Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Technika ekologiczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Mar 03, 2019 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/podroze/news/meja-atom-i-nadia-na-stra%c5%bcy-jasielskiego-parku-rarogi-rozpoczynaj%c4%85-prac%c4%99/ar-BBU92v0?li=BBr5MKa&ocid=UE12DHP#page=2
MEJA, ATOM I NADIA NA STRA?Y JASIELSKIEGO PARKU! RAROGI ROZPOCZYNAJ? PRAC?

Nareszcie co? z G?OW?. W Ja?le do obrony parku przed gawronami zatrudniono stepowe RAROGI. Poniewa? go??bie i gawrony OPASKUDZA?Y architektur? to Napoleon kaza? zdobi? j? wizerunkami OR?ÓW – sk?d Empir.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrozumia?em, ?e odby?o si? w mojej sprawie posiedzenie Mi?dzynarodowej Komisji Badawczej Inwestycji Ekologicznych ONZ ze Stowarzyszeniem Biznesu Ekologicznego z rutynowym spotkaniem Rz?dowego FBI z Eko-bankiem, z udzia?em Centralnego Banku i ONZ tym razem Bez Sekretarza Generalnego. Wysokie Gremia orzek?y, ?e uiszczenie przeze mnie op?aty Administracyjnej jest NIEODZOWNE. P?atno?ci zostan? dokonane przez Bank Atlantycki stosownie z ??danymi Dokumentami.
Ale jakich GWARANCJI ??da ode mnie Eco-Bank ??? Moja sprawa zosta?a za?atwiona przez ONZ, FBI i Interpol a czek zosta? Wystawiony na moje nazwisko i adres, czyli ?e Bank Ekologiczny nie ma tu nic do szukania. MÓJ fundusz Nawodnienia Sahary zosta? zniszczony przeze mnie ZAST?PIENIEM W?oskiego Skraplacza Pustynnej Mg?y Nocnej z lustra fotoelektrycznego Siemensa: w nocy WODA a w dzie? PR?D, indyjskim reaktorem TOROWYM dla odsalania wody morskiej.
Je?li EKO-Bank zechce mnie rekomendowa? u TERRORYSTÓW EKOLOGICZNYCH, którzy po Ekologii nie maj? poj?cia, to znaczy, ?e chce Rz?dzi? ONZ-em. Ja mam najpoczytniejsz? i najdro?sz? witryn? internetow? w USA: https://www.wandaluzja.pl// na której jest strona Ekologiczna, która jest CYWILIZACJ? EKOLOGICZN?, wi?c nie pozwol?, aby g?upki i KORUPTANCI ekologiczni Przedrze?niali mnie. Nie p?ac? mi, bo Niemcy wpisali mnie na list? Oszustów ?wiatowych, co by?o przedmiotem ?ledztwa FBI, Interpolu i ONZ.
Na przysz?e konferencje w mojej sprawie prosz? nie zaprasza? Banku Ekologicznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Mar 09, 2019 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/03/08/tragiczna-alternatywa-dla-polski-albo-inwestujemy-w-drogie-e-auta-albo-zaplacimy-130-mld-zl/
TRAGICZNA ALTERNATYWA DLA POLSKI: ALBO INWESTUJEMY W DROGIE E-AUTA, ALBO ZAP?ACIMY 130 MLD Z?

Kilkana?cie lat temu polscy fizycy wydali o?wiadczenie: NIGDY NIE B?DZIE SAMOCHODÓW NA PR?D, gdy? to jest ABSURD Techniczny, Finansowy i Ekologiczny. Potem zorganizowano polsko-niemiecko-ameryka?sk? konferencj? w Gda?skim NEPYTUNIE na Najwy?szym Szczeblu, na którym Niemcy – za wycofanie si? z produkcji Volkswagena-LUPO na moim VDTW otrzymali koncesj? ma kapita? Asekuracyjny w USA, o czym marzyli od wieku.
Niemiecki firmy asekuracyjne zosta?y zakwaterowane prowizorycznie w WTC. Poniewa? ameryka?ski kapita? asekuracyjny zosta? Skryminalizowany przez famili? Buschów-Sherffów-Bushów z Krakowa to Amerykanie zacz?li si? do Niemców w WTC pcha? Drzwiami i Oknami, bo przyjechali NIEKRYMINALI?CI. To ZAGROZI?O USA wi?c Prezydent Bush-Junior zacz?? krzycze? BIN LADENIE RATÓJ USA.
Ten wyznaczy? do Ratowania USA Zarkawiego, który po wykonaniu tego zadania zosta? przez Bin Ladena ZAMORDOWANY, jak to wykaza?o wymuszone przeze mnie ?ledztwo Bundestagu, które mia?o by? opublikowane w kobiecym magazyn polityczny CICERO, czemu zapobieg?a bardzo brutalna interwencja Policji. Interwencja ta by?a nawet Brutalniejsza od Napadu na redakcj? Der Spiegel, który drukowa? Niezale?ne ?ledztwo w sprawie Mordu w Poecking pod Monachium.
Przez 40 lat szukano Porucznika Schroedera, który zamordowa? Pu?kownika Abwehry i jego gospodyni?, gdy ochroniarz i archiwista oraz sekretarka zostali zgnojeni s?dowo przez Franza Josefa Straussa – a? ja powiedzia?em, ?e Porucznik Schroeder to nie pseudonim, ale nazwisko Kanclerza FFN. Pu?kownik trzyma? Skarb Wehrmachtu na tajnych kontach szwajcarskich.
Afera z autami elektrycznymi jest TAKA SAMA jak z Volkswagenem-LUPO. Elektryki NIE ZGARO?? USA a VW-Lupo by je wzi?? Do Kieszeni. Wszystko by?oby O'Key, gdybym ja zgodzi? si? na zreformowanie 200 towarzystw lotniczych na CZTERY, ale si? nie zgodzi?em wi?c USA wystawi?y przeciw mnie 40 Zajobów i zniszczy?y Doktryny Imperialne USA.[/u]
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://911justicehalifax.wordpress.com/2012/09/16/wtc-9-11-biggest-gold-heist-in-history/
Please continue to scroll down for multiple articles on this topic.
9-11 WTC Biggest Gold Heist in History: $300 Billion in Bars
Uploaded by GalaxyGarden on Sep 26, 2008
Loose Change documents the true purpose of the “False Flag” 9-11 attack on America, perhaps the greatest treasonous crime in modern history. Turns out is was also likely the biggest gold heist in history… crimes which are all quite familiar to the Bush Crime/CIA Family. Including bank & S&L bailout scams…

