilo?? PRZYSPOSOBIONYCH lotników.
Juden SS chcia?o jednak KAPITULACJI Wszystkich, co wymaga?o Granicy III Rzeszy z ZSRS na WI?LE, któr? obieca? Himmlerowi, Fuehrerowi i Generalicji Wehrmachtu UTRZYMA? najzdolniejszy genera? Hitlera Schoerner – pod warunkiem zbudowania Festung Warschau wed?ug jego koncepcji.
Na berli?skiej radzie wojennej Polacy poparli Plan ?ukowa, spodziewaj?c si? nagrody w postaci Politechniki Berli?skiej, która by?a cytadel? Festungu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Maj 16, 2020 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PARALI? ONZ

WYDZIA? PRAWNY Organizacji Narodów Zjednoczonych
"Za UJAWNIENIE w Niemczech w roku 1990 Satelitarnej Detekcji Z?ota zosta?em wpisany na list? Oszustów ?wiatowych ONZ, czym ZATUSZOWANO t? zbrodni? Przeciw Ludzko?ci. By? to wyrok KAPTUROWY, gdy? nie przes?uchano mnie i Nie Powiadomiono, a ja po powrocie do Polski zosta?em internowany w Najostrzejszym Rygorze, z POZBAWIENIEM Rodziny, Towarzystwa, Pieni?dzy, Dokumentów Publikacji itd. O sprawie dowiedzia?em si? dopiero w roku 2016, gdy Bank Atlantycki Zaprotestowa? czeki na kapita? mego ojca list? Oszustów ?wiatowych i skierowa? spraw? do FBI, gdy? kapita? zosta? z?o?ony przez marsza?ka Broz-Tito na paszport ameryka?ski mego ojca.
Roczne ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ Uwolni?o moje czeki spod Protestu, ale zosta?y one PONOWNIE Zaprotestowane przez Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy z powo?aniem na Wydzia? NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ ONZ. Ja narkotyków na oczy nie widzia?em, ale by?em autorem minireaktora URSZULA SIPI?SKA, który jest obecnie produkowany na ?wiecie w kilku wersjach, ale Prawa Autorskie odebrano mi poprzez agenta KGB Kozin?-Fransettiego, który wozi? narkotyki z Katowic przez Wroc?aw i Pozna? do Gda?ska dla Niemiec i Skandynawii na Moim Paszporcie. W Poznaniu za? wyst?powa? wobec Urszuli Sipi?skiej, która mnie nie zna?a, jako Juliusz Prawdzic-Tell i DYSPONOWA? minireaktorem USi, co by?o gr? policji politycznej.
Od roku 2017 prowadz? intensywn? korespondencj? z organami ONZ w sprawie PROTESTU B?w i MFWal. W moim ING Banku ?l?skim kazano mi napisa? O?wiadczenie: JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO, kopi? czego nosz? przy sobie, aby mi policja polityczna nie ukrad?a.
Wydzia? PRAWNY w Londynie oraz Departament KARNY i Wydzia? NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ domagaj? si? ode mnie Realizacji Czeków PRZED Skre?leniem mnie z listy Oszustów ?wiatowych. To jest ZAMACH na mój kapita?, gdy? jestem jako OSZUST ?WIATOWY okradany przez anonimowych z?odziei w Majestacie Prawa ONZ. Ja za? domagam si? przes?uchania Pod Przysi?g? przez ONZ z pani? Urszul? Sipi?sk?, by?ym premierem III Rzeczpospolitej Donaldem Tuskiem i Kozin?-Fransettim.
Tajny Wi?zie? Organizacji Narodów Zjednoczonych, Juliusz Prawdzic-Tell"

3 dni po wys?aniu przeze mnie niniejszego pisma, tj. 1 V br, USA zawiesi?y sk?adk? na Fundusz ONZ a Izrael zmniejszy? j? powa?nie. Jak si? dowiedzia?em z TV Al D?azira to grozi to PARALI?EM ONZ.
?wier? wieku temu zosta?em ZAPROSZONY na Polsko-Holendersk? konferencj? ODRA 2006 – przez tych, którzy mnie WYRZUCALI. Musieli mnie Zaprosi?, gdy? banki niemieckie UZALE?NI?Y pieni?dza na ODR? 2006 od Mojego Podpisu, gdy? Tylko Ja by?em w tym Towarzystwie WYP?ACALNY. O?wiadczy?em, ?e Mog? Popisa? KANA? PRZEMYS?OWY, który b?dzie 10 razy Ta?szy i 20 razy Bardziej Op?acalny od Odry Przemys?owej, która by?a dzie?em Niemieckiego Marynizmu, a nam okr?ty wojenne nie s? potrzebne.
Od tego czasu nikt Nie Us?ysza? ju? o Odrze Przemys?owej a biuro ODRA 2006 zosta?o ZAMKNI?TE. Mam nadziej?, ?e to nie stanie si? z ONZ ??? Komuni?ci niszczyli Odr? Przemys?ow? a libera?owie j? Dor?n?li – ?ebym Ja Da? Pieni?dze na odbudow? jej Od Zera.
Ta Odra Przemys?owa za Moje Pieni?dze mia?a by? Polskim Cudem Gospodarczym MINCA-Morawieckiego - zadaj?c? K?am oskar?eniom, ?e Libera?owie NIE S? ZDOLNI do Pozytywnej Akcji Gospodarczej, i potrafi? Tylko Kra?? – ale co mog? robi?, jak maj? sperm? jerozolimsk??
Jaros?aw Kaczy?ski odpowiedzia? jednak na to Pozytywnie: STA? NAS NA ODBUDOW? ZAMKÓW KAZIMIERZOWSKICH W JURZE, co uzupe?ni?em: Za Niemieckie Pieni?dze. ?ydzi straszyli nas bowiem kwitami Wielkich Sum na Budow? Zamku Królewskiego; i Kneset odby? 2 posiedzenia Na Wawelu. Za te Zamki Kazimierzowskie W JURZE to Grecy mog? dosta? Po ?bach, bo to s? spalone przez Szwedów zamki Jura-Uranosa,
Kaczy?skiemu zale?a?o na utrzymaniu Roszcze? ?ydowskich do Wawelu, i dlatego Wyskoczy? Jak Filip z Konopi, ale ja wyt?umaczy?em, ?e Kazimierz III obci??y? ?ydów podatkiem na budow? Moskiewskiego KREMLA.
Proponuje przeniesienia stolicy do Kalisza, bo Awarowie musz? si? wyprawia? na Pary? przez Ma?opolsk? Prawobrze?n? i ?l?sk Lewobrze?ny, a nimi Nic Nie Wiadomo.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Maj 17, 2020 5:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wandaluzja.pl said
2020-05-15 (Pi?tek) @ 10:48:43
WYDZIA? PRAWNY Organizacji Narodów Zjednoczonych

Gratuluj? ZATUSZOWANIA Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci, wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych wyrokiem KAPTUROWYM, przez co jestem internowany w Najostrzejszym Rygorze przez 30 lat. W tym miesi?cu policja polityczna ukrad?a mi DODATKOWO czek na 8,5 miliona USD i nie mog? i?? na operacj?, bo ukradn? mi Ostatnie Czeki. Znaczy to, ?e jeste?cie moimi KATAMI.
Przypominam, ?e nie otrzyma?em od was Odpowiedzi na list z 27 Kwietnia, który za??czam dla Przypomnienia. 1 Maja USA Zawiesi?y sk?adk? dla ONZ, która stanowi Gross Budzetu ONZ, a Izrael zmniejszy? j?. ??dam NATYCHMIASTOWEGO SKRE?LENIA mnie z listy Oszustów ?wiatowych i OG?OSZENIA tego, aby nie okradziono mnie po raz SETNY.
Za??czam portret Capo di Tutti Capi, który pos?ugiwa? si? MOIM PASZPORTEM: http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka//

TAJNY WI?ZIE? ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH Juliusz Prawdzic-Tell
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/05/20/wolne-tematy-38-2020/
Ad. 198:https://pogadanki.neon24.pl/post/155483,czy-popiela-zjadly-koszerne-myszy
?aden naród w historii nie podlega? takiej bezpardonowej eksterminacji, w??czaj?c w to równie? ?ydów, jak S?owianie.

Od wielu lat zajmuj? si? histori? architektury, której oficjalna redakcja jest Fekaliami pruskimi i hitlerowskimi. Prusacy np. w XIX wieku publikowali dokumenty o WYKUPIE PRZEZ KRZY?AKÓW ZAMKÓW od wielmo?ów polskich i pruskich, co kolportowa? Kalinka, czego Hitler ZAKAZA? – co OBOWI?ZUJE OBECNIE. Zamki mazurskie maj? by? nazywane Krzy?ackimi i zbudowanymi Przez Krzy?aków, pomimo architektonicznej anachroniczno?ci tego?. Zamki mazurskie s? bowiem pochodn? kasztelu MARII EGIPCJANKI kultury pucharów dzwonowatych na WAWELU, z racji politycznego sojuszy Egipcjan z Ariami-S?owianami kultury amfor kulistych na Mazowszu.
Nad pi?knym Neckerem mieszka?em z wykszta?conym w Leningradzie Ukrai?cem który z genera?ami sowieckimi pa??ta? si? po wielkich prohibitach muzealnych. Ten "zakl?? mnie w capa" mówi?c o Krzy?akach, ?e TO BYLI ?YDZI ??? By?em jednak do tego przygotowany, bo templariusze byli katarami czyli jezuitami, którzy kupili od króla du?skiego Bornholm: Erling Haagensen, Henry Lincoln, Bornholm i tajemnice skarbu templariuszy – WYSPA SKARBU TEMPLARIUSZY, Amber W-wa 2004// sk?d w r. 1169 zdobyli podst?pem Ryg?, gdzie by? ewakuowany z Moskwy przed Boles?awem III skarbiec Prawdziców. Templariuszy tych znamy historycznie jako Kawalerów Mieczowych. Potem ten tryk powtórzyli z Ryszardem Lwie Serce w w?gierskim Wiedniu.
Ca?a kaba?a zacz??a si? jednak w Krakowie w r. 1038, gdzie Czesi, a w?a?ciwie Katolicy, pos?u?yli si? Kazimierzem Mnichem do opanowania Krakowa, który by? Wspania?ym Rzymem, otoczonym Chi?skim Murem, jaki znamy jako Wielki Mur Chi?ski. Otó? to miasto – 20 razy wi?ksze od Krakowa ?redniowiecznego - zosta?o WYMORDOWANE I ZBURZONE - ?e Kazimierz Mnich musia? budowa? ?redniowieczny Kraków "od fundamentów" i 20 razy Mniejszy.
To powtórzy?a II krucjata z Londynem nad Odr?, gdzie Henryk Lew poprowadzi? 10 razy wi?cej krzy?owców zachodnio- i ?rodkowoeuropejskich ni? cesarz na Bliski Wschód, i to po przyj?ciu Kapitulacji i Kontrybucji od CHRZE?CIJA?SKIEGO miasta, gdzie osiedlono Niemców. Ta PREKTYKA trwa?a a? do Procesu Warszawskiego, gdzie Awinion zani?y? ilo?? wymordowanych gda?szczan do 8 tysi?cy.
Je?li idzie o Angli? to Oliwer Cromwell skapitulowa? przed rabinami, którzy jako jezuici byli polsk? policj? polityczn?, dzi?ki czemu Cameron-Krzywonos zdoby? skarbiec Rzeczpospolitej na Wysokim Zamku. Mazarinowi i Cromwellowi chodzi?o te? o likwidacj? metalurgii powi?la?skiej, na której Wisia?y 3 imperia kolonialne: Holenderskie, Hiszpa?skie i Portugalskie, i zst?pienia go ?elazem Angielskim. Przez Kapitulacj? Cromwella Anglia sta?a si? pa?stwem ?ydowskim, z maso?skim Wyznaniem Wiary a mason wed?ug Prezydenta Mo?cickiego to GORSZY OD ?YDA, bo Niewolnik ?ydowski.[/u]
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Cze 01, 2020 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HARRY POTER

Od wielu lat WALCZ? o Festiwal Szekspirowski w P?ocku, poprzez likwidacj? anachronicznego Wi?zienia Pruskiego i ODBUDOWANIA go na HERMANORUM czyli pierwotny pa?ac W?adys?awa Hermana. Trzeba powiedzie? Ministrowi Gli?skiemu, ?e ?ydowskie ogierki tego nie zrobi?, bo potrafi? tylko KRA?? - jak chcia?y okra?? mnie przez ODBUDOW? Odry Przemys?owej, ale odpowiedzia?em Z Trybuny, ?e mog? PODPISA? dla Banków Niemieckich budow? Kana?u Przemys?owego, jako 10 razy Ta?szego i 20 razy Bardziej Op?acalnego, jako m. in. Drogi dla skandynawskiego Jachtingu, do RAJU SKANDYNAWSKIEGO na Dunaju. - To nie moja wina, ?e zbankrutowa?em tym Kulczyka, który czyta mnie Nieuwa?nie.
Do Festiwalu Szekspirowskiego w P?ocku ZDEJM KO?PAK Z G?OWY do??czy? Festiwal Tolkienowski, bo ?RÓDZIEMIE to Megalityczny P?ock, z którym dotychczasowe festiwale tolkienowskie nie maj? szans. Ale to nie koniec. By?em zdziwiony, ?e Harry Poter chce kupi? zamek MOSZNA – najlepiej zachowany zamek ?redniowieczny w Polsce. W?a?ciwie NEOILITYCZNY wed?ug satelitarnej archeologii Heinricha Kusche i mej systematyki archeologiczno-architektonicznej. Poradzi?em mu, aby kupi? zamek MOSZNA, który ?wiadczy, ?e Harrym Poterem by? w dzieci?stwie Fryderyk Wielki. Wyt?umaczy?em to tym, ?e w dzieci?stwie by? w Moskwie, gdzie zachwyci? si? cerkwi? Wasyla B?ogos?awionego, czym UTWORZY? Rokoko.
Asz mówi? mi: CO JEST, ?E JAK SI? POSKROBIE ?YDA TO WYJDZIE BENIAMIN ??? Teraz odpowiedzia?bym, ?e t?umaczy to Herezja Rosyjska, ?e Jerozolima by?a Nad Bosforem a Ziemia Obiecana w SUDETACH – czyli ?e Izrael, jak Obieca? mu Jechnaton (Amenhotep IV), mia? si?ga? od Bosforu do ?aby... Ariowie i S?owianie wymordowali jednak 10 plemion Izraela, ?e pozosta? tylko pilnuj?cy Z?ota Afryki z Eliacie BENIAMIN, do którego do??czy? GWARDZISTA Dawida i Salomona, Aryjczyk-Filistyn-LEW-Juda, któremu ?ydówki ukrad?y orli nos.
Od dawna szukam funduszu na odbudow? GARGAMELLA-Germanii. Znalaz?em go w postaci telewizyjnego FREDREUM. Poniewa? Fredro jest Najwybitniejszym Komediopisarzem Europy, do którego Molier NIE UMYWA SI?, to trzeba utworzy? Telewizyjne Fredreum, które b?dzie prezentowa? RÓ?NE sztuki europejskie – nie tylko komediowe – jak Komedia Francuska...[/u]
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Cze 03, 2020 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_279&sName=45.-nowa-technika-lotnicza

To ja by?em ?MIECIEM, a? Ambasada Autonomii Palesty?skiej przyna?a mi miejsce w Domu Wariatów a Stefa?ski z Konfederacji w KLOACE.
Moja ciotka, córka Prezydenta Bieruta, który wobec Antypolonusów z Solidarno?ci by? Dobrym Polakiem, opowiada?a przy stole: NIEMCY RZUCILI NA ?OLIBÓRZ DYWIZJ? PANCERN? A MY NIE MIELI?MY BRONI PRZEIWPANCERNEJ. AMUNICJA SI? SKO?CZY?A WI?C UKRAI?CY ROZSTRZELALI CH?OPCÓW I WRZUCILI DO SZAMBA. PONIEWA? ?PIESZYLI SI? TO JA CZESIA WYCI?GN??AM.
Potem przeczyta?em, ?e Niemcy rzucili na ?olibórz DWIE dywizje pancerne i ?e nie byli to Ukrai?cy a Rosjanie. Pani Aniela mówi?a za?, ?e w KANA?ACH ?OLIBORSKICH ZGIN??A CA?A M?ODZIE? ?OLIBORSKA.

Zdziwi?em si?, ?e Harry Poter chce kupi? zamek CZOCHA – najlepiej zachowany zamek ?redniowieczny w Polsce, a wed?ug mnie i Heinricha Kusche NEOLITYCZNY. Poradzi?em mu, aby kupi? MOSZN?, która ?wiadczy, ?e Harrym Poterem by? Fryderyk Wielki. W dzieci?stwie by? w Moskwie, gdzie Zachwyci? si? cerkwi? Wasyla B?ogos?awionego, wi?c po I wojnie ?l?skiej kaza? zbudowa? sobie taki zamek k. Opola, co zainicjowa?o Rokoko od Zachwytu: ROTE KOKO – ale Harry Poter ju? nie pojawi? si?.

W kierowanym przez Braci Kaczy?skich lubelskim procesie PIOTRUSIA PANA Piotru? zezna?, ?e 8 tysi?cy ton z?ota WY?UDZI? od Ksi?cia Monaco. - CO ZA NAIWNIAK ??? Wcze?niej policmajster przegl?daj?c zdj?cia Piotrusia zapyta?: A TU Z KIM SI? CA?UJE? - Z KSI?CIEM WI?NIOWIECKIM. - A TU? - Z KSI?CIEM MONACO... - A TEN ZEGAREK TO CZYJ? - KSI??? MONACO ZDJ?? GO Z R?KI I DA? NA PAMI?TK? ca?owania. - Tu jednak Piotru? Pan ZE?GA?, bo bieg?y s?dowy orzek?, ?e To Zegarek JÓZEFA STALINA Numer Jeden... Poniewa? takich zegarków by?o Kilkadziesi?t TO Piotru? Pan móg? podarowa? Ksi?ciu Monaco zegarek Stalina.
Zreszt? nie tylko on. S?ynny brazylijski Romario zapytany ILE PIENIEDZY POWIERZY? PIOTRUSIOWI PANOWI JAKO SWEMU SZWAJCARSKIEMU MAKLEROWI odpowiedzia?, ?e PI?C MILIONÓW DOLARÓW, na co Piotru? Pan zakrzykn?? PI??DZIESI?T... Wysoki S?d powinien wi?c Wyja?ni?, KTO Wykupi? od Romario 45 milionów dolarów i Dlaczego.
W zwi?zku z tym molestowa?em znanych polityków o za?atwienie mi spotkania z panem Jaros?awem Piaseckim. Odpowiadali, w tym Antoni Macierewicz, ?e MAM ZA?ATWIONE, ale nic z tego nie wysz?o. T?umacz? to tym, ?e Boles?aw Piasecki nie by? Nacjonalist?, ale Chadekiem Biskupim wi?c Biskupki za?atwi?y mu kontrybucj? izraelsk? za zamordowanie syna.
Uznawa?em Prawo W?asno?ci Jaros?awa Piaseckiego do 8 tysi?cy ton z?ota w banku w Zurychu. Z?oto to dosta? Boles?aw Piasecki od mego ojca za pomoc w wojnie ukrai?skiej a marsza?ek Broz-Tito-Pindar wywióz? je do Szwajcarii. Poniewa? Boles?aw Piasecki i Miros?aw ?u?awski prowadzi w wojnie ukrai?skiej katowni?, w której Katowali ?ydów za WO?Y? to prawdopodobnie ?upaszko zakatowa? Generalissimusa, który wyda? rozkaz Wymordowania Polaków.
Oficer UB Wac?aw Osuch, który aresztowa? w Be?zie Piaseckiego i ?u?awskiego, znalaz? przy Piaseckim dokumenty Banku w Zurychu, które zatai?, a potem da? wnukowi, który po studiach w Anglii zyska? w Lublinie przezwisko Piotru? Pan. Chcia?em od Pana Jaros?awa Piaseckiego POTWIERDZENIA tej wersji, ale wobec matactw Biskupków i jego abnegacji z?oto w banku w Zurychu przechodzi na w?asno?? narodu bia?oruskiego.

W Lublinie by? te? proces o tantiemy z ksi??ki KRÓL MACIU? PIERWSZY. Ambasada USA dostarczy?a akt zgonu Doktora Korczaka jako zmar?ego na ?rodkowym Zachodzie w roku 1946, czego NIE UZNA?Y Izrael i RFN. S?d lubelski uzna? ten Akt Zgonu.[/u]
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 409, 410, 411
Strona 411 z 411

Skocz do: