Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualno?ci prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://ksiazki.wp.pl/tytul,Przemoc-trafia-punktowo-zlo-angazuje-zbiorowosci-Mateusz-Witkowski-rozmawia-z-Mariuszem-Czubajem,wid,21277,wywiad.html//

Plansza: Z?O LUBI CISZ? I MILCZENIE.

Z prostego zestawienia wynika, ?e za mymi Wezwaniami posz?o SIEDEM procent Wyborców, co jest cz??ci? tego, co mia?em w pocz?tku lat dziewi??dziesi?tych. Gdy Wa??sa grozi? mi ?MIERCI? to zwróci?em si? – po raz ostatni – do Urszuli Sipi?skiej, która mia?a mie? wówczas jeszcze 3 miliony g?osów – o g?osowanie PRZECIW WA??SIE wi?c Emilia Krakowska Popar?a Kwacha, bo dla mnie lepszym by? Poczytalny Kwach ni? Niepoczytalny Wa??sa. Jej marsza?kiem by? ENDEK Tomasz Wo?ek.
Przewodnicz?cy Ogólnopolskiego Komitetu Stowarzyszenia Ofiar Stalinizmu, dr Leszek Skonka Zaklinam mnie: NIECH PAN SI? NIE KOMPROMITUJE SIPI?SK?, bo Etatyzm Pruski (dla usuni?cia Wa??sy) Wystarczy.
Mój Etatyzm Pruski awansowa? ?redni? kadr? techniczn? i administracyjn?, a s? to zwykle ojcowie rodzin, tote? dr LS opublikowa? to w NUMEROWANEJ edycji Pami?ci Narodu, któr? rozdano komisarzom wyborczym SLD, którzy pokazywali to Komu Trzeba, co mog?o da? ponad 2 miliony g?osów. Gdy proszono o ten egzemplarz PN to odpowiadali, ?e B?dzie w Kioskach.
Wa??sa ob?miewa? mnie za to i mówi?, ?e POLACY B?D? KL??, ALE G?OSOWA? NA NIEGO. Zrazu og?oszono wyra?ne zwyci?stwo Wa??sy, ale potem Przewaga Topnia?a, Topnia?a..., a? zatoczy? si? i musiano go stawia? na nogi ZASTRZYKAMI – czyli, ?e Niepoczytalno?? ZWYCI?STWEM NIE JEST.
Etatyzm Pruski by? potrzebny do wygrania wyborów, a gdy to si? sta?o to SLD powiedzia? POCA?UJCIE NAS POD OGON – ?e niby mi z?by powybijali. Wiem to, gdy? Tejkowski pobi? si? ze Skonk? o ILE? milionów dolców. - Gdy pytano Skonk?, DLACZEGO jego syn w USA jest TAK BOGATY to odpowiada?, BO SI? BOGATO O?ENI?. Okaza?o si?, ?e ma 2 synów w USA i obaj o?enili si? Bardzo Bogato.
Z?O LUBI CISZ? I MILCZENIE. S?dz?, ?e te 7% Wyborców dla obs?ugi wielkiego kapita?u – bo tak trzeba nazwa? mój kapita? technologiczny i historyczny – Wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zblizenie-Izraela-i-Arabii-Saudyjskiej-kiedys-zagorzali-wrogowie-dzis-potencjalni-sojusznicy,wid,17649505,wiadomosc.html?//

Poniewa? Arabia Saudyjska finansuje Autonomi? Palesty?sk? to ja roszczenia w sprawie Wrogiego Przej?cia cz??ci mego katastru jerozolimskiego, w postaci Wzgórza ?wi?tynnego jako PA?ACU Salomona, przebudowanego na Pretorium Rzymskie, musz? kierowa? do PROTEKTORA. Kanclerz Kohl, opieraj?c si? na mym katastrze jerozolimskim, ZABRA? bowiem Wzgórze ?wi?tynne jako B?AZE?SK? ?wi?tyni? Salomona ?ydom i da? Palesty?czykom, którzy nie rozliczyli si? ze mn? ze Znale?nego i MILCZ? w tej sprawie, co jest Wrogim Przej?ciem, podlegaj?cym Prawu Wojennemu.
Przypominam, ?e we wroc?awskim Klubie Lotniczym za?atwiono mi Reform? Bliskowschodniego Rynku Lotniczego – najlepszego na ?wiecie – na co Saddam Husajn przeznaczy? sto miliardów USD i powierzy? Reform? Swissairowi, który zleci? opracowanie i produkcj? mego AEROBUSA dla ANTONOWA w Dniepropietrowsku. Lufthansa WYSADZI?A jednak dwa Swissairy nad Atlantykiem z 450 lud?mi, co bankrutowa?o Swissaira.
Korzystaj?c z tego komisarz kapita?u Saddama Husajna Jasir Arafat PRZENIÓS? Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, co by?o fundacj? SUPERMOCARSTWOWYCH Chin. Arafat wzi?? za to od Kanclerza Schroedera miliard E, który dostarczy? te? technologi? Pekinowi.
W wojnie ZE MN? Hitlerowskiego zwierzaka, latynoskiego Prezydenta USA Buscha-Busha II, USA straci?y Morze Po?udniowochi?skie czyli Azjatyckie Morze ?ródziemne oraz Morze Karaibskie, gdy? ZA MN? opowiedzia?y si? Chiny z Aerobusem-KITAN i Rosja z Aerobusem-KAMAZ, wobec których APACZE by?y bezbronne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/nowa-ustawa-o-rzeczach-znalezionych,215,0,1835479.html

Pozostaje obowi?zuj?ca dotychczas zasada, ?e znalazcy nale?y si? znale?ne w wysoko?ci jednej dziesi?tej warto?ci rzeczy, pod warunkiem, ?e upomni si? o nie najpó?niej w chwili wydania zguby uprawnionemu.
Polskie Prawo przyj??o za podstaw? Znale?ne Napoleo?skie. Jednak z tego co czyta?em w Prawnej Prasie Codziennej to w przypadku abnegacji Utracjusza jego ZNALEZIONE przekwalifikowuje si? Prawem Wojennym z Napoleo?skiego na Rzymskie, czyli Znale?ne z 10% na 50% warto?ci rzeczy Znalezionej.
To upowa?nia mnie np. do roszczenia 50% warto?ci hipotecznej Wzgórza ?wi?tynnego w Jerozolimie, które uleg?o Wrogiemu Przej?ciu, co jest kazusem WOJENNYM.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/nowa-ustawa-o-rzeczach-znalezionych,215,0,1835479.html

Od dzi?, gdy znajdziemy jaki? przedmiot b?d? gotówk? i nie zg?osi si? po ni? w?a?ciciel, przejdzie ona na nasz? w?asno??, a nie w?asno?? Skarbu Pa?stwa jak dotychczas.

Wchodz? w ?ycie nowe przepisy dotycz?ce rzeczy znalezionych. Je?li rzecz b?dzie warta mniej ni? 100 z?, starosta (biuro rzeczy znalezionych) b?dzie móg? odmówi? jej przyj?cia na przechowanie, z kolei je?li przekracza 5 tysi?cy z?, b?dzie musia? og?osi? to w prasie i biuletynie informacji publicznej.

Wszystkie znaleziska w ?wietle prawa na w?a?ciciela maksymalnie b?d? czeka?y dwa lata. Rok krócej b?d? zalega?y na pó?kach te przedmioty, których w?a?ciciel jest znany i zosta? wezwany do odbioru, ale si? nie pofatygowa?.

Pozostaje obowi?zuj?ca dotychczas zasada, ?e znalazcy nale?y si? znale?ne w wysoko?ci jednej dziesi?tej warto?ci rzeczy, pod warunkiem, ?e upomni si? o nie najpó?niej w chwili wydania zguby uprawnionemu.
Zrozumia?em, ?e nale?y mi si? 10% Znale?nego-napoleo?skiego a je?li Utracjusz NEGUJE moje Znale?ne to – przez prawo Wojenne – nabywam 50% Znale?nego-rzymskiego, a je?li Utracjusz w dalszym ci?gu NIE UZNAJE mych prawa Znale?nych – czyli nie kapituluje przede mn? odno?nie Znalezionego – to wchodz? w prawa W?A?CICIELA ???
W takim razie JAK MAM LICZY? Znale?ne odno?nie Forum Romanum? FR by?o traktowane jako relikt zniszczenia Rzymu przez Wandalów – sk?d l?enie Od WANDALÓW, co mia?o skutki Moralne i Prawne. FR by?o w?asno?ci? Watykanu, któr? zaj?? Mussolini – prawdopodobnie na podstawie Konkordatu?
Wobec tego ja zaproponowa?em Biskupowi Wroc?awskiemu REWINDYKACJ? zamku Ksi???cego jako BISKUPIEGO; Biskupowi Krakowskiemu rewindykacj? Wawelu jako zarekwirowanego przez W?adys?awa ?okietka zamku BISKUPIEGO oraz Biskupowi Rzymskiemu rewindykacj? zaw?aszczonego przez Mussoliniego Forum Romanum jako PA?ACU PAPIESKIEGO, zniszczonego przez lancknechtów Lutra - wobec czego Papie? musia? zbudowa? sobie NOW? siedzib? na Watykanie.
Poniewa? lancknechty Lutra po niemiecku Nie Umia?y a mo?na si? by?o z nimi porozumie? po polsku, gdy? byli to Serbowie, to WULGARYZMEM europejskim sta?o si? l?enie do Wandalów. - Mo?e uregulowaniem tej sprawy mieliby si? zaj?? Niemcy?
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adres: plemb@mofa.gov.sa//, acc.pocon@mofa.gov.sa//

Wroc?aw, 23.06.2015 - Juliusz Prawdzic-Tell - ul. Tarnobrzeska 2/1 - 53-404 Wroc?aw - www.wandaluzja.com// - E-mail: tell7@wp.pl//

Ambasada KRÓLESTWA ARABII SAUDYJSKIEJ w Warszawie

Pisa?em kilkakrotnie do ambasady Autonomii Palestyny w sprawie przej?cia przez Autonomi? Wzgórza ?wi?tynnego w Jerozolimie. Wzgórze to by?o traktowane przez ?ydów i katolików jako ?WI?TYNIA SALOMONA, i dopiero ja wyt?umaczy?em Niemcom, ?e by? to PA?AC Salomona, przebudowany na Pretorium Rzymskie, gdzie odby? si? jerozolimski proces Jezusa Chrystusa, natomiast ?wi?tynia Salomona znajdowa?a si? w innym miejscu: http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow//.
Niemcy UZNALI mój kataster jerozolimski, ale ?wi?tyni Salomona ode mnie NIE kupili. Kanclerz Kohl wyszed? z tego tym, ?e ZABRA? Wzgórze ?wi?tynne ?ydom i da? Palesty?czykom, którzy si? jednak ze mn? nie rozliczyli, co by?o Wrogim Przej?ciem. Pisa?em KILKAKROTNIE do ambasady Autonomii Palesty?skiej, maj?cej OBOWI?ZEK uregulowania Beneficjatu wed?ug prawa Napoleo?skiego, ale nie otrzyma?em odpowiedzi.
Wypada to t?umaczy? tym, ?e Autonomia Palesty?ska jest finansowana przez Królestwo Arabii Saudyjskiej, co jest równoznaczne z Protektoratem, wobec czego NIE MO?E odpisywa? BEZ ZGODY Protektora. Wobec powy?szego nie Prosz?, ale ??dam od ambasady Królestwa Arabii Saudyjskiej nawi?zania stosunków ze mn? w celu uregulowania mych roszcze? finansowych za PRZEJ?CIE przez Autonomi? Palesty?sk? Wzgórz ?wi?tynnego w Jerozolimie na podstawie zaoferowanego przeze mnie Urz?dowi Kanclerskiemu w Bonn katastru jerozolimskiego – ca?kowicie sprzecznego z katastrem izraelskim i watyka?skim.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

INCYDENTU NIE BY?O

Dzi? po godz. 0:0 obejrza?em po raz KTÓRY? film i ?mierci Stalina. Film zosta? nieco poprawiony i uzupe?niony, jak np., ?e konferenci opu?cili dacz? Stalina w Kuncewie nie o godz. 4:30 a 6:30, i ?e Konferencja zebra?a si? 28 II a nie pó?niej. Konferentów ze Stalinem powinno by? 4: Beria, Chruszczow, Male?kow i Bu?ganin, gdy? tematem konferencji PENTOWIRALNEJ, co jest Novum, mia? by? Tito. Stalin mia? doskona?y humor i apetyt; kaza? Chruszczowowi Ta?czy?, ale ten NIE MÓG?, co Stalin widocznie uzna? za deprymacj?, bo humoru i apetytu nie straci?.
Jest to zrozumia?e, gdy? Ucieczka ?wiat?y dezawuowa?a rz?dz?cy Pentowirat na rzecz Samow?adztwa II, bo przekazanie przez Stalina Rekomendacji ?wiat?y do KC KPZSb powodowa?o aresztowanie 3 pentowirów: Berii, Chruszczowa i Male?kowa. Wobec tego ja w obecno?? Bu?ganina na tej konferencji nie wierz?, gdy? nie mia? on ze spraw? rekomendacji ?wiat?y i archiwum kremlowskiego nic wspólnego.
Jest pytanie, CZY TO, ?e konferencja w Kuncewie zacz??a si? Przed Pó?noc? 28 II dezawuuje mój system logiczny, oparty na relacji Anastasa Mikojana? - Uwa?am, ?e nie. Józef ?wiat?o Uciek? na Bornholm samolotem genera?a Freya-Bieleckiego w Nocy z lutego ma marzec, czyli ?e móg? wystartowa? z Warszawy wieczorem, a gdy ?ciemni?o si? to obni?y? lot i przekroczy? granic? morsk?. Niektórzy dygnitarze mieli zreszt? prawo latania do Kurwiarni UB na Bornholmie, ale nie ?wiat?o, którego Bierut PILNOWA? Jak Oka.
Wie?? o znikni?ciu ?wiat?y z radarów przekazano zaraz Bierutowi, który zarz?dzi? ?ledztwo i zatelefonowa? do Stalina powiadamiaj?c, ?e wysy?a do Moskwy zi?cia, z którym b?dzie w kontakcie telefonicznym. Poza wi?c Nocn? konferencj? w Kuncewie by?o te? Nocne ?ledztwo w Warszawie z udzia?em SmerSza, o czym Bierut informowa? na bie??co Stalina przez Zi?cia.
IV osob? u Stalina by? wi?c nie Bu?ganin, ale Zi?? Bieruta, który obs?ugiwa? telefon do Te?cia, co przerobiono pó?niej na Bu?ganina, który by? na tej konferencji NIEPOTRZEBNY. ?wiat?o zabra? na Bornholm ze swego archiwum – którego bali si? Wszyscy - 2 nesesery Najwa?niejszych Dokumentów Pa?stwowych. To wygl?da?o na Spisek Berii, który CHCIA? dostarczy? te dokumenty Ticie?
UB kolportowa?o i kolportuje Bzdury, ?e ?wiat?o z Fejginem pojechali METREM do Berlina Francuskiego Na Zakupy – jakby taka podró? Najbardziej Strze?onego Cz?owieka w Polsce by?a mo?liwa w Ostberlinie z eskort? NKWD i Stasi ??? W zwi?zku z tym jest pytanie, CZY ?wiat?o da? te Dokumenty Amerykanom, do których zg?osi? si?, gdy po kilku miesi?cach przyjecha? z Izraela na umówione spotkanie z Fejginem w Berlinie Francuskim? z którym nie spotka? si?, gdy? zosta?by Porwany przez Stasi.
?miem twierdzi?, ?e je?li ?wiat?o da? jakie? Dokumenty Amerykanom w Berlinie to dok?adnie PRZEBRANE przez Mossad w Tel Awiwie. Major NSZ i Pu?kownik III NSZ Witold Szpatowicz mówi? mi, ?e gdy Amerykanie konfrontowali go ze ?wiat?? w Norymberdze to oficerowie ameryka?scy zachowywali si? tak PAZERNIE jakby chodzi?o o Najwa?niejsz? Spraw? dla USA. Zrazi? si? do nich i przestrzega? mnie przed nimi.
Wed?ug Anastasa Mikojana to Biuro Polityczne zosta?o wezwane do Kuncewa przez córk? Stalina Tatiane, która nie mog?a dodzwoni? si? do ojca i NIKT NIE ODBIERA? TELEFONU. Biuro Polityczne zjecha?o Po Gololedzi ko?o Po?udnia i by?o PRZESTRASZONE Brakiem Eskorty. Jak mówi? ksi??? Demidow to u Stalina czeka?o si? na audiencj? dob? czy pó?tora, siedz?c nieruchomo w skórzanych fotelach, gdzie jedynym ludzkim elementem byli ?o?nierze ?ukowa, którzy cz?stowali herbat?, kanapkami i gazetami, a teraz wygl?da?o, ?e b?d? siedzie? dob? czy dwie Bez Dobrego S?owa. Po 4 godzinach – czy 4 i pó? – zjawi?a si? jednak Nagle kucharka Stalina i Zwo?a?a Wszystkich. Stalin le?a? w mundurze na dywanie, z objawami Wylewu Krwi do G?owy i spogl?da? GRO?NIE.
To ?e Stalin plu? i wymiotowa? KRWI? zgadza si? z wersj?, ?e po Zdj?ciu Eskorty przez Bu?ganina frondowcy przybyli do pa?acu Or?owa i BILI WODZA. Wed?ug ksi?cia Demidowa to najwa?niejsz? rol? odegra?a w tym Kucharka Stalina, która UNIEMO?LIWI?A Berii podmienienie Stalina na jednego z 19 sobowtórów.
W zwi?zku z powy?szym COFAM godzin? opuszczenia Pa?acu Orlowa przez Konferentów z godziny 6:30 do 4 lub 4:30. Gdy Frondowcy opuszczali Pa?ac Or?owa po raz II to by?o ju? widno a Berii NIE BY?O, czyli ?e opu?ci? Pa?ac wcze?niej ju? jako DYKTATOR przez wprowadzenie do Moskwy i Leningradu DRUGICH dywizji NKWD.
Czy zbójc? Stalina móg? by? Bierut? ?miem w?tpi?. Moja babcia mówi?a, ?e Bierut by? PRZERA?ONY Ucieczk? ?wiat?y i chodzi? Jak Struty. To awansuje na Zabójc? Stalina mego dziadka jako funkcjonariusza IRA, gdy? to Truman zleci? dla IRA zamordowanie Stalina, który Wymóg? na Pentowiracie przyznanie Olbrzymich ?rodków na lotnictwo strategiczne. Bierut wpad? w panik? i wys?a? do Moskwy zi?cia, którego dziadek – jako zawodowy terrorysta – przyuczy? co do techniki zamordowania Stalina. Stalin musia? by? Oskalpowany, gdy? by?a to jedyna droga obej?cia rozkazu ?ukowa Zastrzelenia Incydencjonalistów, co mia?o chroni? Wodza przed czynami gwa?townymi.
Gdy Chruszczow opowiada? Towarzyszom W?oskim Historie Kremlowskie to Togliatti BOLA? nad Renesansowymi Praktykami W?oskimi w XX-wiecznej Moskwie.
Na mój elaborat INCYDENTU NIE BY?O otrzyma?em tak? salomonow? odpowied?:

https://marucha.wordpress.com/2015/06/27/wolne-tematy-52-2015/
130. Boydar said - 2015-06-30 (wtorek) @ 10:16:08
Panie Juliuszu
Ma?y problem za?atwia si? z procy, na powa?ny, potrzeba Car Puszki. To nie sama wojna stanowi?a dla Rosji PROBLEM, tylko wróg za ka?dym w?g?em. Z naszej perspektywy zagadnienia wydaj? si? proste; one ani nie s? proste, ani my nie mamy rzetelnej perspektywy. Prawdziwa Rosja wojny nie unika?a. Wiedziano bowiem dobrze, ?e kto przedk?ada pokój nad wolno??, nie zazna ani wolno?ci ani pokoju.

Jest to jakby USPRAWIEDLIWIENIE SI? Moskwy i przyznanie, ?e Zamordowanie Stalina i Berii JEST Kazusem Wojennym. Ja za? pisz?, ?e Stalina zamordowa?a Irlandzka Armia Republika?ska w Obronie USA przed NUKLEARNYM POKEREM Stalina, jak to nazwa? genera? d'Gaulle. By? on uczestnikiem wojny polsko-bolszewickiej i DLATEGO stwierdzi?, ?e FRANCJA MUSI MIE? ?RODKI DLA PRZEKSZTA?CENIA ?ARTOBLIWEJ WOJNY SOWIECKIEJ W GLOBALN? WOJN? NUKLEARN? – poniewa? ta jest lepsza od Dyktatury Spermy Jerozolimskiej.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://youtu.be/mjqpvKsXX3o//

Sta?em dwukrotnie pod ?cian? egzekucyjn? i by?em dwukrotnie na linii ognia. W przypadku Oskar?enia o Ukrywanie ?ydów jest to ?atwe do wykazania, gdy? egzekucja zosta?a PRZERWANA z powodu Ucieczki do naszego domu Komunisty, który przyjecha? furmank? dla ewakuacji meliny ?ydowskiej. Komunista zosta? zastrzelony ko?o naszej studni a magazyn ?ydowski za?adowany na furmank? za? rodzina Wojtalów u której by? ten magazyn Rozstrzelana, wobec czego groby Komunisty i 5-osobowej rodziny Wojtalów s? na cmentarzu parafialnym.
Komunist? przys?a? Jan Ho?od, który z?o?y? doniesienie na ?andarmeri? w Radzyniu o Ukrywanie przez nas ?ydów a akcja mia?a miejsce Przed ?WITEM. Z?o?y?em w tej sprawie obszerne zeznanie przed wroc?awskim IPN w przeddzie? katastrofy samolotu Prezydenckiego w Smole?sku, ale Pe?ni?cy Obowi?zki Prezydenta Bronis?aw Komorowski ZAWIESI? post?powanie IPN w sprawie ukrywaj?cych si? w domu mych rodziców ?o?nierzy Szymona Wiesenthala vel Aleksandra Skotnickiego-ZEMSTY.
O?WIADCZAM, ?e na terenie Lubelszczyzny mienie po?ydowskie i poniemieckie zosta?o w roku 1944 przej?te przez funkcjonariuszy UB narodowo?ci ?ydowskiej, b?d?cych w wi?kszo?ci by?ymi policjantami HITLEROWSKIMI, którzy dopuszczali si? licznych gwa?tów i rabunków na Polakach. Mego ojca np. kaza? aresztowa? oficer UB z W?odawy o nazwisku Spokojny, ale ojciec zosta? uwolniony na interwencj? konsulatu USA w Królewcu.
Powszechna znana jest afera ZALEW i ?ELAZO, która polega?a na sprzedawaniu na Zachodzie depozytów UB, za które kupowano z?oto, którymi dzielili si? dygnitarze MSW. Magazyny MSW by?y pe?ne mienia BEZPA?SKIEGO, co znaczy, ?e w?a?ciciele zostali Zamordowani przez ?ydowskie UB, bo Polakami byli tam tylko Kaci.
Za Z?AMANIE w Jedwabnem Planu Barbarossa Stalin da? Goldzie Meir 500 miliardów dolarów wyznaczaj?c na p?atnika Polsk?. Nale?no?? ta zosta?a uiszczona co do grosza przez Komisarzy tego D?ugu, Józefa Cyrankiewicza i W?adys?awa Gomu?k? wed?ug ?yj?cych jeszcze w XXI wieku ?WIADKÓW, a znaczna cz??? tych walorów pochodzi?a z magazynów UB, co by?o wysy?ane specjalnymi poci?gami z Krakowa do Wiednia.
W Zak?adzie Niemcoznawczym Uniwersytetu Wroc?awskiego Holokaust zosta? okre?lony jako wydany w Bia?ymstoku ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, co ma skutki prawne.
Z tego wynika, ?e obywatele Polscy narodowo?ci Nie?ydowskiej byli masowo wyw?aszczani nie tylko z nieruchomo?ci, ale te? Rabowani przy pomocy TORTUR. Stalin napisa? w DZIE?ACH: W?ADZ? W POLSCE ODDA?EM ?YDOM, GDY? TYLKO ONI B?D? J? SPRAWOWA? W MOJEJ INTENCJI. ONI NAUCZ? POLACZKÓW SZACUNKU DLA ZWI?ZKU SOWIECKIEGO.
W latach 1989-1990 by?em w Republice Federalnej Niemiec w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota. By? to rabunek z?ota przez ?ydów na skal? NIEWYOBRA?ALN?, o co trzeba zapyta? ogierków ?ydowskich z Kongresu USA. Poniewa? nie mog?em tego wyegzekwowa? wi?c ROSZCZ? do katastru jerozolimskiego, co mia?o skutki W?asno?ciowe. Kanclerz Kohl na podstawie tego? katastru zabra? np. ??? ?wi?tyni? Salomona ?ydom i da?, jako PA?AC Salomona przebudowany na Pretorium Rzymskie, Palesty?czykom, którzy nie rozliczyli si? ze mn?, co jest Wrogim Przej?ciem.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.mysl-polska.pl/591
NA MARGINESIE POCZDAMSKIEGO MILCZENIA

Anglia, ?eby zlikwidowa? podstaw? przemys?ow? niemieckiego marynizmu, da?a Polsce Szczecin, za? Stalin, ?eby NIE DA? Z?ota Hitlera w kopalniach Wa?brzycha Rotszyldom, da? Polsce ?l?sk Lewobrze?ny a dla PILNOWANIA tego z?ota sprowadzi? Prawdziców, jako Najwi?kszych Wrogów Piastów. Rotszyldy s? bowiem PIASTAMI jako ogierki ?ydowskie.
Prawdzice w?adali ju? ?l?skiem Lewobrze?nym jako Protektorzy Niemiec w latach 899-955. Poniewa? Stalin chcia? zachachm?ci? Z?oto Hitlera z Wa?brzycha to Prawdzice OSKALPOWALI go.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SYTUACJA ZMIENIA SI? Z GODZINY NA GODZIN?

Pojawi?y si? 2 internetowe relacje URZ?DOWE: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019397,title,Zloty-pociag-w-granicach-Walbrzycha-Wladze-miasta-przyjely-formalne-zgloszenie,wid,17800306,wiadomosc.html//;
http://www.fakt.pl/wydarzenia/-zloty-pociag-z-walbrzycha-odnaleziony-zobacz-film,film,568653.html//.
II relacja mówi o 300 tonach z?ota, co odnosi si? raczej do poci?gu Szafgoczów w Jeleniej Górze, który zosta? prawdopodobnie obrabowany przez esesmanów. SUPLEMENT 2 Strategicznych bomb atomowych z ?ucka WYMAGA? bowiem 2 tysi?cy ton z?ota, które – jako W?asno?? Fuehrera – musia?o by? ewakuowane do Wroc?awia a st?d do Wa?brzycha, gdzie by? Wojenny Skarbiec Hitlera.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/08/25/wolne-tematy-65-2015/

