Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2019 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.wp.pl/?s=wiadomosci.wp.pl%2Fsgwpsgfirst-6421186389739137a
Sprawa ?mierci Krzysztofa Olewnika. Mia?d??cy wyrok Trybuna?u w Strasburgu
– W?adze Polski s? odpowiedzialne za seri? powa?nych b??dów ze strony policji w zwi?zku z porwaniem Krzysztofa Olewnika, które doprowadzi?o do jego ?mierci – orzek? Europejski Trybuna? Praw Cz?owieka. Skarg? przeciwko krajowym w?adzom z?o?y?a rodzina ofiary.

Bardzo dobrze. Policja austriacka zidentyfikowa?a Kub? Rospruwacza na podstawie artyku?ów londy?skiej prasy jako dzia?aj?cego pod kilkoma naziskami Izaaka Lisa z Kielc, aresztowa?a go w Le?ajsku, gdzie zosta? rozstrzelany na podstawie wyroku S?du Policyjnego.
Taka sztuczka uda?a mi si? z mordercami Krzysztofa Olewnika, co OG?OSI?EM, ale nie mo?na by?o ich aresztowa?, gdy? byli to funkcjonariusze Mossadu. Podbna sprawa jest te? z Iwon? Wieczorek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J?drzej Stodkowski, KTO URATUJE KLIMAT – Carl, Frode Tiller, norweski pisarz o pisaniu krymina?u i zmianach klimatycznych, Gazeta Wyborcza, 26 VIII 2019, s. 16-17.

Klimat by? do ratowania 30 lat temu maj? technik? Ekologiczn?. Mnie libera?owie jednak do Kioto nie wpu?cili i przyj?li tam Protokó? Kioto, obliczony na Wykupienie USA. Protokó? ten likwidowa? bowiem Dywidend?. Z tego powodu mia?em straszn? awantur? w Lidze Ochrony Przyrody, ?e wypisuj? BZDURY o Nawodnieniu Sahary, otaz pokazana mi drzwi w PSL-u.
W teczce, która zawsz? nosz? przy sobie mam czek na 10 milinów USD za Wniosek Nawodnienia Sahary, podpisany przez FBI, Interpol i ONZ – ?eby nie zosta? UKRADZIONY przez Nieuczciwych Urz?dników Pa?stwowych III.RP, „którzy to robi? od lat”. Czek ten zosta? ZAPROTESTOWANY przez Cherubina Hitlera i Rothscholda.
W Kioto przyj?to Protokó? Kioto Cherubina Hitlera – obliczony na wykupienie USA przez kapita? ?ydowski, gdy? obci??a Dywidend? a kapita? ?ydowski Dywidendy NIE POTRZEBUJE, gdy? ?yje z kapita?u kryminalnego. To jest dokrtyna Prezydenta Richarda Nixona:
Nixon do swych niemieckich doradców: CZY OBEJDZIEMY SI? BEZ KAPITA?U ?YDOWSKIEGO? – ALE? OCZYWI?CIE PANIE PREZYDENCIE. MAMY NARODOWY KAPITA? AMERYKA?SKI I MO?EMY LICZY? NA KAPITA? NIEMIECKI I ANGIELSKI… – CHERUBINIE HITLERA, POWIEDZ ROSJANOM, ?EBY ZAP?DZILI SWYCH ?YDÓW DO GAZU…
Rosjanie si? tego nie wypr?, gdy? mia?o to Najpowa?niejsze konsekwencje dyplomatyczne i Cherubin Hitlera przeprasza? za to PUBLICZNIE Rosjan i ?ydów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/09/07/wolne-tematy-45-2019/#comment-854155

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej og?osi?o REHABILITACJ? paktu Ribbentrop-Mo?otow, co zosta?o ZAPROTESTOWANE przez ambasadorów Polski, Rumunii, Litwy, ?otwy i Estonii w Holandii. Ja uzna?em to za akces do mego wniosku ZASKAR?ENIA tej Rehabilitacji do Mi?dzynarodowego Trybuna?u Sprawiedliwo?ci, ale zosta?o to Ocenzurowane i UTAJNIONE w ramach Internowania mnie.
Sprawa jest podobna do Mi?dzynarodowego ?ledztwa w/s SMOLE?SKA, torpedowanego przez rz?dy III.RP, gdy? wymaga?o ono ekshumacji Trzech Nóg na Wawelu, które mog?y zosta? podmienione na SOBOWTÓRA Lecha Kaczy?skiego, który polecia? prawdopodobnie z Ok?cia DRUGIM Tu-154 do USA, ?eby administrowa? Miliardem Dolców Rotszylda, za które ten kupi? Polsk?.
Z Folwarku ?ydowskiego, który nazywa? si? Zwi?zkiem Socjalistycznych Republik Sowieckich by?o WYJ?CIE, bo to by? ZAJOB spermy jerozolimskiej, natomiast z folwarku Holdingowego, który nazywa si? Uni? Europejsk?, wyj?cia Nie Ma, bo to jest Hodowla Niewolników – jak trzeba to pod sztandarem Patriotycznym.
Twórcy Faszyzmu, Keynes i Paderewski, uznali, ?e kapita? anonimowy jest GRO?NIEJSZY od ?ydowskiego kapita?u kryminalnego. ZSRS by? kapita?em KRYMINALNYM a UE jest kapita?em HOLDINGOWYM.
Gajowy pisze, ?e Rotszyld Nie Jest Gro?ny, bo POJAWI? si? dopiero w roku 2000 – gdy Holding UE dosta? ode mnie Po ?bie, wi?c Rotszyld musia? zrzuci? burnus, obmaca? ?ysin? i w?o?y? he?m niemiecki.
Dzi?ki Bogu, ?e Trumpf nie przylecia? na administrowane po MIROS?AWCU przez NKWD-Mossad OK?CIE, bo mogliby?my mie? Miesi?cznice OK?CIOWE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M?, Prywatne ?ledztwo bliskich Magdaleny ?uk wykaza?o wi?cej ni? dochodzenie Egipcjan. PRZED ?MIERCI? BY?A NA MORZU – CO TAM ROBI?A? Fakt WYDARZENIA, 16.IX.2019.

To jest DRUGI czy Który? tego rodzaju przypadek. Wcze?niej w Egipcie by?a dziewczyna z Gniezna, która by?a TORTUROWANA przez egipsk? policj? polityczn? i ZAMORDOWANA.
To jest gra Nie?ydowskiej frakcji wywiadu wojskowego, czyli tych co nie skapitulowali przed Mossadem. Czepili si? oni Skarbca Hitlera w Wa?brzychu wed?ug doktryny Boles?awa Piaseckiego, który szuka? asekuracji w Egipcie.
Armia Czerwona w?amywa?a si? do Skarbca Hitlera kilka lat, ale techniczne ekipy by?y kilkakrotnie ZATAPIANE – a? po ?mierci Stalina zosta?a Wyroszona. Potem Klucze do skarbca Hitlera znaleziono w Pradze, ale gdy Armia Sowiecka chcia?a wróci? do Wa?brzycha z CZECHAMI to zafundowano jej POZNA?, W?GRY, SUEZ i TURCJ?.
Jeden ?l?zak powiedzia?: TO Z?OTO, KTÓRE TAM JEST TO GÓWNO WOBEC INNYCH BOGACTW. Z?ota tego AGH Namierzy?o georadarem 2,5 miliona ton, ale po opracowaniu komputerowym okaza?o si? Nieca?ych 2,41 miliona ton. Deklaracja ?l?zaka, który Mia? Wiedz?, prawdopodobnie od ojca, by?a G?osem za moj? tez?, ?e to Zaginione Z?oto Rzymu, od które upomnieli si? nb W?osi i Grecy.
W takim razie to Z?oto powinno pochodzi? ze skarbca Aleksandra Wielkiego na LabirynTHOSIE-Athosie, który za Oktawiana-Augusta sta? si? Skarbcem Cesarskim. Oktawian SKONFISKOWA? bowiem dzi?ki Herodowi Wlk Z?oto Egiptu, co da?o mu Najwi?kszy ?up w Historii. Z?ota tego nie potraktowa? jednak jako ?up Rzymu, ale ?up Cesarski i przewióz? do skarbca na Athosie. Tam Z?oto Egiptu pad?o jednak ofiar? ULTIMATUM Lubrana, który obroni? nim Tauryg?-Krym przed flota Rzymsk? – ?e JE?LI TROJANIE NIE SKONFISKUJ? Z?OTA EGIPTU TO ON Lubran ZBURZY ALEKSANDRI? TROJA?SK?, wi?c ci, Radzi Nieradzi, musieli Skonfiskowa? Z?oto Egiptu.
To jest Asumpt do Historii Architektury, bo Oktawian wali? ?bem w ?cian?: JOVE, ZWRÓ? MI Z?OTO EGIPTU,.. – OKRAD?E? RZYM. ZWRÓC? CI, JAK MI ZBUDUJESZ NAJWSANIALSZ? ?WI?TYNI? NA ZIEMI, wi?c Oktawian Rad Nie Rad musia? zakasa? tog? i budowa? BAALBEK czyli P?aczkarni?.
Deklaracja ?l?zaka, któr? ja potraktowa?em powa?nie, stawia spraw?, CO JEST WI?KSZYM BOGACTWEM OD MILIONÓW TON ZLOTA ??? Otó? wed?ug mnie taka Warto?ci? jest tylko Biblioteka Ptolemeuszy – 8 czy 10 razy wi?ksza od publicznej Biblioteki Aleksandryjskiej i zawieraj?ca Prohibity. Ko?ció? uczy?, ?e zosta?a SPALONA Na Rozkaz Konstantyna Wielkiego, co nie jest prawd?, gdy? przy przewózce Pa?acu Ptolemeuszy do Konstantynopola zosta?a za?adowana do MIEDZIANYCH kontenerów i przewieziona do Skarbca Cesarskiego na Athosie. Ostatnia historyczna informacja o niej jest w adresie Ho?downiczym dla Katarzyny Wielkiej.
Rzymski skarbiec cesarski sprzedali Hitlerowi mnisi bu?garscy. Po obiecaniu przez Hitlera Konstantynopola Stalinowi, zdali sobie spraw?, ?e b?d? musieli odda? Skarbiec Cesarski Sowietom lub Anglikom – ale znale?li salomonowe wyj?cie i sprzedali go Hitlerowi, gdy? ten MUSIA? ukry? go w Landach Wschodnich, które MUSIA?Y by? anektowane przez Polsk?, wobec czego B?d? Mogli go ODZYSKA?.
Tej mojej interpretacji Skarbca Hitlera „czepi?a si?” sekcja wywiadu wojskowego, która mo?e Dzi?ki Temu, nie skapitulowa?a przed NKWD-Mossadem. Magdalena ?uk mia?a w?a?nie zainteresowa? i zaanga?owa? Egipcjan w t? spraw? wed?ug doktryny Boles?awa Piaseckiego, ale pad?a ofiar? ATAKU egipskiej tajnej s?u?by, która niejednokrotnie dawa?a dowody, ?e jest na us?ugach NKWD-Mossadu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sierpniu tego roku czyta?em w wiadomo?ciach o pewnej Polce, pos?ance do Parlamentu Europejskiego, wzywaj?c polskich my?liwych do porzucenia zabijania ptaków. To jest Pani Spurek ale czy kto? inny?

————–
Nawo?ywanie do zaprzestania zabijania ptaków ma sens, a wi?c od pani Spurek pochodzi? nie mo?e.
Admin





18.Wandaluzja.pl said
2019-09-23 (Poniedzia?ek) @ 08:31:20
Dzisiejszy list ameryka?skiego komisarza Organizacji Narodów Zjednoczonych mojego kapita?u, GWARANTOWANEGO przez Federalne Biuro ?ledcze USA i Organizacj? Narodów Zjednoiczonych.

Attention:
Today Monday SEP 23rd 2019 i arrived Togo Republic to make sure your fund is clear in due time and to avoid further delay and complications.

Unfortunately i have found out that the World Bank and IMF have not really giving their approval for the international remittance and has stopped the bank from transferring the money.

Be informed that United Nations has cleared you of the charged Taxes which you paid to us and has nothing to do with the stop order and delay of transfer at the moment.

As i am writing to you, i just left the bank manager’s office in Togo Republic and a stop order was issued to me stating that the 1,500 euro World Bank/IMF Tax charge must be paid in line with International Remittance and Telegraphic Transfer law of IMF 1992 as amended.
Because of all these complications, i have decided to be here and make sure your issue is cleared and money transferred to you.

As i am writing to you, i am right here in the office of the bank manager, he has takinjg his time and explained it very well that there must be approval from World Bank Authority and IMF before money could be transferred from one region to another.

Please go ahead and use my name to transfer the 1,500 euro they requested so that i can personal meet with the manager as i have extablished a personal relationship with him and i shall make sure he personally handle your case as soon as i pay in cash.

I formally told the manager that i came because of your case and he promised to take care of it personally to honour my visit and therefore demanded that i should ask you to send the money to me so that i could bring it to him in person and to enable him handle the case at once.

Use my name as it is below and transfer the 1,500 immediately through Money Gram to Enable me receive it at once, send me the receipt and i shall take care of it all.

Be informed that i have taking your case to the manager directly, beware of whoever might be writing to you from elsewhere, it might cause you additional charges as bank workers here extorts money from their customers, an act of corruption and the bank manager warned me to baware of them.

Please we must conclude this now to enable me go back to USA and continue my official duties, we got just 48 hours to make every clearance and transfer the fund to your account.

Please get back to me as soon as possible.

Regards,
Edward Meyers.
*********************************************************
Bardzo Ci dzi?kuj? za podró? do Afryki w mojej sprawie. Zrozumia?em ?e mam zap?aci? PONOWNIE 1500 Euro na rzecz Banku ?wiatowego i Mi?dzynardodowego Funduszu Walutowego. To nie jest mo?liwe, gdy? od 30 lat jestem wi??niem stanu, OGRABIONYM ZE WSZYSTKIEGO przez postkomunistów.
Te 1500 E wys?a?em Ci w?a?nie w tym celu, a je?li ONZ zainkasowa? moje bardzo du?e Darowizny to ty mo?esz pobra? to z Mojego Kapiuta?u, bo wobec tego, co Darowa?em ONZ to b?ahostka. Powiedz im, ?e nie b?d? perttaktowa? z banksterami.
Jako Komisarz ONZ mojego kapita?u masz p?acone z ONZ i znacznie wi?cej z kapiuta?u Mojego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/10/02/wolne-tematy-50-2019/
Ad. 40:
https://www.youtube.com/watch?v=OdNc3KJmDfM
https://youtu.be/OdNc3KJmDfM//
JAK JAROS?AW KACZY?SKI UKRAD? 500.000.000 EURO

Ja nie wierz?, ?e Lech Kaczy?ski – czyli TrzyNogi na Wawelu, które musia?y zosta? podmienione na Sobowtóra – mieszka z Miliardem dolców Rotszylda w Izraelu, ale ?e polecia? ?ydowskim I?em 154 z OK?CIA do USA. Je?li wi?c Jaros?aw Kaczy?ski UKRAD? pó? miliarda E z dotacji UE to Dla Lecha, co tera z mo?na sprawdzi?, a je?li NIE to z racji, ?e Unia Europejska jest HOLDINGOWYM folwarkiem Rotszylda. Jak pisz? w INCYDENTU NIE BY?O to polityczny wyk?adnik Talmudu "Protoko?y M?drców Syjonu" pisze, ?e do zaw?adni?cia Pa?stwem wystarczy opanowanie 3 rzeczy: Banków, Handlu i Publikatorów, a teraz w Polsce wszystkie Banki, Markety i Media s? holdingow? w?asno?ci? Rotszylda.
Pardon z wyj?tkiem ING Bank ?l?ski, bo tam przy wysy?ce pieni?dzy do USA kazano mi napisa?: MAM ?WIADOMO?? OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO czyli Rotszylda Ameryka?skiego i Cherubina Hitlera.
48 godziny po Ujawnieniu przez mnie w Obronie Terytorialnej Macierewicza ADRESU skarbca ?owczego Siedmiogrodu, który byl krezusem i ob?upi? bogate Czechy, by?o Incognito polskiego rz?du we Izraelu. Na lotniku w Tel Awiwie Pani Premier wsiad?a do pierwszej NIEOZNACZONEJ limuzyny i poprowadzi?a Kawalkad? do Jerozolimy, jakby t? tras? dobrze zna?a. Na autostradzie Jojne Daniels strzeli? do Pierwszej limuzyna rosyjsk? rakiet? pp MIA?D??C przód samochodu. Na tylnym siedzeniu obok SOBOWTÓRA CIA Pani Premier siedzia? sobowtór MON Macierewicza.
Najciekawsze by?o jednak T?UMACZENIE Zaniechania Polskiego ?ledztwa, ?E IZRAEL MA LEPSZYCH ANTYTERRORYSTÓW NI? POLSKA, co by?o Oskar?eniem Palesty?czyków.
Teraz mamy mo?no?? SPRAWDZENIA, gdzie mieszkaj? TrzyNogi ze SMOLE?SKA, które zosta?y pochowane na WAWELU.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Paź 05, 2019 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/10/02/wolne-tematy-50-2019/

97. NICK said - 2019-10-04 (Pi?tek) @ 13:45:24
Wandaluzja. (78).
Kilka dni po tzw. katastrofie smole?skiej pisa?em.
Lech, ca?kiem ciep?y, jest na Hawajach.

Ceni? Pana. Nie wida? historycznie? Zatem prosz? si? nie obra?a? o „Wandaluzja iluzja”.
Pozdrawiam.
NICK.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Paź 05, 2019 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/10/02/wolne-tematy-50-2019/

96. NICK said - 2019-10-04 (Pi?tek) @ 13:45:24
Wandaluzja. (78).
Kilka dni po tzw. katastrofie smole?skiej pisa?em.
Lech, ca?kiem ciep?y, jest na Hawajach.

Ceni? Pana. Nie wida? historycznie? Zatem prosz? si? nie obra?a? o „Wandaluzja iluzja”.
Pozdrawiam.
NICK.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Paź 05, 2019 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdzic-KITAJEC z Czteroma Nogami w SWASTYK? na pierwszej stronie ?ycia Warszawy
https://marucha.wordpress.com/2019/10/02/wolne-tematy-50-2019//
Ad. 96:

Nie mog? wklei? Pa?skiego postu 96 na moje Aktualno?ci Prawne: http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?t=88&postdays=0&postorder=asc&start=360// Pisze Pan, ?e bezpo?rednio po SMOLE?SKU Prezydent Lech Kaczy?ski przebywa? na Hawajach – co zgadza si? z wersj?, ?e w Spisek Smole?ski byli zaanga?owani Amerykanie. To zgadza si? te? z wersj?, ?e ?ydowski I? 154 polecia? z OK?CIA nie do Smole?ska a do SAMARY nad Wo?g?, gdzie zosta? poddany Remontowi. W takim razie ?ydowscy Rz?dowcy przesiedli si? w Samarze na samolot, który zawióz? ich do Honolulu? co nadaje Trumnie na WAWELU z Trzema Nogami nowego Wymiaru.
Poniewa? ceni? pa?sk? analityk? polityczn? to zapytam o rzecz dla mnie Dziwn?. Widzia?em map? Chin z ROKIEM 1957, na której wielka wyspa Hainan na morzu Po?udniowochi?skim jest Pod Okupacj? Ameryka?sk?. Zapyta?em o to hrabiego Kurowskiego, który odpowiedzia?: To Nie Amerykanie Obronili Hainan, ale Tajwa?czycy, bo Buszowie chcieli sprzeda? Tajwan Pekinowi.
Nie wiem, czy aneksja przez Pekin Morza Po?udniowochi?skiego w wojnie jugos?owia?skiej MOIM Aerobusem-KITAN obj??a te? Hainan, ale je?li to nacjonali?ci chi?scy obronili Hainan to znaczy, ?e SKATOWANIE mego pe?nomocnika w NASA by?o aktem SPRZEDA?Y przez Buszów Tajwanu Pekinowi. Tajwa?czycy mieli jednak NIPPONA, którego Pi?kna Julia (?) sprzeda?a Japo?czykom jako Aerobusa-SADDAM, co umo?liwi?o Japonii OG?OSZENIE w wojnie jugos?owia?skiej Protektoratu nad Tajwanem skoro zaniecha?y tego USA.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesi grali SKURWYSY?SKO w/s Skarbu Tysi?clecia. Gdy ja og?osi?em, ?e to wzi?ty pod Legnic? Majestatyczny Skarb Czyngis Chana to powinni og?osi?, ?e Nie Ma On Nic Wspólnego z LUKSEMBURGAMI, którzy Piecz?towali si? LWEM a nie Or?em Piastowskim. Czyngis za? móg? piecz?towa? si? Or?em Piastowskim, bo Polacy podbijali Chiny DWANA?CIE RAZY.
Na skutek czeskiego Skurwysy?stwa ja musia?em Wykupi? ?YDOWSKI Skarb Tysi?clecia u Bawarów za Polskiego Bobra Kasztela?skiego, ale rewindykacj? uniemo?liwi?a sperma jerozolimska. Premier Mazowiecki za Rad? Profesora Geremka kaza? zrzuci? ze schodów dyrektora WOAK Tadeusza Kaletyna: JA WAM DAM MAJESTATYCZY SKARB CZYNGIS CHANA. Sperma Jerozolimska ZAKWICZA?A: Na?o?nik Hitlera to ZWYCI?STWO.
Potem napisa? do mnie ANGIELSKI komisarz mego kapita?u z Dziwn? propozycj?. Poniewa? wygl?da?o to na prób? zaw?adni?cia przez Londy?skiego Rotszylda kapita?ami powierniczymi ksi???t niemieckich to odpisa?em, ?e Jako Polak nie mog? ?ama? Prawa Polskiego wi?c obrazi? si? i pono? zwróci? si? ze spraw? do mego syna w Australii jako Wielkiego Eunucha Jerozolimskiego. WEJe jest jednak pozbawiony praw spadkowych z racji Niegodziwo?ci Rodzinnej.
Przy sprawie kapita?u ?ydoarabskiego zwróci?em uwag?, ?e sprawa z kapita?ami powierniczymi ksi???t niemieckich, zaw?adni?cie którymi nawet Bez Wyw?aszczenia, czyni z USA holdingowy folwark Rotszylda, odnosi si? w równie? do kapita?ów arabskich w bankach ?ydowskich, co nazywa si? Kapita?em ?ydoarabskim. Gdy Mao Tse-tung bi? CZO?EM przed tajnymi kontami izraelskimi to mówiono, ?e Rotszyld Paryski PRZEJ?? powiernicze kapita?y francuskie, za które kupi? CHINY. To ?e Przej?? to Przej??, ale JAK?
To t?umaczy, ?e zosta? SKUBNI?TY przez Amerykanów: NIE POWIEMY NIKOMU, JAK DASZ NAM HAINAN a my ci damy Tajwan.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ju? druga strona na ten temat: Pierwsz? by?a: CZY LECHICI TOCZYLI WOJNY Z ALEKSANDREM MACEDO?SKIM I JULIUSZEM CEZAREM? https://marucha.wordpress.com/2019/10/02/czy-lechici-toczyli-wojny-z-aleksandrem-macedonskim-i-juliuszem-cezarem// a II jest obecna: https://marucha.wordpress.com/2019/10/06/slowianie-ruszaja-na-podboj-europy//
Na I stronie Maruchy wykaza?em, ?e chodzi o bitw? pod Wiedniem w r. 339 pne, w której Macedo?czycy i Epiroci pobili Lechitów i Scytów, na skutek czego m?odociany Aleksander zosta? Królem Krakowskim a kancelerzyc? jego matka Olimpiada. Mennica w Hedebach-Schlezwiku wybi?a wówczas STO monet Filipa II a tylko JEDN? Aleksandra. Jednak po bitwie pod Heronej? Aleksander anektowa? Pangajon-Siedmiogród, którego kopalnie dawa?y Filipowi tysi?c talentów z?ota rocznie, wi?c Grecy zamordowali NIEWYPLACALNEGO Filipa i przywo?ali WYP?ACALNEGO Aleksandra.
II spraw? by?o Asekurowanie przez Ariovista alias Leszka Chytrego Helwetów w Lyonie. Poniewa? Cezar Helwetów i S?owian pokona nie móg? wi?c wezwa? lichwiarzy rzymskich, którzy Wykupili od Helwetów Lyon, co uczyni?o go Najbardziej Zad?u?onym M??em Stanu w Historii. Wobec tego zawar? sojusz z Leszkiem, któremu dopomóg? wyp?dzi? Polskich Ptolemeuszy z Kairu-k'Avarisu-Konina (sk?d Kujavy) czyli GOPLANII-Gepidii za pomoc Leszka w podboju Galii i Brytanii.
Wojn? toczyli ze sob? dopiero syn Leszka Lubran i syn Cezara August-Oktawian, który chcia? anektowa? Wandalskie Ba?kany z KATASTROFALNYMI dla siebie skutkami. Najpierw Leszek zaj?? Rzym na pro?b? Oktawiana broni?c go przed Pompejuszem II a potem Lubran okupowa? Rzym co najmniej 2 lata.
Dzi?ki tym 2 stronom IN wysz?o Czarno na Bia?ym, ?e jeste?my ofiar? agresji historiograficznej: Kempa i Braun reprezentuj? historiografi? HITLEROWSK? a Matka Polka sperm? jerozolimsk?, za czym stoi Powiernictwo Pruskie i kapita? ?ydoarabski. Do Agresorów si? STRZELA a forumowicze Przekomarzaj? si? lub PIERDZ?. Strzela? za? trzeba z POLSKIEJ historiografii Lechickiej, któr? – niestety – reprezentuj? na tych stronach tylko ja. Je?li Forumowicze NIE CHC? strzela? do Agresorów z Broni, która Strzela i Zabija to oddaj? Wrogowi nie tylko Pole, ale i Polsk?, jak to robi? Geremek i Tusk a obecnie Jaros?aw Kaczy?ski, który chcia? obudowywa? zamki KAZIMIEROWSKIE w Jurze z Kontrybucji Niemieckiej.
Angielski Rotszyld wie, ?e za Satelitarn? Detekcj? Z?ota kontrybucj? mo?e by? tylko konfiskata zagranicznych kapita?ów niemieckich, wi?c on zaw?aszczy ameryka?skie kapita?y ksi???t niemieckich, ale ja si? boj? bardziej Rotszylda ni? tych ksi???t. - Panowie przesta?cie PIERDZIE? na zas?u?onym Forum i Przekomarza? si? tylko Strzelajcie z broni SKUTECZNEJ je?li chcecie uratowa? Polsk?. Najpierw trzeba zdj?? Maski i przesta? si? ba? trucicielstwa Holokaustów czyli NKWD-Mossadu Jaros?awa Kaczy?skiego.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 20, 2019 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/niemiecki-rz%c4%85d-odpowiada-na-%c5%bc%c4%85dania-w-sprawie-reparacji-%e2%80%9estanowisko-pozostaje-niezmienne%e2%80%9d/ar-AAJ1YLj?ocid=UE12DHP#page=2

NIEMIECKI RZ?D ODPOWIADA NA ??DANIA W SPRAWIE REPARACJI. „STANOWISKO POZOSTAJE NIEZMIENNE”

W roku 1960 niemiecki rz?d SP?ACI? roszczenia rz?du greckiego sum? 110 milionów $ z Tajnymi Klauzulami. Obecne roszczenia rz?du greckiego 289 miliardów Euro, pochodz? z tych tajnych Klauzul. W roku 1960 by?em na Górnym ?l?sku, gdzie spodziewano si? greckich inwestycji w górno?l?skie hutnictwo, na co da? zgod? Gomu?ka, ale zniweczyli to Niemcy obietnic? przyj?cia Grecji do Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej.
Otó? wydaje mi si?, ?e Przedziwne ??dania Niemieckiej Kontrybucji pochodz? z tajnych klauzul 1960, w których Niemcy ZAGWARANTOWALI Grekom Niepoczytalno?? Polaków. Ta Niepoczytalno?? zosta?a UDOWODNIONA wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych za og?oszenie Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci.
Ja zosta?em internowany przez III.RP w najostrzejszym re?imie, ale wobec Zamachu na Z?oto Stalina Bank Atlantycki zwróci? si? do mnie, protestuj?c jednak moje czeki list? Oszustów ?wiatowych i przekazuj?c spraw? FBI, gdy? z?oto zosta?o z?o?one w polskim skarbcu Wojennym na paszport ameryka?ski mego ojca.
ROCZNE ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolni?o moje czeki spod Protestu i przenios?o ?ledztwo w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota do Niemiec, gdzie zosta?o Umorzone, gdy? bufetowa Angela Merkel NIE WIERZY w Satelitarn? Detekcj? Z?ota i Wielk? Lechi?. Wobec tego satelit? do poszukiwania metali kolorowych i ziem rzadkich do 800 metrów pod ziemi? wzi??a Andersówna.
Tyle s? warte GWARANCJE niemieckie, wobec czego Grecy Za??dali 289 miliardów E a Jaros?aw Kaczy?ski o?wiadczy? STA? NAS NA ODBUDOW? ZAMKÓW KAZIMIERZOWSKICH W JURZE jako kamuflarzu moskiewskiego Kremla, zbudowanego przez Kazimierza III, prawdopodobnie za ?ydowskie pieni?dze, skoro ?ydzi grozili nam opublikowaniem kwitów Wielkich Sum na budow? zamku Królewskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 23, 2019 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://programwps.files.wordpress.com/2019/10/a8z6w9hvc8.jpg

SPRAWA PRAWIE FIKU?NA.
48 godzin po ujawnieniu przeze mnie adresu SKARBCA ?owczego Siedmiogrodu, który by? krezusem i ob?upi? bogate Czechy, by?o Incognito rz?du PiS w Izraelu. Na lotnisku w Tel Awiwie Pani Premier wsiad?a do NIEOZNACZONEJ limuzyny i poprowadzi?a Kawalkad? do Jerozolimy, jakby t? tras? dobrze zna?a. Na autostradzie Jojne Daniels strzeli? rosyjsk? rakiet? pp do I limuzyny rz?dowej MIA?D??C przód samochodu, ale siedzieli w nim podstawieni przez CIA Pozoranci.
Rok temu Jojne dokona? zamachu na mnie.
Wynika z tego, ?e Jojne dokona? Zamachu w racji PREMIEROSTWA Mateusza Morawieckiego ??? Najbardziej kuriozalne by?o jednak OD?EGNANIE si? od Polskiego ?ledztwa Jaros?awa Kaczy?skiego, ?e IZRAEL MA LEPSZYCH ANTYTERRORYSTÓW NI? POLSKA, co by?o oskar?eniem Palesty?czyków.
Otrzymane z Niemiec zdj?cie Dwóch Kumpli jest ilustracj? artyku?u: https://www.gazetawarszawska.com/index.php/lista-naglych-zgonow/4038-peszkowski-bartoszewski-morawiecki-umierli-na-czas//
"Dariusz Ratajczak zmar?, kiedy podobno otrzyma? jakie? informacje nt. katastrofy smole?skiej, dr Eugeniusz Wróbel zosta? zamordowany na krótko przed obj?ciem przewodnictwa komisji badawczej ws. katastrofy smole?skiej, a by? zwolennikiem hipotezy o SAMOLOCIE BLI?NIAKU.
Wówczas by?a to Hipoteza.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Paź 23, 2019 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://twitter.com/GiertychRoman?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1189506897138855938&ref_url=https%3A%2F%2Fdorzeczy.pl%2Fobserwator-mediow%2F118927%2Fszokujacy-wpis-romana-giertycha-o-smierci-jana-szyszko.html//

Roman Giertych o?wiadczy?, ?e Jaros?aw Kaczy?ski NIE UJAWNI? CA?EJ PRAWDY o ?mierci Profesora Jana Szyszko. OCZYWI?CIE, bo to by? Zbrodniarz Ekologiczny PRZE?LADUJ?CY MNIE. Mam list Federalnego Biura ?ledczego USA (FBI), które podczas ?ledztwa Oszusta ?wiatowego czyli MNIE znalaz?o moje czeki REALIZOWANE przez Nieuczciwych Urz?dników Pa?stwowych i odes?a?o mi.
Ja jednak nie mog? zrealizowa? ich, bo syn dowódcy sowieckiego komanda ?MIERCI Mateusz Morawiecki w zwi?zku z tym ZNIÓZ? W POLSCE REALIZACJ? CZEKÓW a oble?na ?ydówka w Banku PKO, która skupuje czeki od ?ydów, nazwa?a moje czeki Oszustwem Nigeryjskim, co powtórzy?y Wszystkie Banki we Wroc?awiu. Przy wysy?aniu pieni?dzy do USA na realizacj? czeków, które chcia? UKRA?? Szyszko, w ING Banku ?l?skim kazano mi napisa? O?wiadczenie: O?WIADCZAM, ?E JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO, czyli ?e tymi Oszustami Nigeryjskimi s? Rotszyld i Cherubin Hitlera. Inaczej bym si? nie dowiedzia?, ?e Rotszyld nosi AFRO ???
W Niemczech ukaza?a si? ksi??ka uznanego publicysty ?ledczego na podstawie raportu Bundesdinstu z Kijowa: Juergen Roth, SMOLE?SK 2010 – Spisek, Który Odmieni? ?wiat. Rotszyld w AFRO kupi? od Kaczy?skich Polsk? za miliard dolców i wys?a? LECHA Kaczy?skiego Tu-154 DUBLEREM do USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 2:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2019-11-04 (Poniedzia?ek) @ 00:49:03
HIPOTEKA RZYMU – redakcja II

W procesie Ali Akcy nie mo?na by?o przes?ucha? jego komendanta Celika, gdy? by wyjawi?, ?e MUSIELI STRZELA?, bo chodzi?o o Z?oto Afryki i hipotek? Rzymu. Z tej racji jurysdykcja w?oska jest winna Celikowi 50 milionów dolarów, z czego po?owa nale?y si? Urszuli Sipi?skiej za asekuracj?.
Podobnie sprawa ma si? z Satelitarn? Detekcj? Z?ota, obj?tej ?ledztwem PRZECIWKO MNIE przez FBI, Interpol i ONZ jako Zbrodnia Przeciw Ludzko?ci, ale odes?anej do Niemiec, gdzie bufetowa Angela Merkel zawiesi?a je, bo Nie Wierzy w takie WIDZENIE z?ota Pod Ziemi? i Wielk? Lechi?.
Na to odpowiedzieli Amerykanie konferencj? RZ?DOW? w Warszawie z satelit? do poszukiwania metali kolorowych i ziem rzadkich do 800 metrów pod ziemi?. Za DWUKROTNIE Nie Przes?uchanie mnie w/s Zbrodni Przeciw Ludzko?ci nale?y mi si? od jurysdykcji niemieckiej sto milionów USD.
Jurysdykcja niemiecka mo?e si? powo?ywa? na prawo Lenina o Nieprzyjmowaniu ?wiadectwa S?dowego od Antysemity, wobec czego Orzeczenia s?dowe wobec Antysemitów by?y ZAOCZNE. W Zwi?zku Sowieckich by?y to zwykle Kawa?y czy anegdoty o ?ydach, ale ja zosta?em skazany na Do?ywotne Internowanie w Najostrzejszym Rygorze za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Z?ota, co w ci?gu 30 lat mego Internowania potwierdzi?o si? Wielokrotnie.
O Wyroku powiadomi? mnie dopiero Bank Atlantycki Protestuj?c moje czeki List? Oszustów ?wiatowych. Roczne ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolni?o wprawdzie moje czeki spod Protestu, ale Prokurator Generalny III.RP Nie Chce mnie SKRE?LI? z listy Oszustów ?wiatowych „czekaj?c” na wynik ?ledztwa Niemieckiego, które zosta?o ZAWIESZONE przez Angel? Merkel, która NIE WIERZY w Satelitarn? Detekcj? Z?ota i Wielk? Lechi?.
Chodzi wi?c ju? nie o realizacj? czeków Oszusta ?wiatowego przez Nieuczciwych Urz?dników Pa?stwowych, jak mi napisano z ONZ, ale o przej?cie spadku po Prawdzicach przez sperm? jerozolimsk? na podstawie Konstytucji JARUZELSKIEJ, jak sta?o si? z polskim Maj?tkiem Narodowym.
To dlatego Ambasador Izraela zmieni? NAGLE ton, ?e Polacy s? Cacy, tylko w Polsce s? Antysemici, którzy musz? Wymrze? Bezpotomnie, ?eby mienie ich zosta?o przej?te przez sperm? jerozolimsk? na podstawie konstytucji jaruzelskiej czyli KOMINTERNOWSKIEJ, a Komintern to arystokracja komunistyczna z haremów stalinowskich. W Incydentu nie by?o (Gda?sk 2001) pisz?, ?e Pary?u ukaza?a si? ksi??ka pewnej Pani, ?e Stalin Zamordowa? Polsk? Haremami Stalinowskimi.
Antysemityzm nie jest Rasizmem, jak g?osi Ambasador Izraela, ale Obron? Przed Kapita?em Kryminalnym, czyli korupcj?, trucicielstwem tudzie? rabowaniem i malwersowaniem banków gojowskich (Wolter, Goethe, Fichte, Staszic i Prus). DOWODEM na to jest Zabezpieczenie banków szwajcarskich przez Woltera: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_310&sName=talmud-najlepszy-kodeks-mafijny//
Ronald Reagan ograniczy? ANTYKRYZYSOWY Ameryka?ski Pa?stwowy Monopol Z?ota Keynesa-Paderewskiego zastosowaniem z?ota do Sztuki U?ytkowej. Arabowie wynale?li Z?ote Klamki a ?ydzi z?ote Por?cze Schodowe. Poprzez to, prawo Keynesa-Paderewskiego sta?o si? NARZ?DZIEM ?ydowskiego monopolu z?ota.
Waldemar ?ysiak zdezawuowa? mój wniosek Zast?pienia FASZYSTOWSKIEGO prawa Keynesa-Paderewskiego SARMACKIM Babskim Monopolem Z?ota, WYMUSZAJ?CYM gr? papierami warto?ciowymi, gdy? wobec recesji czy kryzysu kapita? nie mo?e ucieka? do Renty Deflacyjnej Z?ota, ale b?dzie musia? si? broni? w biurach maklerskich TECHNOLOGI?, która jest Najwi?ksz? Strategi? i nape?ni kasy pa?stwowe bardziej od zmuszania ?ydów do ?ykania z?ota. ?ysiak nazwa? to Cywilizacj? Pokerow?.
Ameryka?ska policja skarbowa przychodzi?a do ?yda z Rejestrem jego z?ota: MASZ BIEDNY ?YDZIE TYLKO 270 KILOGRAMÓW Z?OTA. ILE POTRAFISZ Z TEGO ?YKN??? – 2 KILOGRAMY. – WIERZYMY CI, RESZTA NASZA. To nazywa si? Ameryka?skim Puczem Faszystowskim, dzi?ki któremu USA podnios?y si? po stracie w bitwie na Wschodnim Wybrze?u z Denizem 700 okr?tów i statków, zakupuj?c okr?ty i statki w Ameryce ?aci?skiej z ZA?OGAMI.
?ysiak nazwa? mój wniosek Cywilizacj? Pokerow?, gdy mi chodzi NIE o pokerowe prawo HOLDINGOWE Rotszylda, zwane Ludo?erstwem Finansowym, ale o prawo KORPORACYJNE Mussoliniego, które chroni skutecznie Zapracowanych. Prawo Mussoliniego by?o podstaw? W?oskiego Cudu Gospodarczego.
*********
Przy tej sprawie chcia?bym przypomnie?, ?e chcia?em sprzeda? Niemcom za ma?e pieni?dze Kataster Jerozolimski, KTÓRYM Kanclerz Kohl zabra? Wzgórze ?wi?tynne ?ydom i da? Palesty?czykom, którzy nie rozliczyli si? za mn? – a gdy si? upomina?em to ZEL?YLI MNIE. Wed?ug mego Katastru to Wzgórze ?wi?tynne nie by?o ?wi?tyni? Salomona, ale PA?ACEM Salomona, przebudowanym przez Rzymian na PRETORIUM. – St?d ?ciana P?aczu, z której og?aszano Wyroki surowych s?dów rzymskich.
W przypadku Rzymu chodzi nie o kataster a HIPOTEK?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 26 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group