Artyku? móg? zosta? napisany dla ODWRÓCENIA UWGAI, ?e Powodem WTC by?a polsko-niemiecko-ameryka?ska konferencja w gda?skim NEPTUNIE 30 XI 1999 na Najwy?szym Szczeblu, na której uzgodniono, ?e za wycofanie si? Niemców z produkcji Volkswagena-LUPO Amerykanie przyznaj? koncesje dla niemieckich towarzystw asekuracyjnych, o czym Niemcy marzyli od wieku. VW-Lupo na moim VDTW likwidowa? bowiem SMOG Londy?ski i Kalifornijski, a USA Bez Smogów ?Y? NIE MOG?, bo to podstawa kapita?u ?ydoarabskiego.
Je?li kto? nie wierzy to ów Najwi?kszy w Historii Rabunek Z?ota w WTC jest pryszczem na Dupie wobec Z?ota Indii: JEST JEDNO PRAWO DLA KA?DEGO, W SING-SINGU ZNANE W KA?DEJ CELI, GDY NIE ZASTRZELISZ DZI? DZONEGO TO JUTRO DZONY CI? ZASTRZELI...
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZAMKI W POLSCE – Zabytkowe warownie, wspó?cze?ni rycerze, tajemnicze legendy, P.H.W. FENIX, C Dom Wydawniczy PWN, Redaktor prowadz?cy Katarzyna Kucharczuk, Tekst Jerzy Smoczy?ski, Wydanie drugie, dodruk.

Albumik kupi?em w DEDALUSIE na Wyprzeda?y, bo do czego innego si? nie nadaje. Niemcy reklamuj? si? turystycznie jako Kraj 10 Tysi?cy Zamków, które s? GNOJEM Historiograficznym. Niemiecka historiografia HITLEROWSKA postanowi?a uruchomi? te? kapita?owo Turyzm Polski, gdy? Niemcy pozostawili na Wschodzie nie lada kapita? architektoniczny i turystyczny, który pretenduje do Niemieckiego Dziedzictwa Kulturowego Polski jako kraju Tysi?ca Zamków – sk?d takie Gówno jak tytu?owe ZAMKI W POLSCE.
ATUTAMI turyzmu s? Rzym, Piramidy, Jerozolima, Pary?, Londyn. Ikon? turystyczn? Anglii jest zainspirowany Ratuszem toru?skim londy?ski Parlament czy zbudowane przez Chejrona z P?ocka STONEHENGE, a Rosji KREML, za? Francji zbudowany przez Innachosa z Wroc?awia w Wojnie Bogów Mont-Saint-Michel na emporium ?elaza ?l?skiego. MSM zosta? OSZPECONY renowacj? neogotycka, co ponownie chcia? zrobi? Prezydent Mitterrand, który uwa?a? si? za Wielkiego Planist? i Architekta, ale mu Nie Pozwoli?em.
Ja wprowadzi?em do tej konkurencji STAMBU? jako ?ydowski Stalingrad i Troj? na Z?otym Rogu z Hagia Sophia jako mauzoleum Eurydyki w postaci nieuko?czonej kopii CZWOROKONCHU z Borodzieja-Wenedy-Bydgoszczy.
Manifestacj? judaizmu jest trykanie w ?cian? P?aczu, a? ja wyt?umaczy?em Biednym na Umy?le ?ydom od TRYKANIA, ?e to NIE ?wi?tynia Salomona, ale Pretorium Rzymskie, sk?d og?aszano Wyroki SUROWYCH s?dów rzymskich wi?c P?AKANO. Wyt?umaczy?em te? W?ochom, ?e Rzymu zniszczyli ?adni Wandale czy LECHICI tylko lancknechty Lutra. Wcze?niej Pa?acem Papieskim by?o Forum Romanum a potem Biskup Rzymu musia? si? budowa? na Watykanie.
Niemcy chcieli do tej konkurencji wprowadzi? Zamki Jurajskie – ?e niby Kazimierz Wielki nie budowa? Kremla tylko Zamki JURAJSKIE - w intencji czego jest tytu?owa Ksi??ka. Po kupieniu jej poszed?em do sklepu spo?ywczego Nad Fos?, gdzie Po Po Pierwszy w ?yciu przestraszy?em si? DRO?YZN?. Korwin Mikke mówi?: Kaczy?ski to Noga Ekonomiczna i Finansowa a Morawiecki to HOLARY MINC. I ta Noga Ekonomiczna i Finansowa, która chce ZGNOI? Polaków, kopn??a mnie: STA? NAS NA ODBUDOW? ZAMKÓW KAZIMIERZOWSKICH W JURZE – co uzupe?ni?em: ZA NIEMIECKIE PIENI?DZE...
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pompeo o Trumpie: BÓG ZES?A? GO, ABY URATOWA? ?YDÓW

