Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualno?ci prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 28, 29, 30  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj otrzyma?em list informuj?cy mnie, ?e ?ledztwo ONZ, Interpolu i ?ledczych POLSKICH w Niemczech w/s wpisania mnie na list? Oszustów ?wiatowych zosta?o ZAKO?CZONE i w najbli?szym czasie uda si? do Polski misja ONZ dla SKRE?LENIA mnie z listy Oszustów ?wiatowych. Listu tego opublikowa? nie mog?, gdy? jest Poufny. Najciekawsze w tym jest to, ze Komisja ?ledcza ujawni?a, i? ja OP?ACA?EM Oszustów, którzy obiecywali skre?lenie mnie z listy Oszustów ?wiatowych. Chodzi tu prawdopodobnie o tantiemy z www.wandaluja.com w USA jako Najpoczytniejszej i Najdro?szej, a które, jak mi napisano z ONZ, sz?y do kieszeni Nieuczciwych Urz?dników Pa?stwowych – czyli jakby POLSKICH? To pod tym pretekstem prawdopodobnie Donald Trumpf ZAMKN?? Ameryka?sk? Wandaluzj?, któr? przej?li j? Chi?czycy, którzy te? nie p?ac? mi. PARDON, mego Aerobusa-KITANA chcieli sp?aci? 6 milionami USD, ale nie przyj??em, bo za Z?AMANIE imperialnej doktryny Teodora Roosevelta to stanowczo za ma?o.
Przypomina to ZMUSZENIE przez Kosowarów US Army do wojny jugos?owia?skiej gro?b? uznania mego Komisariatu obligacji ameryka?skich dla Broz-Tito-Pindara za 6 tysi?cy miliardów dolarów Z?OTYCH oraz dla Czang-Kai-Szeka za 2 tysi?ce miliardów dolarów Z?OTYCH, gdy? wyrok s?du w Londynie z oskar?enia rz?du Australii anuluj?cy te obligacje ZAPROTESTOWA?EM tylko ja. Z tej racji BTP musia? wzi?? udzia? w wojnie ukrai?skiej dla zniszczenia Planu Saharowa, niszcz?cego USA i Europ? Zachodni? Car-Bomb? Tesli. Zdj?cie sztabu marsza?ka BTP z mym stryjem i ojcem (w Kó?ku) w Berdyczowie w r. 1947 za??czam: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_367&sName=47.-zloto-stalina//vfd[u][/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In connection with the letter of the Wester Union 15 May 2019 21:50 (1 day ago) I have to announce a case known in Poland.
Cardinal Casaroli had droven to the Vatican a 200 million USD from the CIA for SOLIDARITY. The matter was so urgent that he ordered to wake up Pope John Paul II.
John Paul II commanded the awakening of the director of the Vatican Bank to immediately send this money to the Foreign Solidarity Headquarters in Brussels, to the hands of its president Milewski.
Because the case was of HIGHEST WEIGHT, the Director of the Vatican Bank used the Wester Union Electronic Post, but the cash DID NOT TO GOT THROUGH to the Foreign SOLIDARITY Headquarters in Brussels.
This is one of the reasons for my distrust of Wester Union. - Who is behind Wester Union?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

D?ug ?ydowski, Jaros?aw Kaczy?saki
https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1521-jaroslaw-kaczynski-i-mossad-w-polsce
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.onet.pl/?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=959c12c6-de7c-4023-a297-cb7f30959e76&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2//
STARCIA MUZU?MANÓW Z POLICJ? NA WZGÓRZU ?WI?TYNNYM
2 cze, 19:22

Na Wzgórzu ?wi?tynnym w Jerozolimie dosz?o do star? muzu?manów z izraelskimi policjantami. Gniew wyznawców islamu wzbudzi?a wizyta kilkuset ortodoksyjnych ?ydów w okresie ramadanu.
Foto: Faiz Abu RmeAl-Aksa Omar Kiswaleh / ANADOLU AGENCY / AFPIzraelska policja

