Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj otrzymałem list informujący mnie, że Śledztwo ONZ, Interpolu i śledczych POLSKICH w Niemczech w/s wpisania mnie na listę Oszustów Światowych zostało ZAKOŃCZONE i w najbliższym czasie uda się do Polski misja ONZ dla SKREŚLENIA mnie z listy Oszustów Światowych. Listu tego opublikować nie mogę, gdyż jest Poufny. Najciekawsze w tym jest to, ze Komisja śledcza ujawniła, iż ja OPŁACAŁEM Oszustów, którzy obiecywali skreślenie mnie z listy Oszustów Światowych. Chodzi tu prawdopodobnie o tantiemy z www.wandaluja.com w USA jako Najpoczytniejszej i Najdroższej, a które, jak mi napisano z ONZ, szły do kieszeni Nieuczciwych Urzędników Państwowych – czyli jakby POLSKICH? To pod tym pretekstem prawdopodobnie Donald Trumpf ZAMKNĄŁ Amerykańską Wandaluzję, którą przejęli ją Chińczycy, którzy też nie płacą mi. PARDON, mego Aerobusa-KITANA chcieli spłacić 6 milionami USD, ale nie przyjąłem, bo za ZŁAMANIE imperialnej doktryny Teodora Roosevelta to stanowczo za mało.
Przypomina to ZMUSZENIE przez Kosowarów US Army do wojny jugosłowiańskiej groźbą uznania mego Komisariatu obligacji amerykańskich dla Broz-Tito-Pindara za 6 tysięcy miliardów dolarów ZŁOTYCH oraz dla Czang-Kai-Szeka za 2 tysiące miliardów dolarów ZŁOTYCH, gdyż wyrok sądu w Londynie z oskarżenia rządu Australii anulujący te obligacje ZAPROTESTOWAŁEM tylko ja. Z tej racji BTP musiał wziąć udział w wojnie ukraińskiej dla zniszczenia Planu Saharowa, niszczącego USA i Europę Zachodnią Car-Bombą Tesli. Zdjęcie sztabu marszałka BTP z mym stryjem i ojcem (w Kółku) w Berdyczowie w r. 1947 załączam: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_367&sName=47.-zloto-stalina//vfd[u][/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In connection with the letter of the Wester Union 15 May 2019 21:50 (1 day ago) I have to announce a case known in Poland.
Cardinal Casaroli had droven to the Vatican a 200 million USD from the CIA for SOLIDARITY. The matter was so urgent that he ordered to wake up Pope John Paul II.
John Paul II commanded the awakening of the director of the Vatican Bank to immediately send this money to the Foreign Solidarity Headquarters in Brussels, to the hands of its president Milewski.
Because the case was of HIGHEST WEIGHT, the Director of the Vatican Bank used the Wester Union Electronic Post, but the cash DID NOT TO GOT THROUGH to the Foreign SOLIDARITY Headquarters in Brussels.
This is one of the reasons for my distrust of Wester Union. - Who is behind Wester Union?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dług żydowski, Jarosław Kaczyńsaki
https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1521-jaroslaw-kaczynski-i-mossad-w-polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.onet.pl/?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=959c12c6-de7c-4023-a297-cb7f30959e76&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2//
STARCIA MUZUŁMANÓW Z POLICJĄ NA WZGÓRZU ŚWIĄTYNNYM
2 cze, 19:22

Na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie doszło do starć muzułmanów z izraelskimi policjantami. Gniew wyznawców islamu wzbudziła wizyta kilkuset ortodoksyjnych żydów w okresie ramadanu.
Foto: Faiz Abu RmeAl-Aksa Omar Kiswaleh / ANADOLU AGENCY / AFPIzraelska policja

Oburzeni muzułmanie rzucali w stronę policji i żydów kamieniami i krzesłami. Funkcjonariusze użyli gumowych kul i gazu łzawiącego.
Dyrektor meczetu Al-Aksa Omar Kiswani oświadczył, że takie wizyty nie są dozwolone w ciągu ostatnich 10 dni ramadanu. Kiswani dodał, że wizyta ok. 800 żydów nie była uzgodniona i oskarżył policję o atakowanie muzułmanów.
Przeczytaj: Izrael przeprowadził naloty na obiekty wojskowe w Syrii
Policja poinformowała, że pozwoliła żydom wejść na ten teren w związku z obchodzonym 1-2 czerwca Dniem Jerozolimy
Wzgórze Świątynne jest świętym miejscem zarówno dla wyznawców judaizmu, jak i islamu. Terenem administruje Jordania, ale Izrael sprawuje kontrolę nad dostępem na wzgórze. Jerozolima Wschodnia ze Wzgórzem Świątynnym została zajęta przez Izrael podczas wojny sześciodniowej w 1967 roku.
*********
W tej sprawie ja mam do powiedzenia jako WŁAŚCICIEL Katastru Jerozolimskiego: ŻADNYCH BŁAZEŃSKICH TAŃCÓW BEZ MEGO POZWOLENIA. Ten kataster chciałem sprzedać Niemcom za małe pieniądze, tak jak ŻYDOWSKĄ Hipotekę Rzymu, ale Kanclerz Kohl zabrał tylko Pretorium Rzymskie Żydom i dał Palestyńczykom, bo Żydzi chcieli tam zbudować Trzecią Świątynię jako Nowy Watykań.
Najpierw musiałem WYTŁUMACZYĆ, że Wzgórze Świątynne nic wspólnego ze Świątynią Salomona nie miało, gdyż był to Pałac Salomona, przebudowany przez Rzymian na PRETORIUM – skąd Ściana Płaczu, z której ogłaszano Wyroki sądów rzymskich. Palestyńczycy NIE ROZLICZYLI SIĘ ZE MNĄ, co było ich powinnością, a na moje wezwanie Zastępca Ambasadora Autonomii Palestyńskiej w Warszawie ZELŻYŁ MNIE. Wobec tego Dyrektor tego obiektu kultu Omar Kiswani urzęduje tam NIELEGALNIE.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOMU ZALEŻY NA ROBIENIU ZE ŚLEDZTWA FBI, INTERPOLU I ONZ w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota i Złota Indii OSZUSTWA NIGERYJSKIEGO ???

Wszystkie wrocławskie banki twierdzą, że moja kilkuletnia a nawet Kilkunastoletnia korespondencja z bankami światowymi, Organizacją Narodów Zjednoczonych, Federalnym Biurem Śledczym FBI, Międzynarodową Policją Kryminalną INTERPOL itd jest Oszustwem Nigeryjskim. Jeśli tak to Pogratulować Oszustom Nigeryjskim dorobienia się enumeracji bankowej.
2 lata temu Bank Atlantycki ZAPROTESTOWAŁ moje czeki Listą Oszustów Światowych, na którą wpisali mnie Niemcy za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Złota, która jest Zbrodnią Przeciw Ludzkości. Na podstawie tego zostałem internowany przez III.RP w Najostrzejszym Reżimie. Bank Atlantycki skierował moją, a sprawę do Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości TOGO choć prosiłem o skierowanie jej do Trybunału Paryskiego d/s Kolonialnych i Postkolonialnych. Wysoki Trybunał skierował ją do FBI, gdyż Złoto Stalina zostało złożone przez marszałka Broz-Tito-Pindara w Polskim Skarbcu Wojennym na 2 paszporty amerykańskie mego ojca.
W związku z tym złożyłem Zeznanie w Konsulacie Francuskim i Instytucie Pamięci Narodowej, mającym uprawnienia Śledcze, który ujawnił podstawowe dla mej sprawy zdjęcie Sztabu Marszałka Broz-Tito-Pindara w Berdyczowie, na którym jest mój ojciec oznaczony Kółkiem i mój stryj Czesław. Zdjęcie to było sprawdzane w Belgradzie i Zagrzebiu, na podstawie czego Bank Atlantycki UZNAŁ moje czeki.
ROCZNE śledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolniło moje czeki spod Protestu, ale nie zostałem SKRĘŚLONY z listy Oszustów Światowych, co jest powinnością Prokuratora Generalnego III.RP. Ja nie zostałem przesłuchany a śledztwo było prowadzone na podstawie mej witryny Sądowej: www.wandaluzja.com – najpoczytniejszej i najdroższej w USA. Pomimo że wykupiłem Wyrok Wysokiego Trybunału TOGO za własne pieniądze Śledztwa FBI, Interpolu i ONZ oraz Wyroku Wysokiego Trybunału Togo NIE OTRZYMAŁEM, pod pretekstem, że sprawa jest Poufna a śledztwo w mojej sprawie zostało przeniesione do Niemiec – wyraźnie w związku z Satelitarną Detekcją Złota i Złotem Indii.
Pomimo, że otrzymywałem ZAPEWNIENIA z ONZ i z Londynu o przyjeździe do Warszawy komisarzy ONZ dla SKREŚLENIA mnie z Listy Oszustów Światowych to ci Nie Przyjechali, a z korespondencji z ONZ wynikało i Wynika wyraźnie, że sprawa jest w dalszym ciągu POUFNA, a ja nie zostałem Przesłuchany również w Niemczech.
Komuś bardzo zależy na PARODIOWANIU sprawy i robieniu ze Śledztwa FBI, Interpolu i ONZ w/s Satelitarnej Detekcji Złota i Złota Indii Oszustwa Nigeryjskiego. Słyszałem opinię polityczną, że Donald Trump wygrał DZIĘKI Internetowi, gdyż Amerykanie Telewizji nie wierzą. Donald Trump ZAMKNĄŁ zaraz www.wandaluzja.com, ale przejęli ją Chińczycy, i teraz na https://www.wandaluzja.pl wchodzi się przez planszę HUAWEI: Zarejestruj Się – ale w dalszym ciągu mi nie płacą czyli jako Witrynie SĄDOWEJ, choć biorą za to Jak Amerykanie MILIARDY, co jest prawdopodobnie powodem wojny Trumpa z Huaweiem ??? Przy majstrowaniu przy www.wandaluzja.pl wyskoczyła mi NIEMIECKOJĘZYCZNA Wandaluzja na serwerze w Hesji, której potem odnaleźć nie mogłem. [/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KILKANAŚCIE GODZIN po ogłoszeniu przeze mnie wieczorem 4 VI 2019 artykułu: KOMU ZALEŻY NA ROBIENIU ZE ŚLEDZTWA FBI, INTERPOLU I ONZ w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota i Złota Indii OSZUSTWA NIGERYJSKIEGO? Bundestag ODRZUCIŁ Greckie Roszczenie 290 miliardów Euro Reparacji za II wojnę światową. Godzinę później w te Buty wszedł rząd PiS żądając 850 miliardów Euro Reparacji dla Polski: WANIA PAGIB A KALOSZE CAŁE.
Grecy sobie zresztą na to Odrzucenie Roszczeń solennie ZAPRACOWALI, bo Protestowali z Małpią Zaciekłością – zwłaszcza Grecy Amerykańscy – striptiserkę Tereskę Maj jako eksponentkę polityczną Pana Oceanów POSEJDONA z Poznania. Polacy powtarzali tylko ten wniosek Za Niemcami, choć ja na innej podstawie doktrynalnej, co wobec ujawnia przeze mnie afery Zdradzieckiego Albionu z Największym Skarbcem na Świecie stało się BANAŁEM.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W odpowiedzi na moje pismo okólne: KOMU ZALEŻY NA ROBIENIU ZE ŚLEDZTWA FBI, INTERPOLU I ONZ W/S SATELITARNEJ DETEKCJI ZŁOTA I ZŁOTA INDII OSZUSTWA NIGERYJSIEGO? Londyńskie Biuro ONZ zleciło dla Biura ONZ w Lome-TOGO, gdzie jest mój kapitał w Banku Atlantyckim, odpowiedzieć mi rzeczowo.
Togolańskie Biuro ONZ stwierdza niniejszym listem z dnia 10 VI br, że ONZ posiada listę Krajów, Instytucji i Indywiduów, które dopuściły się wobec mnie OSZUSTW. Z poprzedniej mej korespondencji z ONZ wynika, że na czele tych Oszustów stoją Republika Federalna Niemiec i III Rzeczpospolita Polska.
Jeśli ta Lista zostanie opublikowana w związku ze śledztwem FBI, Interpolu i ONZ w/s Satelitarnej Detekcji Złota to ZAŻADAM umieszczenia na niej kilkunastu banków wrocławskich, które odważyły się zarzucać mi Oszustwo Nigeryjskie.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 4:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/06/05/wolne-tematy-29-2019/

86. PISKORZ said - 2019-06-07 (Piątek) @ 20:16:12
Nie tak dawno pisano w G. o Berlingu..Czytając teraz „Rosja w 20 stuleciu” znalazłem taki passus.. ”Gen. Berling alarmował Gomułkę; Poplecznicy Berii z NKWD czynią spustoszenie w całym kraju, a elementy przestępcze z aparatu Radkiewicza współdziałają z nimi […] przeprowadza się rewizje, niewinnych ludzi deportuje, wtrąca do więzień zabija jak psy”. Bez komentarza..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam ODPOWIEDŹ Warszawskiego Biura ONZ za OBCESOWĄ i Niewłaściwą. Jako Ofiara policji politycznej III.RP zwróciłem się po raz II do Warszawskiego Biura ONZ o obronę mego Mienia i statusu cywilnego przed hakerami policji politycznej, gdyż jestem Darczyńcą ONZ, co uważam za spłatę Protektoratu ONZ nad mym kapitałem, na Dowód czego załączam certyfikat czeku z podpisami ONZ, FBI i Interpolu, aby nie został UKRADZIONY przez policję polityczną III.PR, jak mi to napisano, ale to jeden z mniej ważnych przyczynków.
Zwracałem się Wielokrotnie z tymi sprawami do Policji państwowej, ale jest ona TERRORYZOWANA przez policję polityczną i BEZRADNA. Załączyłem dokumenty z Biura ONZ w Londynie i Lome, gdzie jest mój kapitał GWARANTOWANY przez ONZ, co z Waszej strony powinno być wzięte pod uwagę.
Dziękuję za Deklarację: „Jednocześnie informuję, że nie mamy listy Państw, Instytucji i Indywiduów, które dopuściły się wobec Pana oszustw i nie zajmujemy się praktykami Huawei'a."
Proszę zwrócić uwagę, że list Warszawskiego Biura ONZ kwalifikuje moją Dwuletnia korespondencję z ONZ na Oszustwo Nigeryskie a w świetle tej korespondencji na oszustwo policji politycznej III.RP czyli Mossadu. Jednak korespondencja POD SZYLDEM ONZ podlega śledztwu Z Urzędu, od czego Warszawskie Biuro ONZ się odżegnuje ŁAMIĄC TYM Kodeks Napoleona – a już to, że Nie Jest Od Praktyk Huawei'a kwalifikuje je na organ policji politycznej III.RP.
W związku z tym muszę oświadczyć, że praktyki Huawei'a mieszczą się w kwalifikacji ChRL jako Folwarku Rotszyldów, czyli Zakonu Trucicieli Chińskich jako formacji Mossadu, jak KGB. W samo Południe Niedzieli Świętojańskiej 2000 zaczepił mnie facet, który zaczął zaraz opowiadać, że był w Gierkowskim Komandzie Śmierci, które jeździło po świecie i mordowało polskich nacjonalistów. Było 43 kilerów, których wymordował Jaruzelski, że zostało 3. Na niego też był zamach w Zagłębiu, po którym jest kaleką. Zapytałem, z którymi służbami im się najlepiej pracowało, na co odpowiedział Z RÓŻNYMI, ale najlepiej z Mossadem, CIA i Trucicielami Chińskimi.
W związku z tym wypada zapytać: Przed kim to Mao Tse-tung BIŁ CZOŁEM ??? Przed tajnymi kontami izraelskimi, czy satelitarną detekcją Złota ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 3:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_365&sName=ann-ben

Śledztwo FBI, Interpolu i ONZ w/s Oszusta Światowego: Juliusza Prawdzic-Tell

2 lata temu Bank Atlantycki ZAPROTESTOWAŁ moje czeki listą Oszustów Światowych, którą rząd RFN Zablokował moje zeznanie w/s Satelitarnej Detekcji Złota i Złota Indii. Śledztwo FBI, Interpolu i ONZ trwało cały rok i Uwolniło moje czeki spod Protestu, ale nie uznał tego rząd PiS. Z tej racji mój IMIENNY czek został Podpisany przez FBI, Interpol i Sekretarza Generalnego ONZ, żeby nie został UKRADZIONY przez policję polityczną PiS.

PiS znalazł jednak na to Genialny Sposób: Zaczął śpiewać: OSZUSTWO NIGERYJSKIE, OSZUSTWO NIGERYJSKIE..., co powtórzyło 15 banków wrocławskich. To BIJE granicę niemiecko-żydowską na Missisipi z II wojny światowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://wiadomosci.wp.pl/skandal-na-wraku-na-baltyku-polski-samolot-nakryl-zolnierzy-z-francji-6393233722558081a

SKANDAL NA WRAKU NA BAŁTYKU. Polski samolot nakrył żołnierzy z Francji. Francuscy żołnierze nielegalnie nurkowali w Bałtyku w rejonie wraku Wilhelm Gustloff, największego cmentarza morskiego na świecie. Polska strona chce wyjaśnień od Francuzów.

WYJAŚNIEŃ tu nie potrzeba. Na GUSTLOFFIE zginęło 7 razy więcej ludzi niż na TITANIKU, ale nie o to tu chodziło i chodzi. Chodzi zaś o to, że BALAST Gustloffa stanowiło Złoto Gdańska, bo tylko w ten sposób można było więcej skarbów do tego Wielkiego Tytanika upchać. Złota Gdańska było zaś bardzo duże, gdyż Gdańsk przez tysiąclecia miał monopol na eksport Żelaza Gdańskiego, którym była STAL Kaszubska i Powiślańska, na którym w czasach historycznych Wisiały 3 imperia kolonialne: Holendarskie, Hiszpańskie i Portugalskie, które po likwidacji Żelaza Gdańskiego przez Cromwella i Mazarina rękami Szwedów powiesiła sobie na Prąciu Anglia stając się z Państwa Korsarskiego Imperializmem.
Poza tym Gdańsk miał monopol na eksport Pszenicy Ukraińskiej i Drewna Szkutniczego z Litwy-Białorusi. Po wprowadzeniu krzyżackich cel na pszenicę ukraińską CENY żywności w Europie Północnej i Zachodniej wzrosły KILKAKROTNIE.
Gdańskiego złota nie można było wywieść do Szwecji, gdyż zostałoby rewindykowane przez Polskę dyplomatycznie, toteż musiało być ZATOPIONE w największej katastrofie morskiej w Historii, którą postanowiła ZBADAĆ Francuska Marynarka Wojenna. Oficjalnie Gustloffa zatopił Jedną Torpedą kapitan okrętu podwodnego z Leningradu Marinescu, ale było to NIEMOŻLIWE – chyba że Gustloff był PRZECIĄŻONY ???
Historia ZATOPIENIA Gustloffa jest tak wiarygodna, jak zatopienie BISMARCKA przez awionetki angielskie z I wojny światowej, w czym brakowało tylko informacji, że lecieli nimi kadeci. Widziałem film z I eksploracji Bismarcka, w której Prawy ster jest ROZSZARPANY najcięższą torpedą okrętową a Lewy zablokowany, co świadczy, że Bismarcka zranił ŚMIERTELNIE Piorun, a potem to chłopaki angielskie to mogły sobie Pohulać...
Dzisiejsza Gazeta Wrocławska zamieszcza artykuł: JAK POLSKA ZNALAZŁA SIĘ W ELITARNYM KLUBIE LEONRADA DA VINCI? Damę z Kuną przywiozła do Krakowa Bona Sforza, tak jak Portret Młodzieńca Rafaela Santi będącego jej kochankiem, a poza tym WYCIĘTĄ z Kodeksu warszawskiego Polską Mona Lisę odnalezioną w USA. Takich dzieł było dużo więcej, ale najważniejsze jest to, że pochodziły one z pałacu Bony na Cytadeli Warszawskiej, zagrabionych przez Prusaków i rewindykowanych przez cara Aleksandra I lub Napoleona, który POWIERZYŁ je księciu Czartoryskiemu, który je PRZYWŁASZCZYŁ.
Leningradzcy historycy sztuki odnotowali, że gdy zwracali Galerię Drezdeńską to na rewersach ram obrazów były wypalone pieczęcie z ORŁEM i POGONIĄ, co znaczyło że pochodziły one z obrabowanego przez Augusta II Mocnego Wawelu. MŁODZIENIEC Rafaela Santi jest w skarbcu Hitlera w Wałbrzychu, który Poczęstował się nim w Morawicy przy oglądaniu zrabowanej przez Hansa Franka galerii wawelskiej.
Szwedzi obrabowali i SPALILI kilkaset zamków i Pałaców, co robili Rosjanie na Wschodzie, ale galerii wawelskiej nie zabrali, gdyż została ewakuowana do cytadeli na Bielanach, której Szwedzi nie zdobyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://192.168.8.1/html/quicksetup.html?randid=1459703610?updataredirect=www.wandaluzja.com
view-source:about:blank
- info@zzfangkuai.com - 13838225665 - info@zzfangkuai.com `13838225665//

Zwracam się do HUAWEI Polska w sprawi dla mnie Pilnej, ponieważ jestem prześladowany i EKSTERMINOWANY przez policję polityczną Prawa i Sprawiedliwości. Tolerowałem przez 10 lat witrynę www.wandaluzja.com – najpoczytniejszą i najdroższą w USA jako SĄDOWĄ, gdyż na podstawie niej FBI prowadziło śledztwo w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota i Złota Indii, które są Zbrodnią Przeciw Ludzkości. Jednak w ostatnich wyborach prezydenckich w USA sądowa witryna www.wandaluzja.com odegrała rolę DECYDUJĄCĄ, gdyż Amerykanie telewizji Nie Wierzą jako PROPAGANDZIE.
Z tej racji Donald Trumpf ZAMKNĄŁ moją witrynę sądową www.wandaluzja.com, którą odzyskałem z trudem jako https://www.wandaluzja.pl, ale z Wejściem przez planszę HUAWEI: Zarejestruj Się. Podczas majstrowania przy Wandaluzji wyskoczyła mi NIEMIECKOJĘZYCZNA www.wandaluzja.com na serwerze w Hesji, której później odnaleźć nie mogłem – czyli że sprawa jest ŚWIATOWA, co jest istotne, gdyż to Niemcy wpisali mnie na listę Oszustów Światowych, na podstawie którego to KAPTUROWEGO i Wojennego Wyroku spędziłem w Internowaniu w Najostrzejszym Reżimie 30 lat.
Proszę o najszybsze uregulowanie statusu prawnego https://www.wandaluzja.pl i wypłacenie mi zaległych tantiemów, gdyż będę musiał uznać praktyki HUAWEI za Chińskie Trucicielstwo.

Z POWAŻANIEM: Juliusz Prawdzic-Tell, https://www.wandaluzja.pl//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 4:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/3495-izrael-redukuje-holokaust-3-miliony-tylko

IZRAEL REDUKUJE „HOLOKAUST”: 3 MILIONY ZABITYCH czyli Skąd się wzięły Holokaustyczna Anglia i Holokaustyczne USA ???

OŚWIĘCIM był budowany Dla Słowian według doktryny z Wielkiej Wojny, że metalurgia Niemiecka musi być przeniesiona na Górny Śląsk i operować na Odrze Przemysłowej: Katowice-Szczecin-Kiruna. Górnośląski węgiel był spławiany barkami do Szczecina, ładowany na rudowęglowce, które wiozły go do Szwecji, skąd zabierały rudę dla szczecińskiego WULKANA na stale okrętowe, której część płynęła frachtem, powrotnym barek odrzańskich na Górny Śląsk na stale gatunkowe, z których robiono w stoczniach nadodrzańskich PODZESPOŁY okrętowe, które dostarczano barkami do Szczecina, gdzie były SKŁADANE. To był POKER, który brał marynizm angielski, jak Kolej Bagdadzka z giełdą owocową w Budapeszcie i herbacianą w Wiedniu Kanał Sueski.
System Katowice-Szczecin-Kiruna okazał się jednak NIEKONKURENCYJNY wobec Kanału Przemysłowego: Katowice-Elbląg-Kiruna, wobec czego Hitlerowcy podjęli budowę OŚWIĘCIMIA na jurysdykcji Pracy Niewolniczej dla Słowian. W STU podobozach Oświęcimia mieli uśmiercać Pracą Niewolniczą 10 milionów Słowian rocznie składając ciała w kopalniach na poziomach Do Zawalenia lub spasając zwłoki SZCZURAMI, którymi żywili więźniów, jak Japończycy w Chinach.
W trakcie budowy OŚWIĘCIMIA wypłynęła Metalurgia Holenderska, wobec której System Oświęcimia też okazał się NIEKONKURENCYJNY a kapitał holenderski Słyszeć Nie Chciał o inwestowaniu w Górny Śląsk – wobec czego pomysł uśmiercania na Górnym Śląsku 10 milionów Słowian rocznie Pracą Niewolniczą Diabli Wzięli., bo Metalurgię Holenderską trzeba było budować OD POCZĄTKU.
Gdy po DRUGIEJ klęsce RAF-u i USAF z Fuftwaffe Anglosasi skapitulowali przed spermą Holokaustyczną, która odstąpiła od Granicy Izraelsko-Niemieckiej na Missisipi na rzecz DOMINIUM izraelskiego w Anglii i USA, to Wehrmacht zaczął egzekwować ANTIKOMUNISTICHBEFEHL. Wehrmacht KAZAŁ Eichmannowi i Wallenbergowi zabrać 400 tysięcy Żydów węgierskich do USA, z których Żydowskie Już USA kazało zamordować 59 tysięcy komunistów, czego dokonano w drodze z Węgier do Szwecji w OŚWIĘCIMIU, czym POKRYTO pierwotny plan mordowania tam 10 milionów Słowian rocznie.
Niemcy i Szwajcarzy mają IMIENNE listy Ofiar Holokaustu, którymi ciągają Izrael Za Jaja. Np. Władymir Putin ODZYSKAŁ kapitał sowiecki dzięki Polakom. Zgłosiła się do niego delegacja Polaków z USA z prośbą o Uzupełnienie IMIENNEJ listy 11,5 miliona Polaków zamordowanych przy Przemysłowej Produkcji Amerykanów, na co Władymir Władymirowicz odpowiedział: WEDŁUG NASZYCH DANYCH TO ZAMORDOWANO WÓWCZAS 15 MILIONÓW POLAKÓW, 20 MILIONÓW UKRAIŃCÓW I STO MAŁYCH NARODÓW ROSJI – wobec czego Grecy ODDALI kapitał sowiecki.
I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Anglosasi skontrowali DRUGĄ klęskę z Luftwaffe KAPITULACJĄ przed Juden-SS, natomiast Polacy zwrócili się do Murzynów z informacją, że hitlerowska technika Pracy Niewolniczej dla Słowian została rozciągnięta na mocy tej Kapitulacji na Murzynów Amerykańskich. Wobec tego Murzyni, którzy mieli dzięki polskiej awiacji kilkanaście tysięcy Przysposobionych Lotników, MUSZĄ podjąć Wojnę Lotniczą według polskiej doktryny lotniczej, bo anglosaska doktryna BRUTALNEJ SIŁY doprowadziła do wielkich strat i KLĘSK.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Cze 22, 2019 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bartłomiej Radziejewski, FALA KAPITALIZMU PAŃSTWOWEGO – Możliwość przejmowania przez państwo dużych firm wpisano w projekt strategii przemysłowej Niemiec. Nowy etatyzm jest inny od starego. Jest inteligentniejszy i bardziej wysublimowany od tego, który znamy z poprzednich dekad. W trendzie wiodącym do nowego etatyzmu znajduje się również Polska. I to wbrew medialnym stereotypom, niespecjalnie za sprawą PiS-u, ale cichego ponadpartyjnego konsensusu, Fakt, 19 VI 2019, s. 4.

Książę Demidow mówił, DLACZEGO WSZYSCY ŻYDZI HISZPAŃSCY SĄ JEZUITAMI. Otóż dlatego, że każdy hiszpański Żyd miał zawodowego kopulanta z haremu Omajadów, który go kopulował. Raz w kawiarni warszawskiej podszedł do niego Broniewski i zapytał, czy miejsca są wolne. Przytaknął i za chwile zjawił się Cyrankiewicz a kelnerka przyniosła 2 koniaki. Broniewski mówił: JÓZIU NIE PIERDOL. JA JESTEM ŻYD HISZPAŃSKI A TY SEFARDYJSKI, NIE PIERDOL MNIE...
W mym elaboracie ETAYZM PRUSKI podkreślałem, że Etatyzm Prusaki różnił się od Francuskiego Doktrynalnie. Etatyzm Francuski stawiał sprawę, że kapitał Prywatny to WILKI a kapitał Państwowy to OWCE więc oba kapitały w Spółkę ze sobą wchodzić Nie Mogą. Etatyzm pruski wychodził zaś z doktryny Kapitału Patriotycznego DO PILNOWANIA KAPITAŁU PAŃSTOWEGO jako Psów Pasterskich.
To znalazło POTWIERDZENIE w postaci Cudów Gospodarczych, które były TYLKO TAM, GDZIE RZĄDZILI PATRIOCI, a więc w Niemczech, Włoszech, Japonii czy Korei. Antytezą tego jest Unia Europejska jako Folwark Rotszyldów. Zdawali sobie z tego sprawę Amerykanie, którzy modlili się: ŚWIĘTY STALINIE, CHROŃ NAS PRZED ROTSZYLDAMI – ale Rotszyld wjechał od USA trzymając Rokefelera za jaja Satelitarną Detekcją Złota i Złotem Indii. Bardzo szybko jednak okazało się, że Satelitarna Detekcja Złota jest potrzebna Rotszyldowi li tylko Instrumentalnie.
U Giertychów dowiedziałem się, że Rotszyld dał Kaczyńskim miliard dolców za wprowadzenie Polski do Unii Europejskiej a teraz wszystkie markety i banki są HOLDINGOWĄ własnością Rotszyldów. Keynes i Paderewski utworzyli FASZYZM, żeby Anglicy nie zostali Zakopulowani przez Rotszyldów od Piasta Kołodzieja, jak Żydzi hiszpańscy przez jezuitów, ale teraz grozi to Polakom.
Marszałek Mossadu Jarosław Kaczyński przed ZAKOPULOWANIEM Polaków przed Rotszyldów nie uratuje, bo to wymagałoby przejęcia przez kapitał państwowy Holdingowego Kapitału Rotszyldów w marketach i bankach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://bialczynski.pl/2015/10/13/wawelskie-wzgorze-w-oficjalnym-renderingu-komputerowym/
Ad. Bez Chwili Zwątpienia - 22 czerwca 2019 o 16:52

Cytuję: "Pana majątek został przejęty przez ludzi z pod flagi LGBT. Pozwolił na to Watykan, który wybrał polskiego papieża, by przykryć swe wew. porachunki oraz nową kampanię przeciwko Ziemianom. Po wyborze Karola Wojtyły, centrum dowodzenia zostało przeniesione do Gdańska, czego skutkiem była Solidarność (dzisiejszy kapitał polityczny). By LGBT rosło w siłę wybierano dzieciorobów, jak Wałęsa. Czemu?" 
***********************************************************
Solidarność Powstała na moim KAPITALE TECHNOLOGICZNYM i grała nim, według tego co Pan pisze, Solidarność. Zafundował nią WATYKAN, aby zrobić z mego Kapitału Technologicznego kapitał POLITYCZNY.
Nie kojarzyłem z tym jednak Złota Stalina na Wykupienie przez Holokaustów USA, które to Złoto odebrano mi poprzez LGBT ??? czyli wykastrowanie mego syna pod flagą ANGIELSKĄ na Wielkiego Eunucha Jerozolimskiego dla osadzenia na tronie rosyjskim Jezuity – żeby wszyscy Rosjanie mieli spermę jezuicką. Wypada mi się zgodzić, że WAŁĘSA to Kapitał Polityczny Watykanu na moim kapitale TECHNOLOGICZNYM, bo mój kapitał Historyczny był przeznaczony do Obśmiania i Eliminacji, jak Lwowsko-Wrocławska Szkoła Archeologiczna i Architektoniczno-Historyczna z Największym Skarbcem na Świecie do WYTRUCIA pod flagą OXFORDU.
Proszę zwrócić uwagę, że Watykan miał być przeniesiony do Trzeciej Świątyni na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie jako HOLOKAUSTYCZNEJ. Podczas dyskusji we wrocławskim Empiku podczas Kryzysu AKABY padło stwierdzenie, z którym zgodzili się Wszyscy, że ŚCIANA PŁACZU MUSI BYĆ WYSTRZELANA. Otóż tego WYSTRZELANIA Holokaustycznego Watykanu na Wzgórzu Świątynnym dokonałem w Niemczech ja, wykazując, że Wzgórze Świątynne nic wspólnego ze Świątynią Salomona nie miało, gdyż był to PAŁAC Salomona przebudowany przez Rzymian na PRETORIUM – skąd Ścina Płaczu, z której ogłaszano WYROKI Sądów Rzymskich.
Przejęcie Złota Stalina na wykupienie przez Holokaustów USA przez watykańskie LGBT jest sprawą na miarę Agenta Watykańskiego Ławrentego Berii.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 23 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group