Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Imperium Lechitów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/01/15/polacka-mentalnosc-wybija-niczym-szambo/#more-81124

Oto co powiedzia? o naszym KRAJU wiecznie pijany premier Wielkiej Brytanii w 1945 roku, w Ja?cie.
Z tego wynika, ?e si? Nas obawiaj?.
*****************************************************
Polityka: „Oddanie Polski Stalinowi jest konieczne, je?eli ani niemieccy, austriaccy i rosyjscy zaborcy ani ko?ció? katolicki nie byli w stanie zatrze? w tym narodzie pami?ci o ich dawnym imperium i jego pot?dze, to ostatni? nadziej? na to jest komunizm.
Ten naród musi zosta? ujarzmiony. Aby do tego dosz?o musi zapomnie? o tym, jakim mocarstwem by? w czasach przed Chrystusem”.
~ Winston Churchill (premier Wielkiej Brytanii podczas Konferencji w Ja?cie, rok 1945).
*******************************************************
Mieli?my 4 zaborców a teraz mamy V, który nazywa si? HOLOKAUSTEM. Churchill wiedzia?, co mówi. Wed?ug doktryny konserwatyzmu angielskiego to Historia rz?dzi Polityk? i Finansami: KTO PANUJE NAD PRZESZ?O?CI? PANUJE I NAD PRZYSZ?O?CI?. KTO PAMUJE NAD TERA?NIEJSZO?CI? PANUJE I NAD PRZESZ?O?CI?, bo mo?e niszczy? archiwa, jak Geremek czy Miller.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sty 19, 2020 2:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/01/15/wolne-tematy-3-2020/
122. Wandaluzja.pl said - 2020-01-18 (Sobota) @ 04:22:28
Ad. 96:

MOJ? Hipotek? Rzymu mo?na porówna? do kilkuletniej okupacji Rzymu przez Wandalów, gdy Oktawian-August budowa? BAALBEK. Fatalnie to si? dla Wandalów sko?czy?o, bo Warus, który WAROWA? nad Renem, podj?? ofensyw? w Ma?ej Germanii, wobec czego Wandalowie musieli si? z Rzymu wycofa?.
Po powrocie do Rzymu Oktawian-August podj?? wypraw? na STOLIC? WANDALÓW Lech-Augsburg, co doprowadzi?o do I. Bitwy Nad Lechem, w której Rzymianie ponie?li Kl?sk? a Warus zgin?? w Lesie Teutoburskim.
Wed?ug Profesora Woro?czaka to Rzymianie obiecali wówczas Swebom NARODY ALPEJSKIE, wobec czego podczas II. bitwy Nad Lechem Swebowie uderzyli na Wandalów, aby potem SPRZEDA? ALPEJCZYKÓW W NIEWOL?, jak wcze?niej Teutonów, - sk?d OSZWABIENIE. Poniewa? do niewoli rzymskiej dosta?o si? kilkadziesi?t tysi?cy Wandalów to w roku 12 Sejm Wandalski PRZYJ?? Poselstwo Rzymskie z Pro?b? o ZBUDOWANIE W KRAKOWIE ?WI?TYNI POKOJU – takiej jak Jowisza-Balla w Baalbeku.
Pami?tk? tego jest miedzioryt KRAKÓW SCHEDLA, na którym wszystkie Krzy?e s? Wandalskie, z wyj?tkiem jednego Greckiego. Je?li nie oznaczona Krzy?em ?wi?tynia z p?askim dachem na Krzemionce jest on? ?wi?tyni? Pokoju to Miedzioryt wypada datowa? na rok 14. Wyeksponowanie WAWELU jest zrozumia?e jako Siedziby Sejmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sty 19, 2020 2:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/01/15/wolne-tematy-3-2020/
122. Wandaluzja.pl said - 2020-01-18 (Sobota) @ 04:22:28
Ad. 96:

MOJ? Hipotek? Rzymu mo?na porówna? do kilkuletniej okupacji Rzymu przez Wandalów, gdy Oktawian-August budowa? BAALBEK. Fatalnie to si? dla Wandalów sko?czy?o, bo Warus, który WAROWA? nad Renem, podj?? ofensyw? w Ma?ej Germanii, wobec czego Wandalowie musieli si? z Rzymu wycofa?.
Po powrocie do Rzymu Oktawian-August podj?? wypraw? na STOLIC? WANDALÓW Lech-Augsburg, co doprowadzi?o do I. Bitwy Nad Lechem, w której Rzymianie ponie?li Kl?sk? a Warus zgin?? w Lesie Teutoburskim.
Wed?ug Profesora Woro?czaka to Rzymianie obiecali wówczas Swebom NARODY ALPEJSKIE, wobec czego podczas II. bitwy Nad Lechem Swebowie uderzyli na Wandalów, aby potem SPRZEDA? ALPEJCZYKÓW W NIEWOL?, jak wcze?niej Teutonów, - sk?d OSZWABIENIE. Poniewa? do niewoli rzymskiej dosta?o si? kilkadziesi?t tysi?cy Wandalów to w roku 12 Sejm Wandalski PRZYJ?? Poselstwo Rzymskie z Pro?b? o ZBUDOWANIE W KRAKOWIE ?WI?TYNI POKOJU – takiej jak Jowisza-Balla w Baalbeku.
Pami?tk? tego jest miedzioryt KRAKÓW SCHEDLA, na którym wszystkie Krzy?e s? Wandalskie, z wyj?tkiem jednego Greckiego. Je?li nie oznaczona Krzy?em ?wi?tynia z p?askim dachem na Krzemionce jest on? ?wi?tyni? Pokoju to Miedzioryt wypada datowa? na rok 14. Wyeksponowanie WAWELU jest zrozumia?e jako Siedziby Sejmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Winston Churchill by? wyznawc? masonizmu angielskiego, czego nie kry? nawet z trybuny parlamentarnej, bo NIE MIA? spermy jezuickiej i jerozolimskiej: POZA ANGLI?, POPIERALI?MY GORSZEGO PRZECIW LEPSZEMU, czym uzasadnia? fascynacj? Stalinem jako NAJGORSZYM. Jeden napisa? do mnie, ?e w Protoko?ach Konferencji Ja?ta?skiej NIE ZNALAZ? Deklaracji Churchilla w sprawie Polski: SKORO ANI KO?CIÓ? KATOLICKI W CI?GU TYSI?CA LAT, ANI ZABORCY NIE UPORALI SI? Z WIELK? LECHI?, TO JEDYN? NADZIEJ? POZOSTAJE STALINIZM. Szkoda tylko, ?e nie powiedzia?, ?e Wielk? Lechi? zlikwidowali URZ?DOWO masoni angielscy w Konstytucji 3-Maja.
Co kry?o si? za Likwidacj? Wielkiej Lechii w Konstytucji 3-Maja ??? Otó? chodzi?o o Likwidacj? ANTYTEZY Niewolniczego Rzymu. Powstanie Bar Kohby wybuch?o z POWODU Edyktu Hadriana ZAKAZUJ?CEGO Obcinania Niewolnikom Penisów, co by?o Zamachem na ?wi?te Prawo ?ydowskie i Prawo Jerozolimskie Zap?adniana Bab Sperm? z Dupy Cherubina. PRAWO to pochodzi jednak nie z Jerozolimy Palesty?skiej, ale MIASTA POKOJU nad Bosforem czyli Wojny Hybrydowej z NIE-DZIEWICAMI, w której 2 miliony Habirów zosta?o Wymordowanych przez Ariów (takich Borisów Johnsonów) i S?owian.
To z tej racji Winston Churchill UJAWNI? w Ja?cie, ?e chodzi o zakwalifikowanie S?owian do Niewolników, jak Murzynów, i poddanie ich WSZYSTKICH Nazizmowi czyli dyktaturze spermy jerozolimskiej z obcinaniem penisów miast DOTYCHCZASOWEJ Wielkoprzemys?owej Produkcji Amerykanów: Najpierw S?owian, Potem Murzynów a potem INNYCH.
Gdy 40 lat temu Anglicy wyskoczyli z Diabe?kiem, ?e Najwi?kszym Antysemit? by? Oliver Cromwell, gdy? chcia? ORA? Po?udnie ?YDAMI – jak bolszewicy Bia?oru? w roku 1940 Polakami – to zakrzykn??em WON DO ?YDOWSKIEGO NOCNIKA, bo fundacj? imperializmu angielskiego nie by?o potopienie statków z Pejsatymi, ale zdobycie przez Camerona-Krzywonosa skarbca Rzeczypospolitej na Wysokim Zamku JEZUITAMI.
Wykastrowanie przez Anglików mojego syna by?o w intencji Wielkiego Eunucha Jerozolimskiego, ?eby osadzi? na tronie rosyjskim jezuit?, – ?eby Wszyscy Rosjanie mieli sperm? jezuick?. Dalszym krokiem ma by? POWTÓRZENIE Zamachu Hugona Ko???taja na Wielk? Lechi? jako ANTYTEZ? Niewolniczego Rzymu spermy jezuickiej.
Tu jednak zdobycie Skarbca Rzeczypospolitej JEZUITAMI nie powiod?o si?, bo w?a?cicielem Katastru Jerozolimskiego i Hipoteki Rzymu jestem ja a nie sperma jezuicka. – CA?OWANIE SI? Izraelczyków z Palesty?czykami nie wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 2:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2020/02/13/wolne-tematy-9-2020/#comment-881929

102. Wandaluzja.pl said - 2020-02-15 (Sobota) @ 03:30:44
Ad. 58-60:
W r. 1989 pojecha?em do RFN, ?eby z?o?y? zeznania w sprawie Satelitarnej Detekcji Z?ota, a po powrocie do Polski w r. 1990 zosta?em internowany w Najostrzejszym Rygorze. Dopiero w roku 2017 dowiedzia?em si? z Banku Atlantyckiego, ?e moje czeki s? PROTESTOWANE List? Oszustów ?wiatowych wi?c Bank Atlantycki skierowa? moj? spraw? do FBI, które po ROCZNYM ?ledztwie z Interpolem i ONZ uwolni?o moje czeki spod Protestu.
Moje czeki zosta?y jednak Zaprotestowane Ponownie przez Bank ?wiatowy i Mi?dzynarodowy Fundusz Walutowy, wyja?nienie czego kosztowa?o mnie prawie 10 tysi?cy USD a wi?c ca?e moje ma?e oszcz?dno?ci, Dopiero gdy w ING-Banku kazano mi napisa? O?wiadczenie: JESTEM ?WIADOMY OSZUSTWA BANKU ?WIATOWEGO I MI?DZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO to mia?em W R?ku DOWÓD, ?e Kto? SRA mi do talerza.
OSZUSTWO polega?o na PRZENIESIENIU sprawy Satelitarnej Detekcji Z?ota z Wydzia?u PRZEST?PCZO?CI FINANSOWEJ ONZ do NARKOTYKÓW I PRZEST?PCZO?CI ZORGANIZOWANEJ ??? co jest Komedi? Indyjsk?. Wydzia? Narkotyków i Przest?pczo?ci Zorganizowanej jest wydzia?em Buschów-Sherffów-Bushów, bo Adolf Hitler mianowa? Dyrektora Obozu Pracy Niewolniczej dla S?owian w Auschwitz-Birkenanu Preskotta Busha z Krakowa dyrektorem narkotykowej mafii nowoorlea?skiej. Mamy to wi?c D?okera:Bush-Wa??sa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypisa?em w Google WIELK? LECHI? i stwierdzi?em ZNIKNI?CIE danych historiograficznych Lechii, z pozostawieniem BUBLI Bieszka i Kempy. LIKWIDACJA Internetowej LECHII zacz??a si? od wykazania przeze mnie, ?e SZCZEGÓ?OWY opis Zdobycia Rzymu przez Wandalów przedstawia najazd Radagajsa, o czym ?wiadczy zniszczenie legionów galijskich pod Mediolanem. Radagajs nie zgin?? pod Florencj?, ale podczas ewakuacji Rzymu z powodu najazdu Hunów i Bizantyjczyków (ZGORZELEC) zosta? aresztowany i stan?? przed s?dem wojennym,który skaza? go na ?mier?, za PIERWSZY Brawurowy atak na Mury Rzymu.
Najazd Radagajsa by? III Zdobyciem Rzymu przez Wandalów. II Zdobycia Rzymu i kilkuletniej jego okupacji dokona? Lubran, gdy Oktawian August budowa? ?wi?tyni? w Baalbeku. Po zbudowaniu tego Cudu Wszechczasów Oktawian-August zwar? Pokój z Lubranem z granic? w Alpach, kiedy to Stolic? Polski zosta? LECH-Augsburg ??? By? to jednak ??Y Pokój, bo Oktawian uderzy? na Lech-Augsburg, gdzie poniós? Kl?sk?.
Jak mi mówi? Profesor Woro?czak to Oktawian August rozwi?za? spraw? POLITYCZNIE, albo zrobi? to jego nast?pca Tyberiusz? Obieca? mianowicie Swebom nadre?skim KILKANA?CIE Narodów Alpejskich jako Niewolników, którzy podczas II bitwy z Wandalami pod Lechem-Augsburgiem Zaatakowali Wandalów – sk?d OSZWABIA?.
Poniewa? do niewoli rzymskiej dosta?o si? kilkadziesi?t tysi?cy Wandalów to w r. 12 Sejm Wandalski w Krakowie musia? przyj?? Pokojowe poselstwo rzymskie, o czym mówi DWUNASTOTOMOWA Autobiografia Apoloniusza z Krakowa – JEDYNEGO Rywala Jezusa Chrystusa w walce o Dusz? Rzymsk?. Pretekstem poselstwa rzymskiego by?a Deklaracja zbudowania w Krakowie ?wi?tyni Pokoju, któr? mog?a by? tylko kopia zespo?u ?wi?tynnego JUPITERA Oktawiana-Augusta w Baalbeku. Wandalowie wycofali si? ZA DUNAJ a Rzymianie ZA REN.
Te matactwa podsumowa? Stanis?aw Krajski, https://www.youtube.com/watch?v=26be3Og7LSI, MASONI CHC? ZROBI? Z NAS NIEWOLNIKÓW.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=zjxNELjwTck
93. Antypolskie rzygowiny Uniwersytetu Jagielo?skiego. Historia Polski i Lechii. Antypolonizm.

Za ten artyku? Pawe? Szyd?owski zosta? zbanowany w polskim IN. Zrozumia?em, ?e straci? panowanie nad sob? i odpowiedzia? g?osem adwersarzy, którzy byli Szacownymi Masonami Angielskimi czyli ?MIERTELNYMI WROGAMI POLSKI.
Skoro JA OBRZYGA?EM fekaliami Niemieckimi to Uniwersytet Jagiello?ski ma prawo Broni? si? Rzygaj?c Fekaliami Angielskimi. Przypominam, ?e UJ ma Wielk? Zas?ug? w WYTRUCIU Lwowsko-Wroc?awskiej Szko?y Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej, która Pilnowa?a olbrzymiego archiwum Sejmu ?l?skiego (2175 pne – 1944 ne), ?e zosta?em Tylko Ja. W czasie Powodzi Tysi?clecia archiwum to zosta?o wywiezione metrem fortecznym do Niemiec, co Uratowa?o Krakowsk? Szko?? Archeologiczn? szofera Hitlera Oskara Schindlera.
Z IN Znikn??o wiele wa?nych dla mnie danych - jak s?dz? zlikwidowanych przez CENZUR?. Tak Pawe? Szyd?owski jak Eddie S?owianin publikowali SZCZEGÓ?OWY opis zdobycia Rzymu przez RADAGAJSA, w pocz?tku V wieku, którego teraz w IN Nie Ma, co wyt?umaczy? mo?na tylko Cenzur? ANTYLECHICK?, jaka stosowana jest wobec mej Wandaluzji. To jest tzw Cenzura Naukowa pod has?em NIE Dla Idiotów, co Pawe? Szyd?owski nazwa? ANTYPOLONIZMEM.
DOMAGAM si? od Rzygaczy Fekaliami Angielskimi zwrotu wa?nych dla mnie dokumentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://poselska.nazwa.pl/wieczorna2/historia-starozytna/radagajs-atakuje-imperium-rzymskie-lata-405-406-ne
RADAGAJS ATAKUJE IMPERIUM RZYMSKIE. LATA 405/ 406 N.E.

Artyku?y o Obl??eniu Mediolanu przez Radagajsa zosta?y WYKRE?LNE. Przeczyta?em tylko. ?e 4-tomowa Kranika Szwajcarska pisze, i? w roku 402 Radagajs UCIEK? z Mediolanu do Rawenny – czyli w kierunku Rzymu. Znaczy to, ?e Legiony Galijskie, które przyby?y z odsiecz? Mediolanowi zosta?y ZNISZCZONE – wobec czego Galia sta?a przed Wandalami Otworem.
Poniewa? w Mediolanie nie by?o gwa?tów to znaczy, ?e Mediolan Skapitulowa? a kapitulacja zosta?a Przyj?ta, wobec czego Radagajs UCIEK? do Rawenny, która by?a Ostatni? Twierdz? Przed Rzymem. PO ZDOBYCIU RAWENNY MO?NA BY?O I?? NA RZYM. Je?li wi?c Radagajs zdoby? Rzym w roku 405 to znaczy, ?e obl??enie Rawenny trwa?o TRZY LATA.
Na wie?? o Zdobyciu Rzymu przeciw Wandalom wyst?pili Hunowie Grecy, efektem tego by?a bitwa nad Nys?, która od tego zwie si? ZGORZELCEM, gdy? zgin?? tam król Wandalów Osij Pomorski ze zw? armi?. Musimy to zada? sobie pytanie, czy Osij Pomorski to Radagajs ??? Radagajs jako król WENEDÓW-Wandalów powinien pochodzi? z Wenedy-Bydgoszczy, bo RU? BY?A NA POMORZU.
Poniewa? tytu?owy artyku? pochodzi z krakowskiego Merkuriusza Polskiego to móg? zosta? zbanowany historycznie przez Anglików na podstawie Konstytucji 3-Maja – jak SZCZEGÓ?OWA relacja zdobycia Rzymu przez Radagajsa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data ?mierci Radagajsa – ZABÓJCY Imperium Zachodniorzymskiego – jest znana: 23.VIII.406. Znaczy, ?e POWRÓCI? on z Italii, któr? pogr??y? w chaosie. Rzym straci? rang? stolicy Zachodu i Italii.
Ja wysun??em hipotez?, ?e zgin?? on w bitwie nad Nys? – identyfikuj?c go z Królem Wandalów Osijem Pomorskim, który zgin?? w Nysie z Ca?? Armi? Wandalsk?, obl??ony przez Hunów i Bizantyjczyków, od czego Nysa zwie si? ZGORZELCEM.
Argumentem za tym jest Prze?amanie przez Wandalów Linii Renu na Sylwestra 406 roku, DZI?KI zniszczeniu przez Radagajsa legionów galijskich podczas obl??enia przez niego Mediolanu. Po dokonaniu tego UCIEK? on wed?ug Wielkiej Kroniki Szwajcarów do Rawenny – ostatniej twierdzy Przed Rzymem.
UPIERAM SI?, ?e Prze?amanie Linii Renu nie by?o mo?liwe bez Zgody Hunów – czyli, ?e po podpisaniu Rozejmu pod Zgorzelcem, na mocy którego Wandalowie wydali Hunom skarbiec na Wolinie – od czego Z?oto nazywa si? Z?EM – Wandalowie obiecali wynie?? si? do Galii. Zamiast tego dokonali podboju Hiszpanii i Afryki Pó?nocnej, ?eby wzi?? Rzym w Dwa Ognie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obl??enie Florencji przez Ostrogotów w roku 405 jest NONSENSEM. Historia zosta?a SPREPAROWANA za Teodoryka Wielkiego w sensie, ?e Ostrogoci przybyli z ODSIECZ? obl??onej przez Wandalów Florencji, przed którymi TCHURZLIWI, ZDRADZIECCY, PRZEKUPNI itd Wandalowie SKAPITULOWALI, wobec czego sto tysi?cy Wandalów wcielono do Armii Rzymskiej a 80 tysi?cy sprzedano w niewol?.
Potem jednak po?apano si?, ?e to ma b??dy merytorycznie, wobec czego zapis ZREDUKOWANO, co nie uchroni?o go od NONSENSÓW. Jeszcze wi?kszym nonsensem jest robienie z Radagajsa OSTROGOTA, co zakasowa? tylko Stanis?aw Michalkiewicz robi? ze mnie RZYGACZA fekaliów ubowskich – ale to podyktowa? Rotszyld Janowi Paw?owi II i KardynMacharskiemu. Rotszyld jest ?WI?TY jako syn czy wnuk W?a?ciciela Hitlera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej Dubicki, LOSY SKARBU RUMU?SKIEGO W ROSJI PO 1916 r.; w sieci HISTORII, marzec-kwiecie? 2020, s. 19-21.

NIE WIEM, CO TO JEST ??? ja czyta?em o Narodowym Skarnie Rumunii o wadze 37 ton bi?uterii a tu czytam o ZWROCIE skarbu z Petrosasy w postaci 22 ozdób i naczy? z czystego z?ota o wadze 19 kg ??? Oczywi?cie, ?e 37 ton bi?uterii ?atwo zmalwersowa? do 19 kg, ale to ju? Skarbem Narodowym NIE JEST.
Mam ksi??k? (Lwów 1912), ?e to jest skarb GEPIDZKI, czyli Goplan z Konina po bitwie nad Nedao-Nid? w roku 454, w wyniku której Gepidzi uzyskali Siedmiogród. GOP?O to orle czy sokole gniazdo a JEDYNYM zamkiem tego rodzaju na Kujawach jest Góra Sto?owa w Koninie, gdzie by? zamek KASZUBY, b?d?cy do Potopu ARSENA?EM RZECZPOSPOLITEJ a potem rozebrany przez Prusków, którzy sztukateri? wywie?li do Berlina.
Ja zaprotestowa?em to na rzecz Majestatycznego Skarbu Attyli z pa?acu Habsburgów w Budzie. IMPERIALNY Skarb Attytli zosta? za? sp?awiony isterami i ZAGIN??. Poniewa? by?em komisarzem Skarbu Tysi?clecia to interpretowa?em te skarby. Skarb Tysi?clecia zinterpretowa?em jako majestatyczny Skarb Czyngis Chana, wzi?ty w bitwie legnickiej przez mieszczan ?redzkich i ukryty w PODPIWNICY kamienicy w ?rodzie ?l?skiej. By?o to 30 ton bi?uterii – bo Steyer z przyczep? LEDWO po bruku ruszy?. Kilkana?cie artefaktów UKRYLI d?wigaj?cy worki skórzane robotnicy, co teraz nazywa si? Skarbem ?redzkim. S? to precjoza z czystego chemicznie z?ota i kamieni szlachetnych.
SmerSz wywioz?a ten skarb jako Ksi??niczki Ruskiej, która szukaj?c m??a w W?grzech i w Polsce wozi?a ze sob? 30 ton z?ota. Doktor Sachs z Lipska zmieni? jednak kwalifikacj? tego Skarbu na ?YDOWSKI: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_196&sName=skarb-tysiaclecia// na podstawie herezji, ?e Najbogatszy W?adca Europy zapo?yczy? si? u ?ydowskiego lichwiarza pod zastaw regaliów, za co grozi?a Ekskomunika ??? Najdziwniejsza przygoda spotka?a mnie jednak w Niemczech. Otó? Bawarzy SPRZEDALI mi ten Skarb za Polskiego Bobra Kasztela?skiego, którego wcze?niej skaperowali Amerykanie dla NAWODNIENIA ZACHODU.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 03, 2020 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojciech Rodak, NAMIESTNICY ?MIERCI – Niemiecki Plan Zag?ady S?owian, Nasza HISTORIA, Marzec 2020,
s. 7-13.

Generalplan-OST to KAMUFLA? Techniki Eksterminacji S?owian AUSCHWITZ-BIREKNAU. Maso?ska konwencja niemiecko-ameryka?ska w/s Folwarku ?ydowskiego, który nazywa? si? Zwi?zkiem Socjalistycznych Republik Sowieckich, kwalifikowa?a na Narody Niewolnicze TYLKO S?owian i Murzynów. By?a to w?a?ciwie konwencja prusko-?ydowska, która przewidywa?a UPRZ?TNI?CIE Rosji ze S?owian a USA z narodów Mniej Warto?ciowych i zasiedlenie ich Przemys?owymi Amerykanami, co mia?o polega? na SKONSUMOWANIU przez Wielkoprzemys?ow? Produkcj? Amerykanów nie tylko Ukrai?ców, Polaków i Ma?ych Narodów Rosji, ale i ROSJAN, co GWARANTOWA?A jurysdykcja Jednoosobowych Trybuna?ów NKWD.
SS Himmlera by?o niemieckim oddzia?em NKWD, utworzonym na podstawie konwencji germanofoba Benesza ze Stalinem. Benesz by? z pochodzenia peruwia?skim Ink? z Niedzicy. W Nocy D?ugich No?y SS rozprawi?o si? z SA i obj??o w?adz? w Niemczech a WODZEM Wehrmachtu zosta? ?yd i ?ydofil Adolf Hitler.
Napad Wehrmachtu na Armi? Czerwon? zosta? WYMUSZONY przez genera?ów pruskich, przestraszonych ust?pliwo?ci? SS wobec ?ydów. Po NAPADZIE wydali oni Bia?ymstoku ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL – podstaw? prawn? Holokaustu – co mia?o zabezpieczy? Niemcy przed NAZIZMEM czyli dyktatur? spermy jerozolimskiej w razie przegranej wojny czyli wielkoprzemys?owej produkcji amerykanów.
Po Napadzie – na który Sowieci byli NIEPRZYGOTOWANI – zaistnia?a sprawa Zagospodarowania milionów je?ców wojennych, co Wehrmacht zleci? SS, które budowa?o Auschwitz-Birkenau dla PRZEROBU POLAKÓW. W ten sposób do Birkenau z jego STU Podobozami Pracy Niewolniczej, z których ka?dy mia? STO o?rodków Pracy Niewolniczej (NIE Przymusowej) poszli Nie Polacy, ale czerwonoarmi?ci. Segregacja je?ców by?a na Lubelszczy?nie, gdy? kapita? holenderski kupi? z?o?a w?gla nadbu?a?skiego, a budowa kopalni i eksploatacja mia?y by? Si?? Niewolnicz?. Mój ojciec opowiada? o MAKABRYCZNYCH ?apankach kolejowych do nadbu?a?skich kopal?, które USTA?Y po wybuchu wojny niemiecko-sowieckiej.
http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej//
Kwalifikacja S?owian i Murzynów jako NIEWOLNIKÓW ma uzasadnienie CHRZE?CIJA?SKIE. Idea?em chrze?cija?sko-maso?skim by? i jest Niewolniczy Rzym. Otó? filozofia chrze?cija?sko-maso?ska mówi, ?e Cywilizacja zosta?a zbudowana na eksploatacji Niewolników, dostarczanych z Rezerwuaru Niewolniczego czyli – jak to sformu?owali Staro?ytni Grecy – BARBARZY?CÓW. By?o w tym troch? prawdy, bo Scytowie podczas okupacji S?owia?szczyzny w l. 510-490 pne masowo sprzedawali S?owian Grekom. Gdy jednak poszli ratowa? Greków pod MARATONEM – atakuj?c w Macedonii 2 armie perskie o sile 400 tysi?cy wojowników – to Leszek Z?otnik zdoby? skarbiec scytyjski w P?ocku i pobi? wracaj?cych Scytów pod Kolbuszow? – co nie bardzo pasuje wyznawcom Niewolniczej Rasy S?owia?skiej dla wielkoprzemys?owej produkcji amerykanów.
Powtórzy?o si? to na mniejsz? skal? po bitwie pod Wiedniem w r. 339 pne, gdzie Macedo?czycy i Epiroci pobili LECHITÓW i Scytów a Królem Krakowskim zosta? Aleksander Macedo?ski za? jego matka Olimpiada Kanclerzyc?. Olimpiad? zast?pi?a Sarmatka Diana-Artemiza, która POBI?A Aleksandra i kaza?a go Zamordowa? jako BANKRUTA.
Z wojny Lwa z Tygrysem Lechia wysz?a jako mocarstwo ?WIATOWE, którym ju? by?a wcze?niej. Skandynawka saga w wojnie Wanów (Wandalów) z Asami (Ariami) mówi, ?e WANOWIE I ASOWIE RZ?DZILI ?WIATEM, ale dosz?o mi?dzy nimi do wojny. Gdy Asowie podj?li budow? murów obronnych Asgardu-Kijowa to kacyk z Ogigii-Gda?ska dogada? si? z kacykiem Birki-Sztokholmu, ?eby im w tym PRZESZKODZI?. Waniowie wys?ali KOBY??, która uwiod?a muratora kijowskiego, dzi?ki czemu Skandowie pop?yn?li D?win? i Dnieprem a Wanowie Prypeci?, i w miejscu, gdzie by? nasyp z palisad?, PRZE?AMALI obron? Asów.
To absolutnie NIE PASUJE do chrze?cija?sko-maso?skiej ideologii o Rasie Niewolniczej czyli OWIECZEK, tote? Rotszyld FINANSUJE Antys?owia?skie Brednie, bo jest od Piasta Ko?odzieja, któremu historia przedpiastowska jest NIEPOTRZEBNA. W IN pa??ta? si? opis zdobycia Rzymu przez S?owian, który by? WY?MIEWANY, ale gdy ja wykaza?em, ?e jest to SZCZEGÓ?OWY opis dobycia Rzymu przez Radagajsa, który nie zgin?? pod Florencj? w walce z Ostrogotami, gdy? ci NIE BYLI PRZECIWNIKAMI DLA WENEDÓW-Wandalów, to ten opis ZNIKN?? z kilku witryn – czyli ?e pad? ofiar? cenzury Maso?skiej. Radagajs zgin??, ale w walce Romejami-Grekami i Hunami w ZGORZELCU, z czego Wandalowie okupili si? skarbcem wandalskim na Wolinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BI? G?OW? W ?CIAN?

Przed I wojn? ?wiatow? Niemcy my?leli, ?e Baalbek jest kopi? ?wi?tyni KRAKOWSKIEJ, bo chcieli go odbudowa? technik? Polsk? PO LODZIE. Z tego nic nie wysz?o. Dopiero ja wykaza?em, ?e by? budowany technik? pa?acu PTOLEMEUSZY w Aleksandrii. Trzony granitowych kolumn Pa?acu Ptolemeuszy maj? 18 metrów na 2,4 ?rednicy, a poniewa? s? nie z czerwonego granitu assua?skiego a szarego granitu kairskiego to znaczy, ?e nie umiano jeszcze budowa? takich barek. Dopiero przy ko?cu budowy Pa?acu zacz?to odkuwa? 1500 tonowy obelisk assua?ski, którego nie uko?czono z powodu podboju rzymskiego.
Z powodu zamachu Traków na Z?oto Egiptu w skarbcu Aleksandra Wielkiego w LabiryntTHOSIE-ATHOSIE Oktawian August "bi? g?ow? w ?cian?" czy pod?og?? pa?acu rezydencjonalnego w Aleksandrii: JOWE, ZWRÓ? MI Z?OTO EGIPTU... - OKRAD?E? RZYM. ZWRÓC? CI, JAK MI ZBUDUJESZ NAJWSPANIALSZ? ?WI?TYNI? NA ZIEMI. Wobec tego ten Rad Nie Rad musia? zakasa? tog? i budowa? Baalbek.
Jak wykaza?em to Baalbek by? budowany dwoma maszynami: rolk? szynow? CI??ARN? i podno?nikiem hydraulicznym RODZ?C?. Rolka na 1500-ton uleg?a jednak awarii i nie mo?na jej by?o naprawi? czy zamówi? NOWEJ – wyra?nie w Kielcach – wobec czego trzeba by?o budowa? Baalbek blokami 500-tonowymi.
Wobec tego BA?WOCHWALNIA na Krzemionce by?aby aktem ZWROTU Z?ota Egiptu – najwi?kszego na ?wiecie, - ?eby nie dosta? UDARU. Po ?mierci Lubrana Wandalowie wycofali si? za Alpy, wobec czego Oktawian August ODZYSKA? Rzym.
Oba imperializmy nie utrzymywa?y stosunków dyplomatycznych wi?c Rzymianie przybyli do Krakowa z misj? ZBUDOWANIA ?WI?TYNI POKOJU, a poniewa? po II bitwie nad LECHEM-Augsburgiem mieli kilkadziesi?t tysi?cy je?ców wandalskich to Sejm musia? ich przyj??, ale kagan-król nie chcia? mie? z tym nic wspólnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 12, 2020 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://bialczynski.pl/2012/08/26/krakow-swiety-krag-na-libanie-wzgorze-swaroga-naprzeciw-kopca-kraka-nowy/

Kraków – ?WI?TY KR?G NA LIBANIE – Wzgórze Swaroga naprzeciw Kopca Kraka; (nowy) Opublikowano 26 sierpnia 2012 przez Bia?czy?ski//

Mnie interesuje nie Kopiec Kraka, ale pobliski KAMIENIO?OM. Hitlerowcy wysiedlili bowiem do P?aszowa ?ydów krakowskich, których zatrudnili w utworzonym dla nich kamienio?omie na górze LIBAN. Niektórzy z nich pracowali w KAJDANACH, czego na filmie w Lista Schindlera nie pokazano.
Nazwa P?aszów pochodzi o P?ACZOWA – czyli ?e ?wi?ta Góra LIBAN by?a Polsk? ?cian? P?aczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 12, 2020 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SZTUKA STRZELANIA SOBIE PRZEZ NIEMCÓW W DUPE

Niemcy wysiedlili ?ydów krakowskich do P?aszowa-P?ACZOWA, i utworzyli im kamienio?om na Libanie, co by?o NONSENSEM, gdy? lepszy i ta?szy wapie? by? w Chrzanowie, gdzie by?o nowatorska w Europie cementownia JAWORZNO.
By?o to powtórzeniem sprawy z Imperialn? ?wi?tyni? Wandy, Co Nie Chcia?a Niemca na ?l??y. Wanda zbudowa?a tam bowiem ?wi?tynie z SZE?CIOMA portykami, dla przyjmowania HO?DÓW Sze?ciu W?adców ?wiata: LONDYNU, PARY?A, RZYMU, KONSTANTYNTYNOPOLA, PEKINU i SZTOKHOLMU. CZETERDZIESTOKILOMETROWE mury obronne Pekinu, które kaza? rozebra? Mao Tse-tung i zbudowa? jezdnie, powsta?y bowiem PRZED Zburzeniem Kartaginy. Nada?a te? dla miasta nad WODR?-Odr? nazw? Wrota lub Brama S?awy
Wypada zapyta?, co sta?o si? z Ruinami tej ?wi?tyni, która powinna by? z GRANITU. Otó? opis MAKABRYCZNEJ likwidacji o?rodka kultu s?owia?skiego na ?l??y po wygnaniu W?astów w r. 1188 pochodzi z archiwum Sejmu ?l?skiego. Hitler po aneksji Wandalów da? ?l?skiej SA monopol na ARCHEOLOGI? ?l?ska. SA egzekwowa?o ten Monopol bardzo agresywnie, staraj?c si? REWINDYKOWA? Germa?ski Etnos ?l?ska.
Profesor Zin mówi?, ?e gdy SA rozbiera?o zamek Piastowski w Opolu to stare ?l?zaczki przyprowadza?y wnuków i mówi?y im TAK ROZBIERAJ? POLSK?. Dla ?l?zaków zamek ten by? bowiem ?CIAN? P?ACZU. Gdy Polacy urz?dzili tam wykopaliska to nie znale?li ANI ?LADY fundamentów, tylko przemieszczony kamie?, co ?wiadczy o NIENAWI?CI.
Strzelili sobie w ESAMA?SKI ?eb, bo to nie by? zamek Piastowski tylko Seta Deukalionowicza z Kolonii, który po wygnaniu przez ?nie?k? z W?och zosta? przygarni?ty przez jej brata-Skurwysynka Kara-k'Orfeusza z Krakowa, który zakwaterowa? go w uzurpowanym Opolu. Set pop?yn?? potem na Marmar?, gdzie Orfeusz zbudowa? Troj? na Z?otym Rogu a Set Hissarlik, od czego morze zewn?trzne nazwano EGEJSKIM od Egejów w?oskich. Poniewa? Eurydyk?-Europ? uk?si? w?? to Orfeusz zbudowa? jej (nieuko?czon?) kopi? katedry LILLA WENEDA w Bydgoszczy, któr? zburzyli Krzy?acy a ZAKAMUFLOWALI Niemcy.
IMPERIALN? ?wi?tyni? Wandy zburzono po wygnaniu W?astów a BA?WOCHWALNI? na krakowskiej Krzemionce ju? w roku 1117 – miejmy nadziej?, ?e Nie Makabrycznie, cho? nie obesz?o si? bez Wielkiego P?aczu, o czym ?wiadczy nazwa P?ACZÓW. W Krakowie SS pokaza?o, ?e nie jest Gorsze od SA.
SS te? sobie strzeli?o w ?EB, bo wed?ug mnie, gdy kagan szykowa? si? do wznowienia wojny z Rzymem - ju? bez ??YCH sojuszników czyli Szwabów – to przyby?o poselstwo Senatu rzymskiego z PRO?B? o Zbudowanie ?wi?tyni Pokoju. Pami?tali bowiem, ?e za okupacji Rzymu przez Wandalów RZ?DZILI ZACHODEM, co im si? U?miecha?o.
Poniewa? w r?kach rzymskich by?o kilkadziesi?t tysi?cy je?ców wandalskich to Sejm WYMUSI? na kaganie przyj?cie Poselstwa, które otrzyma?o prawo zbudowania KOPII ?wi?tyni Jupitera w Libanie - w jaki to sposób nawi?zano stosunki dyplomatyczne mi?dzy Senatem a Sejmem. ?wiadczy o tym BRAK zamku Królewskiego na KRAKOWIE Schedla.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group