Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Technika ekologiczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 22, 2008 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mateusz Weber, SAHARA DOTARŁA NAD WISŁĘ – W ciągu ostatnich stu lat z Wielkopolski zniknęło ponad ponad 9 tysięcy stawów i jezior (s. 12); WKRÓTCE BĘDZIEMY IMPORTOWAĆ WODĘ, ze Zbigniewem Karaczunem z SGGW rozmawia Izabela Marczak, Dziennik, 21 VII 2008, s. 13

I artykuł ilustruje pokazujący rogi łosia 39. Prezydent USA Jimmy Carter z podpisem: „Rozwiążemy problem świata z wodą, jeśli zajmiemy się nim poważnie”, zdjęcie dropia, jako ofiary ekologicznej degradacji Wielkopolski.
W związku z tym przypominam, że w l. 70. była susza na Podsudeciu, w związku z czym ja – jako pracownik Instytutu Kształtowania Środowiska – udałem się do PAN-u, żeby zaproponować Polskiego Bobra Kasztelańskiego jako GMINNEGO. Odesłano mnie z tym do Agrokompleksu SUDETY, produkującego żywność EKOLOGICZNĄ dla partyjniaków, gdyż ziemniaki cuchnęły azotoxem, gdzie jednak nie chciano ze mną gadać. Po powrocie z RFN w 1990 r. udałem się do ASu, gdzie była Fundacja SUDETY, gdzie dowiedziałem się od znajomego, że Bobra Gminnego robi stan Idaho, gdzie urodził się mój ojciec. Fundacja chciała jednak kupić moje MINIREAKTORY za 20-50 MILIARDÓW $, a ponieważ dowiedziałem się, że Urszula Sipińska, która była legislatorem minireaktorów, dostała przy Okrągłym Stole 20 mld $ w puli ŻYDOWSKIEJ więc wyniosłem się.
Wynika z tego, że Carter pokazał rogi łosia po zakupieniu Polskiego Bobra Kasztelańskiego od komisarza NKWD w PAN-ie Bronisława Geremka, który chciał jeszcze kupić minireaktory. Było to wg enkawudowskiej instrukcji NISZCZENIA POLSKI, gdzie w pkt. 23 czytamy: W wypadku głośnych odkryć spowodować ich sprzedanie za granicę. Nie dopuszczać do publikacji zawierających wartości opisów wynalazczych (Juliusz Prawdzic-Tell, Incydentu nie było, Gdańsk 2001, s. 131). Wczoraj Redaktor Turowicz zacytował Geremka: WYCHOWAŁEM SIĘ W GETCIE, MOI RODZICE ZGINĘLI W GETCIE..., co jest niezgodne z tym, co piszę w INB – że Boski Adolf tak zasmakował w jego odbytnicy, że nie puścił go do USA – więc czyżbym się mylił? Ale to już sprawa SĄDU.
Polski Bóbr Kasztelański, który oszczędził Amerykanom tysiące miliardów $ jako EKOLOGICZNY, gdyż miast budowy wielu tysięcy stopni wodnych wystarczało dostarczenie mu drewna budowlanego najniższej klasy, został zakupiony przez rząd Bawarii, który wypłacił sobie nim honorarium za powiadomienie mnie, że PONAD 6 TON BIZUTERII ZE SKARBU ARCHEOLOGICZNEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU JEST W BANKU ŻYDOWSKIM W NIEMCZECH. Skarb Tysiąclecia – jako wzięty przez mieszczan średzkich pod Legnicą majestatyczny skarb Czyngis Chana, który jechał do Bawarii – miał wg naszych szacunków 30 ton, gdyż Steyer z przyczepą ledwo po bruku ruszył, ale to był ślad POTWIERDZAJĄCY nasze kalkulacje. Bawarzy zastrzegli sobie prawo administrowania PBK na terenie EWG, ale czytałem, że uczyli tego Rumunów i Bułgarów, a słyszałem, że też Hindusów.
Moja umowa z Bawarami została storpedowana przez Premiera Mazowieckiego, który wyrzucił mego szefa na zbitą morde, a nie wyobrażam sobie, żeby mógł to zrobić BEZ NAJWIĘKSZEGO AUTORYTETU NKWD a swego przyjaciela, Profesora Bronisława Geremka. Mój braciszek zelżył mnie, że nie wiem, iż Kościół to teraz POLICJA POLITYCZNA.
Drop wielkopolski nie jest ofiarą SAHARY tylko jenota Białoruskiego. Udałem się z tym do Gucwińskich, ale Pan Dyrektor krzyknął: A PO CO IZRAELCZYKOM DROPIE WĘGIERSKIE, SKORO NA MYSZY LEPSZE SĄ AFRYKAŃSKIE.
Gdy w Moskwie stwierdzono, że zbyt wielu niewolników umiera z przemrożenia to postanowiono robić szuby DLA NIEWOLNIKÓW. Zlecono to Białorusi, skąd jenoty uciekły i opanowały Europę, redukując ptactwo wodne o 70%. Ponieważ jenot widzi w podczerwieni więc drop z ptaka polnego musiał się przekwalifikować w BUSZOWEGO. Z dropiem była taka sprawa jak z suhakiem, który jest antylopą PUSTYNNĄ, a na Ukrainie żył jako zwierze parkowe – jak daniel w Niemczech – więc zanikał wraz z wypędzaniem Polaków. Bolszewicy podjęli jego hodowlę ŁOWIECKĄ, co było głupiego robotą, gdyż antylopą stepową jest tam dzejran.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Lip 30, 2008 7:06 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 23, 2008 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz Sierpiński, CHCĄ JEŹDZIĆ TANIEJ – Wrocławscy naukowcy pomagają tworzyć tanie auto. Właśnie testują nowoczesny zbiornik na wodór; Polska Gazeta Wrocławska, 22 VII 2008, s. 1, 13

Do głowy by mi nie przyszło, że Politechnika Wrocławska KOPULUJE dług technologiczny Mercedesa, którym jest Kanadyjsko-Kalifornijskiego Systemu Energetyki Wodorowej na wiele tysięcy miliardów $, jako SKUTEK otrucia u Urszuli Sipińskiej Alojzego Kowalskiego. PWr chce pokryć dług Schwarzeneggera silnikiem OPŁACALNYM W ROKU 2023 – co odsyła zniszczenie Kartaginy DO DUPY.
Posłużyłem się Instytutem Silnikowym PWr dla zniszczenia Austriackiego Silnika SUPEREKOLOGICZNEGO, pirackiej wersji mego VDTW, oraz Amerykańskiego Silnika Ekologicznego, którego DORŻNĄŁ Kanclerz Kohl powołując na Polsko-Niemieckiej Konferencji Ekologicznej w Jeleniej Górze, 22-23 X 1996 niemiecko-japońskiego protektora mojego silnika spalinowo-parowego VDTW, którzy 9 I 1997 r. rzucił na kolana amerykański przemysł samochodowy a obecnie opaskudza USA japońskimi szachrajstwami, w tym takimi idiotyzmami, jak ogniwa wodorowe, których – jak wynika z tytułowego artykułu - PWr nie chce. Finansuje to wyraźnie z racji NIEKONKURENCYJNOŚCI kapitał żydoarabski cherubina Hitlera Henry'ego Kissingera z Krakowskiej Szkoły Archeologicznej, który podczas wojny 6-dniowej dokonał NUKLEARNEGO ataku na Kair, odwołanego przez MacNamarę z powodu nadawania z fregaty Liberty na cały świat JESTEŚMY ATAKOWANI PRZEZ OKRĘTY IZRAELSKIE.
W filmach o lotnictwie II wojny światowej jest mowa, że Niemcy mieli przewagę techniczną w postaci silników z WTRYSKIEM METANOLU Z WODĄ, co uznałem za FRANCUSKIEGO ZAJOBA po zakupieniu przez Amerykanów PAROWEGO silnika Mercedesa-Jelinka dla rządów NAD ŚWIATEM. Otóż polską formułą tego silnika była Turbinka Kowalskiego, którą Piotr Jaroszewicz zniszczył NAFTOWY DZIHAD, co musiałem podjąć ja wobec próby utopienia USA w szambie.
Nim otworzyłem komputer to zobaczyłem końcówkę filmu o niemieckim lotnictwie bombowym w II wojnie światowej, gdzie była mowa, że Niemcy NIE MIELI bombowca do atakowania Anglii i Związku Sowieckiego. Mieli bombowiec Greif, zwany przez Polaków Gryfem, który był dobry koncepcyjnie, ale niedopracowany i spóźniony o 2 lata. To uzmysłowiło mi, że Łowczy Siedmiogrodu padł ofiarą prowokacji w której uczestniczył mój dziadek. Niemcy chcieli kupić przez Rumunię Wichra i produkować go jako bombowiec średniego zasięgu, co zostało storpedowane ROZERWANIEM SIĘ Wichra z rumuńską misją lotniczą. Produkcję Wichra podjęli jednak Amerykanie jako Dakotę dla transportu TRANSATLANTYCKIEGO.
W tytułowej PGW czytamy: KORNIKI ŻERUJĄ W GÓRACH (MJ, s. 14) o klęsce kornika w Sudetach. W związku z tym przypominam, że gdy Świętokrzyski Park Narodowy ogłosił w l. 70. apel: RATUJMY PUSZCZĘ JODŁOWĄ to ja napisałem do dyrekcji ŚPN, że klęski owadzie wynikają z wytępienia przez człowieka kuraków leśnych, które zachowały się jako RASY KUR DOMOWYCH. Ten system zachował się tylko na Kaukazie, gdzie żyje domowa, półdzika i dzika kura FRUWAJĄCA. W strefie lasów iglastych i mieszanych Euroazji była to czubatka polska, której hodowlę zniszczyli komuniści, ale zrobiła światową karierę jako KURA OZDOBNA.
Gdy udałem się ze sprawą do Polskiego Związku Drobiarskiego to prezes powiedział, że NIE ODKRYŁEM AMERYKI, gdyż przed wojną woził POCIĄGAMI czubatki z Wilna do Poznania, gdzie była plaga owadów leśnych. Udałem się więc do POLDROBIU, który gazował brojlery, gdzie Pan Dyrektor zapewnił mnie, że jego brojlery przeżyją szok wypuszczenia do lasu, jeśli zapewni im się wodę, co można urządzić akustycznie. Zaniosłem tą sprawę do Dyrekcji Lasów Państwowych, ale Pan Dyrektor odpowiedział mi, że może się zgodzić na fermową hodowlę głuszców, cietrzewi i jarząbków, ale NIE KUR. Gdy prasa niemiecka pisała o plagach owadzich w południowych Niemczech to proponowałem tą technikę wileńsko-poznańską wydziałowi Rolnictwa i Leśnictwa Badenii-Wirtembergii – pocztą poleconą oczywiście – ale nie odpowiadali mi. Oryginały listów zabrał mi deputowany Zielonych do Landtagu.
U Gucwińskich dowiedziałem się, że w Skierniewicach były próby odtworzenia POLSKIEGO PAWIA z olśniaka ozdobnego z Tybetu. Zdziwiło mnie to, bo olśniaka tybetańskiego można aklimatyzować w Zakopanym a nie Skierniewicach. Gdy powiedziałem, że czubatka jest, w TAKTYCE CZECHOSŁOWACKIEJ, 10 razy tańsza od bażanta łownego to Pan Dyrektor odpowiedział OCZYWIŚCIE. Udałem się więc do Wydziału Rolnictwa UW III RP, gdzie zrobiono mi wykład O WIELKICH NAKŁADACH państwa na ochroę rolnictwa przy pomocy bażanta ŁOWNEGO.
Ponieważ nie godziłem się na odstrzał REDUKCYJNY brojlerów śrutem łowieckim więc zaproponowałem śrut w postaci lotek ŻELAZNYCH w pakietach nabojowych, ale Amerykanie – u których 3 pary z 4 par lęgowych kondora kalifornijskiego otruły się jednego roku śrutem postrzałków – nie chcieli o tym słyszeć, choć występowałem do nich też przez UCZĄCĄ ICH techniki broni myśliwskiej firmę czechosłowacką.
Jeden, z którym mieszkałem w jednym pokoju w Berlinie, pouczył mnie: CZY PAN WIE, JAK ONI NAS NIENAWIDZĄ. Odpowiedziałem, że nie kierują się chyba wobec nas nienawiścią, na co odpowiedział OCZYWIŚCIE, ŻE TAK – więc może za ucztę z fekaliów pruskich i hitlerowskich, czy próbę utopienia w szambie? Mnie to G obchodziło, gdyż ja przyjechałem do Berlina, żeby OTRUĆ Niemców Satelitarną Detekcją Złota. Wczoraj Asz dał mi wykład, że ZWIERZĘCY antypolonizm pochodził stąd, że na Śląsku lewobrzeżnym Niemcy złamali Polaków w czasie Wiosny Ludów a na prawobrzeżnym dopiero w r. 1874, i żyli STRACHEM PRZED TYM. Wiedziałem, że Fryderyk II był zdziwiony, że w Słupsku nie rozumieją po niemiecku, ale żeby na Śląsku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HEJ KTO FRANCUZ NA BAGNETY...

Politechnika Wrocławska ogłaszając, że wrocławski silnik wodorowy będzie OPŁACALNY w 2023 roku ZAPOWIEDZIAŁA, że będzie spłacać Dług Mercedesa, czyli Kanadyjsko-Kalifornijski System Energetyki Wodorowej NIE WCZEŚNIEJ. 10 lat temu zapowiadano opłacalność japońskich szachrajstw za 10 lat, a teraz ZA KILKA.
Mercedes chciał prawdopodobnie zniszczyć Sowieckim Silnikiem Wodorowym FRNCUSKIEGO ZAJOBA, jakim był WTRYSK METANOLU I WODY Łowczego Siedmiogrodu – ale został zaatakowany PRZEZE MNIE, co kosztowało podatnika amerykańskiego kilka tysięcy miliardów $, czego szczurzym ogonem jest dług Enronu, któremu naliczono kilkadziesiąt miliardów $ długu żyrowego, ale niektórzy mówili o 200. To miało zmusić USA do podpisania Protokołu Kioto, który ja uważałem za WYKUPYWANIE USA przez haremy holokaustyczne, do czego nie dopuściła Monika Lewinsky.
W książce „Incydentu nie było” piszę, że silnik wodorowy zniszczył sowiecki program kosmiczny, gdyż zginęła cała naukowa kadra kosmonautyczna ZSRS, z 7 czy 8 Marszałkami Związku Sowieckiego, a ocalał tylko FOTOGRAF i Towarzysz Breżniew, który nie mógł przyjechać na ten tryumf Sowieckiej Nauki i Techniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Christian Wuerst, FAHREN OHNE FEUER – Wie sieht das Auto der Zukunft aus? - Der hohe Oelpreis zwingt die Industrie zu radikal neuen Koncepten. Noch sind die technischen Huerden enorm, doch angesichts von Klimawandel und Rohoelknappheit wird das Elektroauto die einzige Loesung sein?; Der Spiegel, 31/2008, s. 40-49

ChW zadaje retoryczne pytanie: Wandelst sich das Auto vom Oelfresser zum Grossregler volatilen Oeko-Stroms? I odpowiada w transparencie: DER STROMSPEICHER IST DERZEIT ETWA TAUSENDMAL SO TEUER WIE EIN BENSINENTANK.
To że obecnie kondensacja elektryczności jest TYSIĄC RAZY DROŻSZA od analogicznego baku benzynowego denuncjuje Japońskie Szachrajstwa, którymi 12 lat temu rozgromiono mój silnik spalinowo-parowy VDTW. Japońskie szachrajstwa miały być ekonomiczne ZA 10 LAT, a teraz ZA KILKA. Najlepiej sprawę tych szachrajstw załatwiła Politechnika Wrocławska – silnikiem wodorowym, który ma być OPŁACALNY W 2023 ROKU. Jest to odebranie japońskim szachrajom Długu Mercedesa, czyli Kanadyjsko-Kalifornijskiego Systemu Energetyki Wodorowej jako antytezy Turbinki Kowalskiego.
W tytułowym numerze Der Spiegel jest artykuł DER TRIUMPH DES ANTI-BUSH. Widziałem obszerny artykuł KLĘSKA BUSH'YZMU – Gdy w r. 2004 G. W. Bush wygrywał wybory to neoliberalizm zdawał się być nie do pokonania – z wnioskiem, że Clinton to teraz Pachnący Anioł a Bush ŚMIERDZĄCY DIABEŁ. - Co jest jednak powodem klęski Busha? i czy tylko wojna iracka? Otóż neoliberalizm - jako żydoarabski kapitał petrochemiczny - padł ofiarą petrodrożyzny, której końca nie widać.
ChW pisze, że PIERWSZĄ WIELKĄ OFIARĄ obecnego kryzysu będzie Airbus-380 - który protestowałem wielokrotnie, jako ABSURD wobec mego Aerobusa. Z tego zaś wynika, że tytułowy artykuł jest deklaracją wzięcia przeze mnie przemysłu silnikowego i lotnictwa cywilnego, a pozostała ENERGETYKA.
Można sądzić, że Japończycy wymyślili Japońskie Szachrajstwa, żeby zniszczyć Chiny efektem cieplarnianym. Jak wygląda broń ekologiczna to najlepiej mówi artykuł w Gazecie Wyborczej: Maria Kruczkowska, CHINY POŻERA ZÓŁTY SMOK – Pojawia się w lutym. Podróżuje szybko, dusi Koreę, potem Japonię i zachodnie wybrzeże USA. Dociera nawet do Wielkiego Kanionu. Skąd przychodzi przekleństwo Chińczyków – żółty pył?; 29 VII 2008, s. 17
Kilkanaście lat temu rząd chiński zabrał koczownikom mongolskim kilkadziesiąt milionów akrów stepu, który przeznaczył na cele rolnicze. Rolnicy chińscy zrobili z tego to, co za Breżniewa ze stepem kazachskim – a co teraz w Azji Wschodniej nazywa się to PRZEKLEŃSTWEM CHIN. Są tereny, które mogą być ALBO LASEM, ALBO PUSTNIĄ, a step mongolski też może być PUSTYNIĄ, którą wiatr wywiewa aż do USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

D, PAP, KOSZTOWNA WALKA ZE SMOGIEM, Gazeta Wyborcza, 2-3, VIII 2008, s. 32

Rząd ChRL przekonał się, że pomijanie w kosztach ekologii – czy poświęcanie jej na ołtarzu EKONOMII – nie zawsze jest opłacalne. Po olimpiadzie nie będzie już możliwe ignorowanie pekińskiego smogu, więc władze będą musiały zastosować inne środki niż ograniczenia ruchu samochodowego czy eksmisję najbardziej uciążliwych firm.
Wydaje mi się, że zafundowanie przez Kanclerza Schroedera supermocarstwowości Chin było TRAKTATOWE. Pekin dostał koncesje technologiczne za NIE TYKANIE VDTW – bo jak inaczej wytłumaczyć zmowę milczenie wobec NAJBARDZIEJ ZYSKOWEGO reduktora paliwa i SPALIN. Po wykupieniu na salonie samochodowym PARYŻ 2001 przez Amerykanów PAROWEGO silnika Mercedesa Jelinka Francuzi dostali zajoba, z którym biegali przez 90 lat, aż ja wytłumaczyłem im, że to był MÓJ silnik spalinowo-parowy VDTW, więc nabrali wody. Pomyliłem się jednak, gdyż był to wtrysk metanolu i wody Łowczego Siedmiogrodu, który – gdyby nie zabicie Łowczego przez mego dziadka – BRAŁ z całą pewnością Anglię i Związek Sowiecki.
Anglicy zajęli w Norwegii 40 olbrzymich Hainkli do bombardowania angielskiego przemysłu a Sowieci pokazali na Paradzie Zwycięstwa 6-silnikowego Hainkla, którego Niemcy nie zdążyli przystosować dla bomb atomowych, gdyż jedyny egzemplarz został zniszczony przez sowieckiego kamikadze. Zmowa milczenia wobec VDTW jest więc KAWAŁEM Łowczego Siedmiogrodu, że został upolowany przez terrorystę irlandzkiego.
W Polskiej Gazecie Wrocławskiej jest informacja SŁOŃCE WYSUSZYŁO UJĘCIE WODY PITNEJ W GŁUSZYCY (2-3 VIII 2008, s. 10). Gdy w połowie lat 70. była susza na Podsudeciu to zgłosiłem się do Agrokompleksu SUDETU, produkującego żywność ekologiczną dla partyjniaków, z propozycją Polskiego Bobra Kasztelańskiego. Bobra tego kupili potem od Fundacji SUDETY Amerykanie dla nawodnienia Zachodu – wobec czego rozbierali tamy, dzięki którym zagospodarowanie Dzikiego Zachodu w ogóle możliwe było. Teraz Zachód USA zaatakowało PRZEKLEŃSTWO CHIŃSKE, które powstało przez wsadzenie sobie do D przez Premiera Mazowieckiego majestatycznego Skarbu Czyngis Chana, bo Chińczycy chcą być Żydami, którzy wsadzili sobie do D Świątynię Salomona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ABSCHIED VOM ERDOEL? research'eu – Magazine des Europaeischen Forschungsraums, Sonderausgabe, March 2008

Komisja Europejska w Brukseli jest bardziej optymistyczna co do energetyki wodorowej, bo uważa, że energetyka ta będzie OPŁACALNA już w r. 2020, kiedy będzie kursować 5% aut napędzanych wodorem, gdy Politechnika Wrocławska za próg opłacalności przyjęła rok 2023. Jeśli jednak eksperci unijni uważają energię wodorową za BARDZO DROGĄ I NIEBEZPIECZNĄ w produkcji, transporcie i instalacji oraz trakcji to sprawa wygląda minorowo a ja nie dałbym złamanego grosza za auto wodorowe w r. 2025.
W książce INCYDENTU NIE BYŁO piszę, że Silnik Wodorowy zniszczył cały sowiecki program kosmiczny, gdyż w końcu 1966 r. cała sowiecka kadra kosmonautyczna, z 7 czy 8 Marszałkami ZSRS, zginęła w wybuchu paliwa wodorowego na kosmodromie, choć loża była 7 km od punktu zerowego kosmodromu. Ocalał tylko FOTOGRAF i Towarzysz Breżniew, który nie mógł przyjechać na tern tryumf Sowieckiej Nauki i Techniki.
W konkurencji znalazła się Kalifornia z powodu filmu ZNIKAJĄCY PUNKT, w którym Kalifornijczycy mordują Kowalskiego, gdyż wjechał na teren stanu ŚMIERDZIELEM. Po raz II zetknąłem się z Kalifornijczykami poprzez Kurwy Kalifornijskie, które szukały Atlantydy koło Kadysku. Polegało to na bieganiu w PODWÓJNYM toplessie po plaży, a za toplessówami biegł cały tłum Hiszpanów, niczym Kometa Wiedeńska – więc policja utworzyła oddział kobiecy, który połapał te wynalazczynie Podwójnego Toplessa i deportował do USA. Na tym jednak nie koniec, bo Kurwom Kalifornijskim przyszły z pomocą sowieckie statki oceanograficzne, Witeź I i Witeź II, które PRZEJĘŁY badania Atlantydy pod Kadyksem.
Ja nie byłem tym zachwycony, gdyż uważałem, że Kadyks zbudował ten, kto wybudował tam WODOCIĄG, czyli prawdopodobnie Królowa Saba, która powróciła do Sany przez SIPASO – leżące 90 stopni na zachód o Kadyksu, co odpowiada Meksykowi – oraz dryfem prądu Północnorównikowego.
Wtedy zaczął się Dzihad Naftowy, do którego przyłączył się ZSRS, ofiarą czego padła Afryka. Dzihad został powstrzymany przez Piotra Jaroszewicza jako protektora Kowalskiego.
MdEFR wymienia MÓJ minireaktor, jako technikę nuklearną IV generacji, oraz Wodór jako technologie „ciężkie”. Wodór wg mnie jest NIEPROSPEKTYWNY, a jeśli Boeing i Pentagon robią samoloty z bronią LASEROWĄ, niszczące wrogie samoloty z odległości 600 km, to minireaktor jest techniką użyteczną. Patent Tesli o niszczeniu silników lotniczych z odległości 400 km nie mówił o zasilaniu, więc była to broń NIEMOBILNA, gdyż działo laserowe musiało mieć przewód wysokiego napięcia z elektrowni, wobec czego działo laserowe uczyniłem mobilnym dopiero ja.
Po zniszczeniu Narodowego Ruchu Turbinki Kowalskiego długiem żyrowym Andrzeja Jaroszewicza Mercedes powołał na Sowieckim Silniku Wodorowym Kanadyjsko-Kalifornijski System Energetyki Wodorowej – może jako tryumf nad Kurwami Kalifornijskimi i Atlantydą w KADYKSIE? Był to większy zajob od Kurskiego Kombinatu Metalurgicznego, którego efektem była Huta Katowice. Profesor Samsonowicz mówił mi, że Profesorowie popatrzyli na piękny rysunek na fińskim papierze, potem na PODPIS i po sobie – tak że awanturowałem się tylko ja.
Krupp nazwał to STALOŻERSTWEM, za co został wywłaszczony. Żydzi łykali złoto, żeby kastrować Rzymian, a gdy Breżniew opowiedział sekretarzom Bratnich Partii kawał o zającu i niedźwiedziu to KTOŚ kazał pitrowcom powiadomić Breżniewa, że WYDATKI PONIESIONE NA KKM NIE ZWRÓCĄ SIĘ więc szlag go trafił i został manekinem.
Wszystko układa się w logiczny FINANSOWO łańcuch: od zamordowania Kowalskiego w Kalifornii i Kurew Kalifornijskich do Długu Mercedesa w postaci KKSEW, który odebrała szachrajom japońskim PWr silnikiem wodorowym 2023.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakub Chełmiński, KORNIK ZAGARAŻA ŚWIERKOM – Ocieplenie klimatu sprawia że drzewa stają się coraz bardziej podatne na działanie szkodników. Inwazja kornika drukarza to problem nie tylko polskich lasów; Miasta Ameryki walczą z CO2 (s. 14); Daniel Michaels, J. Lynn Lunsford, PODDOSTAWCY RUJNUJĄ AIRBUSA I BOEINGA (s. 05); Dziennik, 12 VIII 2008

Gdy przyjechałem do Badenii-Wirtembergii pierwszego pięknego wiosenno-letniego dnia 1989 to znalazłem w miejscowej prasie artykuł o Węgrze w Australii, który do baku lał WODĘ. Wytłumaczyłem moim towarzyszom wygnania, że Węgier NIE MA GARAŻU, gdyż jego samochód musi stać na słońcu i ŁADOWAĆ SIĘ, bo ma maskę z lustra fotoelektrycznego. Węgier mówił, że patentowanie tego nie opłaca mu się, gdyż koncerny naftowe płacą mu TYLE, ale potem zniknął jak kamień w wodę.
Potem prasa pisała o klęsce owadziej w lasach środkowych i południowych Niemiec, więc napisałem poleconym do Wydziału Rolnictwa i Leśnictwa Badenii-Wirtembergii, że klęski owadzie są z powodu wytępienia przez człowieka KUR LEŚNYCH, które zachowały się jako RASY kur domowych. Naturalna kura leśna zachowała się tylko jako FRUWAJĄCA czubatka kaukaska.
Gdy 25 lat temu Świętokrzyski Park Narodowy ogłosił apel RATUJMY PUSZCZĘ JODŁOWĄ to napisałem im o tym, a potem odbyłem KILKADZIESIĄT rozmów w dolnośląskiej Dyrekcji Lasów Państwowych, tłumacząc, że czubatka polska w taktyce czechosłowackiej jest 10 razy TAŃSZA od bażanta łownego, tak w polu jak w lesie, z czym się Dyrektorzy całkowicie ZGADZALI. Po powrocie do Polski prezes dolnośląskiego oddziału hodowców drobiu powiedział mi, że Ameryki nie odkryłem, bo on jako praktykant woził czubatki z Wilna do Poznana, gdzie były klęski owadów.
Z Bażantem Leśnym w taktyce czechosłowackiej jest więc tak, jak z Polskim Bobrem Kasztelańskim, którego zakupił stan Idaho od Fundacji SUDETY, a Bawarzy wypłacili sobie nim honorarium za powiadomienie mnie, że 6 TON BIŻUTERII ZE SKARBU ARCHEOLOGICZNEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU JEST W BANKU ŻYDOWSKIM W NIEMCZECH – co było śladem majestatycznego skarbu Czyngis Chana o wadze 30 ton – czego nie mogliśmy wyegzekwować, gdyż Premier Mazowiecki wyrzucił mego szefa na zbitą morde.
Było to ewidentne tuszowanie Satelitarnej Detekcji Złota, która jest przekleństwem na tysiąc lat. Na Filipinach, które nie były potęgą tezauryzacyjną, brakowało podczas puchu Janajewa złota za 200 miliardów $ wartości kruszcowej, która jest III wartością złota archeologicznego, więc jak musiała wyglądać ta grabież w Indiach, Francji, Włoszech czy Turcji? Niemcy mogą się pocieszać, że za tuszowanie SDZ dostaną od tajnych kont izraelskich nie tylko Szczecin, ale i Wrocław z WARSZAWĄ.
Bażant leśny w taktyce czechosłowackiej został zakasowany TECHNOLOGICZNYM bankructwem Airbusa i Boeinga, które w walce z mym Aerobusem stały się JAŁMUŻNIKAMI ROSJI. Znajomy mówił, że pojechał do Mielca zobaczyć, jak wygląda kooperacja z Boeingiem, ale OMAL SIĘ W GŁOWĘ NIE PUKALI. W końcu znalazł 3 roboli klepiących drzwi dla Boeinga. Kilka lat temu w Der Spiegel był artykuł MIEJSCE DLA JEGO MAJESTATU, potwierdzający mój domysł, że Mitterrand robił Airbusa jako kochanek Adolfa z archiwum Hitlera w Zgorzelcu, które jest teraz w Moskwie. Z drugiej strony mego dziadka, który był protektorem Boeinga przed kapitałem kryminalnym, ZAKATOWAŁO 2 ukraińskich lekarzy, co jest najlepszym środkiem do szantażowania Boeinga jako ASEKURANTA.
Miasta Amerykańskie – jako ORGANY tajnych kont izraelskich – stają na głowie, żeby obejść metra SAMOCHODOWE na silniku spalinowo-parowym Monte Christo, który został wykopany przez Holenderskiego Tygrysa Benzynowego, co teraz grozi każdej małpie amerykańskiej. Sprawa ulegnie jeszcze wzmocnieniu po odbudowie folwarku holokaustycznego, gdyż egzekutorem kapitału stalinowsko-holokaustycznego jest mafia rosyjska, jak nazywa się NKWD czyli Opryczna z Odessy.
Jeśli prawdą jest, że francuski urząd nadzoru giełdowego nie dokonał aresztowań za giełdową jazdę na Dupie EADS-Airbusa z powodu Sarkozego to Sarkozy jest agentem kapitału stalinowsko-holokaustycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotr Szmidt, Krzysztof Godlewski, 150 PASAŻERÓW SPŁONĘŁO ŻYWCEM, Fakt, 21 VIII 2008, s. 24

Dzisiejsza prasa pisze, że jeszcze kilka osób zmarło. Straszny skutek spowodowała BOMBA PALIWOWA, czym są dzisiejsze samoloty, co protestowałem już w II poł. lat 60, również z racji ekologicznych. Byłem pod wrażeniem SAMOCZYNNEGO WYBUCHU PALIWA na lotnisku w Manili, o co początkowo oskarżono seperatystów muzułmańskich.
Niejednokrotnie pisałem, że mój dziadek zabił Łowczego Siedmiogradu, którego urzekła polska doktryna Bombardowania Uralu. Chciał kupić robionego w tym celu Wichra i Jastrzębia poprzez polsko-rumuńską konwencję zbrojeniową, ale mój dziadek wykupił te samoloty z misją rumuńską. Jednak Amerykanie podjęli produkcję tylko Wichra-Dakotę jako transatlantyka towarowego, bo nie wyobrażali sobie samolotu bombowego BEZ UZBROJENIA OBRONNEGO, co kosztowali Anglosasów ponad 10 tysięcy bombowców. Gdy ZROZUMIELI to mogli wygrać wojnę.
Tak jak Polacy wyprzedzili Anglosasów w doktrynie bombowej o 10 lat tak wyprzedzili ich w doktrynie lotnictwa cywilnego i częściowo wojskowego. Za tragedię w Madrycie odpowiada Prezydent Bush, który wyrzucił mnie w r. 2003 z III Forum Wynalazczego. Zostałem wyrzucony już z I Forum, ale usatysfakcjonowało mnie to, że 20 godzin po mym proteście aresztowano dyrektorów Kolloseum a Jędruch uciekł do Izraela. Ponieważ użyto wobec mnie argumentu, że jestem Drugim Zbigniewem Demidowem więc ogłosiłem, że jego młodszy brat, Sławomir, mówił mi, że ich ojca wezwano do Ambasady Radzieckiej, gdzie mu oświadczono, że jest dysponentem tajnego konta szwajcarskiego na kilkaset milionów złotych rubli. Starszy pan powiedział: TO SĄ PIENIĄDZE CZORNOSOCINNE, podpisał przedłożone mu dokumenty i umarł.
Poszukiwałem więc Zbigniewa – również przez Ligę Rodzin Polskich – ale ten największy pieniacz EUROPEJSKI zniknął jak kamień w wodę. Słyszałem, że wywiad wytropił go PRZEZ ROLNETKĘ w pałacu Demidowów na Riwierze francuskiej, więc gratulować inteligencji wywiadowi polskiemu. To daje do myślenia, że KGB zamordowało Sławomira, gdyż odzyskałby te pieniądze przy pomocy mnie. W książce „Incydentu nie było” piszę, że Breżniew został gensekiem, gdyż kupił w Izraelu głowę J. F. Kennedy'ego za platynę, ale przelał jeszcze skarb Czornej Sotni z tajnego konta szwajcarskiego na IZRAELSKIE. Nazwisko Breżniewa nie jest czeskie, gdyż pochodzi do Bieriegowoja z Odessy, który tłumaczył dla policji francuskiej list niemieckiego kominternowca do Ilii Erenburga jako STALINOWSKIEGO protektora Hitlera. Gdyby polski pies wojny nie znalazł tego listu w portugalskim archiwum w Angoli to kariera Breżniewa byłaby czarną magią.
Mój Aerobus jest POD KAŻDYM WZGLĘDEM LEPSZY, czasami wielokrotnie, od tradycyjnej techniki lotniczej, a przede wszystkim NIE JEST BOMBĄ PALIWOWĄ. Kiedyś spekulowano, KIEDY ZACZNIE SIĘ MASOWA WYPRZEDAŻ AKCJI lotniczych – które zaczną skupywać haremy holokaustyczne, które zyskami zainteresowane nie są. Po wykupieniu towarzystw lotniczych haremy holokaustyczne przejdą na moją technikę lotniczą jako dużo tańszą, cichą i BEZPIECZNĄ.
Wg ekspertyzy Generalnej Dyrekcji Dróg Publicznych w Polsce to mój Aerobus neguje autostrady na rzecz dróg szybkiego ruchu, dużo tańszych, bo z przebudowy obecnych. Z tej racji w Mielcu uznano misję Boeinga za poselstwo haremów holokaustycznych – niczym Kanclerza Schroedera, który pobił Ukraińców, a teraz chce bić Gruzinów, bo jest trzymany za jaja przez Rosjan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprawione

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Paź 15, 2008 11:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprawione

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Paź 15, 2008 11:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Kowalczyk, PO CO NAM TEN ZŁOM? - Amerykanie podarowali nam 5 samolotów. Tylko dlaczego 40-letnich?; Fakt, 27 VIII 2008, s. 6

Dzisiejszy Super Express pisze, że w Monachium nie doszło do powtórki tragedii w Madrycie tylko dlatego, gdyż samolot włoskich linii lotniczych nie zdążył wystartować: Stanął w OGNIU a pasażerowie skakali na beton łamiąc nogi. Pisałem wielokrotnie, że w mojej technice lotniczej jest to niemożliwe, gdyż Aerobus jest techniką tanią, cichą, ekologiczną i CAŁKOWICIE bezpieczną, gdyż nie ma BOMBY PALIWOWEJ a silnik jest NIEZAWODNY i może lądować w każdych warunkach nawet na 1 z 4 silników, najlepiej na OCEANIE. Tytułowy Fakt pisze tylko o awaryjnym lądowaniu Boeinga irlandzkich linii lotniczych w Limoges, na drodze z Bristolu do Barcelony.
Tych 5 Herkulesów darowanych polskiej armi to chyba POKER z roku 1989. Niemiecka prasa pisała wtedy, że Niemcy proponują oparcie transportu EWG-UE i europejskiego NATO na Antonowie ukraińskim, co POPARŁEM. Sprawa wałkowała się kilka lat a ja postawiłem na tym mego Aerobusa jako NOWĄ TECHNIKĘ lotniczą, pod każdym względem lepszą - czasami wielokrotnie - od tradycyjnej. Wówczas jednak Premier Blair WYKOPAŁ ukraińca, wobec czego ja oskarżyłem go, że zrobił to jako protegowany szejka z Abu Zabi, co Blairowa odpłakała przed kamerami, że nie wiedziała, że ten Baggs to taka niecnota.
Blair przegrał dopiero, gdy ogłosiłem, że po smażeniu jezuitów i rzezi dragonii królewskiej pod Mątwami-Inowrocławiem wybuchł bunt Doroszenki, który poparła Turcja. Król zapytał na Radzie, CZY TURCY KIJÓW ZDOBĘDĄ? z czym Rada się zgodziła. - ALE CZY UTRZYMAJĄ? na co Koryciński, że PRZY POMOCY PYSZNYCH HAREMÓW UTRZYMAJĄ, wobec czego król zadecydował oddanie Kijowa i Ukrainy Wschodniej Moskwie, toteż pyszne haremy musiały iść na Wiedeń.
Największy cios Airbusowi zadał Mitterrand – wg mnie jako Kochanek Hitlera z archiwum Hitlera w Zgorzelcu, które jest teraz w Moskwie. Ale po jakie licho Blair chciał zniszczyć Airbusa ATAKIEM NA UKRIŃCA? Dostał ode mnie tak, że został dewotem KATOLICKIM, ale Ukraińców zaatakował Kanclerz Schroeder, fundując tym SUPERMOCARSTWOWOŚĆ CHIN.
Jest to podobna sprawa jak z Patriotami, które były zastępstwem patentu Tesli, o strącaniu samolotów promieniem laserowym na 400 km. Nazwano to Wojnami Gwiezdnymi, które Sowieci zaczęli robić w r. 1977 na moim wniosku patentowym MOS, mobilującym patent Tesli, gdyż MINIREAKTORY dla zasilania działa laserowego można było wystrzeliwać na orbitę. Wówczas Ronald Reagan przebił Sowieckie Wojny Gwiezdne blefem pokerowym, który nazywał się działem laserowym URSZULA SIPIŃSKA, a teraz Boeing i Pentagon robą Urszulę Sipińską na SAMOLOTACH, strzelających na 600 km, wobec czego niepotrzebne już Patrioty darowano polaczkom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małgorzata Minta-Kobus, ENERGIA Z WIATRU I SŁOŃCA – „Energia słoneczna nadal jest w powijakach, gdyż nafciarze nie zdołali przejąć słońca na własność”, Ralph Nader, kandydat na prezydenta USA w 1996 i 2000 roku; Dziennik, 28 VIII 2008, s. 16

Kilkanaście lat temu 2 razy proponowano mi pracę przy energetyce słonecznej, na co odpowiadałem, że zgodziłbym się na taką pracę na Saharze, wg patentu WŁOSKIEGO. Jeden Włoch zauważył, że Arab umie zbudować wieczorem piramidkę kamienną, która daje 2,5 litra wody z MGŁY NOCNEJ, tj. schodzącej w nocy do gruntu chmury stratosferycznej. Zaczął więc eksperymentować z pleksiglasu, uzyskując 4,5 l wody z mgły nocnej z podobnej piramidki.
Ja się jednak tym nie zadowoliłem, gdyż zaproponowałem Bawarom, że miast płacić Belgom bajońskie sumy za wodę z rzeki Kongo mogą mieć ją za darmo z Niżu Irlandzkiego, a przy okazji zaopatrzyć Europę w prąd, jeśli połączą ową włoską piramidkę z fotoelektrycznym generatorem prądu: W NOCY WODA A W DZIEŃ PRĄD.
Po powrocie do Polski w r. 1990 mój przyjaciel, doktor budownictwa wodnego Kazimierz Abramski z Gdańska, chciał zainteresować tym Palestyńczyków – żeby robili to za pieniądze ONZ – ale nic z tego nie wyszło. Sęk w tym, że słońce NIE JEST własnością nafciarzy czy Izraela, gdyż wówczas pieniądze by się znalazły, bo żyjemy z NADMIAREM KAPITAŁU, który jest jednak albo żydoarabski, albo stalinowsko-holokaustyczny.
Logicznie rzecz biorąc to owe hydrologiczno-elektrotechniczne nawodnienie Sahary, co zainicjowali Francuzi a przez Mussoliniego i Hitlera trafiło do Monachium, zdaje się być konkurencją palestyńską i alternatywą PODBOJU PRZEZ TURKÓW NIEMIEC.
Zdziwiła mnie niemiecko-brazylijska umowa biopaliwowa, która byłaby dla mnie logiczna 2 lata temu, gdy nie mówiono o odkryciu na szelfie brazylijskim wielkich złóż ropy – ponoć największych po Arabii Saudyjskiej, którą to rangę miały dotychczas Węgry. Haider jako eksponent Austriackiego Silnika SUPEREKOLOGICZNEGO – wersji mego VDTW – zyskał głosy chłopów paliwem rzepakowym, ale co u licha chce zyskać Kanclerz Merkel? Dostałem w nos HAMBURSKĄ techniką lotniczą, która ma być OPŁACALNA za 20 lat, czyli gorzej niż wrocławski silnik WODOROWY w r. 2023. Obie sprawy są szachrajstwami, obliczonymi na ODWLECZENIE za wielkie pieniądze reformy energetyki i lotnictwa dla utrzymania komfortu władzy Tygrysa Benzynowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIECH SIĘ ZAZIELENI SAHARA, z Freedmanem Dysonem, amerykańskim fizykiem i matematykiem, rozmawia Dariusz Rosiak, Rzeczpospolita, 30-31 VIII 2008, s. A20-21

FD jest dyrektorem Instytutu Badań Przestrzeni Kosmicznej zajmującym się wykorzystaniem energii w kosmosie, czyli Kosmiczną Energetyką. Ponieważ przedwczoraj ogłosiłem komentarz do artykułu „Energia z wiatru i słońca” (Małgorzata Minta-Kobus, Dziennik, 28 VIII 2008, s. 16) więc tytułowy artykuł uważam za pozytywną replikę, gdyż FD suponuje, że najlepszym środkiem REGULACJI KLIMATU byłaby KULTYWACJA SAHARY.
Ja jednak nie bardzo to rozumiem i wyobrażam sobie, gdyż zdaje się to odnosić do GEOMETRYCZNEGO przyśpieszenia efektu cieplarnianego, na co FD zaleca lekarstwo w postaci anektowania przez UE Sahary i zagospodarowania jej? - Jeśli tak, to trzeba faktycznie podpisać Traktat Lisboński i stworzyć Armię Europejską, która dokona okupacji Sahary w celu jej zagospodarowania – jako jedynej drogi RATOWANIA CYWILIZACJI I LUDZKOŚCI.
FD krytykuje klimatologiczne modele komputerowe Japończyka Syukuro Manabe, ale wiele prognoz modelowych sprawdziło się, a przestano się śmiać gdy wyszedł z nich ZANIK GOLFSTROMU – Kaloryfera Europy. Z tego co mówi FD wynika, że na ograniczenie przez transport emisji CO2 o 75-80% poprzez mój silnik spalinowo-parowy VDTW jest już ZA PÓŹNO, bo trzeba anektować Saharę, gdyż z Arabami się nikt nie dogada. To przypomina mi jednego Niemca, którego imię i nazwisko zapamiętałem, który zapytał mnie, czy wiem co to jest antysemityzm, a gdy odpowiedziałem, że prześladowanie Żydów to sprostował, że ANTYSEMITĄ JESTEŚ, GDY NIE DASZ ARABOWI STU BAB, KTÓRE SOBIE WYBIERZE. Dziś Kanclerz Helmut Schmidt powiedział, że w Europie nie ma CZYNNEGO ANTYSEMITYZMU.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz Dominiak, ZIMĄ ZBANKRUTUJE 50 LINII lotniczych, Gazeta Wrocławska, 15 IX 2008, s. 5

Chciałbym zacząć od artykułu w Metrze: SEGREGACJA ŚMIECI W POLSCE TO FIKCJA (Marcelina Szumer, gw, 15 IX 08, s. 4), gdyż NA WŁASNEJ SKÓRZE przekonałem się, jak w Polsce mafia walczy o opanowanie śmieciarstwa, a mafia to kapitał kryminalny, którym kierują żydzi. Wtedy śmiecie będą droższe, mniej ekologiczne i bardziej dewastacyjne kulturowo, ale mafia będzie miała lepszy kontakt z OBYWATELEM, bo nie możliwe jest – jak to napisałem w książce INCYDENTU NIE BYŁO – obrabowanie czy zdefraudowanie banku bez jego wieloletniego monitorowania, czym zajmują się synagogi.
Kryzys w biznesie lotniczym zaczął się po 11 Września, co zostało pogłębione eksplozją cen ropy naftowej, czym towarzystwa lotnicze broniły się fuzjami z liniami etatystycznych państw naftowych, które mają paliwo za półdarmo. Spekulowano już, KIEDY ZACZNIE SIĘ MASOWA WYPRZEDAŻ AKCJI LOTNICZYCH? na co odpowiadałem, że akcje te zostaną wykupione przez haremy holokaustyczne, które mają kłopoty z PRANIEM KAPITAŁU, pochodzącego z rabunku wojennego, komunistycznego i antykomunistycznego, wobec czego jest to kapitalizm pracujący NA STRATACH.
Saddan Husajn zastawił pułapkę na USA, która polegała na postawieniu 100 miliardów $ na mego Aerobusa w KIJOWIE. Busha uratował Kanclerz Schroeder wypędzając Aerobusa-SADDAM do Pekinu, co było fundacją supermocarstwowości Chin. SADDAM jest tam produkowany w wersji SKRZYDŁOWEJ, ale może być przemontowany WIRNIKOWO dla inwazji Tajwanu w ciągu jednej nocy. Ponieważ obrona Tajwanu jest bez tej techniki NIEMOŻLIWA więc Japończycy, ogłaszając przed kilku laty protektorat nad Tajwanem – bo Bush chciał sprzedać Tajwan jak Hongkong – musieli już produkować NIPPONA.
Było to potwierdzeniem mej wersji, że Bush czeka na wyprzedaż akcji towarzystw lotniczych, żeby zostały wykupione przez haremy holokaustyczne, a wówczas USA przejdą na mą technikę lotniczą – całkowicie BEZPIECZNĄ, KOMFORTOWĄ, EKOLOGICZNĄ i TANIĄ. Jest to próba powtórzenia tryku z Protokołem Kioto, podanym koncepcyjnie przez cherubina Hitlera a opracowanym przez japońskich szachrajów. To byłoby nawet ciekawe, jako pohybel dla USA i Moniki Lewinsky, gdyby cherubin nie był autorem nuklearnego ataku na Kair, który nie powiódł się, gdyż większość załogi Liberty nie opuściła fregaty WBREW REGULAMINOWI.
Prezydent Nixon załatwił to nazwaniem cherubina Dzieckiem Holokaustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eliza Sarnacka-Mohaney, BIAŁY DOM NA ZIELONO – Amerykanie wymagają od przyszłej administracji walki z globalnym ociepleniem, Dziennik, 16 IX 2008

W obecnych wyborach prezydenckich w USA ma zadecydować EKOLOGIA, tylko że obaj kandydaci GRAJĄ WARIATA. Barack Obama obiecuje zredukowanie emisji CO2 do roku 2050 o 80% a John McCain o 60% - co bez mojej techniki nie jest możliwe, bo STRATEGICZNE wnioski do efektu cieplarnianego miałem i mam tylko ja, gdyż interesuję się tym i zajmuję od pół wieku.
Barack naraził się przy tym przemysłowi samochodowemu, obiecując redukcję zużycia benzyny przez samochody osobowe do roku 2030 do 5 l. na 100 km, co jest nieznajomością rzeczy, gdyż na mocy KAPITULACJI USA 9 I 1997 przed niemiecko-japońskim protektorem mego silnika spalinowo-parowego to samochody w małym litrażu miały spalać 1,1 l. na 100 km, średnim 1,5 l. a dużym 2 litry na 100 km choć nie wiem ile w wielkim.
Gdy zażądałem od Kanclerza Schroedera spłacenia aktywistów Turbinki Kowalskiego to zaproponował mi rozwiązanie, które bylo od kilku lat nieaktualne i BEZ AKTYWISTÓW, a gdy ogłosiłem, że na taką KAPITULACJĘ USA się nie godzę to doszło do konferencji w Gdańsku, w której ustalono, że za zamianę w Volkswagenie-LUPO, który wszedł już na rynek, silnika VDTW (choć nie wiem czy Monte Christo) na Bezpośredni Wtrysk Mitsubishi niemieckie towarzystwa ubezpieczeniowe mogą działać w USA o czym Niemcy marzyli od wieku. Po zmalwersowaniu przez Buszów S&L Amerykanie stracili zaufanie do amerykańskiego systemu asekuracyjnego więc rzucili się do kapitału NIEKRYMINALNEGO drzwiami i oknami – choć Niemcy urzędowali czasemi wysoko – wobec czego JEDYNYM ratunkiem dla Ameryki był Bin Laden.
Po ogłoszeniu tego przeze mnie Bundestag wszczął śledztwo, które wykazało, że nad Ameryką zlitował się nie Bin Laden a Zarkawi, który – jak głosiła jego żona – został zamordowany przez Bin Ladena, może za zlitowanie się nad USA? Śledztwo to miało być opublikowane w kobiecym magazynie politycznym Cicero, który został jednak napadnięty przez policję jeszcze bardziej brutalnie niż Der Spiegel za próbę publikacji niezależnego śledztwa ws. mordu w Poecking, w wyniku którego Franz J. Strauss zagarnął Skarb III Rzeszy na tajnych kontach szwajcarskich. Obaj kandydaci nie słyszeli więc o kapitulacji USA, od której WYBAWIŁ AMERYKĘ ZARKAWI.
Mój silnik VDTW załatwia też II plagę cywilizacji, czym są zatory uliczne. W Bułgarii obliczono, że miejskie zatory samochodowe powodują straty rzędu 6 mld $ rocznie, więc ciekawe, ile straty wynoszą na Górnym Śląsku z powodu braku autostrad miejskich? Spraw ta została jednak dawno rozwiązana przez KE w Brukseli w postaci metr SAMOCHODOWYCH, które umożliwia VDTW Monte Christo. Budowę takich metr podjął Paryż i Madryt a zapowiedziały Londyn i Rzym, ale Bruksela została brutalnie spacyfikowana przez holenderskiego tygrysa benzynowego, gdyż Unia Europejska, jak pouczono mnie we Wrocławiu i z Kielc, jest własnością Filipa Battenberga - króla Izraela i Satelitarnej Detekcji Złota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 4 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group