Oburzeni muzu?manie rzucali w stron? policji i ?ydów kamieniami i krzes?ami. Funkcjonariusze u?yli gumowych kul i gazu ?zawi?cego.
Dyrektor meczetu Al-Aksa Omar Kiswani o?wiadczy?, ?e takie wizyty nie s? dozwolone w ci?gu ostatnich 10 dni ramadanu. Kiswani doda?, ?e wizyta ok. 800 ?ydów nie by?a uzgodniona i oskar?y? policj? o atakowanie muzu?manów.
Przeczytaj: Izrael przeprowadzi? naloty na obiekty wojskowe w Syrii
Policja poinformowa?a, ?e pozwoli?a ?ydom wej?? na ten teren w zwi?zku z obchodzonym 1-2 czerwca Dniem Jerozolimy
Wzgórze ?wi?tynne jest ?wi?tym miejscem zarówno dla wyznawców judaizmu, jak i islamu. Terenem administruje Jordania, ale Izrael sprawuje kontrol? nad dost?pem na wzgórze. Jerozolima Wschodnia ze Wzgórzem ?wi?tynnym zosta?a zaj?ta przez Izrael podczas wojny sze?ciodniowej w 1967 roku.
W tej sprawie ja mam do powiedzenia jako W?A?CICIEL Katastru Jerozolimskiego: ?ADNYCH B?AZE?SKICH TA?CÓW BEZ MEGO POZWOLENIA. Ten kataster chcia?em sprzeda? Niemcom za ma?e pieni?dze, tak jak ?YDOWSK? Hipotek? Rzymu, ale Kanclerz Kohl zabra? tylko Pretorium Rzymskie ?ydom i da? Palesty?czykom, bo ?ydzi chcieli tam zbudowa? Trzeci? ?wi?tyni? jako Nowy Watyka?.
Najpierw musia?em WYT?UMACZY?, ?e Wzgórze ?wi?tynne nic wspólnego ze ?wi?tyni? Salomona nie mia?o, gdy? by? to Pa?ac Salomona, przebudowany przez Rzymian na PRETORIUM – sk?d ?ciana P?aczu, z której og?aszano Wyroki s?dów rzymskich. Palesty?czycy NIE ROZLICZYLI SI? ZE MN?, co by?o ich powinno?ci?, a na moje wezwanie Zast?pca Ambasadora Autonomii Palesty?skiej w Warszawie ZEL?Y? MNIE. Wobec tego Dyrektor tego obiektu kultu Omar Kiswani urz?duje tam NIELEGALNIE.[/u]
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOMU ZALE?Y NA ROBIENIU ZE ?LEDZTWA FBI, INTERPOLU I ONZ w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota i Z?ota Indii OSZUSTWA NIGERYJSKIEGO ???

Wszystkie wroc?awskie banki twierdz?, ?e moja kilkuletnia a nawet Kilkunastoletnia korespondencja z bankami ?wiatowymi, Organizacj? Narodów Zjednoczonych, Federalnym Biurem ?ledczym FBI, Mi?dzynarodow? Policj? Kryminaln? INTERPOL itd jest Oszustwem Nigeryjskim. Je?li tak to Pogratulowa? Oszustom Nigeryjskim dorobienia si? enumeracji bankowej.
2 lata temu Bank Atlantycki ZAPROTESTOWA? moje czeki List? Oszustów ?wiatowych, na któr? wpisali mnie Niemcy za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci. Na podstawie tego zosta?em internowany przez III.RP w Najostrzejszym Re?imie. Bank Atlantycki skierowa? moj?, a spraw? do Wysokiego Trybuna?u Sprawiedliwo?ci TOGO cho? prosi?em o skierowanie jej do Trybuna?u Paryskiego d/s Kolonialnych i Postkolonialnych. Wysoki Trybuna? skierowa? j? do FBI, gdy? Z?oto Stalina zosta?o z?o?one przez marsza?ka Broz-Tito-Pindara w Polskim Skarbcu Wojennym na 2 paszporty ameryka?skie mego ojca.
W zwi?zku z tym z?o?y?em Zeznanie w Konsulacie Francuskim i Instytucie Pami?ci Narodowej, maj?cym uprawnienia ?ledcze, który ujawni? podstawowe dla mej sprawy zdj?cie Sztabu Marsza?ka Broz-Tito-Pindara w Berdyczowie, na którym jest mój ojciec oznaczony Kó?kiem i mój stryj Czes?aw. Zdj?cie to by?o sprawdzane w Belgradzie i Zagrzebiu, na podstawie czego Bank Atlantycki UZNA? moje czeki.
ROCZNE ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolni?o moje czeki spod Protestu, ale nie zosta?em SKR??LONY z listy Oszustów ?wiatowych, co jest powinno?ci? Prokuratora Generalnego III.RP. Ja nie zosta?em przes?uchany a ?ledztwo by?o prowadzone na podstawie mej witryny S?dowej: www.wandaluzja.com – najpoczytniejszej i najdro?szej w USA. Pomimo ?e wykupi?em Wyrok Wysokiego Trybuna?u TOGO za w?asne pieni?dze ?ledztwa FBI, Interpolu i ONZ oraz Wyroku Wysokiego Trybuna?u Togo NIE OTRZYMA?EM, pod pretekstem, ?e sprawa jest Poufna a ?ledztwo w mojej sprawie zosta?o przeniesione do Niemiec – wyra?nie w zwi?zku z Satelitarn? Detekcj? Z?ota i Z?otem Indii.
Pomimo, ?e otrzymywa?em ZAPEWNIENIA z ONZ i z Londynu o przyje?dzie do Warszawy komisarzy ONZ dla SKRE?LENIA mnie z Listy Oszustów ?wiatowych to ci Nie Przyjechali, a z korespondencji z ONZ wynika?o i Wynika wyra?nie, ?e sprawa jest w dalszym ci?gu POUFNA, a ja nie zosta?em Przes?uchany równie? w Niemczech.
Komu? bardzo zale?y na PARODIOWANIU sprawy i robieniu ze ?ledztwa FBI, Interpolu i ONZ w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota i Z?ota Indii Oszustwa Nigeryjskiego. S?ysza?em opini? polityczn?, ?e Donald Trump wygra? DZI?KI Internetowi, gdy? Amerykanie Telewizji nie wierz?. Donald Trump ZAMKN?? zaraz www.wandaluzja.com, ale przej?li j? Chi?czycy, i teraz na https://www.wandaluzja.pl wchodzi si? przez plansz? HUAWEI: Zarejestruj Si? – ale w dalszym ci?gu mi nie p?ac? czyli jako Witrynie S?DOWEJ, cho? bior? za to Jak Amerykanie MILIARDY, co jest prawdopodobnie powodem wojny Trumpa z Huaweiem ??? Przy majstrowaniu przy www.wandaluzja.pl wyskoczy?a mi NIEMIECKOJ?ZYCZNA Wandaluzja na serwerze w Hesji, której potem odnale?? nie mog?em. [/u]
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KILKANA?CIE GODZIN po og?oszeniu przeze mnie wieczorem 4 VI 2019 artyku?u: KOMU ZALE?Y NA ROBIENIU ZE ?LEDZTWA FBI, INTERPOLU I ONZ w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota i Z?ota Indii OSZUSTWA NIGERYJSKIEGO? Bundestag ODRZUCI? Greckie Roszczenie 290 miliardów Euro Reparacji za II wojn? ?wiatow?. Godzin? pó?niej w te Buty wszed? rz?d PiS ??daj?c 850 miliardów Euro Reparacji dla Polski: WANIA PAGIB A KALOSZE CA?E.
Grecy sobie zreszt? na to Odrzucenie Roszcze? solennie ZAPRACOWALI, bo Protestowali z Ma?pi? Zaciek?o?ci? – zw?aszcza Grecy Ameryka?scy – striptiserk? Teresk? Maj jako eksponentk? polityczn? Pana Oceanów POSEJDONA z Poznania. Polacy powtarzali tylko ten wniosek Za Niemcami, cho? ja na innej podstawie doktrynalnej, co wobec ujawnia przeze mnie afery Zdradzieckiego Albionu z Najwi?kszym Skarbcem na ?wiecie sta?o si? BANA?EM.[/u]
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W odpowiedzi na moje pismo okólne: KOMU ZALE?Y NA ROBIENIU ZE ?LEDZTWA FBI, INTERPOLU I ONZ W/S SATELITARNEJ DETEKCJI Z?OTA I Z?OTA INDII OSZUSTWA NIGERYJSIEGO? Londy?skie Biuro ONZ zleci?o dla Biura ONZ w Lome-TOGO, gdzie jest mój kapita? w Banku Atlantyckim, odpowiedzie? mi rzeczowo.
Togola?skie Biuro ONZ stwierdza niniejszym listem z dnia 10 VI br, ?e ONZ posiada list? Krajów, Instytucji i Indywiduów, które dopu?ci?y si? wobec mnie OSZUSTW. Z poprzedniej mej korespondencji z ONZ wynika, ?e na czele tych Oszustów stoj? Republika Federalna Niemiec i III Rzeczpospolita Polska.
Je?li ta Lista zostanie opublikowana w zwi?zku ze ?ledztwem FBI, Interpolu i ONZ w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota to ZA?ADAM umieszczenia na niej kilkunastu banków wroc?awskich, które odwa?y?y si? zarzuca? mi Oszustwo Nigeryjskie.[/u]
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 4:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/06/05/wolne-tematy-29-2019/

