Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Towarzystwo Wałbrzych-METRO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniedziałek, 17 Października 2016 09:29
<tell7@wp.pl>

Do: <prm@kprm.gov.pl>
Temat:
Skarbiec marszałka III Rzeszy Goeringa
Sekretariat Prezesa Rady Ministrów

telefon: +48 (22) 694 75 70; fax: +48 (22) 694 70 53; e-mail: sprm@kprm.gov.pl

PANI PREMIER, zwracam się do Pani, gdyż Tylko Pani może załatwić tą sprawę. Chodzi o Skarbiec Marszałka Goeringa we Wrocławiu, który próbowali otworzyć Profesorowie Politechniki Wrocławskiej, ale zjawiła się żona Gospodarza, która wygnała nas z krzykiem: ŻEBYM TU WAS WIĘCEJ NIE WIDZIAŁA !!!
Wobec tego zwróciłem się o pomoc do Urszuli Sipińskiej, oferując jej 10% Skarbu, ale nie otrzymałem odpowiedzi i grożono mi, że Ochrona jej mnie POBIJE, wobec czego zwracam się do Pani Premier o spacyfikowanie Wściekłej Baby.

Z POWAŻANIEM; Juliusz Jerzy Prawdzic-Tell; www.wandaluzja.com//
******************************************************
Juliusz Prawdzic-Tell Wrocław, 07 11 2016
ul. Tarnobrzeska 2/1, 53-404 Wrocław

MUZEUM N A R O D O W E
we Wrocławiu, List intencyjny

Wobec Nie Odpisania mi przez Kancelarię Premiera Rady Ministrów na moje 2 JEDNOBRZMIĄCE pisma z 17 i 24 października br (na rewersie), WYPOWIADAM Roszczenie 10% Znaleźnego napoleońskiego + 10% Fajterskiego na rzecz 10% Znaleźnego + 10% Fajterskiego + 5% Naukowego za Znalezienie i Utrzymanie skarbca Marszałka III Rzeszy Hermana Goeringa, który był koneserem i grabieżcą Sztuki i Kosztowności.
Przypominam, że oprócz Znaleźnego Napoleońskiego jest Znaleźne Rzymskie 50%, które jest UZASADNIANE prawnie, Wojenne Znaleźne Niemieckie 100% oraz Znaleźne Finansowe 20%, które jest w tym wypadku ZASADNE, z którego ja jednak zrezygnowałem na rzecz Znaleźnego Napoleońskiego i Fajterskiego po 10%, choć wg europejskiego prawa zwyczajowego Fajterskie wynosi 20%. Do tego należy mi się Rozpoznanie Naukowe MINIMUM 5%. To znaczy, że należy mi się 25% wskazanego przeze mnie Skarbu. Reszta ma natomiast podlegać wrocławskiemu Muzeum Narodowemu pod nadzorem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Strony uznają sprawę za PILNĄ i Wagi Państwowej, podlegającą jurysdykcji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które reprezentuje wrocławskie Muzeum Narodowe. Muzeum Narodowe zobowiązuje się do zorganizowania Ekspertyzy technicznej, Zabezpieczenia i Oceny fachowej w obecności mgra Juliusza Prawdzica-Tella jako ZNALAZCY i Niezbywalnego Udziałowca, również Finansowego. Skarbu Goeringa powinna strzec jednostka Obrony Terytorialnej.
Rzeczy podlegające politycznie Zwrotowi ofiarom grabieży są w Gestii magistra Juliusza Prawdzica-Tella pod nadzorem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, co znaczy, że będzie je Zwracał mgr Prawdzic-Tell.

Juliusz Prawdzic-Tell, magister Historii

Do wiadomości:
******************************************************
Juliusz Prawdzic-Tell Wroclaw, 14 11 2016
ul. Tarnobrzeska 2/1, 53-404 W r o c ł a w
www.wandaluzja.com

Komendantura OBRONY TERYTORIALNEJ i
Wojskowy Komendant Uzupełnień we Wrocławiu

9 bm złożyłem Do Wiadomości Wojskowej Komendy Uzupełnień we Wrocławiu List Intencyjny do Dyrekcji Muzeum Narodowego we Wrocławiu w sprawie skarbu Hermana Goeringa we Wrocławiu. Ponieważ dyrektor Muzeum Narodowego naruszył klauzulę PILNOŚCI nie odpowiadając mi w ciągu 48 godzin to musiałem interweniować w Komendanturze Obrony Terytorialnej, gdyż Nie Odpisanie mi przez Kancelarię Premiera w ciągu 2 tygodni ZAGROZIŁO Skarbowi Goeringa, toteż w razie naruszenia go czy ewakuacji będę musiał oskarżyć urzędującego Premiera.
Proszę więc Obronę Terytorialną, jako stosowny organ Siłowy o NATYCHMIASTOWE wysłanie ze mną ekipy oficerskiej z ekspertem budowlanym i technikiem wyposażonym w narzędzia DIAMENTOWE – jak to orzekła komisja Politechniki Wrocławskiej pół wieku temu. Wówczas nie mówiłem nikomu, że chodzi o Skarb Goeringa tylko o Fenomen Budowlany.

Juliusz Prawdzic-Tell
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniżej

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Gru 21, 2016 11:17 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piałem niejednokrotnie, że Szydło i Macierewicz pojechali do Izraela w sprawie Skarbca Goeringa we Wrocławiu. Wobec tego INCYDENT na drodze Tel Awiw - Jerozolima mógł być DLA Wyrabowania tego skarbca, za czym przemawia Coraz Więcej.
Wejście do Bunkra Goeringa ujawniłem, jako ulica Akacjowa 13.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:30 am
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/paszport-hitlera-2016-02
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/hitler-zalozycielem-izraela-wstep-2015-04//

Paszport Podróżny Deutsches Reich: „ŻYD 3 (Pochodzenie ŻYDOWSKIE, Narodowość ŻYDOWSKA, Kapitał KRYMINALNY) nr 25840 Adolf Hitler” wydano 30 IV 1941, znaczy, że Adolf Hitler został ZMUSZONY przez generałów Wehrmachtu do emigracji do NIEMIECKIEJ Palestyny po ZNISZCZENIU przez Winstona Churchilla Hitlerowsko-Stalinowskiego Preliminarza Pokojowego z Zakopanego.
WCh odpowiedział na Preliminarz kongresmenom amerykańskim: NIE WAŻNE, CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POTĘGĘ NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE tj. Wschodnią granicę niemiecko-żydowską na Missisipi, co Niemcy komentowali jako Pijacki WYBRYK Osła Dardanelskiego i Pierwszego Błazna Imperium.
Generałowie Wehrmachtu potraktowali jednak sprawę POWAŻNIE, bo Kazali Adolfowi Wynosić się do Niemieckiej Palestyny jako ŻYDOWI, ŻYDOWI I TYLKO ŻYDOWI. Tam on jechać MUSIAŁ, gdyż jako Naczelnemu Wodzowi przysługiwało mu Całę Złoto Zdobyczne i Wybór Dzieł Sztuki. W Niemieckiej Palestynie Adolfowi się jednak Nie Spodobało, gdyż PODEJRZEWAŁ, że Te Żydy go Okradną, więc udał się do Szwajcarii, gdzie wbito mu pieczęć KAPITAŁ KRYMINALNY.
W maju 1941 musiało się więc wydarzyć Coś, co Rozbiło Frondę. Według mnie była to oferta mnichów bułgarskich Sprzedaży Bułgarskiego Skarbu Imperialnego, który Gwarantował Niemcom ZWYCIĘSTWO. Mnisi bułgarscy zdając sobie sprawę, że będą musieli ten Skarb dać Grekom LUB Stalinowi, który Anektuje Konstantynopol, postanowili zagrać na WYBRYKU Osła Dardanelskiego i Pierwszego Błazna Imperium.
Skoro bowiem USA stanęły Po Stronie Anglii to znaczyło, że Wojna Rewanżowa zakończy się Kapitulacją Niemiec. Hitler MOŻE zaś ukryć Bułgarski Skarb albo w Szwajcarii, albo w Landach Wschodnich, które zostaną anektowane przez Polskę, co dawało możliwość rewindykowania go.
Było to lepsze od Wybierania między Battenbergami od Troi Schliemanna a Stalinem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PostWysłany: Wto Gru 20, 2016 5:51 am
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Chiny-montuja-bron-na-sztucznych-wyspach-Przyspiesza-militaryzacja-Morza-Poludniowochinskiego,wid,18641604,wiadomosc.html?

Najpierw pisałem E-mailem dwukrotnie do kancelarii Premier Szydło, która nie odpowiedziała. Potem załatwiałem sprawę w Muzeum Narodowym i Miejskim, i udałem się na Politechnikę Wrocławską: na Wydział Budownictwa, do Rektoratu, Obrony Cywilnej i Ochrony Danych Niejawnych. Stąd odesłano mnie do Działu Organizacyjnego Obrony Terytorialnej, która odesłała mnie do Wojewódzkiego Sztabu Wojska Polskiego, gdzie mnie nie przyjęto. Wobec tego udałem się do Komendy Uzupełnień Wojska Polskiego, jako ośrodka Organizacyjnego Obrony Terytorialnej, skąd mi ODPISANO żądając podania Danych Szczegółowych, czego dokonałem i zwróciłem się w związku z tym do Kibiców Śląska z prośbą o Asekurację i dyskretny nadzór UJAWNIONEGO Adresu Skarbu Goeringa.
To spowodowało TAJNĄ Wizytę Rządu III RP w Izraelu, która została UJAWNIONA Filmem o ZAMACHU ma Premier Szydło i MON Macierewicza na trasie z Tel Awiwu do Jerozolimy, gdzie rządowa kawalkada jechała Bez Polskich Oznaczeń Państwowych i WBREW zasadom Bezpieczeństwa Politycznego. Przód samochodu Pani Premier wyglądał jak silnik POWYBUCHOWEJ Pantery w Szczecinie a na filmie było tylko ratowanie Polskiego ochroniarza z tylnego siedzenia ZMIAŻDŻONEGO samochodu przez 20 ochroniarzy izraelskich, tak że pokazano go WLECZONEGO do ambulansu ratunkowego.
JEDYNY komunikat z INCYDENTU – jak to Nazywano – był, że MSZ Waszczykowski NIE JECHAŁ w samochodzie Pani Premier, który wyglądał jak POWYBUCHOWA Pantera. Na polski komunikat Rządowy o Polskim Wglądzie do Śledztwa ogłoszono w TVP, że Izraelskie Organy Śledcze są KOMPETENTNE – niczym Rosjanie w Smoleńsku – po czym zapadła CISZA, która trwa Do Dziś. Nie ulega jednak wątpliwości, że Rząd Polski pojechał do Izraela W ZWIĄZKU ze Skarbem Goeringa – jakby na Żądanie Prezesa Kaczyńskiego – a INCYDENT przekwalifikował rządowy Tryumwirat w DYKTATURĘ Kaczyńskiego.
Już po INCYDENCIE na autostradzie Jerozolimskiej, którego okazało się Nie Być, skierowano mnie z WKS ŚLĄSK do Działu Organizacyjnego Obrony Terytorialnej w Wojewódzkim Sztabie Wojska Polskiego, gdzie przyjął mnie Pułkownik Polak, który obiecał Załatwienie Sprawy w Tym Roku, ale gdy zgłosiłem się tam po raz wtóry to okazało się, że jest Na Urlopie – jak inni Odpowiedzialni. Wobec tego z WSK ŚLĄSK skierowano mnie do Infrastruktury Wojskowej przy WSWP, z takim samym skutkiem.
To świadczy, że SKARB GOERINGA stał się Frontem Wojny Niemiec z Izraelem o Skarby Hitlera w Wałbrzychu i Himmlera w Bolesławcu. Izrael krzyczy, że HITLER BYŁ ŻYDEM, ŻYDEM I TYLKO ŻYDEM a Juden-SS grozi Wyrżnięckiem Żydów przez 70 milionów jezuickich żołnierzy Bundeswehry, a gdy to okazało się Nie Dość to PODNIÓSŁ Bundeswehrą Jezuicką do 25O MILIONÓW.
Pod Sejmem i W SEJMIE WALCZĄ JURGIELTNICY NIEMIECCY pod wodzą Kijowskiego, Frasyniuka i Tuska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 1:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/12/26/kolejna-fala-krytyki-polskiego-rzadu-w-niemieckich-mediach/ - Posted by Marucha w dniu 2015-12-26 (sobota)

http://www.forum.wandaluzja.com/viewtopic.php?p=7509&sid=ce3ff475990da596d398e6ec9a48ca7b#7509//

LIST OTWARTY DO PANI PREMIER BEATY SZYDŁO

W związku z wyznaczeniem Komisarza Rządowego ZŁOTEGO POCIAGU w Wałbrzychu, co ja Wykorzystałem do ogłoszenia sprawy Skarbca Hitlera w Wałbrzychu, którym interesuję się i zajmuję od wielu lat, proszę Panią Premier o zlecenie Komisarzowi skontaktowania się ze mną na jeden z adresów: www.wandaluzja.com//, gwarantując dyskrecję według zasad podanych przez Komisarza Rządowego.
Ponieważ według mych danych i spekulacji Skarbiec Hitlera stosuje się do formuły Profesora Manteuffla to proszę o załatwienie komisariatu bułgarskiego Skarbca Hitlera; przy czym Gwarantuję, że będę mówił z komisarzem bułgarskim tylko w Przytomności polskiego komisarza rządowego.
Ja do ambasady bułgarskiej pisać czy jechać nie mogę, gdyż w konsulacie bułgarskim we Wrocławiu zostałem potraktowany obcesowo, a po raz II czy III NIEGRZECZNIE.

- Z wyrazami szacunku: Juliusz Prawdzic-Tell – http://www.forum.wandaluzja.com/viewtopic.php?p=7509&sid=ce3ff475990da596d398e6ec9a48ca7b#7509//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Gru 28, 2016 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=T80n2BvmplM

MARIUSZ KWIECIEŃ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 6:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://youtu.be/XJ4LpgGkwJ8//
https://www.youtube.com/watch?v=Qh0BjeO1n3U&index=16&list=RDXJ4LpgGkwJ8

ZŁOTY POCIĄG ODNALEZIONY - SKANDAL! URZĄD SKARBOWY CHCE MI ZABRAĆ ZŁOTO!

CO STAŁO SIĘ ZE "ZŁOTYM POCIĄGIEM" ? WYWIAD Z ANDRZEJEM GAIKIEM

Znalazca Złotego Pociągu pod Książem, z którego wziął tylko kilka garści złota, utyskuje, że Rząd chce mu dać TYLKO 10% znalezionego złota. Jest to jednak według Prawa Napoleońskiego, jakiego żądali Koper i Richter, ale ja MUSIAŁEM żądać ze Skarbca Goeringa 20%, a gdy Kancelaria Premier Szydło nie odpisała mi Raz i Drugi to zażądałem 25%: 10% Znaleźnego, 10% Fajterskiego i 5% Naukowego - choć za samo fajterskie należy się mi 20%.
Zgadzam się jednak ze Znalazcą Złotego Pociągu spod Książa w tym względzie, że 10% Napoleońskich NIE ZABEZPIECZA praw finansowych Znalazcy, gdyż miejsce w Radzie Nadzorczej wymaga 20%, więc ja zastrzegając sobie Nadzór i Gestię nad Rewindykacją dzieł sztuki muszę mieć 20% KAPITAŁOWYCH, mając przy tym zobowiązania finansowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weronika Skupin, WROCŁAW TO NIE BERLIN, PANIE PREZYDENCIE. GDZIE METRO? Gazeta Wrocławska, 13 II 2017, s. 04//Dolny Śląsk

Wrocław ma 2 razy większe zagęszczenie samochodów osobowych niż Berlin, gdyż Berlin ma Doskonałe Metro, a podobnie jest z innymi dużymi miastami. Rafał Dutkiewicz idąc do Władzy obiecał Wrocławianom METRO, które znalazłem i nagłośniłem JA, ale doszło tylko do referendum w/s Metra Wrocławskiego, które zostało zbojkotowane.
Metro wrocławskie jest metrem FORTECZNYM, głębokim i bardzo rozległym. Wczoraj oglądałem film o znanym oficerze hitlerowskiej policji KLOSE, który pozostał we Wrocławiu jako Ślązak, gdyż znał język polski. Ponieważ miał związek z ukryciem Złota Wrocławia, które eskortował w Karkonosze to był z tego powodu przesłuchiwany wielokrotnie. U nas starostą był Seliger, który dobrze mówił po polsku. Po wojnie pozostał we Wrocławiu jako Zieliński.
Według generała, który zdezerterował z Wehrmachtu i wstąpił do Armii Czerwonej, żeby walczyć o Polski Wrocław, to przed wojną miało być we Wrocławiu 400 tysięcy Polaków. Nie Ślązaków a Polaków, gdyż polskojęzyczni wrocławianie deklarowali się jako POLACY. Gdy ów generał powrócił do rodzinnego miasta to żadnych Polaków tu jednak Nie Było, a jeśli jacyś to niewolnicy wojenni – i może z tego powodu chciał popełnić samobójstwo Wylatując z Mostem Grunwaldzkim do Odry, skąd go Wyłowiono.
Ja mam teorię na temat Powodzi Tysiąclecia 1997, którą przeżyłem. Otóż w podziemiach gmachów Policji, Więzienia i Sądu były OLBRZYMIE ARCHIWA, których pomieszczenia wykorzystywali też komuniści. Wrocławski system ANTYPOWODZIOWY był budowany przez Holendrów po Powodzi Stulecia w r. 1903, ale został zniszczony przez nomenklaturę komunistyczną, która upodobała sobie porośnięte Pięknym Lasem poldery antypowodziowe do zabudowy. W czasie powodzi codziennie chodziłem do mostu Pomorskiego, żeby zobaczyć KIEDY Holenderski System Antypowodziowy zostanie URUCHOMIONY – aż pewnego dnia zacząłem drzeć more, że Systemu Antypowodziowego NIE URUCHOMIONO !!!
Następnego dnia wystąpił w TV wrocławskiej MSW Leszek Miller, który oświadczył, że faktycznie był we Wrocławiu system antypowodziowy, ale został zniszczony, gdyż Pozwolono Się Tam Budować. Miller – chroniąc partyjniaków – spowodował więc straty TYSIĄC RAZY WIĘKSZE.
Cała Powódź TYSIĄCLECIA została nagrana nie przez Amerykanów, ale Niemców. Czesi NA KOMENDĘ spuścili zbiorniki retencyjne swojego dorzecza Odry, co dało Wielką Wodę, która przez NIE SKIEROWANIE jej na poldery Zalała Wrocław. PRZED Wielką Wodą WYWIEZIONO fortecznym metrem wrocławskim olbrzymie archiwa Prowincji Śląskiej, i o to w tej aferze chodziło. Dworzec główny metra wrocławskiego jest pod cmentarzem żydowskim przy Gwarnej, który Niemcy zlikwidowali i ZABUDOWALI stosownie.
3 główne linie prowadzą do Wałbrzycha, Bolesławca i Głogowa. Metro to było użytkowane przez Armię Czerwoną i Sowiecką do roku 1984, która posługiwała się wagonami z Leningradu i jako bunkrem Przeciwatomowym. Według mnie olbrzymie archiwum Prowincji Śląskiej nie zostały więc ZATOPIONE i wyrzucone na Śmietnik, ale wyjechało metrem fortecznym do Niemiec – czyli że zostały SPRZEDANE, jak komunistyczne Tajne Archiwum Polityczne.
Angela Merkel kanclerzycą zostać MUSIAŁA, gdyż jako córka Hitlera z zamrożonej spermy z dupy Francoisa Mitterranda ma KLUCZE do skarbca Hitlera w Wałbrzychu, gdzie przez kilka lat nie mogła się włamać Armia Czerwona. Jest pytanie, CZY skarbiec ten nie został wywieziony metrem fortecznym do Niemiec? ale chyba NIE, skoro AGH namierzyło tam 2,5 miliona ton złota. Zostałem za to Rugnięty, CO PAN ZA BZDURY PISZE? Nie 2,5, ale NIECAŁE 2,41 – na co odpisałem, że ma widocznie dane z opracowania komputerowego, gdy ja z namiaru geologicznego.
Nie jest to zresztą złoto polskie, ale bułgarskie. – Złoto polskie, z ewakuacji Skarbu Włastów w Modlinie, powinno być w skarbcu Himmlera w Bolesławcu. W związku z planem z roku 2007 okupacji przez Armię Rosyjską prawego brzegu Wisły: www.wandaluzja.com - Nowy obraz mapy bitowej.bmp// Złoto Włastów wywieziono do USA, gdzie zostało ZAREJESTROWANE przez Fed jako 750 tysięcy ton złota, co zostało wykorzystane przez Izbę Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA. Ponieważ stosowny dokument Izby Lordów zaginął mi to przypominam, że twórcą potęgi finansowej USA był Ralf Stadnicki a terytorialnej Tadeusz Kościuszko, który pozyskał dla USA WSZYSTKICH Murzynów i Indian oraz rozgromił pilnującą Luizjany francuską armię kolonialną.
48 godzin po UJAWNIENIU przeze mnie dla MON adresu skarbca Marszałka Goeringa ujawniono Przypadkowym nagraniem MAKARON po trafionej rosyjską rakietą przeciwpancerną limuzynie Premier i MON na autostradzie jerozolimskiej. – Jedyny polski komunikat z INCYDENTU mówił, że MSZ Waszczykowskiego w samochodzie Pani Premier NIE BYŁO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2017-07-04 (wtorek) @ 09:10:23
SPRAWA SIĘ RYPŁA…

Dlaczego spuszczono ABSURDALNIE wodę z jeziora Grodno? Otóż dlatego, że z jeziora Grodno był zasilany hydrotechniczny system Skarbca Hitlera, którego przez 5 lat nie mogła odwodnić Armia Czerwona. Po śmierci Stalina została Wyproszona a gdy próbowała wrócić z CZECHAMI to zafundowano jej POZNAŃ, WĘGRY i TURCJĘ.
Dariusz Kwiecień pokazywał na filmie odwadnianie przez Niemców STARYMI pompami elektrycznymi podziemi Wałbrzycha, wobec czego ogłosiłem, że za Skarbiec Hitlera odpowiadają Głowami Macierewicz i Misiewicz. Po likwidacja jeziora Grodno możliwa jest eksploracja i eksploatacja Skarbca Hitlera od strony czeskiej, co może mieć tragiczne skutki dla Czechów, gdyż Złoto Hitlera – namierzone przez AGH na 2,5 miliona ton – nie jest ani polskie ani czeskie tylko Bułgarskie, po rozpatrzeniu wniosków ROSZCZENIOWYCH. – Przypominam, że wszyscy komisarze Roszczeniowi muszą się najpierw zarejestrować U Mnie a potem u komisarza Skarbu Państwa.
Bezpośrednio przed Powodzią Tysiąclecia, spowodowaną spuszczeniem przez Czechów NA KOMENDĘ zbiorników retencyjnych czeskiego dorzecza Odry oraz Deszczami TECHNOATMOSFERYCZNYMI MSW Leszek Miller wywiózł dolnośląskim metrem fortecznym olbrzymie archiwum ŚLĄSKIE do Niemiec, w którym były akta UB, SB i Sądowe. Z tej racji zamordowano też Majora Siorka, specjalstę od wywiadu niemieckiego, który monitorował METRO DOLNOŚLĄSKIE, i ukradziono jego archiwum.
Najgorszą rzeczą, jaka mi się zdarzyła, był RESET OBAMY. Była to JAŁTA i PAKT RIBBENTROP-MOŁOTOW, czego wykonawcą był Donald Tusk jako FAMILIANT córki Hitlera Angeli Merkel. Merkel uzgodniła z Obamą oddanie USA Złota Włastów – którego Po Rabunkach było 1,5 milina ton – za Złoto Bułgarskie w Wałbrzychu dla Niemiec, ze wschodnią granicą Niemiec na ODRZE. Niemcy zinterpretowali to jednak jako granicę Niemiecko-Izraelską na WIŚLE i w tej racji Donald Tusk ZLIKWIDOWAŁ Armię Polską.
Plan TEGOŻ z roku 2007: http:// http://www.wandaluzja.com, Nowy obraz mapy bitowej.bmp, Rok 2007// upadł, gdyż Mossad, który przewoził Złoto Włastów do USA odesłał POŁOWĘ do Tel Awiwu. Amerykanie podnieśli KRZYK, że zostali OKRADZENI więc dowiedzieli się o tym Rosjanie i Anglicy, którzy wykorzystali Złoto Włastów dla rewindykacji Anglosaskich USA zaś Moskwa UJAWNIŁA Rodowód Angeli Merkel jako córki Hitlera z zamrożonej spermy, co Potwierdzono w Ost-Berlinie i Pradze.
Ważne w tym było też i to, że Chińczycy nie przysłali Aerobusów-KITANÓW, na których Bundeswehra miała siłą 40 dywizji zatrzymać Rosjan, Białorusinów i Ukraińców NA WIŚLE. Aerobus POTĘGUJE bowiem operatywność marinersów, komandosów, piechurów i artylerii, biorąc STU żołnierzy z oporządzeniem i lądując w KAŻDYCH warunkach, gdy Helikopter do 10 Bez bezpośredniego wsparcia, przy czym Aerobus jest 2-3 razy SZYBSZY, co było powodem klęski US Air Force w Kosowie, na Morzu Południowochińskim i na Morzu Karaibskim.
Na Mapie 2007 US Nawy miało OBRONIĆ Pomorze do Odry do Wisły – chyba nie z racji Najważniejszej na Bałtyku bazy okrętów podwodnych w Gdyni, co bałtyckich złóż ropy naftowej ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2017-07-26 (środa) @ 08:03:49
Sebastian Fikus, DLACZEGO BRESLAU MIAŁ BYĆ STOLICĄ NOWYCH NIEMIEC, Gazeta Wrocławska, 25 VII 2017, s. 08-09.

BRESLAU miał takie samo znacznie jak WROCŁAW, tylko że Wrocław został urobiony od Wrót Sławy a Breslau od Bramy Sławy. Wrocław był OKOLICZNOŚCIOWĄ stolicą Polski, jak np. Stolicą Wojenną po kapitulacji pod Poznaniem w r. 1005 czy za Bolesława Dzikiego w l. 1241-48, kiedy to na wieść o zdobyciu przez książąt krajeńskich Poznania, gdzie w zamku Staromiejskim był Skarbiec Śląski, niemieccy najemnicy wzięli króla na arkan i Pociągnęli ZA KOŃMI do Legnicy. Od tego wydarzenia na Śląsku BOLESŁAWA zastąpiono BOLKIEM.
Artykuł „Dlaczego Breslau miał być stolicą nowych Niemiec” POTWIERDZA mój domysł, że Konspiracja Krzyżowej była monitorowana przez Gestapo a Zamach Stauffenberga był potrzebny dla przejęcia władzy przez Himmlera, co się UDAŁO.
Dla SS Himmlera NIE BYŁY POTRZEBNE zeznania czołowych aktorów Konspiracji i Zamachu, gdyż Gestapo wiedziało o nich WSZYSTKO, toteż mogli być ROZSTRZELANI Bez Śledztwa i Procesu. Organizator Konspiracji Krzyżowej Helmut von Moltke został zresztą aresztowany pół roku Przed Zamachem 17 I 1944 i osadzony w obozie Ravensbrueck, zaś innych czołowych konspiratorów Krzyżowej aresztowano w początku Lipca.
Znacznie poważniejszym Zamachem był plan Abwehry zatrucia instalacji wodnej pociągu AMERYKA Polonem, ale do tej akcji wyznaczono nałożnika Hitlera Berelę, znanego nam jako Bronisława Geremka. Plan zdradził Gestapo ojciec Bereli, rabin Borys Lewartow, który, według wywiadu wojskowego, został za to w Nagrodę szefem wielkiego kapitału Zachodniego Wybrzeża USA.
To, że w Krzyżowej spekulowano o przeniesieniu stolicy Niemiec do Wrocławia świadczy, że wobec IV frontu na Bałkanach liczono, że Niemcy wyjdą z wojny z nabytkami w postaci Austrii, Czech i Polski, jako STRATEGICZNY sojusznik USA wobec Nieprzewidywalnej Rosji Stalina.
Liczono też na Globalne Odwrócenie Sojuszy: bo gdyby Schoernerowi udało się przy pomocy Festung Warschau utrzymać front na Wiśle to doszłoby do Antybrytyjskiego Sojuszu NUKLEARNEGO z Sowietami na Atlantyku i Antyamerykańskiego sojuszu NUKLEARNEGO z Sowietami i Japonią na Pacyfiku. LOSY ŚWIATA ZAWISŁY NA WARSZAWIE, gdyż zwycięstwo Schoernera nad studebeckerami amerykańskimi jako, Straszną Dragonią Słowiańską, nad Wisłą było Pewne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 10, 2017 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głos Prawdy said - 2017-08-23 (środa) @ 18:41:54

Skarb odnaleziony w Wałbrzychu. Czy to złoty pociąg?
http://www.newsweek.pl/polska/pociag-ze-zlotem-znaleziony-na-dolnym-slasku-,artykuly,368989,1.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 1:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=Anxm-k90_ts//

https://www.youtube.com/watch?v=i7-a2UKra4o//
Pan Bogusław znalazł w lesie k. Świdnicy 2 garnki srebrnych monet, za co otrzymał od ministra Glińskiego dyplom i nagrodę. Najstarsza moneta jest roku 1462, ale istotne jest KIEDY została wybita NAJMŁODSZA? Jeśli bowiem została wybita PRZED rokiem 1474 to Skarb może być pamiątką po Wojnie Węgierskiej, w której, w odpowiedzi na oblężenie przez Polaków Wrocławia, król węgierski Maciej Korwin najechał ze ZHOŁDOWANYMI Turkami Śląsk i skapitulował armię polską. Na mocy tej kapitulacji Polacy oddali Węgrom Śląsk i Morawy oraz Mołdawię, Krym i Powołże z Moskwą i Nowogrodem Wielkim.
Maciej Korwin nie zadowolił się jednak zwycięstwem pod Wrocławiem i chciał zabrać też Polakom Brandenburgię, wobec czego wyprawił się Turkami pod Międzyrzecz, co znamy jako wyprawę Jana Szalonego z Głogowa, który ZDOBYŁ Międzyrzecz. Pod Międzyrzeczem Polacy lub Brandenburczycy UWOLNILI jednak Mehmeda Zdobywcę, który z SERBAMI Odbił Belgrad i KONSTANTYNOPOL oraz zabrał Węgrom Wołoszczyznę Południową Mołdawię, Krym, Powołże i Moskwę z Nowogrodem Wielkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/01/13/wolne-tematy-3-2018 - Ad. 153:
https://marucha.wordpress.com/2018/01/19/kaczynski-duda-morawiecki-dokonali-zamachu-stanu – Ad.5:

Gdybyś Jahu mnie czytał to nie pisałbyś takich bzdur, że Bolesław Pobożny wydał w 1264 roku Statut Kaliska dla Żydów, który potem posłużył za wzór feudalnego prawa żydowskiego. Żydów uwolnili spod sądownictwa Biskupiego dopiero Luksemburgowie jako Niewolników Skarbu, toteż Statut Kaliski mógł wydać Arcybiskup Gnieźnieński a NIE poślednie książątko polskie. Temu książątku przypisuje się nawet takie bzdury, jak rozgromienie Złotej Ordy nad Bugiem w r. 1264, dzięki czemu Polska ODZYSKAŁA ziemie między Wisłą a Niemnem i Bugiem, utracone w r. 1260.
Jestem wdzięczny Cierpiszowi i Wrzodakowi za deklarację, że TO BYŁ ZAMACH STANU – na sposób Oddania Władzy Tuskowi 10 lat temu. Tusk ZLIKWIDOWAŁ Armię Polską, żeby dać Skarbiec Włastów w MODLINIE Wielkiej Brytanii, Izraelowi i USA – równo po 750 tysięcy ton złota, jakie zostały po uprzednich Rabunkach – do czego przyznali się tylko Amerykanie.
Merkel i Tusk zrobili to na ZAPŁATĘ za rewindykacje przez Niemców Skarbu Hitlera w Wałbrzychu – według namiarów AGH 2,41-2,5 miliona ton złota – ale jeden Ślązak powiedział: TO ZŁOTO TO GÓWNO W PORÓWNANIU Z TYM, CO TAM JEST. – Jeśli Złoto pochodzi z Imperialnego Skarbca Bułgarskiego to powinna tam być też Biblioteka Ptolomeuszy – NIE jej lamus w postaci Biblioteki Aleksandryjskiej, która pojechała do Tangeru – oraz tajne archiwa rzymskie i bizantyjskie.
Zamach stanu Kaczyńskiego-Dudy-Morawieckiego jest skutkiem DOGADANIA się Niemiec i Izraela co do losu Skarbca Hitlera w Wałbrzychu. Jeśli dostaną to Niemcy i Żydzi to Skarb pójdzie na Likwidację USA z granicą holokaustyczno-hitlerowską więc NIKT o nim się nie dowie, natomiast jeśli dostaniemy go my to zaprosimy wszystkich zainteresowanych i oddamy, co poszkodowani wykażą. – Są szacunki np. drenażu złota na Ukrainie, choć tam złoto izotopowo ZNACZONE nie było. Duda ma za zadanie zrobić z Armii Polskiej SS Galizien, żeby strzelało nie do Niemców a Polaków.
Córka Hitlera z zamrożonej spermy (Moskwa, Ost-Berlin, Praga) zaprosiła do Europy 70 milionów rekrutów jezuickich i zmobilizowała 250 milionów, ale Anglicy z The Economist PORADZILI jej miliard 200 milionów rekrutów jezuickich w podziemnych miastach z obsługą seksualną z Europy Wschodniej i Południowej.
Poza tym Armia Polska na Apaczach i Karakalach niczym „palców na ręce” nawet gdyby chciała walczyć to byłaby BEZBRONNA wobec jezuickiej Bundeswehry na UKRADZIONYCH mi Aerobusach, które jako Kitany WYRŻNĘŁY w wojnie jugosłowiańskiej Wszystkie Apacze oraz przepędziły je z Morza Południowochińskego i Karaibskiego. – O tym Prezydent Duda z Galizien SS wiedzieć nie chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BUNGA BUNGA BERLUSCONIEGO I KADAFIEGO

US Army zostało ZMUSZONE do udziału w wojnie Jugosłowiańskiej Groźbą uznania przez Kosowarów MOJEGO Komisariatu obligacji amerykańskich dla Czang Kai-szeka na obronę Australii przed sojuszem japońsko-chińskim. Rząd Australii zaskarżył te obligacje w Skarbcu Jugosłowiańskim na 2 tysiące miliardów dolarów ZŁOTYCH do Trybunału Londyńskiego ds. Kolonialnych i Postkolonialnych, który te obligacje anulował, co ZAPROTESTOWAŁEM Tylko Ja, co awansowało mnie na Komisarza tych Obligacji. To właśnie wykorzystali Kosowarzy mówiąc Amerykanom: CHCECIE MIEĆ TAKIEGO REWIZORA W WASZYNGTONIE? – A UCHOWAJ BOŻE.
Wojna jugosłowiańska miała ciekawy Finał 2 lata temu. Myśliwce rodezyjskie zmusiły do lądowania w Harare lecące do Durbanu transportowce niemieckie. Rodezyjska straż lotnicza weszła do samolotów niemieckich i wysypała na płytę lotniska ciała lotników amerykańskich oraz kontenery w pieniędzmi. Byli to lotnicy i komandosi APACZY, którzy polegli w Kosowie i Albanii w walce z chińskimi Aerobusami-KITANAMI. Ciała lotników amerykańskich przeleżały w UPALE na płycie lotniska 48 godzin, po czym pozbierano je do samolotów, które BEZ kontenerów z pieniędzmi odleciały do Durbanu.
Różnica KILKUNASTU lat między wojną Jugosłowiańską a incydentem w Harare wynika stąd, że ciała lotników amerykańskich zostały odesłana do Bawarii z poleceniem SPOPIELENIA, ale Niemcy spopielili tylko Białasów a Czarnuchów Nie, toteż trzeba było popielić za Ciężkie Pieniądze w Durbanie.
Okazało się, że obligacji amerykańskich jest nie 2 tysiące miliardów dolarów ZŁOTYCH, ale 8 tysięcy miliardów. Z roszczeniem do 6 tysięcy miliardów $ wystąpił zaraz Bunga-Bunga Berlusconi – oczywiście przez Sąd Włoski, choć nie wiem czy do spraw Kolonialnych i Postkolonialnych, ale skoro Bunga Bungala POPARŁ Kadafi – też zacny Bungalog – to widocznie TAK. Z tymi jednak kłopotu nie miałem i przepędziłem na Zbitą Morde a Kadafiego w Te Pędy ZAMORDOWAŁ Sarkozy, żeby mi się przypodobać.
Czytam tu i ówdzie, że Kelnerem specyjałów z fekaliów hitlerowskich jest Gowin. To on prawdopodobnie zaserwował Jarosławowi Kaczyńskiemu Danio, którym ten Rzygnął: STAĆ NAS NA ODBUDOWĘ ZAMKÓW KAZIMIERZOWSKICH W JURZE…
To suponuje fundusz na odbudowę zamków Jura-Uranosa, który dostarczyli prawdopodobnie Niemcy – jak fundusz Unijny za rozwiązanie EKSODUSU Biblijnego i Ratowanie Wenecji, który zachachmęcili Kadafi z Berlusconim na podstawie mojej książki „Incydentu nie było” Gdańsk 2001, z czego część przeznaczyli na program Ratowania Wenecji MOJŻESZ, który zaraz skontrowałem techniką Moskiewsko-Warszawską. – Teraz Marszałek Polny ZAPRASZA Putina do Libii.
Piszę o tym w związku z POWINNOŚCIĄ bułgarskiego Zgromadzenia Ludowego monitorowania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odnośnie Skarbu Hitlera w Wałbrzychu i powiązanego z tym politycznie Skarbu Włastów w Modlinie, którzy byli wyznania Bułgarskiego. O tych danych bułgarskie Zgromadzenie Ludowe ma obowiązek informowania mnie jako swego Doradcy z urzędu. Bułgarskie Zgromadzenie Ludowe ma przystąpić do egzekwowania tego bezpośrednio po Powiadomieniu o tym Sejmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group