Je?li tak to TYSI?C ataków ogierków ?ydowskich na Wandaluzj? nie powiod?o si?. Trumpf – jako Drugi Moj?esz – poprowadzi ?ydów pod ?ydowski Stalingrad czyli Troj? na Z?otym Rogu, dzi? Stambu?. Jak mawia? mój profesor Historii Staro?ytnej to Turcy zdali sobie du?o trudu, aby zmieni? Rzymsk? nazw? Konstantynopola na Greck?.
Jest sztampowe pytanie ?ydologiczne: DLACZEGO, gdy poskrobie si? ?yda to wyjdzie BENIAMIN? Na to odpowiada ?ydowski Stalingrad: BO POD STALINGRADEM BENIAMINITÓW NIE BY?O, gdy? pilnowali Z?ota Egiptu. Najwi?ksza w historii Orda Habirska przez 30 lat prowadzi?a na Bliskim Wschodzie wojn? Hybrydow?, polegaj?c? na Rekwirowaniu Kobiet: Niedziewice mordowano a Dziewice wcielano do haremów ?ydowskich, co wywo?ywa?o Wojny Domowe o Kobiety.
Ten proceder trwa? do ?ydowskiego Stalingradu, a poniewa? Troja na Z?otym Rogu by?a pot??nie ufortyfikowana to obl??enie jej trwa?o 10 lat – a? przyp?yn?li Ariowie i S?owianie, przed którymi Hebirowie schowali si? w Obozie, cho? Moj?esz zaklina? ich, ?e to ?mier? Pewna. - Tak si? sta?o, bo Ariowie i S?owianie obóz zdobyli i Najwi?kszych WROGÓW Niedziewic wymordowali, ?e zosta? tylko ród Beniamina.
Wed?ug ?ledztwa króla Stanis?awa Augusta Poniatowskiego to ?ydzi s? nam WINNI 589.015,00 ton z?ota/(1720ton/poci?g) = 342 poci?gi. Ja o tej spraw rozmawia?em z Doktorem Szwagrzykiem, który mówi?, ?e W?ACZENI? DO ?LEDZTWA WIERZYTELNO?CI MIAST W BANKACH ?YDOWSKICH, które dawa?y Wi?kszy procent przez wywiezienia kapita?u do Niemiec, ZAPROTESTOWALI protektorzy dysydentów: Rosja i Prusy. Dane mia?y si? znajdowa? w Skomasowanym Archiwum Skarbowym, które spalili Z?O?LLIWIE Niemcy. Aby Ukoi? jego BÓ? powiedzia?em mu, ?e dane w tej sprawie MUSZ? znajdowa? si? w Tajnym Archiwum Watyka?skim, wobec czego ja ?A?ATWI? mu wej?cie do niego – co go Zainteresowa?o. To awansuje ?ydów na Czwartego Zaborc?.
Tu chcia?bym przypomnie?, ?e z powodu zlikwidowania przez Donalda Tuska Armii Polskiej i sprzedania mego Aerobusa (Nowej Techniki Lotniczej) mafii sycylijskiej powsta? Plan granicy izraelsko-niemieckiej na Wi?le, która mia?a by? zrealizowana 70 dywizjami rosyjskimi z u?yciem taktycznych bomb atomowych na Warszaw?, Toru? i Gda?sk, oraz 40 dywizjami Bundeswehry na HELIKOPTERACH, a MÓJ Aerobus bierze STU komandosów lub marinersów z oporz?dzeniem a Helikopter do 7. Otó? Kaczy?scy SKONTROWALI Plan 2008 p?ac?c USA i Izraelowi po 750 tysi?cy ton z?ota ze skarbca W?astów w Modlinie, co ujawni?a Izba Lordów.
Chi?czycy, Japo?czycy, Brazylijczycy i Rosjanie produkuj? Aerobusa na Prawie Wojennym a tylko Po?udniowokorea?czycy PRODUKOWALI na Prawie Handlowym, co dawa?o im ca?? awiacj? ?wiatow?. Przypominam, ?e Saddam Husajn zleci? Swissairowi reform? bliskowschodniego rynku lotniczego – najlepszego na ?wiecie – na moim Aerobusie wyk?adaj?c na to sto miliardów USD. Swissair zamówi? Aerobusa u Pi?knej Julii, która zleci?a to ANTONOWOWI w Dniepropietrowsku, który zrobi? z tego Majstersztik. Holokaust Bush-Junior skontrowa? to SKATOWANIEM mego pe?nomocnika w NASA, co Z?ama?o doktryn? imperialn? Teodora Roosevelta, co powtórzy?y Siostry Avarado z doktryn? Monroe'go zamawiaj?c Aerobusa u KAMAZA.
Je?li teraz MOJ?ESZ-Trumpf uderzy na ?ydowski Stalingrad to Erdogan Bez Aerobusów nie da rady.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Maj 03, 2019 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AK, SZEFOWI VOLKSWAGENA GROZI 10 LAT WI?ZIENIA, Fakt, 23 IV 2019, s. 23.

Kurwy Kalifornijskie chcia?y rz?dzi? ?wiatem moim VDTW. Zawar?y wi?c umow? z Holokaustem-Bushem przeciw Goremu, ?e Holokaust Zniesie Przywileje Ekologiczne Kalifornii, co SKAZYWA?O Kaliforni? na VDTW. Holokaust zniós? faktycznie Przywileje Ekologiczne Kalifornii, ale wprowadzi? ZERO EMISYJNO?CI, co wyeliminowa?o VDTW pal?cy 25% w mie?cie i 20% na Autostradach Otta i Diesla. To otworzy?o drog? dla Volkswagena SZALBIERZA, który ROZGROMI? Kurwy Kalifornijskie. To mo?na porówna? do wyst?pienia Stalina po STALINGRADZIE; SMERT NEMECKIM ZACHWATYCZAM... - Rokefeler móg? wi?c dalej Pierdzie? i ?yka? Z?oto Indyjskie.
VW-Szalbierz jest reaktywacj? Katalika. W latach 90. stwierdzono, ?e tam, gdzie je?d?? Kataliki TRAWA NIE RO?NIE, a tam gdzie Otta i Disle RO?NIE. Wyja?niono to ONKOLOGICZNIE wi?c Katalików ZAKAZANO. Szef VW Martin Wintercorn reaktywowa? jednak Katalika jako VW-Szalbierza na Pohybel Kurwom Kalifornijskim, gdy? tak jak KATALIK nie emitowa? spalin, ale TRU? BARDZIEJ i to Rakotwórczo. Po UJAWNIENIU tego VW musia? zap?aci? wielkie odszkodowania, ale TYLKO AMERYKANOM.
Na miejsce VW-Szalbierza wesz?y japo?skie Hybrydy i Elektryki, cho? polscy fizycy o?wiadczyli: NIEGDY NIE B?DZIE SAMOCHODÓW NA PR?D, bo to jest ABSURD Techniczny, Ekologiczny i Finansowy. Wodór czy Pr?d nie s? ?RÓD?AMI Energii, ale jej NO?NIKAMI. Po uznaniu si? Cesarza Japonii za Syna Abrahama Japo?czycy zakrzykn?li Jak Stalin: SMERT DLA VDTW...
Przy tej sprawie chcia?bym zwróci? uwag? na dziwn? rzecz. Wkrótce potem, jak wróci?em z RFN do Wroc?awia w Wiedniu podpisano Europejsk? Konwencj? Transportu Ekologicznego na Austriackim Silniku SUPEREKOLOGICZNYM (ASSE), w Obecno?ci Ministrów Transportu USA, Kanady, ZSRS i Japonii. Ja OPROTESTOWA?EM ten ASSE jako moj? w?asno?? intelektualn?, skaperowan? na Politechnice Wroc?awskiej z podaniem kaprów, godz?c si? jednak na Uznanie patentu austriackiego za Uznanie mych praw Autorskich wed?ug prawa niemieckiego i SP?ACENIE aktywistów Turbinki Kowalskiego, z podstaw? jeden ?redniolitra?owy samochód z ASSE na Aktywist?.
EKTE Upad?a z powodu POBICIA we Wroc?awiu konsula austriackiego z okrzykami TU JEST POLSKA, o co w Wiedniu oskar?ono polskich nacjonalistów, a nast?pczyni Konsula zachowywa?a si? tak, Jakbym to ja nas?a? bojówkarzy. Jako komisarz ASSE wyst?pi? Jorg Haider, którego w Brukseli zaatakowano w?ciekle jako ANTYSEMIT?, ale JH wcale Nie Egzekwowa? ?wiatowo ASSE tylko powiedzia? Samochodziarzom i Ch?opom austriackim: G?OSUJCIE NA MNIE, BO JA WAM DAM TANIE PALIWO I ZBYT NA RZEPAK, po czym kaza? zrobi? ASSE NA OLEJ RZEPAKOWY – dzi?ki czemu Austriacy mieli Najta?sz? i Niesmrodliw? Cywilizacj? Automobilow?.
Pono? po Nieprzypadkowej ?mierci Haidera ten Raj Automobilowy si? SKO?CZY?, bo Austria wróci?a do Pierdziela Rokefelera. Dla mnie Haider WYKAZA?, ?e cesarz Wilhelm II i Adolf Hitler mogli wygra? wojny na silniku Panna Mercedes. - Ropa WENEZUELSKA, jako surowiec Strategiczny, musi mie? cen? monopolow?.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=N0TS5dVZBXg//

Ad. 3:.Rubaszny Rubens.
https://www.youtube.com/watch?v=4wzWg_6e3Ws
Zamek w Lidzbarku Warmi?skim jest tak Wa?ny, gdy? zosta? zachowany w ORYGINALE i móg? by? budowany przez szko?? Imperialnego Wawelu Egipskiego kultury pucharów dzwonowatych. Wawel Egipski zosta? zburzony w zwi?zku z przeniesieniem przez Leska Z?otnika Sejmu z Góry Narad na Cytadeli pozna?skiej na Wawel, gdzie zbudowano w tym celu Austriackie Kuchnie Szpitalne. Nie wykluczone jednak, ?e Sejm przeniesiono an GARGAMELL ???

https://fotopolska.eu/zdjecia/m44538,Wroclaw.html?zakres=1&podzakres=1&zdjeciaOd=1050&zdjeciaDo=1674&f=117822-foto//
Bardzo Panu dzi?kuj? za prospekt ikonograficzny WROC?AWIA. Nie przysz?o mi do g?owy, ?e to móg? by? grób PANA, syna Dropi, ale wg planu odkopanych wówczas fundamentów to Zgadza?oby si? ??? ?adny aneks do W?adcy Pier?cieni Tolkiena. Wroc?aw SCHEDLA to miedzioryt z roku 1242 a 1562 to rysunek Miko?aja Kopernika z wie?y Farnej w 1525 r, ODTAJNIONY w zwi?zku z budow? bastionów W?oskich. Na rysunku jest Opactwo na O?binie, rozebrane przez niemiecki patrycjat jako Polska ?ciana P?aczu w r. 1629.

http://rudaweb.pl/index.php/2019/04/22/najstarsza-basn-metalurgow/
MAREK pisze, ?e na bu?garskim wybrze?u morskim znaleziono amfor?, która wa?y?a 150 kg. W ?rodku by?a ruda cyny z ANADALZUZJI o wieku PONAD 7 TYSIECY LAT. To jest poprawne, gdy? br?z wytapiano pocz?tkowo z rudy cyny, ale amfora mog?a by? przewieziona STAKIEM dopiero po przekopaniu przez Kara-k'ORFEUSZA Bosforu ok r. 4800 pne.

http://rudaweb.pl/index.php/2019/04/08/dna-hunow-i-medos/
Badania grobów awarskich na W?grzech wykaza?y ?ladowe domieszki mongolskie, jakby Awarowie nie ?enili si? z Turczynkami ??? Wed?ug polskiej historiografii Hunowie byli TURKAMI. Lech Bratobójca, co nie by?o prawd?, wyp?dzi? z Mongolii Hunów, którzy jako Biali Hunowie udali si? do Afganistanu i Indii, a w Mongolii mogli pozosta? tylko ci Hunowie, którzy zadeklarowali si? jako TURCY.

https://www.youtube.com/watch?v=E5hUNlV2Lc0
Wywiad z Anonimowym autorem ksi??ki TYSI?C LAT POD?O?CI jest Wyciszony, ?e nie mo?na zrozumie?, co on mówi. Kidy? zaprosi? mnie stary dzia?acz ludowy, który wyrazi? si?, ?e HISTORIA POLSKI SKO?CZY?A SI? W ROKU 966. Poprawi?em go, ?e ZACZ???, na co ten powtórzy? z naciskiem, ?e SKO?CZY?A, bo przyszli Albigensi i Katarzy i SPALILI ARCHIWA, ?eby z nas zrobi? Niewolników. - DZIWNA SPRAWA...
Jedynym miejscem, gdzie to si? Nie Uda?o by? ?l?sk. By?o to z tej racji, ?e istnia? Sejm ?l?ski, który by? instytucj? NADFEUDALN?. We Wroc?awiu by? zamek Królewski na Wzgórzu Polskim, zamek Ksi???cy na Uniwersytecie i zamek Biskupi na Ostrowie Tumskim. Gdy Rada miejska skonfiskowa?a Henrykowi IV Probusowi zamki Za D?ugi to wprowadzi? si? on Prawem Kaduka do Z?otego Biskupa Wroc?awskiego ZA?YWAJ?C jego bogatego skarbca (J. Prawdzic-Tell, Obrona Wyspy Ksi???cej przed halabardnikami, Gazeta Robotnicza, 22 XII 1994, s. 7).
Sejm ?l?ski urz?dowa? na Wzgórzu Polskim i nie podlega? ksi?ciu wroc?awskiemu, z której to racji Archiwum ?l?skie nie mog?o by? zniszczone ani przez Ksi?cia, ani przez Biskupa. W XIX wieku zbudowano wielki gmach Sejmu ?l?skiego przy ul. Pi?sudskiego, gdzie przeniesiono Archiwum, z którego CYKANO a to 3-tomowe Ba?nie o Liczyrzepie Pretoriusa, a to Ba?nie Braci Grimm w Jeleniej Górze.
Gdy w XX wieku Niemcy zorientowali si?, ?e maj? Skarb Archiwalny na miar? Tajnego Archiwum Watyka?skiego to zbudowali specjalny SKARBIEC dla Archiwum ?l?skiego, którego Bierut nie pozwoli? Armii Czerwonej wywie?? do Leningradu jako ?upu wojennego. Tego Skarbca pilnowa?o UB, nie wpuszczaj?c tam archiwistów Uniwersytetu Wroc?awskiego – sk?d posz?a Fama, ?e Lechiada to FEKALIA NIEMIECKIE I RZYGOWINY UBECKIE.
Spraw? za?atwiono przy Okr?g?ym Stole, gdzie Zlikwidowano Polsk? dziel?c jej kapita?, co ujawnili Amerykanie: 70% dla Niemców, 25% dla ?ydów i 5% dla Polaków czyli Ko?cio?a Polskiego. W ramach tego Podzia?u oddano Archiwum ?l?skie Niemcom jako NIEMIECKIE, co zrealizowa? Stary Kiejkut Leszek Miller, który podczas Powodzi Tysi?clecia wywióz? je metrem fortecznym do Niemiec. Powód? Tysi?clecia zosta?a zafundowana przy pomocy Czechówe, którzy SPU?CILI na Niemieck? Komend? zbiorniki retencyjne w Jesionikach ?l?skich a Stary Kiejkut nie dopu??i? do uruchomienia holenderskiego systemy Antypowodziowego.

Podczas komentowania Pana Rubensa natkn??em si? na tag JEROZOLIMA – Skarby Król Salomona, którego potem nie mog?em odnale??. By?o tam B?KNI?CIE, ?e Pod PA?ACEM Salomona i pod ?wi?tyni? Salomona s? Ogromne Podziemia, które nazywa si? Kamienio?omami Podziemnymi, w których szuka si? skarbów Króla Salomona.
Skarb Salomona by? skutkiem o?enku z córk? faraona Siemona, który zdoby? Petr? i uwolni? Salomona od dyktatu gwardii filisty?skiej czyli Judajczyków. Po upadku XXI dynastii egipskiej Salomon sprzeda? metalurgi? aryjsk? za Ca?y Skarbiec Asyryjski, który przewioz?a flota Królowej Saby.
Po?ow? skarbca asyryjskiego z?o?ono w CYSTERNIE czyli Kamienio?omach Poziemnych PA?ACU Salomona na Wzgórzu ?wi?tynnym a Po?ow? w cysternie pod ?wi?tyni? Salomona na górze MORIA. Cysterny te, nape?niane w porze Deszczowej, gdy NIL LECIA? Z NIEBA, nawadnia?y potem OGRODY, które ci?gn??y si? a? do Herodionu. Jerozolima by?a otoczona 3 pier?cieniami murów obronnych i liczy?a MILION mieszka?ców.
Ok. r. 800 p.n.e. skarbiec z Cysterny pod Pa?acem Królewskim zosta? przeniesiono do Cysterny pod ?wi?tyni? Salomona, w jaki to sposób powsta? Skarb ?wi?tyni, z której to racji faraon Szyszank, który wróci? z Jerozolimy w Arce Przymierza czyli lektyce Salomona, nie znalaz? go. Tego skarbu szuka? Indiano Jones, który strawi? miliony ojca za grunt podmiejski, wi?c gdyby zamiast wygadywa? w O?wi?cimiu bzdury o Rozstrzeliwaniu Antysemitów przyjecha? do Wroc?awia to by?my mu powiedzieli, ?e Skarb ?wi?tyni ODZYSKALI Asyryjczycy. Sko?czy? w knajpie pod Jerozolim? opowiadaj?c Amerykanom o Skarbie ?wi?tyni, który mia? Tu? Tu?, a ci stawiali mu drinka lub piwo. [/u]
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 1:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/
184. PISKORZ said - 2019-05-04 (Sobota) @ 19:23:27
Z beczki innej..By?y szef wywiadu RFN Gehlen w latach „60 powiedzia? ,?e wielce prawdopodobne..Bormann pracowa? dla Rosji. Od po?owy 1942 to on praktycznie rz?dzi? III Rzesz?…nie Hitler! Bormann bra? udzia? w Wojnie Domowej w Rosji po stronie alianckiej i ..zosta? wzi?ty do niewoli w 1919…i by? trzymany w okolicach …OSTASZKOWA /SIC!!/. Los wzi?tych do niewoli by? ró?ny..nie znam szczegó?ów..Ale jedno jest pewne..Bormann wróci? do Niemiec..A reszt? to mo?emy sobie dopowiedzie?.!! Znamienne jest, ?e jego zw?ok nigdy nie znaleziono..Zreszt? nie x czyta?em, ?e w czasie wojny w najbli?szym kr?gu Adolfa by? kret. To pono? za jego spraw?…taki by? rezultat bitwy na ?uku Kurskim a nie inny!
To dziwne, bo Praktykuj?cy Katolik Otto Skorzeny zezna? na ?o?u ?mierci przed hiszpa?skimi hierarchami katolickimi i bonzami Falangi, ?e to NIE ON zamordowa? Tesle i Kennedych, ale George Busch-Sherff-Bush, asystent Tesli z Krakowa i pó?niejszy Prezydent USA oraz Genera? Abwehry na us?ugach USA Gehlen,
Na Dowód wr?czy? Przytomnym pude?ko ze zdj?ciami nowojorskich miliarderów hitlerowskich, których obs?ugiwa? fotograficznie. Na publikowanym i opisanym przez niego zdj?ciu Grupowym, które zatytu?owa?em Rodzina Flicka: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski// Gehlen jest na I planie z przyklejonym nosem a z lewej Martin Bormann "po kilku operacjach odm?adzaj?cych".
Policja polityczna ukrad?a mi wszystkie zdj?cia Jowana Prawdzica, gdy? by?y KARYKATURAMI na mod?? genera?a Gehlena.
Jeden Szlezier mówi? mi, ?e Martin Bormann by? m?odszym bratem Nadrabina ZSRS ?azara Kaganowicza. Kaganowicze z Donbasu kierowali Wydzia?em Bojowym LASALOWSKIEGO Powszechnego Zwi?zku Robotników ?ydowskich Polski i Rosji BUND, którego Komitet Centralny by? w Wilnie. Z tej racji musieli mie? Reprezentanta w Bia?ej Rosji. W takim razie Bormann dosta?by si? do niewoli pod Or?em.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/05/01/wolne-tematy-22-2019/
110. G?os Prawdy said - 2019-05-03 (Pi?tek) @ 16:28:35
Koszmar dla Polaków: „Rosja otworzy baz? wojskow? w Polsce zamiast USA” (wideo)
Z powodu konfliktu wewn?trznego Rosja, przy poparciu Izraela, zaatakuje Polsk?, Ukraina spróbuje wybra? cz??? ziem polskich na chytre, a USA nie wezm? udzia?u w tej wojnie. Taki scenariusz konfliktu zosta? opublikowany w polskiej prasie i wywo?a? wrzenie.
http://webnovosti.info/новости/кошмар-для-поляков-россия-откроет-военную-базу-в-польше-вместо-сша/
Plan ROK 2008 przewidywa? granic? izraelsko-niemieck? na Wi?le, co ujawni?a Izba Lordów: http://wandaluzja.pl/index.php – skan// Amerykanie ujawnili za?, ?e przy Okr?g?ym Stole podzielono Polsk? KAPITA?OWO: Niemcy 70%, ?ydzi 25% i Ko?ció? Polski 5%. Poniewa? dla US Navy by?a potrzebna baza okr?tów podwodnych w Gdyni na mapie 2008 US Navy mia?o interweniowa? na rzecz Polski mi?dzy Odr? a Wis?a i Ba?tykiem a Noteci?, co POWTÓRZY? mi mój bratanek.
Ja og?osi?em zaraz, ?e Podstaw? Planu 2008 – 70 dywizji rosyjskich z prewencyjnym atakiem taktycznej broni ATOMOWEJ nad Doln? Wis?? oraz Interwencji 40 dywizji Budndeswehry na HELIKOPTERACH – by? konsensus: Skarbiec W?astów w MODLINIE Rosji a Skarbiec Hitlera w WA?BRZYCHU Niemcom. Poniewa? wed?ug mapy Izby Lordów to Atutem Bundeswehry by?y HELIKOPTERY to Zwróci?em Uwag?, ?e helikopter bierze SEKCJ? czyli 6 komandosów lub marinersów, wobec czego Plan jest ABSURDEM. Jednak mój Aerobus w wersji chi?skiej bierze STU z oporz?dzeniem, a teoretycznie mo?liwa jest wersji DWUSTU- lub TYSI?COSOBOWA, gdy helikoptera powi?kszy? si? nie da. SK?D wi?c Hitlerynka mia?a wzi?? taka ilo?? Aerobusów – z Chin czy Brazylii ???
Plan 2008 zosta? ROZBITY przez Kaczy?skich, którzy dali dla USA i Izraela po 750 tysi?cy ton z?ota ze skarbca W?astów w Modlinie, co zniweczy?o RÓWNORZ?DNO?? skarbu W?astów ze skarbem Hitlera w Wa?brzychu. Po oskubaniu przez Niemców skarbu W?astów pozosta?o tam 2,25 miliona ton z?ota wobec 2,41 miliona ton u Hitlera, ale po odj?ciu w Modlinie 1,5 miliona ton W?astom pozostaje 725 tysi?cy ton z?ota...
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 4:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/05/17/wolne-tematy-25-2019/

12. Wieloimienny said - 2019-05-17 (Pi?tek) @ 17:37:22
Nawet w Falandze i Xportalu ujawni? si? kret:
Napisa?:
„Nie uwa?am cywilizacji ?aci?skiej za najlepsz? na ?wiecie” , „jestem za zniesieniem w?asno?ci indywidualnej”
I?cie weishauptowsko – marksistowskie brednie!
„cywilizacja ?aci?ska sta?a si? ?ród?em dos?ownie wszystkich patologicznych trendów tocz?cych dzisiejszy ?wiat, z tym najgorszym z nich – czyli liberalizmem – na czele.”
Cywilizacja ?aci?ska? A nie czasem ?ydole??? Nie z talmudu i masonerii wype?z liberalizm i patologiczne trendy???!!!
https://www.salon24.pl/u/ronald-lasecki/876939,dlaczego-nie-jestem-prawicowcem
I tutaj ekologiczno – maso?skie wymys?y i ataki na Kaj? Godek: (patrzcie jeszcze komentarze, podejrzewam, ?e Xczytelnik to w?a?nie R. Lasecki)
http://xportal.pl/?p=34618#comment-60616
Wystarczy napisa?, ?e nie popiera si? korwinizmu i lubi Rosj?, a ju? wielu daje si? nabra? cwaniakowi, który gdzie? bokiem przemyca gnoz? i s?owa na ?ydów i NWO nie powie. Taki jest Ronald Lasecki!

Nie ma cywilizacji EKOLOGICZNEJ cho? mo?na mówi? o cywilizacji Technicznej. Gdy cesarz Franciszek Józef POWIERZA? krakowski patent ?ukasiewicza SZKOTOWI Rockefellerowi to Nie Wiedzia?, ?e to nowa cywilizacja Techniczna, która b?dzie Rz?dzi? ?wiatem SAMOCHODEM, którym Rz?dzi kapita?em petrochemicznym, bo na Samochodzie Rokefeler zarabia WI?CEJ od Forda. Ten system uratowa? ?wiat przed przkupniem Wi?niarkiem-Bismarkiem, bo Niemcy nie mia?y ropy naftowej, ale mog?y WYGRA? obie wojny ?wiatowe silnikiem Panny Mercedes, który Rokefeler WYKUPI? na Salonie Samochodowym PARY? 1901.
Chcia? te? wykupi? mój VDTW morduj?c mego kuzyna z konkubin? r?kami Andrzeja Jaroszewicza, kulomiota Komara i znanego rajdowca w?oskiego, za którym to mordem sta? genera? Spych-Spychalski, ale ja si? zamordowa? nie da?em i skontrowa?em go Z?otem Indii, po którym Nock Downie cuci? go musieli Jaruzelski z Wa??s? i Kohlem.[/u]
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 3:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/05/20/gwozdz-do-trumny-elektromobilnosci/
GWÓ?D? DO TRUMNY ELEKTROMOBILNO?CI

