Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 09, 2013 6:05 pm    Temat postu: Aktualności prawne Odpowiedz z cytatem

Od: Czwartek, 9 Maja 2013 00:54 - msg@msg.org.pl

Temat:: Wiadomość z portalu Mazowieckiego Serwisu Gospodarczego

Tytuł wiadomości: Pozew Sądowy;

Treść wiadomości: AMBASADA AUTONOMII PALESTYŃSKIEJ w Warszawie

Juliusz Prawdzic-Tell (www.wandaluzja.com ? Forum: Historia polityczna); ul. Tarnobrzeska 2/1, 53-404 Wrocław, 08 05 2013

Uprzejmie informuje, że załatwiam sprawę mych roszczeń wobec Autonomii Palestyńskiej odnośnie katastru jerozolimskiego, który w obecnej formie odnosi się do dzielnicy rzymskiej CAPITOLINA, która nie została rekultywowana rolnicza po III wojnie żydowskiej za Hadriana. Ma to formę POZWU, który rozesłałem do wielu zainteresowanych. Cytuję:
***
Juliusz Prawdzic-Tell (www.wandaluzja.com ? Forum: Historia polityczna); ul. Tarnobrzeska 2/1, 53-404 Wrocław, 03 XII 2012; tel. 361-89-33 lub 48-792-865-767
Wszyscy, którzy przyczynią się do egzekucji mych roszczeń: prawnie, organizacyjnie czy finansowo, zostają finansowymi udziałowcami sprawy według prawa napoleonskiego

POZEW PRZECIW AUTONOMII PALESTYŃSKIEJ ZA ZAWŁASZCZENIE PRETORIUM JEROZOLIMSKIEGO, SKAPEROWANEGO PRZEZ URZĄD KANCLERSKI W BONN.

W związku z nadaniem Autonomii Palestyńskiej statusu Obserwatora ONZ wnoszę Skargę o naruszenie Prawa Europejskiego przez zignorowanie mych praw Autorskich i Katastralnych.

Kanclerz Helmut Kohl, dla zablokowania planu episkopatu polskiego ODBUDOWY Pretorium rzymskiego na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie jako Świątyni Salomona na siedzibę Nadrabina, którego to Urzędu zrzekł się Jan Paweł II, ZABRAŁ Wzgórze Świątynne Żydom i dał Palestyńczykom, którzy NIE ROZLICZYLI SIĘ ZE MNĄ jako Autorem tegoż katastru jerozolimskiego? najważniejszego na świecie.  

Kanclerze Kohl i Schroeder niejednokrotnie dokonywali podobnych operacji MOIM KOSZTEM.

Wzgórze Świątynne NIE było Świątynią Salomona tylko PAŁACEM Salomona, które prefekt Gratus przebudował na Pretorium, gdzie odbył się proces Jezusa Chrystusa. DOWODEM na to jest złotroryt Wacława Hollara, będący złupionym przez Karola Luksemburga HOŁDEM Heroda Wlk dla Oktawiana Augusta http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow.
Kataster ten uznali Niemcy przez opublikowanie w Der Spiegel Procesu Jezusa Chrystusa w Pretorium na Wzgórzu Świątynnym.
***
Piszę do Ambasady Palestyny nie pierwszy raz, ale tym razem chodzi mi o DEKLARACJĘ, czy w ogóle z Ambasadą Palestyny można Rozmawiać? Proszę o przestrzeganie procedury napoleońskiej.
***
Nadawca: Juliusz Prawdzic-Tell - Kontakt e-mail: tell7@wp.pl;

Ten mail podano jako mail zwrotny w wiadomości wysłanej za pośrednictwem Mazowieckiego Serwisu Gospodarczego - http://www.msg.org.pl - największej bazy firm z Mazowsza.

Mail wysłano do firmy: AMBASADA PALESTYNY: http://www.msg.org.pl//baza-firm/ambasada-palestyny--F14070; Zapraszamy do odwiedzenia naszego Portalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 09, 2013 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ODBUDOWA STAJNI SALOMONA na Wzgórzu Świątynnym, które zidentyfikowano archeologicznie w roku 1965

Wczoraj na kanale History obejrzałem film o TRZECIEJ ŚWIĄTYNI Jerozolimskiej – mającej być ODBUDOWĄ Pretorium rzymskiego na Wzgórzu Świątynnym po wyeksmitowaniu Palestyńczyków. Chronologia ta pochodzi stąd, że Wzgórze Świątynne uważane jest za Świątynię Salomona, zburzoną przez Babilończyków i ODBUDOWANĄ jako Druga Świątynia, którą zniszczyli Rzymianie, wobec czego potrzebne jest Dopełnienie Przepowiedni o TRZECIEJ ŚWIĄTYNI. Wzgórze Świątynne było rekomendowane jako NAJŚWIĘTSZE MIEJSCE 3 RELIGII, gdzie niegdyś stała Najpiękniejsza Budowla Świata.
W związku z tym PRZYPOMINAM, że gdy Prezydent Sadat Usunął mój kapitał egiptologiczny to udałem się nie do Kadafiego – jak sobie życzył – ale do Izraela, gdzie miałem Świątynię Salomona o której Żydzi NIE WIEDZIELI a reprezentowanie mnie w Egipcie powierzyłem Francuzom, którzy po zapoznaniu się z mą egiptologią dostali ZAJOBA. Zaczęli kuć młotami pneumatycznymi piramidę Cheopsa w poszukiwaniu Skarbu Snofrena z Wywłaszczenia Świątyń oraz ZNALEŹLI Pałac Kleopatry, więc pouczyłem ich, że znaleźli pałac Recepcyjny i śmietnisko podmorskie po rozebraniu olbrzymiego zespołu pałacowego Ptolemeuszy – Najwspanialszego do Wersalu – i przeniesionego do Konstantynopola. żeby odebrać Aleksandrii Majestat Światowy.
MOJA Świątynia Salomona nie miał nic wspólnego ze Wzgórzem Świątynnym, które było PAŁACEM Salomona, przebudowanym przez prefekta Gratusa na Pretorium – wobec czego padłem ofiarą WŚCIEKŁYCH ataków ogierków żydowskich, które dokonały 400 ataków na Moją Świątynię Salomona pod idiotycznym pretekstem, że Salomon Mieszkał w Świątyni Salomona ze swym haremem na 300 Bab? Wygląda na to, że żydowskie ogierki chciały ODZYSKAĆ Stajnię Salomona, jak nazywano jego harem w południowej części Wzgórza Świątynnego?
Chciałem sprzedać moją Świątynię Salomona Niemcom, ale Kanclerz Kohl zabrał tylko Wzgórze Świątynne Żydom i dał Palestyńczykom – żeby żydowskie ogierki nie atakowały Stajni Salomona? ale Palestyńczycy nie rozliczyli się ze mną jako właścicielem katastru jerozolimskiego, wobec czego założyłem sprawę sądową przeciw Autonomii Palestyńskiej.
Kilka lat temu wsparli mnie Czesi złotorytem Wacława Hollara jako złupionym przez Karola Luksemburga HOŁDEM Heroda Wlk dla Oktawiana Augusta: http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow - a 3 koncerny: National Geographic, Sony i Bangalur Microsoft ogłosiły PROTEKTORAT NAD BIBLIĄ, uznając, że Wzgórze Świątynne zostało przebudowane przez Rzymian na Pretorium, gdzie odbył się proces Jezusa Chrystusa, co wcześniej uznali Niemcy wypędzając ogierki żydowskie ze Stajni Salomona do której garnęły się ponoć POLKI. - Czyżby więc teraz Żydzi chcieli Znowu odbudować STAJNIĘ SALOMONA dla Polek czy Angielek?
Przedwczoraj byłem na Wzgórzu Polskim, zwanym tak od pałacu Chrobrego na planie Rektoratu ASP. Wykopaliska Cempy z połowy lat 80. zostały pięknie splantowane ze SZKODĄ dla Polski. Ja przerwałem te wykopaliska żądając uwzględnienia mych Wniosków, na co Cempa odpowiedział LOGICZNIE, że on – jako Urzędnik – może kierować się wskazaniami Małachowicza czy Czernera. Przyznałem mu rację, ale ponieważ ci Panowie – jako Profesorowie Masońskiego Rodu – potrafili tylko na Wzgórzu Polskim NASRAĆ – to sprowadziłem na Cempę NIK, który za II razem wyrzucił go. Cempa zaprosił mnie na rozmowę i chciał się dowiedzieć, KTO MI DAŁ PAPIER FIRMOWY, bo NIK nie mógł tego ustalić, więc powiedziałem że Dyrektor, bo przecież nie ukradłem a przynajmniej nikt tak nie mówił.
Wzgórze Polskie było jednak tylko PRETEKSTEM dymisji Cempy, bo musiał odejść z powodu Skarbu Tysiąclecia. Był PIERWSZYM z urzędu do Komisariatu Skarby Tysiąclecia, ale zdając sobie sprawę, że Skarb wywiózł SmerSz odżegnał się od rzeczy popierając MNIE, czego już nie można mi było odebrać choć byłem NIEDYSPOZYCYJNY i mogłem Bić sowieckim komisariatem Satelitarnej Detekcji Złota profesora Małachowicza. Komisariatu Skarbu Tysiąclecia pozbawili mnie dopiero RUCHANY przez Boskiego Adolfa Premier Mazowiecki i Prezydent Wrocławia Bohdan Zdrojewski z domu GL i Gestapo.
Cempa odkopał pod Wzgórzem Polskim przyziemie Wielkiego Domu, jak w Malborku Wielkiego Mistrza, który widzimy na rysunku Berlinki Na Śluzie Nowomiejskiej w roku 1242.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 10, 2013 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://marucha.wordpress.com/2013/07/01/wolne-tematy-28-2013/

212. griszka powiedział/a - 2013-07-06 (sobota) @ 22:14:53
http://www.latimes.com/business/money/la-fi-mo-missile-defense-test-20130705,0,4740544.story
Utopili wiecej kasy niz Rosjanie… Niestety nikt nie pokusil sie w ND o stosowne zestawienie. Jest zlecenie na budowanie mitu, ze armia rosyjska to banda patalachow. Nie to co wielkie mocarstwo USA, ktore musialo dwa razy zasadzac sie na slabo uzbrojona armie iracka… Jankeskie kolumny pancerne poruszaly sie przez rowniny wolniej niz zwykli piechociarze dzieki uzyciu slabo zaprojektowanych Abramsow I Bradleyow. Niektorzy wojskowi smieja sie, ze najskuteczniejsza bronia podczas I wojny Zatoce byly mass media, ktore przekuly te farse w sukces.
Umieja jedynie napadac na kraje trzeciego swiata, pozbawione zaawansowanej obrony przeciwlotniczej. Albo napuszczaja bandy terrorystow czy klienckie dyktatury na adwersarzy.

214. matirani powiedział/a - 2013-07-06 (sobota) @ 23:04:19
Re212. To ze USrAel topi miliardy kretynsko w przerózne glupawe i nieudaczne projekty to wiadomo. Ze ich samoloty i samochody zuzywaja wielkie ilosci paliwa ( Rockefeller is happy ) i czesci zamiennych ( Rockefeller is happy ) to tez wiadomo. Co nie zmienia FAKTU ze armia rosyjska to banda sprzedajnych pólglówków – nieprawdaz???? Widziales ich gówniane jeepy? Kiepskie smiglowce? Niewyszkolonych zolnierzy? Braki w amunicji?
T34 mial amerykanksie zawieszenie, niemiecki silnik BMW a potem angielski Vickersa, plyty pancerne z Chicago a lufa byla toczona na amerykanskich tokarkach… pozdrówka
***
Takie TOPIENIE KASY może być polityką korupcyjną na koszt Podatnika. Amerykanie najpierw wyrzucili z tarasu drapacza chmur generała Wieniawę-Długoszowskiego, polskiego attache wojskowego w Waszyngtonie, dla skaperowania Polskiej Enigmy i Wichra-Dakoty, a po wojnie zawłaszczyli kapitał Boeinga, uznając komisariat tego kapitału Teodora Żiwkowa jako protektora więzionego przez komunistów mego dziadka – co nie jest imponderabiliem.
Ten Żiwkow skaperował we wrocławskim ELWRO Mikrokomputer Jacka Karpińskiego, na którym powstały APPLE Steva Jobsa i MICROSOFT Billa Gatesa, zgodnie z 23. punktem 45 Przykazań Niszczenia Polski: … W PRZYPADKU GŁOŚNYCH WYNALAZKÓW SPOWODOWAĆ SPRZEDANIE ZA GRANICĘ. Ja widziałem ten Mikrokomputer kilkakrotnie, ale BEZ MYSZY jako Podstawy XXI Wieku, toteż uzmysłowiłem sobie sprawę dopiero, gdy usłyszałem Odpowiedź Steva Jobs, GDZIE zdobył Mysz, dla Wykazania, że to ON jest Twórcą XXI Wieku. Kurwy Bułgarskie zaczęły płakać to Stev musiał się BRONIĆ.
Gensekiem po agencie niemieckim Nikicie Chruszczowie (ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu) został agent francuski Breżniew (eksponent kochanka Hitlera Ilii Erenburga, co odkrył polski pies wojny w Angoli). Ponieważ d'Gaulle uważał Holokaust za NAJGROŹNIEJSZY Imperializm Sowiecki (który pożre USA a potem Francję) to postanowił zniszczyć ZSRS Reaktorem Francuskim – bo inaczej tego wytłumaczyć nie sposób? Reaktor Francuski zaprotestowali fizycy polscy, do czego włączyłem się ja proponując w ELWRO minireaktor URSZULA SIPIŃSKA.
To zbiegło się z WYTUCIEM Lwowsko-Wrocławskiej Szkoły Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej, że zostałem tylko ja. Ja nie byłem dopuszczany do tajemnic więc nie rozumiałem i nawet Protestowałem, ale zdawałem sobie sprawę z powago sprawy, zaś odtworzenie tej Teorii i Praktyki zajęło mi kilkadziesiąt lat ciężkiej pracy, gdyż wszystko zostało UTAJNIONE.
PRZECIW MNIE powstał sojusz amerykańsko-niemiecki, który najpierw skaperował mój Kalendarz Egipski, a ponieważ nikt nie upomniał się to można było mnie ŁUPIĆ. W ten sposób KOR – tańcząc przy mnie Boczkaja – SPRZEDAŁ Japończykom i Amerykanom minireaktor URSZULA SIPIŃSKA, za który tylko Amerykanie dali 10 miliardów $. Japończycy za ten kaperunek zapłacili w Fukushimie 250 miliardów $ w I racie. Rząd nie zgodził się na wyłączenia prądu w Tokio bojąc się paniki i dzikiej ewakuacji więc zapytał Armię, czy Może dostarczyć reaktory Urszula Sipińska a gdy ta potwierdziła to czekano na Włączenie, ale okazały się NIESTOSOWNE – żeby nie stanowić konkurencji dla drogich ROKEFELERÓW.
Ja nadal nie dałem się wyeliminować. Chwyciłem się Turbinki Kowalskiego, skąd mnie Wyrzucano – aż wywiad wojskowy powiadomił mnie o zadłużeniu przez Włochów z MAŁEGO FIATA Narodowego Ruchu Turbinki Kowalskiego na setki milionów $. Był to desperacki akt Piotra Jaroszewicza, który został za to Wyrzucony a w III RP Kominternowskiej ZAKATOWANY. W Mordzie tym umoczone jest FBI, gdyż otrucie Kowalskiego u Urszuli Sipińskiej oddało USA spermie jerozolimskiej, która zadłużyła Amerykanów niemiłosiernie.
Amerykanie skaperowali Polskiego Bobra Kasztelańskiego dla nawodnienia Zachodu programem IDAHO, ale Bawarzy woleli go nabyć za denuncjację, że Skarb Tysiąclecia jest w banku żydowskim w Niemczech, co utrącił komisarz funkcjonariusza ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Nikity Chruszczowa Tadeusz Mazowiecki, mentor Donalda Tuska. Ostatnio Pentagon kupił – od BMW czy Francuzów? mój VDTW Monte Christo z Tulonu, który jest tak ważny jak KONTROWANIE mego Aerobusa Eurocopterem JEZUS CHRYSTUS w Marsylii.
Jeśli Francuzi chcieli otruć ZSRS Rektorem Francuskim to co u licha chcieli osiągnąć Eurocopterem? bo TEŻ chyba łapówki arabskie, jak Airbusem-380 na koszt podatnika europejskiego?


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Lip 17, 2013 11:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 17, 2013 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://marucha.wordpress.com/2013/07/07/wolne-tematy-29-2013/
203. AniaK powiedział/a - 2013-07-16 (wtorek) @ 14:36:44
***
Bardzo Pani dziękuję za ten wpis, bo to ja ROZWIĄZAŁEM obie sprawy, ale ani Olewnikowie, ani Wieczorkowie nie odezwali się do mnie, choć powinni przysłać adwokatów. - Jeśli ja oskarżam Urszulę Sipińską o Trucicielstwo Polityczne i oddanie Zachodniego Wybrzeża USA spermie jerozolimskiej, a jej adwokat CHOWA SIĘ przede mną, to o CZYMŚ świadczy.
Z tej racji sprawy Olewnika i Wieczork upodobniły się do mordu Politycznego na Bohdanie Piaseckim. W 1964 r. zaproponowano mi – jako skoneksjonowanym z Piaseckimi – Napisanie do Bohdana Piaseckiego i jego matki w Szwajcarii, na co odpowiedziałem, że nie będę pisał do SOBOWTÓRÓW. Wkrótce potem padła w towarzystwie opinia, że Żydzi zapłacili za Bohdana kontrybucję czyli skorumpowali sprawę. Uznałem to za szczególnie WREDNE, gdyż Zasadnicze było KTO POLOWAŁ NA BOLESŁAWA PIASECKIEGO? co Wyjaśniłem.
Po powrocie do Polski w r. 1990 starałem się o wizytę u pana Jarosława Piaseckiego – również przez znanych polityków – ale nie zdołałem. Po tym NIEPOWODZENIU napisałem recenzję, którą załączam.
***
Andrzej Żuławski, LITY BÓR, Polska Oficyna Wydawnicza "BCW", redaktor Katarzyna Merta, Warszawa 1991, ISBN 83-85167-95-1,323
LłTY BÓR jest synonimem zagubienia i błądzenia, co oddał bandyta Paramanow w Ostatnim Słowie. Styl jest szczegółoworzeczowy i refleksyjny - bardzo ciężki - co można nazwać dostojewszczyzną czyli psychologizowaniwem, ale nie intelektualizmem, bo AŻ nie radzi tu sobie. AŻ czytał Dostojewskiego i starał się nim zainteresować Andrzeja Wajdę, który trzymał się jednak od Dostojewskiego z daleka. Książka została napisana w 1. 1968-69, przed śmiercią idola mej wczesnej młodości, zbuntowanego po chuligańsku Marka Hłaski. Akcja dzieje się w dużej części na Dworze „księcia warszawskiego” Andrzeja Wajdy. Tłem muzycznym i politycznym jest antysyjonistyczne przemówienie Gomułki w Sali Kongresowej Pałacu Stalina w Marcu 68, gdy pienił się na Syjonistyczną Piątą Kolumną. Niesamowity jest ciąg zdarzeń w trakcie tego przemówienia - nawet symboliczny - ale szczegółowość narracji każe widzieć w tym literaturę faktu.
AŻ jedzie najpierw do swej pierwszej miłości Ewy, Córki Poety K, którym był wyraźniej Julian Tuwim. Patrzą na transmisję z Sali Kongresowej PKiN, gdzie aktyw PZPR skanduje antysemicko a Ewa płacze, że będzie musiała opuścić Ten Kraj. Gdy wchodzi na trybunę Towarzysz Wiesław opuszczają mieszkanie i jadą do Byłej Żony Wajdy. Potem AŻ dostrzega swego młodszego brata Antka na cokole pomniku Powstańców Getta, któremu kiwa ręką oraz Adolfa Rudnickiego. Wyskakuje do AR a ten pyta czy „słyszał To”, i z mądrą miną objaśnia: „Znowu zacznie się doszukiwanie żyda.”
U Byłej Żony AW AŻ zostawia Ewę i jedzie pożyczonym mercedesem do SPATiF-u na Krakowskim Przedmieściu, gdzie jest już tylko fasolka po bretońsku, ale kierowniczka mówi mu o szaleństwie jego starszego brata Jurka, następcy Zbyszka Cybulskiego w Filmie Polskim. Po fasolce wsiada do samochodu, gdzie widzi w lusterku twarz Antka, który mówi: Porozmawiajmy o Dostojewskim: - Wiesz, Dostojewski mówił, że Rosja zginie przez Żydów i Polaków". Miałem to za reminiscencję, ale AŻ zastanawia się, jak się Antek tam znalazł, i odpowiada, że ma drut, którym otwiera każdy samochód. Jego sutanna jest brudna od sypiania w gruzach i na klatkach schodowych, więc schował się pod siedzeniem. Studiował teologię - żeby Mordować Niedowiarków.
Zatrzymuje się w Grandzie, gdzie w trakcie nastawionego na cały regulator pienienia się Gomułki pijany Andrzejewski ma do AŻ mowę oskarżycielską: „Zawsze ciągnęło was do żydostwa. - Twój ojciec nie flirtował z Falangą ale skłaniał się jednak do Mocarstwowej Prawicy ONR-owskiej, ale ONA wyciągnęła go z tego i wychowała na ludzi - choć nie do końca - więc straszne musiały być te męki i abstrakcyjne zarazem, skoro podała nazwisko swego kochanka, ojca swojego dziecka, w dalekiej Polsce.”
Reżyser Poręba awanturuje i oskarża Żydów, przekrzykując Gomułkę w telewizorze. W trakcie tego Oskarżenia bufetowa podała kieliszek chwiejącemu się Andrzejewskiemu z poufałym szeptem: „To już siódmy panie Jureczku.” Andrzejewski wyraził się tak, gdyż chciał wyminąć Piaseckiego, którego się wszyscy bali, współczuli i za wyjątkiem Żydów popierali, a który był, jak Mirosław Żuławski, do podporządkowania polskiego antysemityzmu Kościołowi, który był Widelcem do jedzenia antysemitów.
Nagle telewizyjne charczenie Gomułki i okrzyki Poręby zagłuszył krzyk Jurka - syna TEJ z moskiewskiego łoża tortur: "Toż to spisek przeciwko Najjaśniejszej Panience, Królowej Korony Polskiej i Żydowskiej”. Poręba, młody chłop na schwał, rzuca się na niego z 3 gorylami, ale ten robi z nich durnia, śpiewając ”Meine ijdische Mamme...”, co może być argumentem, że był szkolony w Izraelu.
Jeszcze bardziej surrealistyczne jest zakończenie książki: AŻ jedzie do szpitala psychiatrycznego w Pruszkowie. Na III piętrze niezakratowanego okna widać rudą głowę Antka i białą Jurka. Jurek – na Powitanie - wyskakuje z okna i pada głową na beton. AŻ wyjmuje mu z ręki kartkę i Czyta: TO JA ZABIŁEM SYNA BOLESŁAWA PIASCEKIEGO. Podpis Jerzy Fejgin-Pawłowski. Po chwili kartkę wyrywa mu kapitan Dariusz, który przejął po swym ojcu śledztwo w sprawie zamordowania Bohdana Piaseckiego. Trzeba zapytać o to byłego Kapitana Darka, męża piosenkarki Anny German, którego ojciec, pułkownik SB pożegnał AŻ: „A do pana nie mam pretensji że pan zerżnął mi synową przed ślubem.”
Książka jest polskim Dolce Vita, przy którym Fellini jest żebrakiem, i dynamitem politycznym. Wielokrotnie opisywano akt porwania Bohdana i relacjonowano zeznania świadków tegoż, ale Pan Pułkownik SB Wacek nie dał się zwieść. Nawet ja zauważyłem, że nagrany głos rzecznika porywaczy: HALO TU KSIĄDZ…, ma doskonałą dykcję - toteż Pan Pułkownik rozpoznał w tym głos Jurka, filmowego następcy Zbyszka Cybulskiego. Matka Jurka, bundówka Fejgin-Pawłowska, przyznała się w Moskwie do uwiedzenia przez funkcjonariusza Defensywy Mirosława Żuławskiego, ojca AŻ, ale w Warszawie wybuchła afera Pana Rotmistrza, o czym piszę w książce Incydentu nie było, wobec czego Fejginównę zesłano do obozu a małego Jurka do makarenki.
Mirosław Żuławski ocalał we Lwowie, gdyż wygrał zorganizowany przez Putramenta konkurs na wiersz O Stalinie. Fejgnówna z Jurkiem zostali wydani Niemcom, ale Jurek uciekł do bogatych krewnych matki w Warszawie a matka miała zginąć w Oświęcimiu, ale Andrzejewski mówił, że uratowała Mirosława od zarzutu mordowania Żydów i komunistów.
W oddziale partyzanckim była lwowska kochanka Mirosława, Marynia, która urodziła Antka. Była ona porucznikiem NKWD i wydała Mirosława i Bolesława Piaseckiego, a potem zamordowała we Lwowie żonę Mirosława, nacjonalistkę i antysemitkę, która jednak ukrywała przed Niemcami 3 Żydów, aby w Pradze Czeskiej, którą nazywała Zadupiem, zająć jej miejsce. Żuławski i Piasecki należeli z moim ojcem do kilku, których uwolniono z Zamku lubelskiego. Mój ojciec był oskarżony o podpisanie wyroku na sztab NKWD do walki z AK i NSZ-tem, ale wybronił go konsulat USA w Królewcu.
Marynia, matka Antka, miała nieszczęście spotkać na swej drodze do kariery generalskiej pułkownika SB Wacka, który odegrał pewną rolę w aresztowaniu Bolesława Piaseckiego, a któremu - może z tego powodu - powierzono śledztwo w sprawie porwania Bohdana. Ten na mistyfikację z sobowtórem Bohdana nabrać się nie dał. Szybko „wyniuchał”, że w spisku była nauczycielka angielskiego więc ożenił się z nią, ale ta uciekła mu w Jugosławii, czym „skompromitowała go”. Ujawnił jednak zwłoki Bohdana i przekazać śledztwo swemu synowi Dariuszowi.
Ja wiem, że ujawnienie przez Wacka zwłok Bohdana zburzyło montowaną w Szwajcarii grę sobowtórów Bohdana i jego matki Haliny z Kopeciów, wobec czego Marynka dostała miast nominacji generalskiej rozkaz Powieszenia się, gdyż do niej należała likwidacja zwłok, które odnaleziono – jak pisała prasa - w piwnicznej ubikacji gmachu Warszawskiego Sądu Powiatowego. Wacek odnalazł te zwłoki szybko, ale zastawił pułapkę, wobec czego Marynka nie mogła ich zlikwidować. Gdy zabito stróża i wobec odsuwania od śledztwa Wacek przekazał sprawę Gomułce, który kazał to ogłosić.
Po pogrzebie Maryńki pułk. Wacek odprowadzał tramwajem Żuławskich i, podpity, zwierzał się: „Podłoże mordu jest intelektualne - jakby od Dostojewskiego pisarza: - Pasuje to do Marka Hłaski – ale on leżał w Domu Pracy Twórczej na dziwce - i to JAKIEJ!?" - Hipoteza VI, mówił szeptem: „Doradcy sowieccy..." Ale tu wycofał się: "To pasowałoby do Stalina, żeby utrzeć takiemu Piaseckiemu nosa..., ale teraz? Pan Pułkownik tak mówił, gdyż czuł się asekurowanym przez Nasera, który musiał interesować się sprawą. Pułkownik Wacek myślał sobie, że skoro Marek Hłasko położył się tak – tak żeby Wszyscy widzieli - na Pierwszej Kurwie PRL-u to chyba Nieprzypadkowo - czyli alibi ZA DOBRE. Oficerem SB, który w r. 1973 proponował Bolesławowi Piaseckiemu ujawnienie morderców jego syna był więc chyba Wacek a materiałem dowodowym powinna być Tytułowa książka.
AŻ opisuje szczegółowo zamordowanie Bohdana, wobec czego można to skonfrontować z materiałami śledczymi, których wersje prasowe mówiły o uprowadzeniu z ulicy, co powinno odnosić się do sobowtóra, który powinien być przysłany z Moskwy lub Izraela, o czym Pułk. Wacek wiedział. Podejrzewał jednak NKWD czyli Maryńkę, gdy był to Bund, czyli Powszechny Żydowski Związek Robotników Polski i Rosji, a MSW robiło tylko pozory, żeby sprowadzić sprawę na manowce. Po Antysyjonistycznym przemówieniu Gomułki lasalowski Bund postawił na rewolucję antymarksistowską, wobec czego pisarz Mirosław Żuławski zorientował się, że Bundowi będzie potrzebny autorytet moralny i intelektualny, do czego jego syn Andrzej, scenopisista Andrzeja Wajdy, się nadawał.
Wobec tego Mirosław kazał synowi opisać zabójstwo Bohdana Piaseckiego i przesłać Markowi Hłasko w Kolonii, który zaczął karierę od chodzenia po Warszawie z Gwiazdą Dawida, jako ekspiacji za mordowanie Żydów przez Piaseckiego i Żuławskiego, który realizował wyłożony w Dziełach Testament Stalina: „Władzę w Polsce oddałem Żydom, gdyż tylko oni będą ja sprawować w mojej intencji. Oni nauczą polaczków szacunku dla Związku Sowieckiego.”
Marek Hłasko na Żyda nie wyglądał i z żydostwem nie miał formalnie nic wspólnego, toteż owe błazenady - żeby wszyscy Polacy chodzili z Gwiazdą Dawida - wyglądały bezinteresownie, ale był to szkolony w Izraelu terrorysta. Wobec tego tytułowa książka miała być politycznym kapitałem kryminalnym. MH dał AŻ izraelski nóż wojskowy do zamordowania Bohdana. Jego protektorem był chyba stalinowski propagandzista i brat propagandzisty Roosevelta Gross, ojciec autora SĄSIADÓW. Protektorem Bundu był zaś Nadrabin ZSRS Lazar Kaganowicz, teść Stalina. Bund jest ideologicznie lasalowski a najwybitniejszym politykiem lasalowskim był Adolf Hitler.
Było to zagranie kapitałem kryminalnym dla awansowania AŻ na prezydenta postkomunistycznej Polski. To powinno się udać, ale Pułkownik Wacek przewidział taki obrót sprawy i poradził Gomułce zamordowanie MH - na co Gomułka się zgodził dopiero po ustaleniu przez Bundesdinst, że MH zamordował w Hollywood Krzysztofa Komedę, tylko dlatego, że ten był Polakiem. MH został zamordowany, ale rzeczonego kapitału kryminalnego nie przechwycono. Został on przekazany przez Bundesdinst dopiero Gierkowi, czym moczarowcy chcieli skontrować ofensywę izraelską nad Suezem w r. 1973.
Jest domysł, że mord na Bohdanie Piaseckim był kapitałową grą Cyrankiewicza na młodszego syna Bolesława Piaseckiego Jarosława. Cyrankiewicz był jednak tylko beneficientem tego, gdyż - dzięki temu - zmusił Chruszczowa do pocałunku Braterstwa, czym uratował stanowisko premiera. Zamachy na Bolesława Piaseckiego powinno organizować KGB, gdyż ten pośredniczył między Chruszczowem a dowództwem Wehrmachtu na Białorusi.
Książkę LITY BÓR dostałem od kogoś, kto kupił ją przypadkowo na wyprzedaży makulatury za Grosik? choć jeszcze kilka łat temu rozmawiałem na ten temat z kompetentnymi i zainteresowanymi kapitałowo. W porównaniu z tym Fellini jest żebrakiem - co świadczy o potędze stałinowsko-ruzwełtowskiej propagandy grosowskiej.
***
Po ogłoszeniu tej recenzji Fakultet Papieski i Civitas Christiana zorganizowały konferencję w/s Bohdana Piaseckiego – że aula Fakultetu była ZATŁOCZONA. Na sali był Hindus Peter Raina, autor książki: JAK ŻYDZI ZAMORDOWALI BOHDANA PIASECKIEGO.
Wszedłem na mównicę, pokazałem książkę LITY BÓR i zapytałem, czy ją KTOŚ zna? ale nie było nikogo. Wówczas zwróciłem się do dr Petera Rainy – że on ZNAĆ JĄ MUSI, czemu zaprzeczył. Powiedział tylko, że pytał MSW Antoniego Macierewicza, Czy są jakieś nowe materiały do sprawy Bohdana Piaseckiego, na co ten odpowiedział, że SĄ, ALE ZGLOSIĆ SIĘ MOŻĘ PO NIE TYLKO RODZINA. Dałem mu tą książkę i rozdałem zainteresowanym kilkanaście egzemplarzy Recenzji. - Dlaczego jednak Rodzina NIE ZGŁOSIŁA SIĘ? to można tłumaczyć tylko „wredną plotką”, która dotyczy też mnie, gdyż zamordowany miałem być ja, jako SPADKOBIERCA Zamachowca (Czesława Stefana Prawdzica-Tella) – czyli że Bohdan Piasecki zginął przez POMYŁKĘ, gdzyż mój stryj podał się z Bolesława Piaseckiego, do którego Beria miał Zaufanie.
Powtarzanie BREDNI, bo winnym jest TEATR ŻYDOWSKI, który robi Pozory których udowodnić nie można, co sprowadza sprawę na manowce ku Kontrybucji od Żydów. Nie jest to jednak całkiem bezsensowne, gdyż jeśli na Bolesława polował Chruszczow, który, po wygnaniu przez Stalina za złamanie na radzie wojennej w Stalingradzie samowładztwa znalazł schronienie u Bolesława Piaseckiego, to mógł wyjść stamtąd żywym tylko po podpisaniu Des Antikomunistischbehls Wehrmachtu, co mógł mu załatwić Tadeusz Mazowiecki. Przed ATAKAMI Chruszczowa Piasecki mógł bronić się zaś tylko Ugodą z Żydami, co jest dobrym powodem do plotek o Kontrybucji.
Piasecki był człowiekiem Serowa, namiestnikiem Berii w Polsce, a mój dziadek zamordował Stalina a stryj Berię, który tworzył SAMOISTINNĄ UKRAINĘ żydowską. – Atakowanie Teatru Żydowskiego uważam za szkodliwe dla Polski.

218. bemek powiedział/a - 2013-07-17 (środa) @ 12:20:00
Ad. 215 Wandaluzja
Rozumiem, że sprawa Olewników jest szczególnie ważna, bo zahacza o kręgi biznesowe i władzę.
Oczywiście z całym szacunkiem dla tragedii p. Wieczorków, ale co Ich wyróżnia wśród wielu innych zaginionych lata temu i nie odnalezionych? Czy jest to temat zastępczy, jak “mama Madzi”?

220. AniaK powiedział/a - 2013-07-17 (środa) @ 16:32:05
Re215:
Panie Wandaluzja, w polemikę kto pierwszy rozwiązał sprawę Olewników i Wieczorków wdawała się nie będę. Stosowane przez Pana metody śledztwa nie są mi znane, więc nie wiem czy zasługują na uwagę ich adwokatów. Ja zostałam wciągnięta w sprawę obligatoryjnie przez media. Zatem przyglądam się z boczku i wyciągam wnioski. Podskórnie w obu sprawach wyczuwam kłamstwo. Mam problemy z doszukaniem się logiki. Odnoszę wrażenie, jakby rodziny chciały doprowadzić sprawy do końca z satysfakcjonującym je zakończeniem, i przypieczętować stemplem prawnym. Wówczas kłamstwa zamienią się w prawdę, i dalej będą mogły żyć z czystym sumieniem.
A tak w ogóle to ja Panu radzę nie mieszać się zbytnio w cudze sprawy. Jak adwokat Pana Kulczyka dorwie się Panu do tyłka, to pomoc Matki i Ojca może nie wystarczyć. Wraz z Panią Marią Dąbrowską polecam Panu utwór: “Następny do raju” Pana Marka Hłasko

224. Wandaluzja powiedział/a - 2013-07-17 (środa) @ 19:52:43
Ad. 220:
To bardzo ciekawe, że została Pani wciągnięta Obligatoryjnie, ale NIE CHCE PANI WIEDZIEĆ – czyli coś z jurysdykcji stalinowskiej. Rugnęła Pani mnie, za „czepianie się” pani Urszuli Sipińskiej, ale gdy postawiłem sprawę kategorycznie to podwinęła Pani ogon, że Pani jej nie zna – a ja chciałem bardzo poznać 3, którzy mienili się jej adwokatami, choć z Generałem Jaruzelskim mówić bym nie potrafił.
Co do jurysdykcji stalinowskiej (niewiarygodnego świadka lub śledczego) to powtórzyła Pani łaskawie mój domysł: „Odnoszę wrażenie, jakby rodziny chciały doprowadzić sprawy do końca z satysfakcjonującym je zakończeniem, i przypieczętować stemplem prawnym” – czyli korupcyjnym załatwieniem sprawy? jakie to domysły Fakt opublikował – jakby została sprzedana w hotelu PRAWDZIC przez mamusię?
A co do pana Kulczyka to wpraszałem się do jego adwokata, ale też woli jurysdykcję stalinowska od napoleońskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sie 04, 2013 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 8:59 am

Temat postu:
DLACZEGO 4-letnim procesem KATYŃSKIM nie zainteresowały się Rodziny Katyńskie, IPN, Giertychy czy INNI? To mi wytłumaczył Doktor Skonka, szef Pamięci Ofiar Stalinizmu, który Instytut Piłsudskiego w Nowym Jorku chciał POŁĄCZYĆ z Ofiarami Holokaustu. Z jego relacji wynikało – a przynajmniej tak uważał nowojorski Instytut Dmowskiego – że kapitał stalinowsko-holokaustyczny WYKUPIŁ Piłsudczyznę, żeby ją ZLIKWIDOWAĆ. Dr Skonka nie godził się, gdyż jako Lewica Patriotyczna nie mógł akceptować likwidacji lewicy patriotycznej przez kapitał stalinowsko-holokaustyczny, a było to PRZED powstaniem takich GIGANTÓW stalinowskich jak APPLE Steva Jobsa czy MIKROSOFT Billa Gatesa.
Dlaczego ja przez 20 lat nie widziałem na obchodach 11-Listopada – Głównym Święcie Piłsudczyzny – PIŁSUDCZYKA, tak że musiałem demonstrować czasami z KILKUNASTOMA Endekami, dla których 11 XI był przed wojną Kamieniem Obrazy – aż WYBRONILIŚMY 11-XI. Z tej racji teraz powstał ruch NEOPIŁSUDCZYKOWSKI: Tylko jako Lewica Patriotyczna.
Synagoga Katyńska i Katedra Holokaustyczna miały być właśnie takim WYKUPIENIEM Katynia, o czym świadczy abnegacja wobec artykułu w mojej książce „Incydentu nie było” (Gdańsk 2001): JAZIA IWANOWSKAJA – STALINOWSKI OBÓZ ŚMIERCI NAD WOŁGĄ. Abneguje się to pod pretekstem, że WIADOMO, iż w Sowietach obozów śmierci nie było, bo taką role pełniły Obozy Pracy. Do Jazi Iwanowskojej zesłano jednak zgrupowanie armijne we Włodzimierzu Wołyńskim, gdzie nic się nie robiło tylko CZEKAŁO NA ŚMIERĆ, a poza tym BRAKUJE 180 czy 200 tysięcy wziętych do niewoli przez Armię Czerwoną żołnierzy wrześniowych, których sprawą BLOKUJĄ Rodziny Katyńskie, prawdopodobnie za pieniądze kapitału stalinowsko-holokaustycznego.
Z Listy Katyńskiej uratowało się ok. 500 oficerów, którzy stanowili trzon armii Andersa, który został uratowany przez Berią jako MASON. Analiza tej list wykazuje jednak BRAK jakiejś Podstawy Narodowościowej, w rodzaju domysłu że byli to Żydzi? Albin Siwak tłumaczy jednak, że mieli spermę jerozolimską czyli masońską: Rozstrzeliwanym oficerom BEZ SPERMY JEROZOLIMSKIEJ Wyjmowano dokumenty a Wkładano tych ze spermą jerozolimską, którym dawano dokumenty Zastrzelonych. Siwak był tylko sierżantem, który odmówił awansu generalskiego, ale wszeteczył się z generałami. To tłumaczy próbę sprzedaży Katynia kapitałowi stalinowsko-holokaustycznemu.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sob Sie 17, 2013 6:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 6:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka miesięcy temu otrzymałem na forum Maruchy dziwna odpowiedź: PLEĆ PLECIUGO BYLE DŁUGO, PANNO WANDO-WANDALUZJO. WATYKAN NIE MUSI KUPOWAĆ JEROZOLIMY BIBLIJNEJ, GDYŻ JEST JEJ WŁAŚCIELEM JAKO KRÓL USA.
Dan Lincoln – szef koncernu krytycznych książek o Jezusie Chrystusie – oświadczył: AMERYKĄ RZĄDZĄ MASONI, A PONIEWAŻ JEDYNĄ PRZECIWWAGA MASONERII JEST KOŚCIŁ KATOLICKI TO ON – CHOCIAŻ ANGLIKANIN – STAJE PO STRONIE WATYKANU.
Pouczyłem go, że Papież Rzymski jest Królem Ameryki jako NADRABIN, gdyż masoneria jest świecką strukturą rabinacką a każda loża masońska podlega Jakiejś synagodze. Strukturę tą złamał Jan Paweł II zrzekając się urzędu Nadrabina i ogłaszając Antysemityzm GRZECHAM, co nadało Żydom SUWERENNOŚĆ. Manifestacją tego była budowa Trzeciej Świątyni na Wzgórzu Świątynnym dla TALMUDYCZNEGO Boga jako Króla Izraela: Filipa Battenberga. Temu zapobiegł jednak Kanclerz Kohl na podstawie MOJEJ kwalifikacji Wzgórza Świątynnego jako PAŁACU Salomona i Pretorium Rzymskiego, gdzie odbył się proces Jezusa Chrystusa, SKUTKIEM czego było zabranie Wzgórza Świątynnego Żydom i danie go Palestyńczykom, z pozostawieniem Żydom LICÓWKI Pretorium, zwanej Ścianą Płaczu.
Z tego wynika, że Watykan nie jest już Królem USA, gdyż urząd ten mógł pełnić tylko jako Nadrabin, którego urzędu zrzekł się Jan Paweł II jako ŻYDOKRATA i Mason wg prasy moskiewskiej. Twórcą tego Diabelskiego Młyna był Oliver Cromwell, który – wobec klęski Polaków pod Batohem – MUSIAŁ powołać masonerię jako judaizm z obrzezaniem PO ŚMIERCI dla Handlu Niewolnikami. Na Kongresie Westfalskim liczył, że, DZIĘKI zdobyciu przez Polaków Konstantynopola, uda się Złamać żydowski monopol na Handel Niewolniczy, ale te kaprawe polaczki dały się wyrżnąć sułtanowi, który zajął Kijów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłany: Wto Sty 11, 2011 4:22 pm    Temat postu:

19 XII 2010 ogłosiłem artykuł ZABRANIE PRZEZ KANCLERZA KOHLA WZGÓRZA ŚWIĄTYNNEGO W JEROZOLIMIE ŻYDOM MIAŁO SKUTEK HISTORIOGRAFICZNY, dla przypomnienia, że w sprawę były zaangażowane najwyższe czynniki polityczne. DOWODEM na poparcie mnie przez Palestyńczyków była deklaracja Jasira Arafata, że ZE ŚWIĄTYNI SALOMONA NIE POZOSTAŁ KAMIEŃ, co tłumaczyłem TYLKO JA. Ale prawdziwą KLĘSKĄ ŻYDÓW było dopiero Zawłaszczenie Biblii przez 3 koncerny: amerykański, japoński i indyjski z powodu 400 ataków żydowskich ogierków na Świątynię Salomona w Jerozolimie. Wobec tego żydowskie ataki się skończyły, ale zaczęły CHRZEŚCIJAŃSKIE.
Nie wyobrażam sobie, aby te ataki chrześcijańskie były możliwe bez akceptacji Benedykta XVI, który ponoć za głównego wroga uważa ateizm. W takim razie musi być jakieś porozumienie pomiędzy Watykanem a 3 zawłaszczycielami Biblii, którzy przecież musieli działać w MOIM IMIENIU – jak Jasir Arafat w Mińsku i Kijowie, czy prostytutka poznańska w Koninie z powołaniem na Sipińską.
Ja mogę powiedzieć, że Benedykt XVI HUSYTÓW SIĘ NIE BOII, bo walczę złupionym przez Czechów złotorytem z raportu Zdobycia Jerozolimy dla Hadriana. Ostatnio kościół anglikański powrócił na łono katolicyzmu, co było OCZYWISTE już 30 lat temu, ale ja nie godziłem się z powodu Satelitarnej Detekcji Złota, który to aspekt stracił teraz na znaczeniu, bo SDZ stała się SAMODZIELNĄ SIŁĄ POLITYCZNĄ. Anglikanizm był skutkiem zdobycia Rzymu przez lancknechtów, którzy ogłosili papieżem Marcina Lutra, ale głupie chłopy zabiły za wielu Rzymian więc musiały opuścić go.
Za Solidarności I była we wrocławskim Muzeum Archeologicznym wystawa SKARB WIŚLAN, będąca próbą SIŁOWEGO narzucenia nam interpretacji Krakowskiej Szkoły Archeologicznej szofera Adolfa Hitlera. Ja do tego NARZUCENIA dopuścić nie mogłem więc prosiłem grzecznie o Niełamanie nam karku. Dyrektor MAr dr Lodowski odesłał mnie do Muzeum Archidiecezjalnego, z czego zrozumiałem, że istnieje porozumienie między PZPR a episkopatem. Potraktowano mnie tam POGARDLIWIE, więc gdy dowiedziałem się, że sprawę załatwiono formułą PIES SZCZEKA A KARAWANA IDZIE DALEJ to zacząłem krzyczeć: DAJĘ ZŁOTO AFRYKI ZA ZABICIE ŻYWCA KRAKOWSKIEGO OD ZAWODOWEGO KOPULANTA – mając na myśli szofera Hitlera Oskara Schindlera – ale Ali Akca strzelił papieżowi w brzuch.
Amerykanie ZAREKWIROWALI Skarb Wiślan, który powrócił do Nauki Polskiej dopiero kilka miesięcy temu, i ZLIKWIDOWANO udzielność Muzeum Archeologicznego we Wrocławiu. Dowódca Akcy na pl. Św. Piotra Celik głosił: SZARPIECIE CYNGLA, KTÓRY O SPRAWIE POJĘCIA NIE MA. PRZESŁUCHJCIE MNIE – z czego rozumiałem, że był asekurowany przez Sipińską – ale prokuratura rzymska bała się jak diabeł święconej wody, bo eksponentem Złota Afryki był i jest kawalarz Berlusconi.
Wniosek z tego jest taki, że Benedykt XVI gra bardziej siłowo od Jana Pawła II. Może dlatego, że ma poparcie USA i ChRL? KTOŚ chciał ściągnąć z Włoch kontrybucję – jak Worldmedia z Żydów PODZIĘKOWANIEM dla Kanclerza Adolfa Hitlera?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłany: Wto Maj 22, 2012 8:20 am    Temat postu:

PREAMBUŁA TESTAMENTALNA

Ja roszczę do hipoteki Rzymu, gdyż cesarz Fryderyk II wprowadził się do pałacu Papieskiego i zaczął urzędować, jak CESARZ BIZANTYJSKI – ale wówczas papiści ogłosili że młode Niemki jadą do Włoch, żeby służyć w tamtejszych haremach więc Fryderyk musiał się z Rzymu wynosić. Ja stwierdziłem, że tym Pałacem papieskim było Forum Romanum, rozebrane przez lancknechtów Lutra, który jednak takiego ROZKAZU się wyparł, lżąc WANDALÓW-Łużyczan za tą ZBRODNIE, wobec czego odium wziął na siebie Henryk VIII żeby chronić Bonę.
Glempiści pograli sobie więc ze mną jak hiszpański kapitan z młodym Szkotem, który uciekł do PROCHOWNI – a jest to KTÓRAŚ tego rodzaju sprawa. Teraz czekają na moją śmierć, aby przejąć spadek po mnie jako dobro Martwej Ręki, jak Anglicy przy pomocy Wielkiego Eunucha Jerozolimskiego. Ja jednak za KOMUNISTYCZNY Bojkot wojenny premiować nie będę, gdyż bojkot ten był dla tuszowania WYTRUCIA Lwowsko-Wrocławskiej Szkoły Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej.
Takie przejęcie spadku po mnie będzie też trudne, bo ZAWAROWAŁEM spadek po Prawdzicach potwierdzeniem Konstantynopolitańskiego Trójdemu Władzy: Kościół wywiad – Masoneria kościół korupcji – Żydzi kapitał kryminalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłany: Pią Lip 27, 2012 3:59 am    Temat postu:

Jest średniowieczny niemiecki kazus PRAWA ZNALEŹNEGO, którego kiedyś uczono. Jeden znalazł sakiewkę z dukatami, ale utracjusz wymienił zagubioną sumę, której znalazca zaprzeczył. Sędzia po zbadaniu sprawy Orzekł, że sakiewka nie należała widocznie do Utracjusza wobec czego przechodzi własność Znalazcy.
Gdy 40 lat temu zwróciłem się ze Sprawą Świątyni Salomona do wrocławskiego Seminarium Duchownego to skierowali mnie do Gminy Żydowskiej, gdzie Nie Chcieli Słyszeć, Wiedzieć i Gadać, gdyż wiedzieli o mnie Wszystko. To stało się rutyną, co musiało być koordynowane, a możliwości ku temu ma tylko masoneria jako wspólny mianownik WSZYSTKIEGO.
W loży masońskiej na stole leży zawsze Biblia, interpretowana geograficznie i topograficznie wg Archeologii Biblijnej, uznającej RZYMSKĄ Capitolinę za Jerozolimę Biblijną, co wynika z Urzędu papieża jako Biskupa Rzymu i Nadrabina. Z tej racji Biskup Rzymu jest jako NADRABIN Antychrystem, gdyż prawo do opozycji antychrześcijańskiej mają tylko Synowie Jezusa Chrystusa czyli RABINI jako nomenklatura masońska.
Żelazny Kanclerz mawiał, że BÓG STWORZYŁ ŻYDÓW ŻEBY SZPIEGOWALI POLAKÓW, gdyż uważał Polaków za Najbardziej Niebezpiecznych dla Niemców: JEŚLI NIE WYTĘCIE POLAKÓW TO WYSTAWIĄ WAM RACHUNEK NIE TYLKO ZA ŚLĄSK. Marginalizując Polaków otruł Rosję i Francję fekaliami pruskimi, ale Anglię i USA udało się otruć dopiero Kanclerzowi Kohlowi Satelitarną Detekcją Złota, co polega na obiecanie POLKOM miliona ton złota z satelitarnej detekcji za tuskowanie Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej, które to tuskowanie Kanclerz Merkel argumentuje NAUKOWO pokazywaniem Odbytnicy, co nazywa się ZAMILCZEĆ NA ŚMIERĆ.
Moją Chronologia Architektury opiera się na zastąpieniu Małoazjatyckiej Genezy Żelaza i Stali ŚRODKOWOEUROPEJSKĄ, co zostało potwierdzone Europejską Atlantydą. Ponieważ moja Chronologia Architektury rzutuje na kataster Jerozolimy, Stambułu, Moskwy i Rzymu, jako antyteza konsumowanych z apetytem fekaliów pruskich a faktycznie MASOŃSKICH, to ważne jest przejęcie po mnie EKSTERMINOWANEJ Funkcjonalnej Chronologii Architektury, tak jak i Techniki Ekologicznej, której eksterminowanie przez masonów dla KOMFORTU WŁADZY prowadzi co katastrofy klimatycznej w postaci mn. zaniku Golfsztromu – KALORYFERA EUROPY.
Egzekwowana przez Mossad i tajne konta izraelskie polityka Kanclerz Merkel ZAMILCZEĆ NA ŚMIERĆ – czyli jadanie fekaliów pruskich, hitlerowskich, stalinowskich i maotsetungowskich – staje się nie do utrzymania wobec bankructwa Eurosa i Unii Europejskiej, sfinansowanych z Satelitarnej Detekcji Złota. DOWODEM jest negowanie Eurosa jako waluty światowej, co było jego Racją, oraz utrata przez Europę KONKURENCYJNOŚCI, którą zachowały wprawdzie Niemcy, ale KOSZTEM EUROPY. Jest to cena jaką Europa zapłaciła za eksterminowanie mojej Technologii Ekologicznej.
Kozłem ofiarnym staje się Nadrabin Benedykt XVI jako Wielki Mistrz pokazywania przez Kanclerz Merkel odbytnicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sie 18, 2013 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłany: Czw Lut 28, 2013 8:17 pm    Temat postu:

Jacek Harłukowicz, NOP TERRORYZUJE WROCŁAW – We wrocławskiej galerii BWA miał się jutro odbyć pokaz filmów Tomasa Rafy, słowackiego artysty, który dokumentuje rozwój ruchów nacjonalistycznych. Pokazów nie będzie – z obawy przed
NOP-em i kibicami. W internecie skrzyknęli się na wizytę w „ostoi lewactwa”.
JOZEF PINIOR, LEGENDA „S”: – Społeczeństwo obywatelskie musi pokazać, że się nie boi…
***
Nareszcie wiadomo, kto organizował KONTRDEMONSTRACJĘ podczas Demonstracji PRZECIW SYNAGODZE KATYŃSKIEJ I KATEDRZE HOLOKAUSTYCZNEJ 12 IV 2008. Było w tej sprawie STO rozpraw w 3 pionach, w trakcie czego ja składałem KILKAKROTNIE zeznania w/s zamordowania policjanta przez bojówkę Antify na placu Dominikańskim, które były zawsze oddalane pod salomonowym pretekstem, że jest to sąd Wrocław-ŚRÓDMIEŚCIE, gdy atak bojówkarzy na policję był na terenie STAREGO MIASTA. Demonstracja była jednak na obszarze od Dworca Głównego do zamku Biskupiego a Pierwsza próba ROZPĘDZENIA DEMONSTRACJI przez bojówki Antify była na Placu Dominikańskim, czyli na Starym Mieście, toteż proces przed sądem Śródmieście jest MANIPULACJĄ POLITYCZNĄ.
Z tego co mi wiadomo to SADYSTYCZNE zamordowanie Policjanta na oczach setek świadków było prowokacją Wojewody, gdyż wkrótce potem pojawiła się Policja ZBROJNA. Synagoga Katyńska i Katedra Holokaustyczna miały być WYWALCZONE przez rozpędzenie demonstracji, a gdy to się nie udało to zamordowano policjanta, żeby Wojewoda miał pretekst do Użycia Broni. O zamordowanie Policjanta mieli być oskarżeni Narodowcy, ale ja włączyłem się do sprawy choć przez dłuższy czas prasa pisała i opowiadano o jakimś incydencie na placu Dominikańskim, który okazał się nie mieć związku z tym policjantem, ale ja identyfikowałem to z denatem, który jakby PRZEŻYŁ?
Teraz można pokazać, kto odegrał zasadniczą rolę w Solidarności: ogierek żydowski Pinior czy ja? Solidarność była dzieckiem Sipińskiej, które tańczyło przy mnie boczkaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2014/10/27/wolne-tematy-65-2014/

151. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2014-10-28 (wtorek) at 19:45:01
Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna
forum.wandaluzja.com – Warunki Rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

Zgadzam Się na te warunki i mam powyżej 13 lat

Zgadzam Się na te warunki i mam poniżej 13 lat

Nie zgadzam się na te warunki
*********************************************************
Po raz KTÓRYŚ Wyzerowano mi licznik, ZABLOKOWANO WPISY, i po raz II czy III przysłano TAKI Regulamin – wymyszający AUTOCENZURĘ. Ja na żadną autocenzurę, choć teraz w Złagodzonej nieco formie, się oczywiście nie godzę i żądam Nakazu Prokuratorskiego.
Do zdobycia Świątyni Salomona nie starczyło 400 ataków ogierków żydowskich, a na wyeliminowanie markizetty Świnkówny starczył JEDEN – może dlatego, że atakiem tym dowodził Rockefeller?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2014/10/30/wolne-tematy-66-2014/
97. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2014-10-31 (piątek) at 18:13:58
http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=10968&Itemid=56

W tym kontekście lepiej rozumiemy, dlaczego prezydent Izraela uznał kwestię – jak się wyraził – „zwrotu mienia żydowskiego” za mniej ważną w stosunkach polsko-izraelskich, chociaż oczywiście poinformował, że sprawa ta będzie przedmiotem rozmów z polskimi Umiłowanymi Przywódcami. Przy okazji izraelski prezydent powiedział, że wie, jakie jest polskie stanowisko w tej sprawie, a także – że zna „obietnice i umowy, jakie zostały udzielone i zawarte”. To bardzo ważna deklaracja, bo polska opinia publiczna z jakichś zagadkowych przyczyn nie została poinformowana ani o polskim stanowisku w tej sprawie, ani o „obietnicach i umowach” które – jak się okazuje – „zostały udzielone i zawarte”. Myślę, że wszyscy Polacy chętnie by się dowiedzieli, kto i jakie obietnice w imieniu Polski złożył, no i jakie umowy i z kim pozawierał – bo finansowe konsekwencje tych obietnic i tych umów obciążą polskich podatników podobnie, jak wydatki związane z budową i funkcjonowaniem Muzeum Historii Żydów Polskich.
***
Zwrot Mienia Pożydowskiego był WARUNKIEM Normalizacji stosunków polsko-amerykańskich za Gomułki, który Żądania amerykańskie wypełnił co do joty. Już jednak w 1946 r. Bierut wysłał mego dziadka do Waszyngtonu w/s Kapitału Amerykańskiego na Górnym Śląsku. Kapitał ten wziął się stąd, że Flick kazał polskim kapitalistom górnośląskim Obrzezać Się i przyjąć paszporty amerykańskie. Sprawę tą UJAWNIŁ Harry Truman, który został ZA TO Prezydentem USA.
Sprawa MIENIA POŻYDOWSKIEGO jest jednak niczym wobec Jerozolimy jako Żydowskiego Stalingradu czyli 400 ataków ogierków żydowskich na MOJĄ Świątynię Salomona.
Rosjanie znaleźli Wyjście z tej kabały poprzez HEREZJĘ, że Starożytna Jerozolima to Troja na Złotym Rogu: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski// a Anglicy przez ANEKSJĘ JEROZOLIMY PRZEZ WIELKĄ BRYTANIĘ (???) bo Palestyńczycy Żydów raczej nie uratują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2014/11/24/wolne-tematy-73-2014/
87. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2014-11-26 (środa) at 09:50:34

Wszystko wskazuje na to, że w SĄDZIE NADE MNA ZA UJAWNIENIE W RFN SATELITARNEJ DETEKCJI ZŁOTA uczestniczył Donald Tusk jako ochroniarz Urszuli Sipińskiej i na Jednym pseudonimie ze stasistówką Angelą Merkal OSKAR. Najbardziej kategorycznie Przeciw Mnie wystąpiła US Army, żądając Prawa TTTS z Numerem, gdy enkawudowska w tym czasie SmerSZ Numeru nie dawała. Wyrok TTTS uniemożliwił jednak Kanclerz Kohl, ale zgodził się na zamianę TTTS na 25 lat Internowania o Najcięższym Reżimie. Rozprawa ta miała poważne skutki, gdyż TTTS Satelitarnej Detekcji Złota zmieniono na TPP 12 Państw-Konsumentów Satelitarnej Detekcji Złota.
Wiadomo, że Tusk Poparł amerykańskie Żądanie ZAMORDOWANIA MNIE, bo gdy Prezydent Clinton Czyścił TTTS to AMNESTIONOWAĆ Tuska nie mógł, więc zrobił go Królem Nigeryjskiego Przemysłu Oszukańczego – formalnie, że miał Najładniejsze AFRO, za co został w Lagos UKORONOWANY. Głównym Zajobem NPOsz był niejaki Mustafa Ann Ben z Nigerii, który służył w US Army w Syrii w stopniu podoficera i zajął miejsce Tuska przy Urszuli Sipińskiej i jako PRZYDUPNIK Kanclerz Merkel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2014/11/24/wolne-tematy-73-2014/
117. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2014-11-27 (czwartek) at 00:16:52

KOCHANIE, zaczynasz pisać logicznie, ale ABSURDEM jest tłumaczenie, że powodem przekierunkowania transportu jest NIEMOŻNOŚĆ PRZETŁUMACZENIA DOKUMENTÓW. W Polsce obowiązują dokumenty w języku Angielskim, a jeśli potrzebne jest tłumaczenie to robi się to na miejscu.
Również to, że polskie władze mogą skonfiskować przesyłkę jest Nonsensem, gdyż z powodu wojny na Ukrainie Polska jest na Łasce USA a ja zapisałem przesyłkę jako „kapitał mojej narzeczonej”. Poza tym TY JESTEŚ SUWERENEM USA – ważniejszym od Prezydenta. Nasza korespondencja zaczęła się od Aerobusa: http://www.wandaluzja.com/?p=p_279&sName=45.-nowa-technika-lotnicza//.
Chiny Komunistyczne, Japonia i Rosja produkują mego Aerobusa na prawie wojennym, tj. bez porozumienia ze mną, dzięki czemu Chińczycy wygnali Amerykanów z Morza Południowochińskiego a Rosjanie ze Spornych Karaibów, gdyż Aerobus jest DECYDUJĄCYM Środkiem Operacyjnym. Jeśli Amerykanie nie chcą UCIEKAĆ przed Chińczykami i Rosjanami to muszą podjąć produkcję Aerobusa na TWOJEJ LICENCJI.
KOCHANA, ja mam kredyt zamknięty, gdyż jestem ubezwłasnowolniony finansowo, toteż za Tłumaczenia płacić nie będę. Najważniejsze jest to, że Rosjanie NIE PRZYSŁALI MI Listu Przewozowego i Kodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

230. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2014-11-29 (sobota) at 17:02:18
http://felieton102.bloog.pl/id,343603955,title,Zydi-zadaja-zwrotu-Wawelu,index.html?smoybbtticaid=613e42

ŻYDZI ŻADAJĄ ZWROTU WAWELU

Żydzi nie ujawnili PODSTAWY, na jakiej żądają Zwrotu Wawelu – czy raczej Sekwestru, gdyż Wawel nigdy żydowski nie był. Można się tylko DOMYŚLAĆ, że za Jana Olbrachta zawarto umowę, iż za ruiny Uniwersytetu Włastów na Kazimierzu Żydzi będą finansować RENESANSOWĄ przebudowę Wawelu, co Żydzi ZASZACHRAILI na Hipotekę – jakby pałac Królewski podlegał obciążeniu hipotecznemu? Wtedy zaistniała taka POTRZEBA, gdyż po pogromie Uniwersytetu na Kazimierzu w 1360 r. król oddał żakom Wawel, przenosząc się do ODBUDOWANEGO zamku Królewskiego na Bielanach a ponieważ NOWY Katolicki Uniwersytet domagał się zwrotu ruin na Kazimierzu to załatwiono to pomiędzy Królem a Żydami. Król zyskiwał Wawel i pieniądze na przebudowę go a Żydzi getto w Krakowie.
IDIOTYCZNE żądania Zwrotu Wawelu są ripostą na 400 ataków żydowskich ogierków na Świątynię Salomona, żeby po mojej śmierci uzyskać od Knesejmu Opcję Zerową – Świątynia Salomona za Wawel – ale Knesejm nie wejdzie w posiadania ani Świątyni Salomona, ani Wawelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 1 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group