Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualno?ci prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.fakt.pl/wroclaw/tadeusz-slowikowski-byl-w-grupie-ktora-odkryla-zloty-pociag,artykuly,571323.html//

Zacz??a si? WALKA pomi?dzy odkrywcami Z?otego Poci?gu. W zwi?zku z tym o?wiadczam, ?e ja o Z?otym Poci?gu s?ysza?em tylko jako skarbcu Szafgoczów w Jeleniej Górze. Zdawa?o mi si?, ?e Z?oty Poci?g w Wa?brzychu wymy?li?em ja, jako SUPLEMENT Ataku Nuklearnego na Moskw? i Leningrad, który wymaga? 200 ton z?ota. Tych Z?otych Poci?gów liczy?em zreszt? na 25, ale Anglicy poprawili mnie na WI?CEJ.
Zetkn??em si? jednak z wersj?, ?e pod Ksi?? wjecha? Poci?g Pancerny, ci?gniony przez 2 lokomotywy spalinowe – co nie mog?o odnosi? si? do poci?gu z napisem GAZY BOJOWE, który mia? 3 wagony ze STRATEGICZNYMI bombami atomowymi. Onym Poci?giem Pancernym by?y ?elazne W?GLARKI 3-osiowe z pokrywami, na których sta?a artyleria polowa. Ja uwa?a?em ten Suplement za z?oto serbskie.
Poniewa? pan S?owikowski czuje si? Pokrzywdzony to ja proponuj? mu Komisariat Beneficjatu Gminy Wa?brzych. Ka?dy doros?y obywatel Gminy Wa?brzych, je?li nie by? aktywist? Platformy Obywatelskiej, mo?e si? wpisa? na list? Beneficjentów wg prawa polskiego, na co ja przeznaczam Znale?ne z suplementu Ataku Nuklearnego na Moskw? i Leningrad w kwocie 1% dla pana S?owikowskiego i 9% obywatelom gminy Wa?brzych z ca?o?ci suplementu, tj. wg mego rachunku 2 tony dla pana S?owika i 18 ton dla obywateli Gminy, którzy b?d? mogli dysponowa? tym wg prawa szwajcarskiego.
To jest WST?P beneficjatu spo?ecznego ze Skarbu Hitlera jako Naczelnego Wodza Wehrmachtu, któremu przys?ugiwa?o Ca?e Z?oto Zdobyczne i Wybór Dzie? Sztuki. List? beneficjentów musi sporz?dzi? pan S?owikowski, deponuj?c j? w banku i dostarczaj?c kopi? mnie, która te? zostanie z?o?ona w banku jako TAJNA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.fakt.pl/gdansk/rutkowski-wie-kim-jest-mezczyzna-ktory-szedl-za-iwona-wieczorek,artykuly,571301.html

Ja zidentyfikowa?em go jako marynarza arabskiego. Szli do hotelu PRAWDZIC, gdzie Iwona uciek?a mu, ale zosta?a zatrzymana PRZED SWYM DOMEM przez Przyjació?, którzy wci?gn?li ja do samochodu i oddali Arabom, którzy zakopulowali j? na ?mier? i wrzucili do Atlantyku.
Dlatego krzycza?em: NIE SZUKAJCIE IWONY W BA?TYKU TYLKO W ATLANTYKU.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2015 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wp.tv/i,wojsko-zbadalo-teren-zlotego-pociagu,mid,1777063,cid,4051,klip.html?ticaid=6158d9

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019397,title,Masowy-naplyw-turystow-do-Walbrzycha-Szukaja-zlotego-pociagu,wid,17820978,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019397,title,Poszukiwania-zlotego-pociagu-Dariusz-Bohatkiewicz-cos-tam-jest-na-pewno,wid,17823157,wiadomosc.html//

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019397,title,Poszukiwania-zlotego-pociagu-Dariusz-Bohatkiewicz-cos-tam-jest-na-pewno,wid,17823157,wiadomosc.html//

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17824920&kat=1329&title=Twierdza-ze-znalezli-zloty-pociag-Zostali-wykluczeni-ze-stowarzyszenia-odkrywcow

UTRZYMUJ?, ?e Suplement 2 tysi?cy ton z?ota do ataku nuklearnego na Moskw? i Leningrad by? z?otem Serbskim. Gadanie o tym beze mnie jest Kryminalizowaniem sprawy.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2015 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.google.pl/search?q=Steve+Jobs+by%C5%82+synem+imigranta&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCUQsARqFQoTCKCYi9HD6ccCFWnPcgodXDgExA&biw=1011&bih=664//

Czyta?em, ?e Steve Jobs by? synem SYRYJCZYKA. Wed?ug mych danych to by? synem Teodora ?iwkowa, który je?dzi? do USA na paszporcie SYRYJSKIM, gdy? Syria by?a protektoratem sowieckim. Je?dzi? za? jako Komisarz Kapita?u Boeinga, który to Komisariat Prezydent Bierut zabra? memu dziadkowi, ?eby da? go swemu wnukowi w Izraelu.
Pracowa?em w ELWRO, gdzie ?yd w?gierski z O?wi?cimia Micha? Wo?nica SPLAGIATOWA? Mikrokomputer Jacka Karpi?skiego – TYSI?C razy mniejszy od konwencjonalnego. Przyjechali informatycy z Warszawy, którzy zrobili AWANTUR?, ale ?ydowi w?gierskiemu nie mo?na by?o nic zrobi?, bo komputer ?ydowski kupi? Teodor ?iwkow i wywióz? do Indii.
Sprawa wyda?a si?, gdy Steve Jobs chcia? ZAMORDOWA? w Kalifornii brata Micha?a Wo?nicy Stefana Wo?niaka, którego dobrze pami?tam. Wówczas Steve Wo?niak og?osi?, ?e ?ADNEGO APPLE NIE BY?O, tylko POLUTOWALI w gara?u elementy przywiezione przez niego tj. Stefana Wo?niaka.
I jeszcze jedno: Kanclerz Merkel zamordowa?a dystrybutora Satelitarnej Detekcji Z?ota, na?o?nika Hitlera Bronis?awa Geremka. Na?o?nika zamordowa? za Poznaniem bu?garski kamikadze ZA TO, ?e ten wióz? do Niemiec kilka walizek Euro na sp?at? Kurew Bu?garskich. Teodor ?iwkow mia? 168 synów wi?c musia? ich wyposa?y? przez Rewolucj? Informatyczn?, tj. APPLE, który jest Wi?cej Warty ni? Polska, oraz MICROSOFT Billa Gatesa.
Chodzi?o jednak nie o sp?at? Kurew Bu?garskich a wywóz Polskiego Skarbu Imperialnego do USA, czemu Na?o?nik SPRZECIWIA? SI?. Córka Hitlera chcia?a zap?aci? tym Amerykanom za Szczecin i Wa?brzych, ale do SPRAWY wkroczy?a Izba Lordów, która rewindykowa?a ANGLOSASKIE USA: Do Dupy sobie Wsad?cie Holokaustyczne USA.
Wszyscy Syryjczycy s? agentami KGB.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/09/10/wolne-tematy-71-2015/#comment-512386
88. Juliusz Prawdzic said - 2015-09-11 (pi?tek) @ 05:28:41
Ad. 16:
Panie Rubens, warto si? zastanowi?, KTO robi z Boles?aw III, Imperium Lechickiego i Wandalów PAPIER TOALETOWY ??? To jest Bardzo Potrzebne, gdy? córka Hitlera wywioz?a do USA Polski Skarb Imperialny, ?eby zyska? poparcie USA dla Korekty Dyktatu Poczdamskiego w postaci Zwrotu Niemcom Szczecina lewobrze?nego i Wa?brzycha. Poniewa? PSI zosta? ZAREJESTROWANY przez Fed jako 750 tysi?cy ton z?ota to Izba Lordów wykorzysta?a to dla Rewindykacji ANGLOSASKICH USA. Holokaustyczne USA by?y skutkiem OBRONY USA przez Stalina przed ogierkami ?ydowskimi Piastami-Rotszyldami. Rabin nowojorski O?wiadczy?, JAK ZACZYNALI?MY REWOLUCJ? ROSYJSK? TO PÓ? ?WIATA NALE?A?A DO ROTSZYLDÓW, A DZI? JESTE?MY TAK BOGACI JAK ROTSZYLDOWIE.
Z powodu interwencji Izby Lordów plan rewindykacji przez córk? Hitlera Szczecina, jako ATUTU marynizmu niemieckiego, i Wa?brzycha jako Skarbca Hitlera, nie powiód? si?, ale córka Hitlera dalej m?ci. Jadacze fekaliów pruskich i hitlerowskich z Poznania zafundowali nam ostatnio Chrzest Polski na Ostrowie Lednickim – ?eby sprowadzi? Polsk? do rangi PRZEDSZKOLNEJ.
Po raz pierwszy wyst?pi? z tak? sugesti? niemiecki najemnik ameryka?ski Philip Earl Steele: NAWRÓCENIE I CHRZEST MIESZKA I, „Fronda PL”, sp. z o.o. W-wa 2005// Nazwa?em go Polskim Indiana Jonesem pytaj?c ILE PIENI?DZY przywióz? do Polski, ?eby gada? takie Bzdury? W Izraelu to jest mo?liwe z powodu wybryków fakira indyjskiego na Pretorium Rzymskim – Ojca ?ydów i Arabów.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Sza?kowski, SZLABAN NA „Z?OTY POCI?G”, Polska Gazeta Wroc?awska, 16 IX 2015, s. 06.

Kilka dni temu pisa?em, ?e Sprawa Z?otego Poci?gu jest WYCISZANA. Teraz okazuje si?, ?e jest nie tylko Wyciszana, ale i BLOKOWANA. Bo jak inaczej nazwa? NIE WPUSZCZENIE Delegacji i ekipy Georadarowej z Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie pod pretekstem, ?e nie maj? ZEZWOLE? Z WARSZAWY ??? Polska nie jest Satrapi?, wobec czego obowi?zuj? Zezwolenia nie w?adz Centralnych, ale wojewódzkich, czy w tym wypadku Powiatowych.
Poza tym wprowadza si? jakie? idiotyczne prawa Porz?dkowe, jakby nie wystarczy?o wyznaczenie Miejsca, z którego mo?na by stosowny teren Obserwowa? za ma?? op?at? miast ugania? si? za ciekawskimi, ?eby im wlepi? mandaty 200-z?otowe. Jest to sensacja ?wiatowa wi?c TYSI?CE chce to Zobaczy? i poczu? si? uczestnikami akcji, do czego w pa?stwie demokratycznym obywatel ma prawom w ramach Mo?liwo?ci, które tu si? ogranicza – jakby Z?o?liwie, co mo?e jednak wynika? z Niedo??stwa W?adzy, jak z tymi Pozwoleniami.
Sprawa mo?e by? jednak powa?niejsza, gdy? wygl?da to na celow? Obstrukcj?, a je?li tak to w imi? JAKICH? interesów. To ?e publicy?ci zostali Odci?ci od bie??cych informacji – bo sprawa wymaga Rozwagi i FACHOWO?CI – jest Szalbierstwem. Spraw? UKRYWANO przez dekady, co by?o TUSZOWANIEM, a gdy po Wyrabowaniu Z?otego Poci?gu przez PO upubliczniono j?, ?eby Zalegalizowa? Grabie? to wymkn??a si? spod kontroli wi?c zacz?to L?Y? Konserwatora generalnego za podanie sprawy do mediów, Dzi?ki Czemu ja mog?em nag?o?ni? spraw?, z któr? nosz? si? od pó? wieku.
Przekazywanie sprawy Kompetentnym z formalizowaniem i Wyciszaniem jej – NIECH SI? ZAJM? FACHOWCY – jest rutynowym szalbierstwem i mafijnym matactwem, gdy? tzw. Ekspert to zwykle Gnój Maso?ski, który ma OBOWI?ZEK zakl?cia Gojów w Capa i za?atwienie sprawy dla Nomenklatury, która Zap?aci Mu Za To. W tym wypadku chodzi o wyrabowanie Skarbca Hitlera, jakich to spraw by?o kilka.
Ja stawiam spraw? bardziej kategorycznie: CZYJE JEST Z?OTO??? spermy jerozolimskiej wed?ug prawa chrze?cija?skiego, czy Bab wed?ug prawa sarmackiego i s?owia?skiego? Je?li nie powstanie SPO?ECZNY Komitet Skarbu Hitlera do Schronu Przeciwatomowego na sto tysi?cy ludzi i nie zajmie si? kontrol? Ekspertów, to oka?e si? po raz SETNY, ze z?oto jest w?asno?ci? spermy jerozolimskiej.
Piasty-Rotszyldy nie maj? spermy jerozolimskiej, ale by?oby dziwne, gdyby nie kopali sztolni od strony czeskiej jako W?a?ciciele Czech. S? tam bowiem Najcenniejsze ?upy Fuehrera, w tym z pewno?ci? Cesarska cz??? Biblioteki Ptolemeuszy i Archiwum Bizantyjskie, nie mówi?c o archiwach jezuickich z Bia?orusi, które przepad?y jak kamie? w wod?.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.interia.tv/wideo-smierc-jezusa-zaskakujace-odkrycie-archeologow,vId,1471130//
?MIER? JEZUSA. ZASKAKUJ?CE ODKRYCIE ARCHEOLOGÓW

„?ycie Jezusa Chrystusa jest przedmiotem licznych analiz historycznych. Na podstawie dost?pnych ?róde? dat? Jego ?mierci na krzy?u umiejscawia si? w latach 30. naszej ery. Okoliczno?ci tej ?mierci wci?? jednak w du?ej mierze pozostaj? niepoznane.
Przez setki lat historycy nie potrafili zlokalizowa? miejsca, w którym Mesjasz z Nazaretu zosta? skazany na ?mier?. Wed?ug tradycji wczesnochrze?cija?skiej, mia?o ono znajdowa? si? w pobli?u Wzgórza ?wi?tynnego, góruj?cego nad Starym Miastem Jerozolimy. Przecz? temu jednak najnowsze odkrycia, dokonane przez archeologów z Izraela. Czy staniemy przed konieczno?ci? zrewidowania naszych wyobra?e? na temat ostatniej drogi, któr? przeby? Chrystus?”
Wed?ug wersji filmowo-fonicznej to Jezus zosta? skazany na ?mier? w Domu Pi?ata, który mieszka? w domu Heroda Wlk w pobli?y Góry Syjon. Kontestuje to Kurator Archeologii Chrze?cija?skiej Eugeniusz Jata, który mówi: PRETORIUM MOG?O BY? GDZIE INDZIEJ.
Ten nowy Wybryk ?ydowski jest WBREW Prawu Rzymskiemu, które mówi?o, ?e Wyrok w Imieniu Cesarza i Rzymu móg? by? tylko w PRETORIUM Rzymskim, które by?o na Wzgórzu ?wi?tynnym. By? tam Pa?ac Salomona i Trzystu Na?o?nic: http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow//, który prefekt Gratus przebudowa? na Pretorium, pozosta?o?ci? którego jest ?ciana P?aczu.
Z powodu MOJEGO Katastru jerozolimskiego Kanclerz Kohl zabra? Wzgórze ?wi?tynne ?ydom i da? Palesty?czykom – ?eby ?ydzi mnie wyprawiali tam brewerii Zagra?aj?cych ?wiatu. Teraz podj?li B?aze?skie Harce w Pa?acu Heroda Wlk.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/09/18/wolne-tematy-73-2015/

209. AniaK said - 2015-09-21 (poniedzia?ek) @ 12:08:10
Re188:
Panie Juliuszu, prosz? mi wierzy?, s?owo przepraszam przechodzi mi przez gard?o, nie nale?? do osób upartych, ale jak przepraszam, to musz? wiedzie? za co. Zapewne Pan wie, ?e zrozumienie Pana to nie prosta sztuka. Jestem w trakcie analizy pa?skich roszcze?. Prosz? mnie nie pogania? bo strac? oddech :)
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniewa? od ?wier?wieku Dr? Koty z Serbami to nie uwa?am tego pisma za POUFNE. Kosowarzy wykorzystali MÓJ KOMISARIAT obligacji ameryka?skich na Obron? Australii przed sojuszem japo?sko-chi?skim na sum? 2 tysi?cy miliardów $ Z?OTYCH, które Czang Kai-szek z?o?y? w Belgradzie, dla Zmuszenia USA do wojny Jugos?owia?skiej. Podobnie prosi?em Serbów o pomoc w obronie obligacji ameryka?skich na sum? 6 tysi?cy miliardów $ Z?OTYCH na IV front na Ba?kanach przed neapolita?sk? szko?? kopulacyjn? Kadafiego-Berlusconiego – ale zlitowa? si? tylko Sarkozy, który zamordowa? Kadafiego.
JEGO EKSCELENCJA, AMBASADOR REPUBLIKI SERBII W WARSZAWIE

Od kilkudziesi?ciu lat interesuj? si? spraw? z?ota serbskiego, na trop którego wpad?em przy sprawie hitlerowskiego ataku ATOMOWEGO na Moskw? i Leningrad. Teraz, kiedy sprawa hitlerowskiego schronu Przeciwatomowego w Wa?brzychu w którym mia?o by? z?oto serbskie jako ?up Hitlera, zosta?a nag?o?niona, sprawa ta nie mo?e by? ODWLEKANA.
Schron ten wed?ug namiarów georadarowych Armii Polskiej mia? mie?ci? sto tysi?cy ludzi do 5 lat, wobec czego musia? mie? elektrowni? atomow?, co przybli?a wersj?, ?e z?oto serbskie by?o suplementem ataku atomowego ma Moskw? i Leningrad. Trop Z?ota Serbskiego urwa? si? we Wroc?awiu, ale skarbiec Hitlera by? czy JEST w Wa?brzychu.
Z tych racji na konferencji w sprawie Skarbca Hitlera w Wa?brzychu musi by? delegat z Belgradu, z danymi odno?nie z?ota serbskiego, które musz? by? udost?pnione mnie jako zajmuj?cym si? spraw? od pó? wieku. POUFNO?? serbskich danych rz?dowych mog? po?wiadczy? pisemnie.

Z Powa?aniem: Juliusz Prawdzic-Tell
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17864437&kat=1356&title=Marine-Le-Pen-stanie-przed-sadem-za-wypowiedz-w-sprawie-islamu//

To nie nazizm, to purytanizm. Ka?dy, kto nie ma spermy od proroka Jezusa Chrystusa b?dzie mia? wed?ug prawa ?ydowskiego obci?tego penisa.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

21. WIEK, magazyn o nauce, technice, ludziach i odkryciach, z transparentem: 5 NAJWI?KSZYCH ODKRY? ARCHEOLOGICZNYCH XXI WIEKU, AMCONEX Sp. z o.o, 10 X 2015.

Stanis?aw Gajda, 5 Nieoczekiwanych odkry? archeologicznych XXI wieku, s. 78-81; To s? czy maj? by?: 1. Hobbity na wyspie Flores w Indonezji; 2. P?askorze?ba z motywem erotycznym w Abri Castanet we Francji; 3. Zapis w Jerozolimie sprzed 3500 lat; 4. Czy Ryszard III by? garbusem; oraz 5. Co kryje si? pod domem w Izraelu?

To s? BZDURY na miar? Indianiego Jonesa. NAJWA?NIEJSZYMI odkryciami archeologicznymi w XXI wieku s? bowiem:

1. Sformu?owanie przeze mnie w 2001 r. SUDECKIEJ genezy metalurgii ?elaza miast Ma?oazjatyckiej oraz wynikaj?cej z tego Chronologii Architektury PRZEDROMA?SKIEJ, ROMA?SKIEJ I GOTYCKIEJ: www.wandaluzja.com//;

2. Og?oszenie przez Anglików w Dre?nie EUROPEJSKIEJ ATLANTYDY, która jest POTWIERDZENIEM mojej Sudeckiej Metalurgii ?elaza i Stali;

3. Zidentyfikowanie przez archeologa niemieckiego Heinricha Kusche g?stej siatki na zdj?ciach satelitarnych Europy jako NEOLITYCZNYCH tuneli, które ja zinterpretowa?em jako lochy zamkowe, co zosta?o potwierdzone archeologicznie w Austrii i n Lubelszczy?nie, gdzie wg tej Siatki odkrywano rekultywowane rolniczo ZAMKI;

4. Megalit Kielecki z rytami figuralnymi maj?cymi odpowiedniki tylko w stanie Utah, co umo?liwi?o mi dokonanie szczegó?owej chronologii architektury kultury amfor kulistych jako Ariów-S?owian. Takich ZAKOPANYCH megalitów powinno by? wi?cej w punktach widokowych wokó? Kielc;

5. Zinterpretowanie przeze mnie ruin Forum Romanum jako Zniszczenia Rzymu przez lancknechtów Marcina Lutra.

Nie pisz? o Troi na Z?otym Rogu, Pa?acu Ptolemeuszy w Aleksandrii czy moim katastrze jerozolimskim, gdy? te rzeczy zosta?y og?oszone w wieku XX.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2015 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17851567&kat=1329&title=Premier-Serbii-wzywa-UE-by-zareagowala-na-brutalne-zachowanie-Wegier//

Ja wzywa?em Serbów wielokrotnie. Najpierw, ?eby si? wypowiedzieli, czy listy, które wozi? BOLES?AW PIASECKI by?y pisane w kancelarii Marsza?ka Broz-Tito-Pindara, czy preparowane w Warszawie. Prosi?em o Pomoc w/s obligacji ameryka?skich na Obron? Australii przed sojuszem japo?sko-chi?skim na 2 tysi?ce miliardów dolarów Z?OTYCH, które Czang Kai-szek z?o?y? u Marsza?ka Broz-Tito-Pindara a anulowa? s?d londy?ski, co ZAPROTESTOWA?EM tylko ja; czy obron? obligacji ameryka?skich za 6 tysi?cy miliardów dolarów Z?OTYCH na IV front na Ba?kanach przed kopulacyjn? szko?? neapolita?sk? Kadafiego-Berlusconiego, tudzie? w kilku innych sprawach.
Teraz sperma jerozolimska musi dobrze trzyma? rz?d serbski za jaja skoro ten ANI MRU-MRU w/s Z?ota Serbskiego, którego poszukiwa? Marsza?ek Broz-Tito-Pindar a ?lad urwa? si? we Wroc?awiu. Nie chodzi tu o Z?oto Chorwackie, które by?o DEPOZYTEM.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Paź 01, 2015 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/09/28/wolne-tematy-76-2015/

Ad. 126: Osoba prywatna said - 2015-09-30 (?roda) @ 19:41:37
Wyk?ad o islamie: GANGI MUZU?MA?SKICH PEDOFILÓW

Michnik & Spó?ka zarzucaj? nam kierowanie si? wobec muzu?manów Nienawi?ci?. Muzu?manie kieruj? si? MILO?CI? do Niemców, którzy powtarzaj? slogan Heinricha Himmlera, ?e ISLAM NALE?Y DO NIEMIEC.
Pochodzi to st?d, ?e Hitler mia? wojn? WYGRANA, gdyby na mocy kapitulacji Francji wprowadzi? Wehrmacht do Tunisu. Wówczas powtórzy?aby si? sytuacja z I wojny ?wiatowej o której Winston Churchill powiedzia? w Izbie Gmin jako Lord Admiralicji: KARAWELE KOLUMBA DA?Y HISZPANII AMERYK?. A TERAZ DWIE NIEMIECKIE FREGATY, GUBEN I BRESLAU, DA?Y NIEMCOM AZJ?. - Muzu?manie odprawiali Mod?y Dzi?kczynne, ?e P?YN? DO NICH ANTYSEMICI.
W zwi?zku z tym przypominam, ?e w Moskwie zwrócono uwag? Kanclerz Merkel, ?eby nie legitymowa?a si? sperm? polsk?, gdy? jest Ca?? ?ydówk?, jako córka szwagierki Hitlera jego zamro?onej spermy: MI?DZY INNYMI http://webtribune.rs/arhive-kgb-i-stazi-otkrili-mracnu-tajnu-hitlerova-cerka-vlada-evropskom-unijom/#//
Czeski wywiad – a Czesi widz? jak trawa ro?nie i maj? doj?cia – poinformowa?, ?e Kanclerz planowa?a przyj?cie Merkel tylko w tym roku 800 tysi?cy muzu?manów oraz ?e do spacyfikowania Europu ?rodkowej potrzebne jest 35 milionów muzu?manów, którzy JU? SI? SZYKUJ?. To PRZERASTA francuski film sprzed 40 laty Ziemia Obiecana o kapitulacji Papie?a przed muzu?manami, których w?oska marynarka wojenna TOPI?A w morzu.
We?my jeszcze pod uwag? to, ?e o ile muzu?manie kieruj? si? MI?O?CI? do Niemców to wobec S?owian kieruj? si? NIENAWI?CI?. W razie wi?c powodzenia planu Córki Hitlera to KA?DY POLSKI DOM b?dzie musia? by? UZBROJONY, bo b?d? nie tylko gwa?ci? Nieletnie Polski, ale i kastrowa? tych, co nie maj? spermy jerozolimskiej.
Przypominam, ?e nie by?o wi?kszego Rasizmu i Nienawi?ci ni? ANTYARYJSKA. Miliony ma?ych blondynek zosta?o zakatowanych seksualnie przez szlacht? jerozolimsk? w ramach Przywilejów Feudalnych– czego B?AZE?STWEM by?y mordy rytualne na aryjskich ch?opcach.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/10/03/wolne-tematy-77-2015/#comment-516865
110. Juliusz Prawdzic said - 2015-10-05 (poniedzia?ek) @ 07:26:54
Ad. 102:
Jeden w wywiadu wojskowego powiedzia? mi, ?e ww ZROBI? WSZYSTKO dla wyja?nienia sprawy Popie?uszki, i WSZYSTKO WSKAZUJE NA GLEMPA. Wy?mia?em i powiedzia?em na czym to ?ledztwo ww polega?o. Przyszed? Jaroszewicz do Kiszczaka i pyta: KTO KAZA? ZABI? POPIE?USZK?? – GLEMP.
Glemp to móg? PRZENIE?? Rozkaz z katedry wroc?awskiej do Kiszczaka, za który ZAP?ACI? Franz J. Strauss ze Skarbu III Rzeszy na tajnych kontach szwajcarskich, który zagarn?? przez Mord w Poecking pod Monachium, o czym pisa?em wielokrotnie.
Mord na Popie?uszce by? Zamachem na SmerSz, który chcia? dostarczy? Pra?atowi Jankowskiemu ?ledztwo Gomu?ki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego a mnie dokumentacj? Satelitarnej Detekcji Z?ota, co ko?czy?o monopol z?ota Narodu Wybranego. Intryga polega?a na WYJAWIENIU przez Piotrowskiego w Procesie Toru?skim, ?e Rozkaz Mordu wydali genera?owie SmerSza, co DA?O, jak pisz? w”Incydentu nie by?o” ?upy Armii Czerwonej na tajnych kontach szwajcarskich dla NKWD czyli Juden-SS, które PO?AR?O SmerSz, jak wcze?niej Ukrai?sk? Powsta?cz? Armi? Chruszczowa. UPA-IB Chruszczowa by?a mojego ojca na wschód od granicy Ryskiej, ale po wojnie ukrai?skiej Chruszczow przyj?? WSZYSTKICH.
Zapytajcie si? Szwajcarów, GDZIE s? ?upy Armii Czerwonej? to odpowiedz? wam, ?e na tajnych kontach izraelskich. – Mo?e Skarb III Rzeszy jest tam równie??
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Paź 11, 2015 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/10/07/wolne-tematy-78-2015/

241. Siggi said - 2015-10-11 (niedziela) @ 07:54:55
Je?eli Senat RP ma by? izb? figurantów,to faktycznie kandydatka idealna.No i grosz nie ?mierdzi.
http://annamariaanders.pl/

248. Re1truth2 said - 2015-10-11 (niedziela) @ 09:26:16
Re 241
Faktycznie idealna – jej wypowied? na blogu [Polska jest jedynym krajem postkomunistycznym, który nie rozwi?za? sprawy mienia bezprawnie skonfiskowanego w?a?cicielom w latach 1944 -1945. Nadal obowi?zuje wiele przepisów wprowadzonych przez tzw. Rz?d Lubelski. Miasto Sto?eczne Warszawa cz?sto wci?? zas?ania si? komunistycznym dekretem Bieruta To skandal i rzutuje bardzo negatywnie na reputacje Polski w ?wiecie, jako kraju który wci?? nie mo?e pozby? si? nadal spu?cizny po komunizmie.]
Ju? zaczyna am, am dziecinko A.M.Anders.
Od kiedy to Polacy bezprawnie skonfiskowali mienie w latach 1944 – 1945.

270. Juliusz Prawdzic said - 2015-10-11 (niedziela) @ 16:43:28
Ad. 241, 248:
Bardzo dzi?kuj? za ten post, gdy? dotyczy bezpo?rednio mnie.
Gdy Armia Czerwona wyzwoli?a obóz z Powsta?cami Warszawskimi to szukali PRAWDZICA. Dziadek ujawni? si? wi?c wsadzili go z Babci? do samolotu, który po pewnych perypetiach wyl?dowa? w Warszawie. Tam zaprowadzono ich do BELWEDERU, gdzie jaki? niepozorny cz?owiek przedstawi? si?: NAZYWAM SI? BIERUT. JESTEM PREZYDENTEM POLSKI. PA?SKI SYN ?YJE, URATOWA?A GO MOJA CÓRKA. JESTE?MY ?WIEKRAMI, NAPIJMY SI? WÓDKI.
Nast?pnego dnia Dziadek poszed? na Wol?, gdzie kamienica z której zostali wyrzuceni podczas RZEZI WOLI ocala?a w Po?owie z mieszkaniem Dziadków. Dziadek naj?? stra?aków, ?eby ZDJ?LI BIBLIOTEK?, w której by?y m.in. akcje Boeinga oraz Komisariat Stanowy Kapita?u Boeinga z wywiezionego przez Czechos?owaków Skarbca w Kazaniu – ale zosta? aresztowany i nic nie pomog?y t?umaczenia, ?e jest ?WIEKREM BIERUTA.
Tych akcji i Komisariatu mu nie zwrócono i ZAKAZANO interweniowania w Ambasadzie USA. Mój Dziadek zosta? ZAKATOWANY przez 2 ukrai?skich lekarzy, ujawnia czego domaga?em si? od roku 1990, gdy mój ojciec i stryj (zi?? Bieruta) ?yli. Ja jestem spadkobierc? wszystkich spraw ameryka?skich mojego Dziadka, gdy? Dziadek wiedzia?, ?e ja krzywdy rodze?stwu nie zrobi?. Gdy prosi?em o pomoc w tej sprawie mego m?odszego brata to odpowiedzia?: JESTEM ZA STARY, ?EBY BY? KOWBOJEM.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 4 z 30

Skocz do: