Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Towarzystwo Wa?brzych-METRO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniedzia?ek, 17 Pa?dziernika 2016 09:29
<tell7@wp.pl>

Do: <prm@kprm.gov.pl>
Temat:
Skarbiec marsza?ka III Rzeszy Goeringa
Sekretariat Prezesa Rady Ministrów

telefon: +48 (22) 694 75 70; fax: +48 (22) 694 70 53; e-mail: sprm@kprm.gov.pl

PANI PREMIER, zwracam si? do Pani, gdy? Tylko Pani mo?e za?atwi? t? spraw?. Chodzi o Skarbiec Marsza?ka Goeringa we Wroc?awiu, który próbowali otworzy? Profesorowie Politechniki Wroc?awskiej, ale zjawi?a si? ?ona Gospodarza, która wygna?a nas z krzykiem: ?EBYM TU WAS WI?CEJ NIE WIDZIA?A !!!
Wobec tego zwróci?em si? o pomoc do Urszuli Sipi?skiej, oferuj?c jej 10% Skarbu, ale nie otrzyma?em odpowiedzi i gro?ono mi, ?e Ochrona jej mnie POBIJE, wobec czego zwracam si? do Pani Premier o spacyfikowanie W?ciek?ej Baby.

Z POWA?ANIEM; Juliusz Jerzy Prawdzic-Tell; www.wandaluzja.com//
Juliusz Prawdzic-Tell Wroc?aw, 07 11 2016
ul. Tarnobrzeska 2/1, 53-404 Wroc?aw

MUZEUM N A R O D O W E
we Wroc?awiu, List intencyjny

Wobec Nie Odpisania mi przez Kancelari? Premiera Rady Ministrów na moje 2 JEDNOBRZMI?CE pisma z 17 i 24 pa?dziernika br (na rewersie), WYPOWIADAM Roszczenie 10% Znale?nego napoleo?skiego + 10% Fajterskiego na rzecz 10% Znale?nego + 10% Fajterskiego + 5% Naukowego za Znalezienie i Utrzymanie skarbca Marsza?ka III Rzeszy Hermana Goeringa, który by? koneserem i grabie?c? Sztuki i Kosztowno?ci.
Przypominam, ?e oprócz Znale?nego Napoleo?skiego jest Znale?ne Rzymskie 50%, które jest UZASADNIANE prawnie, Wojenne Znale?ne Niemieckie 100% oraz Znale?ne Finansowe 20%, które jest w tym wypadku ZASADNE, z którego ja jednak zrezygnowa?em na rzecz Znale?nego Napoleo?skiego i Fajterskiego po 10%, cho? wg europejskiego prawa zwyczajowego Fajterskie wynosi 20%. Do tego nale?y mi si? Rozpoznanie Naukowe MINIMUM 5%. To znaczy, ?e nale?y mi si? 25% wskazanego przeze mnie Skarbu. Reszta ma natomiast podlega? wroc?awskiemu Muzeum Narodowemu pod nadzorem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Strony uznaj? spraw? za PILN? i Wagi Pa?stwowej, podlegaj?c? jurysdykcji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które reprezentuje wroc?awskie Muzeum Narodowe. Muzeum Narodowe zobowi?zuje si? do zorganizowania Ekspertyzy technicznej, Zabezpieczenia i Oceny fachowej w obecno?ci mgra Juliusza Prawdzica-Tella jako ZNALAZCY i Niezbywalnego Udzia?owca, równie? Finansowego. Skarbu Goeringa powinna strzec jednostka Obrony Terytorialnej.
Rzeczy podlegaj?ce politycznie Zwrotowi ofiarom grabie?y s? w Gestii magistra Juliusza Prawdzica-Tella pod nadzorem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, co znaczy, ?e b?dzie je Zwraca? mgr Prawdzic-Tell.

Juliusz Prawdzic-Tell, magister Historii

Do wiadomo?ci:
Juliusz Prawdzic-Tell Wroclaw, 14 11 2016
ul. Tarnobrzeska 2/1, 53-404 W r o c ? a w
www.wandaluzja.com

Komendantura OBRONY TERYTORIALNEJ i
Wojskowy Komendant Uzupe?nie? we Wroc?awiu

9 bm z?o?y?em Do Wiadomo?ci Wojskowej Komendy Uzupe?nie? we Wroc?awiu List Intencyjny do Dyrekcji Muzeum Narodowego we Wroc?awiu w sprawie skarbu Hermana Goeringa we Wroc?awiu. Poniewa? dyrektor Muzeum Narodowego naruszy? klauzul? PILNO?CI nie odpowiadaj?c mi w ci?gu 48 godzin to musia?em interweniowa? w Komendanturze Obrony Terytorialnej, gdy? Nie Odpisanie mi przez Kancelari? Premiera w ci?gu 2 tygodni ZAGROZI?O Skarbowi Goeringa, tote? w razie naruszenia go czy ewakuacji b?d? musia? oskar?y? urz?duj?cego Premiera.
Prosz? wi?c Obron? Terytorialn?, jako stosowny organ Si?owy o NATYCHMIASTOWE wys?anie ze mn? ekipy oficerskiej z ekspertem budowlanym i technikiem wyposa?onym w narz?dzia DIAMENTOWE – jak to orzek?a komisja Politechniki Wroc?awskiej pó? wieku temu. Wówczas nie mówi?em nikomu, ?e chodzi o Skarb Goeringa tylko o Fenomen Budowlany.

Juliusz Prawdzic-Tell
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poni?ej

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Gru 21, 2016 11:17 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pia?em niejednokrotnie, ?e Szyd?o i Macierewicz pojechali do Izraela w sprawie Skarbca Goeringa we Wroc?awiu. Wobec tego INCYDENT na drodze Tel Awiw - Jerozolima móg? by? DLA Wyrabowania tego skarbca, za czym przemawia Coraz Wi?cej.
Wej?cie do Bunkra Goeringa ujawni?em, jako ulica Akacjowa 13.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PostWys?any: Nie Gru 11, 2016 7:30 am
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/paszport-hitlera-2016-02
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/hitler-zalozycielem-izraela-wstep-2015-04//

Paszport Podró?ny Deutsches Reich: „?YD 3 (Pochodzenie ?YDOWSKIE, Narodowo?? ?YDOWSKA, Kapita? KRYMINALNY) nr 25840 Adolf Hitler” wydano 30 IV 1941, znaczy, ?e Adolf Hitler zosta? ZMUSZONY przez genera?ów Wehrmachtu do emigracji do NIEMIECKIEJ Palestyny po ZNISZCZENIU przez Winstona Churchilla Hitlerowsko-Stalinowskiego Preliminarza Pokojowego z Zakopanego.
WCh odpowiedzia? na Preliminarz kongresmenom ameryka?skim: NIE WA?NE, CZY NIEMCY S? WE W?ADANIU HITLERA CZY INNEGO KAP?ANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POT?G? NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE tj. Wschodni? granic? niemiecko-?ydowsk? na Missisipi, co Niemcy komentowali jako Pijacki WYBRYK Os?a Dardanelskiego i Pierwszego B?azna Imperium.
Genera?owie Wehrmachtu potraktowali jednak spraw? POWA?NIE, bo Kazali Adolfowi Wynosi? si? do Niemieckiej Palestyny jako ?YDOWI, ?YDOWI I TYLKO ?YDOWI. Tam on jecha? MUSIA?, gdy? jako Naczelnemu Wodzowi przys?ugiwa?o mu Ca?? Z?oto Zdobyczne i Wybór Dzie? Sztuki. W Niemieckiej Palestynie Adolfowi si? jednak Nie Spodoba?o, gdy? PODEJRZEWA?, ?e Te ?ydy go Okradn?, wi?c uda? si? do Szwajcarii, gdzie wbito mu piecz?? KAPITA? KRYMINALNY.
W maju 1941 musia?o si? wi?c wydarzy? Co?, co Rozbi?o Frond?. Wed?ug mnie by?a to oferta mnichów bu?garskich Sprzeda?y Bu?garskiego Skarbu Imperialnego, który Gwarantowa? Niemcom ZWYCI?STWO. Mnisi bu?garscy zdaj?c sobie spraw?, ?e b?d? musieli ten Skarb da? Grekom LUB Stalinowi, który Anektuje Konstantynopol, postanowili zagra? na WYBRYKU Os?a Dardanelskiego i Pierwszego B?azna Imperium.
Skoro bowiem USA stan??y Po Stronie Anglii to znaczy?o, ?e Wojna Rewan?owa zako?czy si? Kapitulacj? Niemiec. Hitler MO?E za? ukry? Bu?garski Skarb albo w Szwajcarii, albo w Landach Wschodnich, które zostan? anektowane przez Polsk?, co dawa?o mo?liwo?? rewindykowania go.
By?o to lepsze od Wybierania mi?dzy Battenbergami od Troi Schliemanna a Stalinem.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PostWys?any: Wto Gru 20, 2016 5:51 am
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Chiny-montuja-bron-na-sztucznych-wyspach-Przyspiesza-militaryzacja-Morza-Poludniowochinskiego,wid,18641604,wiadomosc.html?

Najpierw pisa?em E-mailem dwukrotnie do kancelarii Premier Szyd?o, która nie odpowiedzia?a. Potem za?atwia?em spraw? w Muzeum Narodowym i Miejskim, i uda?em si? na Politechnik? Wroc?awsk?: na Wydzia? Budownictwa, do Rektoratu, Obrony Cywilnej i Ochrony Danych Niejawnych. St?d odes?ano mnie do Dzia?u Organizacyjnego Obrony Terytorialnej, która odes?a?a mnie do Wojewódzkiego Sztabu Wojska Polskiego, gdzie mnie nie przyj?to. Wobec tego uda?em si? do Komendy Uzupe?nie? Wojska Polskiego, jako o?rodka Organizacyjnego Obrony Terytorialnej, sk?d mi ODPISANO ??daj?c podania Danych Szczegó?owych, czego dokona?em i zwróci?em si? w zwi?zku z tym do Kibiców ?l?ska z pro?b? o Asekuracj? i dyskretny nadzór UJAWNIONEGO Adresu Skarbu Goeringa.
To spowodowa?o TAJN? Wizyt? Rz?du III RP w Izraelu, która zosta?a UJAWNIONA Filmem o ZAMACHU ma Premier Szyd?o i MON Macierewicza na trasie z Tel Awiwu do Jerozolimy, gdzie rz?dowa kawalkada jecha?a Bez Polskich Oznacze? Pa?stwowych i WBREW zasadom Bezpiecze?stwa Politycznego. Przód samochodu Pani Premier wygl?da? jak silnik POWYBUCHOWEJ Pantery w Szczecinie a na filmie by?o tylko ratowanie Polskiego ochroniarza z tylnego siedzenia ZMIA?D?ONEGO samochodu przez 20 ochroniarzy izraelskich, tak ?e pokazano go WLECZONEGO do ambulansu ratunkowego.
JEDYNY komunikat z INCYDENTU – jak to Nazywano – by?, ?e MSZ Waszczykowski NIE JECHA? w samochodzie Pani Premier, który wygl?da? jak POWYBUCHOWA Pantera. Na polski komunikat Rz?dowy o Polskim Wgl?dzie do ?ledztwa og?oszono w TVP, ?e Izraelskie Organy ?ledcze s? KOMPETENTNE – niczym Rosjanie w Smole?sku – po czym zapad?a CISZA, która trwa Do Dzi?. Nie ulega jednak w?tpliwo?ci, ?e Rz?d Polski pojecha? do Izraela W ZWI?ZKU ze Skarbem Goeringa – jakby na ??danie Prezesa Kaczy?skiego – a INCYDENT przekwalifikowa? rz?dowy Tryumwirat w DYKTATUR? Kaczy?skiego.
Ju? po INCYDENCIE na autostradzie Jerozolimskiej, którego okaza?o si? Nie By?, skierowano mnie z WKS ?L?SK do Dzia?u Organizacyjnego Obrony Terytorialnej w Wojewódzkim Sztabie Wojska Polskiego, gdzie przyj?? mnie Pu?kownik Polak, który obieca? Za?atwienie Sprawy w Tym Roku, ale gdy zg?osi?em si? tam po raz wtóry to okaza?o si?, ?e jest Na Urlopie – jak inni Odpowiedzialni. Wobec tego z WSK ?L?SK skierowano mnie do Infrastruktury Wojskowej przy WSWP, z takim samym skutkiem.
To ?wiadczy, ?e SKARB GOERINGA sta? si? Frontem Wojny Niemiec z Izraelem o Skarby Hitlera w Wa?brzychu i Himmlera w Boles?awcu. Izrael krzyczy, ?e HITLER BY? ?YDEM, ?YDEM I TYLKO ?YDEM a Juden-SS grozi Wyr?ni?ckiem ?ydów przez 70 milionów jezuickich ?o?nierzy Bundeswehry, a gdy to okaza?o si? Nie Do?? to PODNIÓS? Bundeswehr? Jezuick? do 25O MILIONÓW.
Pod Sejmem i W SEJMIE WALCZ? JURGIELTNICY NIEMIECCY pod wodz? Kijowskiego, Frasyniuka i Tuska.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 1:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/12/26/kolejna-fala-krytyki-polskiego-rzadu-w-niemieckich-mediach/ - Posted by Marucha w dniu 2015-12-26 (sobota)

http://www.forum.wandaluzja.com/viewtopic.php?p=7509&sid=ce3ff475990da596d398e6ec9a48ca7b#7509//

LIST OTWARTY DO PANI PREMIER BEATY SZYD?O

W zwi?zku z wyznaczeniem Komisarza Rz?dowego Z?OTEGO POCIAGU w Wa?brzychu, co ja Wykorzysta?em do og?oszenia sprawy Skarbca Hitlera w Wa?brzychu, którym interesuj? si? i zajmuj? od wielu lat, prosz? Pani? Premier o zlecenie Komisarzowi skontaktowania si? ze mn? na jeden z adresów: www.wandaluzja.com//, gwarantuj?c dyskrecj? wed?ug zasad podanych przez Komisarza Rz?dowego.
Poniewa? wed?ug mych danych i spekulacji Skarbiec Hitlera stosuje si? do formu?y Profesora Manteuffla to prosz? o za?atwienie komisariatu bu?garskiego Skarbca Hitlera; przy czym Gwarantuj?, ?e b?d? mówi? z komisarzem bu?garskim tylko w Przytomno?ci polskiego komisarza rz?dowego.
Ja do ambasady bu?garskiej pisa? czy jecha? nie mog?, gdy? w konsulacie bu?garskim we Wroc?awiu zosta?em potraktowany obcesowo, a po raz II czy III NIEGRZECZNIE.

- Z wyrazami szacunku: Juliusz Prawdzic-Tell – http://www.forum.wandaluzja.com/viewtopic.php?p=7509&sid=ce3ff475990da596d398e6ec9a48ca7b#7509//
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Gru 28, 2016 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=T80n2BvmplM

MARIUSZ KWIECIE?
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 6:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://youtu.be/XJ4LpgGkwJ8//
https://www.youtube.com/watch?v=Qh0BjeO1n3U&index=16&list=RDXJ4LpgGkwJ8

Z?OTY POCI?G ODNALEZIONY - SKANDAL! URZ?D SKARBOWY CHCE MI ZABRA? Z?OTO!

CO STA?O SI? ZE "Z?OTYM POCI?GIEM" ? WYWIAD Z ANDRZEJEM GAIKIEM

Znalazca Z?otego Poci?gu pod Ksi??em, z którego wzi?? tylko kilka gar?ci z?ota, utyskuje, ?e Rz?d chce mu da? TYLKO 10% znalezionego z?ota. Jest to jednak wed?ug Prawa Napoleo?skiego, jakiego ??dali Koper i Richter, ale ja MUSIA?EM ??da? ze Skarbca Goeringa 20%, a gdy Kancelaria Premier Szyd?o nie odpisa?a mi Raz i Drugi to za??da?em 25%: 10% Znale?nego, 10% Fajterskiego i 5% Naukowego - cho? za samo fajterskie nale?y si? mi 20%.
Zgadzam si? jednak ze Znalazc? Z?otego Poci?gu spod Ksi??a w tym wzgl?dzie, ?e 10% Napoleo?skich NIE ZABEZPIECZA praw finansowych Znalazcy, gdy? miejsce w Radzie Nadzorczej wymaga 20%, wi?c ja zastrzegaj?c sobie Nadzór i Gesti? nad Rewindykacj? dzie? sztuki musz? mie? 20% KAPITA?OWYCH, maj?c przy tym zobowi?zania finansowe.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weronika Skupin, WROC?AW TO NIE BERLIN, PANIE PREZYDENCIE. GDZIE METRO? Gazeta Wroc?awska, 13 II 2017, s. 04//Dolny ?l?sk

Wroc?aw ma 2 razy wi?ksze zag?szczenie samochodów osobowych ni? Berlin, gdy? Berlin ma Doskona?e Metro, a podobnie jest z innymi du?ymi miastami. Rafa? Dutkiewicz id?c do W?adzy obieca? Wroc?awianom METRO, które znalaz?em i nag?o?ni?em JA, ale dosz?o tylko do referendum w/s Metra Wroc?awskiego, które zosta?o zbojkotowane.
Metro wroc?awskie jest metrem FORTECZNYM, g??bokim i bardzo rozleg?ym. Wczoraj ogl?da?em film o znanym oficerze hitlerowskiej policji KLOSE, który pozosta? we Wroc?awiu jako ?l?zak, gdy? zna? j?zyk polski. Poniewa? mia? zwi?zek z ukryciem Z?ota Wroc?awia, które eskortowa? w Karkonosze to by? z tego powodu przes?uchiwany wielokrotnie. U nas starost? by? Seliger, który dobrze mówi? po polsku. Po wojnie pozosta? we Wroc?awiu jako Zieli?ski.
Wed?ug genera?a, który zdezerterowa? z Wehrmachtu i wst?pi? do Armii Czerwonej, ?eby walczy? o Polski Wroc?aw, to przed wojn? mia?o by? we Wroc?awiu 400 tysi?cy Polaków. Nie ?l?zaków a Polaków, gdy? polskoj?zyczni wroc?awianie deklarowali si? jako POLACY. Gdy ów genera? powróci? do rodzinnego miasta to ?adnych Polaków tu jednak Nie By?o, a je?li jacy? to niewolnicy wojenni – i mo?e z tego powodu chcia? pope?ni? samobójstwo Wylatuj?c z Mostem Grunwaldzkim do Odry, sk?d go Wy?owiono.
Ja mam teori? na temat Powodzi Tysi?clecia 1997, któr? prze?y?em. Otó? w podziemiach gmachów Policji, Wi?zienia i S?du by?y OLBRZYMIE ARCHIWA, których pomieszczenia wykorzystywali te? komuni?ci. Wroc?awski system ANTYPOWODZIOWY by? budowany przez Holendrów po Powodzi Stulecia w r. 1903, ale zosta? zniszczony przez nomenklatur? komunistyczn?, która upodoba?a sobie poro?ni?te Pi?knym Lasem poldery antypowodziowe do zabudowy. W czasie powodzi codziennie chodzi?em do mostu Pomorskiego, ?eby zobaczy? KIEDY Holenderski System Antypowodziowy zostanie URUCHOMIONY – a? pewnego dnia zacz??em drze? more, ?e Systemu Antypowodziowego NIE URUCHOMIONO !!!
Nast?pnego dnia wyst?pi? w TV wroc?awskiej MSW Leszek Miller, który o?wiadczy?, ?e faktycznie by? we Wroc?awiu system antypowodziowy, ale zosta? zniszczony, gdy? Pozwolono Si? Tam Budowa?. Miller – chroni?c partyjniaków – spowodowa? wi?c straty TYSI?C RAZY WI?KSZE.
Ca?a Powód? TYSI?CLECIA zosta?a nagrana nie przez Amerykanów, ale Niemców. Czesi NA KOMEND? spu?cili zbiorniki retencyjne swojego dorzecza Odry, co da?o Wielk? Wod?, która przez NIE SKIEROWANIE jej na poldery Zala?a Wroc?aw. PRZED Wielk? Wod? WYWIEZIONO fortecznym metrem wroc?awskim olbrzymie archiwa Prowincji ?l?skiej, i o to w tej aferze chodzi?o. Dworzec g?ówny metra wroc?awskiego jest pod cmentarzem ?ydowskim przy Gwarnej, który Niemcy zlikwidowali i ZABUDOWALI stosownie.
3 g?ówne linie prowadz? do Wa?brzycha, Boles?awca i G?ogowa. Metro to by?o u?ytkowane przez Armi? Czerwon? i Sowieck? do roku 1984, która pos?ugiwa?a si? wagonami z Leningradu i jako bunkrem Przeciwatomowym. Wed?ug mnie olbrzymie archiwum Prowincji ?l?skiej nie zosta?y wi?c ZATOPIONE i wyrzucone na ?mietnik, ale wyjecha?o metrem fortecznym do Niemiec – czyli ?e zosta?y SPRZEDANE, jak komunistyczne Tajne Archiwum Polityczne.
Angela Merkel kanclerzyc? zosta? MUSIA?A, gdy? jako córka Hitlera z zamro?onej spermy z dupy Francoisa Mitterranda ma KLUCZE do skarbca Hitlera w Wa?brzychu, gdzie przez kilka lat nie mog?a si? w?ama? Armia Czerwona. Jest pytanie, CZY skarbiec ten nie zosta? wywieziony metrem fortecznym do Niemiec? ale chyba NIE, skoro AGH namierzy?o tam 2,5 miliona ton z?ota. Zosta?em za to Rugni?ty, CO PAN ZA BZDURY PISZE? Nie 2,5, ale NIECA?E 2,41 – na co odpisa?em, ?e ma widocznie dane z opracowania komputerowego, gdy ja z namiaru geologicznego.
Nie jest to zreszt? z?oto polskie, ale bu?garskie. – Z?oto polskie, z ewakuacji Skarbu W?astów w Modlinie, powinno by? w skarbcu Himmlera w Boles?awcu. W zwi?zku z planem z roku 2007 okupacji przez Armi? Rosyjsk? prawego brzegu Wis?y: www.wandaluzja.com - Nowy obraz mapy bitowej.bmp// Z?oto W?astów wywieziono do USA, gdzie zosta?o ZAREJESTROWANE przez Fed jako 750 tysi?cy ton z?ota, co zosta?o wykorzystane przez Izb? Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA. Poniewa? stosowny dokument Izby Lordów zagin?? mi to przypominam, ?e twórc? pot?gi finansowej USA by? Ralf Stadnicki a terytorialnej Tadeusz Ko?ciuszko, który pozyska? dla USA WSZYSTKICH Murzynów i Indian oraz rozgromi? pilnuj?c? Luizjany francusk? armi? kolonialn?.
48 godzin po UJAWNIENIU przeze mnie dla MON adresu skarbca Marsza?ka Goeringa ujawniono Przypadkowym nagraniem MAKARON po trafionej rosyjsk? rakiet? przeciwpancern? limuzynie Premier i MON na autostradzie jerozolimskiej. – Jedyny polski komunikat z INCYDENTU mówi?, ?e MSZ Waszczykowskiego w samochodzie Pani Premier NIE BY?O.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2017-07-04 (wtorek) @ 09:10:23
SPRAWA SI? RYP?A…

Dlaczego spuszczono ABSURDALNIE wod? z jeziora Grodno? Otó? dlatego, ?e z jeziora Grodno by? zasilany hydrotechniczny system Skarbca Hitlera, którego przez 5 lat nie mog?a odwodni? Armia Czerwona. Po ?mierci Stalina zosta?a Wyproszona a gdy próbowa?a wróci? z CZECHAMI to zafundowano jej POZNA?, W?GRY i TURCJ?.
Dariusz Kwiecie? pokazywa? na filmie odwadnianie przez Niemców STARYMI pompami elektrycznymi podziemi Wa?brzycha, wobec czego og?osi?em, ?e za Skarbiec Hitlera odpowiadaj? G?owami Macierewicz i Misiewicz. Po likwidacja jeziora Grodno mo?liwa jest eksploracja i eksploatacja Skarbca Hitlera od strony czeskiej, co mo?e mie? tragiczne skutki dla Czechów, gdy? Z?oto Hitlera – namierzone przez AGH na 2,5 miliona ton – nie jest ani polskie ani czeskie tylko Bu?garskie, po rozpatrzeniu wniosków ROSZCZENIOWYCH. – Przypominam, ?e wszyscy komisarze Roszczeniowi musz? si? najpierw zarejestrowa? U Mnie a potem u komisarza Skarbu Pa?stwa.
Bezpo?rednio przed Powodzi? Tysi?clecia, spowodowan? spuszczeniem przez Czechów NA KOMEND? zbiorników retencyjnych czeskiego dorzecza Odry oraz Deszczami TECHNOATMOSFERYCZNYMI MSW Leszek Miller wywióz? dolno?l?skim metrem fortecznym olbrzymie archiwum ?L?SKIE do Niemiec, w którym by?y akta UB, SB i S?dowe. Z tej racji zamordowano te? Majora Siorka, specjalst? od wywiadu niemieckiego, który monitorowa? METRO DOLNO?L?SKIE, i ukradziono jego archiwum.
Najgorsz? rzecz?, jaka mi si? zdarzy?a, by? RESET OBAMY. By?a to JA?TA i PAKT RIBBENTROP-MO?OTOW, czego wykonawc? by? Donald Tusk jako FAMILIANT córki Hitlera Angeli Merkel. Merkel uzgodni?a z Obam? oddanie USA Z?ota W?astów – którego Po Rabunkach by?o 1,5 milina ton – za Z?oto Bu?garskie w Wa?brzychu dla Niemiec, ze wschodni? granic? Niemiec na ODRZE. Niemcy zinterpretowali to jednak jako granic? Niemiecko-Izraelsk? na WI?LE i w tej racji Donald Tusk ZLIKWIDOWA? Armi? Polsk?.
Plan TEGO? z roku 2007: http:// http://www.wandaluzja.com, Nowy obraz mapy bitowej.bmp, Rok 2007// upad?, gdy? Mossad, który przewozi? Z?oto W?astów do USA odes?a? PO?OW? do Tel Awiwu. Amerykanie podnie?li KRZYK, ?e zostali OKRADZENI wi?c dowiedzieli si? o tym Rosjanie i Anglicy, którzy wykorzystali Z?oto W?astów dla rewindykacji Anglosaskich USA za? Moskwa UJAWNI?A Rodowód Angeli Merkel jako córki Hitlera z zamro?onej spermy, co Potwierdzono w Ost-Berlinie i Pradze.
Wa?ne w tym by?o te? i to, ?e Chi?czycy nie przys?ali Aerobusów-KITANÓW, na których Bundeswehra mia?a si?? 40 dywizji zatrzyma? Rosjan, Bia?orusinów i Ukrai?ców NA WI?LE. Aerobus POT?GUJE bowiem operatywno?? marinersów, komandosów, piechurów i artylerii, bior?c STU ?o?nierzy z oporz?dzeniem i l?duj?c w KA?DYCH warunkach, gdy Helikopter do 10 Bez bezpo?redniego wsparcia, przy czym Aerobus jest 2-3 razy SZYBSZY, co by?o powodem kl?ski US Air Force w Kosowie, na Morzu Po?udniowochi?skim i na Morzu Karaibskim.
Na Mapie 2007 US Nawy mia?o OBRONI? Pomorze do Odry do Wis?y – chyba nie z racji Najwa?niejszej na Ba?tyku bazy okr?tów podwodnych w Gdyni, co ba?tyckich z?ó? ropy naftowej ???
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2017-07-26 (?roda) @ 08:03:49
Sebastian Fikus, DLACZEGO BRESLAU MIA? BY? STOLIC? NOWYCH NIEMIEC, Gazeta Wroc?awska, 25 VII 2017, s. 08-09.

BRESLAU mia? takie samo znacznie jak WROC?AW, tylko ?e Wroc?aw zosta? urobiony od Wrót S?awy a Breslau od Bramy S?awy. Wroc?aw by? OKOLICZNO?CIOW? stolic? Polski, jak np. Stolic? Wojenn? po kapitulacji pod Poznaniem w r. 1005 czy za Boles?awa Dzikiego w l. 1241-48, kiedy to na wie?? o zdobyciu przez ksi???t kraje?skich Poznania, gdzie w zamku Staromiejskim by? Skarbiec ?l?ski, niemieccy najemnicy wzi?li króla na arkan i Poci?gn?li ZA KO?MI do Legnicy. Od tego wydarzenia na ?l?sku BOLES?AWA zast?piono BOLKIEM.
Artyku? „Dlaczego Breslau mia? by? stolic? nowych Niemiec” POTWIERDZA mój domys?, ?e Konspiracja Krzy?owej by?a monitorowana przez Gestapo a Zamach Stauffenberga by? potrzebny dla przej?cia w?adzy przez Himmlera, co si? UDA?O.
Dla SS Himmlera NIE BY?Y POTRZEBNE zeznania czo?owych aktorów Konspiracji i Zamachu, gdy? Gestapo wiedzia?o o nich WSZYSTKO, tote? mogli by? ROZSTRZELANI Bez ?ledztwa i Procesu. Organizator Konspiracji Krzy?owej Helmut von Moltke zosta? zreszt? aresztowany pó? roku Przed Zamachem 17 I 1944 i osadzony w obozie Ravensbrueck, za? innych czo?owych konspiratorów Krzy?owej aresztowano w pocz?tku Lipca.
Znacznie powa?niejszym Zamachem by? plan Abwehry zatrucia instalacji wodnej poci?gu AMERYKA Polonem, ale do tej akcji wyznaczono na?o?nika Hitlera Berel?, znanego nam jako Bronis?awa Geremka. Plan zdradzi? Gestapo ojciec Bereli, rabin Borys Lewartow, który, wed?ug wywiadu wojskowego, zosta? za to w Nagrod? szefem wielkiego kapita?u Zachodniego Wybrze?a USA.
To, ?e w Krzy?owej spekulowano o przeniesieniu stolicy Niemiec do Wroc?awia ?wiadczy, ?e wobec IV frontu na Ba?kanach liczono, ?e Niemcy wyjd? z wojny z nabytkami w postaci Austrii, Czech i Polski, jako STRATEGICZNY sojusznik USA wobec Nieprzewidywalnej Rosji Stalina.
Liczono te? na Globalne Odwrócenie Sojuszy: bo gdyby Schoernerowi uda?o si? przy pomocy Festung Warschau utrzyma? front na Wi?le to dosz?oby do Antybrytyjskiego Sojuszu NUKLEARNEGO z Sowietami na Atlantyku i Antyameryka?skiego sojuszu NUKLEARNEGO z Sowietami i Japoni? na Pacyfiku. LOSY ?WIATA ZAWIS?Y NA WARSZAWIE, gdy? zwyci?stwo Schoernera nad studebeckerami ameryka?skimi jako, Straszn? Dragoni? S?owia?sk?, nad Wis?? by?o Pewne.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Gru 10, 2017 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

G?os Prawdy said - 2017-08-23 (?roda) @ 18:41:54

Skarb odnaleziony w Wa?brzychu. Czy to z?oty poci?g?
http://www.newsweek.pl/polska/pociag-ze-zlotem-znaleziony-na-dolnym-slasku-,artykuly,368989,1.html
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 1:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=Anxm-k90_ts//

https://www.youtube.com/watch?v=i7-a2UKra4o//
Pan Bogus?aw znalaz? w lesie k. ?widnicy 2 garnki srebrnych monet, za co otrzyma? od ministra Gli?skiego dyplom i nagrod?. Najstarsza moneta jest roku 1462, ale istotne jest KIEDY zosta?a wybita NAJM?ODSZA? Je?li bowiem zosta?a wybita PRZED rokiem 1474 to Skarb mo?e by? pami?tk? po Wojnie W?gierskiej, w której, w odpowiedzi na obl??enie przez Polaków Wroc?awia, król w?gierski Maciej Korwin najecha? ze ZHO?DOWANYMI Turkami ?l?sk i skapitulowa? armi? polsk?. Na mocy tej kapitulacji Polacy oddali W?grom ?l?sk i Morawy oraz Mo?dawi?, Krym i Powo??e z Moskw? i Nowogrodem Wielkim.
Maciej Korwin nie zadowoli? si? jednak zwyci?stwem pod Wroc?awiem i chcia? zabra? te? Polakom Brandenburgi?, wobec czego wyprawi? si? Turkami pod Mi?dzyrzecz, co znamy jako wypraw? Jana Szalonego z G?ogowa, który ZDOBY? Mi?dzyrzecz. Pod Mi?dzyrzeczem Polacy lub Brandenburczycy UWOLNILI jednak Mehmeda Zdobywc?, który z SERBAMI Odbi? Belgrad i KONSTANTYNOPOL oraz zabra? W?grom Wo?oszczyzn? Po?udniow? Mo?dawi?, Krym, Powo??e i Moskw? z Nowogrodem Wielkim.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/01/13/wolne-tematy-3-2018 - Ad. 153:
https://marucha.wordpress.com/2018/01/19/kaczynski-duda-morawiecki-dokonali-zamachu-stanu – Ad.5:

Gdyby? Jahu mnie czyta? to nie pisa?by? takich bzdur, ?e Boles?aw Pobo?ny wyda? w 1264 roku Statut Kaliska dla ?ydów, który potem pos?u?y? za wzór feudalnego prawa ?ydowskiego. ?ydów uwolnili spod s?downictwa Biskupiego dopiero Luksemburgowie jako Niewolników Skarbu, tote? Statut Kaliski móg? wyda? Arcybiskup Gnie?nie?ski a NIE po?lednie ksi???tko polskie. Temu ksi???tku przypisuje si? nawet takie bzdury, jak rozgromienie Z?otej Ordy nad Bugiem w r. 1264, dzi?ki czemu Polska ODZYSKA?A ziemie mi?dzy Wis?? a Niemnem i Bugiem, utracone w r. 1260.
Jestem wdzi?czny Cierpiszowi i Wrzodakowi za deklaracj?, ?e TO BY? ZAMACH STANU – na sposób Oddania W?adzy Tuskowi 10 lat temu. Tusk ZLIKWIDOWA? Armi? Polsk?, ?eby da? Skarbiec W?astów w MODLINIE Wielkiej Brytanii, Izraelowi i USA – równo po 750 tysi?cy ton z?ota, jakie zosta?y po uprzednich Rabunkach – do czego przyznali si? tylko Amerykanie.
Merkel i Tusk zrobili to na ZAP?AT? za rewindykacje przez Niemców Skarbu Hitlera w Wa?brzychu – wed?ug namiarów AGH 2,41-2,5 miliona ton z?ota – ale jeden ?l?zak powiedzia?: TO Z?OTO TO GÓWNO W PORÓWNANIU Z TYM, CO TAM JEST. – Je?li Z?oto pochodzi z Imperialnego Skarbca Bu?garskiego to powinna tam by? te? Biblioteka Ptolomeuszy – NIE jej lamus w postaci Biblioteki Aleksandryjskiej, która pojecha?a do Tangeru – oraz tajne archiwa rzymskie i bizantyjskie.
Zamach stanu Kaczy?skiego-Dudy-Morawieckiego jest skutkiem DOGADANIA si? Niemiec i Izraela co do losu Skarbca Hitlera w Wa?brzychu. Je?li dostan? to Niemcy i ?ydzi to Skarb pójdzie na Likwidacj? USA z granic? holokaustyczno-hitlerowsk? wi?c NIKT o nim si? nie dowie, natomiast je?li dostaniemy go my to zaprosimy wszystkich zainteresowanych i oddamy, co poszkodowani wyka??. – S? szacunki np. drena?u z?ota na Ukrainie, cho? tam z?oto izotopowo ZNACZONE nie by?o. Duda ma za zadanie zrobi? z Armii Polskiej SS Galizien, ?eby strzela?o nie do Niemców a Polaków.
Córka Hitlera z zamro?onej spermy (Moskwa, Ost-Berlin, Praga) zaprosi?a do Europy 70 milionów rekrutów jezuickich i zmobilizowa?a 250 milionów, ale Anglicy z The Economist PORADZILI jej miliard 200 milionów rekrutów jezuickich w podziemnych miastach z obs?ug? seksualn? z Europy Wschodniej i Po?udniowej.
Poza tym Armia Polska na Apaczach i Karakalach niczym „palców na r?ce” nawet gdyby chcia?a walczy? to by?aby BEZBRONNA wobec jezuickiej Bundeswehry na UKRADZIONYCH mi Aerobusach, które jako Kitany WYR?N??Y w wojnie jugos?owia?skiej Wszystkie Apacze oraz przep?dzi?y je z Morza Po?udniowochi?skego i Karaibskiego. – O tym Prezydent Duda z Galizien SS wiedzie? nie chce.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BUNGA BUNGA BERLUSCONIEGO I KADAFIEGO

US Army zosta?o ZMUSZONE do udzia?u w wojnie Jugos?owia?skiej Gro?b? uznania przez Kosowarów MOJEGO Komisariatu obligacji ameryka?skich dla Czang Kai-szeka na obron? Australii przed sojuszem japo?sko-chi?skim. Rz?d Australii zaskar?y? te obligacje w Skarbcu Jugos?owia?skim na 2 tysi?ce miliardów dolarów Z?OTYCH do Trybuna?u Londy?skiego ds. Kolonialnych i Postkolonialnych, który te obligacje anulowa?, co ZAPROTESTOWA?EM Tylko Ja, co awansowa?o mnie na Komisarza tych Obligacji. To w?a?nie wykorzystali Kosowarzy mówi?c Amerykanom: CHCECIE MIE? TAKIEGO REWIZORA W WASZYNGTONIE? – A UCHOWAJ BO?E.
Wojna jugos?owia?ska mia?a ciekawy Fina? 2 lata temu. My?liwce rodezyjskie zmusi?y do l?dowania w Harare lec?ce do Durbanu transportowce niemieckie. Rodezyjska stra? lotnicza wesz?a do samolotów niemieckich i wysypa?a na p?yt? lotniska cia?a lotników ameryka?skich oraz kontenery w pieni?dzmi. Byli to lotnicy i komandosi APACZY, którzy polegli w Kosowie i Albanii w walce z chi?skimi Aerobusami-KITANAMI. Cia?a lotników ameryka?skich przele?a?y w UPALE na p?ycie lotniska 48 godzin, po czym pozbierano je do samolotów, które BEZ kontenerów z pieni?dzmi odlecia?y do Durbanu.
Ró?nica KILKUNASTU lat mi?dzy wojn? Jugos?owia?sk? a incydentem w Harare wynika st?d, ?e cia?a lotników ameryka?skich zosta?y odes?ana do Bawarii z poleceniem SPOPIELENIA, ale Niemcy spopielili tylko Bia?asów a Czarnuchów Nie, tote? trzeba by?o popieli? za Ci??kie Pieni?dze w Durbanie.
Okaza?o si?, ?e obligacji ameryka?skich jest nie 2 tysi?ce miliardów dolarów Z?OTYCH, ale 8 tysi?cy miliardów. Z roszczeniem do 6 tysi?cy miliardów $ wyst?pi? zaraz Bunga-Bunga Berlusconi – oczywi?cie przez S?d W?oski, cho? nie wiem czy do spraw Kolonialnych i Postkolonialnych, ale skoro Bunga Bungala POPAR? Kadafi – te? zacny Bungalog – to widocznie TAK. Z tymi jednak k?opotu nie mia?em i przep?dzi?em na Zbit? Morde a Kadafiego w Te P?dy ZAMORDOWA? Sarkozy, ?eby mi si? przypodoba?.
Czytam tu i ówdzie, ?e Kelnerem specyja?ów z fekaliów hitlerowskich jest Gowin. To on prawdopodobnie zaserwowa? Jaros?awowi Kaczy?skiemu Danio, którym ten Rzygn??: STA? NAS NA ODBUDOW? ZAMKÓW KAZIMIERZOWSKICH W JURZE…
To suponuje fundusz na odbudow? zamków Jura-Uranosa, który dostarczyli prawdopodobnie Niemcy – jak fundusz Unijny za rozwi?zanie EKSODUSU Biblijnego i Ratowanie Wenecji, który zachachm?cili Kadafi z Berlusconim na podstawie mojej ksi??ki „Incydentu nie by?o” Gda?sk 2001, z czego cz??? przeznaczyli na program Ratowania Wenecji MOJ?ESZ, który zaraz skontrowa?em technik? Moskiewsko-Warszawsk?. – Teraz Marsza?ek Polny ZAPRASZA Putina do Libii.
Pisz? o tym w zwi?zku z POWINNO?CI? bu?garskiego Zgromadzenia Ludowego monitorowania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odno?nie Skarbu Hitlera w Wa?brzychu i powi?zanego z tym politycznie Skarbu W?astów w Modlinie, którzy byli wyznania Bu?garskiego. O tych danych bu?garskie Zgromadzenie Ludowe ma obowi?zek informowania mnie jako swego Doradcy z urz?du. Bu?garskie Zgromadzenie Ludowe ma przyst?pi? do egzekwowania tego bezpo?rednio po Powiadomieniu o tym Sejmu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: