Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 11, 2019 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego mi nie odpisujecie? Ja jestem politycznym wi??niem stanu, pozbawionym w?asno?ci. To zalegalizowano wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych, aby kra?? mój kapita?. By? to wyrok KAPYUROWY, o którym dowiedzia?em si? z Banku Atlantyckiego, który zaprotestowa? t? list? moje czeki po 30 latach Internowania w Najostrzejszym Rygorze. Bank Atlantycki skierowa? moj? spraw? do Wysokiego Trybuna?u Sprawiedliwo?ci, cho? prosi?em o skierowanie jej do Trybuna?u Paryskiego do spraw Kolonialnych i Postkolonialnych, który skierowa? j? do FBI, gdy? kapita? zosta? z?o?ony przez marsza?ka Broz-Tito na paszport ameryka?ski mego ojca.
Zosta?em wpisany na List? Oszustów ?wiatowych za Ujawnienie w Niemczech Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest zbrodni? Przeciw Ludzko?ci, wi?c podlega jurysdykcji ONZ. Po rocznym ?ledztwie FBI, Interpol i ONZ uwolni?y moje czeki spod Protestu wi?c Bank Atlantycki Otworzy? moje kona, ale zosta?y one ZAPROTESTOWANE przez Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy, które domagaj? si? op?at 10 tysi?cy USD. 2/3 tego skredytowa?o mi ONZ a 1/3 Op?aci?em, ale B? i MFW domagaj? si? Dalszych op?at.
Te Op?aty uwa?ane s? przez banki polskie za Oszustwo Nigeryjskie, a przy POWTÓRNEJ wp?acie Ostatniej Raty kasjerka ?WIATOWEGO Ing Banku kaza?a mi napisa? o?wiadczenie: JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO, co zrobi?em a co faktycznie okaza?o si? Oszustwem, gdy? kazano mi t? Wp?at? POWTÓRZY?. Poniewa? jestem Ofiar? takich szwindli – obliczonych na zamordowanie mnie przez lichwiarskie komando ?mieci - to liczy?em na skierowanie mojej sprawy przez Wydzia? Prawny ONZ do S?du Finansowego.
Poniewa? jestem po ?ledztwie FBI, Interpolu i ONZ w sprawie Listy Oszustów ?wiatowych i Satelitarnej Detekcji Z?ota, która zosta?a skierowana do Niemiec, to prosz? o skierowanie mojej sprawy do S?du Finansowego, z adnotacja, ?e jako Wi?zie? Stanu jestem Pozbawiony W?asno?ci i Ograbiony a prokurator Generalny Polski nie chce mnie skre?li? z listy Oszustów ?wiatowych, gdy? – jak to wynika z listów FBI i ONZ do mnie – uczestniczy? w kradzie?y mojego kapita?u.
Za??czem PROTEST Banku ?wiatowego, który zosta? Poparty przez Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://i1.wp.com/cdn2.img.pl.sputniknews.com/images/337/97/3379787.jpg?zoom=2//
Kacper Rogatin, PREMIER PISZE DO NETFLIXA O SKANDALICZNEJ MAPIE – premier Mateusz Morawiecki napisa? list do szefa Netflixa, Chodzi o skandaliczn? map? hitlerowskich obozów zag?ady umieszczona w serialu "Iwan Gro?ny z Treblinki", Gazeta Wroc?awska, 12 XI 2019, s. 08.

Dopiero teraz dowiedzieli?my si? o serialu IWAN GRO?NY Z TREBLINKI, przy ?ydowskim SZALBIERSTWIE "Obóz Zag?ady Treblinka". Treblinka by?a obozem Komisariatu ?ydostwa Rzeszy wi?c obozem Zag?ady by? nie mog?a. Nie?yj?cy Czes?aw Wójcik, ojciec Tomasza z Solidarno?ci, mówi? mi, ?e jako funkcjonariusz s?u?by specjalnej Delegatury pisa? raporty do Londynu w/s TREBLINKI i domaga? si? z?o?enia Zezna? w tej sprawie w Komisji Badania Zbrodni przeciw Narodowi Polskiemu, ale Zezna? TAKICH Nie Przyjmowano.
Mówi?, ?e WSZYSTKIE transporty z Getta warszawskiego do Treblinki sz?y przez SIEDLCE, gdzie w Iganiach sk?ady dzielono na Do Treblinki i Do Bia?owie?y, która by?a w?asno?ci? Komisarza ?ydostwa Rzeszy Hermana Goeringa. W Bia?owie?y by?o lotnisko, sk?d ?ydzi odlatywali do Szwecji lub byli wiezieni kolej? do Leningradu, sk?d jechali do Murma?ska, aby frachtem powrotnym konwoii zbrojeniowych, które nie by?a atakowane przez Niemców, odp?yn?? do USA. Transport ?ydów przez Szwecj? nazywa? si? Konwencj? Szwedzk?. Mój ojciec jako w?a?ciciel lotnisk po prawej stronie ?rodkowej Wis?y, podpisa? Konwencj? Szwajcarsk? na SPRZED?? przez SS 2,5 miliona ?ydów dla stanu Nowy Jork Po Dolarze za G?ow? transportem lotniczym USA.
W Treblince by? obóz ?ledczy Komisariatu ?ydostwa Rzeszy, gdzie Abwehra prowadzi?a ?ledztwo ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL. Trzykrotny kandydat na Prezydenta USA Pat Buchanan o?wiadczy? Amerykanom, ?e Wed?ug Ameryka?skich Danych Wywiadowczych i ?ledczych to w Treblince NIE BY?O Komór Gazowych i Krematoriów Wersja o U?miercaniu ?ydów Spalinami Samochodowymi s? DEZINFORMACJ?. Budy Samochodowe By?y Tylko Do Przewo?enia Niewolników czyli Polaków i Rosjan.
PO upadku Nikity Chruszczowa zacz??y si? POSZUKIWANIA Iwana Gro?nego z Treblinki. W ko?cu z?apano w USA Johna Demianiuka. Identyfikacja Iwana Gro?nego by?a ?atwa, gdy? by? erotomanem, który wydawa? zabran? ?ydom bi?uteri? na seks z miejscowymi ch?opkami, ale wszystkie zaprzecza?y to?samo?ci Demianiuka z Iwanem Gro?nym, ?e zosta? uniewinniony przez s?d izraelski. Wobec tego ZIDENTYFIKOWA?EM Iwana Gro?nego ja jako Prowodyra mego ojca Nikit? Chruszczowa.
Nikita Chruszczow Z?AMA? na stalingradzkiej radzie wojennej samow?adztwo i polecia? z raportem do Stalina. Stalin nie czytaj?c raportu zapyta? KTO CI TO KAZA?? - SIKORSKI. - PASZO? WON !!!!! Nikita wsiad? wi?c do samolotu i polecia? do Kuzyna Litwina Boles?awa Piaseckiego, który w Nowogródku podpisa? ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, który Poradzi? Mu podpisanie tego dokumentu – za co Nikita zosta? w Nagrod? katem w Treblince: https://i1.wp.com/cdn2.img.pl.sputniknews.com/images/337/97/3379787.jpg?zoom=2//
Na zdj?ciu od prawej Tatar Krymski, Tadeusz Mazowiecki, m?odszy brat Tadeusza i Iwan Gro?ny. Tadeusza i Tatara znam z rodzinnego domu, gdy? Tadeusz jako ?o?nierz 27 dywizji AK KRZAK zosta? ranny w Sosnowicy i przywieziony do nas. Polscy lekarze chcieli mu r?k? amputowa?, na co nie zgodzi? si? wi?c ojciec przywióz? od Satanowskiego Tatara, który r?k? URATOWA?. Mia?em 2 zdj?cia Tadeusza, a których jedno zanios?em do PAX-u, gdzie spotyka?em go, a II zniszczy?a siostra. Tadeusz mia? pod pach? tatua? esesma?ski, co wyt?umaczy?, ?e z SS-Galizien.
Boles?aw Piasecki przys?a? Tadeusza do mego ojca, który namawia? go, aby podpisa? ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL, na co ojciec zapyta?, JAK SI? SKO?CZY WOJNA NA WSCHODZIE? - POKOJEM W BRZE?CIU LITEWSKIM, wi?c nie mieli o czym gada?. Potem Boles?aw Piasecki przys?a? memu ojcu Nikit?, który na Ukrainie okaza? si? NIEOCENIONY i po ZAKATOWANIU Generalissimusa przez Szendzielarza-?upaszk? pojecha? Tryumfalnie do Moskwy SALUTUJ?C na peronie Biuru Politycznemu do AMERYKA?SKIEJ czapki Generalskiej.
Nie mog? odgadn??, czy by?a to czapka mego ojca czy jego marsza?ka Góry-Doliny – Najwi?kszego Partyzanta II Wojny ?wiatowej. Prawdopodobnie Amerykanie przys?ali t? czapk? za Uratowanie USA i Europy Zachodniej przed Planem Saharowa-Oppenheimera oraz zatrzymanie ofensywy Armii Czerwonej W Turyngii.
Ogl?da?em ze dwa razy telewizyjny wywiad z ?ydem, który ZNA? Iwana Gro?nego z Treblinki. Mówi?, ?e raz Iwan zaczepi? go i kaza? zaprowadzi? do Kominternowca. Ten le?a? w lazarecie pod kocem Ca?kiem Nagi a na widok Iwana zacz?? krzycze? po francusku CONSPIRACION, CONSPIRACION..., na co Iwan wyj?? pistolet i strzeli? mu w g?ow?. - To ?wiadczy, ?e Iwan NIE BY? KAP?, ale funkcjonariuszem ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL. [/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POZDRAWIAN ORANIZACJ? NARODÓW ZJEDNOCZONYCH i Prosz? o Odpowied?

WYDZIA? PRAWNY ONZ

Przypominam, ?e moje czeki zosta?y Zaprotestowane list? Oszustów ?wiatowych, na któr? wpisali mnie Niemcy za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Z?ota. Poniewa? SDZ? jest zbrodni? Przeciw Ludzko?ci to do ?ledztwa FBI i Interpolu zosta?o w??czone ONZ.
Roczne ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolni?o moje czeki spod Protestu a ?ledztwo w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota przekazano do Niemiec. Jednak gdy Bank Atlantycki uwolni? mój kapita? to zosta? on Zaprotestowany przez Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy ??daniem Wykazania, ?e mój kapita? nie pochodzi z Korupcji i Handlu Narkotykami, nie ma nic wspólnego z Handlem Broni?, Mi?dzynarodowym Terroryzmem i kapita?em kryminalnym. Gdy odpisa?em, ?e na to Odpowiedzia?o ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ to kazano mi wykupi? to ?ledztwo za 12 tysi?cy USD.
Nie wiedzia?em o Kapturowym Wyroku a po powrocie do Wroc?awia z Niemiec w roku 1990 zosta?em internowany w Najostrzejszym Rygorze. FBI napisa?o mi, ?e moje pieni?dze by?y kradzione przez Nieuczciwych Urz?dników Pa?stwowych, z której to racji czek do bezpo?redniej realizacji zosta? Podpisany przez FBI i ONZ, ?eby nie zosta? ukradziony, ale Minister Finansów ZLIKWIDOWA? w Polsce realizacj? czeków – co jest przyk?adem prawa stanowionego Przeciw Mnie. Stare czeki skupowa? Bank PKO, ale tam stwierdzono, ?e mój czek jest Oszustwem Nigeryjskim, ale nie chcieli tego zg?osi? Policji a nie mam pieni?dzy na wytoczenie im sprawy s?dowej. Za??czam certyfikat tego czeku, aby?cie sprawdzili, czy to jest Oszustwo Nigeryjskie.
?ledztwo w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota zosta?o przeniesione do Niemiec a tam ZAWIESZONE pod Kuriozalnym pretekstem, ?e Kanclerz Merkel NIE WIERZY w Satelitarn? Detekcj? Z?ota, wobec czego Wyrok o Do?ywotnim Internowaniu z KONFISKAT? MIENIA zosta? wydany Zaocznie bez przes?uchania mnie. Prokurator Generalny Polski nie chce mnie skre?li? z listy Oszustów ?wiatowych czekaj?c na wynik ?ledztwa niemieckiego, które zosta?o Zawieszone.
Sprawa kapita?u kryminalnego jest spraw? prezydenta USA Richarda Nixona, który w odpowiedzi na ROZKAZ Ataku Nuklearnego na KAIR, co nazywa si? Afer? LIBERTY, nakaza? ?ledztwo przeciw kapita?owi ?ydowskiemu, które wykaza?o, ?e kapita? ?ydowski dywidendy nie potrzebuje, gdy? ?yje z Renty Kryminalnej – czym ja nie mam nic wspólnego.
Wyda?em wszystkie moje oszcz?dno?ci na realizacj? czeków, co jest sprzeczne z prawem europejskim, ?e finansowa obs?uga czeków nale?y do Depozytora a nie Deponenta, a poniewa? policja polityczna wpisa?a mnie SZALBIERSKO na List? D?u?ników a jako Oszust ?wiatowy BEZ ZARZUTÓW jestem pozbawiony kredytu bankowego to musz? si? zapo?ycza? u lichwiarzy. To ?e chodzi o Zamordowanie mnie przez lichwiarskie komando ?mierci stwierdzi? ING Bank ?l?ski ka??c mi napisa? o?wiadczenie: JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO.
Tak jak Minister Finansów Polski wyda? Prawo PRZECIW MNIE tak Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy wyda?y Prawo Przeciw Ubogim. Prosz? mi powiedzie? Jakim Prawem Rotschildt i Cherubin Hitlera, który wyda? Rozkaz ataku nuklearnego na Kair, roszcz? prawa Cenzorskie do ONZ. Satelitarna Detekcja Z?ota jako Zbrodnia Przeciw Ludzko?ci podlega ONZ
Prosz? o odpowied?:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Re?yser Bohdan Por?ba zosta? OTRUTY, gdy? robi? film o JEDWABNEM wed?ug mych Artyku?ów. W tej sprawie telefonowa? do mnie te? co najmniej dwukrotnie kandydat na Prezydenta z Nowego Jorku Sylwester D?browski, któremu radzi?em po??czenie oby scenariuszy w JEDEN film o Jedwabnem, do czego si? nie kwapi?. Por?ba zosta? Otruty, gdy wybiera? si? do USA Po Pieni?dze na ten film, gdy? od Rydzyka, który zrobi? go Zapiewaj?? Radia MARYJA, pieni?dzy nie dosta?.
Moja kwalifikacja JEDWABNEGO opiera?a si? na 4 Podmiotach: I. Proces SmerSza w E?ku, w którym zamordowano 10 ?wiadków. Dlatego w E?KU, bo Egzekucji ?ydów w okolicy Jedwabnego dokonywa?o Sonderkomando-A z E?ku jako CIECHANÓW; II. Warszawskie akta dowódcy plutonu egzekucyjnego Sonderkomanda-A Hermana Schapera; III. Spalenie ?ydów w synagodze bia?ostockiej; IV. ?ledztwo Gomu?ki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego, publikowane przez Leszka Bubla.
Abwehra prowadzi?a ?ledztwo w Jedwabnem w/s Z?AMANIA przez Gold? Meir Planu Barbarossa. W ?ledztwie uczestniczy?o oko?o 280 funkcjonariuszy, których dok?adn? liczb? ustali?o AK na podstawie Obiadów u Soko?owskiej. W trakcie ?ledztwa znaleziono w synagodze bia?ostockiej uwierzytelnion? politycznie Kart? Atlantyck?: https://www.wykop.pl/link/1162263/tajemnicza-mapa-rownie-tajemniczego-maurice-a-gomberga//
Map? t? Hitler ZMUSI? Japonie do zaatakowania USA. Wehrmacht dokona? za? pogromu synagogi bia?ostockiej strzelaj?c do uciekaj?cych z po?aru ?ydów a Rada Polityczna Wehrmachtu wyda?a w Bia?ymstoku ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL – podstaw? prawn? Holokaustu. Gomberg by? grawerem w Homla, który po zdezawuowaniu Mapy przez Ujawnienie przej?? j? na W?asno??, opublikowa? i sprzedawa?.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 4:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/11/25/wolne-tematy-62-2019/

148. PISKORZ said - 2019-11-28 (Czwartek) @ 19:12:44
GOLD is the money of the KINGS, SILVER is the money of the GENTLEMEN, BARTER is the money of the PEASANTS, but DEBT is the money of the SLAVES!!! ….Warto to przypomnie?, nie tylko z powodu czasów, w jakich ?yjemy, ale zawsze trzeba o tym pami?ta?.
************
Z?OTO jest pieni?dzem Królów, SREBRO Dzentelmenów, BANKNOT Ch?opów a KREDYT Niewolników. ?adna sentencja konserwatyzmu angielskiego. Polityka ZAD?U?ANIE POLSKI jest wi?c Wyw?aszczaniem Polaków i robieniem z nich NIEWOLNIKÓW, ?eby przej?? Polsk? Za D?ugi, co g?osz? od 30 lat. Pierwszym krokiem ku temu by?a Kanstytucja Jaruzelska, która Wyw?aszczy?a Polaków na rzecz spermy jerozolimskiej, któr? PROTESTOWALI?MY Tylko My.
Biskupki nie tylko dokona?y Zamachu na KATOLOFOFA Pi?sudskiego, ale i chcia?y mnie wyrzuci? z Forum Maruchy, ?ebym – po okaleczeniu http://forum.wandaluzja.pl/viewforum.php?f=2// pisa? posty Do Szuflady. Podczas TRUCICIELSTWA pan Chudzicki pocieszy? mnie: Pisanie do szuflady to nie jest najgorszy los tych papierów.
Biskupków to ja nie wymy?li?em tylko ?ona Kanclerza Kohla, ?eby ZABRA? moj? Funkcjonaln? Chronologi? Architektury Niemieckiej Bundestagowi, co si? jej uda?o, ale po UJAWNIENIU powiesi?a si?.
T? sentencj? konserwatyzmu angielskiego to zniszczy?em ja zast?puj?c Faszystowski Bezpiecznik Antykryzysowy w postaci Nacjonalizacji Z?ota SARMACKIM Babskim Monopolem Z?ota, który WYMUSZA gr? papierami warto?ciowymi. Poniewa? gra papierami warto?ciowymi jest gr? w TECHNOLOGI?, która jest Najwi?ksz? Strategi?, to g?ównym beneficjentem tego b?dzie Pa?stwo. - Dlatego Boris Johenson obiecuje Anglikom, ?e po Opuszczeniu W?CIEKLIZNY Rotszyldów na Angli? spadnie miast Smogu Rokefelera Z?oty Deszcz.
Mam nadziej?, ?e nikogo nie zabije. Waldemar ?ysiak nazwa? Rent? Prawdzica Pieni?dzem Pokerowym, z czym si? nie zgadzam, bo b?dzie na prawie Korporacyjnym Mussoliniego, które chroni Zapracowanych. Tam, gdzie jest walka Na No?e, korupcja nie dzia?a.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2019-11-23 (Sobota) @ 04:11:01
Focus HISTORIA Extra – 21 Zagadek ?wiata Antycznego: NAJWI?KSZE TAJEMNICE STARO?YTNO?CI, Grudzie? 2019 – Stycze? 2020, NACZELNY Adam W?g?owski

Roczne ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ przeciwko mnie jako Kapita?owi Kryminalnemu uwolni?o moje czeki spod Protestu i przenios?o ?ledztwo w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota do Niemiec. Prokurator Generalny Polski nie chce mnie skre?li? z listy Oszustów ?wiatowych, gdy? CZEKA na wynik ?ledztwa niemieckiego, które zosta?o Zawieszone, gdy? Bufetowa Merkel NIE WIERZY w Satelitarn? Detekcj? Z?ota, co jest formu?? prawn? Adolfa Hitlera.
Wobec tego Andersówna zorganizowa?a polsko-ameryka?sk? konferencj? RZ?DOW?, na której strona ameryka?ska zobowi?za?a si? do wys?ania satelity dla poszukiwa? metali kolorowych i ziem rzadkich do 800 metrów Pod Ziemi?. Poniewa? ja nie zosta?em przes?uchany przez jurysdykcj? niemieck? w roku 1990 i 2018 to ?ledztwa niemieckie s? NIEWA?NE i nale?y mi si? od jurysdykcji niemieckiej sto milionów dolarów. Wczoraj napisa?em do Wydzia?u Prawnego ONZ, ?e Satelitarna Detekcja Z?ota, jako Zbrodnia Przeciw Ludzko?ci, podlega jurysdykcji Nie Niemieckiej, ale Organizacji Narodów Zjednoczonych. Bufetowa Merkel nie ma tu nic do gadania.
Naczelny FOCUS HISTORIA reprezentuje historiografi? Bufetowej Merkel. Jest to Krakowska Szko?a Archeologiczne, szofera Hitlera Oskara Schindlera, PRZESUWAJ?CA tylko w?drówk? S?owian do Europy Zza Uralu jako Niewolników awarskich lub hu?skich do czasów SCYTYJSKICH. Na str. 9 czytamy np., ?e PO ZNIKNI?CIU SCYTÓW EUROP? WSCHODNI? I ?RODKOW? ZALA? LUD WENEDÓW. Wynika z tego, ?e Scytowie ROZP?YN?LI SI? w?ród swych Niewolników i Zostali S?owianami ???
HE, HE, HE – fajna metryka s?owi?ska z Berli?skiego Komitetu Redakcji i Cenzury Mediów Polskich. Ten komitet kaza? Polakom nosi? ?ydowskie Mycki, ale za?o?y?o je tylko kilkadziesi?t tysi?cy warszawiaków. W Warszawie by?o 39 tysi?cy ?ydowskich Gestapowców Boskiego Adolfa, którzy nie podlegali Granatowej Policji i WSZYSCY wst?pili do UB jako Holokau?ci.
Wenedzi nie przybyli z Syberii tylko z KASZUB a nazwa ich pochodzi od WENEDY-Bydgoszczy, gdzie Niemcy ZAP?ACILI za Najwi?ksza Oper? na ?wiecie jako nast?pcy METROPOLITAN OPERA na fundamentach MODU?U Hagia Sophia w Konstantynopolu jako Mauzoleum Eurydyki. Wspania?a Weneda zosta?a zburzona, abo przez Boles?awa III i W?grów, albo Krzy?aków i Czechów, którzy nadali jej nazw? obecn?.
Gdy Scytowie poszli RATOWA? Greków pod Maratonem atakuj?c w Macedonii 2 armie perskie o sile 400 tysi?cy wojowników to Leszek Z?otnik zdoby? skarbiec scytyjski w P?ocku i pobi? wracaj?cych Scytów pod Kolbuszow?, z KTÓRYMI wbija? s?upy graniczne nad Donem z napisami HORWACJA, bo uwa?a? si? za Górala z Gór Wenedzkich. Grecy dworowali z niego jako Dobrotliwym Królu-Ob?artuchu z Gargamella.
Reszty BZDUR Bufetowej Merkel nie b?d? omawia?, ?eby si? nie babra? w kale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 01, 2019 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE JESTEM RZYMIANINEM, JESTEM LECHIT?.
Nie jestem dziedzicem Antysemickiego ONR-Falanga Hlonda-Piaseckiego, ale Faszystowskiego ONR-Szaniec Paderewskiego-Szaniawskiego, Antyrokefelerowskiego i Antyrotszyldowskiego, cho? mój ojciec jako komendant NSZ na Ukrainie Naddnieprza?skiej utrzymywa? stosunki z prezesem Republiki Nowogródcza?skiej na ROZKAZIE ANTYKOMUNISTYCZNYM Wehrmachtu Boles?awem Piaseckim. Marsza?kiem mego ojca by? Najwi?kszy Partyzant II.W? Góra-Dolina.

W II 1989 pojecha?em do RFN, ?eby z?o?y? zeznania w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota, które jako Zbrodnia Przeciw Ludzko?ci podlega jurysdykcji ONZ. Moje doniesienie prokuratorskie nie zosta?o przyj?te, ale pojawi? si? zwi?zany z tym niemiecki ?owca Wampirów, który opublikowa? w IN List? Wampirów Niemieckich, w tym Kanclerza Kohla a mieszka? w Tej Samej Wiosce CO JA.
Niemcy wpisali mnie na list? Oszustów ?wiatowych – jak ?owc? Wampirów – wobec czego po powrocie do Wroc?awia zosta?em internowany w Najostrzejszym Rygorze. Po up?ywie 25 lat Internowania moja sprawa pojawi?a si? na forum mi?dzynarodowym w zwi?zku ze Z?otem Stalina, które Generalissimus wióz? do Pragi na wykupienie przez Holokaustów USA a które zosta?o wzi?te w Kijowie przez Gór?-Dolin? z Generalissimusem i wywiezione przez marsza?ka Broz-Tito-Pindara do polskiego skarbca wojennego, gdzie marsza?ek z?o?y? je na paszport ameryka?ski mego ojca.
Wed?ug pruskiego prawa wojennego to Naczelnemu Wodzowi przypada Ca?e Z?oto Zdobywcze i Wybór Dzie? Sztuki, wobec czego po ZAMORDOWANIU 4 mych kuzynów z RODZINAMI – którzy na mocy Decyzji Ambasady USA Pilnowali tego z?ota – spadkobierc? Z?ota Stalina zosta?em JA.
Mój stryj Czes?aw Prawdzic – ojciec 4 zamordowanych kuzynów – by? w Wojnie Ukrai?skiej ??CZNIKIEM mego ojca z marsza?kiem Broz-Tito-Pindarem, co wykaza?em zdj?ciem Sztabu Marsza?ka w Berdyczowie: http://wandaluzja.pl/?p=p_365&sName=ann-ben// Na zdj?ciu mój stryj Czes?aw siedzi w MASCE z lewej a ojciec Stanis?aw Antoni bez maski w KÓ?KU z prawej. Zdj?cie by?o sprawdzane w Belgradzie I Zagrzebiu, na podstawie czego Bank Atlantycki UZNA? moje czeki.
Moje czeki zosta?y jednak ZAPROTESTOWANE List? Oszustów ?wiatowych wi?c Bank Atlantycki skierowa? je do FBI, które po rocznym ?ledztwie z Interpolem i ONZ UWOLNI?O moje czeki spod Protestu. Równocze?nie ?ledztwo w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota zosta?o przeniesione do Niemiec, gdzie je ponownie Zawieszono, gdy? Kanclerz Merkel NIE WIERZY „w WIDZENIE” z?ota pod ziemi?. Wobec tego Andersówna zorganizowa?a RZ?DOW? konferencj? polsko-ameryka?sk?, na której strona ameryka?ska zobowi?za?a si? do wys?ania satelity dla poszukiwa? metali kolorowych i ziem rzadkich do 800 metrów pod ziemi?.
Bank Atlantycki otworzy? mi konto internetowe, z czego by?em niezadowolony, gdy? jestem atakowany przez hakerów, ale równocze?nie moje czeki zosta?y ZAPROTESTOWANE przez Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy czyli Rotszylda i Cherubina Hitlera.
W ZWI?ZKU Z TYM syn dowódcy sowieckiego komanda ?mierci Mateusz Morawiecki, jako minister Finansów zlikwidowa? Prawem Kaduka system czekowy III.RP, wyznaczaj?c do skupu czeków Bank Pekao S.A. na O?awskiej 2, gdzie skupuj? jednak czeki TYLKO ?ydowskie a maje uznali za Oszustwo Nigeryjskie, cho? Fundusz ONZ zosta? podpisany przez ONZ i FBI – ?eby Nie Zosta? UKRADZIONY przez Nieuczciwych Urz?dników Pa?stwowych III.RP, jak napisa?o mi FBI.
Na za?atwienie tej sprawy wyda?em wszystkie moje skromne oszcz?dno?ci a Bank ?wiatowy ustanowi? prawo PRZECIWKO MNIE, jak Mateusz Morawiecki. W zwi?zku z tym, gdy 12.IX.br wysy?a?em 1500.E memu komisarzowi finansowemu w USA to w ING Banku kazano mi napisa? deklaracj?: O?WIADCZAM, ?E JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO.
Przy okazji nadmieniam, ?e dzi?ki egiptologom francuskim zosta?em W?A?CICIELEM ?wi?tyni Salomona w Jerozolimie. Chcia?em ten przybytek sprzeda? Niemcom za ma?e pieni?dza, ale Kanclerz Kohl przestraszy? si? i zabra? Wzgórze ?wi?tynne (Pa?ac Salomona, przebudowany przez Rzymian na PRETORIUM) ?ydom i da? Palesty?czykom, którzy nie rozliczyli si? ze mn?. Gdy napisa?em do Ambasady Autonomii Palesty?skiej w tej sprawie, powo?uj?c si? na Francuzów, to skierowali mnie do Domu Wariatów.
Wobec tego, ?e MOJA ?wi?tynia Salomona, o której ?ydzi NIE WIEDZIELI, zmienia kataster jerozolimski, to nale?y mi si? 10% z podatku katastralnego Jerozolimy a jest to najdro?szy kataster na ?wiecie. Wobec tego zwróci?em si? do Narodowców o wyegzekwowanie mej nale?no?ci, oferuj?c 5% z katastru jerozolimskiego, czyli Dobrych Milionów USD. Na to odpowiedzia? mi Rzecznik Narodowców Stefa?ski NIENAWISTNIE ??? gorzej od Wiceambasadora Palestyny, ?e ?ERUJ? NA…
Ciekawe, na czym ja ?eruje…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIOTRU? PAN

W latach 2003-5 by? w Lublinie proces Piotrusia Pana. Procesem kierowali zakulisowo Bracia Kaczy?scy, którzy oskar?yli Piotrusia pana o WY?UDZENIE 8 tysi?cy ton z?ota: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_279&sName=45.-nowa-technika-lotnicza// Od KOGO jednak Piotru? Pan Wy?udzi? to z?oto nie pisano, ale z relacji prasowych Wynika?o, ?e od Ksi?cia Monaco, który – jak z procesu Wynika?o – jest Wyj?tkowym NAIWNIAKIEM, ?e Bracia Kaczy?scy musz? go broni? przed oszustami.
W procesie nie brakowa?o momentów humorystycznych. S?ynny brazylijski ROMARIO, zapytany przez Wysoki S?d ILE PIENI?DZY POWIERZY? SWEMU SZWAJCARSKIEMU MAKLEROWI? odpowiedzia?, ?e 5 milionów dolarów, na co Piotru? Pan wykrzykn?? PI??DZIESI?T chyba milionów?
Policmajster przegl?daj?c zdj?cia Piotrusia Pana zapyta?: A TU, Z KIM SI? CA?UJE? - Z KSI?CIEM WI?NIOWIECKIM. - A TU? - Z KSI?CIEM MONACO itd. - A TEN ZEGAREK numer jeden TO CZYJ? - KSI??? MONACO ZDJ?? Z R?KI I DA? MI NA PAMI?TK? ca?owania... Tu jednak Piotru? Pan ZE?GA?, bo bieg?y s?dowy orzek?, ?e to zegarek JÓZEFA STALINA.
Ksi?cia Monaco nie przes?uchiwano, który jako Wyj?tkowy Naiwniak nie na wiele by si? chyba zda? wi?c Reprezentowali go Bracia Kaczy?scy. Wyroku NIE OG?OSZONO, ale Piotru? Pan dosta? 15 LAT za WY?UDZENIA od Ksi?cia Monaco i Józefa Stalina, co by?o kar? Zbyt Surow?.
Ja wprasza?em si? na Proces Piotrusia Pana przez znanych polityków jako osoba Najbardziej Kompetentna – co Antoni Macierewicz obieca? za?atwi? PRZEZ pana Jaros?awa Piaseckiego – ale nie za?atwi?. Chcia?em zeznawa? z panem Jaros?awem Piaseckim, ale nie odpowiada? mi, cho? w Civitas Christina obiecywano mi to.
Sprawa by?a prosta jak drut telefoniczny. Boles?awa Piaseckiego z jego Sztabem aresztowa? w Be?zie Lubelskim dziad Piotrusia Pana, oficer UB Wac?aw Osuch. Nie mog?em sobie tylko poradzi? z kolekcj? zegarków Stalina, ale mój ojciec SP?ACI? Boles?awa Piaseckiego za wojn? ukrai?sk? 8 tysi?cami ton z?ota, które marsza?ek Broz-Tito-Pindar zawióz? do banku w Zurychu, i da? te? Piaseckiemu "na przechowanie" kolekcj? zegarków Stalina. Pu?kownik Osuch kaza? wi?c Piaseckiemu przepisa? Pe?nomocnictwo banku w Zurychu Na Siebie a kolekcj? zegarków Stalina zaw?aszczy?,
Mówi?em w Civitas Christiana, ?e je?li Jaros?aw Piasecki NIE CHCE tego z?ota to niech we?mie je Bia?oru?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Gru 04, 2019 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katarzyna Kijek, FASZYSTOM MO?NA SI? PRZECIWSTAWI? – Wroc?aw pokazuje jak walczy? z nienawistnymi marszami. Rozwi?zuje kolejne i nie boi si? s?du. Czy inne miasta pójd? w jego ?lady? Gazeta Wyborcza, 3 XII 2019, s. 4-5.

L?enie od Wandali jest TALIBIZMEM a l?enie od Faszystów STALINIZMEM. Nazwa Faszyzm pochodzi nie od Zadka, ale FACE-twarzy.
W II wojnie ?ydowskiej chrze?cija?scy talibowie na rzymskim prawie HOLDINGOWYM zamordowali setki tysi?cy Rzymian i Greków oraz zniszczyli najwspanialsze ?wi?tynie rzymskie i greckie, których ruiny PODZIWIAMY. Kres temu po?o?y? Konstantyn Wlk defrauduj?c kapita?y chrze?cija?skie w bankach ?ydowskich, co powo?a?o chrze?cija?stwo ANTYSEMICKIE. Talibizm zosta? jednak odbudowany dzi?ki Attyli, ale Pa?stwu Wyznaniowemu przeciwstawili si? zbrojnie Wandalowie.
FASZYZM zosta? powo?any przez Keynesa i Paderewskiego PRZECIW kapita?owi anonimowemu jako Gro?niejszemu od ?ydowskiego Kapita?u Kryminalnego. Ju? w XVIII wieku zastanawiano si?, Co B?dzie, je?li kapita? jako IV W?adza wymknie si? spod kontroli spo?ecznej i politycznej, i zacznie rz?dzi? pa?stwami, JAK FOLWARKAMI ???
To si? sta?o w Kongo a potem w Rosji. Przestraszony tym Pi?sudski kaza? Rozstrzeliwa? Mauserów, którym p?aci? Rotszyld przez Lenina, co nazywa si? Polskim Katyniem, ale po bitwie nad Niemnem Trocki Uwolni? Dzier?y?skiego, który ze Stalinem sprzedali Po?udniow? Mongoli? nacjonalistom chi?skim a Pó?nocn? Mand?uri? samurajom za najemników chi?skich i japo?skich, którym p?aci? Rokefekler, który w ten sposób ZABRA? Rosj? Rotszyldowi.
Tak jak Rotszyld p?aci? talibom bolszewickim przez Lenina i Trockiego tak Rokefeler Kitajcom i Nippom przez Stalina. Mia?o to skutki finansowe: Denikin napad? na polskich kozaków zdobywaj?c Jekatierinos?aw-Dniepropietrowsk, którzy uciekli za Dniepr do Petlury. Poniewa? Woroszy?ow z Budionnym obiecali Machnemu zwrot Azowii to ten pod Or?em zagarn?? kolejowy tabor Denikina, w którym by?y skarby setek rodów rosyjskich. Lenin zamieni? kozakom polskim Azowi? na Krym, ale po podboju Krymu bolszewicy uderzyli na kozaków polskich, którzy wycofali si? do Odessy. Gdy jednak flotylla ze skarbami Rosji przyby?a do Odessy to byli tam ju? Chi?czycy, wobec czego kozacy skapitulowali przez armi? rumu?sk?.
Przydupnik Rokefelera Stalin zniszczy? ANTYROKEFELEROWSKI Faszyzm nakazuj?c komunistom francuskim: WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI, co sta?o si? takim l?e?stwem jak Wandalizm i uratowa?o Talibizm na rzymskim holdingu. Mówi si?, ?e ROTSZYLD NIE RZ?DZI. Pojawia si? jak Filip z Konopi, wyg?asza jedn? lub dwie sentencje i ZNIKA, a holdingowcy ?ami? Sobie G?owy, Co To Ma Znaczy? ??? Rotszyld nie musi jednak rz?dzi?, bo Holding jest SAMOSTEROWNY a rz?dz? Najzdolniejsi – na czym polega jego Diabelsko??. Unia Europejska jest holdingowym folwarkiem Rotszylda, jak Zwi?zek Sowiecki by? Niewolniczym. Dzisiejszy SUPER-Express: TO NIE RZ?D TO ZARZ?D a W?CIEKLIZNA holdingu jest gro?niejsza od Niewolnictwa.
Ja nie mog?em wzi?? udzia?u w Marszu 11 Listopada, bo Kanclerz Kohl zabra? MOJE Pretorium Rzymskie w Jerozolimie i da? Palesty?czykom, którzy nie rozliczyli si? ze mn? cho? pieni?dzy maj? Nadmiar. Gdy napisa?em o tym do Ambasady Autonomii Palesty?skiej to odes?ali mnie do Domu Wariatów. Wobec tego napisa?em do narodowców, oferuj?c 5% z nale?nych mi 10 podatku katastralnego Jerozolimy czyli Dobrych Milionów $. Odpowiedzia? mi Rzecznik Stefa?ski NIENAWISTNI, który prowadzi? "11 XI" we Wroc?awiu.
Doktor Skonka mówi? mi, ?e w Nowym Jorku Pi?sudczycy sprzedali si? ?ydom, którzy ZLIKWIDOWALI 11 Listopada jako ?wi?to Nacjonalistyczne – wobec czego ja musia?em obchodzi? 11 XI z kilkunastoma W?ciek?ymi endekami – w jaki to sposób 11 XI ze ?wi?ta Lewicy Patriotycznej, które Narodowcy ZWALCZALI, sta?o si? ?wi?tem Narodowym. Pierwszego Pi?sudczyka zobaczy?em na "11 XI" za Komorowskiego, jak niós? JEDYN? flag? polsk? OBOK bardzo agresywnej Kontrdemonstracji PO.
Poniewa? Dmowski nie uzna? doktryny faszystowskiej, uwa?aj?c, ?e kapita? holdingowy Rotszylda i Niewolniczy Rokefelera przekszta?c? si? w ?ydowski Kapita? Kryminalny to w Endecji nast?pi? Roz?am, na Stronnictwo Narodowe i ONR. Wkrótce ONR podzieli? si? na antysemick? FALANG? Hlonda-Piaseckiego i antyniewolniczy i antyholdingowy SZANIEC Paderewskiego-Szaniawskiego.
Ja jestem tradycji Paderewskiego-Szaniawskiego. Bardzo dziwi?o mnie, ?e uczono, i? biuletyn SZANIEC by? wydawany przez Boles?awa Piaseckiego, który by? komunistycznym kolaborantem, i dopiero NIENAWISTNA odpowied? Stefa?skiego wyja?ni?a spraw?. Komuni?ci starali si? Zepchn?? eksterminowany i niecenzuralny SZANIEC Do Piaseckiego jako CHADEKA czyli korupcyjnego ?ydokraty, co im si? Prawie Uda?o. Piasecki nie mia? jednak z NSZ nic wspólnego. Przys?a? do mego ojca Tadeusza Mazowieckiego, którego pami?tam, ale ojciec ANTIKOMUNISTISCHBEHEL Wehrmachtu nie podpisa?.
Po Zjedzeniu przez chadeków NSZ przez identyfikacj? z FALANG? Piaseckiego chadecy musieli te? zaw?aszczy? PODMIOT Lewicy Patriotycznej "11 Listopada", który Dzi?ki Mnie sta? si? ?wi?tem NARODOWYM cho? by? zwalczany przez Narodowców. Do tego pos?u?ono si? intryg? palesty?sk?, obliczon? na Antypolskie wspó?dzia?anie palesty?sko-izraelskie, co UJAWNI? twórca kapita?u ?ydoarabskiego, cherubin Hitlera Henry Kissinger.
Z tego powodu we Wroc?awiu dosz?o do WOJNY ?ydowskiego nazizmu z polskim nacjonalizmem, w którym Policja wyst?pi?a w Obronie KATOLOFOBA Pi?sudskiego przed chadekami, którzy maszerowali pod has?ami nacjonalistycznymi i byli inspirowani przez prowokatorów. Policja w OBRONIE PI?SUDSKIEGO u?y?a armatek wodnych i gazu ?zawi?cego.
Gdyby bowiem wroc?awskim chadekom uda?o si? zaw?aszczy? PODMIOT Lewicy Patriotycznej to mieliby?my polski nacjonalizm spermy jerozolimskiej, czyli legalizacj? dyktatury spermy jerozolimskiej w Rosji i wielkoprzemys?owej produkcji amerykanów, w której zamordowano 20 milionów Ukrai?ców, 15 milionów Polaków i Sto Ma?ych Narodów Rosji.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Gru 07, 2019 5:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://poczta.wp.pl/k/#/mails/show?id=9d0e64cf0bbafec67ae8c5c1&label=1

Pani Magdaleno, Pi?sudski kaza? rozstrzeliwa? Mauserów, gdy? p?aci? im Rotszyld, co by?o obron? Polski przed holdingow? W?cieklizn? Rotszyldów. Po bitwie nad Niemnem Trocki musia? jednak uwolni? Dzier?y?skiego, który ze Stalinem SPRZEDA? Po?udniow? Mongoli? nacjonalistom chi?skim a Pó?nocn? Mand?uri? samurajom za najemników chi?skich i japo?skich, którym p?aci? Rokefeler – w jaki to sposób Rokefeler ZABRA? Rosj? Rotszyldowi. W ten sposób Rosja zosta?a zreformowana nie na holdingow? W?CIEKLIZN? Rotszylda, ale na Niewolnictwo Rokefelera, który uwa?a? si? za dziedzica Niewolnictwa Po?udnia USA.
Rokefeler podj?? wie?koprzemys?ow? produkcj? amerykanów, w trakcie czego zamordowano 20 milionów Ukrai?ców, 15 milionów Polaków i Sto ma?ych Narodów Rosji, co WYKORZYSTA? Putin dla rewindykacji wywiezionych za granic? kapita?ów sowieckich a co ZB?AZNOWA? Stanis?aw Michalkiewicz, prawdopodobnie na lecenie z Anglii.
To by?o podstaw? doktryny Józefa Becka: SOWIECI ZDOB?D? BERLIN, ALE JAK B?D? SI? REFORMOWA? Z NIEWOLNICTWA NA W?CIEKLIZN? TO ZAATAKUJEMY ICH...
Obecnie najgro?niejszym dla Polski jest agent Rotszylda Mateusz Morawiecki, syn dowódcy sowieckiego komanda ?mierci. Otó?, gdy roczne ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolni?o moje czeki spod Protestu list? Oszustów ?wiatowych za UJAWNIENIE przeze mnie Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jako Zbrodnia Przeciw Ludzko?ci podlega jurysdykcji ONZ to Morawiecki Prawem kaduka zlikwidowa? system czekowy w Polsce, ?eby moje czeki mog?y by? Zaprotestowane przez Rotszylda i Cherubina Hitlera ???
KADUK to zbudowana przez Wi?niowieckiego twierdz nad Dnieprem, gdzie rz?dzi? on Prawem Kaduka, w którego buty wszed? Rotszyld STANOWI?C PRAWO ONZ. Ja mam STO listów z ONZ, gdzie wida? to Czarno na Bia?ym.
W Te P?dy wszed? Senat USA, który wsadzi? sobie do D ?ledztwo Nixona w/s Kapita?u Kryminalnego, Wielkoprzemys?owej Produkcjo Amerykanów i Wyw?aszczenia przez Wehrmacht komunistów Prawem Wojennym – co podlega ONZ, tak jak Satelitarna Detekcja Z?ota, w któr? Despotka Serbska Angela Merkel NIE WIERZY – bo najwa?niejsze sprawy Republiki Federalnej by?y za?atwiane DESPOTYCZNIE
Stalin nie uchyli? WYW?ASZCZENIA komunistów przez Wehrmacht, ale Senat USA UCHYLI? z racji Wielkoprzemys?owej Produkcji Amerykanów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Gru 07, 2019 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/historia/sowiecki-%c5%9blad-w-sprawie-mordu-na-b%c5%82-ks-popie%c5%82uszce/ar-AAJzQ3p?ocid=UE12DHP#page=5
SOWIECKI ?LAD W SPRAWIE MORDU NA B?. KS. POPIE?USZCE
Redakcja superHISTORIA

Po kilkunastu latach publicznie odgrzali spraw? „?elazo” z 1971 r. By?a to afera, w której wspó?pracownicy wywiadu PRL przenikn?li do ?wiata przest?pczego na Zachodzie i rabowali, napadali, a nawet mordowali, uzyskane za? w ten sposób pieni?dze, z?oto, kamienie szlachetne i luksusowe samochody przemycali do Polski. Szefem wywiadu by? w tamtym okresie Milewski. Teraz by?o jasne, ?e chodzi nie o to, by postawi? go w stan oskar?enia, ale by skompromitowa? go moralnie i w ten sposób spali? jako kandydata na przywódc? partii. A o tym, ?e Sowieci zupe?nie jawnie za takiego go uwa?ali, ?wiadczy?o zdarzenie z prze?omu 1982 i 1983 r. Wracaj?cy z wizyty w Mongolii Milewski zatrzyma? si? w Moskwie, gdzie przyj?to go z ceremonia?em godnym g?owy pa?stwa); *
***********
W ksi??ce INCYDENTU NIE BYLO (Gda?sk 2001), która przele?a?a w wydawnictwie 2 lata, wykaza?em wyra?nie, ?e by?a to walka 2 pionów W?adzy Si?owej: NKWD i SmerSza: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_323&sName=polityczny-kapital-kryminalny-cz.-ii//
Jaruzelski i Kiszczak byli genera?ami NKWD a Jaroszewicz i Milewski SmerSza. Gdy Milewski zosta? przyj?ty w Moskwie JAK PIERWSZY SEKRATARZ PZPR – a by? wyznaczonym przez SmerSz Wodzem Rewolucji Antysemickiej w ZSRS – to w NKWD zapanowa?a Panika i pos?u?ono si? sfinansowan? przez Niemców PROWOKACJ? z Ksi?dzem Popie?uszk?.
Agent NKWD Piotrowski da? si? z?apa?, ?eby oskar?y? o Rozkaz Mordu podkomendnych Milewskiego, przez ten zosta? WYELIMINOWANY, Kanclerz Kohl WYDA? jaruzelistom Braci Janoszów, którzy trzymali tajne konta szwajcarskie SmerSza, przez co ?upy Armii Czerwonej dosta?y si? w r?ce Mossadu.
Mo?na o to ZAPYTA? SZWAJCARÓW.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 08, 2019 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/951-izraelski-mossad-przejal-lotnisko-okecie

Nie wiem, która to ju? Okupacja Ok?cia przez Mossad, ale w artykule jest data 05.V.2018, czyli ?e ju? KTÓRA?. Chodzi tu granic? izraelsko-niemieck? na Wi?le, któr? UJAWNI?A Izba Lordów przy rewindykacji Anglosaskich USA spraw? ZAREJESTROWANIA przez Fed 750 tysi?cy ton z?ota, przywiezionego do Nowego Jorku przez niejakiego Witego czy Wittego na 23 statkach. Z?oto to Zarejestrowano jako pochodz?ce z Satelitarnej Detekcji, co ZAPROTESTOWA?EM jako pochodz?ce ze Skarbca W?astów w Modlinie.
By?o to na pocz?tku I rz?du Kaczy?skich, kiedy latali oni Jak z Pieprzem do Waszyngtonu i Tel Awiwu w/s granicy izraelsko-niemieckiej na Wi?le. Granica ta mia?a by? wyegzekwowana 70 dywizjami rosyjskimi z u?yciem taktycznej broni ATOMOWEJ nad Dolna Wis?? i Kontratakiem 40 dywizji Bundeswehry na MOICH Aerobusach: http://wandaluzja.pl/files/Nowy%20obraz%20mapy%20bitowej.bmp // To jest zrozumia?e, gdy? helikopter bojowy bierze SEKCJ? (6 komandosów lub marinersów z oporz?dzeniem) a mój Aerobus KOMPANI?.
Otó? Kaczy?scy, po likwidacji przez Tuska armii polskiej i polsko-ukrai?skiego Aerobusa-MACIEREWICZ, okupili izraelsko-niemieck? granic? na Wi?le PÓ?TORA MILIONEM TON Z?OTA ze skarbca W?astów w Modlinie. Z?oto ameryka?skie zawióz? do Nowego Jorku ów Wite-Witte a izraelskie mia?o by? dostarczone transportem lotniczym USA z Ok?cia – sk?d w?a?nie Okupacje OK?CIA przez Mossad.
Pia?em o tym kilkakrotnie.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosz? mi wybaczy?, ?e straci?em panowanie nad sob? i nazywa?em "+500" Byd?em Wyborczym. Pó? wieku temu by?a we W?oszech afera, jak burmistrz Neapolu rozda? wyborcom bony na zakup BUTÓW, ale Wyborcy otrzymywali po Jednym Bucie a Drugi But po Wygraniu przez niego wyborów.
To powtórzy? Jaros?aw Kaczy?ski z +500, co jako Przekupywanie Wyborców za ICH PIENI?DZE podlega jurysdykcji Sejmowej i w najczarniejszych snach nie przypuszcza?em, ?e doczekam si? praktyki Mafii Sycylijskiej w Polsce.
Rz?dzi jednak Nie Kaczy?ski, ale syn dowódczy sowieckiego komanda ?mierci Mateusz Morawiecki DEKRETAMI czyli Ukazami Carskimi. W sobot? przeczyta?em, ?e 4 dyrektorów Ministerstwa Finansów, którzy napisali Memoria? do Jaros?awa Kaczy?skiego o NIEPRAWID?OWO?CIACH w MF zosta?o zwolnionych w trybie NATYCHMIASTOWYM czyli Dekretem, co nazywa?o si? w Polsce Prawem Kaduka. Nie jest to pierwszy przypadek zastosowania Dekretu przez Mateusza Morawieckiego, bo kilka dni temu dyrektor Banku Pekao te? zosta? zwolniony w trybie Natychmiastowym.
Poniewa? Pan Dyrektor jest ZIOBRYST? to wi??e si? to logicznie z list? Oszustów ?wiatowych, któr? dzier?y Zbigniew Ziobro. Poniewa? ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolni?o moje czeki spod Protestu to Mateusz Morawiecki zlikwidowa? Prawem Kaduka system czekowy w Polsce, wyznaczaj?c do skupu czeków Bank Pekao – na co Ziobro za??da? Swego Cz?owieka na czeka Banku Pekao, na ci Morawiecki si? Zgodzi?. Za I razem powiedziano mi tam, ?e moje czeki s? OSZUSTWEM NIGERYJSKIM, którym to Oszustem Nigeryjskim okaza? si? Rotszyld w AFRO, na co mam dowód S?DOWY. W Santanderze poradzono mi jednak Powtórn? wizyt? w Banku Pekao, gdzie tym razem za??dano Przysi?g?ego T?umaczenia Czeków, wobec czego Dyrektor Ziobrysta zosta? nast?pnego dnia wyrzucony PRAWEM KADUKA na Zbit? Morde.
KTO synalkowi dowódcy sowieckiego komanda ?mierci da? prawo rz?dzenie Dekretami, czym grozi? Polakom Prezydent Lech Wa??sa ???
Wobec sejmowego kazusu NEAPOLTA?SKIEGO z Jednym Butem musz? odpowiedzie? piosenk? Urszuli Sipi?skiej, któr? od?piewa?a w TVP S?awa Przybylska: JEST KTO?, KTO ZDOBY? WSZYSTKIE SKARBY ?WIATA... I ODDA NAM, I ODDA NAM A WROGOM RZUCI KO??. Te fanki pokera etatystycznego papierami skarbowymi nie przewidzia?y tylko, ?e Etatyzm Pruski przegra z Satelitarn? Detekcj? Z?ota NKWD. Fichte naucza? w Akademii Berli?skiej: W EUROPIE CI?GLE RO?NIE W SI?? JEDNO PA?STWO, KTÓRE NAZYWA SI? ?YDOSTWEM czyli Uni? Europejsk?...
Memoria? Rotszylda o Wszech?wiatowej Unii ?ydowskiej og?osi? The Morning Post w PRZEDDZIE? bitwy Warszawskiej.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 2:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POZDROWIENIA DLA NARODÓW ZJEDNOCZONYCH

Departament Prawny Organizacji Narodów Zjednoczonych (wersja polskoj?zyczna)

Przepraszam, ?e odpowiadam na wasz list dopiero teraz, ale mam powód. Moje k?opoty s? wynikiem wpisania mnie na list? Oszustów ?wiatowych za ujawnienie satelitarnego wykrywania z?ota, które jako zbrodnia Przeciw Ludzko?ci podlega jurysdykcji ONZ.
Roczne dochodzenie FBI, Interpolu i ONZ uwolni?o moje czeki spod Protestu i skierowa?o spraw? satelitarnej detekcji z?ota do Niemiec, gdzie ponownie zosta?a Zawieszona, gdy? kanclerz Merkel NIE WIERZY w satelitarne wykrywanie z?ota. To ju? drugi prawny napad na mnie, przez przekazanie sprawy instytucji niekompetentnej lub zainteresowanej biznesowo, która nie mo?e lub nie chce wyja?ni? sprawy.
Chcia?bym zaznaczy?, ?e nie przes?uchano mnie, co stanowi DRUG? zbrodni? s?dow? po tym, jak zosta?em internowany przez w?adze III.RP bez podania przyczyny lub ugody w sprawie satelitarnego wykrywania z?ota przez jaki? S?d Kapturowy, który skaza? mnie do Internowania w najostrzejszym rygorze bez przes?uchania, zarzutów, publicznego os?du i powiadomie?. Mam prawo wiedzie?, CO TO BY? ZA TRYBUNA? i na jakiej podstawie os?dzi? mnie zaocznie i tajemniczo ??? Poniewa? satelitarne wykrywanie z?ota jest zbrodni? przeciwko ludzko?ci to OBCI??A TO ONZ.
ONZ przyjmuje równie? i wdra?a prawodawstwo Banku ?wiatowego. Przy ostatnim wys?aniu 1.500.E dla Banku ?wiatowego w USA, w ING Banku kazano mi napisa? o?wiadczenie: JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWYM FUNDUSZEM WALUTOWYM - czyli ?e jest to atak na mój kapita? pod flag? ONZ. - To jest nawet sposób na zamordowanie mnie przez lichwiarskie komendo ?mierci.
Prosz? o kwalifikacj? prawn? wpisania mnie na list? Oszustów ?wiatowych i egzekwowania jej przez Bank ?wiatowy, poniewa? Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy wycofa? si? ze sprawy.

Juliusz Prawdzic-Tell[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAWI TRON

Warto?? Bursztynowej Komnaty Jana III Sobieskiego, któr? August II Mocny podarowa? Piotrowi Wielkiemu jest szacowana na 250 milionów $, natomiast Pawi Tron, który Szach Perski podarowa? Janowi III po bitwie pod Wiedniem ma mie? warto?? MILIARDA $. Z tego wnosz?, ?e Z?ODZIEJE ukradli w Dre?nie Pawi Tron skoro strat? oszacowano na MILIARD EURO. Nie wykluczone, ?e Z?ODZIEJSTWA dokona?a Dyrekcja Muzeum Królewskiego w Dre?nie, ?eby Polacy nie za??dali ZWROTU Skarbca Wawelskiego i Zamku Warszawskiego, czego zreszt? domagali si? ju? od Sowietów, którzy jednak oba Skarbce i Wystrój Majestatyczny Wawelu i Zamku Królewskiego odes?ali do Drezna, pomimo Piecz?ci z OR?EM i POGONI?.
W I.W? saperzy niemieccy znele?li w podziemiach zamku Warszawskiego zamurowany SKABIEC. Saper, który zdradzi? to Polakom zosta? rozstrzelany, wobec czego w Warszawie powinna by? ulica jego IMIENIA i to blisko Zamku.
Podczas RABUNKU przez Sasów Wawelu przylecia? komunikiem z Bohuszowa-Bodzentyna biskup Szaniawski, który zagrozi? Królowi EKSKOMUNIK? Je?li Spali Wawel. Sasi zd??yli ju? zedrze? z Wawelu Z?OT? BLACH?, która ocala?a tylko na Kaplicy Zygmuntowskiej, wobec czego Szaniawski po odej?ciu Sasów pokry? Wawel blach? miedzin?.
Wracaj?cy spod Suchych Krut Brandenburczycy obrabowali Hradczan i SPALILI, burz?c wczesno?redniowieczn? katedr? Godn? Rzymu i nawy fary Matki Boskiej ?nie?nej. W ten sposób wystrój Majestatyczny wczesno?redniowiecznego Hradczanu znalez? si? w Berlinie. Wystrój Majestatyczny Hradczanu Luksemburskiego pochodzi za? z rabunku przez Jana Luksemburskiego Gargamella, który zosta? zburzony tak, ?e nie nadawa? si? do odbudowy, a Kazimierz Wielki odbudowa? tylko ma?? cze?? na zamek rezydencjonalny PRZEGORZA?Y.
W ten sposób zamkiem Królewskim zosta? Biskupi WAWEL. Gdy oferowa?em Eminencji krakowskiej rewindykacj? Wawelu, jak Biskupowi Rzymu rewindykacj? Forum Romanum jako Pa?acu Papieskiego zburzonego przez lancknechtów Lutra, to wybuch?a Awantura z ?ydami o WAWEL. ?ydzi grozili nam kwitami Wielkich Sum na BUDOW? ZAMKU KRÓLEWSKIEGO, z której to racji odbyli na Wawelu 2 posiedzenia Knesetu jako Nowej ?wi?tyni Salomona ???
KWITY te mog?y by? Fantem: WY NAM ODDACIE ?WI?TYNI? SALOMONA W JEROZOLIMIE A MY WAM ZWRÓCIMY WAWEL, ale wyt?umaczy?em, ?e Kazimierz Wielki obci??y? ?ydów podatkiem na budow? moskiewskiego KREMLA.
Przy okazji chcia?bym przypomnie? spraw? Bursztynowej Komnaty. Podczas rewolucji neoperonowskiej w Argentynie o?wiadczy?em ?e Bursztynowa Komnata jako ?up Fuehrera nie mog?a jecha? do Królewca tylko DO POCZDAMU. Poniewa? nadawa?a tylko na podarunek dla Ewy Peron – to Ewa Braun wys?a?a j? do ?WIN, gdzie w pracowni SS pracowali najlepsi z?otnicy ?ydowscy, którzy wykonali KILKA jej kopii. - St?d jeden ?o?nierz II Armii Zaklina? Si?, ?e widzia? j? na zamku ?winy przed spaleniem go przez czerwonoarmistów a Piotr Jaroszewicz ogl?da? j? NAD Kancelari? Hitlera w KSI??U, co potwierdzi?o 10 innych.
Alfons Rega przestraszy? si? i WYS?A? Bursztynow? Komnat? w banku w Buenos Aires do Bonn, sk?d odes?ano j? do Ostberlina, gdzie dokonano Konserwacji i – ?eby nie p?aci? mi ZNALE?NYCH 25 milionów $ - Zametrykowano jako Rekonstrukcj?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następny
Strona 27 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group