134. Juliusz Prawdzic said - 2015-08-27 (czwartek) @ 05:19:15
http://www.przeglad-finansowy.pl/
Ad. 129:
BEKNI?CIE CHI?SKIEGO SMOKA?
KRACH na gie?dzie szanghajskiej t?umaczy si? ZAD?AWIENIEM Chi?skiego Smoka Z?otem. Baby licz? z?oto na GRAMY a ?ydzi na TONY oraz zani?aj? zapasy i obrót z?ota STOKROTNIE dla tumanienia maluczkich i G?upich.
Twórc? SUPERMOCARSTWOWYCH Chin by? Kanclerz Schroeder, który przeniós? Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu i wspar? go technologicznymi koncesjami niemieckimi. Saddam Husajn przeznaczy? bowiem na reform? Bliskowschodniego Rynku Lotniczego sto miliardów $ pod komisariatem Saddama Husajna i Kulczyka z Poznania, i powierzaj?c t? Reform? Swissairowi, który zleci? opracowanie mego AEROBUSA dla ANTONOWA w Dniepropietrowsku.
LUFTHANSA wysadzi?a jednak nad Atlantykiem 2 Swissairy z 450 lud?mi, co zbankrutowa?a Swissaira a to UMO?LIWI?O przeniesienie Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, który OBIECA? Reform? Awiacji ?WIATOWEJ, co by?o inicjacj? Supermocarstwowych Chin miast Supermocarstwowej Ukrainy. Pekin jednak miast dope?ni? Reformy Awiacji ?wiatowej wykorzysta? Aerobusa-KITANA ma prawie wojennym jako BATA do bicia Holokaustcznych USA – co musia?o doprowadzi? pr?dzej czy pó?niej do P?kni?cia Chi?skiego Smoka.
Dowodem na to jest, ?e Aerobus-KITAN jest produkowany i u?ytkowany tylko w wersji SKRZYD?OWEJ, ale mo?e by? przemontowany WIRNIKOWO dla inwazji Tajwanu czy Syberii w ci?gu nocy. Teraz za?, gdy chi?skie prawo wojenne zosta?o z?amane przez siostry Alvarado z Hindurasu, które dla WYP?DZENIA Amerykanów z Karaibów zamówi?y Aerobusa-KAMAZA, to chi?ska Reforma Awiacji ?wiatowej ma znaczenie KLOZETOWE.
W zwi?zku z tym cytuj?: https://marucha.wordpress.com/2015/08/25/wolne-tematy-65-2015/// 84, NICK said – 2015-08-26 (?roda) @ 18:33:09: „Czy jest kto?, kto teraz „nasra” na Pana Prawdzica??? Sytuacja si? ‚gor?czkuje’ P. Juliuszu. To fakt. Nam nie wolno si? gor?czkowa?. Pozdrawiam. Idzie to, co ma przyj??. Tyle.”
Pretekstem podboju ?l?ska przez Czechów by?a MEDJACJA legata papieskiego ?winki konfliktu Zi?bic z klasztorem w Henrykowie. Niezadowoleni z Wyroku legata mieszczanie wyk?pali go w szambie i prowadzali po mie?cie na dr??ku jak buhaja – wobec czego papie? poprosi? Jana Luksemburskiego o wyegzekwowanie Wyroku.
Ad. 136: Siggi said - 2015-08-27 (czwartek) @ 06:23:09// idzie tu jeszcze dalej, bo pisze:
„Jestem „ZA” i to jak najszybciej. Problem jedynie jest taki,?e Prawdzic Juliusz mo?e wetkn?? swoje „trzy grosze”zba?amuci naszych polityków,a tak?e naszych uczonych atomistów-j?drowców ,techników obs?ugi i nie odstraszymy kogo trzeba. Kogo,to ja tego nie precyzuj?,bo po co ?Wiem swoje i nie b?d? tego zdradza?. O!: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bron-jadrowa-dla-polski-jest-obecnie-jedynym-realnym-gwarantem-bezpieczenstwa?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook//. Znaczy to za? tyle, ?e aby za?atwi? spraw? to trzeba si? pozby? mnie, bo ja dzia?am ODSTRASZAJ?CO, np. na Mocarstwow? Ukrain?, Niemcy czy Holokaustyczne USA. Austriacy np. ZE STRACHU PRZEDE MN? – chocia? to nie ja pobi?em konsula austriackiego z okrzykami TU JEST POLSKA – wezwali milion Turków, z której to racji Austria ma by? krajem ISLAMSKIM, tak jak Niemcy którzy BRONILI si? przez Satelitarn? Detekcj? Z?ota 10 milionami Synów Abrahama z Afryki Pó?nocnej.
Moim zdaniem Droga by?a zupe?nie inna. Zamiast wsadzania mego Aerobusa do DUPY Buschom-Scherffom-Bushom: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski// od mordowania Tesli i Kennedych trzeba by?o rozpatrzy? technicznie AEROBUS jako Now? Technik? Lotnicz? a nie odpowiada? mi przez ?ydówki, ?e MNIE NA TO NIE STA?.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/about/
262. Wandaluzja said - 2011-08-01 (poniedzia?ek) @ 15:03:08
Juliusz Prawdzic-Tell (www.wandaluzja.com – Forum), Tarnobrzeska 2/1, 53-404 Wroc?aw, 30 07 2011 – PISMO OKÓLNE
Maciej Perzanowski, SKARBY NAMIERZONE Z SATELITY, Rzeczpospolita, 29 07 11, s. A6

Pentagon sprzeda? satelit? do poszukiwania ameryka?skich guzików mundurowych z wojny wietnamskiej. Najwi?cej takich guzików znaleziono na Syberii a Pentagon mo?e powiedzie?, który guzik do JAKIEGO zaginionego ?o?nierza nale?a?. Dziwi?em si?, ?e III RP nie skorzysta?a z tego dla odnalezienie GUZIKÓW zaginionych w ZSRS ?o?nierzy II PRz. T? technik? mo?na ka?demu zajrze? do skarbonki.
Satelit? od Guzików kupi?a firma GPS, która zorganizowa?a komputerow? gr? Poszukiwania Skarbów, z pogwa?ceniem suwerenno?ci pa?stw narodowych, które s? jednak LIKWIDOWANE przez Uni? Europejsk?. W Polsce jest kilka MILIONÓW Poszukiwaczy GPS, czyli MA?O. Zyski s? na ogó? ma?e a mo?na si? narazi? Policji, gdy? Skarb mo?e by? np. pod p?yt? chodnikow?, a poniewa? GPS podaje lokalizacj? z dok?adno?ci? kilku metrów to trzeba jeszcze maca? detektorem metali. Poza tym Skarby s? cenzurowane, bo NIE DLA PSA KIE?BASA – i ?eby dosta? lepszy skarb to trzeba mie? sperm? jerozolimsk?, za? niektóre s? Przeznaczane dla muzeów, ?e dla wi?kszo?ci pozostaj? GUZIKI.
W r. 1989 przyjecha?em do RFN, ?eby otru? Niemców Satelitarn? Detekcj? Z?ota, ale Niemcy wsadzili mi j? do DUPY i zjednoczyli Niemcy konwencj? Satelitarnej Detekcji Z?ota z Izraelem, ZSRS i USA. Tak powsta?a te? III RP, po oczyszczeniu Solidarno?ci z Niemaj?cych spermy jerozolimskiej.
Wyjecha?em równie? do Niemiec jako komisarz WOAK Skarbu Tysi?clecia, gdzie Landtag Wolnego Kraju Bawarii sprzeda? mi go za Polskiego Bobra Kasztela?skiego, którego Amerykanie skaperowali dla nawodnienia Zachodu, tak ?e teraz rozbieraj? tamy, dzi?ki którym zagospodarowanie Dzikiego Zachodu w ogóle mo?liwe by?o. KRADZIE? znalezionego z satelity Skarbu Tysi?clecia – 30 ton MAJESTATYCZNEJ bi?uterii Czyngis Chana – zosta?a jednak amnestionowana przez rz?d III RP, gdy? Skarb Tysi?clecia zosta? uznany przez na?o?nika Hitlera Bronis?awa Geremka za ?ydowski. Bawarzy jednak zainkasowali PBK, i teraz ucz? tej techniki w UE i Indiach.
Mam list z redakcji Wieczoru Wroc?awia, któremu NIE POZWOLONO opublikowa? Korespondencji z Moskwy, gdzie po puczu Janajewa prasa pisa?a, ?e na Filipinach – które nie by?y mocarstwem tezauryzacyjnym – BRAKUJE z?ota archeologicznego za 200 mld $ warto?ci kruszcowej, która jest zwykle III warto?ci?, po historycznej i artystycznej.
3 tygodnie temu Mossad okupowa? za? przez noc mi?dzynarodowe lotnisko na Ok?ciu. Ja og?osi?em, ?e chodzi?o o wywóz KOLEJNEGO urobku SDZ, bo po 22 latach tr?bienia przeze mnie SATELITARNEJ DETEKCJI Z?OTA zacz??o ?mierdzie? – i mog? by? ci?gani zawodowi „wyciszacze” SDZ, jak msz Sikorski.
Sikorski pozwoli? sobie w Anglii na sugesti?, ?e Breivik jest Niedor?ni?tym watag? Kaczy?skiego, co dotyczy mnie, bo po mym powrocie Racj? III RP by?o DORZYNANIE Watah tropicieli Satelitarnej Detekcji Z?ota i minireaktora URSZULA SIPI?SKA, a Kaczy?scy przej?li te Watahy dopiero kilka lat temu. Dorzynanie Watah to zwrot Lenina, ale o ile bolszewicy Dor?n?li watahy w ci?gu 2 lat to sperma jerozolimska III RP nie mo?e DOR?N?? przez 22, a teraz Templariusz od Kaczy?skiego zastrzeli? w Oslo 17 funkcjonariuszy Mossadu i 80 ich klientów. To spowodowa?o, ?e kilka pa?stw UE zwróci?o si? do Izraela o zaprzestanie wydawania ich paszportów dla muzu?manów przez Mossad, do czego ten widocznie ma prawo jako policja polityczna Unii Europejskiej.
W zwi?zku z tym ??DAM rozpoznania z?ota archeologicznego Waszego kraju wg dokumentacji w Moskwie i Waszyngtonie, i rewindykowania tego z?ota z Izraela z uwierzytelnieniem tego u mnie, gdy? zajmuj? si? t? spraw? od 35 lat.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 4:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://webtribune.rs/arhive-kgb-i-stazi-otkrili-mracnu-tajnu-hitlerova-cerka-vlada-evropskom-unijom/#//

Gdy spekulowa?em tajemnice gda?skiego NEPTUNA to dosta?em poczt? okóln? Konwentu Narodowego Polskiego informacj?, ?e w Moskwie og?oszono, i? Kanclerz Merkel nie mo?e si? powo?ywa? na sperm? polsk?, gdy? jest Ca?? ?ydówk?, jako CÓRKA szwagierki Adolfa Hitlera i jego zamro?onej spermy.
To t?umaczy tajemnic? Biblioteki Ptolemeuszy i Wyrok na mnie: BERUFS- FOTO- UND SEXVERBOTEN. U Stalina aparat fotograficzny by? GRO?NIEJSZY od karabinu.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W?grzy NIE WPU?CILI muzu?manów do Austrii jako Ziemi Obiecanej, co jest Ko?cem doktryny: LEPSZY TUREK POD WIEDNIEM NI? PRUSAK NA ?L?SKU. Austriacy wybronili si? przed MOIM silnikiem VDTW Milionem Muzu?manów DZI?KI CZEMU Austria sta?a si? Ziemi? Proroka, a tu Masz Babo Placek: W?grzy nie wpu?cili muzu?manów do Austrii.
Wobec tego musi ich przyj?? córka Adolfa Hitlera Angela Merkel? http://webtribune.rs/arhive-kgb-i-stazi-otkrili-mracnu-tajnu-hitlerova-cerka-vlada-evropskom-unijom/#
S?owacy maj? tu racj?, ?e za los STU MILIONÓW Afrykanów odpowiadaj? by?e pa?stwa kolonialne: Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Belgia, Holandia, Hiszpania i W?ochy. Ja mog? tu doda?, ?e Palestyna, Egipt, Libia i prawdopodobnie Tunezja broni?y si? R?kami i Nogami przez Nawodnieniem Sahary bardzo tanim W?OSKIM skraplaczem pustynnej mg?y nocnej z lustra fotoelektrycznego SIEMENSA: w nocy WODA a w dzie? PR?D – bo maj? Ziemi? Obiecan? w Europie technik?: JAK MUZU?MANKA NIE URODZI XVI DZIECKA TO JEST Z?? MUZU?MANK?. To jest polityka ?ydowska, finansowana przez kapita? ?ydoarabski, gdy? chodzi o Okupacj? Europy przez Nazistowsk? Parti? NIEWOLNICZ?.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://tojuzbylo.pl/wiadomosc/czy-zaginione-zloto-hitlera-znajduje-sie-w-walbrzychu

Na portalu historycznym tojuzbylo.pl// leszekczarny – prawdopodobnie pseudonim – zamie?ci? artyku?: CZY ZAGINIONE Z?OTO HITLERA ZNAJDUJE SI? W WA?BRZYCHU? Poniewa? w artykule nie ?adnego NOVUM to znaczy, ?e HIPOTEZ? zaczerpn?? u mnie, tylko ?e u mnie nie jest to Hipoteza tylko WNIOSKI z wa?kowanego od 50 czy wi?cej lat NUKLEARNEGO ATAKU HITLERA NA MOSKW? I LENINGRAD – zag?uszanego Wybrykami o Skarbie III Rzeszy na Dolnym ?l?sku, którego poszukiwa?o UB, SB i LWP – w tym Genera? Jaruzelski i Józef Oleksy.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MT, Sensacyjna teoria na temat podziemnego miasta nazistów, kryj?cego bezcenne skarby III Rzeszy – Z?OTY POCI?G mia? zapewni? powrót Hitlera; SUPER Express, 3 IX 2015, s. 8.

DZI?KI Ministrowi ?uchowskiemu sprawa sta?a si? PUBLICZNA i ju? jej Szczury utajni? nie mog?. Czytamy: „Minister Piotr ?uchowski, generalny konserwator zabytków, publicznie zapewni?, ?e na zdj?ciu z georadaru wida? zarys poci?gu! – emocjonuje si? przewodnik. Bo teraz w?adze nie zdo?aj? wmówi? ludziom, ?e pod ziemi? w okolicach Wa?brzycha niczego nie ma. Trzeba powa?nie szuka?.”
Dla mnie jest to satysfakcja, gdy? zajmuj? si? spraw? od 50 lat. Nareszcie stwierdzono, ?e kompleks RIESE – po polsku Olbrzym – to Podziemny Wa?brzych PRZECIWATOMOWY, który nie zosta? uko?czony cho? budowa trwa?a a? do Frontu. System WA?BRZYCHA mia? wi?c mie? 3 poziomy: miasto Wa?brzych, kompleks Riese i Skarbiec Hitlera.
Wnios?em, ?eby Skarbiec Hitlera traktowa? jako Remanent Dyktatu Poczdamskiego – aby nikt potem nie wnosi?, ?e zosta? Okradziony przez Polaków. Jest to wa?ne równie? ze wzgl?du na Polski Skarb Imperialny, który Kanclerz Merkel wywioz?a do USA, gdzie zosta? ZAREJESTROWANY przez Fed jako 750 tysi?cy ton z?ota. Dowódca Twierdzy MODLIN mówi?: ZAPASY ?YWNO?CI WYWIEZIONO DO WARSZAWY. MI PRZYNIESIONO NA OBIAD SZCZURA.
W PSIm powinien by? Imperialny Skarb Attyli – uwa?any za najwi?kszy na ?wiecie – który powinien by? dany W?grom. Przy okazji og?aszam, ?e zajmowanie si? t? spraw? BEZ MEGO NAZWISKA jest Niemo?liwe, i wszyscy, którzy pomijaj? mnie s? wykluczeni z Rewindykacji i Beneficjatu – a tylko ja jestem wyp?acalny.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Następny
Strona 3 z 29

Skocz do: