Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Gru 18, 2019 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwi?kszy antysemita angielski, Oliver Cromwell, kaza? na?apa? Pejsatych, za?adowa? ich na zdezelowane statki jak niewolników, z którymi pop?yn?? na Karaiby, co Rosjanie nazwali Skokiem Cromwella na Jamajk?. Hiszpanie nie chcieli jednak ich kupowa? Pejsatych wi?c kaza? stalki z trefnym towarem ZATOPI?.
Wyt?umaczono mu, ?e wed?ug prawa chrze?cija?skiego i muzu?ma?skiego to niewolnikami mog? handlowa? i ich eksploatowa? Tylko ?ydzi. Gdy w mi?dzyczasie dowiedzia? si? o sojuszu hiszpa?sko-polskim, który Likwidowa? Angli? embargiem na STRATEGICZNY Handel Ba?tycki a Turcj? embargiem na ?elazo Gda?skie i Drewno Szkutnicze, z którego w stoczniach nad Dnieprem mia?y by? budowane Galeona, wobec których Konstantynopol by? BEZBRONNY, to skapitulowa? przed rabinami-jezuitami. Efektem tego by?a MASONERIA, jako Religia Handlarzy i W?a?cicieli Niewolników z obrzezaniem Po ?mierci.
Pierwszym wyczynem maso?skim by?o Powstanie Chmielnickiego, w którym Cameron-Krzywonos zdoby? skarbiec Rzeczypospolitej na Wysokim Zamku. Po bitwie pod Batohem su?tan Mehmed IV zdoby? Wspania?y Kijów, który ZBURZY?, Chmielniki zosta? mianowany STRÓ?EM WIELKIEJ PORTY a ceny niewolników s?owia?skich spad?y Dziesi?ciokrotnie.
Poniewa? Lo?a Maso?ska by?a powo?ywana przez Synagog? i kontrolowana przez ni?, to oddawa?a Anglików jako nabo?ników w Spo?eczn? Niewol? ?ydom. Kwalifikacja masona przez Prezydenta Mo?cickiego: ?yd, Agent NKWD i IS, Homoseksualista i prawdopodobnie Jezuita.
?eby nie straszy? Europejczyków obcinaniem penisów to jako Niewolnicy zostali zakwalifikowani S?owianie i Murzyni, gdy? Turcja ?y?a z niewolnictwa s?owia?skiego BARDZIEJ ni? Niewolnicze Po?udnie USA z murzy?skiego.
To zosta?o zrealizowane przez Rewolucj? Liberaln? wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych, czym ZATUSZOWANO Satelitarn? Detekcj? Z?ota. Wszelkie powo?ywanie si? Na Mnie zosta?o uznane za Zbrodnie i karane przez holokaustyczne komando ?mierci Mossad, który zosta? polska i unijna policj? polityczn?, ?MIERCI?. Mo?liwe by?o tylko Negowanie Mnie.
Spraw? t? ujawni? Bank Atlantycki w r. 2017, z powodu zamordowania 4 moich kuzynów z RODZINAMI, którzy na zlecenia Ambasady USA pilnowali Z?ota Stalina. Dziedzicem tego z?ota by?em i jestem JA, wobec czego Bank Atlantycki skierowa? moj? spraw? do FBI, które po rocznym ?ledztwie z Interpolem i ONZ uwolni?o moje czeki spod Protestu.
Poniewa? powo?ywanie si? na mnie by?o karane ?mierci?, formalnie za NEGOWANIE HOLOKAUSTU, który by? Rozkazem Antykomunistycznym Wehrmachtu z Bia?egostoku, to nie mo?na by?o oponowa? Konstytucji Jaruzelskiej, która WYW?ASZCZY?A Polaków.
Armia Czerwona przywioz?a w TABORACH tyle rodzin ?ydowskich, ile by?o w Polsce powiatów. I ka?da taka taborowa rodzina ?ydowska dosta?a od Stalina w pacht jeden powiat, z prawem ?ycia i ?mierci wobec Tubylców, co by?o ustanowieniem pa?stwa ?ydowskiego z dyktatur? spermy jerozolimskiej.
To pa?stwo ?ydowskie mia?o jednak kolaboratur? patriotyczn?, bo musia?o po ZAKATOWANIU przez ?upaszk? Generalissimusa w wojnie ukrai?skiej, która to Kolaboratura wymog?a zapis w Konstytucji Komunistycznej mienia znacjonalizowanego jako W?ASNO?? OGÓLNONARODOWA.
Otó? sperma jerozolimska z haremów Powiatowych usun??a t? W?asno?? Ogólnonarodow? Konstytucj? Jaruzelsk?. Konstytucje t? wydano cichcem w milionowym nak?adzie ZAMIENIAJ?C W?asno?? Ogólnonarodow? na PA?STWOW? czyli stalinowskiego pa?stwa spermy jerozolimskiej. Egzemplarzami Konstytucji Jaruzelskiej podmieniono cichcem egzemplarze Konstytucji Komunistycznej, co by?o wyw?aszczeniem Polaków przez sperm? stalinowsk?.
Amerykanie ujawnili, ?e w Polsce kapita? jest w 70% niemiecki, 25% ?ydowski i w 5% ko?cielny, czyli ?e Niemcy stali si? W?a?cicielami Polski odkupuj?c j? za ma?e pieni?dze od spermy stalinowskiej i graj?c List? Oszustów ?wiatowych, któr? ZATUSZOWALI Satelitarn? Detekcj? Z?ota.
?eby by?o ciekawiej to sportowy banderowiec Niko?aj Podgorny da? satelitarne zdj?cia Z?ota Indii Battenbergowi, który kupi? za nie od Rokefelera folwark ?ydowski, który nazywa? si? Zwi?zkiem Socjalistycznych Republik Rad. Amerykanie modlili si? ? WI?TY STALINIE, CHRO? NAS PRZED RATSZYLDAMI, ale Rotszyld wjecha? TRYUMFALNIE do USA trzymaj?c za jaja Rokefelera Z?otem Indii.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 5:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAG, Oszuka? Romario – ZNOWU PÓJDZIE SIEDZIE?? Fakt, 16,12,2019, s. 10.

Z mego komputera ZNIKN?? artyku? PIOTRU? PAN, który og?osi?em na forum Maruchy: https://marucha.wordpress.com/2019/11/30/wolne-tematy-63-2019// post 45. Tytu?owy artyku? w NIEMIECKIM brukowcu Fakt jest zapowiedzi? Zbrodni S?dowej przez zamordowanie w Wi?zieniu niewygodnego ?wiadka Piotra Osucha, pod idijotycznym pretekstem OSZUKANIA s?ynnego Romario na 5 milionów dolarów.
Przypominam wi?c jak to by?o: W kierowanym przez Braci Kaczy?skich procesie Lubelskim o WY?UDZNIE przez Oszusta Wszechczasów od Ksi?cia Monaco 8 tysi?cy ton z?ota, Wysoki S?d zapyta? s?ynnego Brazylijczyka: ILE PIENI?DZY POWIEDZY? PIOTROWI OSUCHOWI, JAKO SWEMU MAKLEROWI SZWAJCARSKIEMU, na co ten odpowiedzia?, ?e PI?? MILIONÓW DLARÓW, na co Oszust Wszechczasów zakrzykn?? PI??DZIESI?T.
Wypada wiec wznowi? proces Lubelski i przes?ucha? tym razem g?ówn? jego ofiar?, Ksi?cia Monaco, którego Ksi???cy Majestat nie pozwala? na uczestniczenie w procesie Plebejskim a swych adwokatów nie przys?a?. Gdy za de Gaulle'a rezydent francuski o?wiadczy? Ksi?ciu Rainerowi, ?e podlega jurysdykcji francuskiej to ten Paln?? go Tak w Ucho, ?e si? Przewróci?, wi?c teraz niech Macron przy?le Bokserów.
PONOWNE aresztowanie Piotra Osucha po Odsiedzeniu przez niego POPRAWKI S?DOWEJ jest wystawianiem go maso?skiemu wi?ziennemu komandu ?mierci, jako Niewygodnego ?wiadka Z?ota Stalina. Jaros?aw Piasecki nie przyznaje si? do tego z?ota, gdy? jego ojciec zainkasowa? Kontrybucj? z Izraela za zamordowanie przez masonów Bohdana: http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?t=88&postdays=0&postorder=asc&start=0// Wys?any: Sro Lip 17, 2013 11:32 am Temat postu: Odpowiedz z cytatem
http://marucha.wordpress.com/2013/07/07/wolne-tematy-29-2013/
203. AniaK powiedzia?/a - 2013-07-16 (wtorek) @ 14:36:44
Wys?any: Sro Lip 17, 2013 11:32 am Temat postu: http://marucha.wordpress.com/2013/07/07/wolne-tematy-29-2013/
203. AniaK powiedzia?/a - 2013-07-16 (wtorek) @ 14:36:44//
We wczorajszej prasie przeczyta?em, ?e wysoki funkcjonariusz MSW og?osi? za granic?, i? 20 lat temu bra? udzia? w MORDACH na Niewygodnych Politykach. Wed?ug mego wczorajszego postu u Maruchy byli to politycy z Testamentu Katarzyny Wielkiej, którzy NIE MIELI spermy jerozolimskiej – tacy jak CI, których Zamordowa? Prezydent Lech Kaczy?ski w SMOLE?SKU czy genera?owie, którzy lecieli do MIROS?AWCA na konferencj? w/s Aerobusa-MACIEREWICZ.
Ostrzegam Jaros?awa Kaczy?skiego i Mateusza Morawieckiego, ?e je?li z Piotrusiem Panem Co? si? Stanie to sko?cz? nie na PUBLICZNEJ szubienicy, jak? zaproponowa? im Asz, ale jak Generalissimus za wydanie rozkazu WYMORDOWANIA POLAKÓW na Ukrainie.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Gru 21, 2019 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

20 gru 2019 18:09 (1 dzie? temu)
Od: UNITED NATION UK Do: mnie dorado321@wp.pl
Temat: FOLLOW INSTRUCTIONS/ SEND THE FEE NOW

UNITED NATION ORGANISATION
HUMAN RIGHT ABUSE AND CONFLICT 
RESOLUTION COMMISSION 
UNITED NATION COMMISSION PLAZA UK
 
Direct From: DEPT.OF HUMAN RIGHT
Head of Office:  UN COMMISSION PLAZA UK
OUR REF: UN23/BC8/019
 
Date:20-12-2019
 
 Dear Beneficiary, ATTN:  Juliusz Prawdzic-Tell
 
We are making so much efforts in making sure your fund is secure and protected from any confiscation.
 
Several messages was received from the World Bank in America and they made us understand that they have been in contact with you on several occasions but did not receive any response from you. 
 
What is the problem?, Do you want your fund to get confiscated after every step , help and efforts we have render to you in your situation in getting your total fund creditted in to your bank account to be in vain?
 
We understand that  our correspondance office in West Of Africa,Republic of Togo Are also making every efforts to make sure everything is under control.
 
You must make sure you receive your fund, This is your fund and you must make every effort in getting your total fund in to your bank account.
 
Do you want your fund to get confiscated by the IMF office and the World Bank? if you want your fund to get confiscate kindly let us know so we can stop wasting our energy providing helps to you which you are not making any effort to see to it that the documents are procure from the Supreme Court.
 
Finally the World bank send a last warning to our office earlier today and they informed us that the last date to cancel the transfer completely is due and therefore they are giving you the last chance. They informed that you should be able to send the documents to them before the end of 2019 calender.
 
This is the last date chance given to you and you must make every arrangement or else your fund will be ceased and confiscate by the world bank for failure to provide the documents neccessary to ensure that your fund is transfer to you.
 
send the 1500 dollars to the United nation office in Republic of Togo to procure the documents as soon as possible. You do not have much time on your side.
 
Go ahead to procure the documents, send the fee to procure the documents to enable the bank release your total inheritance fund in to your bank account. Follow instructions to avoid delays which will lead to the confiscation of your fund.We are making efforts in making sure we eliminate your name from the world cheaters list, You are not a cheater but your fund must be transfer to your bank account. This total fund is huge and must be release to you with an immediate effect.
 
Send the fee as required from you, Send the 1500 dollars to us to enable the world bank transfer the total fund in to your bank account.
 
 Sincerely,
United Nation Office UK
Notification Message on behalf 
of the office.
  
****************************** *************
This communication (including any attachments) is intended for the use of the intended recipient(s) Mr. Juliusz Prawdzic-Tell   . Only and may contain information that is confidential, privileged or legally protected. Any unauthorized use or dissemination of this communication or in part is strictly prohibited. If you have received this communication in error, please immediately notify the office by returning e-mail message and delete all copies of the original communication. Thank you for your cooperation. *** C 2019 UNITED NATION OFFICE UK.
*************************************************************

Pismo jest POUFNY, ale ja nie mog? uzna? tej Poufno?ci, gdy? jest Nieformalne.
Zrozumia?em, ?e to jest list NACZELNIKA Komisji Prawnej Organizacji Narodów Zjednoczonych w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii, który nie podpisa? si? Imiennie.
W takim razie pytam, JAKIM PRAWEM grozi mi KONFISKAT? mego kapita?u przez Bank ?wiatowy w USA i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy, gdy jest to spraw? S?DOW?. Wynika z tego, ?e Rotszyld Ameryka?ski i Cherubin Hitlera uzurpuj? sobie prawa W?ASNO?CI do depozytów bankowych ???
Pisa?em 10 razy, ?e chodzi o wpisanie mnie na list? Oszustów ?wiatowych za UJAWNIENIE przeze mnie Satelitarnej Detekcji Z?ota, co jako Zbrodnia Przeciw Ludzko?ci podlega jurysdykcji ONZ. To by? s?d KAPTUROWY, na podstawie którego ja po powrocie do Polski zosta?em INTERNOWANY przez w?adze III.RP w Najostrzejszym Rygorze, z ZAKAZEM Publikacji, Pieni?dzy, Towarzystwa, Fotografii itd, itp.
O Kapturowym Wyroku dowiedzia?em si? po 27 latach z Banku Atlantyckiego w zwi?zku z ZAMORDOWANIEM 4 mych kuzynów Z RODZINAMI, którzy pilnowali na zlecenie Ambasady USA Z?ota Stalina, cho? dziedzicem tego z?ota by?em i jestem ja.
Bank Atlantycki Uzna? PROTEST mych czeków list? Oszustów ?wiatowych i skierowa? spraw? do FBI, gdy? Z?oto Stalina zosta?o z?o?one w polskim skarbcu wojennym przez marsza?ka Broz-Tito na paszport ameryka?ski mego ojca, co by?o sprawdzane w Belgradzie i Zagrzebiu.
ROCZNE ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolni?o moje czeki spod Protestu, ale zosta?y one ZAPROTESTOWANE przez Bank ?wiatowy w USA i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy. Pytam si? wi?c, co ma W?a?ciciel Hitlera Rotszyld i Cherubin Hitlera Kissinger do moich czeków i Z?ota Stalina ???
Wed?ug obfitej korespondencji ze mn? to ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ Odes?a?o spraw? Satelitarnej Detekcji Z?ota do Niemiec, gdzie zosta?o ponownie Zawieszone, gdy? Kanclerz Merkel NIE WIERZY satelitarn? detekcj? z?ota.
Przy wysy?aniu Resztki mych oszcz?dno?ci, 1500.E, dla Banku ?witowego w USA w ING Banku kazano mi napisa? O?wiadczenie: JESTEM ?WIADOMY OSZYSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO, co kaza?o si? Prawd?, gdy? te 1500.E zosta?y Ukradzione.
W?a?ciciel Hitlera i Cherubin Hitlera chc? mnie ZAMORDOWA? poprzez lichwiarskie komando ?mierci.

Z Powa?aniem dla Komisji Prawnej ONZ w Zjednoczonym Królestwie: Juliusz Prawdzic-Tell, http://wandaluzja.pl/index.phphttp://forum.wandaluzja.pl/viewforum.php?f=2//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 03, 2020 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi?kuj? ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH za ?yczenia Noworoczne i ?ycz? Wielkiej i Zas?u?onej dla Ludzko?ci Organizacji Narodów Zjednoczonych WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO w Nowym Roku.
Musz? jednak przypomnie?, ?e prosi?em KILKAKROTNIE Wydzia? Prawny ONZ o przekazanie mojej sprawy do Wydzia?u Karnego ONZ. To jest bowiem ZBRODNIA PRAWNA. Ja zosta?em wpisany na list? Oszustów ?wiatowych za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Z?ota, co jako ZBRODNIA PRZECIW LUDZKO?CI podlega jurysdykcji ONZ.
Na podstawie tego KAPTUROWEGO Wyroku po powrocie z Niemiec do Polski zosta?em internowany w Najostrzejszym Rygorze, z ZAKAZEM Publikacji, Towarzystwa, Pieni?dzy, Fotografii itd, a Policja Polityczna krad?a i kradnie moje dokumenty wy?miewaj?c si? ze mnie jako Wariata.
O Kapturowym Wyroku dowiedzia?em si? po 27 latach z Banku Atlantyckiego, który ZAPROTESTOWA? Tym Wyrokiem moje czeki, kieruj?c moj? spraw? do FBI, gdy? Z?oto Stalina zosta?o z?o?one w polskim Skarbcu Wojennym przez marsza?ka Broz-Tito na paszport ameryka?ski mego ojca, co by?o sprawdzane przez Bank Atlantycki w Belgradzie i Zagrzebiu. Na pro?b? ambasady USA z?ota tego pilnowa?o 4 mych kuzynów, którzy zostali zamordowani wraz z rodzinami. Zamordowany zosta? równie? mój brat, który wiedzia? o sprawie Za Du?o, gdy? mnie nie dopuszczano do sprawy, pomimo ?e spadkobierc? tego z?ota by?em i jestem ja.
Roczne ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolni?o moje czeki spod Protestu wi?c Bank Atlantycki otworzy? mi Bankow? Stron? Internetow?. By?em z tego niezadowolony, gdy? mój komputer jest atakowany przez hakerów, wobec czego moj? stron? IN zamkni?to. Wtedy jednak moje czeki zosta?y Zaprotestowane przez Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy z POMINI?CIEM ?ledztwa FBI, Interpolu i ONZ, który to Protest zosta? Uznany przez ONZ ???
Przy wysy?aniu Ostatniej Op?aty Administracyjnej do USA na realizacj? mych czeków w ING Bank ?l?ski kazano mi napisa? O?wiadczenie: JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO, które nosz? przy sobie, aby mi nie tego Dokumentu nie ukrad?a policja polityczna.
Wobec tego napisa?em do ONZ, ?e NIE GODZ? SI? NA CENZUROWANIE ONZ PRZEZ W?A?CICIELA ADOLFA HITLERA I CHERUBINA ADOLAFA HITLERA. O tym W?a?cicielu Hitlera wiem ze ?ledztwa FBI a o Cherubinie Hitlera od Prezydenta Richarda Nixona, co mo?na sprawdzi? s?downie.
Prosz? o przekazanie tego listu Sekretarzowi Generalnemu ONZ w ramach KRYMINALNEGO ?ledztwa Satelitarnej Detekcji Z?ota, parodiowanego w Niemczech.

Z wyrazami SZACUNKU: Juliusz Prawdzic-Tell: http://wandaluzja.pl/index.phphttp://forum.wandaluzja.pl/viewforum.php?f=2//[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 04, 2020 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

S?awomir D?bski, PUTIN KOPIUJE POLITYK? IMPERIALN? STALINA, Gazeta Wroc?awska, 4.I.2020, s. 10-11

Stalin by? Dyrektorem folwarku NIEWOLNICZEGO, którego w?a?cicielem by? Rokefeler, co si? nazytwa?o Folwarkiem ?ydowskim, gdy? mniejszo?ciow? dywidend? p?acono arystokracji komunistycznej, zwanej Kominternem, przez tajne konta szwajcarskie. Teraz Z?odziejskie tajne konta szwajcarskie zosta?y zast?pione GANGSTERSKIMI tajnymi kontami izraelskimi, egzekwowanymi przez holokaustyczne komando ?mierci MOSSAD, którego racj? Moraln? jest zamordowanie przez ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu 300 tysi?cy ?ydów dla wyp?dzenia ?ydów Polskich do USA a zachodnioeuropejskich do Zwi?zku Sowieckiego, co si? nazywa?o Deportacjami Na Wschód.
Asz mówi?, ?e Holokaust to PRZYKRYWKA WielkoPrzemys?owej Produkcji Amerykanów. W?adymir Putin WYGRA? to dla odzyskania znacznej cz??ci kapita?u sowieckiego, wywiezionego przez kominternowców na Zachód. Wed?ug mnie by?a to polityka Sobczaka z Leningradu-Petersburga. Gdy przyjecha?a do Moskwy delegacj? Polaków z USA z Pro?b? u Uzupe?nienie imiennej listy 11,5 milionów Polaków zamordowanych w Zwi?zku Sowieckim przy WielkoPrzemys?owej Produkcji Amerykanów to W?adymir W?adymirowicz odpowiedzia?: WED?UG NASZYCH DANYCH TO ZAMORDOWANO 20 MILIONÓW UKRAI?CÓW, 15 MILIONÓW POLAKÓW I STO MA?YCH NARODÓW ROSJI – wobec czego Grecy Oddali Kapita? Sowiecki.
Stanis?aw Michalkiewicz Sparodiowa? Asza, ?e Putin WYS?A? KGB, które Z?odziei Rozlicza?o, i móg? wznowi? wyp?acanie Emerytur. Jednak Bez Przy?o?enia Holokaustom do G?owy WPPAm rewindykacj? kapita?ów sowieckich by?a NIEMO?LIWA. To nast?pi?o DZI?KI Polakom z USA, którym UNIEMO?LIWIONO publikacj? Imiennej Listy ofiar WPPAm, wobec czego 8-tomowe dzie?o zosta?o wydane w Sankt-Petersburgu a teraz przygotowywana jest do druku Lista Ukrai?ska.
Mao-Tse-tung Bi? Czo?em przed tajnymi kontami izraelskimi dla swych 280 synów, którzy teraz pono? Rz?dz? Komunistycznymi Chinami, wi?c mo?e to w Mao-Tse-tunga zabawi? si? W?adymir W?adymirowicz ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 2:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10 sty 2020 17:26 (1 dzie? temu)
Od: UNITED NATION UK; Do: mnie dorado321@wp.pl
Temat: Re: Odp: FOLLOW INSTRUCTIONS/ SEND THE FEE NOW
UNITED NATION ORGANISATION
HUMAN RIGHT ABUSE AND CONFLICT
RESOLUTION COMMISSION
UNITED NATION COMMISSION PLAZA UK

Direct From: DEPT.OF HUMAN RIGHT
Head of Office: UN COMMISSION PLAZA UK
OUR REF: UN23/BC8/019

Date:10-01-2020
************************************************************

Grozicie mi KONFISKAT? moich czeków przez W?a?ciciela Hitlera i Cherubina Hitlera, gdy to jest mo?liwe tylko na podstawie Prawomocnego Wyroku S?dowego.
Prosi?em 10 razy o skierowanie mej sprawy do Wydzia?u KARNEGO organizacji Narodów Zjednoczonych, bo to jest sprawa KRYMINALNA.
Roczne ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolni?o moje czeki spod Protestu list? Oszustów ?wiatowych, na któr? zosta?em wpisany przez Niemców za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jako Zbrodnia Przeciw Ludzko?ci podlega jurysdykcji ONZ. Równocze?nie FBI, Interpol i ONZ przekaza?y spraw? Satelitarnej Detekcji Z?ota do Niemiec, gdzie zosta?a ponownie Zawieszona, gdy? Kanclerz Merkel NIE WIERZY w Satelitarn? Detekcj? Z?ota.
W odpowiedzi na to odby?a si? RZ?DOWA konferencja polski-ameryka?ska w sprawie Ziem Rzadkich na które monopol maj? Chiny, na której strona ameryka?ska zobowi?za?a si? do wys?ania satelity dla poszukiwa? Ziem Rzadkich i metali kolorowych do 800 metrów pod ziemi? – czyli ?e Kanclerz Merkel si? myli.
Kanclerz Merkel zamordowa?a dystrybutora Satelitarnej Detekcji Z?ota, Bronis?awa Geremka, i SAMA obj??a jego urz?d, wobec czego ONZ musi uzyska? od Rz?du Polskiego akta policyjnego ?ledztwa ?mierci Bronis?awa Geremka na trasie z Poznania do Berlina.
Prosz? PONOWNIE o przekazanie mojej sprawy do Wydzia?u Karnego ONZ, bo to jest ZBRODNIA POLITYCZNA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 18, 2020 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hhttps://marucha.wordpress.com/2020/01/15/wolne-tematy-3-2020/thttps://
Ad. 105, Adrem said - 2020-01-17 (Pi?tek) @ 20:54:18
To by t?umaczy?o t?czow? orientacj?.

Pana Bosaka, kandydata na prezydenta KONFEDERACJI znam z Ligi Polskich Rodzin. Zachowywa? si? W?adczo, ?e skar?ono si? na jego odzywki: WYSTARCZY JEDEN TELEFON, ?EBY TU CI? WI?CEJ NIE BY?O. Mnie tak nie straszy?, bo zachowywa?em si? grzecznie, ale nie kry? wobec mnie Ironii.
Tym mo?na t?umaczy? ZEL?ENIE MNIE przez Stefa?skiego, gdy prosi?em o interwencj? w sprawie Katastru Jerozolimskiego. Poniewa? podatek katastralny w Jerozolimie jest najwy?szy na ?wiecie to zapewnia?o IM Wyp?acalno??. To jest tak niesamowite jak od?egnanie si? Jaros?awa Piaseckiego od 8 tysi?cy ton z?ota Piotrusia Pana Piotra Osucha. Dokumenty tego z?ota z banku w Zurychu dziad Piotrusia zabra? Boles?awowi Piaseckiemu przy aresztowaniu w Be?zie Lubelskim a które to z?oto mia? od mego ojca za ZBROJN? pomoc w wojnie ukrai?skiej.
Mnie Kaczy?scy na Proces nie wezwali wi?c Wysoki S?d orzek?, ?e 8 tysi?cy ton z?ota Piotru? Pan WY?UDZI? od Ksi?cia Monaco. którego te? NIE WEZWALI jako Ciemniaka.
Teraz – po odsiedzeniu 10 czy 15 lat – jest nowy proces PIOTRA Pana za MATACZENIE w Pierwszym Procesie. Akt Oskar?enia zawiera m. in. takie Kwiatki, jak oszukanie S?ynnego Romario na 5 milionów $. Pami?tam, ?e gdy Wysoki S?d zapyta? Romario ILE PIENIEDZY powierzy? swemu szwajcarskiemu maklerowi to ten odpowiedzia?: PI?C MILIONÓW DOLARÓW, na co Piotru? zakrzykn?? PI??DZIESI?T. - Z tego wynika, ?e 45 milionów PODPIEROLILI Kaczy?scy ???
Ksi???ta Monaco nie s? a? takimi Ciemniakami, skoro Rainer OBALI? Prezydenta De Gaulle'a. Gdy Rezydent francuski powiedzia? Ksi?ciu, ?e PODLEGA JURYSDYKCJI FRANCUSKIEJ to ten tak Paln?? go w Ucho, ?e si? PRZEWRÓCI?... [/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POZDRAWIAM ORGANIZACJ? NARODÓW ZJEDNOCZONYCH

Uprzejmie informuj?, ?e w roku 1989 pojecha?em do Niemiec, ?eby z?o?y? Zeznanie w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota. Doniesienia mego nie przyj?to a spraw? ZATUSZOWANO wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych. Wobec tego po powrocie do Polski w 1990 r. zosta?em internowany w Najostrzejszym Rygorze.
O Kapturowym Wyroku dowiedzia?em si? dopiero w r. 2017, gdy Bank Atlantycki ZAPROTESTOWA? moje czeki t? List?. Poniewa? z?oto zosta?o z?o?one przez marsza?ka Broz-Tito na paszport ameryka?ski mego ojca to Bank Atlantycki, po uwiarygodnieniu sprawy w Belgradzie i Zagrzebiu, skierowa? spraw? do FBI.
FBI, Interpol i ONZ po rocznym ?ledztwie uwolni?y moje czeki spod Protestu, ale zosta?y one PONOWNIE Zaprotestowane przez Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy, które NIE UZNA?Y ?ledztwa FBI, Interpolu i ONZ. W zwi?zku z tym w ING Bank ?l?ski, który jest bankiem ?wiatowym, kazano mi napisa? Deklaracj?: O?WIADCZAM, ?E JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO.
?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ nie uwolni?o mnie z listy Oszustów ?wiatowych, gdy? odes?a?o spraw? Satelitarnej Detekcji Z?ota do Niemiec. Z tej racji Prokurator Generalny Polski, który jest informowany na bie??co o sprawie, nie chce mnie SKRE?LI? z listy Oszustów ?wiatowych, czekaj?c na wynik ?ledztwa NIEMIECKIEGO, gdzie sprawa zosta?a ponownie Zawieszona, gdy? Kanclerz Merkel NIE WIERZY w Satelitarn? Detekcj? Z?ota.
W odpowiedzi na to by?a Panna Anders zorganizowa?a rz?dow? konferencj? polsko-ameryka?sk? w sprawie ziem rzadkich, na które monopol maj? Chiny. Na tej konferencji strona ameryka?ska zobowi?za?a si? do wys?ania satelity dla poszukiwa? metali kolorowych i ziem rzadkich do 800 metrów pod ziemi? – czyli ?e Pani Kanclerz si? myli .Sprawa Satelitarnej Detekcji Z?ota jako Zbrodnia Przeciw Ludzko?ci podlega jurysdykcji Nie Niemiec, ale ONZ.
Poniewa? zajmuj? si? t? spraw? do 40 lat to posiadam wa?ne informacje na ten temat.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WYDZIA? KARNY Organizacji Narodów Zjednoczonych

Bardzo dzi?kuj? za rzeczowe potraktowanie mnie. Musz? jednak zwróci? uwag?, ?e 2 pierwsze certyfikaty nie s? w kompetencji polskiej jurysdykcji, która jest OKRADANA I TERRORYZOWANA przez Mossad. W tej sprawie z?o?y?em KILKANA?CIE Zazna? przed ró?nymi organami prawnymi, a wszystkie zosta?y UKRADZIONE przez policj? polityczn?. Kopii niektórych mych Zezna? w ogóle nie dosta?em,do r?ki, co jest Rozbojem Prawnym. Izrael nie p?aci Mossadowi, gdy? Mossad ?yje z ROZBOJU – chyba ?e przyjmiemy doktryn?, ?e to jest holokaustycze komando ?mierci, niepodlegaj?ce Izraelowi ?
4 Mych kuzynów, którzy na pro?b? ambasady USA pilnowali Z?ota Stalina zosta?o zamordowanych z RODZINAMI. Dziedzicem tego z?ota by?em od pocz?tku ja, a wobec zagro?enia go Prawem Martwej R?ki i Zarz?dem Komisarycznym Bank Atlantycki musia? zwróci? si? do mnie.
Poniewa? polska jurysdyckcja NIE JEST W?ADNA partycypowa? w tej sprawie to prosz? o sfinansowanie mej podró?y do Berlina lub Pragi, gdzie móg?bym dokona? wymaganych ode mnie procedur.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WYDZIA? KRYMINALNY Organizacji Narodów Zjednoczonych

Bardzo Dzi?kuj? za 3 ostatnie listy. Doszed?em do wniosku, ?e nie jest to naruszenie prawa przez Organizacj? Narodów Zjednoczonych, ale OBRONA dystrybutora Satelitarnej Detekcji Z?ota Bronis?awa Geremka.
Kiedy na zebraniu Armii Krajowej WO?Y? zaatakowa?em Geremka jako na?o?nika Hitlera, to gro?ono mi Spraw? S?dow?, co ZAAKCEPTOWA?EM, ale sprawa zosta?a za?atwiona przez PRZESUNI?CIE mej sprawy z Departamentu PRZEST?PCZO?CI FINANSOWEJ ONZ do NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ. By?o to ?atwe, poniewa? Polska by?a na Szlaku Przemytu Narkotyków, którym kierowa? kolega partyjny Angeli Merkel, Kozina-Fransetti z Neapolu i sekretarz Prezydenta Lecha Wa??sy Wachowski, który wozi? narkotyki jachtem PREZYDENCKIM, co ujawni? wiceprezydent USA Al Gore.
Wiem, ?e chcesz mi zap?aci? za Martyrologi?, ale mnie bardziej interesuje KTO wpisa? mnie na list? Oszustów ?wiatowych i na jakiej podstawie ??? W wyniku tej zbrodni s?dowej ukradziono miliony ton z?ota, do którego nie roszcz?, poniewa? jestem zwolennikiem sarmackiego babskiego Monopolu Z?ota, dla GRY papierami warto?ciowymi.
Teraz dosz?o do kradzie?y przez mafi? sycylijsk? Brylantowego Gabinetu króla Jana III, zwanego przez Turków Lwem Lechistanu. Diamentowy Gabinet z Pawim Tronem jest 10-20 razy dro?sza od Bursztynowej Komnaty, tak?e Jan III, czym ?y? ?wiat, a? znalaz?em j? w banku argenty?skim.
Brylantowy Gabinet jest uwa?any za dar szacha perskiego, ale my?l?, ?e zosta? spl?drowany przez Iwana Bohuna z Kijowa w Delhi w roku 1654.
Nie mog? dostarczy? ?adnych dokumentów w tej sprawie, poniewa? nie mia?em nic wspólnego z narkotykami i przest?pczo?ci? zorganizowan?, ale je?li macie jakie? dane na ten temat to dajcie mi zna?. Cz?sto mówiono mi, ?e moje Dane s? w Ministerstwie Sprawiedliwo?ci III.RP, ale nie zosta?y mi udost?pnione, co znaczy ?e s? NIELEGALNE.
Z?o?y?em w tej sprawie 10 zezna?, ale zosta?y SKODZONE przez policj? polityczn?, dlatego ??dam, ponownego przes?uchania. Mam tylko zdj?cie sztabu marsza?ka Broz-Tito z wojny ukrai?skiej w Berdyczowie z moim stryjem Czes?awem (w masce) i moim ojcem Stanis?awem Antonim (w kó?ku bez maski). To zdj?cie by?o sprawdzane przez Bank Atlantycki w Belgradzie i Zagrzebiu dla ustalenia NIEKRYMINALNEGO pochodzenia mego kapita?u oraz certyfikatów niektórych czeków, które za??czam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lut 22, 2020 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

29 sty 2020 15:50
Od: UN CRIMINAL DEPARTMENT Do:  mnie dorado321@wp.pl
Temat:  Re: Odp: FOLLOW INSTRUCTIONS/
UNITED NATION ON DRUGS AND CRIME
  Address: No. 69 Av.PLAZA UK-LONDON.
           P. O. Box 28470 UK,
                                                                                                            
          Email (info.uncd@europe Contact Person. Dr Victor Phillip
 
 Hello Mr. Tell,
 
Greetings to you from  the desk of  United Nation  on Drugs and Crime, We wish to inform you that your message was received in this reputable office.  
 
Bear with us that before we can start or proceed with all your cases been submitted to our desk, We need this documents to back everything up importantly and with these vital documents mentioned, will help us proceed to settle your case  without any problem
 
We understand that you do not  have the below documents as listed in your previous message:
 
Listed required documents:
 
I. AFFIDAVIT  CERTIFICATE
 
II. ATTESTATION CERTIFICATE
 
The procurements of such documents  can be possible with our help.  These documents can be procure here in your name , seal and signed  by the Authorities of the supreme court here without you going to Germany OR Czech republic to get them. 
 
We have conducted  a research on the price of these two documents above and   it has  been provided to us that the  price of sealing the  documents in your name is  in  TOTAL SUM of [  1350 Pounds ] Only.  
 
Therefore to save you from travelling around searching for the above documents, we are advicing you to  send us the  of
1350 pounds to us as soon as possible as to procure the documents on your behalf with your name, signed and sealed .
 
Immediately the above listed certificates are received or procured in your name, we will consult every department that held your  fund on hold, The GOLD DETECTION and  to the department that listed your name among the world cheaters to remove you from the list and finally to make sure your total fund is transfer to your bank account .
 
We hope to hear from you as soon as possible.
 
Yours Sincerely,
Dr.VICTOR PHILLIP
ON BEHALF OF 
UNITED NATION ON DRUGS AND CRIME DEPARTMENT UK,LONDON
**********************************************************
30 lat po z?o?eniu zezna? w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota ja otrzymuje Odpowied? z Departamentu NARKOTYKÓW I KRYMINALISTYKI Organizacji Narodów Zjednoczonych. I S?USZNIE, bo ?ykanie z?ota to Narkotyki a satelitarna detekcja z?ota to Przest?pczo?? Zorganizowana. BRAWO ZIOBRO I KACZY?SCY. Lepsi s? tylko W?a?ciciel Hitlera i Cherubin Hitlera jako Oszu?ci Nigeryjscy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lut 23, 2020 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/02/19/wolne-tematy-10-2020/
Ad. 161, Osoba prywatna said - 2020-02-22 (Sobota) @ 20:54:33: GDZIE SI? PODZIA?O ?WIATOWE Z?OTO CZ 2. https://youtu.be/BWdmylnEZTU

Mason Nowojorski i Wielki Mason Polski Julian Tuwim za?piewa? w Kwiatach Polskich: CA?E Z?OTO ?WIATA W PIWNICACH SYNAGOG. Ja dowiedzia?em si? o Satelitarnej Detekcji Z?ota w toku 1976, ale Zeznanie w tej sprawie mog?em z?o?y? dopiero w roku 1990: https://bialczynski.pl/2015/10/13/wawelskie-wzgorze-w-oficjalnym-renderingu-komputerowym/ 22.II.2020.
By?o to dla mnie SZOKIEM, gdy? mia?em plan odno?nie Z?ota, jako ANTYTEZ? Faszystowskiego ?rodka Antykryzysowego w postaci NACJONALIZACJI Z?OTA Keynesa-Paderewskiego. Wed?ug mnie znacznie lepszym ?rodkiem antykryzysowym od Babskich Garniturów Z?otniczych i ZMUSZANIA ?ydów do ?ykania z?ota by?by SARMACKI Babski Monopol Z?ota – WYMUSZAJ?CY Gr? Papierami Warto?ciowymi. Poniewa? gra papierami warto?ciowymi jest Gr? w Technologi?, która jest Najwi?ksz? Strategi?, to nape?ni?aby kasy pa?stwowe znacznie lepiej od garniturów z?otniczych i zmuszania ?ydów do ?ykania z?ota.
Zosta?em jednak wpisany na list? Oszustów ?wiatowych ONZ jako ?ykacz Z?ota i ORGANIZATOR Satelitarnej Detekcji Z?ota oraz skazany na Bezterminowe INTERNOWANIE w Najostrzejszym Rygorze.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Departament NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ Organizacji Narodów Zjednoczonych

Nie rozumiemy si?. Chc? wiedzie?, KTO wpisa? mnie na list? Oszustów ?wiatowych i na jakiej podstawie, i jak dosta?em si? do Departamentu Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej ONZ?
??da?em azylu politycznego w RFN jako oskar?yciel w sprawie Z?ota Stalina i Satelitarnej Detekcji Z?ota, ale miast przes?uchania w tej sprawie zosta?em skazany przez niemiecki s?d na grzywn? w wysoko?ci 11.000 DM za K?amstwo, co zosta?o potwierdzone przez S?d Apelacyjny w Karlsruhe .
Wcze?niej Polscy Socjali?ci w Stuttgarcie dali mi do recenzji ksi??k?: Abdurrahman Awtorchanow, ZAGADKA ?MIERCI STALINA - Spisek Berii. Wys?ali moj? rewizj? do Moskwy, sk?d nie otrzymali odpowiedzi. Mam jednak ARGUMENTY, ?e Niemcy zosta?y Zjednoczone NA TEJ mojej recenzji. Tak jak pan Len wys?a? moj? recenzj? do Moskwy, niemiecki s?d wys?a? tam spraw? Z?ota Stalina i Satelitarnej Detekcji Z?ota, gdzie uznano je za K?AMSTWA, wi?c zosta?em ukarany grzywn? i wpisany na list? Oszustów.
Zrobiono te? ze sprawy Politycznej Kryminaln? z pomoc? piosenkarki Urszuli Sipi?skiej. Poniewa? jej ojciec by? wa?ny u CEGIELSKI w Poznaniu to poradzono mi, aby nazwa? zg?oszenie patentowe URSZYLA SIPI?SKA. By?a ona mi?o?ci? neapolita?skiego mafiosa Koziny-Fransettiego, który by? Grubym handlarzem narkotyków.
Nie spotka?em Sipi?skiej i Koziny, ale moje zg?oszenie patentowe na Minireactor URSZULA SIPI?SKA prawdopodobnie pos?u?y?o za pretekst do przekazania sprawy Departamentowi Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej Narodów Zjednoczonych oraz doprowadzenia do procesu KAPTUROWEGO, który skaza? mnie na bezterminowe internowanie.
Dowiedzia?em si? o tej sprawie z Banku Atlantyckiego, który sprawdzi? moje zeznania w Belgradzie i Zagrzebiu, gdzie najwyra?niej potwierdzono to, co w Moskwie nazwano K?AMSTWEM. Bank Atlantycki skierowa? moj? spraw? do FBI, które po rocznym dochodzeniu z Interpolem i ONZ uwolni?o moje czeki spod protestu - ale zosta?y one PONOWNIE Zaprotestowane przez Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy, co ING Bank ?l?ski nazwa? OSZUSTWEM.
Uwa?am moj? spraw? za polityczn?, wi?c ?ledczy ONZ powinni przyjecha? do Wroc?awia na przes?uchanie mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 13, 2020 3:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://strajk.eu/usa-proba-samobojcza-chelsea-manning-wiezionej-informatorki-juliana-assangea/
USA: Próba samobójcza Chelsea Manning, wi?zionej informatorki Juliana Assange’a

To od Juliana Assane dowiedzieli?my si?, ?e Japonia by?a bombardowana hitlerowskimi taktycznymi bombami atomowymi, których DZIESI?? Wielki Admira? Doenitz otrzyma? na zbombardowanie Nowego Jorku i Waszyngtonu, ale 3 DA? Amerykanom, oraz to, ?e stopie? WIELKIEGO otrzyma? za zatopienie w bitwie Zachodnioatlantyckiej w r. 1942 700 ameryka?skich okr?tów i statków. Da? bowiem S?OWO HONORU Fuehrerowi i Generalicji Niemieckiej, ?e Wygra Wojn?. O kl?sce ANGLOSASÓW w bitwie ?ródziemnomorskiej z II Flot? Luftwaffe i Regia Aeronautica w r. 1943 wiedzia?em ju? wcze?niej, tylko nie wiedzia?em, czy ?MIG?A W DUPIE mieli Austriacy czy W?osi ???
Dlatego TIEPIER ANGOSASOW NIET. Ostatnim Anglosasem by? Indiana Jones, który w O?wi?cimiu zadeklarowa?, ?e ANTYSEMITÓW NALE?Y ROSTRZELIWA? wi?c musia?em si? z nim STRZELA?, ale miast karabinu mia? Fekalia ?ydowskie: I WSTALI Z GROBÓW OSRANI...
W SETNEJ ODPOWIEDZI dla Organizacji Narodów Zjednoczonych z dat? 10.III.br. wykaza?em, ?e Wpisanie mnie na list? Oszustów ?wiatowych by?o ZGRANIEM niemiecko-sowieckim dla Zjednoczenia Niemiec, za co Gorbaczow wzi?? 10 miliardów $. Poniewa? TYLKO moja interpretacja ?mierci Stalina, ?mierci Berii czy zamachu Stalina na USA i Europ? Zachodni? Car-Bomb? Tesli STRZLA i ZABIJA to Niemcy szanta?owali Amerykanów, Anglików i Francuzów egzekwowaniem tego?, a po uzyskaniu Zjednoczenia powiedzieli mi RAUS, wobec czego wróci?em do Polski jako Tajny Wi?zie? Organizacji Narodów Zjednoczonych. Gdy ONZ Przegra?o to w roli W?a?cicieli ONZ wyst?pili Oszust Nigeryjski Rotszyld i Cherubin Hitlera z Krakowa.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 14, 2020 5:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Piotrze. Tak dalej by? nie mo?e. eHost odes?a? mnie do Pana jako REJESTRATORA https://www.wandaluzja.pl// z czego wnioskuj?, ?e jest Pan AMINISTRATOREM https://www.wandaluzja.pl.
Przypominam, ?e w r. 2017 zosta?o OKRADZIONE moje konto techniczne na Home.pl. Prokuratorzy obiecywali to za?atwi?, ale nic nie zrobili, wi?c po UZNANIU mej op?aty dla Home.pl z konta Technicznego Home.pl a potem ZAPRZECZNIU tego? ja NIE ZAP?ACI?EM op?aty dla Home.pl za rok 2018, wobec czego www.wandaluzja.com zosta?a ZAMKNIETA.
O to mi chodzi?o, gdy? na forach IN rozgorza?a dyskusja w/s ZAMKNI?CIA www.wandaluzja.com, w trakcie czego og?oszono TARYF? www.wandaluzja.com w USA jako NAJPOCZYTNIEJSZEJ I NAJDRO?SZEJ w USA, za co nie p?acono mi, gdy? by?a zarejestrowana jako S?DOWA – ale KTO? musia? Inkasowa? te Miliardy czy BILIONY.
Rozpytywa?em si? i mówiono mi, ?e to jest wina SERWERA czyli Pana, gdy? SERWER musi o tym wiedzie?. Przy majstrowaniu https://www.wandaluzja.pl wyskoczy?a mi NIEMIECKOJ?ZYCZNA www.wandaluzja.com na serwerze w Hesji, której potem odnale?? nie mog?em – BEZ PANA WIEDZY mo?liwe nie by?o, za co musiano Panu p?aci? ??? a ?miem twierdzi?, ?e tak jest w KILKUDZIESI?CIU innych licz?cych si? krajach, bo Bez Wandaluzji ZDYCHA SI?.
Kika miesi?cy temu wchodzi?o si? na https://www.wandaluzja.pl przez plansz? HUAWEI. Zrozumia?em, ?e po Zamkni?ciu witryny S?dowej w USA po uwolnieniu mych czeków przez FBI, Interpol i ONZ spod Protestu, ale zosta?y one ponownie Zaprotestowane przez W?a?ciciela Hitlera i Cherubina Hitlera, ameryka?ska witryna S?dowa zosta?a ZAMKNIETA, wobec czego kupi? j? Huawei.
Gdy Trumpf chcia? usun?? Huawei'a z USA to zosta? Ostrze?ony przez kilku kongresmenów, ?e to jest NIEMO?LIWE – czyli ?e Huawei trzyma? Racj? Stanu USA, dzi?ki której Trumpf wygra? z deklaratywn? ?ydówk? Clinton?
Poniewa? Huawei te? nie p?aci? mi – bo Chi?czycy s? Najlepszymi Szachrajami - to Protestowa?em, plansz? HUAWEI, ale nie odpowiada? mi. W ko?cu plansza Huawei ZNIK?A, ale https://www.wandaluzja.pl zosta?a OKALECZONA oraz jest Cenzurowana i Blokowana. Pewne dane ?wiadcz?, ?e zosta?a kupiona przez Putina ???
Prosz? odpowiedzie? mi niezw?ocznie jak jaki jest status https.www.wandaluzja.pl i co z ni? robi? Niemcy ??? Za??czem Odpowied? eHost.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następny
Strona 28 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group