Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Technika ekologiczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 03, 2019 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/podroze/news/meja-atom-i-nadia-na-stra%c5%bcy-jasielskiego-parku-rarogi-rozpoczynaj%c4%85-prac%c4%99/ar-BBU92v0?li=BBr5MKa&ocid=UE12DHP#page=2
MEJA, ATOM I NADIA NA STRAŻY JASIELSKIEGO PARKU! RAROGI ROZPOCZYNAJĄ PRACĘ

Nareszcie coś z GŁOWĄ. W Jaśle do obrony parku przed gawronami zatrudniono stepowe RAROGI. Ponieważ gołębie i gawrony OPASKUDZAŁY architekturę to Napoleon kazał zdobić ją wizerunkami ORŁÓW – skąd Empir.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrozumiałem, że odbyło się w mojej sprawie posiedzenie Międzynarodowej Komisji Badawczej Inwestycji Ekologicznych ONZ ze Stowarzyszeniem Biznesu Ekologicznego z rutynowym spotkaniem Rządowego FBI z Eko-bankiem, z udziałem Centralnego Banku i ONZ tym razem Bez Sekretarza Generalnego. Wysokie Gremia orzekły, że uiszczenie przeze mnie opłaty Administracyjnej jest NIEODZOWNE. Płatności zostaną dokonane przez Bank Atlantycki stosownie z żądanymi Dokumentami.
Ale jakich GWARANCJI żąda ode mnie Eco-Bank ??? Moja sprawa została załatwiona przez ONZ, FBI i Interpol a czek został Wystawiony na moje nazwisko i adres, czyli że Bank Ekologiczny nie ma tu nic do szukania. MÓJ fundusz Nawodnienia Sahary został zniszczony przeze mnie ZASTĄPIENIEM Włoskiego Skraplacza Pustynnej Mgły Nocnej z lustra fotoelektrycznego Siemensa: w nocy WODA a w dzień PRĄD, indyjskim reaktorem TOROWYM dla odsalania wody morskiej.
Jeśli EKO-Bank zechce mnie rekomendować u TERRORYSTÓW EKOLOGICZNYCH, którzy po Ekologii nie mają pojęcia, to znaczy, że chce Rządzić ONZ-em. Ja mam najpoczytniejszą i najdroższą witrynę internetową w USA: https://www.wandaluzja.pl// na której jest strona Ekologiczna, która jest CYWILIZACJĄ EKOLOGICZNĄ, więc nie pozwolę, aby głupki i KORUPTANCI ekologiczni Przedrzeźniali mnie. Nie płacą mi, bo Niemcy wpisali mnie na listę Oszustów Światowych, co było przedmiotem śledztwa FBI, Interpolu i ONZ.
Na przyszłe konferencje w mojej sprawie proszę nie zapraszać Banku Ekologicznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 09, 2019 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/03/08/tragiczna-alternatywa-dla-polski-albo-inwestujemy-w-drogie-e-auta-albo-zaplacimy-130-mld-zl/
TRAGICZNA ALTERNATYWA DLA POLSKI: ALBO INWESTUJEMY W DROGIE E-AUTA, ALBO ZAPŁACIMY 130 MLD ZŁ

Kilkanaście lat temu polscy fizycy wydali oświadczenie: NIGDY NIE BĘDZIE SAMOCHODÓW NA PRĄD, gdyż to jest ABSURD Techniczny, Finansowy i Ekologiczny. Potem zorganizowano polsko-niemiecko-amerykańską konferencję w Gdańskim NEPYTUNIE na Najwyższym Szczeblu, na którym Niemcy – za wycofanie się z produkcji Volkswagena-LUPO na moim VDTW otrzymali koncesję ma kapitał Asekuracyjny w USA, o czym marzyli od wieku.
Niemiecki firmy asekuracyjne zostały zakwaterowane prowizorycznie w WTC. Ponieważ amerykański kapitał asekuracyjny został Skryminalizowany przez familię Buschów-Sherffów-Bushów z Krakowa to Amerykanie zaczęli się do Niemców w WTC pchać Drzwiami i Oknami, bo przyjechali NIEKRYMINALIŚCI. To ZAGROZIŁO USA więc Prezydent Bush-Junior zaczął krzyczeć BIN LADENIE RATÓJ USA.
Ten wyznaczył do Ratowania USA Zarkawiego, który po wykonaniu tego zadania został przez Bin Ladena ZAMORDOWANY, jak to wykazało wymuszone przeze mnie Śledztwo Bundestagu, które miało być opublikowane w kobiecym magazyn polityczny CICERO, czemu zapobiegła bardzo brutalna interwencja Policji. Interwencja ta była nawet Brutalniejsza od Napadu na redakcję Der Spiegel, który drukował Niezależne Śledztwo w sprawie Mordu w Poecking pod Monachium.
Przez 40 lat szukano Porucznika Schroedera, który zamordował Pułkownika Abwehry i jego gospodynię, gdy ochroniarz i archiwista oraz sekretarka zostali zgnojeni sądowo przez Franza Josefa Straussa – aż ja powiedziałem, że Porucznik Schroeder to nie pseudonim, ale nazwisko Kanclerza FFN. Pułkownik trzymał Skarb Wehrmachtu na tajnych kontach szwajcarskich.
Afera z autami elektrycznymi jest TAKA SAMA jak z Volkswagenem-LUPO. Elektryki NIE ZGAROŻĄ USA a VW-Lupo by je wziął Do Kieszeni. Wszystko byłoby O'Key, gdybym ja zgodził się na zreformowanie 200 towarzystw lotniczych na CZTERY, ale się nie zgodziłem więc USA wystawiły przeciw mnie 40 Zajobów i zniszczyły Doktryny Imperialne USA.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://911justicehalifax.wordpress.com/2012/09/16/wtc-9-11-biggest-gold-heist-in-history/
Please continue to scroll down for multiple articles on this topic.
9-11 WTC Biggest Gold Heist in History: $300 Billion in Bars
Uploaded by GalaxyGarden on Sep 26, 2008
Loose Change documents the true purpose of the “False Flag” 9-11 attack on America, perhaps the greatest treasonous crime in modern history. Turns out is was also likely the biggest gold heist in history… crimes which are all quite familiar to the Bush Crime/CIA Family. Including bank & S&L bailout scams…

Artykuł mógł zostać napisany dla ODWRÓCENIA UWGAI, że Powodem WTC była polsko-niemiecko-amerykańska konferencja w gdańskim NEPTUNIE 30 XI 1999 na Najwyższym Szczeblu, na której uzgodniono, że za wycofanie się Niemców z produkcji Volkswagena-LUPO Amerykanie przyznają koncesje dla niemieckich towarzystw asekuracyjnych, o czym Niemcy marzyli od wieku. VW-Lupo na moim VDTW likwidował bowiem SMOG Londyński i Kalifornijski, a USA Bez Smogów ŻYĆ NIE MOGĄ, bo to podstawa kapitału żydoarabskiego.
Jeśli ktoś nie wierzy to ów Największy w Historii Rabunek Złota w WTC jest pryszczem na Dupie wobec Złota Indii: JEST JEDNO PRAWO DLA KAŻDEGO, W SING-SINGU ZNANE W KAŻDEJ CELI, GDY NIE ZASTRZELISZ DZIŚ DZONEGO TO JUTRO DZONY CIĘ ZASTRZELI...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZAMKI W POLSCE – Zabytkowe warownie, współcześni rycerze, tajemnicze legendy, P.H.W. FENIX, C Dom Wydawniczy PWN, Redaktor prowadzący Katarzyna Kucharczuk, Tekst Jerzy Smoczyński, Wydanie drugie, dodruk.

Albumik kupiłem w DEDALUSIE na Wyprzedaży, bo do czego innego się nie nadaje. Niemcy reklamują się turystycznie jako Kraj 10 Tysięcy Zamków, które są GNOJEM Historiograficznym. Niemiecka historiografia HITLEROWSKA postanowiła uruchomić też kapitałowo Turyzm Polski, gdyż Niemcy pozostawili na Wschodzie nie lada kapitał architektoniczny i turystyczny, który pretenduje do Niemieckiego Dziedzictwa Kulturowego Polski jako kraju Tysiąca Zamków – skąd takie Gówno jak tytułowe ZAMKI W POLSCE.
ATUTAMI turyzmu są Rzym, Piramidy, Jerozolima, Paryż, Londyn. Ikoną turystyczną Anglii jest zainspirowany Ratuszem toruńskim londyński Parlament czy zbudowane przez Chejrona z Płocka STONEHENGE, a Rosji KREML, zaś Francji zbudowany przez Innachosa z Wrocławia w Wojnie Bogów Mont-Saint-Michel na emporium żelaza śląskiego. MSM został OSZPECONY renowacją neogotycka, co ponownie chciał zrobić Prezydent Mitterrand, który uważał się za Wielkiego Planistę i Architekta, ale mu Nie Pozwoliłem.
Ja wprowadziłem do tej konkurencji STAMBUŁ jako Żydowski Stalingrad i Troję na Złotym Rogu z Hagia Sophia jako mauzoleum Eurydyki w postaci nieukończonej kopii CZWOROKONCHU z Borodzieja-Wenedy-Bydgoszczy.
Manifestacją judaizmu jest trykanie w Ścianą Płaczu, aż ja wytłumaczyłem Biednym na Umyśle Żydom od TRYKANIA, że to NIE Świątynia Salomona, ale Pretorium Rzymskie, skąd ogłaszano Wyroki SUROWYCH sądów rzymskich więc PŁAKANO. Wytłumaczyłem też Włochom, że Rzymu zniszczyli żadni Wandale czy LECHICI tylko lancknechty Lutra. Wcześniej Pałacem Papieskim było Forum Romanum a potem Biskup Rzymu musiał się budować na Watykanie.
Niemcy chcieli do tej konkurencji wprowadzić Zamki Jurajskie – że niby Kazimierz Wielki nie budował Kremla tylko Zamki JURAJSKIE - w intencji czego jest tytułowa Książka. Po kupieniu jej poszedłem do sklepu spożywczego Nad Fosą, gdzie Po Po Pierwszy w Życiu przestraszyłem się DROŻYZNĄ. Korwin Mikke mówił: Kaczyński to Noga Ekonomiczna i Finansowa a Morawiecki to HOLARY MINC. I ta Noga Ekonomiczna i Finansowa, która chce ZGNOIĆ Polaków, kopnęła mnie: STAĆ NAS NA ODBUDOWĘ ZAMKÓW KAZIMIERZOWSKICH W JURZE – co uzupełniłem: ZA NIEMIECKIE PIENIĄDZE...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pompeo o Trumpie: BÓG ZESŁAŁ GO, ABY URATOWAŁ ŻYDÓW

Jeśli tak to TYSIĄC ataków ogierków żydowskich na Wandaluzję nie powiodło się. Trumpf – jako Drugi Mojżesz – poprowadzi żydów pod Żydowski Stalingrad czyli Troję na Złotym Rogu, dziś Stambuł. Jak mawiał mój profesor Historii Starożytnej to Turcy zdali sobie dużo trudu, aby zmienić Rzymską nazwę Konstantynopola na Grecką.
Jest sztampowe pytanie żydologiczne: DLACZEGO, gdy poskrobie się Żyda to wyjdzie BENIAMIN? Na to odpowiada Żydowski Stalingrad: BO POD STALINGRADEM BENIAMINITÓW NIE BYŁO, gdyż pilnowali Złota Egiptu. Największa w historii Orda Habirska przez 30 lat prowadziła na Bliskim Wschodzie wojnę Hybrydową, polegającą na Rekwirowaniu Kobiet: Niedziewice mordowano a Dziewice wcielano do haremów żydowskich, co wywoływało Wojny Domowe o Kobiety.
Ten proceder trwał do Żydowskiego Stalingradu, a ponieważ Troja na Złotym Rogu była potężnie ufortyfikowana to oblężenie jej trwało 10 lat – aż przypłynęli Ariowie i Słowianie, przed którymi Hebirowie schowali się w Obozie, choć Mojżesz zaklinał ich, że to Śmierć Pewna. - Tak się stało, bo Ariowie i Słowianie obóz zdobyli i Największych WROGÓW Niedziewic wymordowali, że został tylko ród Beniamina.
Według śledztwa króla Stanisława Augusta Poniatowskiego to Żydzi są nam WINNI 589.015,00 ton złota/(1720ton/pociąg) = 342 pociągi. Ja o tej spraw rozmawiałem z Doktorem Szwagrzykiem, który mówił, że WŁACZENIĘ DO ŚLEDZTWA WIERZYTELNOŚCI MIAST W BANKACH ŻYDOWSKICH, które dawały Większy procent przez wywiezienia kapitału do Niemiec, ZAPROTESTOWALI protektorzy dysydentów: Rosja i Prusy. Dane miały się znajdować w Skomasowanym Archiwum Skarbowym, które spalili ZŁOŚLLIWIE Niemcy. Aby Ukoić jego BÓŁ powiedziałem mu, że dane w tej sprawie MUSZĄ znajdować się w Tajnym Archiwum Watykańskim, wobec czego ja ŻAŁATWIĘ mu wejście do niego – co go Zainteresowało. To awansuje Żydów na Czwartego Zaborcę.
Tu chciałbym przypomnieć, że z powodu zlikwidowania przez Donalda Tuska Armii Polskiej i sprzedania mego Aerobusa (Nowej Techniki Lotniczej) mafii sycylijskiej powstał Plan granicy izraelsko-niemieckiej na Wiśle, która miała być zrealizowana 70 dywizjami rosyjskimi z użyciem taktycznych bomb atomowych na Warszawę, Toruń i Gdańsk, oraz 40 dywizjami Bundeswehry na HELIKOPTERACH, a MÓJ Aerobus bierze STU komandosów lub marinersów z oporządzeniem a Helikopter do 7. Otóż Kaczyńscy SKONTROWALI Plan 2008 płacąc USA i Izraelowi po 750 tysięcy ton złota ze skarbca Włastów w Modlinie, co ujawniła Izba Lordów.
Chińczycy, Japończycy, Brazylijczycy i Rosjanie produkują Aerobusa na Prawie Wojennym a tylko Południowokoreańczycy PRODUKOWALI na Prawie Handlowym, co dawało im całą awiację światową. Przypominam, że Saddam Husajn zlecił Swissairowi reformę bliskowschodniego rynku lotniczego – najlepszego na świecie – na moim Aerobusie wykładając na to sto miliardów USD. Swissair zamówił Aerobusa u Pięknej Julii, która zleciła to ANTONOWOWI w Dniepropietrowsku, który zrobił z tego Majstersztik. Holokaust Bush-Junior skontrował to SKATOWANIEM mego pełnomocnika w NASA, co Złamało doktrynę imperialną Teodora Roosevelta, co powtórzyły Siostry Avarado z doktryną Monroe'go zamawiając Aerobusa u KAMAZA.
Jeśli teraz MOJŻESZ-Trumpf uderzy na Żydowski Stalingrad to Erdogan Bez Aerobusów nie da rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Maj 03, 2019 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AK, SZEFOWI VOLKSWAGENA GROZI 10 LAT WIĘZIENIA, Fakt, 23 IV 2019, s. 23.

Kurwy Kalifornijskie chciały rządzić światem moim VDTW. Zawarły więc umowę z Holokaustem-Bushem przeciw Goremu, że Holokaust Zniesie Przywileje Ekologiczne Kalifornii, co SKAZYWAŁO Kalifornię na VDTW. Holokaust zniósł faktycznie Przywileje Ekologiczne Kalifornii, ale wprowadził ZERO EMISYJNOŚCI, co wyeliminowało VDTW palący 25% w mieście i 20% na Autostradach Otta i Diesla. To otworzyło drogę dla Volkswagena SZALBIERZA, który ROZGROMIŁ Kurwy Kalifornijskie. To można porównać do wystąpienia Stalina po STALINGRADZIE; SMERT NEMECKIM ZACHWATYCZAM... - Rokefeler mógł więc dalej Pierdzieć i Łykać Złoto Indyjskie.
VW-Szalbierz jest reaktywacją Katalika. W latach 90. stwierdzono, że tam, gdzie jeżdżą Kataliki TRAWA NIE ROŚNIE, a tam gdzie Otta i Disle ROŚNIE. Wyjaśniono to ONKOLOGICZNIE więc Katalików ZAKAZANO. Szef VW Martin Wintercorn reaktywował jednak Katalika jako VW-Szalbierza na Pohybel Kurwom Kalifornijskim, gdyż tak jak KATALIK nie emitował spalin, ale TRUŁ BARDZIEJ i to Rakotwórczo. Po UJAWNIENIU tego VW musiał zapłacić wielkie odszkodowania, ale TYLKO AMERYKANOM.
Na miejsce VW-Szalbierza weszły japońskie Hybrydy i Elektryki, choć polscy fizycy oświadczyli: NIEGDY NIE BĘDZIE SAMOCHODÓW NA PRĄD, bo to jest ABSURD Techniczny, Ekologiczny i Finansowy. Wodór czy Prąd nie są ŹRÓDŁAMI Energii, ale jej NOŚNIKAMI. Po uznaniu się Cesarza Japonii za Syna Abrahama Japończycy zakrzyknęli Jak Stalin: SMERT DLA VDTW...
Przy tej sprawie chciałbym zwrócić uwagę na dziwną rzecz. Wkrótce potem, jak wróciłem z RFN do Wrocławia w Wiedniu podpisano Europejską Konwencję Transportu Ekologicznego na Austriackim Silniku SUPEREKOLOGICZNYM (ASSE), w Obecności Ministrów Transportu USA, Kanady, ZSRS i Japonii. Ja OPROTESTOWAŁEM ten ASSE jako moją własność intelektualną, skaperowaną na Politechnice Wrocławskiej z podaniem kaprów, godząc się jednak na Uznanie patentu austriackiego za Uznanie mych praw Autorskich według prawa niemieckiego i SPŁACENIE aktywistów Turbinki Kowalskiego, z podstawą jeden średniolitrażowy samochód z ASSE na Aktywistę.
EKTE Upadła z powodu POBICIA we Wrocławiu konsula austriackiego z okrzykami TU JEST POLSKA, o co w Wiedniu oskarżono polskich nacjonalistów, a następczyni Konsula zachowywała się tak, Jakbym to ja nasłał bojówkarzy. Jako komisarz ASSE wystąpił Jorg Haider, którego w Brukseli zaatakowano wściekle jako ANTYSEMITĘ, ale JH wcale Nie Egzekwował Światowo ASSE tylko powiedział Samochodziarzom i Chłopom austriackim: GŁOSUJCIE NA MNIE, BO JA WAM DAM TANIE PALIWO I ZBYT NA RZEPAK, po czym kazał zrobić ASSE NA OLEJ RZEPAKOWY – dzięki czemu Austriacy mieli Najtańszą i Niesmrodliwą Cywilizację Automobilową.
Ponoć po Nieprzypadkowej śmierci Haidera ten Raj Automobilowy się SKOŃCZYŁ, bo Austria wróciła do Pierdziela Rokefelera. Dla mnie Haider WYKAZAŁ, że cesarz Wilhelm II i Adolf Hitler mogli wygrać wojny na silniku Panna Mercedes. - Ropa WENEZUELSKA, jako surowiec Strategiczny, musi mieć cenę monopolową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=N0TS5dVZBXg//

Ad. 3:.Rubaszny Rubens.
https://www.youtube.com/watch?v=4wzWg_6e3Ws
Zamek w Lidzbarku Warmińskim jest tak Ważny, gdyż został zachowany w ORYGINALE i mógł być budowany przez szkołę Imperialnego Wawelu Egipskiego kultury pucharów dzwonowatych. Wawel Egipski został zburzony w związku z przeniesieniem przez Leska Złotnika Sejmu z Góry Narad na Cytadeli poznańskiej na Wawel, gdzie zbudowano w tym celu Austriackie Kuchnie Szpitalne. Nie wykluczone jednak, że Sejm przeniesiono an GARGAMELL ???

https://fotopolska.eu/zdjecia/m44538,Wroclaw.html?zakres=1&podzakres=1&zdjeciaOd=1050&zdjeciaDo=1674&f=117822-foto//
Bardzo Panu dziękuję za prospekt ikonograficzny WROCŁAWIA. Nie przyszło mi do głowy, że to mógł być grób PANA, syna Dropi, ale wg planu odkopanych wówczas fundamentów to Zgadzałoby się ??? Ładny aneks do Władcy Pierścieni Tolkiena. Wrocław SCHEDLA to miedzioryt z roku 1242 a 1562 to rysunek Mikołaja Kopernika z wieży Farnej w 1525 r, ODTAJNIONY w związku z budową bastionów Włoskich. Na rysunku jest Opactwo na Ołbinie, rozebrane przez niemiecki patrycjat jako Polska Ściana Płaczu w r. 1629.

http://rudaweb.pl/index.php/2019/04/22/najstarsza-basn-metalurgow/
MAREK pisze, że na bułgarskim wybrzeżu morskim znaleziono amforę, która ważyła 150 kg. W środku była ruda cyny z ANADALZUZJI o wieku PONAD 7 TYSIECY LAT. To jest poprawne, gdyż brąz wytapiano początkowo z rudy cyny, ale amfora mogła być przewieziona STAKIEM dopiero po przekopaniu przez Kara-k'ORFEUSZA Bosforu ok r. 4800 pne.

http://rudaweb.pl/index.php/2019/04/08/dna-hunow-i-medos/
Badania grobów awarskich na Węgrzech wykazały Śladowe domieszki mongolskie, jakby Awarowie nie żenili się z Turczynkami ??? Według polskiej historiografii Hunowie byli TURKAMI. Lech Bratobójca, co nie było prawdą, wypędził z Mongolii Hunów, którzy jako Biali Hunowie udali się do Afganistanu i Indii, a w Mongolii mogli pozostać tylko ci Hunowie, którzy zadeklarowali się jako TURCY.

https://www.youtube.com/watch?v=E5hUNlV2Lc0
Wywiad z Anonimowym autorem książki TYSIĄC LAT PODŁOŚCI jest Wyciszony, że nie można zrozumieć, co on mówi. Kidyś zaprosił mnie stary działacz ludowy, który wyraził się, że HISTORIA POLSKI SKOŃCZYŁA SIĘ W ROKU 966. Poprawiłem go, że ZACZĘŁĄ, na co ten powtórzył z naciskiem, że SKOŃCZYŁA, bo przyszli Albigensi i Katarzy i SPALILI ARCHIWA, żeby z nas zrobić Niewolników. - DZIWNA SPRAWA...
Jedynym miejscem, gdzie to się Nie Udało był Śląsk. Było to z tej racji, że istniał Sejm Śląski, który był instytucją NADFEUDALNĄ. We Wrocławiu był zamek Królewski na Wzgórzu Polskim, zamek Książęcy na Uniwersytecie i zamek Biskupi na Ostrowie Tumskim. Gdy Rada miejska skonfiskowała Henrykowi IV Probusowi zamki Za Długi to wprowadził się on Prawem Kaduka do Złotego Biskupa Wrocławskiego ZAŻYWAJĄC jego bogatego skarbca (J. Prawdzic-Tell, Obrona Wyspy Książęcej przed halabardnikami, Gazeta Robotnicza, 22 XII 1994, s. 7).
Sejm Śląski urzędował na Wzgórzu Polskim i nie podlegał księciu wrocławskiemu, z której to racji Archiwum Śląskie nie mogło być zniszczone ani przez Księcia, ani przez Biskupa. W XIX wieku zbudowano wielki gmach Sejmu Śląskiego przy ul. Piłsudskiego, gdzie przeniesiono Archiwum, z którego CYKANO a to 3-tomowe Baśnie o Liczyrzepie Pretoriusa, a to Baśnie Braci Grimm w Jeleniej Górze.
Gdy w XX wieku Niemcy zorientowali się, że mają Skarb Archiwalny na miarę Tajnego Archiwum Watykańskiego to zbudowali specjalny SKARBIEC dla Archiwum Śląskiego, którego Bierut nie pozwolił Armii Czerwonej wywieść do Leningradu jako łupu wojennego. Tego Skarbca pilnowało UB, nie wpuszczając tam archiwistów Uniwersytetu Wrocławskiego – skąd poszła Fama, że Lechiada to FEKALIA NIEMIECKIE I RZYGOWINY UBECKIE.
Sprawę załatwiono przy Okrągłym Stole, gdzie Zlikwidowano Polskę dzieląc jej kapitał, co ujawnili Amerykanie: 70% dla Niemców, 25% dla Żydów i 5% dla Polaków czyli Kościoła Polskiego. W ramach tego Podziału oddano Archiwum Śląskie Niemcom jako NIEMIECKIE, co zrealizował Stary Kiejkut Leszek Miller, który podczas Powodzi Tysiąclecia wywiózł je metrem fortecznym do Niemiec. Powódź Tysiąclecia została zafundowana przy pomocy Czechówe, którzy SPUŚCILI na Niemiecką Komendę zbiorniki retencyjne w Jesionikach Śląskich a Stary Kiejkut nie dopuśćił do uruchomienia holenderskiego systemy Antypowodziowego.

Podczas komentowania Pana Rubensa natknąłem się na tag JEROZOLIMA – Skarby Król Salomona, którego potem nie mogłem odnaleźć. Było tam BĄKNIĘCIE, że Pod PAŁACEM Salomona i pod Świątynią Salomona są Ogromne Podziemia, które nazywa się Kamieniołomami Podziemnymi, w których szuka się skarbów Króla Salomona.
Skarb Salomona był skutkiem ożenku z córką faraona Siemona, który zdobył Petrę i uwolnił Salomona od dyktatu gwardii filistyńskiej czyli Judajczyków. Po upadku XXI dynastii egipskiej Salomon sprzedał metalurgię aryjską za Cały Skarbiec Asyryjski, który przewiozła flota Królowej Saby.
Połowę skarbca asyryjskiego złożono w CYSTERNIE czyli Kamieniołomach Poziemnych PAŁACU Salomona na Wzgórzu Świątynnym a Połowę w cysternie pod Świątynią Salomona na górze MORIA. Cysterny te, napełniane w porze Deszczowej, gdy NIL LECIAŁ Z NIEBA, nawadniały potem OGRODY, które ciągnęły się aż do Herodionu. Jerozolima była otoczona 3 pierścieniami murów obronnych i liczyła MILION mieszkańców.
Ok. r. 800 p.n.e. skarbiec z Cysterny pod Pałacem Królewskim został przeniesiono do Cysterny pod Świątynią Salomona, w jaki to sposób powstał Skarb Świątyni, z której to racji faraon Szyszank, który wrócił z Jerozolimy w Arce Przymierza czyli lektyce Salomona, nie znalazł go. Tego skarbu szukał Indiano Jones, który strawił miliony ojca za grunt podmiejski, więc gdyby zamiast wygadywać w Oświęcimiu bzdury o Rozstrzeliwaniu Antysemitów przyjechał do Wrocławia to byśmy mu powiedzieli, że Skarb Świątyni ODZYSKALI Asyryjczycy. Skończył w knajpie pod Jerozolimą opowiadając Amerykanom o Skarbie Świątyni, który miał Tuż Tuż, a ci stawiali mu drinka lub piwo. [/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 1:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/
184. PISKORZ said - 2019-05-04 (Sobota) @ 19:23:27
Z beczki innej..Były szef wywiadu RFN Gehlen w latach „60 powiedział ,że wielce prawdopodobne..Bormann pracował dla Rosji. Od połowy 1942 to on praktycznie rządził III Rzeszą…nie Hitler! Bormann brał udział w Wojnie Domowej w Rosji po stronie alianckiej i ..został wzięty do niewoli w 1919…i był trzymany w okolicach …OSTASZKOWA /SIC!!/. Los wziętych do niewoli był różny..nie znam szczegółów..Ale jedno jest pewne..Bormann wrócił do Niemiec..A resztę to możemy sobie dopowiedzieć.!! Znamienne jest, że jego zwłok nigdy nie znaleziono..Zresztą nie x czytałem, że w czasie wojny w najbliższym kręgu Adolfa był kret. To ponoć za jego sprawą…taki był rezultat bitwy na Łuku Kurskim a nie inny!
*****
To dziwne, bo Praktykujący Katolik Otto Skorzeny zeznał na Łożu Śmierci przed hiszpańskimi hierarchami katolickimi i bonzami Falangi, że to NIE ON zamordował Tesle i Kennedych, ale George Busch-Sherff-Bush, asystent Tesli z Krakowa i późniejszy Prezydent USA oraz Generał Abwehry na usługach USA Gehlen,
Na Dowód wręczył Przytomnym pudełko ze zdjęciami nowojorskich miliarderów hitlerowskich, których obsługiwał fotograficznie. Na publikowanym i opisanym przez niego zdjęciu Grupowym, które zatytułowałem Rodzina Flicka: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski// Gehlen jest na I planie z przyklejonym nosem a z lewej Martin Bormann "po kilku operacjach odmładzających".
Policja polityczna ukradła mi wszystkie zdjęcia Jowana Prawdzica, gdyż były KARYKATURAMI na modłę generała Gehlena.
Jeden Szlezier mówił mi, że Martin Bormann był młodszym bratem Nadrabina ZSRS Łazara Kaganowicza. Kaganowicze z Donbasu kierowali Wydziałem Bojowym LASALOWSKIEGO Powszechnego Związku Robotników Żydowskich Polski i Rosji BUND, którego Komitet Centralny był w Wilnie. Z tej racji musieli mieć Reprezentanta w Białej Rosji. W takim razie Bormann dostałby się do niewoli pod Orłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/05/01/wolne-tematy-22-2019/
110. Głos Prawdy said - 2019-05-03 (Piątek) @ 16:28:35
Koszmar dla Polaków: „Rosja otworzy bazę wojskową w Polsce zamiast USA” (wideo)
Z powodu konfliktu wewnętrznego Rosja, przy poparciu Izraela, zaatakuje Polskę, Ukraina spróbuje wybrać część ziem polskich na chytre, a USA nie wezmą udziału w tej wojnie. Taki scenariusz konfliktu został opublikowany w polskiej prasie i wywołał wrzenie.
http://webnovosti.info/новости/кошмар-для-поляков-россия-откроет-военную-базу-в-польше-вместо-сша/
******
Plan ROK 2008 przewidywał granicą izraelsko-niemiecką na Wiśle, co ujawniła Izba Lordów: http://wandaluzja.pl/index.php – skan// Amerykanie ujawnili zaś, że przy Okrągłym Stole podzielono Polskę KAPITAŁOWO: Niemcy 70%, Żydzi 25% i Kościół Polski 5%. Ponieważ dla US Navy była potrzebna baza okrętów podwodnych w Gdyni na mapie 2008 US Navy miało interweniować na rzecz Polski między Odrą a Wisła i Bałtykiem a Notecią, co POWTÓRZYŁ mi mój bratanek.
Ja ogłosiłem zaraz, że Podstawą Planu 2008 – 70 dywizji rosyjskich z prewencyjnym atakiem taktycznej broni ATOMOWEJ nad Dolną Wisłą oraz Interwencji 40 dywizji Budndeswehry na HELIKOPTERACH – był konsensus: Skarbiec Włastów w MODLINIE Rosji a Skarbiec Hitlera w WAŁBRZYCHU Niemcom. Ponieważ według mapy Izby Lordów to Atutem Bundeswehry były HELIKOPTERY to Zwróciłem Uwagę, że helikopter bierze SEKCJĘ czyli 6 komandosów lub marinersów, wobec czego Plan jest ABSURDEM. Jednak mój Aerobus w wersji chińskiej bierze STU z oporządzeniem, a teoretycznie możliwa jest wersji DWUSTU- lub TYSIĄCOSOBOWA, gdy helikoptera powiększyć się nie da. SKĄD więc Hitlerynka miała wziąć taka ilość Aerobusów – z Chin czy Brazylii ???
Plan 2008 został ROZBITY przez Kaczyńskich, którzy dali dla USA i Izraela po 750 tysięcy ton złota ze skarbca Włastów w Modlinie, co zniweczyło RÓWNORZĘDNOŚĆ skarbu Włastów ze skarbem Hitlera w Wałbrzychu. Po oskubaniu przez Niemców skarbu Włastów pozostało tam 2,25 miliona ton złota wobec 2,41 miliona ton u Hitlera, ale po odjęciu w Modlinie 1,5 miliona ton Włastom pozostaje 725 tysięcy ton złota...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 4:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/05/17/wolne-tematy-25-2019/

12. Wieloimienny said - 2019-05-17 (Piątek) @ 17:37:22
Nawet w Falandze i Xportalu ujawnił się kret:
Napisał:
„Nie uważam cywilizacji łacińskiej za najlepszą na świecie” , „jestem za zniesieniem własności indywidualnej”
Iście weishauptowsko – marksistowskie brednie!
„cywilizacja łacińska stała się źródłem dosłownie wszystkich patologicznych trendów toczących dzisiejszy świat, z tym najgorszym z nich – czyli liberalizmem – na czele.”
Cywilizacja łacińska? A nie czasem żydole??? Nie z talmudu i masonerii wypełz liberalizm i patologiczne trendy???!!!
https://www.salon24.pl/u/ronald-lasecki/876939,dlaczego-nie-jestem-prawicowcem
I tutaj ekologiczno – masońskie wymysły i ataki na Kaję Godek: (patrzcie jeszcze komentarze, podejrzewam, że Xczytelnik to właśnie R. Lasecki)
http://xportal.pl/?p=34618#comment-60616
Wystarczy napisać, że nie popiera się korwinizmu i lubi Rosję, a już wielu daje się nabrać cwaniakowi, który gdzieś bokiem przemyca gnozę i słowa na żydów i NWO nie powie. Taki jest Ronald Lasecki!

Nie ma cywilizacji EKOLOGICZNEJ choć można mówić o cywilizacji Technicznej. Gdy cesarz Franciszek Józef POWIERZAŁ krakowski patent Łukasiewicza SZKOTOWI Rockefellerowi to Nie Wiedział, że to nowa cywilizacja Techniczna, która będzie Rządzić Światem SAMOCHODEM, którym Rządzi kapitałem petrochemicznym, bo na Samochodzie Rokefeler zarabia WIĘCEJ od Forda. Ten system uratował świat przed przkupniem Wiśniarkiem-Bismarkiem, bo Niemcy nie miały ropy naftowej, ale mogły WYGRAĆ obie wojny światowe silnikiem Panny Mercedes, który Rokefeler WYKUPIŁ na Salonie Samochodowym PARYŻ 1901.
Chciał też wykupić mój VDTW mordując mego kuzyna z konkubiną rękami Andrzeja Jaroszewicza, kulomiota Komara i znanego rajdowca włoskiego, za którym to mordem stał generał Spych-Spychalski, ale ja się zamordować nie dałem i skontrowałem go Złotem Indii, po którym Nock Downie cucić go musieli Jaruzelski z Wałęsą i Kohlem.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 3:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/05/20/gwozdz-do-trumny-elektromobilnosci/
GWÓŹDŹ DO TRUMNY ELEKTROMOBILNOŚCI

Zgadzam się, że Niemcy ZAPIERDZIELI, bo polscy fizycy 20 la temu wydali oświadczenie: NIGDY NIE BĘDZIE SAMOCHODÓW NA PRĄD, bo to jest ABSURD Techniczny, Ekologiczny i Finansowy. Prąd i Wodór nie są bowiem Źródłami Energii tylko jej NOŚNIKAMI, czym Flick OTRUŁ USA jako fekaliami, które nazywały się Kanadyjsko-Kalifornijskim Systemem Energetyki Wodorowej. Większego Zajoba Technicznego nie widziałem,
Amerykanie musieli to ZJEŚĆ, żeby nie jeść fekaliów polskich w postaci Systemu Kowalskiego. Flick był HOLOKAUSTEM jako Górnośląski Komisarz Hitlera, który powołał Górnośląski Kapitał Amerykański, bo kazał polskim kapitalistom górnośląskim obrzezać się i przyjąć paszporty amerykańskie. Gdy złapano Flicka w Essen: SKĄD MASZ FLICKU TYLE PIENIĘDZY, to wyznał szczerze, że rabował w Oświęcimiu Żydów. Policmajster przemówił mu do sumienia: OJ NIE ŁADNIE NIE ŁADNIE FLICKU. IDĄ ŻYDZI DO GAZU, DZIECI BOŻE, A TY ZABIERASZ IM BIŻUTERIĘ, WALIZKI Z DOLARAMI TUDZIESZ AKCJE MERCEDESA. - A POMAGA CI W TYM NIECNYM PROCEDERZE TEN SUKINSYN PRESKOTT BUSH... Flicka ruszyło sumienie, bo odpowiedział AUUUUU... i spłacił Cudownie Ocalone Dzieci Boże akcjami Mercedesa.
II akt Trucia USA rozegrał się na Polsko-Niemieckiej Konferencji Ekologicznej w Jeleniej Górze w r. 1996, na której Kanclerz Kohl powoła niemiecko-japońskiego komisarza mojego silnika spalinowo-parowego VDTW. Nie mogłem sobie przypomnieć, SKĄD znam tego Komisarza, i dopiero, gdy Sekretarz Paliw Kanclerz Merkal oświadczył: PRAWDZIWI WŁADCY ROPY MIESZKAJĄ W BERLINIE to przypomniałem sobie, że pilnował mnie na Szpandale przed gówniarzami tureckimi.
Przyjechały do Berlin Japonki z kapitałem i wybrały sobie na dyrektora Najprzystojniejszego Niemca. Ten Dyrektor rzucił na kolana amerykański przemysł samochodowy i ZHOŁDOWAŁ rządzący światem Pierdzeniem Rokefelera kapitał żydoarabski pod pretekstem, że Ja i Kurwy Kalifornijskie Odbiorą Ropie Naftowej Cenę Monopolową, co jest bzdurą.
Finał sprawy był na Polsko-Niemiecko-Amerykańskiej konferencji w gdańskim NAPTUNIE w r. 1999, na której Amerykanie za odstąpienie Niemców od produkcji Volkswagena-LUPO na moim VDTW, który KOŃCZYŁ Pierdzenie Rokefelera, przyznali Niemcom koncesje na kapitał asekuracyjny w USA, o czym Niemcy marzyli od wieku. Niemiecki kapitał asekuracyjny zakwaterowano prowizorycznie w WTC, a ponieważ Bushowie von Auschwitz-Birkenau SKRYMINALIZOWALI amerykański kapitał asekuracyjny – a jest to kapitał RZĄDZĄCY, bo każdy głosuje na Swoje Pieniądze – to Amerykanie zaczęli się pchać do NIEKRYMINALOISTÓW Drzwiami i Oknami, co groziło ZAWALENIEM USA, przed czym UCHRONIŁ je Bin-Laden. Tą moją wersję POTWIERDZIŁO wymuszone przeze mnie śledztwo Bundestagu, które miało być opublikowane w kobiecym magazynie politycznym CICERO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 3:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ttps://www.money.pl/gospodarka/szykuja-sie-wysiedlenia-w-kotlinie-klodzkiej-domy-moze-opuscic-nawet-25-tys-osob-6381645629224577a.html//

SZYKUJĄ SIĘ WYSIEDLENIA W KOTLINIE KŁODZKIEJ. DOMY MOŻE OPUŚCIĆ NAWET 2,5 TYS. OSÓB.
Plany Wód Polskich mocno zaniepokoiły mieszkańców Dolnego Śląska. Instytucja chce w okolicach m.in. Starego Gierałtowa, Radochów, Nagodzic i Nowej Bystrzycy wybudować 16 zbiorników przeciwpowodziowych. Mieszkańcy protestują.

Zaproponowany przeze mnie dla Kłodzka System Antypowodziowy został zrealizowany w Kuala Lumpur. Jest to metro SAMOCHODOWE, które w razie zagrożenia Powodziowego zmienia się w kanał DESZCZOWY, co uchroniło metropolię od Klęsk Powodzi.
Zamiast więc budować kilka ZAPÓR retencyjnych dla ochrony Kłodzka przed powodziami, bardzo gwałtownymi w tym regionie, należy zbudować tam Metro Samochodowe dla DESZCZÓWKI, co jest uzależnione od VDTW w Takiej lub Innej wersji, gdyż VDTW Umożliwia budowę metr Samochodowych BEZ specjalnych urządzeń wentylacyjnych – drogich i Niebezpiecznych.
Kurwy Kalifornijskie chciały rządzić światem moim VDTW, ale zostały Oszalbierzone i Rozgromione przez Holokausta Busha-Juniora. Ten Holokaust – bo wnuk Dyrektora obozu pracy NIEWOLNICZEJ Auschwitz-Birkenau – po rozgromieniu Kurew Kalifornijskich PODTARŁ SIĘ imperialną doktryną Teodora Roosevelta. TAK JAK GUAM BYŁ KLUCZEM DO AZJI, TAK MORZE POŁUDNIOWOCHIŃSKIE ZAPEWNI USA WŁADZTWO ŚWIATOWE a hrabia Kurowski powiedział jeszcze więcej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 3:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/05/20/gwozdz-do-trumny-elektromobilnosci/
GWÓŹDŹ DO TRUMNY ELEKTROMOBILNOŚCI

Zgadzam się, że Niemcy ZAPIERDZIELI, bo polscy fizycy 20 la temu wydali oświadczenie: NIGDY NIE BĘDZIE SAMOCHODÓW NA PRĄD, bo to jest ABSURD Techniczny, Ekologiczny i Finansowy. Prąd i Wodór nie są bowiem Źródłami Energii tylko jej NOŚNIKAMI, czym Flick OTRUŁ USA jako fekaliami, które nazywały się Kanadyjsko-Kalifornijskim Systemem Energetyki Wodorowej. Większego Zajoba Technicznego nie widziałem,
Amerykanie musieli to ZJEŚĆ, żeby nie jeść fekaliów polskich w postaci Systemu Kowalskiego. Flick był HOLOKAUSTEM jako Górnośląski Komisarz Hitlera, który powołał Górnośląski Kapitał Amerykański, bo kazał polskim kapitalistom górnośląskim obrzezać się i przyjąć paszporty amerykańskie. Gdy złapano Flicka w Essen: SKĄD MASZ FLICKU TYLE PIENIĘDZY, to wyznał szczerze, że rabował w Oświęcimiu Żydów. Policmajster przemówił mu do sumienia: OJ NIE ŁADNIE NIE ŁADNIE FLICKU. IDĄ ŻYDZI DO GAZU, DZIECI BOŻE, A TY ZABIERASZ IM BIŻUTERIĘ, WALIZKI Z DOLARAMI TUDZIESZ AKCJE MERCEDESA. - A POMAGA CI W TYM NIECNYM PROCEDERZE TEN SUKINSYN PRESKOTT BUSH... Flicka ruszyło sumienie, bo odpowiedział AUUUUU... i spłacił Cudownie Ocalone Dzieci Boże akcjami Mercedesa.
II akt Trucia USA rozegrał się na Polsko-Niemieckiej Konferencji Ekologicznej w Jeleniej Górze w r. 1996, na której Kanclerz Kohl powoła niemiecko-japońskiego komisarza mojego silnika spalinowo-parowego VDTW. Nie mogłem sobie przypomnieć, SKĄD znam tego Komisarza, i dopiero, gdy Sekretarz Paliw Kanclerz Merkal oświadczył: PRAWDZIWI WŁADCY ROPY MIESZKAJĄ W BERLINIE to przypomniałem sobie, że pilnował mnie na Szpandale przed gówniarzami tureckimi.
Przyjechały do Berlin Japonki z kapitałem i wybrały sobie na dyrektora Najprzystojniejszego Niemca. Ten Dyrektor rzucił na kolana amerykański przemysł samochodowy i ZHOŁDOWAŁ rządzący światem Pierdzeniem Rokefelera kapitał żydoarabski pod pretekstem, że Ja i Kurwy Kalifornijskie Odbiorą Ropie Naftowej Cenę Monopolową, co jest bzdurą.
Finał sprawy był na Polsko-Niemiecko-Amerykańskiej konferencji w gdańskim NAPTUNIE w r. 1999, na której Amerykanie za odstąpienie Niemców od produkcji Volkswagena-LUPO na moim VDTW, który KOŃCZYŁ Pierdzenie Rokefelera, przyznali Niemcom koncesje na kapitał asekuracyjny w USA, o czym Niemcy marzyli od wieku. Niemiecki kapitał asekuracyjny zakwaterowano prowizorycznie w WTC, a ponieważ Bushowie von Auschwitz-Birkenau SKRYMINALIZOWALI amerykański kapitał asekuracyjny – a jest to kapitał RZĄDZĄCY, bo każdy głosuje na Swoje Pieniądze – to Amerykanie zaczęli się pchać do NIEKRYMINALOISTÓW Drzwiami i Oknami, co groziło ZAWALENIEM USA, przed czym UCHRONIŁ je Bin-Laden. Tą moją wersję POTWIERDZIŁO wymuszone przeze mnie śledztwo Bundestagu, które miało być opublikowane w kobiecym magazynie politycznym CICERO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 4:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/3495-izrael-redukuje-holokaust-3-miliony-tylko

IZRAEL REDUKUJE „HOLOKAUST”: 3 MILIONY ZABITYCH czyli Skąd się wzięły Holokaustyczna Anglia i Holokaustyczne USA ???

OŚWIĘCIM był budowany Dla Słowian według doktryny z Wielkiej Wojny, że metalurgia Niemiecka musi być przeniesiona na Górny Śląsk i operować na Odrze Przemysłowej: Katowice-Szczecin-Kiruna. Górnośląski węgiel był spławiany barkami do Szczecina, ładowany na rudowęglowce, które wiozły go do Szwecji, skąd zabierały rudę dla szczecińskiego WULKANA na stale okrętowe, której część płynęła frachtem, powrotnym barek odrzańskich na Górny Śląsk na stale gatunkowe, z których robiono w stoczniach nadodrzańskich PODZESPOŁY okrętowe, które dostarczano barkami do Szczecina, gdzie były SKŁADANE. To był POKER, który brał marynizm angielski, jak Kolej Bagdadzka z giełdą owocową w Budapeszcie i herbacianą w Wiedniu Kanał Sueski.
System Katowice-Szczecin-Kiruna okazał się jednak NIEKONKURENCYJNY wobec Kanału Przemysłowego: Katowice-Elbląg-Kiruna, wobec czego Hitlerowcy podjęli budowę OŚWIĘCIMIA na jurysdykcji Pracy Niewolniczej dla Słowian. W STU podobozach Oświęcimia mieli uśmiercać Pracą Niewolniczą 10 milionów Słowian rocznie składając ciała w kopalniach na poziomach Do Zawalenia lub spasając zwłoki SZCZURAMI, którymi żywili więźniów, jak Japończycy w Chinach.
W trakcie budowy OŚWIĘCIMIA wypłynęła Metalurgia Holenderska, wobec której System Oświęcimia też okazał się NIEKONKURENCYJNY a kapitał holenderski Słyszeć Nie Chciał o inwestowaniu w Górny Śląsk – wobec czego pomysł uśmiercania na Górnym Śląsku 10 milionów Słowian rocznie Pracą Niewolniczą Diabli Wzięli., bo Metalurgię Holenderską trzeba było budować OD POCZĄTKU.
Gdy po DRUGIEJ klęsce RAF-u i USAF z Fuftwaffe Anglosasi skapitulowali przed spermą Holokaustyczną, która odstąpiła od Granicy Izraelsko-Niemieckiej na Missisipi na rzecz DOMINIUM izraelskiego w Anglii i USA, to Wehrmacht zaczął egzekwować ANTIKOMUNISTICHBEFEHL. Wehrmacht KAZAŁ Eichmannowi i Wallenbergowi zabrać 400 tysięcy Żydów węgierskich do USA, z których Żydowskie Już USA kazało zamordować 59 tysięcy komunistów, czego dokonano w drodze z Węgier do Szwecji w OŚWIĘCIMIU, czym POKRYTO pierwotny plan mordowania tam 10 milionów Słowian rocznie.
Niemcy i Szwajcarzy mają IMIENNE listy Ofiar Holokaustu, którymi ciągają Izrael Za Jaja. Np. Władymir Putin ODZYSKAŁ kapitał sowiecki dzięki Polakom. Zgłosiła się do niego delegacja Polaków z USA z prośbą o Uzupełnienie IMIENNEJ listy 11,5 miliona Polaków zamordowanych przy Przemysłowej Produkcji Amerykanów, na co Władymir Władymirowicz odpowiedział: WEDŁUG NASZYCH DANYCH TO ZAMORDOWANO WÓWCZAS 15 MILIONÓW POLAKÓW, 20 MILIONÓW UKRAIŃCÓW I STO MAŁYCH NARODÓW ROSJI – wobec czego Grecy ODDALI kapitał sowiecki.
I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Anglosasi skontrowali DRUGĄ klęskę z Luftwaffe KAPITULACJĄ przed Juden-SS, natomiast Polacy zwrócili się do Murzynów z informacją, że hitlerowska technika Pracy Niewolniczej dla Słowian została rozciągnięta na mocy tej Kapitulacji na Murzynów Amerykańskich. Wobec tego Murzyni, którzy mieli dzięki polskiej awiacji kilkanaście tysięcy Przysposobionych Lotników, MUSZĄ podjąć Wojnę Lotniczą według polskiej doktryny lotniczej, bo anglosaska doktryna BRUTALNEJ SIŁY doprowadziła do wielkich strat i KLĘSK.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następny
Strona 35 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group