Zgadzam si?, ?e Niemcy ZAPIERDZIELI, bo polscy fizycy 20 la temu wydali o?wiadczenie: NIGDY NIE B?DZIE SAMOCHODÓW NA PR?D, bo to jest ABSURD Techniczny, Ekologiczny i Finansowy. Pr?d i Wodór nie s? bowiem ?ród?ami Energii tylko jej NO?NIKAMI, czym Flick OTRU? USA jako fekaliami, które nazywa?y si? Kanadyjsko-Kalifornijskim Systemem Energetyki Wodorowej. Wi?kszego Zajoba Technicznego nie widzia?em,
Amerykanie musieli to ZJE??, ?eby nie je?? fekaliów polskich w postaci Systemu Kowalskiego. Flick by? HOLOKAUSTEM jako Górno?l?ski Komisarz Hitlera, który powo?a? Górno?l?ski Kapita? Ameryka?ski, bo kaza? polskim kapitalistom górno?l?skim obrzeza? si? i przyj?? paszporty ameryka?skie. Gdy z?apano Flicka w Essen: SK?D MASZ FLICKU TYLE PIENI?DZY, to wyzna? szczerze, ?e rabowa? w O?wi?cimiu ?ydów. Policmajster przemówi? mu do sumienia: OJ NIE ?ADNIE NIE ?ADNIE FLICKU. ID? ?YDZI DO GAZU, DZIECI BO?E, A TY ZABIERASZ IM BI?UTERI?, WALIZKI Z DOLARAMI TUDZIESZ AKCJE MERCEDESA. - A POMAGA CI W TYM NIECNYM PROCEDERZE TEN SUKINSYN PRESKOTT BUSH... Flicka ruszy?o sumienie, bo odpowiedzia? AUUUUU... i sp?aci? Cudownie Ocalone Dzieci Bo?e akcjami Mercedesa.
II akt Trucia USA rozegra? si? na Polsko-Niemieckiej Konferencji Ekologicznej w Jeleniej Górze w r. 1996, na której Kanclerz Kohl powo?a niemiecko-japo?skiego komisarza mojego silnika spalinowo-parowego VDTW. Nie mog?em sobie przypomnie?, SK?D znam tego Komisarza, i dopiero, gdy Sekretarz Paliw Kanclerz Merkal o?wiadczy?: PRAWDZIWI W?ADCY ROPY MIESZKAJ? W BERLINIE to przypomnia?em sobie, ?e pilnowa? mnie na Szpandale przed gówniarzami tureckimi.
Przyjecha?y do Berlin Japonki z kapita?em i wybra?y sobie na dyrektora Najprzystojniejszego Niemca. Ten Dyrektor rzuci? na kolana ameryka?ski przemys? samochodowy i ZHO?DOWA? rz?dz?cy ?wiatem Pierdzeniem Rokefelera kapita? ?ydoarabski pod pretekstem, ?e Ja i Kurwy Kalifornijskie Odbior? Ropie Naftowej Cen? Monopolow?, co jest bzdur?.
Fina? sprawy by? na Polsko-Niemiecko-Ameryka?skiej konferencji w gda?skim NAPTUNIE w r. 1999, na której Amerykanie za odst?pienie Niemców od produkcji Volkswagena-LUPO na moim VDTW, który KO?CZY? Pierdzenie Rokefelera, przyznali Niemcom koncesje na kapita? asekuracyjny w USA, o czym Niemcy marzyli od wieku. Niemiecki kapita? asekuracyjny zakwaterowano prowizorycznie w WTC, a poniewa? Bushowie von Auschwitz-Birkenau SKRYMINALIZOWALI ameryka?ski kapita? asekuracyjny – a jest to kapita? RZ?DZ?CY, bo ka?dy g?osuje na Swoje Pieni?dze – to Amerykanie zacz?li si? pcha? do NIEKRYMINALOISTÓW Drzwiami i Oknami, co grozi?o ZAWALENIEM USA, przed czym UCHRONI? je Bin-Laden. T? moj? wersj? POTWIERDZI?O wymuszone przeze mnie ?ledztwo Bundestagu, które mia?o by? opublikowane w kobiecym magazynie politycznym CICERO.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 3:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ttps://www.money.pl/gospodarka/szykuja-sie-wysiedlenia-w-kotlinie-klodzkiej-domy-moze-opuscic-nawet-25-tys-osob-6381645629224577a.html//

SZYKUJ? SI? WYSIEDLENIA W KOTLINIE K?ODZKIEJ. DOMY MO?E OPU?CI? NAWET 2,5 TYS. OSÓB.
Plany Wód Polskich mocno zaniepokoi?y mieszka?ców Dolnego ?l?ska. Instytucja chce w okolicach m.in. Starego Giera?towa, Radochów, Nagodzic i Nowej Bystrzycy wybudowa? 16 zbiorników przeciwpowodziowych. Mieszka?cy protestuj?.

Zaproponowany przeze mnie dla K?odzka System Antypowodziowy zosta? zrealizowany w Kuala Lumpur. Jest to metro SAMOCHODOWE, które w razie zagro?enia Powodziowego zmienia si? w kana? DESZCZOWY, co uchroni?o metropoli? od Kl?sk Powodzi.
Zamiast wi?c budowa? kilka ZAPÓR retencyjnych dla ochrony K?odzka przed powodziami, bardzo gwa?townymi w tym regionie, nale?y zbudowa? tam Metro Samochodowe dla DESZCZÓWKI, co jest uzale?nione od VDTW w Takiej lub Innej wersji, gdy? VDTW Umo?liwia budow? metr Samochodowych BEZ specjalnych urz?dze? wentylacyjnych – drogich i Niebezpiecznych.
Kurwy Kalifornijskie chcia?y rz?dzi? ?wiatem moim VDTW, ale zosta?y Oszalbierzone i Rozgromione przez Holokausta Busha-Juniora. Ten Holokaust – bo wnuk Dyrektora obozu pracy NIEWOLNICZEJ Auschwitz-Birkenau – po rozgromieniu Kurew Kalifornijskich PODTAR? SI? imperialn? doktryn? Teodora Roosevelta. TAK JAK GUAM BY? KLUCZEM DO AZJI, TAK MORZE PO?UDNIOWOCHI?SKIE ZAPEWNI USA W?ADZTWO ?WIATOWE a hrabia Kurowski powiedzia? jeszcze wi?cej...
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 3:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/05/20/gwozdz-do-trumny-elektromobilnosci/
GWÓ?D? DO TRUMNY ELEKTROMOBILNO?CI

Zgadzam si?, ?e Niemcy ZAPIERDZIELI, bo polscy fizycy 20 la temu wydali o?wiadczenie: NIGDY NIE B?DZIE SAMOCHODÓW NA PR?D, bo to jest ABSURD Techniczny, Ekologiczny i Finansowy. Pr?d i Wodór nie s? bowiem ?ród?ami Energii tylko jej NO?NIKAMI, czym Flick OTRU? USA jako fekaliami, które nazywa?y si? Kanadyjsko-Kalifornijskim Systemem Energetyki Wodorowej. Wi?kszego Zajoba Technicznego nie widzia?em,
Amerykanie musieli to ZJE??, ?eby nie je?? fekaliów polskich w postaci Systemu Kowalskiego. Flick by? HOLOKAUSTEM jako Górno?l?ski Komisarz Hitlera, który powo?a? Górno?l?ski Kapita? Ameryka?ski, bo kaza? polskim kapitalistom górno?l?skim obrzeza? si? i przyj?? paszporty ameryka?skie. Gdy z?apano Flicka w Essen: SK?D MASZ FLICKU TYLE PIENI?DZY, to wyzna? szczerze, ?e rabowa? w O?wi?cimiu ?ydów. Policmajster przemówi? mu do sumienia: OJ NIE ?ADNIE NIE ?ADNIE FLICKU. ID? ?YDZI DO GAZU, DZIECI BO?E, A TY ZABIERASZ IM BI?UTERI?, WALIZKI Z DOLARAMI TUDZIESZ AKCJE MERCEDESA. - A POMAGA CI W TYM NIECNYM PROCEDERZE TEN SUKINSYN PRESKOTT BUSH... Flicka ruszy?o sumienie, bo odpowiedzia? AUUUUU... i sp?aci? Cudownie Ocalone Dzieci Bo?e akcjami Mercedesa.
II akt Trucia USA rozegra? si? na Polsko-Niemieckiej Konferencji Ekologicznej w Jeleniej Górze w r. 1996, na której Kanclerz Kohl powo?a niemiecko-japo?skiego komisarza mojego silnika spalinowo-parowego VDTW. Nie mog?em sobie przypomnie?, SK?D znam tego Komisarza, i dopiero, gdy Sekretarz Paliw Kanclerz Merkal o?wiadczy?: PRAWDZIWI W?ADCY ROPY MIESZKAJ? W BERLINIE to przypomnia?em sobie, ?e pilnowa? mnie na Szpandale przed gówniarzami tureckimi.
Przyjecha?y do Berlin Japonki z kapita?em i wybra?y sobie na dyrektora Najprzystojniejszego Niemca. Ten Dyrektor rzuci? na kolana ameryka?ski przemys? samochodowy i ZHO?DOWA? rz?dz?cy ?wiatem Pierdzeniem Rokefelera kapita? ?ydoarabski pod pretekstem, ?e Ja i Kurwy Kalifornijskie Odbior? Ropie Naftowej Cen? Monopolow?, co jest bzdur?.
Fina? sprawy by? na Polsko-Niemiecko-Ameryka?skiej konferencji w gda?skim NAPTUNIE w r. 1999, na której Amerykanie za odst?pienie Niemców od produkcji Volkswagena-LUPO na moim VDTW, który KO?CZY? Pierdzenie Rokefelera, przyznali Niemcom koncesje na kapita? asekuracyjny w USA, o czym Niemcy marzyli od wieku. Niemiecki kapita? asekuracyjny zakwaterowano prowizorycznie w WTC, a poniewa? Bushowie von Auschwitz-Birkenau SKRYMINALIZOWALI ameryka?ski kapita? asekuracyjny – a jest to kapita? RZ?DZ?CY, bo ka?dy g?osuje na Swoje Pieni?dze – to Amerykanie zacz?li si? pcha? do NIEKRYMINALOISTÓW Drzwiami i Oknami, co grozi?o ZAWALENIEM USA, przed czym UCHRONI? je Bin-Laden. T? moj? wersj? POTWIERDZI?O wymuszone przeze mnie ?ledztwo Bundestagu, które mia?o by? opublikowane w kobiecym magazynie politycznym CICERO.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 4:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/3495-izrael-redukuje-holokaust-3-miliony-tylko

IZRAEL REDUKUJE „HOLOKAUST”: 3 MILIONY ZABITYCH czyli Sk?d si? wzi??y Holokaustyczna Anglia i Holokaustyczne USA ???

O?WI?CIM by? budowany Dla S?owian wed?ug doktryny z Wielkiej Wojny, ?e metalurgia Niemiecka musi by? przeniesiona na Górny ?l?sk i operowa? na Odrze Przemys?owej: Katowice-Szczecin-Kiruna. Górno?l?ski w?giel by? sp?awiany barkami do Szczecina, ?adowany na rudow?glowce, które wioz?y go do Szwecji, sk?d zabiera?y rud? dla szczeci?skiego WULKANA na stale okr?towe, której cz??? p?yn??a frachtem, powrotnym barek odrza?skich na Górny ?l?sk na stale gatunkowe, z których robiono w stoczniach nadodrza?skich PODZESPO?Y okr?towe, które dostarczano barkami do Szczecina, gdzie by?y SK?ADANE. To by? POKER, który bra? marynizm angielski, jak Kolej Bagdadzka z gie?d? owocow? w Budapeszcie i herbacian? w Wiedniu Kana? Sueski.
System Katowice-Szczecin-Kiruna okaza? si? jednak NIEKONKURENCYJNY wobec Kana?u Przemys?owego: Katowice-Elbl?g-Kiruna, wobec czego Hitlerowcy podj?li budow? O?WI?CIMIA na jurysdykcji Pracy Niewolniczej dla S?owian. W STU podobozach O?wi?cimia mieli u?mierca? Prac? Niewolnicz? 10 milionów S?owian rocznie sk?adaj?c cia?a w kopalniach na poziomach Do Zawalenia lub spasaj?c zw?oki SZCZURAMI, którymi ?ywili wi??niów, jak Japo?czycy w Chinach.
W trakcie budowy O?WI?CIMIA wyp?yn??a Metalurgia Holenderska, wobec której System O?wi?cimia te? okaza? si? NIEKONKURENCYJNY a kapita? holenderski S?ysze? Nie Chcia? o inwestowaniu w Górny ?l?sk – wobec czego pomys? u?miercania na Górnym ?l?sku 10 milionów S?owian rocznie Prac? Niewolnicz? Diabli Wzi?li., bo Metalurgi? Holendersk? trzeba by?o budowa? OD POCZ?TKU.
Gdy po DRUGIEJ kl?sce RAF-u i USAF z Fuftwaffe Anglosasi skapitulowali przed sperm? Holokaustyczn?, która odst?pi?a od Granicy Izraelsko-Niemieckiej na Missisipi na rzecz DOMINIUM izraelskiego w Anglii i USA, to Wehrmacht zacz?? egzekwowa? ANTIKOMUNISTICHBEFEHL. Wehrmacht KAZA? Eichmannowi i Wallenbergowi zabra? 400 tysi?cy ?ydów w?gierskich do USA, z których ?ydowskie Ju? USA kaza?o zamordowa? 59 tysi?cy komunistów, czego dokonano w drodze z W?gier do Szwecji w O?WI?CIMIU, czym POKRYTO pierwotny plan mordowania tam 10 milionów S?owian rocznie.
Niemcy i Szwajcarzy maj? IMIENNE listy Ofiar Holokaustu, którymi ci?gaj? Izrael Za Jaja. Np. W?adymir Putin ODZYSKA? kapita? sowiecki dzi?ki Polakom. Zg?osi?a si? do niego delegacja Polaków z USA z pro?b? o Uzupe?nienie IMIENNEJ listy 11,5 miliona Polaków zamordowanych przy Przemys?owej Produkcji Amerykanów, na co W?adymir W?adymirowicz odpowiedzia?: WED?UG NASZYCH DANYCH TO ZAMORDOWANO WÓWCZAS 15 MILIONÓW POLAKÓW, 20 MILIONÓW UKRAI?CÓW I STO MA?YCH NARODÓW ROSJI – wobec czego Grecy ODDALI kapita? sowiecki.
I jeszcze jedna bardzo wa?na rzecz. Anglosasi skontrowali DRUG? kl?sk? z Luftwaffe KAPITULACJ? przed Juden-SS, natomiast Polacy zwrócili si? do Murzynów z informacj?, ?e hitlerowska technika Pracy Niewolniczej dla S?owian zosta?a rozci?gni?ta na mocy tej Kapitulacji na Murzynów Ameryka?skich. Wobec tego Murzyni, którzy mieli dzi?ki polskiej awiacji kilkana?cie tysi?cy Przysposobionych Lotników, MUSZ? podj?? Wojn? Lotnicz? wed?ug polskiej doktryny lotniczej, bo anglosaska doktryna BRUTALNEJ SI?Y doprowadzi?a do wielkich strat i KL?SK.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38  Następny
Strona 35 z 38

Skocz do: