Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.fakt.pl/wroclaw/tadeusz-slowikowski-byl-w-grupie-ktora-odkryla-zloty-pociag,artykuly,571323.html//

Zaczęła się WALKA pomiędzy odkrywcami Złotego Pociągu. W związku z tym oświadczam, że ja o Złotym Pociągu słyszałem tylko jako skarbcu Szafgoczów w Jeleniej Górze. Zdawało mi się, że Złoty Pociąg w Wałbrzychu wymyśliłem ja, jako SUPLEMENT Ataku Nuklearnego na Moskwę i Leningrad, który wymagał 200 ton złota. Tych Złotych Pociągów liczyłem zresztą na 25, ale Anglicy poprawili mnie na WIĘCEJ.
Zetknąłem się jednak z wersją, że pod Książ wjechał Pociąg Pancerny, ciągniony przez 2 lokomotywy spalinowe – co nie mogło odnosić się do pociągu z napisem GAZY BOJOWE, który miał 3 wagony ze STRATEGICZNYMI bombami atomowymi. Onym Pociągiem Pancernym były żelazne WĘGLARKI 3-osiowe z pokrywami, na których stała artyleria polowa. Ja uważałem ten Suplement za złoto serbskie.
Ponieważ pan Słowikowski czuje się Pokrzywdzony to ja proponuję mu Komisariat Beneficjatu Gminy Wałbrzych. Każdy dorosły obywatel Gminy Wałbrzych, jeśli nie był aktywistą Platformy Obywatelskiej, może się wpisać na listę Beneficjentów wg prawa polskiego, na co ja przeznaczam Znaleźne z suplementu Ataku Nuklearnego na Moskwę i Leningrad w kwocie 1% dla pana Słowikowskiego i 9% obywatelom gminy Wałbrzych z całości suplementu, tj. wg mego rachunku 2 tony dla pana Słowika i 18 ton dla obywateli Gminy, którzy będą mogli dysponować tym wg prawa szwajcarskiego.
To jest WSTĘP beneficjatu społecznego ze Skarbu Hitlera jako Naczelnego Wodza Wehrmachtu, któremu przysługiwało Całe Złoto Zdobyczne i Wybór Dzieł Sztuki. Listę beneficjentów musi sporządzić pan Słowikowski, deponując ją w banku i dostarczając kopię mnie, która też zostanie złożona w banku jako TAJNA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.fakt.pl/gdansk/rutkowski-wie-kim-jest-mezczyzna-ktory-szedl-za-iwona-wieczorek,artykuly,571301.html

Ja zidentyfikowałem go jako marynarza arabskiego. Szli do hotelu PRAWDZIC, gdzie Iwona uciekła mu, ale została zatrzymana PRZED SWYM DOMEM przez Przyjaciół, którzy wciągnęli ja do samochodu i oddali Arabom, którzy zakopulowali ją na Śmierć i wrzucili do Atlantyku.
Dlatego krzyczałem: NIE SZUKAJCIE IWONY W BAŁTYKU TYLKO W ATLANTYKU.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2015 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wp.tv/i,wojsko-zbadalo-teren-zlotego-pociagu,mid,1777063,cid,4051,klip.html?ticaid=6158d9

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019397,title,Masowy-naplyw-turystow-do-Walbrzycha-Szukaja-zlotego-pociagu,wid,17820978,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019397,title,Poszukiwania-zlotego-pociagu-Dariusz-Bohatkiewicz-cos-tam-jest-na-pewno,wid,17823157,wiadomosc.html//

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019397,title,Poszukiwania-zlotego-pociagu-Dariusz-Bohatkiewicz-cos-tam-jest-na-pewno,wid,17823157,wiadomosc.html//

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17824920&kat=1329&title=Twierdza-ze-znalezli-zloty-pociag-Zostali-wykluczeni-ze-stowarzyszenia-odkrywcow

UTRZYMUJĘ, że Suplement 2 tysięcy ton złota do ataku nuklearnego na Moskwę i Leningrad był złotem Serbskim. Gadanie o tym beze mnie jest Kryminalizowaniem sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2015 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.google.pl/search?q=Steve+Jobs+by%C5%82+synem+imigranta&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCUQsARqFQoTCKCYi9HD6ccCFWnPcgodXDgExA&biw=1011&bih=664//

Czytałem, że Steve Jobs był synem SYRYJCZYKA. Według mych danych to był synem Teodora Żiwkowa, który jeździł do USA na paszporcie SYRYJSKIM, gdyż Syria była protektoratem sowieckim. Jeździł zaś jako Komisarz Kapitału Boeinga, który to Komisariat Prezydent Bierut zabrał memu dziadkowi, żeby dać go swemu wnukowi w Izraelu.
Pracowałem w ELWRO, gdzie żyd węgierski z Oświęcimia Michał Woźnica SPLAGIATOWAŁ Mikrokomputer Jacka Karpińskiego – TYSIĄC razy mniejszy od konwencjonalnego. Przyjechali informatycy z Warszawy, którzy zrobili AWANTURĘ, ale żydowi węgierskiemu nie można było nic zrobić, bo komputer Żydowski kupił Teodor Żiwkow i wywiózł do Indii.
Sprawa wydała się, gdy Steve Jobs chciał ZAMORDOWAĆ w Kalifornii brata Michała Woźnicy Stefana Woźniaka, którego dobrze pamiętam. Wówczas Steve Woźniak ogłosił, że ŻADNEGO APPLE NIE BYŁO, tylko POLUTOWALI w garażu elementy przywiezione przez niego tj. Stefana Woźniaka.
I jeszcze jedno: Kanclerz Merkel zamordowała dystrybutora Satelitarnej Detekcji Złota, nałożnika Hitlera Bronisława Geremka. Nałożnika zamordował za Poznaniem bułgarski kamikadze ZA TO, że ten wiózł do Niemiec kilka walizek Euro na spłatę Kurew Bułgarskich. Teodor Żiwkow miał 168 synów więc musiał ich wyposażyć przez Rewolucję Informatyczną, tj. APPLE, który jest Więcej Warty niż Polska, oraz MICROSOFT Billa Gatesa.
Chodziło jednak nie o spłatę Kurew Bułgarskich a wywóz Polskiego Skarbu Imperialnego do USA, czemu Nałożnik SPRZECIWIAŁ SIĘ. Córka Hitlera chciała zapłacić tym Amerykanom za Szczecin i Wałbrzych, ale do SPRAWY wkroczyła Izba Lordów, która rewindykowała ANGLOSASKIE USA: Do Dupy sobie Wsadźcie Holokaustyczne USA.
Wszyscy Syryjczycy są agentami KGB.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/09/10/wolne-tematy-71-2015/#comment-512386
88. Juliusz Prawdzic said - 2015-09-11 (piątek) @ 05:28:41
Ad. 16:
Panie Rubens, warto się zastanowić, KTO robi z Bolesław III, Imperium Lechickiego i Wandalów PAPIER TOALETOWY ??? To jest Bardzo Potrzebne, gdyż córka Hitlera wywiozła do USA Polski Skarb Imperialny, żeby zyskać poparcie USA dla Korekty Dyktatu Poczdamskiego w postaci Zwrotu Niemcom Szczecina lewobrzeżnego i Wałbrzycha. Ponieważ PSI został ZAREJESTROWANY przez Fed jako 750 tysięcy ton złota to Izba Lordów wykorzystała to dla Rewindykacji ANGLOSASKICH USA. Holokaustyczne USA były skutkiem OBRONY USA przez Stalina przed ogierkami żydowskimi Piastami-Rotszyldami. Rabin nowojorski Oświadczył, JAK ZACZYNALIŚMY REWOLUCJĘ ROSYJSKĄ TO PÓŁ ŚWIATA NALEŻAŁA DO ROTSZYLDÓW, A DZIŚ JESTEŚMY TAK BOGACI JAK ROTSZYLDOWIE.
Z powodu interwencji Izby Lordów plan rewindykacji przez córkę Hitlera Szczecina, jako ATUTU marynizmu niemieckiego, i Wałbrzycha jako Skarbca Hitlera, nie powiódł się, ale córka Hitlera dalej mąci. Jadacze fekaliów pruskich i hitlerowskich z Poznania zafundowali nam ostatnio Chrzest Polski na Ostrowie Lednickim – żeby sprowadzić Polskę do rangi PRZEDSZKOLNEJ.
Po raz pierwszy wystąpił z taką sugestią niemiecki najemnik amerykański Philip Earl Steele: NAWRÓCENIE I CHRZEST MIESZKA I, „Fronda PL”, sp. z o.o. W-wa 2005// Nazwałem go Polskim Indiana Jonesem pytając ILE PIENIĘDZY przywiózł do Polski, żeby gadać takie Bzdury? W Izraelu to jest możliwe z powodu wybryków fakira indyjskiego na Pretorium Rzymskim – Ojca Żydów i Arabów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Szałkowski, SZLABAN NA „ZŁOTY POCIĄG”, Polska Gazeta Wrocławska, 16 IX 2015, s. 06.

Kilka dni temu pisałem, że Sprawa Złotego Pociągu jest WYCISZANA. Teraz okazuje się, że jest nie tylko Wyciszana, ale i BLOKOWANA. Bo jak inaczej nazwać NIE WPUSZCZENIE Delegacji i ekipy Georadarowej z Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie pod pretekstem, że nie mają ZEZWOLEŃ Z WARSZAWY ??? Polska nie jest Satrapią, wobec czego obowiązują Zezwolenia nie władz Centralnych, ale wojewódzkich, czy w tym wypadku Powiatowych.
Poza tym wprowadza się jakieś idiotyczne prawa Porządkowe, jakby nie wystarczyło wyznaczenie Miejsca, z którego można by stosowny teren Obserwować za małą opłatą miast uganiać się za ciekawskimi, żeby im wlepić mandaty 200-złotowe. Jest to sensacja światowa więc TYSIĄCE chce to Zobaczyć i poczuć się uczestnikami akcji, do czego w państwie demokratycznym obywatel ma prawom w ramach Możliwości, które tu się ogranicza – jakby Złośliwie, co może jednak wynikać z Niedołęstwa Władzy, jak z tymi Pozwoleniami.
Sprawa może być jednak poważniejsza, gdyż wygląda to na celową Obstrukcję, a jeśli tak to w imię JAKICHŚ interesów. To że publicyści zostali Odcięci od bieżących informacji – bo sprawa wymaga Rozwagi i FACHOWOŚCI – jest Szalbierstwem. Sprawę UKRYWANO przez dekady, co było TUSZOWANIEM, a gdy po Wyrabowaniu Złotego Pociągu przez PO upubliczniono ją, żeby Zalegalizować Grabież to wymknęła się spod kontroli więc zaczęto LŻYĆ Konserwatora generalnego za podanie sprawy do mediów, Dzięki Czemu ja mogłem nagłośnić sprawę, z którą noszę się od pół wieku.
Przekazywanie sprawy Kompetentnym z formalizowaniem i Wyciszaniem jej – NIECH SIĘ ZAJMĄ FACHOWCY – jest rutynowym szalbierstwem i mafijnym matactwem, gdyż tzw. Ekspert to zwykle Gnój Masoński, który ma OBOWIĄZEK zaklęcia Gojów w Capa i załatwienie sprawy dla Nomenklatury, która Zapłaci Mu Za To. W tym wypadku chodzi o wyrabowanie Skarbca Hitlera, jakich to spraw było kilka.
Ja stawiam sprawę bardziej kategorycznie: CZYJE JEST ZŁOTO??? spermy jerozolimskiej według prawa chrześcijańskiego, czy Bab według prawa sarmackiego i słowiańskiego? Jeśli nie powstanie SPOŁECZNY Komitet Skarbu Hitlera do Schronu Przeciwatomowego na sto tysięcy ludzi i nie zajmie się kontrolą Ekspertów, to okaże się po raz SETNY, ze złoto jest własnością spermy jerozolimskiej.
Piasty-Rotszyldy nie mają spermy jerozolimskiej, ale byłoby dziwne, gdyby nie kopali sztolni od strony czeskiej jako Właściciele Czech. Są tam bowiem Najcenniejsze Łupy Fuehrera, w tym z pewnością Cesarska część Biblioteki Ptolemeuszy i Archiwum Bizantyjskie, nie mówiąc o archiwach jezuickich z Białorusi, które przepadły jak kamień w wodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.interia.tv/wideo-smierc-jezusa-zaskakujace-odkrycie-archeologow,vId,1471130//
ŚMIERĆ JEZUSA. ZASKAKUJĄCE ODKRYCIE ARCHEOLOGÓW

„Życie Jezusa Chrystusa jest przedmiotem licznych analiz historycznych. Na podstawie dostępnych źródeł datę Jego śmierci na krzyżu umiejscawia się w latach 30. naszej ery. Okoliczności tej śmierci wciąż jednak w dużej mierze pozostają niepoznane.
Przez setki lat historycy nie potrafili zlokalizować miejsca, w którym Mesjasz z Nazaretu został skazany na śmierć. Według tradycji wczesnochrześcijańskiej, miało ono znajdować się w pobliżu Wzgórza Świątynnego, górującego nad Starym Miastem Jerozolimy. Przeczą temu jednak najnowsze odkrycia, dokonane przez archeologów z Izraela. Czy staniemy przed koniecznością zrewidowania naszych wyobrażeń na temat ostatniej drogi, którą przebył Chrystus?”
*****
Według wersji filmowo-fonicznej to Jezus został skazany na Śmierć w Domu Piłata, który mieszkał w domu Heroda Wlk w pobliży Góry Syjon. Kontestuje to Kurator Archeologii Chrześcijańskiej Eugeniusz Jata, który mówi: PRETORIUM MOGŁO BYĆ GDZIE INDZIEJ.
Ten nowy Wybryk Żydowski jest WBREW Prawu Rzymskiemu, które mówiło, że Wyrok w Imieniu Cesarza i Rzymu mógł być tylko w PRETORIUM Rzymskim, które było na Wzgórzu Świątynnym. Był tam Pałac Salomona i Trzystu Nałożnic: http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow//, który prefekt Gratus przebudował na Pretorium, pozostałością którego jest Ściana Płaczu.
Z powodu MOJEGO Katastru jerozolimskiego Kanclerz Kohl zabrał Wzgórze Świątynne Żydom i dał Palestyńczykom – żeby Żydzi mnie wyprawiali tam brewerii Zagrażających Światu. Teraz podjęli Błazeńskie Harce w Pałacu Heroda Wlk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/09/18/wolne-tematy-73-2015/

209. AniaK said - 2015-09-21 (poniedziałek) @ 12:08:10
Re188:
Panie Juliuszu, proszę mi wierzyć, słowo przepraszam przechodzi mi przez gardło, nie należę do osób upartych, ale jak przepraszam, to muszę wiedzieć za co. Zapewne Pan wie, że zrozumienie Pana to nie prosta sztuka. Jestem w trakcie analizy pańskich roszczeń. Proszę mnie nie poganiać bo stracę oddech :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ od ćwierćwieku Drę Koty z Serbami to nie uważam tego pisma za POUFNE. Kosowarzy wykorzystali MÓJ KOMISARIAT obligacji amerykańskich na Obronę Australii przed sojuszem japońsko-chińskim na sumę 2 tysięcy miliardów $ ZŁOTYCH, które Czang Kai-szek złożył w Belgradzie, dla Zmuszenia USA do wojny Jugosłowiańskiej. Podobnie prosiłem Serbów o pomoc w obronie obligacji amerykańskich na sumę 6 tysięcy miliardów $ ZŁOTYCH na IV front na Bałkanach przed neapolitańską szkołą kopulacyjną Kadafiego-Berlusconiego – ale zlitował się tylko Sarkozy, który zamordował Kadafiego.
*****
JEGO EKSCELENCJA, AMBASADOR REPUBLIKI SERBII W WARSZAWIE

Od kilkudziesięciu lat interesuję się sprawą złota serbskiego, na trop którego wpadłem przy sprawie hitlerowskiego ataku ATOMOWEGO na Moskwę i Leningrad. Teraz, kiedy sprawa hitlerowskiego schronu Przeciwatomowego w Wałbrzychu w którym miało być złoto serbskie jako łup Hitlera, została nagłośniona, sprawa ta nie może być ODWLEKANA.
Schron ten według namiarów georadarowych Armii Polskiej miał mieścić sto tysięcy ludzi do 5 lat, wobec czego musiał mieć elektrownię atomową, co przybliża wersję, że złoto serbskie było suplementem ataku atomowego ma Moskwę i Leningrad. Trop Złota Serbskiego urwał się we Wrocławiu, ale skarbiec Hitlera był czy JEST w Wałbrzychu.
Z tych racji na konferencji w sprawie Skarbca Hitlera w Wałbrzychu musi być delegat z Belgradu, z danymi odnośnie złota serbskiego, które muszą być udostępnione mnie jako zajmującym się sprawą od pół wieku. POUFNOŚĆ serbskich danych rządowych mogę poświadczyć pisemnie.

Z Poważaniem: Juliusz Prawdzic-Tell
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17864437&kat=1356&title=Marine-Le-Pen-stanie-przed-sadem-za-wypowiedz-w-sprawie-islamu//

To nie nazizm, to purytanizm. Każdy, kto nie ma spermy od proroka Jezusa Chrystusa będzie miał według prawa żydowskiego obciętego penisa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

21. WIEK, magazyn o nauce, technice, ludziach i odkryciach, z transparentem: 5 NAJWIĘKSZYCH ODKRYĆ ARCHEOLOGICZNYCH XXI WIEKU, AMCONEX Sp. z o.o, 10 X 2015.

Stanisław Gajda, 5 Nieoczekiwanych odkryć archeologicznych XXI wieku, s. 78-81; To są czy mają być: 1. Hobbity na wyspie Flores w Indonezji; 2. Płaskorzeźba z motywem erotycznym w Abri Castanet we Francji; 3. Zapis w Jerozolimie sprzed 3500 lat; 4. Czy Ryszard III był garbusem; oraz 5. Co kryje się pod domem w Izraelu?

To są BZDURY na miarę Indianiego Jonesa. NAJWAŻNIEJSZYMI odkryciami archeologicznymi w XXI wieku są bowiem:

1. Sformułowanie przeze mnie w 2001 r. SUDECKIEJ genezy metalurgii żelaza miast Małoazjatyckiej oraz wynikającej z tego Chronologii Architektury PRZEDROMAŃSKIEJ, ROMAŃSKIEJ I GOTYCKIEJ: www.wandaluzja.com//;

2. Ogłoszenie przez Anglików w Dreźnie EUROPEJSKIEJ ATLANTYDY, która jest POTWIERDZENIEM mojej Sudeckiej Metalurgii Żelaza i Stali;

3. Zidentyfikowanie przez archeologa niemieckiego Heinricha Kusche gęstej siatki na zdjęciach satelitarnych Europy jako NEOLITYCZNYCH tuneli, które ja zinterpretowałem jako lochy zamkowe, co zostało potwierdzone archeologicznie w Austrii i n Lubelszczyźnie, gdzie wg tej Siatki odkrywano rekultywowane rolniczo ZAMKI;

4. Megalit Kielecki z rytami figuralnymi mającymi odpowiedniki tylko w stanie Utah, co umożliwiło mi dokonanie szczegółowej chronologii architektury kultury amfor kulistych jako Ariów-Słowian. Takich ZAKOPANYCH megalitów powinno być więcej w punktach widokowych wokół Kielc;

5. Zinterpretowanie przeze mnie ruin Forum Romanum jako Zniszczenia Rzymu przez lancknechtów Marcina Lutra.

Nie piszę o Troi na Złotym Rogu, Pałacu Ptolemeuszy w Aleksandrii czy moim katastrze jerozolimskim, gdyż te rzeczy zostały ogłoszone w wieku XX.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2015 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17851567&kat=1329&title=Premier-Serbii-wzywa-UE-by-zareagowala-na-brutalne-zachowanie-Wegier//

Ja wzywałem Serbów wielokrotnie. Najpierw, żeby się wypowiedzieli, czy listy, które woził BOLESŁAW PIASECKI były pisane w kancelarii Marszałka Broz-Tito-Pindara, czy preparowane w Warszawie. Prosiłem o Pomoc w/s obligacji amerykańskich na Obronę Australii przed sojuszem japońsko-chińskim na 2 tysiące miliardów dolarów ZŁOTYCH, które Czang Kai-szek złożył u Marszałka Broz-Tito-Pindara a anulował sąd londyński, co ZAPROTESTOWAŁEM tylko ja; czy obronę obligacji amerykańskich za 6 tysięcy miliardów dolarów ZŁOTYCH na IV front na Bałkanach przed kopulacyjną szkołą neapolitańską Kadafiego-Berlusconiego, tudzież w kilku innych sprawach.
Teraz sperma jerozolimska musi dobrze trzymać rząd serbski za jaja skoro ten ANI MRU-MRU w/s Złota Serbskiego, którego poszukiwał Marszałek Broz-Tito-Pindar a ślad urwał się we Wrocławiu. Nie chodzi tu o Złoto Chorwackie, które było DEPOZYTEM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 01, 2015 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/09/28/wolne-tematy-76-2015/

Ad. 126: Osoba prywatna said - 2015-09-30 (środa) @ 19:41:37
Wykład o islamie: GANGI MUZUŁMAŃSKICH PEDOFILÓW

Michnik & Spółka zarzucają nam kierowanie się wobec muzułmanów Nienawiścią. Muzułmanie kierują się MILOŚCIĄ do Niemców, którzy powtarzają slogan Heinricha Himmlera, że ISLAM NALEŻY DO NIEMIEC.
Pochodzi to stąd, że Hitler miał wojnę WYGRANA, gdyby na mocy kapitulacji Francji wprowadził Wehrmacht do Tunisu. Wówczas powtórzyłaby się sytuacja z I wojny światowej o której Winston Churchill powiedział w Izbie Gmin jako Lord Admiralicji: KARAWELE KOLUMBA DAŁY HISZPANII AMERYKĘ. A TERAZ DWIE NIEMIECKIE FREGATY, GUBEN I BRESLAU, DAŁY NIEMCOM AZJĘ. - Muzułmanie odprawiali Modły Dziękczynne, że PŁYNĄ DO NICH ANTYSEMICI.
W związku z tym przypominam, że w Moskwie zwrócono uwagę Kanclerz Merkel, żeby nie legitymowała się spermą polską, gdyż jest Całą Żydówką, jako córka szwagierki Hitlera jego zamrożonej spermy: MIĘDZY INNYMI http://webtribune.rs/arhive-kgb-i-stazi-otkrili-mracnu-tajnu-hitlerova-cerka-vlada-evropskom-unijom/#//
Czeski wywiad – a Czesi widzą jak trawa rośnie i mają dojścia – poinformował, że Kanclerz planowała przyjęcie Merkel tylko w tym roku 800 tysięcy muzułmanów oraz że do spacyfikowania Europu Środkowej potrzebne jest 35 milionów muzułmanów, którzy JUŻ SIĘ SZYKUJĄ. To PRZERASTA francuski film sprzed 40 laty Ziemia Obiecana o kapitulacji Papieża przed muzułmanami, których włoska marynarka wojenna TOPIŁA w morzu.
Weźmy jeszcze pod uwagę to, że o ile muzułmanie kierują się MIŁOŚCIĄ do Niemców to wobec Słowian kierują się NIENAWIŚCIĄ. W razie więc powodzenia planu Córki Hitlera to KAŻDY POLSKI DOM będzie musiał być UZBROJONY, bo będą nie tylko gwałcić Nieletnie Polski, ale i kastrować tych, co nie mają spermy jerozolimskiej.
Przypominam, że nie było większego Rasizmu i Nienawiści niż ANTYARYJSKA. Miliony małych blondynek zostało zakatowanych seksualnie przez szlachtę jerozolimską w ramach Przywilejów Feudalnych– czego BŁAZEŃSTWEM były mordy rytualne na aryjskich chłopcach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/10/03/wolne-tematy-77-2015/#comment-516865
110. Juliusz Prawdzic said - 2015-10-05 (poniedziałek) @ 07:26:54
Ad. 102:
Jeden w wywiadu wojskowego powiedział mi, że ww ZROBIŁ WSZYSTKO dla wyjaśnienia sprawy Popiełuszki, i WSZYSTKO WSKAZUJE NA GLEMPA. Wyśmiałem i powiedziałem na czym to Śledztwo ww polegało. Przyszedł Jaroszewicz do Kiszczaka i pyta: KTO KAZAŁ ZABIĆ POPIEŁUSZKĘ? – GLEMP.
Glemp to mógł PRZENIEŚĆ Rozkaz z katedry wrocławskiej do Kiszczaka, za który ZAPŁACIŁ Franz J. Strauss ze Skarbu III Rzeszy na tajnych kontach szwajcarskich, który zagarnął przez Mord w Poecking pod Monachium, o czym pisałem wielokrotnie.
Mord na Popiełuszce był Zamachem na SmerSz, który chciał dostarczyć Prałatowi Jankowskiemu Śledztwo Gomułki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego a mnie dokumentację Satelitarnej Detekcji Złota, co kończyło monopol złota Narodu Wybranego. Intryga polegała na WYJAWIENIU przez Piotrowskiego w Procesie Toruńskim, że Rozkaz Mordu wydali generałowie SmerSza, co DAŁO, jak piszę w”Incydentu nie było” łupy Armii Czerwonej na tajnych kontach szwajcarskich dla NKWD czyli Juden-SS, które POŻARŁO SmerSz, jak wcześniej Ukraińską Powstańczą Armię Chruszczowa. UPA-IB Chruszczowa była mojego ojca na wschód od granicy Ryskiej, ale po wojnie ukraińskiej Chruszczow przyjął WSZYSTKICH.
Zapytajcie się Szwajcarów, GDZIE są łupy Armii Czerwonej? to odpowiedzą wam, że na tajnych kontach izraelskich. – Może Skarb III Rzeszy jest tam również?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 11, 2015 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/10/07/wolne-tematy-78-2015/

241. Siggi said - 2015-10-11 (niedziela) @ 07:54:55
Jeżeli Senat RP ma być izbą figurantów,to faktycznie kandydatka idealna.No i grosz nie śmierdzi.
http://annamariaanders.pl/

248. Re1truth2 said - 2015-10-11 (niedziela) @ 09:26:16
Re 241
Faktycznie idealna – jej wypowiedź na blogu [Polska jest jedynym krajem postkomunistycznym, który nie rozwiązał sprawy mienia bezprawnie skonfiskowanego właścicielom w latach 1944 -1945. Nadal obowiązuje wiele przepisów wprowadzonych przez tzw. Rząd Lubelski. Miasto Stołeczne Warszawa często wciąż zasłania się komunistycznym dekretem Bieruta To skandal i rzutuje bardzo negatywnie na reputacje Polski w świecie, jako kraju który wciąż nie może pozbyć się nadal spuścizny po komunizmie.]
Już zaczyna am, am dziecinko A.M.Anders.
Od kiedy to Polacy bezprawnie skonfiskowali mienie w latach 1944 – 1945.

270. Juliusz Prawdzic said - 2015-10-11 (niedziela) @ 16:43:28
Ad. 241, 248:
Bardzo dziękuję za ten post, gdyż dotyczy bezpośrednio mnie.
Gdy Armia Czerwona wyzwoliła obóz z Powstańcami Warszawskimi to szukali PRAWDZICA. Dziadek ujawnił się więc wsadzili go z Babcią do samolotu, który po pewnych perypetiach wylądował w Warszawie. Tam zaprowadzono ich do BELWEDERU, gdzie jakiś niepozorny człowiek przedstawił się: NAZYWAM SIĘ BIERUT. JESTEM PREZYDENTEM POLSKI. PAŃSKI SYN ŻYJE, URATOWAŁA GO MOJA CÓRKA. JESTEŚMY ŚWIEKRAMI, NAPIJMY SIĘ WÓDKI.
Następnego dnia Dziadek poszedł na Wolę, gdzie kamienica z której zostali wyrzuceni podczas RZEZI WOLI ocalała w Połowie z mieszkaniem Dziadków. Dziadek najął strażaków, żeby ZDJĘLI BIBLIOTEKĘ, w której były m.in. akcje Boeinga oraz Komisariat Stanowy Kapitału Boeinga z wywiezionego przez Czechosłowaków Skarbca w Kazaniu – ale został aresztowany i nic nie pomogły tłumaczenia, że jest ŚWIEKREM BIERUTA.
Tych akcji i Komisariatu mu nie zwrócono i ZAKAZANO interweniowania w Ambasadzie USA. Mój Dziadek został ZAKATOWANY przez 2 ukraińskich lekarzy, ujawnia czego domagałem się od roku 1990, gdy mój ojciec i stryj (zięć Bieruta) żyli. Ja jestem spadkobiercą wszystkich spraw amerykańskich mojego Dziadka, gdyż Dziadek wiedział, że ja krzywdy rodzeństwu nie zrobię. Gdy prosiłem o pomoc w tej sprawie mego młodszego brata to odpowiedział: JESTEM ZA STARY, ŻEBY BYĆ KOWBOJEM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 4 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group