Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Imperium Lechitów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://youtu.be/_sCg5bZJ7cA

Panie Michalkiewicz, Pan LZY to, czego Pan nie rozumie i na czym Pan sie nie zna. To sie nazywa MALPIA KRYTYKA TABLICY LOGARYTMICZNEJ. To stawia Pana w podejrzeniu, ze robi pan Brudna Robote ANTYPOLSK?, czyli ze jest pan masonem, jak Hugo Kollataj, który na zadanie z Londynu ZLIKWIDOWA? historiografi? Przedjezuicka a potem PORADZI? Królowi przystapienie do Targowicy, z fatalnymi dla Obozu Patriotycznego skutkami.
Ja ta sprawa zajmuje sie od ponad pól wieku, najpierw jako Kibic Lwowsko-Wroclawskiej Szkoly Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej, która PILNOWALA archiwum Sejmu Slaskiego (2175 pne - 1944 ne.) i zostala WYTRUTA z inspiracji Oxfordu jako nacjonalistyczna, a Pan LZAC od Rzygaczy Ubeckich jest w obozie TRUCICIELI i mych przesladowców. Ja dla pana jestem UBOWCEM, który najadl sie Fekaliów Niemieckich i RZYGA NIMI, ale to Pan jest kierowanym z Moskwy TRUCICIELEM UBECKIM a Sowdepia byla wówczas Folwarkiem Rokefelera, którego TO JA wypedzilem z Moskwy.
Glosi pan wersje Polskiego Kosciola, ze Niemcy zbudowali najwiekszy Skarbiec na swiecie, zeby do niego SRAC a Ubowcy - czyli tacy jak Ja – najedli sie Fekaliów Niemieckich i RZYGAJA NIMI. To jest SPRZEDANIE ksiedza Popieluszki za 10 miliardów dolarów ze skarbu III Rzeszy na tajnym koncie szwajcarskim,
Niech Pan nie dziwuje ABSURDALNOSCI wersji, ze Lechici Walczyli z Juliuszem Cezarem i Aleksandrem Wielkim. Wykazalem: http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?p=10711#10711// ze Aiovist czyli Leszek Chytry zawarl sojusz z Juliuszem Cezarem celem obalenia Ptolemeuszy Kujawskich czyli Goplan-Gepidów, którzy – wedlug wersji ze Sracza Niemieckiego, wywiezionego przez Leszka Millera metrem fortecznym do Niemiec – odplyneli do Ameryki, Jesli zas chodzi o Aleksandra Wielkiego to w roku 339 pne Macedonczycy i Epiroci rozgromili Lechitów i Scytów pod Wiedniem, w wyniku czego mlodociany Aleksander zostal Królem Krakowskim a jego matka Olimpiada kanclerzyca.
Jesli panu Swiadectwo Wiedenskie nie wystarcza to mog? dac Panu w Dupe z karabinu maszynowego. Równoczesnie powstala bowiem mennica w Hedebach-Szlezwiku, która wybila STO monet Filipa II Macedonskiego i JEDNA Aleksandra.
Niech Pan nie atakuje Gola Dupa Leningradu, bo tajne konto szwajcarskie czy izraelskie nie wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 17, 2019 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=8fJ_Zagvc5A - Film

CHC? ODBUDOWA? STOLIC? WIELKIEJ LECHII

W Puszczy ?wi?tokrzyskiej ZNALEZIONO Stolic? Wielkiej Lechii, któr? S?owianie chc? ODBUDOWA?.
Nie wiem co to za B?AZE?STWA, ale to wynika z tego, ?e o Wielkiej Lechii mo?na publikowa? Tylko B?aze?stwa. JEDYN? historiografi? Wielkiej Lechii sporz?dzi?em ja: http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?t=91&postdays=0&postorder=asc&start=75//
Moja Wandaluzja by?a i jest NISZCZONA – ostatnio przez likwidacj? polskiej interpunkcji, ?eby utrudni? Polakom czytanie i aby Zmusi? mnie do pisania po angielsku. Poniewa? by?a to Najpoczytniejsza i Najdro?sza – nie tylko S?dowa – witryna IN w USA to Trumpf zosta? zmuszony do Zamkni?cia jej, ale wówczas zosta?a kupiona przez HUAWEI'a, który te? nie p?aci mi jako Oszustowi ?wiatowemu. Trumpf podj?? wi?c kroki do Wygnania HUAWEI'a z USA, ale zosta? ostrze?ony przez kilku kongresmenów, ?e to jest NIEMO?LIWE.
Na list? Oszustów ?wiatowych zosta?em wpisany za ujawnienie Satelitarnej Detekcji Z?ota, która jest zbrodni? Przeciw Ludzko?ci. Spraw? t? wykry? Edward Gierek, ale dokumentacja zosta?a przej?ta i UTAJNIONA przez na?o?nika Hitlera Bronis?awa Geremka.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

24, Bebrave2019 said - 2019-08-19 (Poniedzia?ek) @ 14:11:10
Ksi?ga zakazana przez Watykan i atlas 270 starych map Lechii, Sarmacji i Scytii – Janusz Bieszk

https://youtu.be/-nNBOWA-rlo
****************
ZA?O?YCIELEM Pa?stwa Polskiego by? Popiel Wielki, któremu Sejm prawdopodobnie nada? przydomek LECH czyli Lew.
Piotr z Byczyny, autor CHRONICA PRINCIPUM POLONIAE czyli KRONIKA CESARSTWA POLA?SKIEGO wg Piotra z Byczyny z XIV w, jako ?l?zak i dworzanien ksi?cia Brzeskiego mia? dost?p do archiwum Sejmu ?l?skiego.
Lechici odniesli pod Augsburgiem Zwyciestwo nad Rzymianami w roku 9 naszej ery oraz Kl?sk? w roku 12. przechowywany przez W?ochów z pietyzmem Akt Darowizny – czyli Zwrotu – przez Cesarza Tyberiusza AUGUSTUSBURGA Cesarzowi Lechitów wynika? z warunków Pokoju Krakowskiego, w którym Sejm Lechicki zrzeka? si? Ba?kan na po?udnie od Dunaju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/08/18/wolne-tematy-41-2019/#comment-850557
Ad. 75, 86, 89:

Bardzo ciekawe: Pani Barbara Chojnacka oskar?y?a Pani? Lily, ?e "wali Rzygowinami Ubeckimi”. Przypominam wi?c, ?e Rzygowiny Ubecka pochodz? z Najwi?kszego Skarbca na ?wiecie, w którym czerwonoarmi?ci znale?li archiwum Sejmu ?l?skiego (2175 p.n.e. - 1945 n.e). Archiwum to mia?o by? wywiezione do Leningradu, ale Bierut uprosi? Pitrowców, ?eby zostawili je we Wroc?awiu, ka??c pilnowa? je UB i Lwowsko-Wroc?awskiej Szkole Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej.
Na skutek krakowskiej intrygi z OXFORDEM ta LWSAiAH zosta?a WYTRUTA przez KGB-UPA, ?e zosta?em Tylko Ja. Podczas Powodzi Tysi?clecia Stary Kijekut Leszek Miller wywióz? archiwum Sejmu ?l?skiego metrem fortecznym do Niemiec. Gdy ja to nag?o?ni?em to Najbogatszy Polak, Kardyna? Gulbinowicz, poda? wersj?, ?e Ubowcy najedli si? fekaliów niemieckich z najwi?kszego skarbca i OBRZYGUJ? NIMI – czyli ?e chodzi o mnie ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 5:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/08/24/wolne-tematy-42-2019//

Ad. 59. AniaK said – 2019-08-25 (Niedziela) @ 12:01:50
Re33:
Lista osób zamordowanych które bada?y katastrof? smole?sk?

Pani Aniu, to zbli?a Trucucielstwo SMOLE?SKA do Angielskiej LECHIADY: Duma Albionu: MY NIE JESTE?MY ALBA?CZYKAMI, MY JESTE?MY JEZUITAMI.
Prosz? jeszcze doda?, ?e WARUNKIEM SMOLE?SKA by? MIROS?AWIEC; 18 Genera?ów Lotnictwa, którzy lecieli z Warszawy na konferencj? w sprawie Mojego Aerobusa- ?WIDNIK, zamordowanych przez Mossad-KGB, bo wed?ug FBI to Jedna Organizacja stalinowska. Skutek za? jest tgo taki, ?e polska armia, czy to z niej Pozosta?o, nie ma ?mig?owców bojowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2019 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=DjRuyGeLBMQ

WIELKA LECHIA I WIELOWYMIAROWA PROPAGANDA ANTYPOLSKA, ANTYS?OWIA?SKA I ANTYLUDZKA

Publikowany Tu i Ówdzie SZCZEGÓ?OWY opis zdbycia Rzymu przez Lechitów zdaje si? odnosi? do najazdu na Itali? Radagajsa. ?wiadczy t tym obl??enie przez Lechitów Mediolanu, pod którym zniszczono sukurs Legionów Galijskich. Po tym zwyci?stwie i wielkodusznym oszcz?dzeniu Mediola?czyków Lechici wyruszyli si? Na RZYM, obl??enie którego okaza?o si? bardzo trudne.
W pierwszych atakach na Mury Rzymu doborowe jednostki lechickie ponios?y takie straty, ?e utraci?y dolno?? bojow?, i dopiero Rezerwy po zawaleniu jednej z bram – prawdopodobnie Podkopem – wdar?y si? do miasta, gdzie trwa?y d?ugie walki uliczne.
Cesarz i senatorowie schronili si? w Kolosseum, które zosta?o zdobyte. Cesarz Pad? na Kolana przed wodzem lechickim – prawdopodobnie Radagajsem – który WYGNA? GO Z RZYMU.
Opisy rzymskie przedstawiaj? najazd Radgajsa jako ca?kowit? kl?sk? naje?dzców, z jego ?mierci? pod Florencj?. Ja ?mier? Radagajsa t?umaczy?em S?dem Wojennym za zbyt brawurowy atak na mury Rzymu a UCIECZK? Wandalów najazdem Hunów i Bizantyjczyków na Panoni?. To doprowadzi?o do bitwy nad Nys? i SPALENIA armii wandalskiej, z jej Królem Osijem Pomorskim, od czego miasto zwie si? ZGORZELCEM.
Wobec powroteu armi wandalskiej z Italii dalszy przebieg wojny by? raczej dla Wandalów pomy?lny, którzy w traktacie pokojowym z Hunami zatrzymali Sambor-Kijów, za cen? oddania skarbca wandalskiego na Wolinie.

Lechici zdobywali Rzym CZTERY razy a Rzymianie Kraków tylko raz. Nie prawd? jest, ?e to Wandalowie ZBURZYLI Rzym. W roku 455 Wandalowie zdobyli Rzym po raz CZWARTY, ale z?upili tylko Wrogie im ko?cio?y, natomiast ZAPROTESTOWALI Pa?stwo Wyznaniowe, na które zgodzi? si? zamordowany uprzednio przez nich Attyla – co by?o powodem czarnej propagandy Antywandalskiej. Kto wi?c l?y Od Wandalów to jest TALIBEM.
Rzym ZBURZYLI natomist lancknechtci Lutra, którzy chcieli obwo?a? Lutra PAPIE?EM. Poniewa? nie umieli po niemiecku, bo byli ?u?yczanami, to identyfikowano ich z WANDALAMI czyli Polakami.
Nazwa WANDALOWIE by?a rzymsk? nazw? Wenedów od Wenedy-Bydgoszczy. WENECJA znaczy?a za? tyle co Ma?a Weneda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/09/13/odkryto-jaskinie-czarodziejki-kirke-z-odysei/

ODKRYTO JASKINI? CZARODZIEJKI KIRKE Z ODYSEI!

To ju? DRUGA strona tego tematu u Maruchy. W?osi Ocipieli, bo z Czym Do Go?cia? Za Jaruzelskiego w Polskiej TV prezentowano Prospekt filmu Naukowego W?drówki Odyseusza, b?d?cego wyra?nie ?UPEM z mej Walki o Troje na Z?otym Rogu. Film ten PROTESTOWA?EM, gdy? ogranicza? si? do Morza ?ródziemnego, gdy Kalipso by?o na HAITI.
Po powrocie do Polski w r. 1990 zobaczy?em ponownie w TV ten IDIOTYCZNY Prospekt, firmowany ju? przez Ma?py Solidarno?ciowe, jako Zwyci?skie nad UBOWCEM dzi?ki Juden SS. ?ydowskim Dowodem na to, ?e ja jestem Ubowcem jest LECHIADA, któr? oczywi?cie Wymy?lili Ubowcy dla pogn?bienia ?ydów. Wed?ug Szymona Perskiego to Pó?milionowa Orda Habirska podbi?a Europ? i w?ada?a ni? do HOLOKAUSTU, wi?c S?owianie jako Niewolnicy ?ydowscy powinni si? Uczy? Historii TYLKO O HOLOKAU?CIE.
Ja jednak ponownie ZASTOPOWA?EM te ?ydowskie W?drówki Odyseusza po Morzu ?ródziemnym, ale teraz wzi??y si? za nie Gamonie W?oskie jako RZYMIANIE czyli Wypierdki ?ydowskie.
Po zatopieniu armii Jechnatona-Jehowy na tafli solnej Wielkiego Jeziora Gorzkiego w r. 1348 p.n.e. Moj?esz mia? na apelu wieczornym 603.550 zbrojnych. Orda ta przez 20 lat pustoszy?a Bliski Wschód walcz?c z Niedziewicami, aby w r. 1328 przyst?pi? do obl??enia Miasta Pokoju, czyli wed?ug Herezji Rosyjskiej JEROZOLIMY NAD BOSFOREM czyli Troi na Z?otym Rogu. Armia ta mog?a liczy? Pó? Miliona wojowników, z których ka?dy mia? harem z DZIEWICZYCH branek i gromad? dzieciaków, co wymaga?o wielkiej aglomeracji Bosfora?skiej na ?ywno?ci egipskiej.
Sukursu Troi dokonali Ariowie z KURSKA i S?owianie z Poznania morduj?c wszystkich Wrogów Niedziewic – wobec czego je?li Habirowie dokonali wówczas wed?ug Szymona Perskiego Podboju Europy to jako Niewolnicy Saków i S?owian? ale na to nie ma danych historycznych a archiwum Sejmu ?l?skiego, gdzie powinny by? takowe, zosta?o ukradzione przez Niemców 12 lat temu.
125 lat pó?nej Achajowie dokonali obl??enia Troi si?? TYLKO stu tysi?cy wojowników na tysi?cu okr?tach, i zdobyli j?, która sta?a si? odt?d miastem TRACKIM. Iliada jest poetyzacj? znalezionych w archiwum frygijskim Protoko?ów ?ledczych Naupliosa-Neptuna w/s zamordowania jego syna Palamedesa. Morderc? okaza? si? Odyseusz, ale Agamenon jako Naczelny Wódz od?o?y? spraw? do Ko?ca Wojny. Z tej racji Neptun czyha? na Odyseusza, i gdy jego okr?ty opuszcza?y zdobyt? Troje to napad? na nie, ale mniej prze?adowany ?upami okr?t Odysa zdo?a? zbiec.
Odyseusz zebra? wi?c now? ord? dla podboju Pó?wyspu Apeni?skiego, SARDÓW, których poprowadzi? do Magrebu, z czym wi??e si? opowie?? o KIRKE, której wysepka Ajai powinna by? u wybrze?a Tunezji lub Algerii, gdy? Sycylia i Apenin by?y we w?adaniu Feaków z Maroka, którzy dla Ludów Morza przeznaczyli Tunezj? i Algier. U Kirke Odyseusz mieszka? Rok, sk?d uda? si? do Feaków czyli Tartessu-Tangeru, ?eby KUPI? od nich Pó?wysep Apeni?ski za pomoc w podboju Pó?wyspu Iberyjskiego, ale zosta? przez Feaków aresztowany i zes?any na Kalipso-Haiti.
Tam zorganizowa? wypraw? po mied? kanadyjsk?, aby uprowadzi? flot? kalipsyjsk? na Atlantyk i pop?yn?? na Ren, gdzie za?o?y? Asciburgion-Berg-Duesseldorf dla poprowadzenia Nadre?czyków, których nazwa? ITALIKAMI, na Apenin. Nazwa Ren pochodzi od RENIFERÓW, które przetrwa?y po Epoce Lodowej w Szwajcarii.
Sam Odyseusz uda? si? z Asciburgionu do Ogigii-Gda?ska, aby naby? za mied? ?elazo Gda?skie czyli STAL, z którym pop?yn?? Kana?em Bursztynowym na Ren, gdzie we Flawionisie-Wiedniu potka? si? z p?yn?cymi z Renu Italikami, których poprowadzi? przez Alpy na Apenin.
W Palermo zosta? jednak aresztowany przez Polifema, który sprzeda? go Neptunowi, który zawióz? Odysa do swej faworyty Flory, dla której zbudowa? Florencj?, jako OS?A do wózka. Z Kirke o?eni? si? syn Odyseusza Telemach, który szuka? Ojca, ale j? ZAMORDOWA?.
To jest moja Geografia W?drówek Odyseusza jako Ubowca, który NAJAD? SI? FEKALIÓW NIEMIECKICH z archiwum Sejmu ?l?skiego i OBRZYGUJE NIMI. Archiwum to podarowali Lwowiakom Pitrowcy. Dzi? czyta?em MAKABR? Obl??enia Leningradu i musz? zwróci? uwag?, ?e Filozowfia, i? LEPSZA by?aby Kapitulacja przez Hitlerem nie ma sensu, bo to Leningrad WYGRA? DRUG? WOJN? ?WIATOW?. Anglosasi przegrali j? w bitwie morskiej na Wschodnim Wybrze?u USA i w bitwie lotniczej we W?oszech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/10/02/czy-lechici-toczyli-wojny-z-aleksandrem-macedonskim-i-juliuszem-cezarem/
Czy Lechici toczyli wojny z Aleksandrem Macedo?skim i Juliuszem Cezarem?
Ad. 11, 15, 33:

Niezbyt M?dre pytanie w tytule Strony za?atwi?em postami 11 i 33, zreszt? ju? po raz KTÓRY?, co mo?na przeczyta? na stronie: http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?p=10906#10906// Doczeka?em si? tylko nie?mia?ej odpowiedzi Ad. 15: NICK said - 2019-10-02 (?roda) @ 18:52:13: Bez Wandaluzji iluzji? Co by by?o?// Na to musz? wi?c odpowiedzie? ja: By?by WYCHODEK.
DOWODEM na to jest zamieszczona na tej stronie IN Historiografia MatkiPolski, KTÓRY zdaje mi si? by? RELIGI? Spermy Jerozolimskiej.
Stanis?aw Michalkiewicz wyprowadza Wielk? Lechi? z Najwi?kszego Skarbca na ?wiecie, którzy zbudowali Niemcy by do niego SRA?. UBOWCY najedli si? tych fekaliów i OBRZYGUJA NIMI. Ja jednak wiem, ?e gdy Czerwonoarmi?ci weszli do Najwi?kszego Skarbca to by? on WYPCHANY archiwum Sejmu ?l?skiego, który dzia?a? nieprzerwanie od roku 2175 pne do Festung Breslau.
Armia Czerwona chcia?a to archiwum wywie?? do Leningradu, ale Bierut uprosi? Pitrowców, ?eby je zostawili we Wroc?awiu, ka??c go pilnowa? UB i Lwowsko-Wroc?awskiej Szkole Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej, przy której "p?ta?em si? ja". Poniewa? archiwum to kwalifikowa?o Anglików nie na ?YDÓW a ALBA?CZYKÓW to wynik?a z tego Makabra TRUCICIELSKA..., któr? chce Przykry? MatkaPolska.
MatkaPolska najpierw t?umaczy, ?e Wielk? Lechi? SFINSOWALI Niemcy, cho? przyznaje, ?e ma ona kilkuwiekowy dorobek Pseudohistoryczny, który jest dezawuowany Nowoczesn? Genetyk? czyli SZALBIERSTWAMI. Nosiciele Wielkiej Lechii mieli przyby? do Europy ?rodkowej z ELAMU oko?o roku 1800 pne, czyli w czasach Biblijnego Abrahama, który Chodzi? i Dupi?.
To jest nonsens, gdy? INDOEUROPEIZACJI Elamu dokonali dopiero chi?scy Sarmaci, którzy uprawiali handel przez Tybet, gdzie zostali naj?ci przez Asyryjczyków i do okupacji Elamu. W po?cie 42 MatkiPolski czytamy:
"Król Lach Sarmata, Patriarcha Lechii-Polonii a obecnej Polski, oko?o 1800 lat pne, przyby? wraz ze swoim ludem z Elamu na tereny dzisiejszej Polski. Elam stanowi? po?udniowy obszar Iranu dawnej Arii, s?siaduj?cy ze staro?ytnym Sumerem. Lach Sarmata zyska? uznanie starszyzny rodów s?owia?skich i na wiecu s?owia?skim zosta? wybrany na króla. Lud Sarmatów z Elamu by? ludem bia?ym pochodzenia aryjsko-s?owia?skiego spokrewnionym genetycznie i j?zykowo ze S?owianami z pó?nocy.
Lach Sarmata skonsolidowa? 12 plemion s?owia?skich, co da?o podwaliny pod pa?stwo Lechitów-Sarmatów. Wprowadzi? nowe prawo oparte na Dekalogu oraz szlachetne normy i zasady. Drugi Patriarcha Lechii, wnuk Lacha Sarmaty, Król Lech I Wielki rozszerzy? terytorium Lechii, wywodz?cej sw? nazw? od jego imienia, stworzy? wielkie S?owia?skie Królestwo Pó?nocy. Imperium Lechii obejmowa?o obszar od Renu po Ok? i od Adriatyku po Kaukaz. Stolica Lechii by?a wówczas w Gnie?nie."
To jest stek bzdur, bo Indoeuropizacji Irany dokona? Indra z Asgardu-Kijowa, który po zdobyciu Troi na Z?otym Rogu rozgromi? Imperium Hetyckie a potem podbi? Kaanan-Palestyn?, ?eby pop?yn?? do Indii z Eliatu. Poniewa? z?o?ona ju? na Akabie flota aryjska, z kobietami i zlotem, pad?a ofiar? spisku egipskiego i zosta?a uprowadzona przez Kanana do Sudanu, to Ariowie musieli do Indii PODR?PTA? przez Iran, który Zindoeuropeizowali, zostawiaj?c w Palestynie inwalidów jako PO?ACOWYCH Palestynów-Filistynów. W ten sposób pozbyli si? Z?ych S?siadów czyli S?owian.
Indra wozi? swój wielki BRZUCH na Rydwanie, bo mi?sa sobie nie ?a?owa?.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 06, 2019 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG?OSI?EM U MARUCHY:
Historyk Katolicki Wojciech Kempa i publicysta Katolicki Grzegorz Braun ZAKASOWALI wszystkich Na G?ow? internetow? dystrybucj? ksi??ki Wojciecha Kempy „Co przed Mieszkiem I?”, #wydawnictwoMagnaPolonia, bo subskrypcja wynosi JU? 111 TYSI?CY. To daje Gwarancj?, ?e tajna historia polski Gównem Malowana nie dostanie si? w Nieodpowiednie r?ce, bo jest przeznaczona tylko dla Prawowiernych Katolików, którzy dostan? na tej podstawie kapita?owej gratyfikacje.
To jest ?ydowska konspiracj? finansowa.
Angela Merkel NIE WIERZY w Satelitarn? Detekcj? Z?ota i Wielk? Lechi?, ale Andersówna szuka z SATELITY metali kolorowych i ziem rzadkich 800 metrów pod ziemi?. Bufetowej Merkel uda? si? OKTABERFEST.
********************************************************** https://marucha.wordpress.com/2019/10/06/slowianie-ruszaja-na-podboj-europy/
S?OWIANIE RUSZAJ? NA PODBÓJ EUROPY

To jest Krakowska Szko?a Archeologiczna szofera Hitlera Oskar? Schindlera, który ze swymi ?ydami z Antypolskiej Szko?y Terrorystycznej i uzbrojonymi w DETEKTORY METALI, saperami szuka? w Ma?opolsce Z?OTA. W I.W? saperzy Wehrmachtu znale?li na warszawskim Zamku Królewskim zamurowany Skarbiec a saper, który to ujawni? Polakom zosta? rozstrzelany. W antypolskiej szkole terrorystycznej Oskara Schindlera by? znany z nazwiska ojciec Cherubina Hitlera, który teraz jest szefem kapita?u ?ydoarabskiego.
Za Grzegorzem Braunem stoi wi?c rz?dz?cy ?wiatem kapita? ?ydoarabski czyli Palesty?czycy, którzy zel?yli mój kataster Jerozolimy NIENAWISTNIE. Zanim wi?c zajmiemy si? poszukiwaniem Z?ota Krakowskiego przez antypolsk? szko?? terrorystyczn? to zajmijmy si? katastrem jerozolimskim, bo mój syn zosta? wykastrowany przez Anglików, ?eby osadzi? na tronie rosyjskim jezuit?.
Dobrze pami?tam, jak Krakowska Szko?a Archeologiczna chcia?a przej?? sched? po WYTRUTEJ Lwowsko-Wroc?awskiej Szkole Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej. Pó? wieku temu to si? nie uda?o, ale teraz DZI?KI kapita?owi ?ydoarabskiemu i wsparciu Rotszylda powinno si? Uda?.
SZALBIERSTWO polega na kwalifikowaniu Wandalów jako skandynawskich Swewów-Swebów, gdy Wandalowie to rzymska nazwa Wenedów od Wenedy-Bydgoszczy. S?OWIANIE za? to nie Niewolnicy Hunów i Awarów, ale Ci Znad S?awy czyli ?l?skiej w'ODRY.
Datowanie Podboju Europu przez S?owian na VI Wiek jest ODDAWANIEM Podboju Europy w IV i V wieku ne GERMA?SKIM Wandalom, gdy rzymska nazwa Germanów pochodzi od zamku GARGAMELL na krakowskich Bielanach, b?d?cego dla Greków synonimem GIGANTOMANII.
Jak pisa?em kilkakrotnie to Podbój Europy przez Wandalów zacz?? si? od Protektoratu Konstantynopola nad Samborem-Kijowem i Kurskiem. W r. 332 poselstwo rzymskie chcia?o przekupi? we Wroc?awiu m?odego ksi?cia wandalskiego bogatymi darami, ale zosta? on zamordowany przez wandalski sztab generalny, wobec czego Rzymianie UCIEKLI za Dunaj. By?a w tej sprawie we Wroc?awiu Obrzydliwa afera archeologiczna, za?atwiona przez tajnego radc? cesarskiego z Berlina, który NIE WPU?CI? S?owian do Historii Powszechnej a historyk niemiecki, który og?osi? S?OWIA?SKO?? Wandalów Hiszpa?skich zosta? Otruty.
Lechici CZTEROKROTNIE zdobywali Rzym, ale znane jest tylko zdobycie Rzymu przez Wandalów w r. 455, gdy Wybili z G?owy papie?owi pa?stwo Wyznaniowe. To by?a faktyczna LIKWIDACJA Imperium Zachodniorzymskiego. Potem KILKAROTNIE zdobywali Konstantynopol, któremu narzucili nawet j?zyk STAROPOLSKI. - Nie Bu?garski, ale Staropolski. Je?li za? w V wieku bu?garscy Kutrigurowie mieszkali nad Morzem Azowskim to znaczy, ?e Sklawinowie znad Dniestru podbili Krym czy zaj?li Nadazowie po Herulach, którzy POWRÓCILI do Skandynawii.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ju? druga strona na ten temat: Pierwsz? by?a: CZY LECHICI TOCZYLI WOJNY Z ALEKSANDREM MACEDO?SKIM I JULIUSZEM CEZAREM? https://marucha.wordpress.com/2019/10/02/czy-lechici-toczyli-wojny-z-aleksandrem-macedonskim-i-juliuszem-cezarem// a II jest obecna: https://marucha.wordpress.com/2019/10/06/slowianie-ruszaja-na-podboj-europy//
Na I stronie Maruchy wykaza?em, ?e chodzi o bitw? pod Wiedniem w r. 339 pne, w której Macedo?czycy i Epiroci pobili Lechitów i Scytów, na skutek czego m?odociany Aleksander zosta? Królem Krakowskim a kancelerzyc? jego matka Olimpiada. Mennica w Hedebach-Schlezwiku wybi?a wówczas STO monet Filipa II a tylko JEDN? Aleksandra. Jednak po bitwie pod Heronej? Aleksander anektowa? Pangajon-Siedmiogród, którego kopalnie dawa?y Filipowi tysi?c talentów z?ota rocznie, wi?c Grecy zamordowali NIEWYPLACALNEGO Filipa i przywo?ali WYP?ACALNEGO Aleksandra.
II spraw? by?o Asekurowanie przez Ariovista alias Leszka Chytrego Helwetów w Lyonie. Poniewa? Cezar Helwetów i S?owian pokona nie móg? wi?c wezwa? lichwiarzy rzymskich, którzy Wykupili od Helwetów Lyon, co uczyni?o go Najbardziej Zad?u?onym M??em Stanu w Historii. Wobec tego zawar? sojusz z Leszkiem, któremu dopomóg? wyp?dzi? Polskich Ptolemeuszy z Kairu-k'Avarisu-Konina (sk?d Kujavy) czyli GOPLANII-Gepidii za pomoc Leszka w podboju Galii i Brytanii.
Wojn? toczyli ze sob? dopiero syn Leszka Lubran i syn Cezara August-Oktawian, który chcia? anektowa? Wandalskie Ba?kany z KATASTROFALNYMI dla siebie skutkami. Najpierw Leszek zaj?? Rzym na pro?b? Oktawiana broni?c go przed Pompejuszem II a potem Lubran okupowa? Rzym co najmniej 2 lata.
Dzi?ki tym 2 stronom IN wysz?o Czarno na Bia?ym, ?e jeste?my ofiar? agresji historiograficznej: Kempa i Braun reprezentuj? historiografi? HITLEROWSK? a Matka Polka sperm? jerozolimsk?, za czym stoi Powiernictwo Pruskie i kapita? ?ydoarabski. Do Agresorów si? STRZELA a forumowicze Przekomarzaj? si? lub PIERDZ?. Strzela? za? trzeba z POLSKIEJ historiografii Lechickiej, któr? – niestety – reprezentuj? na tych stronach tylko ja. Je?li Forumowicze NIE CHC? strzela? do Agresorów z Broni, która Strzela i Zabija to oddaj? Wrogowi nie tylko Pole, ale i Polsk?, jak to robi? Geremek i Tusk a obecnie Jaros?aw Kaczy?ski, który chcia? obudowywa? zamki KAZIMIEROWSKIE w Jurze z Kontrybucji Niemieckiej.
Angielski Rotszyld wie, ?e za Satelitarn? Detekcj? Z?ota kontrybucj? mo?e by? tylko konfiskata zagranicznych kapita?ów niemieckich, wi?c on zaw?aszczy ameryka?skie kapita?y ksi???t niemieckich, ale ja si? boj? bardziej Rotszylda ni? tych ksi???t. - Panowie przesta?cie PIERDZIE? na zas?u?onym Forum i Przekomarza? si? tylko Strzelajcie z broni SKUTECZNEJ je?li chcecie uratowa? Polsk?. Najpierw trzeba zdj?? Maski i przesta? si? ba? trucicielstwa Holokaustów czyli NKWD-Mossadu Jaros?awa Kaczy?skiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/10/06/slowianie-ruszaja-na-podboj-europy/

Bardzo dzi?kuj? MatcePolce za rzeczow? odpowied?. Na niektóre kwestie odpowiedzia?em ju? dawno, jak np. SK?D pochodzi wszechs?owia?ska nazwa S?O?. Mo?na odpowiedzie?, ?e to S?oneczny Zwierz Wandalów Afryka?skich, którzy jako repatrianci upowszechnili j?, ale jest ona w s?owia?skich i indoeuropejskich j?zykach, które nic wspólnego z Wandalami Afryka?skimi nie mia?y. Otó?, jak t?umacz? w Wandaluzji to nazwa ta oznacza?a pierwotnie MAMUTA jako Fi?skiego Zwierza od SUOMI. Lud nad Bia?? z chi?skiego protoko?u konferencji w Carycynie-Wo?gogradzie po rozgromieniu przez Wandalów Ordy Hu?skiej nad Nid? w r. 454 to nie S?OMIANIE-S?owianie, ale SUOMI.
Konferencja by?a w/s podzia?u ziem hu?skich na pó?noc o Wielkiego Muru Chi?skiego i w Europie. Poniewa? Kursk nie przys?a? poselstwa z Gratulacjami to zosta? zdobyty przez Longobardów. Król Longobardów sk?adaj?c raport o Zdobyciu Kurska, po wypowiedzeniu s?ów: WANDA NIECH ROZKAZUJE, NA ZIEMI, MORZU I W POWIETRZU wyj?? miecz i rzuci? si? na?.
M?odszy brat Wandy Lech II wyp?dzi? Hunów z Mongolii, zezwalaj?c jednak zosta? tym, którzy zadeklaruj? si? jako TURCY, i ?ci?? PUBLICZNIE ostatniego cesarza dynastii Ti, protokó? czego przys?a? mi Mi?dzynarodowy Instytut Cywilizacji S?owian.
Sk?d BAGNA NAD PRYPCEI?? Otó? st?d, ?e Najstarsze Niew?tpliwe dane o S?owianach pochodz? znad Prypeci. Kana? Bug-Dniepr obs?ugiwali NAJROWIE, zwani tak od Góry Narad na Cytadeli pozna?skiej, gdzie by? SEJM. Kana? ten nazywa? si? pierwotnie Krypeci? od Krypy-Koraba. Transportowano nim do Dniepru ?elazo powi?la?skie a do Wis?y pszenic? naddnieprza?sk?. Osobliwo?ci? Kana?u B-D by?a wielka tama w Pi?sku, któr? w roku 510 pne cofaj?cy si? przed Persami Scytowie zarwali zatapiaj?c 2 armie perskie.
Scytowie dokonali wówczas OKUPACJI kultury ?u?yckiej czyli S?owia?szczyzny, sprzedaj?c S?owian masowo Grekom, ale gdy poszli ratowa? Greków pod Maratonem, atakuj?c w Macedonii 2 armie perskie o sile 400 tysi?cy ?o?nierza, to Kaszub Leszek Z?otnik zdoby? skarbiec scytyjski w P?ocku i pobi? wracaj?cych Scytów pod Kolbuszow?, co nazywa si? Kultur? Pomorsk?.
Poniewa? Leszek urz?dowa? na GARGAMELLU to Rzymianie i Niemcy zrobili z niego Germanina. Leszek przeniós? Sejm z Cytadeli Pozna?skiej na WAWEL, rozbieraj?c wschodni? cz??? Wawelu Egipskiego i buduj?c dla Sejmu Austriackie Kuchnie Szpitalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SIG HEIL, SIG HEIL…

Herezj? Rosyjsk? z JEROZOLIM? nad Bosforem nazwa?em ?ydowskim Stalingradem: http://wandaluzja.pl/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski// 10 plemion Izraela mia?o bowiem Po ZDOBYCIU tej Jerozolimy pop?yn?? do Anglii, zbudowa? STONEHENGE i Sp?odzi? Anglików, ale sprawa si? Ryp?a, bo po 10 latach obl??enia przez DWUMILIONOW? ord? habirsk? przyp?yn?li Ariowie z Kurska i S?owianie z Poznania, którzy Habirów WYMORDOWALI.
Stanis?aw Michalkiewicz Dezawuuje to jednak tez? o Rzygowinach Ubeckich. Wed?ug masona angielskiego Michalkiewicza to Niemcy zbudowali Najwi?kszy skarbiec na ?wiecie, ?eby do niego SRA?, a Ubowcy najedli si? tych fekaliów i OBRZYGUJ? NIMI. Trzeba przyzna?, ?e to Nies?ychana Technika Naukowa masonerii angielskiej, która broni si? tym przed AGRESJ? Ubowców, ?e Anglicy nie s? ?ydami a ALBA?CZYKAMI. Wed?ug Prezydenta Mo?cickiego to masoni s? ENKAWUDZISTAMI a Anglicy jako ?ydzi te? musieliby zosta? Takimi.
T? degradacj? z ?ydów-ENKAWUDZISTÓW na Alba?czyków mog? Anglikom os?odzi? nieco. Otó? najwi?kszy antysemita angielski Oliver Cromwell odda? Angli? spermie jerozolimskiej, aby Uratowa? Angli? przed sojuszem hiszpa?sko-polskim. Sperma jerozolimska sprawuje w?adztwo nad Angli? poprzez RABINACK? masoneri?, gdy? ka?dy rabin jest Jezuit?. Jezuici byli za? polsk? policja polityczn?, co umo?liwi?o Cromwellawi wywo?anie Powstania Chmielnickiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/10/06/slowianie-ruszaja-na-podboj-europy/

36. MatkaPolka said
2019-10-08 (Wtorek) @ 02:53:32
DOBRZE p. Wandaluzja napisa?
Wywody Wojciecha Kempy z http://www.magnapolonia.
To jakie? brednie – tego si? nie da czyta?. To jakie? ?a?osny be?kot
To jest kompletnie ZAK?AMANA historia Polski i S?owian
To nie?le si? MAGNAPOLONIA przedstawia, jako antypolska strona
A jest przecie? tak bogata literatura – chocia?by w Gajówce mo?na pobra?
3000 lat Pa?stwa Polskiego- Tadeusza Millera
Winnicjusz Kossakowski – Polskie runy przemówi?y
J. Kisielewski – Ziemia gromadzi prochy (PDF)
Lubomir Czupkiewicz – Pochodzenie i rasa S?owian (PDF)
Janusz Bieszk – S?owia?scy królowie Lechii (PDF)
Wraz z rozwojem genetyki – pojawi? si? wysyp S?owia?skich Stron
Jedne s? poga?skie i antykatolickie, inne Nie
Sk?d pochodz? Polacy, S?owianie, Europejczycy, inne ludy?
Na te pytania odpowie nam na kilku stronach
Genealogia genetyczna
Y-DNA, mtDNA, autosomalna
http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/polacy.htm
EUREKA!
Dzi?ki genealogii genetycznej ju? wiem, sk?d pochodz? Polacy, S?owianie,
Europejczycy, inne ludy i ja sam te?!
Zobacz obja?nienia poj?? genealogii genomicznej
http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/Genealogia_genomiczna.pdf
UWAGA: Strona w trakcie aktualizacji!
(Uwaga, tekst tej strony, w miar? pojawiania sie nowych odkry? i ich opracowa?, bywa cz?sto poprawiany i uzupe?niany; mog? wi?c pojawi? si? tu tymczasowe niekonsekwencje i sprzeczno?ci – rzeczowe i interpretacyjne; prosz? o wspó?prac?).
Jeste?my tu na portalu saktuarium ?w. ?wierada i Benedykta, Pustelników
?wi?ci nie ukrywaj? swojego pochodzenia (tylko gangsterzy musz? to robi?). Pracuj?c nad zagadnieniem pochodzenia naszych pustelników nie mo?na by?o nie zapyta? o ich ?rodowisko etniczne, a w ko?cu tak?e i genetyczne. W czasie przyj?cia na ?wiat ?w. ?wierada i jego pobytu nad Dunajcem nie by?o tu jeszcze pa?stwowo?ci polskiej. Boles?aw Chrobry, jak si? wydaje, zagarn?? t? ziemi? dopiero w 1017/1018 roku, w drodze powrotnej z W?gier po pokojowym uk?adzie ze ?w. Stefanem, a przed wypraw? kijowsk?. Zapewne wtedy, zwyczajem w?adców pa?stwa Polan, ostatecznie zniszczy? umocnienia starodawnego grodu w Naszacowicach i nowszego w Podegrodziu (Grobla), by na to miejsce zbudowa? tam swój w?asny symbol w?adzy, zwany dzi? Zamczysko. Wi?c politycznie zorganizowana polsko?? dopiero tu wkracza?a. A co by?o wcze?niej?
Czy ów naddunajecki Pustelnik by? etnicznie i z krwi Polakiem i S?owianinem? Kazano nam w to w?tpi?, skoro wcze?niej przebywali tu, jak w ca?ej Polsce po?udniowej i w Kotlinie S?deckiej jacy? ludzie tzw. kultury przeworskiej, wysoko zorganizowanej i podobno etnicznie celtyckiej i germa?skiej (Wandalowie?). Niby pod koniec IV wieku odeszli oni na po?udnie, nad Dunaj i dalej, na po?udnie i zachód, jak udowadnia archeologia oraz po?udniowoeuropejskie ?wiadectwa pisane, ale jednak jaka? ludno?? tu pozosta?a, skoro przekaza?a Polakom wiele staro?ytnych nazw rzecznych, raczej jakoby niepolskiego, bo praindoeuropejskiego pochodzenia. Kto? Jacy? Ilirowie (Trakowie, Dakowie…) z czasów jeszcze przed-Chrystusowych?
Kto wynalaz? Wielk? Lechi? i dlaczego niemieccy sponsorzy?
https://wolnemedia.net/kto-wynalazl-wielka-lechie-i-dlaczego-niemieccy-sponsorzy/
Dlaczego w s?owia?skich j?zykach, od Uralu po Ren i od Skandynawii po Indie i Palestyn? s?o? nazywa si? „s?o?”, oraz gdzie i kiedy przodkowie dzisiejszych Turbos?owian tego cholernego s?onia spotkali by da? mu t? pi?kn? s?ono-s?oneczn? nazw??
**********************************************************
JPT: Ja nie mam nic wspólnego z Genealogi? Genetyczn?. Za stary na to jestem. Ja trzymam si? Systematyki Archeologicznej Kostrzewskiego. Na tej podstawie WYDEDUKOWA?EM, ?e Okupacja Europy przez imperializm Starego Pa?stwa egipskiego w postaci kultury pucharów dzwonowatych przekszta?ci?a si? w unietyck? kultur? Br?zu czyli Rzesz? Alba?sk? z polityczn? stolic? w Pradze. Na tej podstawie powsta? Sejm ?l?ski, dzia?aj?cy nieprzerwanie do Festung Breslau.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lis 10, 2019 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/99-lat-historii-w-nag%c5%82%c3%b3wkach-%c5%9bwiatowych-gazet-o-czym-pisano-gdy-si%c4%99-urodzi%c5%82e%c5%9b/ss-AAIRJCQ?li=BBr5A5j&ocid=UE12DHP
BIURO BRIGITTE MACRON: OTRZYMALI?MY LISTY OD ARTYSTKI, KTÓRA OSKAR?A POLA?SKIEGO O GWA?T

Pola?ski jest krakowiakiem a POBICIE I GWA?T wyj?tkowo pi?knej pary?anki, co pono? z?ama?o jej Karier?, ma czasowy zwi?zek z afer? Bydlaka Ameryka?skiego w hotelu CRACOVIA – Forum Rzymskie, gdy? tam lokalizowano krakowsk? ?wi?tyni? Pokoju jako POMNIK Pokoju z Rzymem w roku 14 n.e. PRZYGODY JOHNNY'EGO HALLYDAYA W HOTELU CRACOVIA: https://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,9318671,Przygody_Johnny_apos_ego_Hallydaya_w_hotelu_Cracovia.html//
Gdy pocz?tkuj?ca aktorka Valentine Monnier skar?y?a si? na Pobicie i Gwa?t przez Pola?skiego to radzono jej skierowanie sprawy do S?du, czego Nie Zrobi?a, bo NIE MOG?A. Bydlak Ameryka?ski Bi? i Gwa?ci? za Francuskie Pieni?dze, a chodzi?o o tez? Gerarda Labudy, ?e Karol Wielki przyjecha? w roku 789 do Krakowa w charakterze KAPITULANTA, zostawiaj?c w Krakowie syna Ludwika z tytu?em Króla Akwitanii jako ZAK?ADNIKA, co Francuzi Za?atwili Johnnym Hollydeyem na sposób RZYMSKI czyli mafii sycylijskiej.
T? spraw? wyja?ni?em dopiero ja: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_118&sName=30.-polska-popielidow// Gdy Karol Wlk zaatakowa? z SASAMI Lubek? to Przemys?aw wys?a? zi?cia do Poznania, który przyj?? poselstwo Rolanda Wielkiego na Górze Lecha, które by?o uwa?ane za zamek na Cytadeli pozna?skiej lub w Gnie?nie – ale ja wykaza?em, ?e by? to zamek KASZUBY w Koninie. Roland I obieca? Zwrotu Lubeki po Pacyfikacji Sasów.
Ale Karol uderzy? na Szczecin, w trakcie czego Roland Wlk zgin?? pod Przec?aw?. Poniewa? Karol zaatakowa? równocze?nie skarbiec Merowingów w Mont-Sain-Michel to Roland II uciek? do Szczecina a Sejm wys?a? Normanów, którzy rozgromili flot? Franków, co wydawa?o Francj? na ?up Normanom, wobec czego Karol musia? po?pieszy? z wizyt? KAPITULANCK? do Krakowa.
Historycy STWIERDZILI, ?e Roland Wlk Nie Zosta? Zabity przez Basków wi?c jego ?mier? w Pirenejach jest wersj? Cenzorsk? z Krakowa. To w?a?nie PROTESTOWA? Ameryka?ski Bydlak na Forum Rzymskim w Krakowie, wobec czego Francja powinna zap?aci? Kontrybucj? Bu?garom, którzy podj?li si? Broni? Polski.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://macgregor.neon24.pl/post/151581,a-jednak-nasze-naddziady-walczyly-z-rzymiany

A JEDNAK NASZE NADDZIADY WALCZY?Y Z RZYMIANY!

Magna Polonia to historiografia jezuickich TRUCICIELI Lwowsko-Wroc?awskiej Szko?y Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej. Chodzi?o o archiwum Sejmu ?l?skiego (2175 pne – 1944 ne) – jedynego wielkiego archiwum europejskiego, które nie zosta?o SPALONE przez jezuitów. Gdy czerwonoarmi?ci weszli do tego Najwi?kszego Skarbca na ?wiecie to by? on ZAPCHANY starymi dokumentami. Postanowili wywie?? Ten Skarbiec Leningradu, ale Bierut Uprosi? Towarzyszy Leningradzkich, aby pozostawili go we Wroc?awiu, ka??c pilnowa? go UB i Lwowiakom.
Krakowska Szko?a Archeologiczna szofera Hitlera Oskara Schindlera zlecia?a Lwowsko-Wroc?awskiej Szkole Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej odatowania starej architektury krakowskiej. Wys?ano Hawrota, który dokona? REKONSTRUKCJI Wawelu Przedroma?skiego jako kultury ?u?yckiej lub Przed?u?yckiej, która jest teraz eksponowana jako WAWEL SPRZED TYSI?CA LAT, oraz znalaz? na Gargamellu Pa?ac na Miar? DIOKLECJANA. Je jednak stwierdzi?em, ?e Wawel Przedroma?ski to kultura lendzielska.
Potem zaproszono historyka architektury z OXFORDU, który odatowa? wszystko Jak Leci Kazimierzem Wielkim, BO ZASTA? POLSK? DREWNIAN? A ZOSTAWI? MUROWAN? – wobec czego Lwowsko-Wroc?awsk? Szko?? Archeologiczn? i Architektoniczno-Historyczn? wytruto trutk? Majranowskiego jako NACJONALISTYCZN?, ?e zosta?em tylko ja, cho? na mnie te? by?o Sto Zamachów.
Spraw? ZA?ATWI? Leszek Miller i na?o?nik Hitlera Bronis?aw Geremek, którzy podczas Powodzi Tysi?clecia wywie?li Archiwum Sejmu ?l?skiego metrem fortecznym do Niemiec, wobec czego Anglicy mog? si? nadal chlubi? pochodzeniem od ogierków ?ydwskich a Nie Alba?czyków.
Grzegorz Braun jest Trucicielem Maso?skim, który walczy z Niemaj?cymi spermy jezuickiej, jak Stanis?aw Michalkiewiczs, dla którego ja jestem UBOWCEM.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group