Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2020 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 IX wys?a?em Monit w j?zyku angielskim na adres:UN-ORGANIZATION@usa.com// i unic.poland@unic.org// na który nie otrzyma?em odpowiedzi. Cytuj? po polsku:
Sekretariat ZGROMADZENIA OGÓLNEGO Organizacji Narodów Zjednoczonych

OSKAR?AM Jurysdykcj? Republiki Federalnej Niemiec, Wydzia? Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej ONZ, Wydzia? Prawny ONZ, Wydzia? Karny ONZ, Sekretarza Generalnego ONZ i Ministerstwo Sprawiedliwo?ci III Rzeczpospolitej Polski o Spisek, Zamach i Zbrodni? Przeciw Ludzko?ci. ZBRONI? t? Satelitarn? Detekcj? Z?ota.
W pocz?tku marca 1989 r. wyjecha?em do RFN, aby z?o?y? zeznania w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota. Zeznanie moje nie zosta?o przyj?te a ja zosta?em ukarany przez MSW w Bonn grzywn? 11 tysi?cy DM za K?amstwo S?dowe, któr? to kar? Potwierdzi? Najwy?szy S?d Administracyjny w Karlsruhe.
Po przymusowym powrocie do Polski zosta?em internowany w najostrzejszym rygorze, a re?im III RP oraz inne rz?dy krad?y moje tantiemy, które s? bardzo du?e. Moja www.wandaluzja.com// by?a Najpoczytniejsz? i Najdro?sz? w USA, ale nie p?acono mi, gdy? by?a zarejestrowana jako S?DOWA. Zosta?a ona ZLIKWIDOWANA po 10 latach na skutek ?ledztwa FBI, Interpolu i ONZ, które UWOLNI?O moje czeki spod Protestu, ale sprzedano j? dla HUAWEI, gdy? wej?cie na ni? by?o przez plansz? Huaweia, cho? zastrzega?em jej Nierejestrowalno?? czytelnicz? i Darmowo??. Huawei OKALECZY? m? Wandaluzj?. Przy kluczu: https://www.wandaluzja.pl// wyskoczy?a mi NIEMIECKOJ?ZYCZN? Wandaluzja na serwerze w Hesji, o której nie wiedzia?em. Oszusta ?wiatowego mo?na bowiem Okrada? i Rabowa?.
Spraw? UJAWNI? Bank Atlantycki w roku 2017, protestuj?c czeki mego ojca list? Oszustów ?wiatowych ONZ. Bank Atlantycki przekaza? spraw? dla FBI, gdy? kapita? zosta? z?o?ony przez marsza?ka Broz-Tito na paszport ameryka?ski mego ojca.
ROCZNE ?ledztwo FBI, Interpolu i ONZ, Uwolni?o moje czeki Spod Protestu, ale zosta?y one Ponownie Zaprotestowane przez Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy, które NIE UZNA?Y ?ledztwa FBI, Interpolu i ONZ, powo?uj?c si? na WYDZIA? NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ ONZ, pomini?ty przez ?ledztwo FBI, Interpol i ONZ.
To POMINI?CIE jest zrozumia?e, gdy? wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych wydzia?u Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej ZAKAMUFLOWANO Satelitarn? Detekcj? Z?ota. Poniewa? zrobiono to BEZ Przes?uchania mnie w tej sprawie i BEZ Powiadomienia to by? to S?D KAPTUROWY a ja zosta?em w Polsce Ubezw?asnowolniony jako Tajny Wi?zie? i poddany tajnej policji, która okrada mnie, rozpuszcza o mnie bezsensowne plotki i kradnie moje dokumenty.
Wpisanie mnie do wydzia?u Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej ONZ by?o UZASADNIONE tym, ?e jestem autorem minireaktora URSZULA SIPI?SKA, który jest produkowany w kilku krajach Bez Mego Nazwiska. Spraw? t? za?atwi? agent KGB Kozina-Fanchini, który wozi? po Europie narkotyki TONAMI i kopulowa? Urszul? Sipi?sk?, która mnie nie zna?a, na Moim Paszporcie.
Za??czam Pismo Przewodnie dla organów ONZ; http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka// oraz czek podpisany przez ONZ i FBI, aby nie zosta? UKRADZIONY przez Nieuczciwych Urz?dników Pa?stwowych, jak to Wy nazywacie, oraz mój dowód osobisty nr ….. Poniewa? mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ to ca?? moj? korespondencj? MACIE.
Na to pisma nie otrzyma?em Odpowiedzi czy Potwierdzenia. W moim ING- Banku ?l?skim, w którym obecny premier III.RP Mateusz Morawiecki dokona? OSZUSTWA Przeciwko Mnie, kazano mi napisa? O?wiadczenie, którego kopi? nosze zawsze przy sobie: JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO.
??DAM natychmiastowego skre?lenia mnie z listy Oszustów ?wiatowych ONZ i podj?cia ?ledztwa w tej sprawie oraz realizacji za??czonego czeku.

TAJNY WI?ZIE? Organizacji Narodów Zjednoczonych, Juliusz Prawdzic-Tell.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
Strona 31 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group