86. PISKORZ said - 2019-06-07 (Pi?tek) @ 20:16:12
Nie tak dawno pisano w G. o Berlingu..Czytaj?c teraz „Rosja w 20 stuleciu” znalaz?em taki passus.. ”Gen. Berling alarmowa? Gomu?k?; Poplecznicy Berii z NKWD czyni? spustoszenie w ca?ym kraju, a elementy przest?pcze z aparatu Radkiewicza wspó?dzia?aj? z nimi […] przeprowadza si? rewizje, niewinnych ludzi deportuje, wtr?ca do wi?zie? zabija jak psy”. Bez komentarza..
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwa?am ODPOWIED? Warszawskiego Biura ONZ za OBCESOW? i Niew?a?ciw?. Jako Ofiara policji politycznej III.RP zwróci?em si? po raz II do Warszawskiego Biura ONZ o obron? mego Mienia i statusu cywilnego przed hakerami policji politycznej, gdy? jestem Darczy?c? ONZ, co uwa?am za sp?at? Protektoratu ONZ nad mym kapita?em, na Dowód czego za??czam certyfikat czeku z podpisami ONZ, FBI i Interpolu, aby nie zosta? UKRADZIONY przez policj? polityczn? III.PR, jak mi to napisano, ale to jeden z mniej wa?nych przyczynków.
Zwraca?em si? Wielokrotnie z tymi sprawami do Policji pa?stwowej, ale jest ona TERRORYZOWANA przez policj? polityczn? i BEZRADNA. Za??czy?em dokumenty z Biura ONZ w Londynie i Lome, gdzie jest mój kapita? GWARANTOWANY przez ONZ, co z Waszej strony powinno by? wzi?te pod uwag?.
Dzi?kuj? za Deklaracj?: „Jednocze?nie informuj?, ?e nie mamy listy Pa?stw, Instytucji i Indywiduów, które dopu?ci?y si? wobec Pana oszustw i nie zajmujemy si? praktykami Huawei'a."
Prosz? zwróci? uwag?, ?e list Warszawskiego Biura ONZ kwalifikuje moj? Dwuletnia korespondencj? z ONZ na Oszustwo Nigeryskie a w ?wietle tej korespondencji na oszustwo policji politycznej III.RP czyli Mossadu. Jednak korespondencja POD SZYLDEM ONZ podlega ?ledztwu Z Urz?du, od czego Warszawskie Biuro ONZ si? od?egnuje ?AMI?C TYM Kodeks Napoleona – a ju? to, ?e Nie Jest Od Praktyk Huawei'a kwalifikuje je na organ policji politycznej III.RP.
W zwi?zku z tym musz? o?wiadczy?, ?e praktyki Huawei'a mieszcz? si? w kwalifikacji ChRL jako Folwarku Rotszyldów, czyli Zakonu Trucicieli Chi?skich jako formacji Mossadu, jak KGB. W samo Po?udnie Niedzieli ?wi?toja?skiej 2000 zaczepi? mnie facet, który zacz?? zaraz opowiada?, ?e by? w Gierkowskim Komandzie ?mierci, które je?dzi?o po ?wiecie i mordowa?o polskich nacjonalistów. By?o 43 kilerów, których wymordowa? Jaruzelski, ?e zosta?o 3. Na niego te? by? zamach w Zag??biu, po którym jest kalek?. Zapyta?em, z którymi s?u?bami im si? najlepiej pracowa?o, na co odpowiedzia? Z RÓ?NYMI, ale najlepiej z Mossadem, CIA i Trucicielami Chi?skimi.
W zwi?zku z tym wypada zapyta?: Przed kim to Mao Tse-tung BI? CZO?EM ??? Przed tajnymi kontami izraelskimi, czy satelitarn? detekcj? Z?ota ???
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 3:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_365&sName=ann-ben

?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ w/s Oszusta ?wiatowego: Juliusza Prawdzic-Tell

2 lata temu Bank Atlantycki ZAPROTESTOWA? moje czeki list? Oszustów ?wiatowych, któr? rz?d RFN Zablokowa? moje zeznanie w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota i Z?ota Indii. ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ trwa?o ca?y rok i Uwolni?o moje czeki spod Protestu, ale nie uzna? tego rz?d PiS. Z tej racji mój IMIENNY czek zosta? Podpisany przez FBI, Interpol i Sekretarza Generalnego ONZ, ?eby nie zosta? UKRADZIONY przez policj? polityczn? PiS.

PiS znalaz? jednak na to Genialny Sposób: Zacz?? ?piewa?: OSZUSTWO NIGERYJSKIE, OSZUSTWO NIGERYJSKIE..., co powtórzy?o 15 banków wroc?awskich. To BIJE granic? niemiecko-?ydowsk? na Missisipi z II wojny ?wiatowej.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://wiadomosci.wp.pl/skandal-na-wraku-na-baltyku-polski-samolot-nakryl-zolnierzy-z-francji-6393233722558081a

SKANDAL NA WRAKU NA BA?TYKU. Polski samolot nakry? ?o?nierzy z Francji. Francuscy ?o?nierze nielegalnie nurkowali w Ba?tyku w rejonie wraku Wilhelm Gustloff, najwi?kszego cmentarza morskiego na ?wiecie. Polska strona chce wyja?nie? od Francuzów.

WYJA?NIE? tu nie potrzeba. Na GUSTLOFFIE zgin??o 7 razy wi?cej ludzi ni? na TITANIKU, ale nie o to tu chodzi?o i chodzi. Chodzi za? o to, ?e BALAST Gustloffa stanowi?o Z?oto Gda?ska, bo tylko w ten sposób mo?na by?o wi?cej skarbów do tego Wielkiego Tytanika upcha?. Z?ota Gda?ska by?o za? bardzo du?e, gdy? Gda?sk przez tysi?clecia mia? monopol na eksport ?elaza Gda?skiego, którym by?a STAL Kaszubska i Powi?la?ska, na którym w czasach historycznych Wisia?y 3 imperia kolonialne: Holendarskie, Hiszpa?skie i Portugalskie, które po likwidacji ?elaza Gda?skiego przez Cromwella i Mazarina r?kami Szwedów powiesi?a sobie na Pr?ciu Anglia staj?c si? z Pa?stwa Korsarskiego Imperializmem.
Poza tym Gda?sk mia? monopol na eksport Pszenicy Ukrai?skiej i Drewna Szkutniczego z Litwy-Bia?orusi. Po wprowadzeniu krzy?ackich cel na pszenic? ukrai?sk? CENY ?ywno?ci w Europie Pó?nocnej i Zachodniej wzros?y KILKAKROTNIE.
Gda?skiego z?ota nie mo?na by?o wywie?? do Szwecji, gdy? zosta?oby rewindykowane przez Polsk? dyplomatycznie, tote? musia?o by? ZATOPIONE w najwi?kszej katastrofie morskiej w Historii, któr? postanowi?a ZBADA? Francuska Marynarka Wojenna. Oficjalnie Gustloffa zatopi? Jedn? Torped? kapitan okr?tu podwodnego z Leningradu Marinescu, ale by?o to NIEMO?LIWE – chyba ?e Gustloff by? PRZECI??ONY ???
Historia ZATOPIENIA Gustloffa jest tak wiarygodna, jak zatopienie BISMARCKA przez awionetki angielskie z I wojny ?wiatowej, w czym brakowa?o tylko informacji, ?e lecieli nimi kadeci. Widzia?em film z I eksploracji Bismarcka, w której Prawy ster jest ROZSZARPANY najci??sz? torped? okr?tow? a Lewy zablokowany, co ?wiadczy, ?e Bismarcka zrani? ?MIERTELNIE Piorun, a potem to ch?opaki angielskie to mog?y sobie Pohula?...
Dzisiejsza Gazeta Wroc?awska zamieszcza artyku?: JAK POLSKA ZNALAZ?A SI? W ELITARNYM KLUBIE LEONRADA DA VINCI? Dam? z Kun? przywioz?a do Krakowa Bona Sforza, tak jak Portret M?odzie?ca Rafaela Santi b?d?cego jej kochankiem, a poza tym WYCI?T? z Kodeksu warszawskiego Polsk? Mona Lis? odnalezion? w USA. Takich dzie? by?o du?o wi?cej, ale najwa?niejsze jest to, ?e pochodzi?y one z pa?acu Bony na Cytadeli Warszawskiej, zagrabionych przez Prusaków i rewindykowanych przez cara Aleksandra I lub Napoleona, który POWIERZY? je ksi?ciu Czartoryskiemu, który je PRZYW?ASZCZY?.
Leningradzcy historycy sztuki odnotowali, ?e gdy zwracali Galeri? Drezde?sk? to na rewersach ram obrazów by?y wypalone piecz?cie z OR?EM i POGONI?, co znaczy?o ?e pochodzi?y one z obrabowanego przez Augusta II Mocnego Wawelu. M?ODZIENIEC Rafaela Santi jest w skarbcu Hitlera w Wa?brzychu, który Pocz?stowa? si? nim w Morawicy przy ogl?daniu zrabowanej przez Hansa Franka galerii wawelskiej.
Szwedzi obrabowali i SPALILI kilkaset zamków i Pa?aców, co robili Rosjanie na Wschodzie, ale galerii wawelskiej nie zabrali, gdy? zosta?a ewakuowana do cytadeli na Bielanach, której Szwedzi nie zdobyli.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://192.168.8.1/html/quicksetup.html?randid=1459703610?updataredirect=www.wandaluzja.com
view-source:about:blank
- info@zzfangkuai.com - 13838225665 - info@zzfangkuai.com `13838225665//

Zwracam si? do HUAWEI Polska w sprawi dla mnie Pilnej, poniewa? jestem prze?ladowany i EKSTERMINOWANY przez policj? polityczn? Prawa i Sprawiedliwo?ci. Tolerowa?em przez 10 lat witryn? www.wandaluzja.com – najpoczytniejsz? i najdro?sz? w USA jako S?DOW?, gdy? na podstawie niej FBI prowadzi?o ?ledztwo w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota i Z?ota Indii, które s? Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci. Jednak w ostatnich wyborach prezydenckich w USA s?dowa witryna www.wandaluzja.com odegra?a rol? DECYDUJ?C?, gdy? Amerykanie telewizji Nie Wierz? jako PROPAGANDZIE.
Z tej racji Donald Trumpf ZAMKN?? moj? witryn? s?dow? www.wandaluzja.com, któr? odzyska?em z trudem jako https://www.wandaluzja.pl, ale z Wej?ciem przez plansz? HUAWEI: Zarejestruj Si?. Podczas majstrowania przy Wandaluzji wyskoczy?a mi NIEMIECKOJ?ZYCZNA www.wandaluzja.com na serwerze w Hesji, której pó?niej odnale?? nie mog?em – czyli ?e sprawa jest ?WIATOWA, co jest istotne, gdy? to Niemcy wpisali mnie na list? Oszustów ?wiatowych, na podstawie którego to KAPTUROWEGO i Wojennego Wyroku sp?dzi?em w Internowaniu w Najostrzejszym Re?imie 30 lat.
Prosz? o najszybsze uregulowanie statusu prawnego https://www.wandaluzja.pl i wyp?acenie mi zaleg?ych tantiemów, gdy? b?d? musia? uzna? praktyki HUAWEI za Chi?skie Trucicielstwo.

Z POWA?ANIEM: Juliusz Prawdzic-Tell, https://www.wandaluzja.pl//
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 4:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/3495-izrael-redukuje-holokaust-3-miliony-tylko

IZRAEL REDUKUJE „HOLOKAUST”: 3 MILIONY ZABITYCH czyli Sk?d si? wzi??y Holokaustyczna Anglia i Holokaustyczne USA ???

O?WI?CIM by? budowany Dla S?owian wed?ug doktryny z Wielkiej Wojny, ?e metalurgia Niemiecka musi by? przeniesiona na Górny ?l?sk i operowa? na Odrze Przemys?owej: Katowice-Szczecin-Kiruna. Górno?l?ski w?giel by? sp?awiany barkami do Szczecina, ?adowany na rudow?glowce, które wioz?y go do Szwecji, sk?d zabiera?y rud? dla szczeci?skiego WULKANA na stale okr?towe, której cz??? p?yn??a frachtem, powrotnym barek odrza?skich na Górny ?l?sk na stale gatunkowe, z których robiono w stoczniach nadodrza?skich PODZESPO?Y okr?towe, które dostarczano barkami do Szczecina, gdzie by?y SK?ADANE. To by? POKER, który bra? marynizm angielski, jak Kolej Bagdadzka z gie?d? owocow? w Budapeszcie i herbacian? w Wiedniu Kana? Sueski.
System Katowice-Szczecin-Kiruna okaza? si? jednak NIEKONKURENCYJNY wobec Kana?u Przemys?owego: Katowice-Elbl?g-Kiruna, wobec czego Hitlerowcy podj?li budow? O?WI?CIMIA na jurysdykcji Pracy Niewolniczej dla S?owian. W STU podobozach O?wi?cimia mieli u?mierca? Prac? Niewolnicz? 10 milionów S?owian rocznie sk?adaj?c cia?a w kopalniach na poziomach Do Zawalenia lub spasaj?c zw?oki SZCZURAMI, którymi ?ywili wi??niów, jak Japo?czycy w Chinach.
W trakcie budowy O?WI?CIMIA wyp?yn??a Metalurgia Holenderska, wobec której System O?wi?cimia te? okaza? si? NIEKONKURENCYJNY a kapita? holenderski S?ysze? Nie Chcia? o inwestowaniu w Górny ?l?sk – wobec czego pomys? u?miercania na Górnym ?l?sku 10 milionów S?owian rocznie Prac? Niewolnicz? Diabli Wzi?li., bo Metalurgi? Holendersk? trzeba by?o budowa? OD POCZ?TKU.
Gdy po DRUGIEJ kl?sce RAF-u i USAF z Fuftwaffe Anglosasi skapitulowali przed sperm? Holokaustyczn?, która odst?pi?a od Granicy Izraelsko-Niemieckiej na Missisipi na rzecz DOMINIUM izraelskiego w Anglii i USA, to Wehrmacht zacz?? egzekwowa? ANTIKOMUNISTICHBEFEHL. Wehrmacht KAZA? Eichmannowi i Wallenbergowi zabra? 400 tysi?cy ?ydów w?gierskich do USA, z których ?ydowskie Ju? USA kaza?o zamordowa? 59 tysi?cy komunistów, czego dokonano w drodze z W?gier do Szwecji w O?WI?CIMIU, czym POKRYTO pierwotny plan mordowania tam 10 milionów S?owian rocznie.
Niemcy i Szwajcarzy maj? IMIENNE listy Ofiar Holokaustu, którymi ci?gaj? Izrael Za Jaja. Np. W?adymir Putin ODZYSKA? kapita? sowiecki dzi?ki Polakom. Zg?osi?a si? do niego delegacja Polaków z USA z pro?b? o Uzupe?nienie IMIENNEJ listy 11,5 miliona Polaków zamordowanych przy Przemys?owej Produkcji Amerykanów, na co W?adymir W?adymirowicz odpowiedzia?: WED?UG NASZYCH DANYCH TO ZAMORDOWANO WÓWCZAS 15 MILIONÓW POLAKÓW, 20 MILIONÓW UKRAI?CÓW I STO MA?YCH NARODÓW ROSJI – wobec czego Grecy ODDALI kapita? sowiecki.
I jeszcze jedna bardzo wa?na rzecz. Anglosasi skontrowali DRUG? kl?sk? z Luftwaffe KAPITULACJ? przed Juden-SS, natomiast Polacy zwrócili si? do Murzynów z informacj?, ?e hitlerowska technika Pracy Niewolniczej dla S?owian zosta?a rozci?gni?ta na mocy tej Kapitulacji na Murzynów Ameryka?skich. Wobec tego Murzyni, którzy mieli dzi?ki polskiej awiacji kilkana?cie tysi?cy Przysposobionych Lotników, MUSZ? podj?? Wojn? Lotnicz? wed?ug polskiej doktryny lotniczej, bo anglosaska doktryna BRUTALNEJ SI?Y doprowadzi?a do wielkich strat i KL?SK.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Cze 22, 2019 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bart?omiej Radziejewski, FALA KAPITALIZMU PA?STWOWEGO – Mo?liwo?? przejmowania przez pa?stwo du?ych firm wpisano w projekt strategii przemys?owej Niemiec. Nowy etatyzm jest inny od starego. Jest inteligentniejszy i bardziej wysublimowany od tego, który znamy z poprzednich dekad. W trendzie wiod?cym do nowego etatyzmu znajduje si? równie? Polska. I to wbrew medialnym stereotypom, niespecjalnie za spraw? PiS-u, ale cichego ponadpartyjnego konsensusu, Fakt, 19 VI 2019, s. 4.

Ksi??? Demidow mówi?, DLACZEGO WSZYSCY ?YDZI HISZPA?SCY S? JEZUITAMI. Otó? dlatego, ?e ka?dy hiszpa?ski ?yd mia? zawodowego kopulanta z haremu Omajadów, który go kopulowa?. Raz w kawiarni warszawskiej podszed? do niego Broniewski i zapyta?, czy miejsca s? wolne. Przytakn?? i za chwile zjawi? si? Cyrankiewicz a kelnerka przynios?a 2 koniaki. Broniewski mówi?: JÓZIU NIE PIERDOL. JA JESTEM ?YD HISZPA?SKI A TY SEFARDYJSKI, NIE PIERDOL MNIE...
W mym elaboracie ETAYZM PRUSKI podkre?la?em, ?e Etatyzm Prusaki ró?ni? si? od Francuskiego Doktrynalnie. Etatyzm Francuski stawia? spraw?, ?e kapita? Prywatny to WILKI a kapita? Pa?stwowy to OWCE wi?c oba kapita?y w Spó?k? ze sob? wchodzi? Nie Mog?. Etatyzm pruski wychodzi? za? z doktryny Kapita?u Patriotycznego DO PILNOWANIA KAPITA?U PA?STOWEGO jako Psów Pasterskich.
To znalaz?o POTWIERDZENIE w postaci Cudów Gospodarczych, które by?y TYLKO TAM, GDZIE RZ?DZILI PATRIOCI, a wi?c w Niemczech, W?oszech, Japonii czy Korei. Antytez? tego jest Unia Europejska jako Folwark Rotszyldów. Zdawali sobie z tego spraw? Amerykanie, którzy modlili si?: ?WI?TY STALINIE, CHRO? NAS PRZED ROTSZYLDAMI – ale Rotszyld wjecha? od USA trzymaj?c Rokefelera za jaja Satelitarn? Detekcj? Z?ota i Z?otem Indii. Bardzo szybko jednak okaza?o si?, ?e Satelitarna Detekcja Z?ota jest potrzebna Rotszyldowi li tylko Instrumentalnie.
U Giertychów dowiedzia?em si?, ?e Rotszyld da? Kaczy?skim miliard dolców za wprowadzenie Polski do Unii Europejskiej a teraz wszystkie markety i banki s? HOLDINGOW? w?asno?ci? Rotszyldów. Keynes i Paderewski utworzyli FASZYZM, ?eby Anglicy nie zostali Zakopulowani przez Rotszyldów od Piasta Ko?odzieja, jak ?ydzi hiszpa?scy przez jezuitów, ale teraz grozi to Polakom.
Marsza?ek Mossadu Jaros?aw Kaczy?ski przed ZAKOPULOWANIEM Polaków przed Rotszyldów nie uratuje, bo to wymaga?oby przej?cia przez kapita? pa?stwowy Holdingowego Kapita?u Rotszyldów w marketach i bankach.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://bialczynski.pl/2015/10/13/wawelskie-wzgorze-w-oficjalnym-renderingu-komputerowym/
Ad. Bez Chwili Zw?tpienia - 22 czerwca 2019 o 16:52

Cytuj?: "Pana maj?tek zosta? przej?ty przez ludzi z pod flagi LGBT. Pozwoli? na to Watykan, który wybra? polskiego papie?a, by przykry? swe wew. porachunki oraz now? kampani? przeciwko Ziemianom. Po wyborze Karola Wojty?y, centrum dowodzenia zosta?o przeniesione do Gda?ska, czego skutkiem by?a Solidarno?? (dzisiejszy kapita? polityczny). By LGBT ros?o w si?? wybierano dzieciorobów, jak Wa??sa. Czemu?" 
Solidarno?? Powsta?a na moim KAPITALE TECHNOLOGICZNYM i gra?a nim, wed?ug tego co Pan pisze, Solidarno??. Zafundowa? ni? WATYKAN, aby zrobi? z mego Kapita?u Technologicznego kapita? POLITYCZNY.
Nie kojarzy?em z tym jednak Z?ota Stalina na Wykupienie przez Holokaustów USA, które to Z?oto odebrano mi poprzez LGBT ??? czyli wykastrowanie mego syna pod flag? ANGIELSK? na Wielkiego Eunucha Jerozolimskiego dla osadzenia na tronie rosyjskim Jezuity – ?eby wszyscy Rosjanie mieli sperm? jezuick?. Wypada mi si? zgodzi?, ?e WA??SA to Kapita? Polityczny Watykanu na moim kapitale TECHNOLOGICZNYM, bo mój kapita? Historyczny by? przeznaczony do Ob?miania i Eliminacji, jak Lwowsko-Wroc?awska Szko?a Archeologiczna i Architektoniczno-Historyczna z Najwi?kszym Skarbcem na ?wiecie do WYTRUCIA pod flag? OXFORDU.
Prosz? zwróci? uwag?, ?e Watykan mia? by? przeniesiony do Trzeciej ?wi?tyni na Wzgórzu ?wi?tynnym w Jerozolimie jako HOLOKAUSTYCZNEJ. Podczas dyskusji we wroc?awskim Empiku podczas Kryzysu AKABY pad?o stwierdzenie, z którym zgodzili si? Wszyscy, ?e ?CIANA P?ACZU MUSI BY? WYSTRZELANA. Otó? tego WYSTRZELANIA Holokaustycznego Watykanu na Wzgórzu ?wi?tynnym dokona?em w Niemczech ja, wykazuj?c, ?e Wzgórze ?wi?tynne nic wspólnego ze ?wi?tyni? Salomona nie mia?o, gdy? by? to PA?AC Salomona przebudowany przez Rzymian na PRETORIUM – sk?d ?cina P?aczu, z której og?aszano WYROKI S?dów Rzymskich.
Przej?cie Z?ota Stalina na wykupienie przez Holokaustów USA przez watyka?skie LGBT jest spraw? na miar? Agenta Watyka?skiego ?awrentego Berii.[/u]
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 23 z 30

Skocz do: