Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualno?ci prawne
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Lip 09, 2013 6:05 pm    Temat postu: Aktualno?ci prawne Odpowiedz z cytatem

Od: Czwartek, 9 Maja 2013 00:54 - msg@msg.org.pl

Temat:: Wiadomo?? z portalu Mazowieckiego Serwisu Gospodarczego

Tytu? wiadomo?ci: Pozew S?dowy;

Tre?? wiadomo?ci: AMBASADA AUTONOMII PALESTY?SKIEJ w Warszawie

Juliusz Prawdzic-Tell (www.wandaluzja.com ? Forum: Historia polityczna); ul. Tarnobrzeska 2/1, 53-404 Wroc?aw, 08 05 2013

Uprzejmie informuje, ?e za?atwiam spraw? mych roszcze? wobec Autonomii Palesty?skiej odno?nie katastru jerozolimskiego, który w obecnej formie odnosi si? do dzielnicy rzymskiej CAPITOLINA, która nie zosta?a rekultywowana rolnicza po III wojnie ?ydowskiej za Hadriana. Ma to form? POZWU, który rozes?a?em do wielu zainteresowanych. Cytuj?:
Juliusz Prawdzic-Tell (www.wandaluzja.com ? Forum: Historia polityczna); ul. Tarnobrzeska 2/1, 53-404 Wroc?aw, 03 XII 2012; tel. 361-89-33 lub 48-792-865-767
Wszyscy, którzy przyczyni? si? do egzekucji mych roszcze?: prawnie, organizacyjnie czy finansowo, zostaj? finansowymi udzia?owcami sprawy wed?ug prawa napoleonskiego

POZEW PRZECIW AUTONOMII PALESTY?SKIEJ ZA ZAW?ASZCZENIE PRETORIUM JEROZOLIMSKIEGO, SKAPEROWANEGO PRZEZ URZ?D KANCLERSKI W BONN.

W zwi?zku z nadaniem Autonomii Palesty?skiej statusu Obserwatora ONZ wnosz? Skarg? o naruszenie Prawa Europejskiego przez zignorowanie mych praw Autorskich i Katastralnych.

Kanclerz Helmut Kohl, dla zablokowania planu episkopatu polskiego ODBUDOWY Pretorium rzymskiego na Wzgórzu ?wi?tynnym w Jerozolimie jako ?wi?tyni Salomona na siedzib? Nadrabina, którego to Urz?du zrzek? si? Jan Pawe? II, ZABRA? Wzgórze ?wi?tynne ?ydom i da? Palesty?czykom, którzy NIE ROZLICZYLI SI? ZE MN? jako Autorem tego? katastru jerozolimskiego? najwa?niejszego na ?wiecie.  

Kanclerze Kohl i Schroeder niejednokrotnie dokonywali podobnych operacji MOIM KOSZTEM.

Wzgórze ?wi?tynne NIE by?o ?wi?tyni? Salomona tylko PA?ACEM Salomona, które prefekt Gratus przebudowa? na Pretorium, gdzie odby? si? proces Jezusa Chrystusa. DOWODEM na to jest z?otroryt Wac?awa Hollara, b?d?cy z?upionym przez Karola Luksemburga HO?DEM Heroda Wlk dla Oktawiana Augusta http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow.
Kataster ten uznali Niemcy przez opublikowanie w Der Spiegel Procesu Jezusa Chrystusa w Pretorium na Wzgórzu ?wi?tynnym.
Pisz? do Ambasady Palestyny nie pierwszy raz, ale tym razem chodzi mi o DEKLARACJ?, czy w ogóle z Ambasad? Palestyny mo?na Rozmawia?? Prosz? o przestrzeganie procedury napoleo?skiej.
Nadawca: Juliusz Prawdzic-Tell - Kontakt e-mail: tell7@wp.pl;

Ten mail podano jako mail zwrotny w wiadomo?ci wys?anej za po?rednictwem Mazowieckiego Serwisu Gospodarczego - http://www.msg.org.pl - najwi?kszej bazy firm z Mazowsza.

Mail wys?ano do firmy: AMBASADA PALESTYNY: http://www.msg.org.pl//baza-firm/ambasada-palestyny--F14070; Zapraszamy do odwiedzenia naszego Portalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Lip 09, 2013 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ODBUDOWA STAJNI SALOMONA na Wzgórzu ?wi?tynnym, które zidentyfikowano archeologicznie w roku 1965

Wczoraj na kanale History obejrza?em film o TRZECIEJ ?WI?TYNI Jerozolimskiej – maj?cej by? ODBUDOW? Pretorium rzymskiego na Wzgórzu ?wi?tynnym po wyeksmitowaniu Palesty?czyków. Chronologia ta pochodzi st?d, ?e Wzgórze ?wi?tynne uwa?ane jest za ?wi?tyni? Salomona, zburzon? przez Babilo?czyków i ODBUDOWAN? jako Druga ?wi?tynia, któr? zniszczyli Rzymianie, wobec czego potrzebne jest Dope?nienie Przepowiedni o TRZECIEJ ?WI?TYNI. Wzgórze ?wi?tynne by?o rekomendowane jako NAJ?WI?TSZE MIEJSCE 3 RELIGII, gdzie niegdy? sta?a Najpi?kniejsza Budowla ?wiata.
W zwi?zku z tym PRZYPOMINAM, ?e gdy Prezydent Sadat Usun?? mój kapita? egiptologiczny to uda?em si? nie do Kadafiego – jak sobie ?yczy? – ale do Izraela, gdzie mia?em ?wi?tyni? Salomona o której ?ydzi NIE WIEDZIELI a reprezentowanie mnie w Egipcie powierzy?em Francuzom, którzy po zapoznaniu si? z m? egiptologi? dostali ZAJOBA. Zacz?li ku? m?otami pneumatycznymi piramid? Cheopsa w poszukiwaniu Skarbu Snofrena z Wyw?aszczenia ?wi?ty? oraz ZNALE?LI Pa?ac Kleopatry, wi?c pouczy?em ich, ?e znale?li pa?ac Recepcyjny i ?mietnisko podmorskie po rozebraniu olbrzymiego zespo?u pa?acowego Ptolemeuszy – Najwspanialszego do Wersalu – i przeniesionego do Konstantynopola. ?eby odebra? Aleksandrii Majestat ?wiatowy.
MOJA ?wi?tynia Salomona nie mia? nic wspólnego ze Wzgórzem ?wi?tynnym, które by?o PA?ACEM Salomona, przebudowanym przez prefekta Gratusa na Pretorium – wobec czego pad?em ofiar? W?CIEK?YCH ataków ogierków ?ydowskich, które dokona?y 400 ataków na Moj? ?wi?tyni? Salomona pod idiotycznym pretekstem, ?e Salomon Mieszka? w ?wi?tyni Salomona ze swym haremem na 300 Bab? Wygl?da na to, ?e ?ydowskie ogierki chcia?y ODZYSKA? Stajni? Salomona, jak nazywano jego harem w po?udniowej cz??ci Wzgórza ?wi?tynnego?
Chcia?em sprzeda? moj? ?wi?tyni? Salomona Niemcom, ale Kanclerz Kohl zabra? tylko Wzgórze ?wi?tynne ?ydom i da? Palesty?czykom – ?eby ?ydowskie ogierki nie atakowa?y Stajni Salomona? ale Palesty?czycy nie rozliczyli si? ze mn? jako w?a?cicielem katastru jerozolimskiego, wobec czego za?o?y?em spraw? s?dow? przeciw Autonomii Palesty?skiej.
Kilka lat temu wsparli mnie Czesi z?otorytem Wac?awa Hollara jako z?upionym przez Karola Luksemburga HO?DEM Heroda Wlk dla Oktawiana Augusta: http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow - a 3 koncerny: National Geographic, Sony i Bangalur Microsoft og?osi?y PROTEKTORAT NAD BIBLI?, uznaj?c, ?e Wzgórze ?wi?tynne zosta?o przebudowane przez Rzymian na Pretorium, gdzie odby? si? proces Jezusa Chrystusa, co wcze?niej uznali Niemcy wyp?dzaj?c ogierki ?ydowskie ze Stajni Salomona do której garn??y si? pono? POLKI. - Czy?by wi?c teraz ?ydzi chcieli Znowu odbudowa? STAJNI? SALOMONA dla Polek czy Angielek?
Przedwczoraj by?em na Wzgórzu Polskim, zwanym tak od pa?acu Chrobrego na planie Rektoratu ASP. Wykopaliska Cempy z po?owy lat 80. zosta?y pi?knie splantowane ze SZKOD? dla Polski. Ja przerwa?em te wykopaliska ??daj?c uwzgl?dnienia mych Wniosków, na co Cempa odpowiedzia? LOGICZNIE, ?e on – jako Urz?dnik – mo?e kierowa? si? wskazaniami Ma?achowicza czy Czernera. Przyzna?em mu racj?, ale poniewa? ci Panowie – jako Profesorowie Maso?skiego Rodu – potrafili tylko na Wzgórzu Polskim NASRA? – to sprowadzi?em na Cemp? NIK, który za II razem wyrzuci? go. Cempa zaprosi? mnie na rozmow? i chcia? si? dowiedzie?, KTO MI DA? PAPIER FIRMOWY, bo NIK nie móg? tego ustali?, wi?c powiedzia?em ?e Dyrektor, bo przecie? nie ukrad?em a przynajmniej nikt tak nie mówi?.
Wzgórze Polskie by?o jednak tylko PRETEKSTEM dymisji Cempy, bo musia? odej?? z powodu Skarbu Tysi?clecia. By? PIERWSZYM z urz?du do Komisariatu Skarby Tysi?clecia, ale zdaj?c sobie spraw?, ?e Skarb wywióz? SmerSz od?egna? si? od rzeczy popieraj?c MNIE, czego ju? nie mo?na mi by?o odebra? cho? by?em NIEDYSPOZYCYJNY i mog?em Bi? sowieckim komisariatem Satelitarnej Detekcji Z?ota profesora Ma?achowicza. Komisariatu Skarbu Tysi?clecia pozbawili mnie dopiero RUCHANY przez Boskiego Adolfa Premier Mazowiecki i Prezydent Wroc?awia Bohdan Zdrojewski z domu GL i Gestapo.
Cempa odkopa? pod Wzgórzem Polskim przyziemie Wielkiego Domu, jak w Malborku Wielkiego Mistrza, który widzimy na rysunku Berlinki Na ?luzie Nowomiejskiej w roku 1242.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Lip 10, 2013 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://marucha.wordpress.com/2013/07/01/wolne-tematy-28-2013/

212. griszka powiedzia?/a - 2013-07-06 (sobota) @ 22:14:53
http://www.latimes.com/business/money/la-fi-mo-missile-defense-test-20130705,0,4740544.story
Utopili wiecej kasy niz Rosjanie… Niestety nikt nie pokusil sie w ND o stosowne zestawienie. Jest zlecenie na budowanie mitu, ze armia rosyjska to banda patalachow. Nie to co wielkie mocarstwo USA, ktore musialo dwa razy zasadzac sie na slabo uzbrojona armie iracka… Jankeskie kolumny pancerne poruszaly sie przez rowniny wolniej niz zwykli piechociarze dzieki uzyciu slabo zaprojektowanych Abramsow I Bradleyow. Niektorzy wojskowi smieja sie, ze najskuteczniejsza bronia podczas I wojny Zatoce byly mass media, ktore przekuly te farse w sukces.
Umieja jedynie napadac na kraje trzeciego swiata, pozbawione zaawansowanej obrony przeciwlotniczej. Albo napuszczaja bandy terrorystow czy klienckie dyktatury na adwersarzy.

214. matirani powiedzia?/a - 2013-07-06 (sobota) @ 23:04:19
Re212. To ze USrAel topi miliardy kretynsko w przerózne glupawe i nieudaczne projekty to wiadomo. Ze ich samoloty i samochody zuzywaja wielkie ilosci paliwa ( Rockefeller is happy ) i czesci zamiennych ( Rockefeller is happy ) to tez wiadomo. Co nie zmienia FAKTU ze armia rosyjska to banda sprzedajnych pólglówków – nieprawdaz???? Widziales ich gówniane jeepy? Kiepskie smiglowce? Niewyszkolonych zolnierzy? Braki w amunicji?
T34 mial amerykanksie zawieszenie, niemiecki silnik BMW a potem angielski Vickersa, plyty pancerne z Chicago a lufa byla toczona na amerykanskich tokarkach… pozdrówka
Takie TOPIENIE KASY mo?e by? polityk? korupcyjn? na koszt Podatnika. Amerykanie najpierw wyrzucili z tarasu drapacza chmur genera?a Wieniaw?-D?ugoszowskiego, polskiego attache wojskowego w Waszyngtonie, dla skaperowania Polskiej Enigmy i Wichra-Dakoty, a po wojnie zaw?aszczyli kapita? Boeinga, uznaj?c komisariat tego kapita?u Teodora ?iwkowa jako protektora wi?zionego przez komunistów mego dziadka – co nie jest imponderabiliem.
Ten ?iwkow skaperowa? we wroc?awskim ELWRO Mikrokomputer Jacka Karpi?skiego, na którym powsta?y APPLE Steva Jobsa i MICROSOFT Billa Gatesa, zgodnie z 23. punktem 45 Przykaza? Niszczenia Polski: … W PRZYPADKU G?O?NYCH WYNALAZKÓW SPOWODOWA? SPRZEDANIE ZA GRANIC?. Ja widzia?em ten Mikrokomputer kilkakrotnie, ale BEZ MYSZY jako Podstawy XXI Wieku, tote? uzmys?owi?em sobie spraw? dopiero, gdy us?ysza?em Odpowied? Steva Jobs, GDZIE zdoby? Mysz, dla Wykazania, ?e to ON jest Twórc? XXI Wieku. Kurwy Bu?garskie zacz??y p?aka? to Stev musia? si? BRONI?.
Gensekiem po agencie niemieckim Nikicie Chruszczowie (ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu) zosta? agent francuski Bre?niew (eksponent kochanka Hitlera Ilii Erenburga, co odkry? polski pies wojny w Angoli). Poniewa? d'Gaulle uwa?a? Holokaust za NAJGRO?NIEJSZY Imperializm Sowiecki (który po?re USA a potem Francj?) to postanowi? zniszczy? ZSRS Reaktorem Francuskim – bo inaczej tego wyt?umaczy? nie sposób? Reaktor Francuski zaprotestowali fizycy polscy, do czego w??czy?em si? ja proponuj?c w ELWRO minireaktor URSZULA SIPI?SKA.
To zbieg?o si? z WYTUCIEM Lwowsko-Wroc?awskiej Szko?y Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej, ?e zosta?em tylko ja. Ja nie by?em dopuszczany do tajemnic wi?c nie rozumia?em i nawet Protestowa?em, ale zdawa?em sobie spraw? z powago sprawy, za? odtworzenie tej Teorii i Praktyki zaj??o mi kilkadziesi?t lat ci??kiej pracy, gdy? wszystko zosta?o UTAJNIONE.
PRZECIW MNIE powsta? sojusz ameryka?sko-niemiecki, który najpierw skaperowa? mój Kalendarz Egipski, a poniewa? nikt nie upomnia? si? to mo?na by?o mnie ?UPI?. W ten sposób KOR – ta?cz?c przy mnie Boczkaja – SPRZEDA? Japo?czykom i Amerykanom minireaktor URSZULA SIPI?SKA, za który tylko Amerykanie dali 10 miliardów $. Japo?czycy za ten kaperunek zap?acili w Fukushimie 250 miliardów $ w I racie. Rz?d nie zgodzi? si? na wy??czenia pr?du w Tokio boj?c si? paniki i dzikiej ewakuacji wi?c zapyta? Armi?, czy Mo?e dostarczy? reaktory Urszula Sipi?ska a gdy ta potwierdzi?a to czekano na W??czenie, ale okaza?y si? NIESTOSOWNE – ?eby nie stanowi? konkurencji dla drogich ROKEFELERÓW.
Ja nadal nie da?em si? wyeliminowa?. Chwyci?em si? Turbinki Kowalskiego, sk?d mnie Wyrzucano – a? wywiad wojskowy powiadomi? mnie o zad?u?eniu przez W?ochów z MA?EGO FIATA Narodowego Ruchu Turbinki Kowalskiego na setki milionów $. By? to desperacki akt Piotra Jaroszewicza, który zosta? za to Wyrzucony a w III RP Kominternowskiej ZAKATOWANY. W Mordzie tym umoczone jest FBI, gdy? otrucie Kowalskiego u Urszuli Sipi?skiej odda?o USA spermie jerozolimskiej, która zad?u?y?a Amerykanów niemi?osiernie.
Amerykanie skaperowali Polskiego Bobra Kasztela?skiego dla nawodnienia Zachodu programem IDAHO, ale Bawarzy woleli go naby? za denuncjacj?, ?e Skarb Tysi?clecia jest w banku ?ydowskim w Niemczech, co utr?ci? komisarz funkcjonariusza ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Nikity Chruszczowa Tadeusz Mazowiecki, mentor Donalda Tuska. Ostatnio Pentagon kupi? – od BMW czy Francuzów? mój VDTW Monte Christo z Tulonu, który jest tak wa?ny jak KONTROWANIE mego Aerobusa Eurocopterem JEZUS CHRYSTUS w Marsylii.
Je?li Francuzi chcieli otru? ZSRS Rektorem Francuskim to co u licha chcieli osi?gn?? Eurocopterem? bo TE? chyba ?apówki arabskie, jak Airbusem-380 na koszt podatnika europejskiego?

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Lip 17, 2013 11:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Lip 17, 2013 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://marucha.wordpress.com/2013/07/07/wolne-tematy-29-2013/
203. AniaK powiedzia?/a - 2013-07-16 (wtorek) @ 14:36:44
Bardzo Pani dzi?kuj? za ten wpis, bo to ja ROZWI?ZA?EM obie sprawy, ale ani Olewnikowie, ani Wieczorkowie nie odezwali si? do mnie, cho? powinni przys?a? adwokatów. - Je?li ja oskar?am Urszul? Sipi?sk? o Trucicielstwo Polityczne i oddanie Zachodniego Wybrze?a USA spermie jerozolimskiej, a jej adwokat CHOWA SI? przede mn?, to o CZYM? ?wiadczy.
Z tej racji sprawy Olewnika i Wieczork upodobni?y si? do mordu Politycznego na Bohdanie Piaseckim. W 1964 r. zaproponowano mi – jako skoneksjonowanym z Piaseckimi – Napisanie do Bohdana Piaseckiego i jego matki w Szwajcarii, na co odpowiedzia?em, ?e nie b?d? pisa? do SOBOWTÓRÓW. Wkrótce potem pad?a w towarzystwie opinia, ?e ?ydzi zap?acili za Bohdana kontrybucj? czyli skorumpowali spraw?. Uzna?em to za szczególnie WREDNE, gdy? Zasadnicze by?o KTO POLOWA? NA BOLES?AWA PIASECKIEGO? co Wyja?ni?em.
Po powrocie do Polski w r. 1990 stara?em si? o wizyt? u pana Jaros?awa Piaseckiego – równie? przez znanych polityków – ale nie zdo?a?em. Po tym NIEPOWODZENIU napisa?em recenzj?, któr? za??czam.
Andrzej ?u?awski, LITY BÓR, Polska Oficyna Wydawnicza "BCW", redaktor Katarzyna Merta, Warszawa 1991, ISBN 83-85167-95-1,323
L?TY BÓR jest synonimem zagubienia i b??dzenia, co odda? bandyta Paramanow w Ostatnim S?owie. Styl jest szczegó?oworzeczowy i refleksyjny - bardzo ci??ki - co mo?na nazwa? dostojewszczyzn? czyli psychologizowaniwem, ale nie intelektualizmem, bo A? nie radzi tu sobie. A? czyta? Dostojewskiego i stara? si? nim zainteresowa? Andrzeja Wajd?, który trzyma? si? jednak od Dostojewskiego z daleka. Ksi??ka zosta?a napisana w 1. 1968-69, przed ?mierci? idola mej wczesnej m?odo?ci, zbuntowanego po chuliga?sku Marka H?aski. Akcja dzieje si? w du?ej cz??ci na Dworze „ksi?cia warszawskiego” Andrzeja Wajdy. T?em muzycznym i politycznym jest antysyjonistyczne przemówienie Gomu?ki w Sali Kongresowej Pa?acu Stalina w Marcu 68, gdy pieni? si? na Syjonistyczn? Pi?t? Kolumn?. Niesamowity jest ci?g zdarze? w trakcie tego przemówienia - nawet symboliczny - ale szczegó?owo?? narracji ka?e widzie? w tym literatur? faktu.
A? jedzie najpierw do swej pierwszej mi?o?ci Ewy, Córki Poety K, którym by? wyra?niej Julian Tuwim. Patrz? na transmisj? z Sali Kongresowej PKiN, gdzie aktyw PZPR skanduje antysemicko a Ewa p?acze, ?e b?dzie musia?a opu?ci? Ten Kraj. Gdy wchodzi na trybun? Towarzysz Wies?aw opuszczaj? mieszkanie i jad? do By?ej ?ony Wajdy. Potem A? dostrzega swego m?odszego brata Antka na cokole pomniku Powsta?ców Getta, któremu kiwa r?k? oraz Adolfa Rudnickiego. Wyskakuje do AR a ten pyta czy „s?ysza? To”, i z m?dr? min? obja?nia: „Znowu zacznie si? doszukiwanie ?yda.”
U By?ej ?ony AW A? zostawia Ew? i jedzie po?yczonym mercedesem do SPATiF-u na Krakowskim Przedmie?ciu, gdzie jest ju? tylko fasolka po breto?sku, ale kierowniczka mówi mu o szale?stwie jego starszego brata Jurka, nast?pcy Zbyszka Cybulskiego w Filmie Polskim. Po fasolce wsiada do samochodu, gdzie widzi w lusterku twarz Antka, który mówi: Porozmawiajmy o Dostojewskim: - Wiesz, Dostojewski mówi?, ?e Rosja zginie przez ?ydów i Polaków". Mia?em to za reminiscencj?, ale A? zastanawia si?, jak si? Antek tam znalaz?, i odpowiada, ?e ma drut, którym otwiera ka?dy samochód. Jego sutanna jest brudna od sypiania w gruzach i na klatkach schodowych, wi?c schowa? si? pod siedzeniem. Studiowa? teologi? - ?eby Mordowa? Niedowiarków.
Zatrzymuje si? w Grandzie, gdzie w trakcie nastawionego na ca?y regulator pienienia si? Gomu?ki pijany Andrzejewski ma do A? mow? oskar?ycielsk?: „Zawsze ci?gn??o was do ?ydostwa. - Twój ojciec nie flirtowa? z Falang? ale sk?ania? si? jednak do Mocarstwowej Prawicy ONR-owskiej, ale ONA wyci?gn??a go z tego i wychowa?a na ludzi - cho? nie do ko?ca - wi?c straszne musia?y by? te m?ki i abstrakcyjne zarazem, skoro poda?a nazwisko swego kochanka, ojca swojego dziecka, w dalekiej Polsce.”
Re?yser Por?ba awanturuje i oskar?a ?ydów, przekrzykuj?c Gomu?k? w telewizorze. W trakcie tego Oskar?enia bufetowa poda?a kieliszek chwiej?cemu si? Andrzejewskiemu z poufa?ym szeptem: „To ju? siódmy panie Jureczku.” Andrzejewski wyrazi? si? tak, gdy? chcia? wymin?? Piaseckiego, którego si? wszyscy bali, wspó?czuli i za wyj?tkiem ?ydów popierali, a który by?, jak Miros?aw ?u?awski, do podporz?dkowania polskiego antysemityzmu Ko?cio?owi, który by? Widelcem do jedzenia antysemitów.
Nagle telewizyjne charczenie Gomu?ki i okrzyki Por?by zag?uszy? krzyk Jurka - syna TEJ z moskiewskiego ?o?a tortur: "To? to spisek przeciwko Najja?niejszej Panience, Królowej Korony Polskiej i ?ydowskiej”. Por?ba, m?ody ch?op na schwa?, rzuca si? na niego z 3 gorylami, ale ten robi z nich durnia, ?piewaj?c ”Meine ijdische Mamme...”, co mo?e by? argumentem, ?e by? szkolony w Izraelu.
Jeszcze bardziej surrealistyczne jest zako?czenie ksi??ki: A? jedzie do szpitala psychiatrycznego w Pruszkowie. Na III pi?trze niezakratowanego okna wida? rud? g?ow? Antka i bia?? Jurka. Jurek – na Powitanie - wyskakuje z okna i pada g?ow? na beton. A? wyjmuje mu z r?ki kartk? i Czyta: TO JA ZABI?EM SYNA BOLES?AWA PIASCEKIEGO. Podpis Jerzy Fejgin-Paw?owski. Po chwili kartk? wyrywa mu kapitan Dariusz, który przej?? po swym ojcu ?ledztwo w sprawie zamordowania Bohdana Piaseckiego. Trzeba zapyta? o to by?ego Kapitana Darka, m??a piosenkarki Anny German, którego ojciec, pu?kownik SB po?egna? A?: „A do pana nie mam pretensji ?e pan zer?n?? mi synow? przed ?lubem.”
Ksi??ka jest polskim Dolce Vita, przy którym Fellini jest ?ebrakiem, i dynamitem politycznym. Wielokrotnie opisywano akt porwania Bohdana i relacjonowano zeznania ?wiadków tego?, ale Pan Pu?kownik SB Wacek nie da? si? zwie??. Nawet ja zauwa?y?em, ?e nagrany g?os rzecznika porywaczy: HALO TU KSI?DZ…, ma doskona?? dykcj? - tote? Pan Pu?kownik rozpozna? w tym g?os Jurka, filmowego nast?pcy Zbyszka Cybulskiego. Matka Jurka, bundówka Fejgin-Paw?owska, przyzna?a si? w Moskwie do uwiedzenia przez funkcjonariusza Defensywy Miros?awa ?u?awskiego, ojca A?, ale w Warszawie wybuch?a afera Pana Rotmistrza, o czym pisz? w ksi??ce Incydentu nie by?o, wobec czego Fejginówn? zes?ano do obozu a ma?ego Jurka do makarenki.
Miros?aw ?u?awski ocala? we Lwowie, gdy? wygra? zorganizowany przez Putramenta konkurs na wiersz O Stalinie. Fejgnówna z Jurkiem zostali wydani Niemcom, ale Jurek uciek? do bogatych krewnych matki w Warszawie a matka mia?a zgin?? w O?wi?cimiu, ale Andrzejewski mówi?, ?e uratowa?a Miros?awa od zarzutu mordowania ?ydów i komunistów.
W oddziale partyzanckim by?a lwowska kochanka Miros?awa, Marynia, która urodzi?a Antka. By?a ona porucznikiem NKWD i wyda?a Miros?awa i Boles?awa Piaseckiego, a potem zamordowa?a we Lwowie ?on? Miros?awa, nacjonalistk? i antysemitk?, która jednak ukrywa?a przed Niemcami 3 ?ydów, aby w Pradze Czeskiej, któr? nazywa?a Zadupiem, zaj?? jej miejsce. ?u?awski i Piasecki nale?eli z moim ojcem do kilku, których uwolniono z Zamku lubelskiego. Mój ojciec by? oskar?ony o podpisanie wyroku na sztab NKWD do walki z AK i NSZ-tem, ale wybroni? go konsulat USA w Królewcu.
Marynia, matka Antka, mia?a nieszcz??cie spotka? na swej drodze do kariery generalskiej pu?kownika SB Wacka, który odegra? pewn? rol? w aresztowaniu Boles?awa Piaseckiego, a któremu - mo?e z tego powodu - powierzono ?ledztwo w sprawie porwania Bohdana. Ten na mistyfikacj? z sobowtórem Bohdana nabra? si? nie da?. Szybko „wyniucha?”, ?e w spisku by?a nauczycielka angielskiego wi?c o?eni? si? z ni?, ale ta uciek?a mu w Jugos?awii, czym „skompromitowa?a go”. Ujawni? jednak zw?oki Bohdana i przekaza? ?ledztwo swemu synowi Dariuszowi.
Ja wiem, ?e ujawnienie przez Wacka zw?ok Bohdana zburzy?o montowan? w Szwajcarii gr? sobowtórów Bohdana i jego matki Haliny z Kopeciów, wobec czego Marynka dosta?a miast nominacji generalskiej rozkaz Powieszenia si?, gdy? do niej nale?a?a likwidacja zw?ok, które odnaleziono – jak pisa?a prasa - w piwnicznej ubikacji gmachu Warszawskiego S?du Powiatowego. Wacek odnalaz? te zw?oki szybko, ale zastawi? pu?apk?, wobec czego Marynka nie mog?a ich zlikwidowa?. Gdy zabito stró?a i wobec odsuwania od ?ledztwa Wacek przekaza? spraw? Gomu?ce, który kaza? to og?osi?.
Po pogrzebie Mary?ki pu?k. Wacek odprowadza? tramwajem ?u?awskich i, podpity, zwierza? si?: „Pod?o?e mordu jest intelektualne - jakby od Dostojewskiego pisarza: - Pasuje to do Marka H?aski – ale on le?a? w Domu Pracy Twórczej na dziwce - i to JAKIEJ!?" - Hipoteza VI, mówi? szeptem: „Doradcy sowieccy..." Ale tu wycofa? si?: "To pasowa?oby do Stalina, ?eby utrze? takiemu Piaseckiemu nosa..., ale teraz? Pan Pu?kownik tak mówi?, gdy? czu? si? asekurowanym przez Nasera, który musia? interesowa? si? spraw?. Pu?kownik Wacek my?la? sobie, ?e skoro Marek H?asko po?o?y? si? tak – tak ?eby Wszyscy widzieli - na Pierwszej Kurwie PRL-u to chyba Nieprzypadkowo - czyli alibi ZA DOBRE. Oficerem SB, który w r. 1973 proponowa? Boles?awowi Piaseckiemu ujawnienie morderców jego syna by? wi?c chyba Wacek a materia?em dowodowym powinna by? Tytu?owa ksi??ka.
A? opisuje szczegó?owo zamordowanie Bohdana, wobec czego mo?na to skonfrontowa? z materia?ami ?ledczymi, których wersje prasowe mówi?y o uprowadzeniu z ulicy, co powinno odnosi? si? do sobowtóra, który powinien by? przys?any z Moskwy lub Izraela, o czym Pu?k. Wacek wiedzia?. Podejrzewa? jednak NKWD czyli Mary?k?, gdy by? to Bund, czyli Powszechny ?ydowski Zwi?zek Robotników Polski i Rosji, a MSW robi?o tylko pozory, ?eby sprowadzi? spraw? na manowce. Po Antysyjonistycznym przemówieniu Gomu?ki lasalowski Bund postawi? na rewolucj? antymarksistowsk?, wobec czego pisarz Miros?aw ?u?awski zorientowa? si?, ?e Bundowi b?dzie potrzebny autorytet moralny i intelektualny, do czego jego syn Andrzej, scenopisista Andrzeja Wajdy, si? nadawa?.
Wobec tego Miros?aw kaza? synowi opisa? zabójstwo Bohdana Piaseckiego i przes?a? Markowi H?asko w Kolonii, który zacz?? karier? od chodzenia po Warszawie z Gwiazd? Dawida, jako ekspiacji za mordowanie ?ydów przez Piaseckiego i ?u?awskiego, który realizowa? wy?o?ony w Dzie?ach Testament Stalina: „W?adz? w Polsce odda?em ?ydom, gdy? tylko oni b?d? ja sprawowa? w mojej intencji. Oni naucz? polaczków szacunku dla Zwi?zku Sowieckiego.”
Marek H?asko na ?yda nie wygl?da? i z ?ydostwem nie mia? formalnie nic wspólnego, tote? owe b?azenady - ?eby wszyscy Polacy chodzili z Gwiazd? Dawida - wygl?da?y bezinteresownie, ale by? to szkolony w Izraelu terrorysta. Wobec tego tytu?owa ksi??ka mia?a by? politycznym kapita?em kryminalnym. MH da? A? izraelski nó? wojskowy do zamordowania Bohdana. Jego protektorem by? chyba stalinowski propagandzista i brat propagandzisty Roosevelta Gross, ojciec autora S?SIADÓW. Protektorem Bundu by? za? Nadrabin ZSRS Lazar Kaganowicz, te?? Stalina. Bund jest ideologicznie lasalowski a najwybitniejszym politykiem lasalowskim by? Adolf Hitler.
By?o to zagranie kapita?em kryminalnym dla awansowania A? na prezydenta postkomunistycznej Polski. To powinno si? uda?, ale Pu?kownik Wacek przewidzia? taki obrót sprawy i poradzi? Gomu?ce zamordowanie MH - na co Gomu?ka si? zgodzi? dopiero po ustaleniu przez Bundesdinst, ?e MH zamordowa? w Hollywood Krzysztofa Komed?, tylko dlatego, ?e ten by? Polakiem. MH zosta? zamordowany, ale rzeczonego kapita?u kryminalnego nie przechwycono. Zosta? on przekazany przez Bundesdinst dopiero Gierkowi, czym moczarowcy chcieli skontrowa? ofensyw? izraelsk? nad Suezem w r. 1973.
Jest domys?, ?e mord na Bohdanie Piaseckim by? kapita?ow? gr? Cyrankiewicza na m?odszego syna Boles?awa Piaseckiego Jaros?awa. Cyrankiewicz by? jednak tylko beneficientem tego, gdy? - dzi?ki temu - zmusi? Chruszczowa do poca?unku Braterstwa, czym uratowa? stanowisko premiera. Zamachy na Boles?awa Piaseckiego powinno organizowa? KGB, gdy? ten po?redniczy? mi?dzy Chruszczowem a dowództwem Wehrmachtu na Bia?orusi.
Ksi??k? LITY BÓR dosta?em od kogo?, kto kupi? j? przypadkowo na wyprzeda?y makulatury za Grosik? cho? jeszcze kilka ?at temu rozmawia?em na ten temat z kompetentnymi i zainteresowanymi kapita?owo. W porównaniu z tym Fellini jest ?ebrakiem - co ?wiadczy o pot?dze sta?inowsko-ruzwe?towskiej propagandy grosowskiej.
Po og?oszeniu tej recenzji Fakultet Papieski i Civitas Christiana zorganizowa?y konferencj? w/s Bohdana Piaseckiego – ?e aula Fakultetu by?a ZAT?OCZONA. Na sali by? Hindus Peter Raina, autor ksi??ki: JAK ?YDZI ZAMORDOWALI BOHDANA PIASECKIEGO.
Wszed?em na mównic?, pokaza?em ksi??k? LITY BÓR i zapyta?em, czy j? KTO? zna? ale nie by?o nikogo. Wówczas zwróci?em si? do dr Petera Rainy – ?e on ZNA? J? MUSI, czemu zaprzeczy?. Powiedzia? tylko, ?e pyta? MSW Antoniego Macierewicza, Czy s? jakie? nowe materia?y do sprawy Bohdana Piaseckiego, na co ten odpowiedzia?, ?e S?, ALE ZGLOSI? SI? MO?? PO NIE TYLKO RODZINA. Da?em mu t? ksi??k? i rozda?em zainteresowanym kilkana?cie egzemplarzy Recenzji. - Dlaczego jednak Rodzina NIE ZG?OSI?A SI?? to mo?na t?umaczy? tylko „wredn? plotk?”, która dotyczy te? mnie, gdy? zamordowany mia?em by? ja, jako SPADKOBIERCA Zamachowca (Czes?awa Stefana Prawdzica-Tella) – czyli ?e Bohdan Piasecki zgin?? przez POMY?K?, gdzy? mój stryj poda? si? z Boles?awa Piaseckiego, do którego Beria mia? Zaufanie.
Powtarzanie BREDNI, bo winnym jest TEATR ?YDOWSKI, który robi Pozory których udowodni? nie mo?na, co sprowadza spraw? na manowce ku Kontrybucji od ?ydów. Nie jest to jednak ca?kiem bezsensowne, gdy? je?li na Boles?awa polowa? Chruszczow, który, po wygnaniu przez Stalina za z?amanie na radzie wojennej w Stalingradzie samow?adztwa znalaz? schronienie u Boles?awa Piaseckiego, to móg? wyj?? stamt?d ?ywym tylko po podpisaniu Des Antikomunistischbehls Wehrmachtu, co móg? mu za?atwi? Tadeusz Mazowiecki. Przed ATAKAMI Chruszczowa Piasecki móg? broni? si? za? tylko Ugod? z ?ydami, co jest dobrym powodem do plotek o Kontrybucji.
Piasecki by? cz?owiekiem Serowa, namiestnikiem Berii w Polsce, a mój dziadek zamordowa? Stalina a stryj Beri?, który tworzy? SAMOISTINN? UKRAIN? ?ydowsk?. – Atakowanie Teatru ?ydowskiego uwa?am za szkodliwe dla Polski.

218. bemek powiedzia?/a - 2013-07-17 (?roda) @ 12:20:00
Ad. 215 Wandaluzja
Rozumiem, ?e sprawa Olewników jest szczególnie wa?na, bo zahacza o kr?gi biznesowe i w?adz?.
Oczywi?cie z ca?ym szacunkiem dla tragedii p. Wieczorków, ale co Ich wyró?nia w?ród wielu innych zaginionych lata temu i nie odnalezionych? Czy jest to temat zast?pczy, jak “mama Madzi”?

220. AniaK powiedzia?/a - 2013-07-17 (?roda) @ 16:32:05
Re215:
Panie Wandaluzja, w polemik? kto pierwszy rozwi?za? spraw? Olewników i Wieczorków wdawa?a si? nie b?d?. Stosowane przez Pana metody ?ledztwa nie s? mi znane, wi?c nie wiem czy zas?uguj? na uwag? ich adwokatów. Ja zosta?am wci?gni?ta w spraw? obligatoryjnie przez media. Zatem przygl?dam si? z boczku i wyci?gam wnioski. Podskórnie w obu sprawach wyczuwam k?amstwo. Mam problemy z doszukaniem si? logiki. Odnosz? wra?enie, jakby rodziny chcia?y doprowadzi? sprawy do ko?ca z satysfakcjonuj?cym je zako?czeniem, i przypiecz?towa? stemplem prawnym. Wówczas k?amstwa zamieni? si? w prawd?, i dalej b?d? mog?y ?y? z czystym sumieniem.
A tak w ogóle to ja Panu radz? nie miesza? si? zbytnio w cudze sprawy. Jak adwokat Pana Kulczyka dorwie si? Panu do ty?ka, to pomoc Matki i Ojca mo?e nie wystarczy?. Wraz z Pani? Mari? D?browsk? polecam Panu utwór: “Nast?pny do raju” Pana Marka H?asko

224. Wandaluzja powiedzia?/a - 2013-07-17 (?roda) @ 19:52:43
Ad. 220:
To bardzo ciekawe, ?e zosta?a Pani wci?gni?ta Obligatoryjnie, ale NIE CHCE PANI WIEDZIE? – czyli co? z jurysdykcji stalinowskiej. Rugn??a Pani mnie, za „czepianie si?” pani Urszuli Sipi?skiej, ale gdy postawi?em spraw? kategorycznie to podwin??a Pani ogon, ?e Pani jej nie zna – a ja chcia?em bardzo pozna? 3, którzy mienili si? jej adwokatami, cho? z Genera?em Jaruzelskim mówi? bym nie potrafi?.
Co do jurysdykcji stalinowskiej (niewiarygodnego ?wiadka lub ?ledczego) to powtórzy?a Pani ?askawie mój domys?: „Odnosz? wra?enie, jakby rodziny chcia?y doprowadzi? sprawy do ko?ca z satysfakcjonuj?cym je zako?czeniem, i przypiecz?towa? stemplem prawnym” – czyli korupcyjnym za?atwieniem sprawy? jakie to domys?y Fakt opublikowa? – jakby zosta?a sprzedana w hotelu PRAWDZIC przez mamusi??
A co do pana Kulczyka to wprasza?em si? do jego adwokata, ale te? woli jurysdykcj? stalinowska od napoleo?skiej.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Sie 04, 2013 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wys?any: Sob Wrz 29, 2012 8:59 am

Temat postu:
DLACZEGO 4-letnim procesem KATY?SKIM nie zainteresowa?y si? Rodziny Katy?skie, IPN, Giertychy czy INNI? To mi wyt?umaczy? Doktor Skonka, szef Pami?ci Ofiar Stalinizmu, który Instytut Pi?sudskiego w Nowym Jorku chcia? PO??CZY? z Ofiarami Holokaustu. Z jego relacji wynika?o – a przynajmniej tak uwa?a? nowojorski Instytut Dmowskiego – ?e kapita? stalinowsko-holokaustyczny WYKUPI? Pi?sudczyzn?, ?eby j? ZLIKWIDOWA?. Dr Skonka nie godzi? si?, gdy? jako Lewica Patriotyczna nie móg? akceptowa? likwidacji lewicy patriotycznej przez kapita? stalinowsko-holokaustyczny, a by?o to PRZED powstaniem takich GIGANTÓW stalinowskich jak APPLE Steva Jobsa czy MIKROSOFT Billa Gatesa.
Dlaczego ja przez 20 lat nie widzia?em na obchodach 11-Listopada – G?ównym ?wi?cie Pi?sudczyzny – PI?SUDCZYKA, tak ?e musia?em demonstrowa? czasami z KILKUNASTOMA Endekami, dla których 11 XI by? przed wojn? Kamieniem Obrazy – a? WYBRONILI?MY 11-XI. Z tej racji teraz powsta? ruch NEOPI?SUDCZYKOWSKI: Tylko jako Lewica Patriotyczna.
Synagoga Katy?ska i Katedra Holokaustyczna mia?y by? w?a?nie takim WYKUPIENIEM Katynia, o czym ?wiadczy abnegacja wobec artyku?u w mojej ksi??ce „Incydentu nie by?o” (Gda?sk 2001): JAZIA IWANOWSKAJA – STALINOWSKI OBÓZ ?MIERCI NAD WO?G?. Abneguje si? to pod pretekstem, ?e WIADOMO, i? w Sowietach obozów ?mierci nie by?o, bo tak? role pe?ni?y Obozy Pracy. Do Jazi Iwanowskojej zes?ano jednak zgrupowanie armijne we W?odzimierzu Wo?y?skim, gdzie nic si? nie robi?o tylko CZEKA?O NA ?MIER?, a poza tym BRAKUJE 180 czy 200 tysi?cy wzi?tych do niewoli przez Armi? Czerwon? ?o?nierzy wrze?niowych, których spraw? BLOKUJ? Rodziny Katy?skie, prawdopodobnie za pieni?dze kapita?u stalinowsko-holokaustycznego.
Z Listy Katy?skiej uratowa?o si? ok. 500 oficerów, którzy stanowili trzon armii Andersa, który zosta? uratowany przez Beri? jako MASON. Analiza tej list wykazuje jednak BRAK jakiej? Podstawy Narodowo?ciowej, w rodzaju domys?u ?e byli to ?ydzi? Albin Siwak t?umaczy jednak, ?e mieli sperm? jerozolimsk? czyli maso?sk?: Rozstrzeliwanym oficerom BEZ SPERMY JEROZOLIMSKIEJ Wyjmowano dokumenty a Wk?adano tych ze sperm? jerozolimsk?, którym dawano dokumenty Zastrzelonych. Siwak by? tylko sier?antem, który odmówi? awansu generalskiego, ale wszeteczy? si? z genera?ami. To t?umaczy prób? sprzeda?y Katynia kapita?owi stalinowsko-holokaustycznemu.

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sob Sie 17, 2013 6:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 6:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka miesi?cy temu otrzyma?em na forum Maruchy dziwna odpowied?: PLE? PLECIUGO BYLE D?UGO, PANNO WANDO-WANDALUZJO. WATYKAN NIE MUSI KUPOWA? JEROZOLIMY BIBLIJNEJ, GDY? JEST JEJ W?A?CIELEM JAKO KRÓL USA.
Dan Lincoln – szef koncernu krytycznych ksi??ek o Jezusie Chrystusie – o?wiadczy?: AMERYK? RZ?DZ? MASONI, A PONIEWA? JEDYN? PRZECIWWAGA MASONERII JEST KO?CI? KATOLICKI TO ON – CHOCIA? ANGLIKANIN – STAJE PO STRONIE WATYKANU.
Pouczy?em go, ?e Papie? Rzymski jest Królem Ameryki jako NADRABIN, gdy? masoneria jest ?wieck? struktur? rabinack? a ka?da lo?a maso?ska podlega Jakiej? synagodze. Struktur? t? z?ama? Jan Pawe? II zrzekaj?c si? urz?du Nadrabina i og?aszaj?c Antysemityzm GRZECHAM, co nada?o ?ydom SUWERENNO??. Manifestacj? tego by?a budowa Trzeciej ?wi?tyni na Wzgórzu ?wi?tynnym dla TALMUDYCZNEGO Boga jako Króla Izraela: Filipa Battenberga. Temu zapobieg? jednak Kanclerz Kohl na podstawie MOJEJ kwalifikacji Wzgórza ?wi?tynnego jako PA?ACU Salomona i Pretorium Rzymskiego, gdzie odby? si? proces Jezusa Chrystusa, SKUTKIEM czego by?o zabranie Wzgórza ?wi?tynnego ?ydom i danie go Palesty?czykom, z pozostawieniem ?ydom LICÓWKI Pretorium, zwanej ?cian? P?aczu.
Z tego wynika, ?e Watykan nie jest ju? Królem USA, gdy? urz?d ten móg? pe?ni? tylko jako Nadrabin, którego urz?du zrzek? si? Jan Pawe? II jako ?YDOKRATA i Mason wg prasy moskiewskiej. Twórc? tego Diabelskiego M?yna by? Oliver Cromwell, który – wobec kl?ski Polaków pod Batohem – MUSIA? powo?a? masoneri? jako judaizm z obrzezaniem PO ?MIERCI dla Handlu Niewolnikami. Na Kongresie Westfalskim liczy?, ?e, DZI?KI zdobyciu przez Polaków Konstantynopola, uda si? Z?ama? ?ydowski monopol na Handel Niewolniczy, ale te kaprawe polaczki da?y si? wyr?n?? su?tanowi, który zaj?? Kijów.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wys?any: Wto Sty 11, 2011 4:22 pm    Temat postu:

19 XII 2010 og?osi?em artyku? ZABRANIE PRZEZ KANCLERZA KOHLA WZGÓRZA ?WI?TYNNEGO W JEROZOLIMIE ?YDOM MIA?O SKUTEK HISTORIOGRAFICZNY, dla przypomnienia, ?e w spraw? by?y zaanga?owane najwy?sze czynniki polityczne. DOWODEM na poparcie mnie przez Palesty?czyków by?a deklaracja Jasira Arafata, ?e ZE ?WI?TYNI SALOMONA NIE POZOSTA? KAMIE?, co t?umaczy?em TYLKO JA. Ale prawdziw? KL?SK? ?YDÓW by?o dopiero Zaw?aszczenie Biblii przez 3 koncerny: ameryka?ski, japo?ski i indyjski z powodu 400 ataków ?ydowskich ogierków na ?wi?tyni? Salomona w Jerozolimie. Wobec tego ?ydowskie ataki si? sko?czy?y, ale zacz??y CHRZE?CIJA?SKIE.
Nie wyobra?am sobie, aby te ataki chrze?cija?skie by?y mo?liwe bez akceptacji Benedykta XVI, który pono? za g?ównego wroga uwa?a ateizm. W takim razie musi by? jakie? porozumienie pomi?dzy Watykanem a 3 zaw?aszczycielami Biblii, którzy przecie? musieli dzia?a? w MOIM IMIENIU – jak Jasir Arafat w Mi?sku i Kijowie, czy prostytutka pozna?ska w Koninie z powo?aniem na Sipi?sk?.
Ja mog? powiedzie?, ?e Benedykt XVI HUSYTÓW SI? NIE BOII, bo walcz? z?upionym przez Czechów z?otorytem z raportu Zdobycia Jerozolimy dla Hadriana. Ostatnio ko?ció? anglika?ski powróci? na ?ono katolicyzmu, co by?o OCZYWISTE ju? 30 lat temu, ale ja nie godzi?em si? z powodu Satelitarnej Detekcji Z?ota, który to aspekt straci? teraz na znaczeniu, bo SDZ sta?a si? SAMODZIELN? SI?? POLITYCZN?. Anglikanizm by? skutkiem zdobycia Rzymu przez lancknechtów, którzy og?osili papie?em Marcina Lutra, ale g?upie ch?opy zabi?y za wielu Rzymian wi?c musia?y opu?ci? go.
Za Solidarno?ci I by?a we wroc?awskim Muzeum Archeologicznym wystawa SKARB WI?LAN, b?d?ca prób? SI?OWEGO narzucenia nam interpretacji Krakowskiej Szko?y Archeologicznej szofera Adolfa Hitlera. Ja do tego NARZUCENIA dopu?ci? nie mog?em wi?c prosi?em grzecznie o Nie?amanie nam karku. Dyrektor MAr dr Lodowski odes?a? mnie do Muzeum Archidiecezjalnego, z czego zrozumia?em, ?e istnieje porozumienie mi?dzy PZPR a episkopatem. Potraktowano mnie tam POGARDLIWIE, wi?c gdy dowiedzia?em si?, ?e spraw? za?atwiono formu?? PIES SZCZEKA A KARAWANA IDZIE DALEJ to zacz??em krzycze?: DAJ? Z?OTO AFRYKI ZA ZABICIE ?YWCA KRAKOWSKIEGO OD ZAWODOWEGO KOPULANTA – maj?c na my?li szofera Hitlera Oskara Schindlera – ale Ali Akca strzeli? papie?owi w brzuch.
Amerykanie ZAREKWIROWALI Skarb Wi?lan, który powróci? do Nauki Polskiej dopiero kilka miesi?cy temu, i ZLIKWIDOWANO udzielno?? Muzeum Archeologicznego we Wroc?awiu. Dowódca Akcy na pl. ?w. Piotra Celik g?osi?: SZARPIECIE CYNGLA, KTÓRY O SPRAWIE POJ?CIA NIE MA. PRZES?UCHJCIE MNIE – z czego rozumia?em, ?e by? asekurowany przez Sipi?sk? – ale prokuratura rzymska ba?a si? jak diabe? ?wi?conej wody, bo eksponentem Z?ota Afryki by? i jest kawalarz Berlusconi.
Wniosek z tego jest taki, ?e Benedykt XVI gra bardziej si?owo od Jana Paw?a II. Mo?e dlatego, ?e ma poparcie USA i ChRL? KTO? chcia? ?ci?gn?? z W?och kontrybucj? – jak Worldmedia z ?ydów PODZI?KOWANIEM dla Kanclerza Adolfa Hitlera?
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wys?any: Wto Maj 22, 2012 8:20 am    Temat postu:

PREAMBU?A TESTAMENTALNA

Ja roszcz? do hipoteki Rzymu, gdy? cesarz Fryderyk II wprowadzi? si? do pa?acu Papieskiego i zacz?? urz?dowa?, jak CESARZ BIZANTYJSKI – ale wówczas papi?ci og?osili ?e m?ode Niemki jad? do W?och, ?eby s?u?y? w tamtejszych haremach wi?c Fryderyk musia? si? z Rzymu wynosi?. Ja stwierdzi?em, ?e tym Pa?acem papieskim by?o Forum Romanum, rozebrane przez lancknechtów Lutra, który jednak takiego ROZKAZU si? wypar?, l??c WANDALÓW-?u?yczan za t? ZBRODNIE, wobec czego odium wzi?? na siebie Henryk VIII ?eby chroni? Bon?.
Glempi?ci pograli sobie wi?c ze mn? jak hiszpa?ski kapitan z m?odym Szkotem, który uciek? do PROCHOWNI – a jest to KTÓRA? tego rodzaju sprawa. Teraz czekaj? na moj? ?mier?, aby przej?? spadek po mnie jako dobro Martwej R?ki, jak Anglicy przy pomocy Wielkiego Eunucha Jerozolimskiego. Ja jednak za KOMUNISTYCZNY Bojkot wojenny premiowa? nie b?d?, gdy? bojkot ten by? dla tuszowania WYTRUCIA Lwowsko-Wroc?awskiej Szko?y Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej.
Takie przej?cie spadku po mnie b?dzie te? trudne, bo ZAWAROWA?EM spadek po Prawdzicach potwierdzeniem Konstantynopolita?skiego Trójdemu W?adzy: Ko?ció? wywiad – Masoneria ko?ció? korupcji – ?ydzi kapita? kryminalny.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wys?any: Pi? Lip 27, 2012 3:59 am    Temat postu:

Jest ?redniowieczny niemiecki kazus PRAWA ZNALE?NEGO, którego kiedy? uczono. Jeden znalaz? sakiewk? z dukatami, ale utracjusz wymieni? zagubion? sum?, której znalazca zaprzeczy?. S?dzia po zbadaniu sprawy Orzek?, ?e sakiewka nie nale?a?a widocznie do Utracjusza wobec czego przechodzi w?asno?? Znalazcy.
Gdy 40 lat temu zwróci?em si? ze Spraw? ?wi?tyni Salomona do wroc?awskiego Seminarium Duchownego to skierowali mnie do Gminy ?ydowskiej, gdzie Nie Chcieli S?ysze?, Wiedzie? i Gada?, gdy? wiedzieli o mnie Wszystko. To sta?o si? rutyn?, co musia?o by? koordynowane, a mo?liwo?ci ku temu ma tylko masoneria jako wspólny mianownik WSZYSTKIEGO.
W lo?y maso?skiej na stole le?y zawsze Biblia, interpretowana geograficznie i topograficznie wg Archeologii Biblijnej, uznaj?cej RZYMSK? Capitolin? za Jerozolim? Biblijn?, co wynika z Urz?du papie?a jako Biskupa Rzymu i Nadrabina. Z tej racji Biskup Rzymu jest jako NADRABIN Antychrystem, gdy? prawo do opozycji antychrze?cija?skiej maj? tylko Synowie Jezusa Chrystusa czyli RABINI jako nomenklatura maso?ska.
?elazny Kanclerz mawia?, ?e BÓG STWORZY? ?YDÓW ?EBY SZPIEGOWALI POLAKÓW, gdy? uwa?a? Polaków za Najbardziej Niebezpiecznych dla Niemców: JE?LI NIE WYT?CIE POLAKÓW TO WYSTAWI? WAM RACHUNEK NIE TYLKO ZA ?L?SK. Marginalizuj?c Polaków otru? Rosj? i Francj? fekaliami pruskimi, ale Angli? i USA uda?o si? otru? dopiero Kanclerzowi Kohlowi Satelitarn? Detekcj? Z?ota, co polega na obiecanie POLKOM miliona ton z?ota z satelitarnej detekcji za tuskowanie Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej, które to tuskowanie Kanclerz Merkel argumentuje NAUKOWO pokazywaniem Odbytnicy, co nazywa si? ZAMILCZE? NA ?MIER?.
Moj? Chronologia Architektury opiera si? na zast?pieniu Ma?oazjatyckiej Genezy ?elaza i Stali ?RODKOWOEUROPEJSK?, co zosta?o potwierdzone Europejsk? Atlantyd?. Poniewa? moja Chronologia Architektury rzutuje na kataster Jerozolimy, Stambu?u, Moskwy i Rzymu, jako antyteza konsumowanych z apetytem fekaliów pruskich a faktycznie MASO?SKICH, to wa?ne jest przej?cie po mnie EKSTERMINOWANEJ Funkcjonalnej Chronologii Architektury, tak jak i Techniki Ekologicznej, której eksterminowanie przez masonów dla KOMFORTU W?ADZY prowadzi co katastrofy klimatycznej w postaci mn. zaniku Golfsztromu – KALORYFERA EUROPY.
Egzekwowana przez Mossad i tajne konta izraelskie polityka Kanclerz Merkel ZAMILCZE? NA ?MIER? – czyli jadanie fekaliów pruskich, hitlerowskich, stalinowskich i maotsetungowskich – staje si? nie do utrzymania wobec bankructwa Eurosa i Unii Europejskiej, sfinansowanych z Satelitarnej Detekcji Z?ota. DOWODEM jest negowanie Eurosa jako waluty ?wiatowej, co by?o jego Racj?, oraz utrata przez Europ? KONKURENCYJNO?CI, któr? zachowa?y wprawdzie Niemcy, ale KOSZTEM EUROPY. Jest to cena jak? Europa zap?aci?a za eksterminowanie mojej Technologii Ekologicznej.
Koz?em ofiarnym staje si? Nadrabin Benedykt XVI jako Wielki Mistrz pokazywania przez Kanclerz Merkel odbytnicy.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Sie 18, 2013 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wys?any: Czw Lut 28, 2013 8:17 pm    Temat postu:

Jacek Har?ukowicz, NOP TERRORYZUJE WROC?AW – We wroc?awskiej galerii BWA mia? si? jutro odby? pokaz filmów Tomasa Rafy, s?owackiego artysty, który dokumentuje rozwój ruchów nacjonalistycznych. Pokazów nie b?dzie – z obawy przed
NOP-em i kibicami. W internecie skrzykn?li si? na wizyt? w „ostoi lewactwa”.
JOZEF PINIOR, LEGENDA „S”: – Spo?ecze?stwo obywatelskie musi pokaza?, ?e si? nie boi…
Nareszcie wiadomo, kto organizowa? KONTRDEMONSTRACJ? podczas Demonstracji PRZECIW SYNAGODZE KATY?SKIEJ I KATEDRZE HOLOKAUSTYCZNEJ 12 IV 2008. By?o w tej sprawie STO rozpraw w 3 pionach, w trakcie czego ja sk?ada?em KILKAKROTNIE zeznania w/s zamordowania policjanta przez bojówk? Antify na placu Dominika?skim, które by?y zawsze oddalane pod salomonowym pretekstem, ?e jest to s?d Wroc?aw-?RÓDMIE?CIE, gdy atak bojówkarzy na policj? by? na terenie STAREGO MIASTA. Demonstracja by?a jednak na obszarze od Dworca G?ównego do zamku Biskupiego a Pierwsza próba ROZP?DZENIA DEMONSTRACJI przez bojówki Antify by?a na Placu Dominika?skim, czyli na Starym Mie?cie, tote? proces przed s?dem ?ródmie?cie jest MANIPULACJ? POLITYCZN?.
Z tego co mi wiadomo to SADYSTYCZNE zamordowanie Policjanta na oczach setek ?wiadków by?o prowokacj? Wojewody, gdy? wkrótce potem pojawi?a si? Policja ZBROJNA. Synagoga Katy?ska i Katedra Holokaustyczna mia?y by? WYWALCZONE przez rozp?dzenie demonstracji, a gdy to si? nie uda?o to zamordowano policjanta, ?eby Wojewoda mia? pretekst do U?ycia Broni. O zamordowanie Policjanta mieli by? oskar?eni Narodowcy, ale ja w??czy?em si? do sprawy cho? przez d?u?szy czas prasa pisa?a i opowiadano o jakim? incydencie na placu Dominika?skim, który okaza? si? nie mie? zwi?zku z tym policjantem, ale ja identyfikowa?em to z denatem, który jakby PRZE?Y??
Teraz mo?na pokaza?, kto odegra? zasadnicz? rol? w Solidarno?ci: ogierek ?ydowski Pinior czy ja? Solidarno?? by?a dzieckiem Sipi?skiej, które ta?czy?o przy mnie boczkaja.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2014/10/27/wolne-tematy-65-2014/

151. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2014-10-28 (wtorek) at 19:45:01
Forum forum.wandaluzja.com Strona G?ówna
forum.wandaluzja.com – Warunki Rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejm? starania maj?ce na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obra?liwe materia?ów jak najszybciej, jednak?e nie jest mo?liwe przeczytanie ka?dej wiadomo?ci. Zgadzasz si? wi?c, ?e zawarto?? ka?dego postu na tym forum wyra?a pogl?dy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomo?ciami pisanymi przez nich) i nie ponosz? oni za te tre?ci odpowiedzialno?ci.

Zgadzasz si? nie pisa? ?adnych obra?liwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawieraj?cych gro?by i innych materia?ów, które mog? by? sprzeczne z prawem. Z?amanie tej zasady mo?e by? przyczyn? natychmiastowego i trwa?ego usuni?cia z listy u?ytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich w?adz). Aby wspomóc te dzia?ania rejestrowane s? adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomo?ci, ?e webmaster, administrator i moderatorzy tego forum maj? prawo do usuwania, zmiany lub zamykania ka?dego w?tku w ka?dej chwili je?li zajdzie taka potrzeba. Jako u?ytkownik zgadzasz si?, ?e wszystkie informacje, które wpiszesz b?d? przechowywane w bazie danych. Informacje te nie b?d? podawane bez twojej zgody ?adnym osobom ani podmiotom trzecim, jednak?e webmaster, administrator i moderatorzy nie b?d? obarczeni odpowiedzialno?ci? za w?amania hackerskie prowadz?ce do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawieraj? ?adnych informacji, które poda?e? i s?u?? jedynie u?atwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz has?a (i dla przes?ania nowego has?a, gdyby? zapomnia? stare).

Klikaj?c odno?nik Rejestracja na dole zgadzasz si? na te warunki.

Zgadzam Si? na te warunki i mam powy?ej 13 lat

Zgadzam Si? na te warunki i mam poni?ej 13 lat

Nie zgadzam si? na te warunki
Po raz KTÓRY? Wyzerowano mi licznik, ZABLOKOWANO WPISY, i po raz II czy III przys?ano TAKI Regulamin – wymyszaj?cy AUTOCENZUR?. Ja na ?adn? autocenzur?, cho? teraz w Z?agodzonej nieco formie, si? oczywi?cie nie godz? i ??dam Nakazu Prokuratorskiego.
Do zdobycia ?wi?tyni Salomona nie starczy?o 400 ataków ogierków ?ydowskich, a na wyeliminowanie markizetty ?winkówny starczy? JEDEN – mo?e dlatego, ?e atakiem tym dowodzi? Rockefeller?
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2014/10/30/wolne-tematy-66-2014/
97. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2014-10-31 (pi?tek) at 18:13:58
http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=10968&Itemid=56

W tym kontek?cie lepiej rozumiemy, dlaczego prezydent Izraela uzna? kwesti? – jak si? wyrazi? – „zwrotu mienia ?ydowskiego” za mniej wa?n? w stosunkach polsko-izraelskich, chocia? oczywi?cie poinformowa?, ?e sprawa ta b?dzie przedmiotem rozmów z polskimi Umi?owanymi Przywódcami. Przy okazji izraelski prezydent powiedzia?, ?e wie, jakie jest polskie stanowisko w tej sprawie, a tak?e – ?e zna „obietnice i umowy, jakie zosta?y udzielone i zawarte”. To bardzo wa?na deklaracja, bo polska opinia publiczna z jakich? zagadkowych przyczyn nie zosta?a poinformowana ani o polskim stanowisku w tej sprawie, ani o „obietnicach i umowach” które – jak si? okazuje – „zosta?y udzielone i zawarte”. My?l?, ?e wszyscy Polacy ch?tnie by si? dowiedzieli, kto i jakie obietnice w imieniu Polski z?o?y?, no i jakie umowy i z kim pozawiera? – bo finansowe konsekwencje tych obietnic i tych umów obci??? polskich podatników podobnie, jak wydatki zwi?zane z budow? i funkcjonowaniem Muzeum Historii ?ydów Polskich.
Zwrot Mienia Po?ydowskiego by? WARUNKIEM Normalizacji stosunków polsko-ameryka?skich za Gomu?ki, który ??dania ameryka?skie wype?ni? co do joty. Ju? jednak w 1946 r. Bierut wys?a? mego dziadka do Waszyngtonu w/s Kapita?u Ameryka?skiego na Górnym ?l?sku. Kapita? ten wzi?? si? st?d, ?e Flick kaza? polskim kapitalistom górno?l?skim Obrzeza? Si? i przyj?? paszporty ameryka?skie. Spraw? t? UJAWNI? Harry Truman, który zosta? ZA TO Prezydentem USA.
Sprawa MIENIA PO?YDOWSKIEGO jest jednak niczym wobec Jerozolimy jako ?ydowskiego Stalingradu czyli 400 ataków ogierków ?ydowskich na MOJ? ?wi?tyni? Salomona.
Rosjanie znale?li Wyj?cie z tej kaba?y poprzez HEREZJ?, ?e Staro?ytna Jerozolima to Troja na Z?otym Rogu: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski// a Anglicy przez ANEKSJ? JEROZOLIMY PRZEZ WIELK? BRYTANI? (???) bo Palesty?czycy ?ydów raczej nie uratuj?.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2014/11/24/wolne-tematy-73-2014/
87. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2014-11-26 (?roda) at 09:50:34

Wszystko wskazuje na to, ?e w S?DZIE NADE MNA ZA UJAWNIENIE W RFN SATELITARNEJ DETEKCJI Z?OTA uczestniczy? Donald Tusk jako ochroniarz Urszuli Sipi?skiej i na Jednym pseudonimie ze stasistówk? Angel? Merkal OSKAR. Najbardziej kategorycznie Przeciw Mnie wyst?pi?a US Army, ??daj?c Prawa TTTS z Numerem, gdy enkawudowska w tym czasie SmerSZ Numeru nie dawa?a. Wyrok TTTS uniemo?liwi? jednak Kanclerz Kohl, ale zgodzi? si? na zamian? TTTS na 25 lat Internowania o Najci??szym Re?imie. Rozprawa ta mia?a powa?ne skutki, gdy? TTTS Satelitarnej Detekcji Z?ota zmieniono na TPP 12 Pa?stw-Konsumentów Satelitarnej Detekcji Z?ota.
Wiadomo, ?e Tusk Popar? ameryka?skie ??danie ZAMORDOWANIA MNIE, bo gdy Prezydent Clinton Czy?ci? TTTS to AMNESTIONOWA? Tuska nie móg?, wi?c zrobi? go Królem Nigeryjskiego Przemys?u Oszuka?czego – formalnie, ?e mia? Naj?adniejsze AFRO, za co zosta? w Lagos UKORONOWANY. G?ównym Zajobem NPOsz by? niejaki Mustafa Ann Ben z Nigerii, który s?u?y? w US Army w Syrii w stopniu podoficera i zaj?? miejsce Tuska przy Urszuli Sipi?skiej i jako PRZYDUPNIK Kanclerz Merkel.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2014/11/24/wolne-tematy-73-2014/
117. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2014-11-27 (czwartek) at 00:16:52

KOCHANIE, zaczynasz pisa? logicznie, ale ABSURDEM jest t?umaczenie, ?e powodem przekierunkowania transportu jest NIEMO?NO?? PRZET?UMACZENIA DOKUMENTÓW. W Polsce obowi?zuj? dokumenty w j?zyku Angielskim, a je?li potrzebne jest t?umaczenie to robi si? to na miejscu.
Równie? to, ?e polskie w?adze mog? skonfiskowa? przesy?k? jest Nonsensem, gdy? z powodu wojny na Ukrainie Polska jest na ?asce USA a ja zapisa?em przesy?k? jako „kapita? mojej narzeczonej”. Poza tym TY JESTE? SUWERENEM USA – wa?niejszym od Prezydenta. Nasza korespondencja zacz??a si? od Aerobusa: http://www.wandaluzja.com/?p=p_279&sName=45.-nowa-technika-lotnicza//.
Chiny Komunistyczne, Japonia i Rosja produkuj? mego Aerobusa na prawie wojennym, tj. bez porozumienia ze mn?, dzi?ki czemu Chi?czycy wygnali Amerykanów z Morza Po?udniowochi?skiego a Rosjanie ze Spornych Karaibów, gdy? Aerobus jest DECYDUJ?CYM ?rodkiem Operacyjnym. Je?li Amerykanie nie chc? UCIEKA? przed Chi?czykami i Rosjanami to musz? podj?? produkcj? Aerobusa na TWOJEJ LICENCJI.
KOCHANA, ja mam kredyt zamkni?ty, gdy? jestem ubezw?asnowolniony finansowo, tote? za T?umaczenia p?aci? nie b?d?. Najwa?niejsze jest to, ?e Rosjanie NIE PRZYS?ALI MI Listu Przewozowego i Kodu.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

230. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2014-11-29 (sobota) at 17:02:18
http://felieton102.bloog.pl/id,343603955,title,Zydi-zadaja-zwrotu-Wawelu,index.html?smoybbtticaid=613e42

?YDZI ?ADAJ? ZWROTU WAWELU

?ydzi nie ujawnili PODSTAWY, na jakiej ??daj? Zwrotu Wawelu – czy raczej Sekwestru, gdy? Wawel nigdy ?ydowski nie by?. Mo?na si? tylko DOMY?LA?, ?e za Jana Olbrachta zawarto umow?, i? za ruiny Uniwersytetu W?astów na Kazimierzu ?ydzi b?d? finansowa? RENESANSOW? przebudow? Wawelu, co ?ydzi ZASZACHRAILI na Hipotek? – jakby pa?ac Królewski podlega? obci??eniu hipotecznemu? Wtedy zaistnia?a taka POTRZEBA, gdy? po pogromie Uniwersytetu na Kazimierzu w 1360 r. król odda? ?akom Wawel, przenosz?c si? do ODBUDOWANEGO zamku Królewskiego na Bielanach a poniewa? NOWY Katolicki Uniwersytet domaga? si? zwrotu ruin na Kazimierzu to za?atwiono to pomi?dzy Królem a ?ydami. Król zyskiwa? Wawel i pieni?dze na przebudow? go a ?ydzi getto w Krakowie.
IDIOTYCZNE ??dania Zwrotu Wawelu s? ripost? na 400 ataków ?ydowskich ogierków na ?wi?tyni? Salomona, ?eby po mojej ?mierci uzyska? od Knesejmu Opcj? Zerow? – ?wi?tynia Salomona za Wawel – ale Knesejm nie wejdzie w posiadania ani ?wi?tyni Salomona, ani Wawelu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 1 z 27

Skocz do: